Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cikornya

chouette
Létrehozva: 2003. Április 19. 23:19
???
+304957)
"'^$*˛ŕ"č'
*********
++++++++++++++++++
-
%ľ%ľ% ľ%ľ%ľ%9%9
  1. 2012. május 15. 07:1915151.
    aranyos vagy hogy betetted.... de szégyen.......az én angol tudásom
    előzmény:
    azott (15150)
    2012-05-13  19:48
  2. 2012. május 13. 19:4815150.

    Pixi, en is kaptam verset, szepet a Pipiktol :)

    nezd csak:)

     

     

    Angels are Mothers

    There are Angels God puts on this Earth
    Who care for us and guide us.
    You can feel their love and gentleness
    as they walk through life beside us.

    They do great things for us every day
    they whisper in our ears,
    they even hold us in their hearts
    when we are filled with all our fears.

    They are always there to give a hug
    and try to make us smile.
    They treat us with respect and love,
    they treat us like their child.

    God blessed me with an Angel,
    I’m proud to call my own.
    She’s been with me throughout my
    life, been with me as I’ve grown.

    She’s guided me the best she can,
    she’s taught me like no other,
    and I’m thankful I’m the lucky one
    who get’s to call her... MOTHER

    Kathleen J. Shields
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2012. május 13. 14:3115149.

    Nem baj az, Andi a fakirok unokaja, nem vetted eddig eszre? ;) Majd tapos egyet ejjel kettokor es utana jobbat alszik, vagy legalabbis ugy erzi , mert az onszuggesztio nagymestere is egyben ;)

    Jo volt legalabb egy icipicit beszelni, Andi,  aztan sorraszedtem a gyerekeket, jol meggyurtam oket, kihuzgaltam a gerincuket, a Madelein is itt van es mivel az anyak napja szamara nem kellemes unnep, ki kellett talalnom  valami figyelemelterelesi strategiat; a masszazs jol is esik nekik meg nem is szolnak bele mint barmi masba ;) Keso este mar nehezen tudom kovetni a gondolatmenetuket, foleg a harom lanyet egyszerre :) Kulonbenis sokszor erzem ugy, mintha parhuzamos vilagok futnanak az eletemben es en meg egyikbol a masikba ugralok :)

    Pixi nekem sincsen skypom, egyszeruen nincs, idom sincsen arra, hogy leuljek es egyfolytaban lehuzzak egy beszelgetest, Agi is mondta mar hogy tessek installalni, de mindig elmarad.....meg a telefonnal konnyebben elboldogulok, odaszoritom a vallammal a fulemhez es kozben tudok jarkalni is meg darabolni a zoldseget :) Telefonbol  kellene beszereznem egy olyan James Bondosat, fulbevalot :) Es csak egyet, hogy a kettes meg ne csorogjon, amig az egyessel szorakozok :)

    előzmény:
    Pixi- (15148)
    2012-05-13  06:54
  4. 2012. május 13. 06:5415148.

    azott ..he he ....

     

    Andi, ez nagyon klassz lenne, de nincs skypom, vagyis volt... fel kellene telepíteni újra... majd szólok az illetékes elvtársnak.. a másik, meg amikor én tudok edzeni, az nekünk reggel 7-8 óra- akkorti már ájultok be az ágyba

     

    de hátha összejön, majd szólok ...

     

     

    előzmény:
    ANDREA* (15144)
    2012-05-13  05:08
  5. 2012. május 13. 05:3415147.

    Felhivhatlak? Raersz? Persze hogy ra, hiszen nem te vagy a konyhaban !!!

     

    Addig a kesobb jovoknek teszek ide valamit. Ez a legszebb MANTRA.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=qniJv1H7IZA&feature=related

     

     

    előzmény:
    azott (15146)
    2012-05-13  05:17
  6. 2012. május 13. 05:1715146.

    Remelem, ezt nem nekem irtad, hogy sportolas kozben meg mittudomen....

    micsoda cirkusz van, a lanyok keszitik az anyaknapi tortamat

    most latom hogy miert szeretem legjobban, amikor egyedul vagyok a konyhaban

    Pixi, a gyogynoveny citromfuvet kaptam, citromfarol itt nem is szabad almodozni, ezeken a koordinatakon, ahol mi elunk ;)

    Magot, Andi? Nem magozunk....egyenesen novenyt ultetunk. A't. ;) Jo helyre

    előzmény:
    ANDREA* (15144)
    2012-05-13  05:08
  7. 2012. május 13. 05:1015145.
    Tundike, az elozo irasom neked szolt
    előzmény:
    Pixi- (15143)
    2012-05-11  08:01
  8. 2012. május 13. 05:0815144.
    Na lekicsinyitettem a kepet ezt vettem Lajanak a szuletesnapjara. Szoval ha van skypod, akkor szolj, ha kardiozol, es bekapcsoljuk a gepet es sportolas kozben beszelgethetunk :)
    előzmény:
    ANDREA* (15130)
    2012-05-08  07:17
  9. 2012. május 11. 08:0115143.

    A gyógynövény citromfű, vagy a citrom fa? Bár az utóbbihoz nem túl optimális a hőmérsékletek...... jól tudom?

     

     

    Hamarosan leirom mi történik az autó beállással, csak kell egy kis  idő.... most éppen fordulat állt be megyek telefonálni

    előzmény:
    azott (15141)
    2012-05-11  05:03
  10. 2012. május 11. 06:1315142.

    Nem hagytal nekem magot? Nem mondod, hogy mindet elultetted!

    Tudod, hogy en 3 magbol egy egesz erdonyit tudok ... hmmmmm ...

    előzmény:
    azott (15141)
    2012-05-11  05:03
  11. 2012. május 11. 05:0315141.

    Szivesen ;)

    Szeretnem ha elmeselned, persze, akartam is kerdezni hogy hanyadan alltok a fallal.....

    Kaptam citromfuvet, lanyok, el is ultettem.

    Andi, lehet hogy jobban jarnank, ha atultetnenk hozzad

     

    előzmény:
    Pixi- (15140)
    2012-05-09  15:46
  12. 2012. május 9. 15:4615140.
    Köszönöm
    előzmény:
    azott (15135)
    2012-05-08  16:40
  13. 2012. május 9. 13:4415139.

    Andi, neked alapból van egy nagyon klassz, karcsú alakod.... így könnyű...

    én most már kinlódok, a klímax miatt szedek egy halom vitamint, ami ugyebár étvágyat csinál...lassan mennek le a kilók, sőt.... mintha megálltam volna, csak feszesebb lettem...

    Ha el kellene mennem itthonról sztem nem járnék... igy amikor kedvem van, felállok az ellipszisre és nyomom... bár a párom is arra esküszik, hogy el kell járni különben nem megy. Itthon nem tudom rávenni semmire, csak a biciklire...

    Egy időben volt a kórházukban torna az alkalmazottaknak, de megszűnt....

     

    huh, ez az autó tényleg egy álom........szuper ... gratulálok hozzá.... a miénk most vizsgázott, éppen szerelés alatt... lányok, nálunk áll a balhé a beállás miatt , mióta megépítették a zajvédő falat... ez egy hosszú történet.. ha szeretnétek, elmesélem..

     

    Biztosan meséltem már, hogy édesanyám ovónéni volt, mi egy szolgálati lakásban laktunk az oviban... 25 évig éltem a oviban, imádtam... 

    mindig ovó néninek készültem... aztán a sors egész máshova terelt... 

    Nem könnyű.. állandóan ott kell lenned mellettük... kemény munka... de imádni valóak ezek a picit... főleg hogy azt a beteg babát felvállaltad, ezért fejet hajtok előtted........

    előzmény:
    ANDREA* (15136)
    2012-05-09  03:37
  14. 2012. május 9. 04:1315138.

    Marcius elejen irtam, hogy tettem fel ujabb hirdetest. Elotte honapokig meg csak valasz sem jott ra, most meg elozonlottek... Nem gyoztem valogatni. Persze tudom en az okot. Szeptemberben boldog-boldogtalan daycare-t nyit, aztan nehany honap, es rajonnek, hogy ebbol nem lesznek milliomosok, raadasul nagyon kemeny munka akar 3-4 gyermekkel is. Ha valaki penzt akar keresni kell a 6 gyermek, ennyit enged a torveny egy providernek, viszont 5 gyerekkel...

    Tavaly az 5 nekem is sok volt.
    Most 3 gyermek van; a regi "butordarabom" Adeline, aztan jott egy kisfiu 2 eves, es van egy szepseges olasz-indiai kicsi 10 honapos lanykam is. Na o nem egyszeruy eset. Mar nehany hetes koraban megmutottek a szivevel, ezert is kerestek neki kis daycare-t. Kicsit rosszul van osszerakva a"lanykam" belulrol. A maja a bal oldalon a gyomra a jobb oldalon es meg sorolhatnam, de nem ez a lenyeg: o is egy kis tunderi szemelyiseg, de vele eleg sok gondom van. Gondolhatjatok, hogy el van kenyeztetve. :)

     

    Egyik gyermekkel sem volt ilyen nehez, pedig eddig mar a 4 ev alatt volt nalam 9 gyermek. Ki rovidebb, ki hosszabb ideig. Tobbnyire addig, amig nem talalnak nagy ovodat, ami ugye olcsobb. Na de majd belejon ez a kicsilany is. :)))

     

    Adeline szeptemberben kezdi a pre-schoolt, de a tavalyi kisfiu William kislany testvere jonne szeptembertol, aztan egy masik kinai kislany szinten. Egy lanyka anyukaja Decembertol keres helyet, Adeline kistesoja nehany nap mulva megerkezik, es jovo Majustol neki mindenkeppen tartok egy helyet.

     

    Ennyi! :)))

     

    Na igen es van egy ferjem, egy allando gyermekem, meg egy "ideiglenesennehaitthontartozkodo" (szinte naponta atszalad valamiert gyermekem, no meg Gen a baratno, aztan anyosom, es 3 papagaj, egy arva megmaradt pinty (a masik 4 fiu ehen halt, csak a lany elte tul - persze meg a madaraknal is nok az eletrevalobbak ;) aztan van a fo kedvenc a macska Mirr-Murr ... es van a haztartas, meg fozes, meg minden mas egyeb ... szoval himzesre maximum hajnalban marad idom, pedig vannak megrendeleseim.

    előzmény:
    Pixi- (15134)
    2012-05-08  16:05
  15. 2012. május 9. 03:4815137.

    Kicsit visszaolvasva szegyenkezve pironkodva ismet irok. Utoljara valamikor arrol irtam, hogy a teszt vezetesnel a ficko becsukta az ujjam. Ez meg februar elejen volt. Azota a szep feketere festett kormom leesett es mar kinaott majdnem a fele. Eleg randa. orvosnal nem voltam vele Agota, de tudtam en, hogy igy is meggyogyul.

    Azota pedig mar az az auto amit akkor teszteltem, az enyem. Vagyis nem az, mert az egy alap track volt, az enyem meg ... hu micsoda gep! Mar egy honapja nyustolom :)))

     

    Hatalmas, eros, biztonsagos (hofeher-ezt csak halkan irom mert nem szeretem a hoval kezdodo szavakat). Meg a visszapillanto tukor is meg az ajto nyitokaja is feher. Nem is magyarazok tovabb: alomszep. Nezzetek meg.

    előzmény:
    chouette (1)
    2003-04-19  23:19
  16. 2012. május 9. 03:3715136.

    Huuuu mar milyen nagy fiu. Ha jol latom lassan a viz sem fer mar bele a kadba. Gondolom igy is elvezi.

    Mond meg a fiadnak, hogy vegyen a kad aljara csuszasgatlot, es engedjen vizet a nagy kadba. Mind 2 fiukam nagyon koran kezdte a nagy kadban furdest. Imadtak!!!

     

    Tundike en is jarok am Gym-be. Ide : CURVES

     

    Marikaval az anyosommal megyek hetente 2x, es neha egyedul meg egyszer (szerdankent pedig Kundalini joga).

    Marika a sztar a klubban. Neki mar a becsippantasnal magyarul jelenik meg a kiiras a kepernyon. Amikor eloszor meglattam, dobtam egy ha'tast.

    Aztan a 2 kor vegen a nyujto gyakorlatoknal nezem a TOP 10-es listat. Mary Sarkozi a 3. helyen. Komolyan besertodtem, en hajtok ezerrel, o meg hat hajt a maga modjan, mondjuk 72 evesen szerintem irto jo eroben van. Azonos magasak vagyunk azonos testsuly, szinte ugyan azt esszuk es o fogyott 2 kilot, en meg hiztam kettot. Mondjuk nekem nem is artott. Raadasul fiatal lanykoromban volt utoljara ilyen feszes popsim. Na jo hazudtam, mert nekem meg nehany eve is az volt, de aztan kezdett kisse ellazulni. Na most aztan ha valaki a fenekemre huzna egyet, annak fajna am a keze. Titttta izom. Na jo nem ez a lenyeg, hanem hogy fizikailag is sokkal jobban birok mindent.

     

     

    U.i: en egy lusta d_g vagyok es ha Marika nem ba.....na allandoan mar regen feladtam volna.  Nagyon nehezen indulok el, viszont utana sokkal jobban erzem magam.

     

    Hozok nektek fotokat. Jo?

     

     

     

     

    előzmény:
    Pixi- (15134)
    2012-05-08  16:05
  17. 2012. május 8. 16:4015135.

    Nagyon huncut. Nagyanyjara ;)

    Koszi hogy feltetted a kepet. Milyen jol megcsinaltak ezt a gyerekkadat, belesimul a nagykadba.

    Nekem a sztrokkontroll egy kanal erospaprika. Aztan hogy mukodik-e, majd idovel megtudjuk. Ugyesen megszervezted a mozgast, Tunde, a korulmenyeidhez idomitottad, de jol csinalod.

    előzmény:
    Pixi- (15134)
    2012-05-08  16:05
  18. 2012. május 8. 16:0515134.
    hát, ezt a képet nem tudtam kihagyni ..... Gergő pancsizik..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. 2012. május 8. 15:3715133.

    Először a fejemben kellett rendet tennem, mert nem nagyon kívántam én sem a mozgást.........

    Elvégeztem a sztrok prevenciót és eldöntöttem, hogy csinálnom kell...rengeteget fáj a hátam is...és Daninak  szüksége van még rám... és sajna több családtagom is sztrokban, vagy annak a következtében halt meg. arról nem beszélve hogy elég hízékony vagyok... kezdtem szétfolyni, ami .... hát szóval........ Keresnem kellett egy oylan megoldást hogy ne kelljen elmennem otthonról... Dani közelében, Tv közelében és zuhanyzó közelében....

    Ennél klasszabb sztem nincs jah, és csak reggel korán vagyok hajlandó........ nekem a nap további részében már nem jön össze......

     

    a sport a legfontosabb, vagyis az izzadás,...

     

     

    előzmény:
    azott (15132)
    2012-05-08  13:26
  20. 2012. május 8. 13:2615132.

    Jaj de jo, Andi hogy beekelted ezt az ellipxxx.....t mire ideertem, ki sem tudom mondani, igy illusztralva mar ertem. :) Nagyon megterhelo szamomra ;) Mint minden mozgas :) Amikor a gyereket uszni viszem, akkor idonkent bemegyunk a tornaterembe es tekerunk valamelyik gepen, o persze lelkesen en meg ....lelketlenul ;) Oszinten szolva jol esik a testemnek, de amikor ezt az erzest felismerem, rogton felkelek, megutom a lecet es eliszkolok ;)  Hanem  jar oda egy nagyon kover fiu is, mi rendszerint keso este talalunk idot az uszasra es o is olyankor jon gondolvan talan hogy akkor mar nincsen kozonseg. Egy ev alatt annyira megvaltozott, atformalodott a teste, hogy nem lehet nem eszrevenni. Meg mindig nagy darab, de mar nem folyik ossze, definialodtak az izmai, jol csinalja, biztos orul neki. Ezen a gepen az a legjobb, Tunde, hogy keresztezo mozgasra is kesztet, az az eberseg fejlesztesere aranyat er.

    Andi, jol csinalod te is, hetvegere kell lebetegedni, nehogy a munka rovasara menjen ;)  Ezt sokan praktizaljak korulottem; lojalis tarsadalmi lenyek vagyunk vagy mi a szosz? ;) Remelem, jobban vagy ..... hiszen mar kedd van ;)

    Fenn van a zsak, Pixi, a pinceben akasztotta fel a Jack, nagy lancokkal a beton gerendara. Az este mar verte is a gyerek, ott ugralt korulotte egy orat , jol nez ki ;) O irta hogy ne hagyjam sokaig boxolni, nehogy megsertse az izuleteit hirtelen, de akkor mar keso volt, tiszta vorosek lettek a kezei, nagyon erzekeny a bore is meg mindene.( Megmagyarazom kozben, hogy amikor O.  dolgozik, emailezunk )  Ugyhogy mire valaszoltam neki, mar keso is volt. Eloirtam neki kezerosito leckeket .

    Aranyos a versed, Tunde. Kedves a fiad. Nalunk 13an lesz anyak napja, ha jol tudom.

    előzmény:
    Pixi- (15131)
    2012-05-08  07:31
  21. 2012. május 8. 07:3115131.

    De jó Téged is látni g

    biztosan bekaptál valami vírust... gyógyulj meg minél hamarabb... küldöm ami re szükséged van....

     

    bizony, bizony.... életem legjobb döntése volt, hogy megvettem... igy most kényelmesen film nézés közben is tudom nyomni az ellipszist... utána nyugiban lefürdök, egy fillérembe sem kerül... nagyon klassz...

     

    A virágaim most gyönyörűek, persze kaptak trágyát, tápot mindent... kitalálta a párom, hogy exel táblázatba megcsináljuk a kertet, bele illeszti fényképen milyen virágot hol találok... aputól rengeteg különlegességet hoztam át, persze a nagyrésze hagymás növény, és mindig rácsodálkozom amikor megjelennek... a tulipánjaim most szépek voltak, sőt, oylan is kihajtott amit már évek óta nem láttam... talán a sok hó jót tett nekik... 

    előzmény:
    ANDREA* (15130)
    2012-05-08  07:17
  22. 2012. május 8. 07:1715130.

    Hu de hosszu sor lett

     

    Ideteszem meg egyszer

    előzmény:
    Pixi- (15126)
    2012-05-08  07:01
  23. 2012. május 8. 07:1315128.
    ellipszisezel ??? kifejtened bovebben, mi ez? :)
    előzmény:
    Pixi- (15126)
    2012-05-08  07:01
  24. 2012. május 8. 07:1315127.

    Tundike! Gyonyoruek a viragaid. Kepzeld eddig mindig elorebb jartatok legalabb 3 hettel tavasz ugyben, legalabbis a viragok otthon  mindig hamarabb kinyiltak. Most meg .... az en tulipanjaim mar elnyiloban vannak. Raadasul iden alig nehany nyilt csak ki. A narciszok is epp csak megvillantottak sarga szinuket, viszont a jaccintok gyonyoruen virulnak. Majd hozok kepet, amint osszekapom magam, mert most epp halalomon vagyok.

     

    Osszeszedtem valami korsagot.  Szombaton fel sem tudtam kelni az agybol, mert ugy fajt minden porcikam. Lazam volt, meg ez az altalanos izom es csont fajas, es semmi mas. Bar nekem ez epp eleg volt a kovetkezo 10 evre. Azt hiszem Kanadaban meg nem is voltam lazas, vagy talan egyszer... hm... mar nem is tudom.

    Vasarnap nyomtam az agyat es aludtam egesz nap. Mara osszeszedtem magam, amennyire lehetett, mert dolgoztam. Jott mind a 3 kis gyerkocom, nagy vidaman, teli energiaval. Szoval nekem most kuldjetek, mert ram fer.

     

    Ez a mai altatom:

     

    http://www.youtube.com/watch?v=oXzL6MxF5zc&feature=related

     

    előzmény:
    Pixi- (15126)
    2012-05-08  07:01

Címlap

top