Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrek horoszkóp

Nadine
Létrehozva: 2006. július 29. 09:22

Sziasztok!

Nagyon kíváncsi lennék bármire amit írtok!Jellemek, párkapcsolatotok, bármi amit éreztek, problémáitok(szerelem, munka vagy bármi terén).

Ha valakinek van tapasztalata leírhatná milyen egy Ikrek-Kos vagy egy Ikrek-Bak párosítás. Ezek nagyon érdekelnének.  

Azt gondoltam, hogy megoszthatnánk egymással, mindenkire kíváncsi vagyok és szívesen segítek, nem hiába vagyok Ikrek

 Puszi

  1. 2006. július 31. 07:0726.

    Én vízöntő aszcendensű vagyok, ami nagyon hasonlít az ikrekére  szerencsére még nem tapasztaltam semmi negatív dolgot...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_700365
    Torolt_felhasznalo_700365
    2006. július 31. 06:5825.

    Sziasztok kedves Ikrek!

    Mennyien vagyunk!  

    Ha már ilyen jol megvitatjuk a párkapcsolati összeférhetőséget,akkor kérdem én kinek mi az aszcendense?

    Mert én spec.ikrek-ikrek vagyok....és egy csomoszor kerültem olyan szituba hogy rákérdeztek majd volt az elborzadás! 

     

    előzmény:
    Nadine (1)
    2006-07-29  09:22
  3. Torolt_felhasznalo_118926
    Torolt_felhasznalo_118926
    2006. július 30. 23:0224.

    Sziasztok!

    Én is Ikrek vagyok és teljes mértékben egyetértek Poppy31-el. Az Ikrek "lelki szemetesládák" mindenkit megértenek, de őket nem igazán értik meg mások.

    Nekem eddig csak rák és bika jegyű párom volt, mindegyik elég hamar "elmenekült". Máig sem értem mi lehetett a pontos ok, mert egyikük sem tudta megmagyarázni. Ami viszont vicces, hogy ha valami bajuk van egyből hozzám fordulnak segítségért és keresnek, ha jó hallgatóságra, megértésre vágynak.

    Mostanában sokat gondolkozok azon, hogy érdemes lenne-e belekezdeni egy kapcsolatba és felrúgni az álmaimat. Vannak olyan napok, amikor azt gondolom, megérné lemondani 1-2 dologról, hogy ne legyek egyedül, máskor meg pont az ellenkezője. Nem bírok sokáig megülni egyhelyben és ezt sokan nem jól viselik...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_879648
    Torolt_felhasznalo_879648
    2006. július 30. 22:5623.

    Szia love!

    Csak jókat tudok mondani az ikrek oroszlán párosításról. 5 éve vagyunk együtt és minden klappol. Az ikrek nem hagyja ellustulni az oroszlánt. Az oroszlán meg segíteni tud a kitartásával az ikrek ötleteinek megvalósításában, mert ugyebár ennek a jegynek a szülöttei igazi agytrösztök, tele kíváncsisággal. Nekem mondhatom, hogy megnyilt a világ, amióta együtt vagyunk!

    sok sikert kívánok nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_236309 (14)
    2006-07-29  20:02
  5. Torolt_felhasznalo_137593
    Torolt_felhasznalo_137593
    2006. július 30. 19:4022.

    Szia! Köszi a jókívánságot!!!

    Igaz én Oroszlán vagyok,de nekem is az előző kapcsolatom egy Kos volt.Félelmetesem hasonlít a történeted az enyémhez!!! Nagyon nehéz volt tőle "megszabadulni".Nálunk is én szakítottam vele(az Ikrek miatt),amit nem bírt elviselni.Állandóan zaklatott bennünket,kiabálás,fenyegetőzés,úgy,mint Nálatok.Nagyon féltem tőle,mert verekedni is szeretett,és nemcsak a pasikkal! De ennek már rég vége,azóta megnősült,és ha összefutunk,még el is tudunk beszélgetni,persze nem a múltról!!!

    Üdv. Zsike

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992633 (18)
    2006-07-30  13:40
  6. 2006. július 30. 17:4421.

    Sziasztok!

     

    Én az Ikrek-Bak párosítást csak fordítva tapasztalom: én vagyok Bak, a párom Ikrek. 11 éve vagyunk együtt. Minden nehézsége ellenére gyönyörű kapcsolat. Úgy tapasztaltam, hogy ha a nő Bak és a férfi az Ikrek, akkor tartósabb és boldogabb tud lenni egy kapcsolat, mint fordított esetben.

     

    Üdv.

    Gigi

    előzmény:
    Nadine (1)
    2006-07-29  09:22
  7. Torolt_felhasznalo_992633
    Torolt_felhasznalo_992633
    2006. július 30. 14:0220.

    Én hagytam el. Úgy akartam, hogy barátok legyünk, de neki vagy minden, vagy minden... Más választás nem lett volna, de én be akartam fejezni. És ő ezt nem tudja elfogadni. Azóta mindenfele csak hazudozik rólam, odament a páromhoz, (aki a régi-új), felhívta a szüleit, engem megfenyegetett, állandóan jött, kiabált a ház előtt, ilyenek... Nem képes elfogadni, hogy vége, mondom,már 7 hónapja. Olyan mint egy taknyos gyerek, akinek elvették a kedvenc játékát. Pedig 33 évesen már nem lenne gyerek... Egy pokol, terror, rettegés. Szóval ez az én utótapasztalatom...

    Poppy31

    előzmény:
    Nadine (17)
    2006-07-30  00:52
  8. Torolt_felhasznalo_992633
    Torolt_felhasznalo_992633
    2006. július 30. 13:5319.

    Szia Love. Egyáltalán nem nehéz. Sőt. Mi nagyon élvezzük, mert nagyon jó társaság vagyunk egymásnak. Imádunk beszélgetni, és azt hiszem valahogy ketten vagyunk egymásnak ezen a világon. Az Ikrek különös lények, és bár ők mindenkit megértenek, "lelki szemetesládák", őket nem nagyon értik meg mások. Én szerencsés vagyok, hogy egy intelligens, vidám, szórakoztató párom van, és ez minden futó szenvedélynél biztosabb alap. De a "többen" vagyunk probléma szerintem csak egy fejlettségi szintig lehet gond. Utána csak profitálni lehet belőle, ill. megtanulja az ember kezelni a többi énjét.

    Poppy31

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_236309 (13)
    2006-07-29  19:55
  9. Torolt_felhasznalo_992633
    Torolt_felhasznalo_992633
    2006. július 30. 13:4018.

    Szia. Nekem is volt egy Oroszlánom, én Ikrek vagyok, és tényleg ideális volt a kapcsolatunk. Mindketten csodáltuk a másikat, rajongtunk egymásért. Nagyon szép volt. Sok boldogságot nektek.

    Poppy31

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_137593 (15)
    2006-07-29  23:58
  10. 2006. július 30. 00:5217.

    Pepita01 : Én is nagyon jól kijövök a Vízöntőkkel, a legjobb barátnőm is közéjük tartozik. Rengeteg hasonló tulajdonságunk van. Hasonló igényeink vannak ( szabadságvágy, változatosság,...), racionális gondolgodásúak vagyunk, nem kifejezetten a szívünkre hallgatunk, félünk attól, hogy megsebez bennünket valaki, ezért egy kicsit távolságtartóak vagyunk. Nem egykönnyen engedünk magunhoz valakit, szeretjük mindketten a függetlenséget, utáljuk ha korlátoznak minket. Szóval sok közös megtalálható bennünk, olyan mintha a lelkitársam lenne...bárcsak fiút is találnék egy ilyet  Szóval rengeteget beszélgetünk, suliban együtt vagyunk, együtt kapcsolunk ki, pénteken vagy szombaton bulizunk kifulladásig Imádjuk együtt levezetni a fölös energiáinkat. De ha tovább boncolgatnám ezt azt hiszem betelne a lap 

    Tealeaf : Én is most próbálom megtapasztalni milyen is pontosan az ikrek-kos párosítás. Bár már én is érzékeltem, hogy a Kos jegyűek makacs, türelmetlen, forrófejű, lobbanékony jelleműek emellett számos jó tulajdonságuk van, például őszinték, nyíltak, határozottak, szenvedélyesek, elbűvölő személyiségük van, nem lehet mellettük unatkozni. Erre bizony nekünk Ikreknek nagy szükségünk van és nagyon inspiráló kapcsolatnak tűnik. Bár biztos megvannak a maga buktatói. Ezek a gondolataim. Biztosan igaz, amit írtál, bár ránk jellemző, hogy jó alkalmazkodóképeségünk van, remélem megtudok bírkózni egy Kos lobbanékony természetével, persze én sem bírnám ki örökké. Lehet, hogy előbb vagy utóbb menekülőre fognám, hacsak nem tudunk kiegyezni. De nekünk Ikrek nőknek megvan az bájunk és jellemünk, amivel elbűvölhetünk egy férfit. 

    Poppy31 : Hogy végződött a kapcsolatotok ? Mi volt a szakítás oka ? És mit művel 7 hónapja? Kíváncsi vagyok.Mi is sokat civakodunk (már most), sokmindenben eltér a véleményünk és hajlamosak vagyunk pici vitákba keveredni, de ezek nem komolyak. Párkapcsolatban nem hinném, hogy ebből túl nagy probléma lenne, valószínűleg az ágyban kötnénk ki édes kibékülésként. Igaz, hogy egy kicsit hirtelen, forró fejű és tüzes, de ez az ami egy kicsit felpezsdíti a kapcsolatunkat. A végén már azért veszekednénk, hogy minél édesebb legyen kibékülés  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2006. július 30. 00:4016.

    De jó, hogy ilyen sokat írtatok 

    Minden párosításra kíváncsi vagyok, bármilyen csillagjegyről van szó.

    Bár most leginkább egy Bak és egy Kos között vívódom, ezért is kérdeztem rá konkrétan.

    A Kossal egyszerűen imádok együtt lenni, isteni humora van, közvetlen, és tényleg nagyon jókat lehet vele beszélgetni. Egyetlen ellenérvem van, hogy az osztálytársam és nem tudom mivel járna a kapcsolatunk (pl. ha szakítanánk). Most leszek 12.es, sajnos közeledik az érettségi, ezért sem tudom mit csináljak, hogy kell e ez most nekem ?

    A Bakkal is jól megértjük egymást, de attól tartok, hogy ez rövid időn belül megváltozik és nem lenne belőle egy hosszú távú kapcsolat. Nem tudom mennyire élvezném vele az együttlétet, mert szinte mindenben különbözünk egymástól.Mások az elvárásaink, a jellemünk, a reakcióink. Én nagyon szeretem ha hosszú pórázon tartanak, elmehetek otthonról, szeretem élvezni az életet, de a Bak szerintem épp ennek az ellentéte.

    Almakörte : Tényleg találó jellemzést írtál rólunk.Vízöntő pasikkal sajnos nem ütközök össze az utcán, nem igazán találkozom velük vagy botlom beléjük, sajnos. Biztos csak korlátozott számban vannak... De Ti biztosan nagyon jól megvagytok, hiszen mindketten levegő jegyűek vagytok. Becsüld meg őt és szeresd   

    Bibor : Bár én is tapasztaltam, hogy 21-e elég balszerencsés nap, szerencsére nem történt semmi komoly vagy váratlan dolog. Én aznap fel sem akartam kelni az ágyból, egész nap magam alatt voltam, gondolkodtam.Vannak ilyen pillanataim, amikor magam sem tudom miért de valamiért teljesen elszomorodom, rossz érzések gyötörnek, pedig látszólag semmi okom sem lenne rá. Megtudnának ölni ilyenkor az érzéseim, nem tudom mit kezdhetnék magammal. Nahh ez is egy ilyen nap volt. Szerencsére egészségügyileg minden rendben van. Remélem a férjed műtéte sikeres végződik és jobban lesz. Gondolok rá.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_137593
    Torolt_felhasznalo_137593
    2006. július 29. 23:5815.

    Szia! Én Oroszlán vagyok a férjem pedig Ikrek. Nagyon jól elvagyunk immár tíz éve.    Mondhatnám,kiegészítjük egymást. Tűz és Levegő.Ugye a tűznek kell a levegő,hogy égni tudjon. Rengeteget beszélgetünk és nagyon hasonló az érdeklődési körünk.Szeretjük a társaságot,de leginkább egymás társaságát!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_236309 (14)
    2006-07-29  20:02
  13. Torolt_felhasznalo_236309
    Torolt_felhasznalo_236309
    2006. július 29. 20:0214.
    Ki tud valamit arról milyen kapcsi lenne ikrek-oroszlán párosításból?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_236309
    Torolt_felhasznalo_236309
    2006. július 29. 19:5513.

    Szia Poppy31!Neked mi a véleményed.Szerintem nehéz dolog mert" 2+2 azaz 4 ember van a kapcsiban ill. a házasságban"Te hogy érzed?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992633 (11)
    2006-07-29  15:34
  15. Torolt_felhasznalo_992633
    Torolt_felhasznalo_992633
    2006. július 29. 15:4612.

    Szia Nadine. Az előző barátom volt Kos. Csodas volt, pezsgö, szenvedélyes, izzó... En ezt kerestem akkor már évek óta, és amikor rátaláltam, alig tudtam betelni vele. Azonban vége lett nemrég, de amit 7 hónapja művel, mióta elhagytam, az katasztrófa. Úgyhogy szép-szép az Ikrek-Kos, de ha vége lesz... Én ezelőtt ilyennel nem találkoztam, csak kultúráltan. Bár lehet, hogy ő túl Kos, ez csak a baj...

    Poppy31

    előzmény:
    Nadine (1)
    2006-07-29  09:22
  16. Torolt_felhasznalo_992633
    Torolt_felhasznalo_992633
    2006. július 29. 15:3411.
    Szia, mi is mindketten Ikrek vagyunk...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_236309 (2)
    2006-07-29  10:00
  17. Torolt_felhasznalo_979748
    Torolt_felhasznalo_979748
    2006. július 29. 13:3010.
    Huh, én pont ilyen vagyok! Félelmetes, hogy ennyire jellemző lehet a csillagjegy!
    előzmény:
    Almakörte (5)
    2006-07-29  11:57
  18. Torolt_felhasznalo_979748
    Torolt_felhasznalo_979748
    2006. július 29. 13:279.
    Jaj de jó, hogy van ilyen topic!

    Párkapcsolatban nem tudom milyen az ikrek-kos, de családban szerintem inkább az ikrek kénytelen alkalmazkodni a koshoz, mivel a kos makacs, az ikrek pedig toleránsabb.
    előzmény:
    Nadine (1)
    2006-07-29  09:22
  19. Torolt_felhasznalo_794187
    Torolt_felhasznalo_794187
    2006. július 29. 13:208.
    Imádom az ikreket! Én vízöntő vagyok, de nagyon jól kijövök az ikrekkel.
    Az ikrek nagyon szereti a változatosságot, nagyon kreatív.
    Szeret ismerkedni, imád beszélni
    előzmény:
    Nadine (1)
    2006-07-29  09:22
  20. 2006. július 29. 13:037.

    Én nem, és a családomban sem volt semmi különös, de nekem ez az évem amúgy is nagyon rossz...egészségügyileg kifolyólag.  

    A férjednek sikeres műtétet és gyors regenerálódást kívánok.  

    előzmény:
    bibor10 (6)
    2006-07-29  12:47
  21. 2006. július 29. 12:476.

    Teljesen egyetértek veled almakörte, amit az ikrekről leírtál. Én is az vagyok, 7O %-ban rendelkezem is mindazzal a tulajdonsággal amit leírtál. A férjem Skorpió. Általában ki szoktam hagyni a horoszkópokat a női lapokból, meg egyébként sem szoktam túlzott jelentősége tulajdonítani azoknak. Ám most el kell gondolkodjak. A közelmúltban az egyik ismert női magazin ikerhoroszkópjában a következőt olvastam. A jegy szülöttei e hó /tehát julius/ 2l. napján kapnak egy rossz hírt, amely egészségromlással, általában valamilyen negatív információval is társul. Hát én kaptam. Véletlenül erre a napra rendelték be CT-re a férjemet kettőslátásból kifolyólag. A CT nagyon rossz lett, azóta egyfolytában vizsgálatokra járunk, a vége pedig műtét lesz az Amerikai úton. Nagyon el vagyok keseredve, mert a betegség nem jelzett, amikor először észlelte, azonnal orvoshoz ment.

    Ezek után csak egy kérdésem van, hogy az összes iker kapott ilyen jelzést erre a napra, vagy csak véletlen egybeesésről van szó esetünkben. Nagyon kiváncsi lennék az iker lányok véleményeire.

    Köszi: Bibor

    előzmény:
    Almakörte (5)
    2006-07-29  11:57
  22. 2006. július 29. 11:575.

    A Bak az ikrek halála... a bakok nagyon intelligens egyedek, de nekünk túl unalmasak. Ált. lassú, ráérős, nyugodt emberek, amit egy ideig lehet, h. elviselsz, de hosszútávon a falra mászol tőle!

    A Kos tűz jegy, nagyon jó...

    Bár nekem vízöntőm van, de avval is tökéletesen megvagyok elégedve!   

    Jellem? Csak magamról és két ikrek barátnőmből kiindulva: őszinte, ami a szívén az a száján, hebrencs, egyszerre 5-öt gondol és óránként mást csinálna, felületes, fejestugrik mindenbe, utána gondolkodik, nagylelkű, de önző. Szeret beszélni, de a az igaz probémáit nem osztja meg könnyen másokkal, a licsi-locsi állandóan megy. Ami bántja, inkább elnyomja, ne lássák rajta. Nem szereti, ha sajnálják... Ált. vidám, optimista, de reális gondolkodású. A nagyzolást, fellengzést, hazugságot, képmutatást nem tűri.  

    előzmény:
    Nadine (1)
    2006-07-29  09:22
  23. Torolt_felhasznalo_692188
    Torolt_felhasznalo_692188
    2006. július 29. 10:444.
    Szia mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_700365
    Torolt_felhasznalo_700365
    2006. július 29. 10:203.

    Szia!

    Ikrek-bak:szerintem egy szép csendeshalálnyugis kapcsolat egy ideig aztán az ember lánya beleun....személyszerint én nagyon.Kell az a zizegés! 

    Na ennek az ellentétje a kos!Per pill. ebben vagyok most is! 

    Néha az agyamra megy a falal szembe-izomból gondolkodásmódja.....de mellette szol hogy vele nem unalmas az élet!Kicsit hirtelen,néha elég felületes,de pl.tök jokat lehet vele dumálni(és ez ugye a mi lételemünk&nbspna persze a nagy lelkizéseket Ő se birja....de ezt inkább irjuk a pasis számlájára!

    előzmény:
    Nadine (1)
    2006-07-29  09:22
  25. Torolt_felhasznalo_236309
    Torolt_felhasznalo_236309
    2006. július 29. 10:002.

    Sziasztok!

    Mind a kettőnknek iker a horoszkópja én csak erről tudok véleményt mondani ha érdekel.

    előzmény:
    Nadine (1)
    2006-07-29  09:22

Címlap

top