Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vito P.M.D.

vitopmd
Létrehozva: 2006. augusztus 3. 15:22
"Jelenleg, az ismert ezoterikusokhoz tartozom, és itt vagyok hogy beszélhessünk azokról a dolgokról, melyek izgatnak s nem tudod rá a választ vagy csak szeretnél beszélni róla! Ha van kedved írj róla és dumáljunk...."
  1. 2006. augusztus 9. 10:57201.

    HAI!

    Igazad van..némelyik nagyon méltatlan..de nem ők a mérvadóak..hanem azok akikben van még némi érzés...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_186213
    Torolt_felhasznalo_186213
    2006. augusztus 9. 10:53200.

    Sorry, de a topikok "szokása szerint" ott is a csip-csip megy, ezért inkább nem:-(

    előzmény:
    vitopmd (198)
    2006-08-09  08:13
  3. 2006. augusztus 9. 10:45199.

    Hai!

    No...némi rendeződés után újra itten volnék...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. augusztus 9. 08:13198.

    Hai!

    Írtam,kezdeményeztem egy topicot....írjatok oda ti is...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. augusztus 9. 08:07197.

    Hai!

    MOST HALLGATTAM A HÍREKET! MEGHALT HÁROM TŰZOLTÓ! HÁROM BÁTOR EMBER! NAGYON MEGVAGYOK RENDÜLVE!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. augusztus 9. 07:28196.

    Hai!

    Ma...mintha kissé aludna a nép...? Vagy én kukorékolók nagyon korán?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. augusztus 9. 07:25195.

    Hai!

    Tegnap egy másik topicban már megemlékeztem egy filmtörténeti beszólásról....

    -Kifejezetten szeretek feszületeket nézegetni...!- LESTAT

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. augusztus 9. 07:21194.

    Hai!

    Este pókereztem egy jót a szokott csapattal. nagyon jó lapjárásom volt...a telihold...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_186213
    Torolt_felhasznalo_186213
    2006. augusztus 8. 18:09193.

    Most én is várok... Aztán majd meglátjuk merre

    (most minden esetre haza:-))

    előzmény:
    vitopmd (192)
    2006-08-08  17:56
  10. 2006. augusztus 8. 17:56192.

    hai!

    Érdekes volt...kétszer is elolvastam..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_186213
    Torolt_felhasznalo_186213
    2006. augusztus 8. 17:34191.

    Köszönöm /mondjuk találgatok, mert a választ még mindig nem "nevesíted":-)/

    Szerző: Ted Hughes (lemaradt, sajna)

    Szoktam blogot, honlapot olvasgatni. Így találtam rá "Sehol"-ra

    "Megtorpanok az üresség pereme előtt, másvilági téboly rianása a távolságba vesző elmúlás végtelenjének pillanata alatt.

    Az ösvény szemmel látható, mi majd a nyugati gombamezők őrzőjéhez, a zöld sárkányhoz vezet. Napok óta csak az álmokban vagyok. Időtlen minden. Eső cseppek függnek mozdulatlanul a statikus zörejektől teli levegőben, zihálva teszek egy tétova lépést.

     

    Ez lenne a helyes út?

    Még visszafordulhatok.

    De hová?

     

    Nincsen semmi a hátam mögött, az ösvény előttem ködbe vész. Cigarettára gyújtok, testem körül a hűvös varjú szárny, semmi sem változott.

     

    Megfordulok.

     

    Aztán letelepszem a puha földre. Bevárlak. Várok rád egy ideig. Nem tudom meddig, de várni foglak, míg te is ide érsz, aztán együtt tovább, ha meg nem, akkor…

    …akkor talán vissza fordulok vagy tovább megyek, de most várok rád picit.

     

    Talán te is ide érsz …

    (noir 2005. november)

     

    előzmény:
    vitopmd (190)
    2006-08-08  16:49
  12. 2006. augusztus 8. 16:49190.

    Hai!

    Luciferius nem összetévesztendő Lucifugó-val! Az más...

    Amúgy szimpi a bemlapod...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. augusztus 8. 16:47189.

    Hai!

    Van határidő naplóm....

    Amúgy Luciferius se tökéletes...Madách meg nem sokat tudhatott róla. Attól még a mű nagyon jó!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_186213
    Torolt_felhasznalo_186213
    2006. augusztus 8. 16:26188.

    Csak érdekességként: eleve úgy kötöd, vagy határidő naplót vezetsz?

    Egyébként régen csináltattam, és én magamnak adtam a határidőt. Letelt, elmentem levetetni. Nem volt jó (a "se veled, se nélküled" helyett, akkor inkább a nélküled)

    Rontás: mert olvasható 8 (10-16) féle vélemény - és Madách után  én vagyok Lucifer: a tagadás ősi szelleme - ezért vagy mindegyik tartalmaz igazság-morzsát, vagy egyik sem:-)

    előzmény:
    vitopmd (182)
    2006-08-08  14:07
  15. 2006. augusztus 8. 16:08187.

    Hai!

    Egy másik topicban-rontás- is elmondtam a rontásról kialakult nézeteimet stb. Igaz nem teljes skálájában, hiszen az a tanítványok privilégiuma..de nagyjából, az érthetőséget figyelembe véve.

    Van vélemény vagy tapasztalat a témában?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. augusztus 8. 15:35186.

    Hai!

    Gondolom ez nem újdonság, hiszen azt általában senki sem kedveli. Igaz, rám, velem kapcsolatban ez talán hatványozottabban is érvényes...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. augusztus 8. 15:14185.

    Hai!

    Mások szerint kismókus,,igaz azok kenyérre is kenhetik...a tevékenységeimből pedig szinte mindenbe belelehet kötni s meg is teszik, ami nem baj. Egy valamit tudok utálni....a közönyt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. augusztus 8. 14:55184.

    A kötés dologba tudok egyedül belekötni a tevékenységeidből... :-))))
    Egyébként meg itt vagy, állítólag ezos "főmókus" (bocs, poénkodom), így kihasználom az alkalmat, hogy térképezzek.

    előzmény:
    vitopmd (183)
    2006-08-08  14:24
  19. 2006. augusztus 8. 14:24183.

    Hai!

    Amúgy miért ez a nagy érdeklődés?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2006. augusztus 8. 14:07182.

    Hai!

    A"majd lesz másképp" a pénzre értendő. Nem egy lábon állok! Vannak üzleti érdekeltségeim valamint Egyiptomi táblákat is festek stb. Vagyis nem csak -vendégből-élek.

    Az intervallum durván a 6 hónaptól az évekig terjedhet...mint kötéstartam...

    A hat hónap után nem vállalokban az van hogy anno dacuma megkellett húznom valahol, egyfajta időhöz is kötött szabályt. Ezt dobta a gép s azóta ehhez tartom magam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. augusztus 8. 13:49181.

    Jó, kösz a szedést. Annyira részletesen azért nem tanulmányoztam át az oldalad.

    1. Örülök, hogy el is utasítasz. Igazad van, alapból elfogult vagyok a pénzért ezot művelőkkel kapcsolatban. Vagy "elkurvulnak" vagy tényleg nevetséges tudással rendelkeznek. Igaz, soha nem szándékoztam bármelyikhez is fordulni.
    "bizonyos értelemben szarok a pénzre..nem ő csinált engem! Majd lesz másképp" Vito! Mit jelent ez a "majd lesz másképp"?

    4. Értettem, hogy nálad nincs örökké. Pont ezért kérdeztem az időintervallumot. Jó, ne kategórizálj, csak egy kicsit szűkíts, hogy egyáltalán elképzelésem legyen.

    5. 6 hónapon belül még csinálsz kötést. Akkor ezek szerint (ha csak időben mérjük), csak olyanoknak, akik többet voltak együtt a párjukkal? Különben ugyanis jóval erősebb lehet a kötödés a harmadikhoz, mivel ott friss lángok lobognak.

    előzmény:
    vitopmd (179)
    2006-08-08  13:15
  22. 2006. augusztus 8. 13:19180.

    Hai!

    Végül de nem utóljára...ha úgy néz ki, csak tőlem függ a siker..nemet mondok, mert akkor a leglényegesebb hiányzik a dologból! Ő! Ő és amiről szól vagy szólhat a kapcsolata...ezt amúgy definiáltam(tuk) a web lapomon...a kötés résznél. Olvasd el...

    www.luxor-ezo.hu

    -tőlünk, nektek megoldásként- rovat..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. augusztus 8. 13:15179.

    Hai!

    Domiana,,,bizonyára elkerülte figyelmedet jó néhány infó amit adtam...sebaj ismételjünk néhányat. Pontokba szedem az átláthatóság végett.

    1-Ha egy kapcsolatot bármi miatt nem tartok "életképesnek" vagy más egyébb kifogás akad(van elég) simán elutasítom! Aki ismer az tudja nem vagyok szívbajos és bizonyos értelemben szarok a pénzre..nem ő csinált engem! Majd lesz másképp, de az elveimből nem adok semmi pénzért. Engem ne tévesz össze a gyári méretekben kóklerkedőkkel....ha lehet...

    2-Simán előfordul hogy egy beszélgetéssel útba igazítok valakit s nem kötéssel fárasztom, ha nem szűkséges a megoldáshoz! Sőt..igazából jobban örülök ha "kötésmentesen" is megoldható a dolog...nem mindig van így, de ez is változó kinek mi elég...

    3-A jóslásról is elég sűrün ledumálom az adott embert, mert a jóslással is az a baj hogy nem ad megoldást, és mivel én az abszolut pragmatika híve vagyok, nem mindig kultiválom a jóslást.

    4-Nálam már írtam nincs forever...időszak van amit arra kell kihasználnia a nálam járt embernek, hogy saját érzéssel-ésszel-tapasztalással-felismeréssel-megoldásokkal stb erősítse meg meggyengült kapcsolatát. Ez az időszak nagyban függ az adott embertől, a párjától s a kapcsolat milyenségéből..ezt én nem tudnám most kategórizálni.

    5- Az adott "harmadik" személy csak akkor releváns ha erősebb kötődések épültek ki köztük,mint a kötést kérő és a célpont között. Ritka..legalábbis azon időhatáron belül melyet már írtam mint szabályt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. augusztus 8. 12:54178.

    Nos, Vito, megpróbálok nekifutni utoljára, bár valószínűleg most sem fog számodra átjönni az etikai neheztelésem alapja. Végy egy létező kapcsolatot, amely sajnos az egyik fél számára már nem működőképes, ezért szakít. A másik fél hetekig, hónapokig szenved, mint egy kutya, de néhány tanulsággal és tapasztalattal több: egy idő után megrázza magát és talpra áll. A tanultakat beépítve valamikor új kapcsolatot kezd. Normális esetben.
    Viszont vannak emberek, akik képtelenek abba beletörődni, hogy egy kapcsolat működtetéséhez KÉT ember elhatározása szükséges. Ezek lesznek a Te klienseid. Bocs, hogy durva leszek, de valami "difi" mindegyiknél akad (bár Te ezeket sokkal jobban tudod). Pl. kishitű ("soha nem találok magamnak senki mást"), bosszúvágyó ("engem nem rúghat ki senki, azt akarom, hogy térden csússzon vissza hozzám"), nem realista, álomvilágban él ("tudom, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve, csak ő nem jött még rá"), birtokló ("nem lehet senki másé, csak az enyém"), stb.... Nem sorolom tovább, a lényeg érthető. Neked inkább pont az lenne a feladatod, hogy ezen gyenge pontokat, illetve tulajdonságokat segíts kijavítani, megváltoztatni. Ehelyett a kötés felrakásával megerősíted, pedig lehet, hogy pont emiatt ment szét a kapcsolat.


    Egyáltalán van olyan, hogy megtagadod valakitől a kötést, mert olyannak látod a lelki felépítését? Nem hiszem, elvégre fizet. Mi van akkor, ha a másik, akit szeretnének megkötni, már másik kapcsolatban él? Nem hiszem, hogy ezt elárulná a kliensed, ha gátló tényező. Egyáltalán: ha egy kapcsolat valóban megmenthető, Neked arra kellene buzdítani a kliensed, hogy üljenek le és beszéljék át, de mágia nélkül. Akkor valóban nem ártasz a másik félnek, de így igen. Ha csak a Te segítségeddel menthető meg, akkor már a másik akaratának durva semmibe vétele. Te pl. ha civil lennél és a második feleséged újra szeretne magához kötni, mit szólnál? Egyáltalán Nálad mennyi időre szól a megkötés? Napokra? Hetekre? Hónapokra? Évekre? Tudod szabályozni az intervallumot?

    előzmény:
    vitopmd (146)
    2006-08-07  14:46
  25. Torolt_felhasznalo_591579
    Torolt_felhasznalo_591579
    2006. augusztus 8. 12:53177.

    Hello,

    Írok inkább ide, a másik topikban nem tudnám megállni, hogy ne küldjem el egyik-másikat valahova. Csak annak meg nem lenne vége soha, ráadásul már nagyon meguntam a dedózást. Értelmét nem látom, a Hicudzsit leszámítva nem lehet velük egy jót dumálni. Szerintem.

    Nem vagy szerénytelenebb mint mások. Nézz szét, mindenki mindenhol dicsérgeti saját magát, ha pedig ellenvéleményen vagy, akkor vérig sértődik. Maximum burkoltabb formában adják elő magukat, másoktól várják el, hogy körbe legyenek rajongva.

    előzmény:
    vitopmd (176)
    2006-08-08  12:30
  26. 2006. augusztus 8. 12:30176.

    Hai!

    Ebben a megvilágításban tardiciónális boszorkány vagyok, igaz férfiként megszakítva a női vonalat, de az az igazság hogy minden peoratív kicsengést nélkülözve, több vagyok egy boszinál...

    Na erre szoktak ugrani a "rajongóim" miszerint egy nárcisztikus .....vagyok stb stb! Na ja! Annak is lenni kell valakinek, hiszen annyi de annyi szerény s szerénykedő proféta lézeng kies hazánkban...legalább én legyek rátarti vagy mifene.. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2006. augusztus 8. 11:57175.

    Hai!

    Épp most értekeztem a másik topicban a dédmuterról..aki Szicilia leghírhedtebb boszorkánya volt...a családi legenda szerint..is..!

    Sybill néven ténykedett mint a Palermói ház vezetője...de valójában Stella-nak hívták..a lányát Izabella-nak s annak lányát is aki az anyám volt....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2006. augusztus 8. 11:39174.

    Hai!

    Annak idején ezt csak John Leninnek hívtuk...

    Ismered ami a hetvenes években volt vicc...mi a kommunizmus rákfenéje? Hogy Lenin anyja újra terhes...

    Meg a Lenin varia bútor...egy Lenin kép és egy asztal s úgy varriálod ahogy akarod..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2006. augusztus 8. 11:25173.

    Hai!

    Beszarok!!!! Hihihi...csak a mi korosztályunk tudja...mit jelent építőtáborban kukoricát címerezni...! Amíg látták ok..aztán majd derékbetörni így a teljesítmény is megvót meg időt is nyertünk, egy kis kukoricásban való hetyegésre.. Azért Nagykőrösön rendesen bebuktunk..majdnem hazazavartak minket...a népgazdaságnak okozott szándékos károkozás miatt! Lehet hogy az ötvenes években..ezért..mint szabotázs jól elvertek volna az AVH-ok sőt volt akit bedutyiztak vagy felakasztottak...

    De a puha diktatúrában néhány nyálas kis KISZ-es pöcs már nem sok vizet zavart...meg az ofő is nyomta az ipart a fizika tanárnővel...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2006. augusztus 8. 11:11172.
    Egy korosztály vagyunk, úgyhogy én is voltam 3-szor épitőtáborbankukoricát cimerezni... meg mást is a kukoricásban 
    előzmény:
    vitopmd (170)
    2006-08-08  11:04
  31. 2006. augusztus 8. 11:09171.

    Úgy gondolom hogy akkor érted a hires,bár mára már közhellyé vált példa jelentőségét, nevezetesen hogy " van akinél félig tele van a pohár vizzel de van akinél félig üres"

    Már Lenin is megaszonta, hogy "valahogy mindig kell hogy legyen, mert olyan nincs hogy nincs"  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_157842 (165)
    2006-08-08  09:37
  32. 2006. augusztus 8. 11:04170.

    Hai!

    Az egykori KISZ gyűlik se voltak piskóták...a nyári építő táborok már annál inkább feküdtek...sok csaj sok...na mindegy..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2006. augusztus 8. 10:58169.

    Nincs Csabával semmi gond...de persze csak a fórumon  

    Személy szerint én melóban voltam.... fránya értekezletek.

     

    előzmény:
    vitopmd (168)
    2006-08-08  10:35
  34. 2006. augusztus 8. 10:35168.

    Hai!

    Látom..némi holtidő van...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2006. augusztus 8. 10:00167.

    Hai!

    Mi lenne Csíkcsaba ha csak simán Csabáználak? Oksa?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2006. augusztus 8. 09:45166.

    Hai!

    Ne köszönd....magadnak köszönd! Te teszel vagy nem te gondolsz vagy nem s te élsz vagy nem...én csak a hang vagyok.

    De jó érzés tapasztalni hogy hallasz...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. Torolt_felhasznalo_157842
    Torolt_felhasznalo_157842
    2006. augusztus 8. 09:37165.

    Szia "csaba"!

    Amit a filmekről írtál, teljesen egyetértek. Tudom, hogy azt akartad érzékeltetni, hogy ne keverjem össze, ez csak egy film, amiben a szereplők által közvetített karakterekkel azonosulhatunk legalább a film hosszának erejéig. Ki-ki avval a szereplővel azonosul, aki legközelebb áll hozzá? Vagy azéval, aki szeretne lenni? De nekem ez nem csak erről szól. Legalábbis a másodszorra megnézett film már nem.És miért? Mert megváltoztam. Én magam. És miért?

    Mesterem tudatosította bennem azt, hogy minden ember hat önmagára és a környezetére. És viszont. Ezt tudni tudhattam eddig is, csak nem tudtam mit kezdeni vele. Most, ahogy tanulok nála, és tudom, érzem, hogy életemben először a saját és nem a mások által sajátomnak vélt utamon járok, megéreztem valaminek a szelét...És tudod mi az Csaba? A szabadság szele...

    És a boldogságé...A saját szabadságom és boldogságom lehetősége, és ez az az út, amit biztosan végig fogok járni, mert nem mindegy, hogy valamit úgy kezelsz, mint problémát, vagy mint megoldásra váró feladatot.

    És ezt is a tanfolyamon tanultam. Köszi Mester.

    előzmény:
    csikcsaba (163)
    2006-08-08  08:20
  38. 2006. augusztus 8. 08:47164.

    Hai!

    Persze hogy szeretem a jó akció filmeket vagy horrort vagy pszichó thillert vagy a látványos kosztűmös történelmi filmeket a sci fi-t és még számtalan verziót. De kellenek a "valós" életet vagy élethelyzetet bemutató filmek-drámák is de nagyon..

    A Fellini és Passolini vagy Bunuel korszak sajnos leáldozott...pedig kellene. A filmeknek egykor volt potitív üzenete a világfelé...hú de rég volt!

    Csikcsabával csak egyet érteni tudok maga az emberfia és a film vonulatában... Sokkal több napi hős van (gonosz is) mint a megfilmesítésekben összesen... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2006. augusztus 8. 08:20163.

    Jó reggelt.....

    Én kiváncsi vagyok. Örülök hogy láttad, vannak filmek vagy könyvek amelyek más-más hatással vannak ránk függően attól hogy mikor látjuk és főleg hogy mikor látjuk űjra.

    Egyvalamit azoban nem szabad elfelejteni.... ez csak egy film....Randolph Junuh egy kitalált, fiktiv karakter ( Mig Walter Hagen és Bobby Jones nem), és a legtöbb halandónak nincsnek olyan kifejező eszközei mint neki a golf volt. Legtöbb ember ugyanis nem lesz hős, legfeljebb a saját is életében bizonygathatja hogy képes a megújulásra a legszélsőségesebb helyzetekben is és az sem teljesen biztos, hogy valaha megkapja azt a fajta pozitiv visszajelzést mint a film főhőse. Nem fognak belőle filmet csinálni, mint ahogy nem lehet a film tanulságait ráhúzni az individum létére hiszen minden élet, minden helyzet és főleg minden ember más.... s ezért más-más megoldást kiván.

    Most olvasok egy könyvet ahol az iró pont arról beszél, hogy bizonyos emberek üzemszerűen, úgymond egy kaptafára kinálnak megoldásokat különböző élethelyzetekre, kizárólag az anyagi haszonszerzés céljából. Igen érdekes könyv, mindenesetre mindenkinek ajánlani fogom akik valaha is olyan gondolatokat fogalmaztak meg magukban hogy jósoltassanak maguknak.

    Mindezzel együtt az egyik kedvenc filmem marad, hiszen nagyon szép mondanivalója van, gyönyörűen van fotózva, jó szinészek, jó forgatókönyv, és arra a 2 órára elhiszem a szinészektől hogy ők valójában nem is szinészek hanem azok a karakterek akiket megformálnak.A legtöbb film erre nem képes.

    Kiváncsi vagyok hgy te hogy láttad, most másodszorra....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_157842 (160)
    2006-08-08  06:33
  40. Torolt_felhasznalo_157842
    Torolt_felhasznalo_157842
    2006. augusztus 8. 07:37162.

    Szia Vito!

    Már nem maradt túl sok, amit ezután a hozzászólásod után a filmről elmondhatnék...

    Hát ezért tanulok nálad.Mester. Köszi.

     

    Ja! És ha valaki netán azt hiszi, hogy nem vagyok valós személy, mert az előző hozzászólások után feltételezni tudom ezt is, akkor ki kell ábrándítanom! Igazi, élő vagyok magam is. Hogy mennyire, arra csak azt tudom mondani, hogy aki nem hiszi, járjon utánna. Persze, csak ha tud. 

    előzmény:
    vitopmd (161)
    2006-08-08  06:59
  41. 2006. augusztus 8. 06:59161.

    Hai!

    Akkor nincs más mint a személyes meggyőzés. Folyamatosan sugallni kell neki két dolgot. Egy-nem veled van a fő baj! Kettő- ne add fel és tanulj a saját hibáidból is! Ez a kettő nem mond ellent egymásnak, hanem kiegészíti egymást. Önbecsülés és önismeret. Amúgy látatlanban nem szeretnék messzemenő következtetéseket levonni, de valaki kellene aki azért felrázza ebből a melankóliából...Nem könnyű belátom...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. Torolt_felhasznalo_157842
    Torolt_felhasznalo_157842
    2006. augusztus 8. 06:33160.

    Én néztem. Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmet rá, és kiírtátok, hogy mikor lesz. Ezt a filmet már régebben láttam, de a két hatás közt óriási különbség volt. Nem csak azért, mert azóta eltelt valamennyi idő... Ha érdekel megosztom veletek, hogy miért.

     

    előzmény:
    csikcsaba (150)
    2006-08-07  15:10
  43. Torolt_felhasznalo_845018
    Torolt_felhasznalo_845018
    2006. augusztus 7. 16:46159.

    Hát veszitett már eleget... pont ezért tettem fel a kérdést. Sokszor a szeretteinket nem akarjuk látni mindig csak elvesziteni azokat akiket a legjobban szeret. Viszont ő is tudja hogy a szeretethez hozzátartozik az elengedés is.

    Sajnos most mennem kell vissza dolgozni mert a főnököm megöl.

    További szép napot!

    előzmény:
    vitopmd (157)
    2006-08-07  16:42
  44. Torolt_felhasznalo_845018
    Torolt_felhasznalo_845018
    2006. augusztus 7. 16:43158.
    Még csak annyit hogy ő nem menne el,mert nemnagyon hisz az ilyenekben. És elég messze is lakik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_845018 (156)
    2006-08-07  16:41
  45. 2006. augusztus 7. 16:42157.

    Hai!

    Van ilyen...ezt is megkell tanulnia...veszteni..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. Torolt_felhasznalo_845018
    Torolt_felhasznalo_845018
    2006. augusztus 7. 16:41156.

    Köszi, de nem rólam van szó hanem a családom egyik fiútagjáról aki régóta szeret egy lányt, ki is mutatja, és mindhiába. Gondolom ilyen is van....

    De akkor ezek szerint nincsenek egymásnak teremtve. Sajnálom azért....

    előzmény:
    vitopmd (155)
    2006-08-07  16:35
  47. 2006. augusztus 7. 16:35155.

    Hai!

    Phoebe...nem kötésre van szükséged, hanem női éned felébresztésére...ami minden ilyen mágiánál erősebb. Maga vagy a mágia!

    Gyere el hozzám és kötés nélkül megoldjuk...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. Torolt_felhasznalo_845018
    Torolt_felhasznalo_845018
    2006. augusztus 7. 16:21154.

    Nem telt el 6 hónap, sokkal rövidebb idő. De testi kapcsolat sose volt, ez igaz... s hogy lelki mennyi? Hát ezt nagyon nehéz megmondani.

    De azért köszönöm a válaszod.

    előzmény:
    vitopmd (153)
    2006-08-07  16:17
  49. 2006. augusztus 7. 16:17153.

    Hai!

    Phoebe...akkor egyértelműbbé teszem, ne legyen félre érthető!

    ÉN CSAK ABBAN A KAPCSOLATBAN SEGÍTEK EGYFAJTA ÚJRAKEZDÉST, AMELYNEK VOLT VAGY VAN MÚLTJA! TESTI S LELKI MÚLTJA! ÁM AZT SEM VÉG NÉLKÜL...HA A KÜLÖNLÉTÜK MEGHALADTA A 6 HÓNAPOT, SZINTÉN NEMET MONDOK.

    A kötés nálam több mint mágia...egyfajta önismeretre is hajazó ok okozati függvények feltérképezése. De erről a web lapomon a kötés karakter alatt bővebben olvashatsz...

    www.luxor-ezo.hu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. Torolt_felhasznalo_845018
    Torolt_felhasznalo_845018
    2006. augusztus 7. 16:09152.

    "Azt sem mondom hogy a kötés ügy minden általam értelmezett része mindenkire vonatkozik. Én a magam részéről ha kötésről beszélünk, semmiképp sem úgy értelmezném hogy örök gúzsba kötés!!!! Nem kötünk senkit gúzsba...nálam..!! Én csupán hozzásegítem az adott embert az elvesztett vagy elveszni látszó párjának visszahódításához...ehhez mindenkinek joga van!

    Idegen embereket soha nem kötök...

    Csak és kizárólag olyanoknak segítek, akiknek volt vagy van közük a másikhoz!"

     

    Bocsi csak olvasgatok.... akkor ezek szerint ha két ember még nem jött össze, csak barátok de az egyik nagyon szeretne valamit viszont a másik fél valamilyen okból nem érzi igy akkor nem lehetséges?  Jóban vannak, sőt sok időt töltenek együtt de a kapcsolat nem mozdul előre elég régóta.

    Pedig mindkét ember sokat csalódott már, és sok boldogság rejlik egy esetleges kapcsolatban hiszen az egyik fél tényleg nagyon szereti a másikat és mind a kettő független, nem házas.

     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top