Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nyuszi, mint házi kedvenc

Torolt_felhasznalo_173562
Torolt_felhasznalo_173562
Létrehozva: 2003. Április 18. 18:50
Sziasztok! Minden hozzászólást szívesen veszek, hogy tanuljak egy kicsit a tapsifülesekről, mielőtt esetleg veszek egyet. Ellentmondásos dolgokat olvastam a témáról. Leginkább az érdekelne, hogy mekkora ketrec kell neki? Mennyire kezes? Etetési szokások? Jellemző betegségek? stb. . . , mindenki véleménye, tapasztalata érdekel.
  1. 2003. május 29. 12:10201.
    Sehol senki? Merre jartok, nyuszisok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. május 28. 16:51200.
    Szia Szilvi!
    Mi hir a kisnyuszmokrol? Aggodunk am ertuk. . .
    előzmény:
    Szilvi47 (199)
     
  3. Torolt_felhasznalo_647637
    Torolt_felhasznalo_647637
    2003. május 26. 16:00199.
    Szia Carmen!
    Most beszéltem a lányommal, azt mondja, hogy a nyuszinak most mintha kisebb lenne a hasa, mint volt. Pedig most hétvégén kéne megszületniük. . . Elég furcsán viselkedik, olyan dolgokat csinál, amit azelőtt sosem. Izgulunk, hogy akkor most lesz kisnyusz, vagy nem?
    előzmény:
    carmen333 (198)
     
  4. 2003. május 23. 11:53198.
    Drogériákban, DM-ben vehetsz eukaliptusz illóolajat (nem vész kárba akkor sem, ha nem használ rágás ellen, ha náthás van a családban, vizes törölközőre cseppented és felteszed a fűtőtestre párologtatni, esetleg aromamécsesbe cseppented). Biztos van nálatok is a fal és a tapéta találkozásánál vmi szegélyléc v. ilyesmi, kend arra. Igazság szerint nem tudom, nálunk ez segített -e, v. az extra tapéta, amit adtunk nekik enni, (azt is arra a helyre raktuk, persze nem az olajhoz), de leszoktak róla.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268432 (196)
     
  5. 2003. május 23. 11:43197.
    Képzeljétek, tegnap adtam Prüntyikémnek a rácson át nyuszikekszet, és nem kellett neki, erre tüntetőleg hátat fordított, s hosszas szólongatásra sem volt hajlandó visszajönni a rácshoz! Megsértődött a drága! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268432 (195)
     
  6. 2003. május 23. 11:41196.
    carmen: hogy van pontosan ez az eukaliptuszolajas kencezes? Hol lehet kapni? Es ha bekenem vele a tapetat, akkor az nem lesz foltos-trutymos-elszinezodott? Hallottal mar olyan nyunyit, akit elriasztott a modszer?
    előzmény:
    carmen333 (191)
     
  7. 2003. május 23. 11:33195.
    Szia SZVV!
    De jo, ugy ujabb nyuszigazda kerult a forumunkra! Hogy erted azt, hogy kiragta magat Furge a kertbe? A haz falaba ragott lukat???
    A szeretgetesre Nyuszo is epp igy valaszol: hatalmasakat nyog es mega-hangerovel roppant gyorsan szuszog melle, meg dulleszti a szemet. Es a ketrecbol valo kiengetes utan az elso dolga spurizni a kedvenc rongyszonyegehez, ahol felhaborodott horkantasokkal eszleli, hogy az ismet "rendetlensegben van" (azaz szepen kisimitva le van teritve), es hatalmas erofeszitessel addig kaparja-turja-kotorja, amig sikerul egy szoros csomova gyurni az egeszet a sarokban, majd diadalittasna elterul a remekmuve tetejen.
    A tapetaragasrol sajnos semmifele fenyites nem teriti el, amint nem nezunk oda egybol rohan vissza es gyorsan igyekszik minel tobbet-nagyobbat leragni addig is, amig futva-kiabalva-tapsolva oda nem erunk es el nem hessegetjuk popoveressel onnan.
    A ketrecragas tipikus szokas nalunk is, de ha igazan begurul (mert nem kelunk fel, hogy kiengedjuk), akkor elkezdi a racshoz dobalni a keramia talkajat, jo nagy hangzavart csapva ezzel. Igazan akaratos es turelmetlen joszag, de nagyon szeretem.
    Furge milyen fajta nyuszi? Irj rola meg! Fenykep?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860150 (194)
     
  8. Torolt_felhasznalo_860150
    Torolt_felhasznalo_860150
    2003. május 23. 09:50194.
    Hali!
    Nyugodtan kiviheted a kertbe, semmi baja nem lesz. A mi Fürgénk is kirágott magának egy akkora lyukat, amin kifér és kiszökött a kertbe. Egyszer azt vettük észre, hogy kint a macska, de túl nagyok voltak a fülei és a Fürge volt kint.
    Megérzik a kis szarosok, hogy szereti őket az ember. A mienk már nyögdécsel és gurgulázó hangot ad a torkából, ha simizzük a pofiját és közben az első mancsával dagaszt. Szereti még a földön lévő pokrócot is palacsintázni. Na ez egy saját kifejezés, kapirgászik és közben palacsintát hajtogat belőle. Még a Duna parton sem fut el, csak egy kicsit körbenéz a bográcsoló helyen.
    Reggel ugyan korábban kel fel és rázza a ketrecének a rácsát, de tudja, hogy az az ö háza és ott senki nem nyaggatja. Van egy kék pokróca, amin alszik és azt morgással meg is védi ha kell.
    Tapéta ügyben meg egyszerűen rá kell csapni a valagára és tapsolni, hogy ez nem jó húzás, aztán megy más rágnivaló után. Tavasszal és nyáron szoktunk akácágat vagy fűzfát adni neki. Mindegy csak legyen kérge. . . . . . Azzal el van egy darabig. Meg nagyon szereti a vezetékeket, főleg a telefontöltőt tőből elrágni, hogy csak a bajusza meg az orrahegye férjen oda. Még a javítás is kizárva, mert a tövénél rágja el.
    Mindenképp jó a gyerekenek, mert szeretetet lehet vele nevelni és természet és környezetvédelmet.
    Én pl egyszer bevittem az oviba és egy délelőttöt bent voltunk. A gyerekeket nagyon izgatta és sokat kérdeztek. Arra jó volt, hogy másként is neveljük öket, nem engedtem, hogy egymás szavába vágjanak, mindenki akkor kérdezhetett, amikor én mondtam és az ovónő szerint is sokat változtak. Valahol a tiszeteletadást is el kell kezdeni nevelni.
    Ez csak kitérő volt, mi szeretjük a Fürgét és mindenhova visszük kirándulni. Szegény néha el van fáradva a jó levegőtől meg az egész napos utazástól és csak kiterül a tv előtt estére.
    Akinek nincs vagy neveletlen a szobában azzal foglalkozni kell és hamar hozzászokik az emberhez.
    Jó szórakozást a nyuszikhoz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268432 (190)
     
  9. 2003. május 22. 17:33193.
    Jaj, szegényke, nagyon sajnálom. . . Akkor pont egy napon ment el Manócskával. . . Szörnyű. Egyik nap itt vannak, aztán már csak a hűlt helyük. . . :-((((
    előzmény:
    nyuszama (192)
     
  10. 2003. május 22. 17:16192.
    Sajnos a mienk :-((((((
    Nagyon hiányzik az a kis bestia
    előzmény:
    carmen333 (189)
     
  11. 2003. május 22. 15:39191.
    De aranyos vagy! Hogy így törődsz a nyunyival, meg menhelyről hozol kutyit. :-) Jól teszed!
    Gondolom, felnőtt kutyust akarsz hozni, ugye? Azzal lehet h. lesznek bajok, de lehet h. nem, mármint nyúlügyben. Szerencse dolga. . . De szerintem ha olyan kifutója lesz, ahonnan 100% nem tud kijönni, s az eb sem bemenni, akkor nem lesz gond.
    Tapétaügyben bevetettél már minden cselt? Bekenni eukaliptuszolajjal, meg adni neki egy direkt erre a célra vásárolt festetlen fűrészporos tekercsből? Nálunk ez utóbbi jött be. Már egyáltalán nem rágják.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268432 (190)
     
  12. 2003. május 22. 15:09190.
    Sziasztok!
    Ismet tanacsot kerek toletek, raadasul most ket dologban:

    1. Szerintetek Nyuszo, ha masfel eves koraig lakasban nevelkedett, akkor nagyon megviselne, ha kikoltoztetnenk a kertbe (persze kapna rendes hazat is, meg nagy kifutot)? Sajnos az uj hazban is elkezdte letepdesni a tapetat, es a parom nagyon merges ra. . . felek, hogy nem sokaig tudom ot megvedeni a haragjatol.

    2. Mivel vegre van kertunk is, felmerult hogy orkbefogadjunk egy kutyat (kizarolag menhelyrol, szeretnek kimenteni egy joszagot). De felek tole, hogy hogy fognak Nyuszoval kijonni egymassal (leginkabb Nyuszot feltem, nehogy az uj kutyus megtamadja). Mit tanacsoltok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. május 22. 12:13189.
    Igen, most már tudom! :-)
    Ugye nem a ti Foltoskátok halt meg, hanem egy másik??? /Ami persze szintén nem öröm. . . :-((((/
    előzmény:
    nyuszama (188)
     
  14. 2003. május 22. 11:17188.
    Carmen!
    Az én párommal találkoztál a dokinál, és a beazonosítás kedvéért Gombócka és Foltoska tulajdonosai vagyunk. L-Gee személyében Foltoska keresztapukáját tisztelhetjük.
    Ugye milyen jól megkavartuk? :-)))
    előzmény:
    carmen333 (182)
     
  15. 2003. május 22. 11:15187.
    Szia! :-) Akkor sikerült helyesen beazonosítani. . .
    előzmény:
    Répi (186)
     
  16. 2003. május 22. 11:13186.
    Sziasztok, Répi vagyok. Ma én is feliratkoztam erre a listára. Nekünk (LGee + én) holland törpe nyuszink van, 2 éves bak - BOGYÓ. Nagyon örülök, hogy ez a fórum is pörög :)
    Kriszti
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. május 22. 11:08185.
    Szia! Kár, hogy meg kell válnod tőle. :-( Megírtam a dolgot pár korábbi nyuszira-vágyó jelentekzőnek, remélem, találsz köztük gazdit!
    Apropó, buuuuu nyuszija sem talált még gazdit. . . Az egy fekete kosorrú lógófülű kislány. Arra is lehet jelentkezni, nálam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509056 (184)
     
  18. 2003. május 22. 08:59184.
    Sziasztok!
    Van egy fiatal grafitszürke kosorrú nyuszilányom, akinek sajnos nem tudok megfelelő otthont nyújtani és ezért szívesen odaadjándékoznám valakinek, aki jó helyet biztosítana neki és szerető gazdija lenne!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. május 22. 06:31183.
    Akkor közel vagyunk egymáshoz, mert én meg az Erzsébet u. -ban lakom. :o))
    előzmény:
    riki86 (179)
     
  20. 2003. május 22. 00:28182.
    Ja, de, Bogyó gazdija vagy!!! :-)))
    előzmény:
    LGee (180)
     
  21. 2003. május 22. 00:26181.
    Szia! :-)
    Most megtaláltál. . .
    Mi a helyzet? Nyunyi(k)?
    Szégyen-gyalázat, de nem tudlak beazonosítani nyunyik szerint. . . Ne haragudj, kérlek. Veled találkoztam a dokinál???
    Biztos hallottad, Manócskám odalett. . . :-(((((((
    előzmény:
    LGee (180)
     
  22. Torolt_felhasznalo_241242
    Torolt_felhasznalo_241242
    2003. május 21. 22:51180.
    Sziasztok !

    Nahát, hogy itt is van egy nyuszis fórum . . . :)

    Carmen,
    örülök, hogy megtaláltalak, ezerrel próbáltam neked emilt írni, de nem sikerült.
    előzmény:
    carmen333 (178)
     
  23. 2003. május 21. 19:49179.
    Hát nem ott a környéken, de Újpesten :o)(Rózsa u. eleje), viszont sokszor járok oda vásárolni, mert ami hozzám közel van bolt, ott nem szimpi a tulaj. :-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_910263 (173)
     
  24. 2003. május 21. 16:15178.
    :-DDD
    Főleg a méret miatt lenne jó, h. garantáltan kisebbek legyenek, mint egy házinyunyi. (Zsályika). Bááááár, így sem biztos. . . Lehet, fele kicsi, fele nagy lesz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_910263 (177)
     
  25. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. május 21. 11:48177.
    Biztos édi babák lennének! Az egyik fülcsijük lógna, a másik meg peckesen állna!
    :o)))))))
    előzmény:
    carmen333 (176)
     
  26. 2003. május 21. 09:52176.
    :-DDD
    Á, ez csak a történelem! Már sajnos csak 2 van. Manócska múlt héten tért meg az örök nyuszimezőkre, imádott felesége után, aki kb. 2 hónapja várta ott. . . :-(((( A gyerekek elkerültek új gazdikhoz, csak Prüntyike és Muskotályzsálya rendetlenkedik már nálunk. :-)
    Akkor a te nyunyid holland törpe, ugye? Ha tényleg fiú (voltak itt is meglepetések. . . ), akkor lehet h. később majd összehozhatnánk Zsályikával, szeretnék ilyen fura keverék-gyerekeket. :-) Milyen színű ő?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_867726 (174)
     
  27. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. május 21. 09:35175.
    Édi manó lehet! :o)))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_867726 (174)
     
  28. 2003. május 21. 09:23174.
    Nem lógófülü, hanem nagyon arin hegyesek a kis fülei. Ma lesz forgalmi vizsgám(drukkoljatok):és reggel bejött szerencsét kívánni, kukucskált az ágyamban, aztán adott "puszit". Fénykép még nncs, de remélem hamarosan felteszi a nővérem, van egy videó is, most vettük fel:táncolunk Arturkával: )Szerintem tehetséges. Jó Neked, Carmen, hogy ennyi nyunyekkal oszthatod meg a lakásod!!! : )Tudjuk, a jóból sohasem elég : )))
    előzmény:
    carmen333 (164)
     
  29. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. május 20. 15:47173.
    De igeeeeeeeen! Az Árpád úton, Újp. Közp. közelében!
    Ott laksz a környéken? :o))))))
    Én is! :o)))
    előzmény:
    riki86 (167)
     
  30. 2003. május 20. 14:31172.
    Meglasd Carmen, nem is kell sok ido es igazi kezesbarany lesz Zsalyika is! Plane ha egy-ket finomsaggal jutalmazod a bujasait!
    előzmény:
    carmen333 (171)
     
  31. 2003. május 20. 11:42171.
    :-DDDDDDDD
    Igen, tényleg szeretik ezeket a dolgokat!
    Képzeljétek, Zsályika megtanult beugrani fölülről a ketrecébe! (Műanyag, csak felül van ajtaja). Ilyen kis ügyes.
    Meg tegnap idejött a kanapéra, lehasalt, és simogattatta a fejét! Pedig edddig nem csinálta, sőt, harapott. (Nagyokat ám). Úgy örülök neki!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268432 (170)
     
  32. 2003. május 20. 11:36170.
    Nalunk a TV taviranyitojan mar alig van gomb. Eleinte csak egyesevel tuntek el, majd hirtelen egyben ket sort lelegelt Nyuszo, pedig mar uuugy figyelunk, hogy ne ferken hozza. Ti si megfigyeltetek, hogy a nyuszmik odavannak minden gumis cuccert? Nyuszo ewddig az alabbi gumibol keszult dolgok bezabalasaval probalkozott (kisebb-nagyobb sikerrel, legtobbszor sikerult kiszedni a szajabol): radirgumi, befottesgumi, lufi (fel nem fujt allapotban, az egesz benne volt a pofazacsijaban, nem logott ki egy cseppet sem!!), kapcsologombok, kabelek szigetelese minden mennyisegben, szuszasgatlo gumipapucs a szeklabrol, uszosapka (2 db tonkretetele irhato a szamlajara), ragogumi, golyostoll gumivege, ajtocsapodasgatlo. Ennyi jutott hirtelen az eszembe, de lehet folyatni a sort :-))
    előzmény:
    carmen333 (164)
     
  33. 2003. május 20. 10:55169.
    Köszi, ari vagy! :-)
    előzmény:
    riki86 (168)
     
  34. 2003. május 20. 09:13168.
    Szia Carmen!
    buu keresett az index-en, mondtam neki, hogy keressen itt, de gondoltam szólok neked, hátha előbb megtaláljátok egymást!
    előzmény:
    carmen333 (164)
     
  35. 2003. május 20. 08:33167.
    Ez nem egy újpesti boltban volt? Egy fekete-fehért nyuffancs?
    Mert ahová én járok ott is van egy nyuszi, szintén a boltosé és tündéri. Ott mászkál, heverészik az eladó térben, közben tárva-nyitva a bejárati ajtó, de esze ágában sincs meglépni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_910263 (166)
     
  36. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. május 20. 08:05166.
    Bementem egy kisállat-kereskedésbe a napokban a cicámnak almot venni, és ott ücsörgött a padlón egy édi tündérmanó nyuszmó! :o))
    Annyira helyes volt! :o)) Az eladó srácé. Látta a srác, hogy odavagyok meg vissza a nyuszitól, és a kezembe nyomott egy darabka ropiféleséget, hogy adjam neki oda. Kérdeztem, hogy csak letegyem-e elé a földre, de mondta, hogy ne, hanem tartsam az orrocskája alá, és majd ő finoman elveszi a kezemből. Hát tényleg úgy volt! Annnnnyira kis tündér volt! Főleg, ahogy rágcsált, és közben mozgott az orra! :o)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. május 20. 08:03165.
    :o))))))
    előzmény:
    carmen333 (164)
     
  38. 2003. május 20. 00:44164.
    Üdv Fürtös, Neked és Gyermekednek is! :-) Neki még puszi is a buksijára! Lógófülű? Fotó? Ha van, rakd fel a bem. oldaladra! Jaj, Zsályikám épp leeszi a gombokat a tv távirányítójáról. . . Már 2 gombja hiányzik, egy Joli, egy meg Prüntyi szájának köszönhetően. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_867726 (163)
     
  39. 2003. május 19. 21:34163.
    Sziasztok!

    Most láttam csak a témát. . . . : )
    Nos, az én kis nyunyekom neve:Artúr, és minden elfogultság nélkül a világ legédesebb és legelkényeztetetebb nyula. A történet tavaly kezdődött. . . . Kisebb nehézségek után megérkezett hozzám Arturella, a szürke törpenyul, akivel megosztani készültem a szobám. Nálunk szabadon van, egy hét után szobatiszta lett, de azért vázolom a mai helyzetet:1. a villanyok megszüntek, 2. a padlószönyeg kerülete csökkent, hasonlóan az erkélyajtóé és néhány helyen a fal is korrigálásra került. 3. anya(én) esti újságolvasása Artúrt egy idő után akadályozta a békés életvitelben ezért a számítógép kiköltöztetése után én kerültem sorra. Most ő lakik a legnagyobb szobában, erkéllyel, hifivel, egyedül. Na jó, van egy törpehörcsi is Ede. Szóval Arturka isteni aranyos háziállat, sokat eszik, lehet vele táncolni, mindenkit össze-vissza nyalogat, és körbeszalad amikor bemész a rezidenciájára. És persze tökéletes stresszoldó. Mondanom se kell, amióta beköltözött a ház Urává lépett elő, és mindenki kedvence lett. : ))))Tehát a nyulat csak ajánlani tudom, de ha lehet nem egyesével: )Ja, Artúr mellesleg menyasszonyt keres. . . . . . . . Sziasztok:
    Artúr, Fürtös: ), Ede
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2003. május 19. 15:55162.
    Hát igen, az ember a kisujját nyújtja, de nekik a karja kell. . . !! :-)) Jaj, ne is mondd, én is egyszer vittem le Jolikát, hát olyan vérszemet kapott, h. azt hittem, soha nem kapom el. . . De szerencsére sikerült.
    Hallottam olyan sztorit, h. nyuszit a kertben tartottak, s kiásta magát a kerítés alatt. Úgyhogy nagyon-nagyon vigyázzatok!! Jaj, szegények, nem sokáig élnének egyedül. . . Autók, kutyák, téli fagyok. . . Jaj.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268432 (159)
     
  41. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. május 19. 14:59161.
    :o)))))))
    . . . . hogy a nyunyi is megmaradjon és a káposzta is. . . . .
    :o))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_792455 (160)
     
  42. Torolt_felhasznalo_792455
    Torolt_felhasznalo_792455
    2003. május 19. 12:46160.
    Szia, náluk az egész kert a nyuszié, a kerítés alá, ahol kiszökhetne, dróthálót kötöztünk végig a kertben, a kapunál meg lécek vannak:) kicsit hosszadalmas volt a drótot föltenni de megérte, mi inkább a salátának csináltunk ketrecet a nyuszi ellen:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268432 (159)
     
  43. 2003. május 19. 12:04159.
    Haliho!
    Guminak se hire se hamva, szerencsere Nyuszo kedelyallapotaban sem. Ugy tunik, kutya baja. Illetve csak azon haborog, hogy kedvenc csemegei helyett csak rostos zoldeket kap (pl. uborka, amit ki nem allhat), hogy aktiv legyen a belmukodese. Viszont tgenap ismet alakitott: majdnem sikerult megszoknie! Tortent ugyanis, hogy elkeszult a kerti kifotoja (a parom keszitette mindenfele halo, femrud meg drot segitsegevel), hogyha egyszer vegre kerteshazba koltoztunk, akkor Nyuszo is hadd elvezze a friss levegot. Ugyanis csakugy nem merjuk szabadon engedni a kertben, mert a kerites alatt-kozott tul sok a szokesi lehetosege. Szoval delutan kitettuk a friss kenneljebe (5*1. 5 meter kiterjedesu, es 1 meter magas gyonyoruseg), hogy legelesszen a fuben. Persze amint kicsit odebbmentunk, megtalalta a ketrec gyenge pontjat, es meglepett. Mire eszbekaptunk, nyuszi sehol, csak az ures ketrec tatongott. Halalra remulten kezdtuk szolongatni meg keresni, en mar biztos voltam benne, hogy het hataron tul jar, es soha nem latom viszont szegenyket. Mikor egyszercsak a haz mogul, a kocsi alol kibukkant a ket hatalmas szurke nyulful! Uzsgyi a nyomaba, meg egy kis kergetozes, majd egy ravetodessel sikerult megcsipni. Utana onagysaga meg vagy egy oran keresztul csak reszketett a ketreceben az atelt izgalmaktol, de biztos vagyok benne, hogy ismet azon tori a fejet, legkozelebb hogyan oldjon kereket. Persze gondolhatjatok, ujabb erositeseket fogunk eszkozolni a kifutojan, mielott ismet kieresztenek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. május 17. 07:31158.
    Na? Mi újság gumi-ügyben? Ugye kijött már?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268432 (156)
     
  45. 2003. május 16. 15:33157.
    Szurkolok!!!!! Nagyon!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268432 (156)
     
  46. 2003. május 16. 15:13156.
    Ahogy Carmen javasolta, felhivtam az allatorvost. Azt mondta, nem erdemes bevinnem, mert nem lenne szerencses megmuteni, tul nagy a kockazat. Inkabb azt javasolta, adjunk neki sok rostos kajat, hogy sokat kakiljon, es hatha kijon. Bar en ezt nem tudom elkepzelni, hiszen mindig csak bogyokat kakil, es meg egy nagy gumikarika. . . Meg hogy figyeljuk, es ha rosszul lesz, akkor vigyuk be gyorsan. Szurkoljatok, hogy ne legyen semmi gond, es kijojjon a popojan!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_910263 (152)
     
  47. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. május 16. 13:57155.
    Mindennap szoktalak titeket olvasgatni. :o))
    előzmény:
    carmen333 (154)
     
  48. 2003. május 16. 13:06154.
    Ugyan, semmi baj! Nyuszi-szimpatizánsok is jöhetnek! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_910263 (153)
     
  49. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. május 16. 13:04153.
    Már bocsika, hogy én, mint cicás belekotyogok a nyunyisok oldalába! :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_910263 (152)
     
  50. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. május 16. 13:04152.
    A következő két kakát azért mindenképp nézd meg szerintem!!
    (Bocs, a téma miatt, de hát erről van szó. ) :o))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268432 (150)
     

Címlap

top