Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mennyibe kerül az Aloe vera ?

calvinn
Létrehozva: 2003. Április 12. 14:01
Sziasztok!
Érdekelne , hogy mennyibe kerül az Aloe Veranak van egy készítménye valami tisztitó tea? Az egyik barátomra rásózták 6500 Ftért és kicsit sokalta főleg baráti áron.
Érdekelne, hogy ennek mennyi az ára ha valaki tag vagy nem tag vagy bárhogyan is?! Előre is kösz
  1. 2003. november 15. 06:44101.
    Atlatszo a szine, de piciket zold arnyalat van benne. Rettento jo mikor felrakom az arcomra. . . . es beszivodik, egyszeruen "zabalja" a borom. Kulonosen mikor futesi szezon van. Nyaron meg a nap egesre is azt hasznalom. De enni eddig meg nem ettem. . . . ennek azert jobban utana nezek. . . aztan megmondom mire jutottam. Amikor levagsz egy darabot, akkor kozepen felhasitod a level belsejet. . . es ott a sok zsele :))
    előzmény:
    CELL (100)
     
  2. 2003. november 15. 06:40100.
    En mar vettem mas gyartotol is aloe kivonatot az sokkal zselesebb volt alig akart kibuggyani az uveg szajan. Ilyen nagy zseledarabokba jott ki. Megmondod hogy milyen szinu a zsele amit frissn kinyomsz?Amit en ittam nem FLP az barnas volt. A tied a fiss az nem szintelen veletlen?
    előzmény:
    Bogie (99)
     
  3. 2003. november 15. 06:3799.
    Inni nemigen, mert tisztara olyan, mint a nyulos zsele :)) De lenyelni biztos. . . . mert csuszik :))
    előzmény:
    CELL (97)
     
  4. 2003. november 15. 06:3598.
    Oh igen hat a levelei ugy neznek ki, mint egy kard, vagy szablya szoval erted :)) Van tobb fajtaja, mar ami a nagysagot illeti. Az enyem olyan kozepes nagysagu, bar a leghosszabb levelek, ugy 40 centisek most. Ok lesznek a kovetkezo "aldoaztok". Egyebkent rengeteg zsele van egy kb tiz centis darabban. Annal tobb nem igen kell egyszerre. . . . van hogy csak annyit nyisszantok le, aztan nehany nap mulva a maradekot :))
    előzmény:
    CELL (95)
     
  5. 2003. november 15. 06:3597.
    En is akarok!:-)Szerintem, azt ugy ahogy van meg is lehetne inni!???Nah megyek aztan facsarok maganak egy kis friss aloet!:-DDD
    előzmény:
    Bogie (96)
     
  6. 2003. november 15. 06:3396.
    Az ablak alatti viragtartokban vannak, szoval napos helyen, es nem szeretik ha tul ontozod oket. Szoval lehet hagyni kicsit kiszaradni. Rettento gyorsan nonek, tele van "fia" hajtasokkal minden cserepem, mar megint uj cserep kell. Kozben nonek a nagy husos levelek is, szoval nem fogy el :)) Nagyon igenytelen noveny.
    előzmény:
    CELL (95)
     
  7. 2003. november 15. 06:3095.
    Ez nem egy rosz otlet!Csak akkor ugy kell csinalni hogy tenyleg mindig legyen friss hajtas mert kulonben elfogy a noveny, nem?Ez ugy no mint a yucca nem?Meg ugy is nez ki azaz hasonlit. En ugy tudom de lehet hogy tevedek hogy a aloe az a napos meleg helyet kedveli???Hol tartod Bogie?Jol erzi magat a hlyen?Mekkorara no?
    előzmény:
    Bogie (92)
     
  8. 2003. november 15. 06:2994.
    Andikam :)) szivesen :)) ugy nol, mint a vadkender es nem kerul semmibe :)) De mindaddig mig idaig eljutsz (cSAK 400o km re lakunk egymastol ) javaslom vegyel egy kis palantat a legkozelebbi kerteszetbe es kesz :)) A zselet meg is lehet enni, most olvastam amber irta :)) es nem kerul semmibe csak kis ontozes es kesz :))
    előzmény:
    snebaj (93)
     
  9. 2003. november 15. 06:2593.
    Na ha legkozelebb arra autozom feletek, akkor beugrok egy hajtasert ha megadod a cimedet es a telefonszamodat.
    Andi
    előzmény:
    Bogie (92)
     
  10. 2003. november 15. 06:1992.
    Eddig csak a novenyt magat hasznaltam/hasznalom. Harom csereppel is van, azonkivul , hogy egesre nagyon jo, en neha letorom a leghusosabb agat, kinyomom a zselet belole, es egyszeruen felkenem a kepemre :)) Nekem nagyon jo ez a pakolas. Majd visszaolvasok itt, mert masra eddig meg nem hasznaltam, viszont szeretek termeszetes anyagokat hasznalni en is amire csak lehet.
    előzmény:
    snebaj (86)
     
  11. Torolt_felhasznalo_409740
    Torolt_felhasznalo_409740
    2003. november 15. 06:1591.
    Szia!Keress én válaszolok!A termékek drágák, való igaz, de vannak olyan terjesztők is, akik nem a + 25%-k haszonért tevékenykednek, hanem, pusztán segitség a rászorulóknak, elég baj a betegség, evvel nem szabad vissza élni! Minden olvasónak jó egészséget kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905880 (82)
     
  12. 2003. november 15. 06:0790.
    Nem vagyok jartas csak egy parat belole mar kiprobaltam!Es azok nekem jok voltak. Ellenseges lennek?Csak mondtam hogy attol kell megkerdezni akitol vetted hiszen o a "szakert" ezert kapja a jo kis jutalekat. Nem?Amugy meg 3-szor kerdeztem ra hogy miert van az hogy te irsz nekem egy privit en visszairok es a kerdeseimre mar nem is reagalalsz, sot egyaltalan vissza sem irsz. Ez mar 2-szer elofordult. Hmmmm. De ettol meg nem vagyok ellenseges!
    előzmény:
    snebaj (88)
     
  13. 2003. november 15. 06:0389.
    Nem ertem miert lettel ilyen ellenseges? nem szoktal ilyen stilusban valaszolni.
    előzmény:
    CELL (87)
     
  14. 2003. november 15. 05:5988.
    Koszonom a segito keszsegedet. . .
    :-}
    Tudod o is most kezdte meg es csak most ismerkedik a termekkel.
    Egyebkent rajta van az uvegen, de gondoltam mivel annyira dicserted a termeket igy mar jartas vagy ezekben a dolgokban.
    előzmény:
    CELL (87)
     
  15. 2003. november 15. 05:3487.
    Hmm ezt most miert tolem kerdezed?:-)Honnan tudjam. ?Erre valo a terjeszt akitol vetted hogy tole megkerdezd! Nem tudja?
    előzmény:
    snebaj (86)
     
  16. 2003. november 15. 05:2086.
    En is most vettem Aloa Vera Plust 950 ml-est (38. 36$)ebben benne van a tax is.
    Mennyit kell inni belole naponta? ha komoly emesztesi gondjaim vannak?
    előzmény:
    CELL (85)
     
  17. 2003. november 15. 04:3885.
    Szia!
    Koszi a valaszt pont most kaptam emilt a pesti kepviselettol es mondtak hogy tudom hasznalni az itteni kartyam csak at kell jelenteni. Szerencsere. :-)Ugy nez ki nekem ez a minimum az eleg sot en alltalaban ugy szoktam hogy 1 honap iszom 1 honap nem es ez igy meg jo de ha tobbet kihagyok egybol gaz. Nagyon rendesek voltak a cegtol azt hittem tovabb tart hogy valaszoljanak de nem. :-)Egybol irtak. Azt is szeretem hogy nem eroszakosak komolyan mondom ugy kivagom azt a terjesztot barmit is akar eladni aki eroszakos. :-)Mennyire van ez a termekcsalad elterjedve szerinted Mo-on?Nem talaljak draganak az emberek?. Mert megmondom oszinten hogy nekem kicsit annak tunik bar az egeszesg meger mindent, csak nem bizti hogy mindenki ki tudja fizetni??????De jok a termekek az teny.
    CELL
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905880 (82)
     
  18. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2003. november 14. 21:0884.
    Ja amugy bocs, hogy csak soka irtam de be volt gipszelve a kezem, nem tudtam gepelni :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2003. november 14. 21:0783.
    Szia Hopeka

    a gelt mindenkepp itatnam a daganatos beteggel es van nehany olyan kapszula, ami kimondottan daganatos betegeknek ajanlott, lelassitja a daganat terjedeset, sot egyes esetekben jelentos visszafejlodest is tapasztalunk. A felso vonalbeli szponzoromrol iden ev elejen derult ki, hogy rosszindulatu daganata van. Mindent bevetett ( ezt szo szerint kell venni, az osszes erre jo termeket magahoz vette ) es hala Istennek remekul van. Pedig sajnos tenyleg nagyon beteg volt. De van megoldas.
    Ha szeretnel rola bovebben beszelni keress meg! Ossze tudlak hozni orvosokkal! (ezt nem csak ugy reklamfogaskent mondom, hanem oszinten szeretnek segiteni! )

    Szia
    előzmény:
    hopeka (77)
     
  20. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2003. november 14. 20:5482.
    Szia Cell,

    a gel itthon valamivel dragabb. . . . 20EURO koruli az ara. vmivel kevesebb. Nem hiszem hogy a Kanadai kartyad itthon hasznalhato lenne, es kivaltani csak egy terjeszto utjan tudod.
    (pl rajtam keresztul)
    a havi 1l az napi 3cl-nek felel meg. Ez a minimum amennyit ajanlanak, ha erzed hogy nathasodsz, barmi mas, pl gyomorpanasz, ilyesmi eseten lehet emelni egeszen napi 2x 1dl-re de ez mar a nagyon betegesek adagja. . . napi fel dl reggel az optimalis egyebkent. . . .

    Irj
    varom
    Szia
    előzmény:
    CELL (79)
     
  21. 2003. november 14. 07:0781.
    Azt akarom hogy a frissek koze keruljon hatha meglatja vki!!!!Es segit!:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. november 14. 07:0780.
    Fol kell hoznom a topicot!:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. november 14. 07:0479.
    Szia!
    Legyszives ird meg akar privibe is vagy ide a kozosbe hogy mennyibe kerul egy liter alor berry nectar az FLP-nel. Van torzsvasarloi kartyam bar igaz Kanadaban valtottam ki de akkor kivaltom otthon is ha az ittenit nem fogadjak el. En ezt iszom es az en "betegsegemet" tokeletesen tunetmentesen tartja. 100% hogy ez segit mert mar probaltam hogy abbahagyom az ivast es egybol problemam lett viszon ahogy elkezdem inni egybol ok minden. Az jo szerinted ha egy litert kb 1 honap alatt iszok meg?Alittolag tobbet kellene de ugy tunik nekem ez eleg. Ha barki mas tud segiteni az kerdeseben akkor nagyon varom!En nem is torzsvasarlo vagyok asszem hanem terjeszto. Az a lenyeg hogy minimum 100 USA dollar korul kell vasarolnom egy alkalommal es akkor nagyon olcso, egesz pontosan 20 Canadai dollar /1Liter ami ugye forintra atszamolva :3400 Ft. Remelem otthon is hozzajutok ilyen arba!Ezekrol irjatok ha tudtok!
    CELL
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905880 (61)
     
  24. 2003. szeptember 24. 21:0778.
    innivaló
    előzmény:
    hopeka (77)
     
  25. 2003. szeptember 24. 21:0777.
    Sziasztok!
    Fontos kéréssel fordulok Hozzátok!
    Nem nagyon ismerem az Aloe Verát, de amennyit hallottam róla az csupa jó!
    A lenne a kérdésem, hogy van-e inni való, kapszula, AKÁRMI amit tudnátok ajánlani daganatos betegek számára! Olyan ami a szervezeten belül hat.
    Nagyon köszönöm a leendő válaszokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top