Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cikornya

chouette
Létrehozva: 2003. Április 19. 23:19
???
+304957)
"'^$*˛ŕ"č'
*********
++++++++++++++++++
-
%ľ%ľ% ľ%ľ%ľ%9%9
  1. 2012. május 28. 13:2315176.
    nekem meg az állkapcsomban szájsebészeten jól beleszúrtak, persze eltalálta az ideget, már elmúlt egy hete, de alig tudom kinyitni a számat....beszélni azt tudok, csak enni nem... bármerre mozgatom a számat, mindig felfedezek egy ujabb területet amibe belenyilall...
    előzmény:
    ANDREA* (15175)
    2012-05-28  06:06
  2. 2012. május 28. 06:0615175.
    Eddig is mozogtam eleget, de nem sejtettem, hogy ennyi izom van a bokamban. Mindegyik faj ;) Na jo nem nagyon csak epp ott lent lett izomlazam. Meg ilyet!
    előzmény:
    Pixi- (15174)
    2012-05-27  13:24
  3. 2012. május 27. 13:2415174.

    mindjárt ott vagyok lihegek a nyomodban vagy a nyakadban

    ehh...legyen tréfa és kacagás... most már minek görcsölni... relax, fitnesz, és paleo... oszt bombázó leszel meglásd 

    előzmény:
    azott (15173)
    2012-05-26  14:07
  4. 2012. május 26. 14:0715173.

    Jaj de szep sarga :)

    Koszonom szepen

    Pixi....... figyelj: Ennyi evesnek lenni nem trefa :)

    Majd meglatod ha az en koromba ersz

    előzmény:
    ANDREA* (15172)
    2012-05-26  08:14
  5. 2012. május 26. 08:1415172.

                                Boldog szuletesnapot kivanok.

     

    Itt van a torta melle szep sarga rozsa. Tudom, hogy ezt szereted ... mar mint minden viragot, ami sarga.

     

    előzmény:
    azott (15169)
    2012-05-26  00:20
  6. 2012. május 26. 07:1915171.
    Boldog szülinapot!
    előzmény:
    azott (15169)
    2012-05-26  00:20
  7. 2012. május 26. 04:2415170.
    Igen.
    előzmény:
    azott (15169)
    2012-05-26  00:20
  8. 2012. május 26. 00:2015169.
    Koszonom; tortat kaptam? :)
    előzmény:
    ciss (15168)
    2012-05-26  00:12
  9. 2012. május 26. 00:1215168.
    Boldog születésnapot!!!!
    előzmény:
    azott (15167)
    2012-05-25  05:13
  10. 2012. május 25. 05:1315167.

    Ezt is nekem cimezted, szivem? ;)

    Na az fix belole, hogy nics turelmem vegigjarni sok lepcsot, legjobban szeretek ugrani csak nem mindig birja a terdem ;) es azt szeretem legjobban megtapasztalni, amikor odaerek ;0)Akar a quantum jumpingban ;)

    Pixi, ja hogy az egesz kornyezetedet meg akarod valtani, ha mar ott vagy  az irodaban..... szep toled, sok szerencset

    Megneztem a Vizinyuszimat, nem szaporodott el tegnap ota

    sot, megtaposta kisse a mosomedve aki az ejjel a teraszon garazdalkodott

    előzmény:
    ANDREA* (15166)
    2012-05-24  14:41
  11. 2012. május 24. 14:4115166.

    Ma reggel ehgyomorra ezt talaltam. Gondoltam megosztom veletek, hatha elgondolkodik rajta, akit erint.

    En elgondolkodtam rajta

     

    "A gond az, hogy az emberek mindent azonnal akarnak, nincs türelmük végigjárni ...a fejlődésüknek megfelelő lépcsőfokokat. Holott a földi lét a tapasztalásról kell, hogy szóljon mindannyiunk számára. Véletlen történések nincsenek. Ha valaki szerencsétlennek érzi magát, akkor is tudnia kell, hogy az események az előzmények tükrében, vagyis okkal történnek. És azt is tisztán kell látni, hogy minden döntésünk jelzés a jövőnek." (Szepes Mária)

    előzmény:
    azott (15163)
    2012-05-23  20:37
  12. 2012. május 24. 14:1215165.

    Van terv, persze... végül is engem annyira nem piszkálnak, a Dani miatt, csak akkor ha a ház védelmére kelek. Pontosan erről van szó, Andi... mi van ha muszáj hogy közel jöjjön egy autó..? Bármi megtörténhet. utoljára több mázsa sittet hordtak le a padlásról, persze zsákokban ---nem vihették két utcasaroknyiraa, a kapuig majd beleszakadtak...persze felálltak a járdánkra a kapunkhoz, a szomszédok máris hívták a rendőrt.

     

    hamarosan elkezdik átalakítani a járdánkat, akkor én már biztosan biztonságban leszek, és ha sikerül a kiegészítő táblát is kijárni, akkor rendben leszünk... már nem tudnak mit tenni ellenünk... ha meg mégis, akkor mi hívjuk a rendőrt... már tök jóban vagyunk

     

    Azott, tetszik a zene, bár... őszinte leszek, ez nem az én stílusom.. de jók a fiúk... Andi, amit betettél az izgalmas.. még nem volt időm végig nézni, de igyekszem...

     

    köszi mind a kettőt 

    előzmény:
    azott (15158)
    2012-05-23  05:09
  13. 2012. május 23. 20:4615164.

    Egyszeru am! Megnyitod a hozzaszolas ablakot, beirod a kivant szoveget - Pl: legyen vidam napotok!
    Kijelolod a szovegedbol az eger bal gombjara kattintva azt a reszt ahova a linket szanod, majd az egerrel kattints arra a dupla korre es akkor megjelenik egy ujabb ablak.

     

    A link kockaba bemasolod pl: a youtubos video www... es elkuldod. Da-dammmm ...

     

    Most egy erdekes kuldok a vidam szo alatt. Tegnap este neztem.

    előzmény:
    azott (15163)
    2012-05-23  20:37
  14. 2012. május 23. 20:3715163.

    milyen ugyi vagy

    swim against the stream ;)

    előzmény:
    ANDREA* (15161)
    2012-05-23  20:33
  15. 2012. május 23. 20:3615162.
    előzmény:
    azott (15160)
    2012-05-23  20:16
  16. 2012. május 23. 20:3315161.
    előzmény:
    azott (15160)
    2012-05-23  20:16
  17. 2012. május 23. 20:1615160.

    Mydma kepei oriasiak, a fbon szoktam nezegetni, neha odabokok egy-ket like-ot, csak nem gyozom ;)

    Andi, linkeld mar  be nekunk ezt az Unbreakable-t, legyszives, te tudod hogy kell

    Sinplus

     http://www.youtube.com/watch?v=B3vUIoqwHTM

    azota mar megtudtam hogy a dontoig sem jutottak el szegeny fiuk, az en velemenyemen ez persze nem valtoztat ;)

    Figyelj, to persze nincs, nalunk eso se 

    -az uj fuvunk is megsargult kisse-

    de a szep uveg salatatartomat kineveztem kerti tonak es ott vannak a teraszon, elnek am meg, az elobb neztem ;)

    előzmény:
    ANDREA* (15159)
    2012-05-23  19:58
  18. 2012. május 23. 19:5815159.

    Felkaptam a fejem az antidepresszansra. Megyek is meghallgatom, csak kozben megkerdezem, hogy te hova teszed ezt a vizijacintot, hiszen nalad nincs is to!??? Vagy azota mar lett?

    / na ja, annyi eso esik mostanaban/

     

    Tundike, ahogy olvastam a kalvariatokat az jutott eszembe: mi van ha valaki koltozik, vagy epp butort vesz? Akkor ket saroknyit cipekedik? na de egy koltozesnel szinte dupla annyi idot fog jelenteni. Brrr....

     

    Agota? Te merre vagy? Ne mond hogy behavazodtal, mi ezt a szot most nem ismerjuk 3-4 honapig. Aztan meg ugy is jon a vilagvege, szoval? Merre vagy? Mit csinalsz?

     

    A tobbi kobor lelek meg teljesen eltunt :( Hianyoznak am!)

    Ciss, hozzal macskas kepet.

     

    Mydma, te meg akarmilyan kepet :) csak gyere erre neha.

     

    ... stb ...es meg akik reges-regen erre jartak?Hol vagytok?

    előzmény:
    azott (15158)
    2012-05-23  05:09
  19. 2012. május 23. 05:0915158.

    Eleg huzos, Tunde..... Sajnalom, hogy ilyen kozelharcra kell hasznalnod az erodet a tobbi komoly problemad mellett..... az emberek meg olyanok amilyenek, persze mindenkinek megvan a sajat problemaja es sokszor  keves empatia es belatas  marad a tobbiek helyzetevel kapcsolatosan

    Egy dolog rogton, meg olvasas kozben bevillant az agyamba, megpedig az hogy neked kell atlatnod a helyzetet es kitalalnod a megoldast , kesz tervvel alljal elo , mert elkepeszto marhasagokkal szoktak elojonni az emberek meglepetesukben, vagy azert mert nem ismerik tovirol hegyire sem a problemat, sem az adottsagokat, sem a lehetosegeket. Nalam ez a taktika a tizeves menedzseri palyafutasom alatt mindig bevalt, persze lehet kesobb kisebb- nagyobb kompromisszumokat kotni, de valakinek ossze kell allitani a kockakat es legjobb ha az en vagyok, vagy ezesetben te vagy. Alkossad meg a kepet magadnak hogy hogyan kellene ennek az egesznek  kineznie es majd meglatod, fel fogod ismerni azt a momentumot amikor a leheto legkozelebb kerultel hozza.

    Persze tudom hogy te ezt tudod ;)

    kinek is predikalok ;)

    de nem is eloadasnak szantam, hanem megerositesnek.

    Jaj es kuldok egy notat is hozza, Andi is kert tolem antidepresszanst a multkor de hirtelen semmi nem jutott eszembe, most megtalaltam, na hol? Az Eurovizion :) Csak atlapoztam a listatokat hogy kepben legyek  es megelolegeztem hogy ugyis a szerb fiunak fogok drukkolni, de kozben meghallgattam ezt a svajci testverpart es lenyugoztek :) Szerintem verhetetlenek :) Unbreakable :)

     http://www.youtube.com/watch?v=lkMSptuVqHQ

    előzmény:
    Pixi- (15157)
    2012-05-22  09:21
  20. 2012. május 22. 09:2115157.

    Szóval, ennyi az állatállomány a kertben..és  néha egy két kóbor macska...

     

    Az autóval kapcsolatban... megépült a gyönyörű zajvédő falunk, ami gyakorlatilag nem sokat ér... hangos így is ... max nekem, az alsó szinten lakóknak nincs akora por,és benzingőz, de a felettem lakók üdvözlik aki ezt kitalálta, mert csak az ablakuk aljáig ér.--- majd lefényképezem...

    Hermetikusan elzártak minket az autóforgalom elől... de semmi az ég világon nem tudta megközelíteni a házunkat,.,. jó egy saroknyira van egy egy utca mindkét irányból... se egy mentő... az spec. fel sem tud jönni a mellettünk lévő utcában, annnyira keskeny, és annyira be van parkolva. Zsákutca ráadásul...

    A tűzoltó,... állítólag meg van a terv ha ..... de sztem leégünk mire megmozdulnak..

    Kaptunk egy mozgássérült parkolót, ennek a zsákutcának a végében, ami a legközelebb esik hozzánk... ha esik, fúj, hideg van... ez nem túl jó megoldás... járatni nem tudom az autót, Dani a hasán fekszik, egy mínuszra kihűlt autóba nem fogom belefektetni... elindultam, főv önkormányzat, kerületi önkormányzat, BRFK, Útfelügyelet...stb... végül is egy emberként mellénk álltak, hogy megkaphassam az engedélyt, de a járdán még én sem közlekedhetek vele... kitalálták, hogy átnevezik "gyalogosforgalmi úttá" ami azt jelenti, hogy senki más, csak én... rokkant kártyával.. na de itt a házért is harcoltam, nem csak magunkért. Sok az idős, beteg... 12 lakás van.. bármi történhet be kell h jöjjön egy autó. Van három autós a házban, szó sincs arról hogy jövés menés lenne, vagy ilyesmi..

    Nem is lett volna gond, ha a mellettünk levő ház,... ők vannak a sarkon, és 2 lakó ablaka alatt kell elmennünk... nem kezdett volna el lázadni ellenünk..

    A kivitelezés még várat magára, addig marad a balhé ha valaki be akarna jönni.. a rendőrség nem áll itt folyton, máshol is felmennek a járdára, mi is megtettük... akkor a kedves szomszédok kihívták a rendőrséget... volt, hogy rám is.. beálltam, Danit vittem be a kórházba, ezek lefényképezték a kocsit és hívták a rendőrt. Aztán a rendőr megkérdezte tőlük, --hogy micsoda emberek maguk???? --Sajnos unatkoznak kétkapura... és imádnak balhézni...egy nő uszítja a többieket.. az meg no comment.. bár beteg agyilag

    Most arra várunk, hogy elkezdjék a járdát megcsinálni, áttáblázni, és ha sikerül kijárni egy kiegészítő táblát is, akkor már bárki be tud jönni a házhoz...

    Addig harc van........

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2012. május 22. 09:0115156.

    egyszer a nővérem hozott egy békucit, gondoltuk mekkora öröm lesz neki itt ugrálni, úszkálni... beletettük a vízbe, halál félelmében végig úszta a tavat háromszor oda vissza, aztán nyoma veszett...aztán egy pici süni esett bele, még szerencse, hogy a párom észre vette, gyorsan kivettük, is levél ágyacsát csináltunk neki, abban aludt, és sóhajtozott egy napig, aztán ő is vette a kalapját és lelépett....

    Jó pár házzal alrébb egy amatőr kigyó rajongó gondolta kiteszi sétálni a kedvencét, a kedvenc, a maga kis egyméterével természetesen hol landoljon máshol, mint az én kertemben... még szerencse hogy csak a szomszédok látták, mert ha én is, soha többet nem megyek ki...igy is kellett két hét mire kimerészkedtem... nekünk... talán írtam már, nem közvetlenül a bejárati ajtóból nyílik a kert, hanem van egy közös udvar, és úgy....

     

    jah, megígértem az autó beállást is.... majd folyt...

    előzmény:
    azott (15154)
    2012-05-21  13:40
  22. 2012. május 22. 08:5215155.

    Nagyon szép a virágja, de eddig nekünk sem nyílt ki.. picit lesz nagyobb, viszont nagyon el fog szaporodni. Mi egy darabot veszünk, nyár özepére már teljesen befedi a tavat... ami egy nagyon is picike tavacska, műanyag .... asszem a leg kisebb kerti tó amit lehet kapni. 3 koi halacska ficánkol benne... tavaly vettük őket, akkor mélg nagyon picikék voltak, most már vagy 20 centisek, ha nem több... egész télen bent voltak egy akváriumban, mert a tó nem nagyon alkalmas téli tartásra, mert csak 50 cm mély... de sztem jövőre már nem fogjuk behozni a fúkat, nem férnek el....

     

    itt vannak, kint, és bent...------------>

    előzmény:
    azott (15154)
    2012-05-21  13:40
  23. 2012. május 21. 13:4015154.

    Most megneztem a gugli kepeket es beazonositottam, nagyon szep a viragja is, nem baj ha nem viragzik, a levelei is szepek, gyorsan szaporodik,Tunde? Nem bannam ha nagyobbra none. Nem tervezek nagy kerteszkedest az iden, veszek egy kis piros muskatlit meg petoniat es hadd viragozzanak

    nalam most viragzik a gyongyvirag , ne nevessetek

    a tobbi satnyacskat meg tegnap dobtam ki, amelyek a ciklusuk vegere ertek, majd megujulnak a szemetesben ha akarnak

    Mi van meg a kerti tavatokban, Tunde?

    Az egyik baratnomnek egyszer volt egy rossz eve es nem volt kedve a medence rendbetetelere, ott maradt ugy teliesen, elolvadt a ho, beleestek a tavaszi esok, a szel belehordott mindenfele agakat, magvakat es egyszercsak elkezdte elni a medence a sajat uj eletet

    kikeltek a zoldek, bekoltoztek a bekak, a vadlibak meg a kacsak, vizinyuszik ;)

    ultunk a teraszon es ugy elveztuk, szebb volt mint ujkoraban :)

     

    előzmény:
    Pixi- (15153)
    2012-05-20  20:16
  24. 2012. május 20. 20:1615153.
    a kerti tavunkban rengeteg vizi jácint volt tavaly..persze irágot nem hoztak.... a halak is imádták rágcsálni. Ha egyről beszélünk..
    előzmény:
    azott (15152)
    2012-05-19  14:25
  25. 2012. május 19. 14:2515152.

    Az nem szegyen, Pixi, ne legyel mar ilyen, tudnad hany ember el itt aki csak angolul beszel, irni nem is biztos hogy tud oszt jol megvannak

    A vers arrol szol, amirol a tied is meg minden szerelmes vers egyebkent :)

    A halarol, szeretetrol

    A torta lett cuki, lefenykepeztem, de nemtom melyik gepen van

    Majd Annaval megkerestetem, amikor hazajon

    Van egy uj kerti(torpem ;))  szerzemenyem, vizijacint a neve

    Vizi Jacint :)

    Es most remelem, hogy neki nem kell mas a boldogsagahoz, mint a viz :)

    előzmény:
    Pixi- (15151)
    2012-05-15  07:19

Címlap

top