Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 kg-on felülieknek

Torolt_felhasznalo_631842
Torolt_felhasznalo_631842
Létrehozva: 2006. július 15. 22:52
sziasztok!    Várom ide háromszámjegyű sorstársaimat. A mi esetünk sajnos súlyosabb már. Ezért speciális dolgokat kíván a megoldása is. Itt nagyon kitartó életmódváltás lehet csak a megoldás. Gondolom, aki idáig jutott, az sok fogyókúrán van túl, s a végére egyre kövérebb lett. Ebből a jójó-szidrómából kéne valahogyan kilépni.    Természetesen a dolgokat először lélekben kell rendezni, vagyis az agyunkban kell rendet tenni. Esetünk folyamatos kontrollt igényel, talán itt tudunk egymásnak segíteni ennek megvalósításában. Egyedül ilyen nagy súlyok leadása majdnem lehetetlen. Vagy a megtartása nem fog menni.    Én is érintett vagyok, azért is indítom a topic-ot el. Voltam már a mostani súlyomnál 42 kg-mal több, nem is olyan régen. Vagyis az egyéni rekordomból ennyit sikerült leadnom 2 év alatt, kisebb megszakításokkal. További 50 kg-tól szeretnék még megszabadulni kb. olyan egy év alatt. Ha a két számot összeadom, valami elrettentő adat jön ki !!!! Félelmetes ugye?  Idejuttatott a folyamatos fogyózás.   Mindig többet híztam a végén vissza, mint, amit sikerült leadni. Minden módszer csődöt mondott nálam már. Most egy utolsó nagy rohamra indulok. Az életmódváltást további egész életemre tervezem, mivel hiszem azt, hogy másképp nem lehetésges megtartani az elért eredményeket.   Ehhez a hatalmas feladathoz várom csatlakozásotokat. Segítsünk egymásnak.    szeretettel: holdfogyatkozas
  1. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. szeptember 1. 19:10151.
    Áruld már el, mit eszel az 1 fázisban? Illetve hülye kérdés volt, mert leírtad a mintaétrendedet. Bocsi, de azt nem tudom, hogy lehet egy príma csülökpörköltet krumpli nélkül megenni? Na és a rántott husi 2 hétig ki nem bírom, hogy ne egyek.Egyébként úgy általában majdnem mindent kenyér nélkül eszek, tésztát nem főzök. Édesség nem zavar, illetve kiválóan tudom pótolni norbi pudinggal, vagy rudival. Vagy a madártejet is megcsinálom édesítővel, príma. Fagyit is és joghurtot is készítek magamnak édesítővel, zsírszegény tejjel.De mondoim, hogy nem túl gyakran, mert annyira nem igénylem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751461 (145)
    2006-08-31  22:47
  2. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. szeptember 1. 19:03150.

    Azt hiszem, kezet foghatunk annyira egy cipőben járunk. Igen, nekem is a lassúbb egyenletes fogyást tanácsolták, de attól meg valahogy semmi sikerélmény.Génekben szerintem is lehet valami, mert például az én nővérem vasággyal együtt volt 46 kiló, pedig akkor is tömte magát, amikor én már régen kipukkadtam volna.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_63694 (148)
    2006-09-01  15:26
  3. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. szeptember 1. 18:57149.
    Nem kizárt, ha komolyabb edzést végzel, lehet, hogy az izomtömeged növekedett, mert állítólag az izom nehezebb, mint a zsírszövet. Egyébként szünet is szokott lenni, nem egyenletesen megy le a súlytöbblet.Na én ilyenkor szoktam feladni, de te ne tedd,a legjobb úton vagy. Ha eddig hatásos volt ugyanaz az étrend, ezután is be fog válni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_452538 (147)
    2006-09-01  12:49
  4. Torolt_felhasznalo_63694
    Torolt_felhasznalo_63694
    2006. szeptember 1. 15:26148.

    Sziasztok!

    Most vagyok itt először ebben a fórumban. Én 106 kg vagyok, 3 hete kezdtem el járni hetente 2-3 alkalommal tornázni. Súlyra még nem nagyon veszem észre, hogy fogytam volna, de a ruhák már egy kicsit kényelmesebbek. Én mindig kövér voltam, 15 éves koromtól állandóan fogyózom, 30 kg volt a legtöbb, amit egyszerre fogytam, 20 kg többször is. Erről szól az életem, de mindig visszahíztam. jo-jo effektus. Én alapjában véve sem eszek sokat, rengeteg zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok, és szinte mindig főzelékeket eszem ebédre, és mégis kövér vagyok. Szerintem a géneknek van a legnagyobb szerepe a hízásban, mert az egyik ember ehet bár mennyit, még sem hízik, a másik meg alig eszik valamit, mégis hízik, mint a disznó. Na én az utóbbiba tartozom. Én semmilyen divatos fogyókúrát nem követek, csak torna, és kevesebb kaja. De az ember minél többet fogyókúrázott, annál nehezebben mennek le a kilók. Szerintem. Mondjuk most arra akarok törekedni, hogy inkább lassabban menjen, de tartós maradjon. Remélem sikerül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_452538
    Torolt_felhasznalo_452538
    2006. szeptember 1. 12:49147.

    Sziasztok!

    Én már kicsivel 100 alatt vagyok, de most valahogy megállt a dolog.   Csinálom a könnyített 90 napos fogyókúrát már egy jó ideje. Le is ment valamennyi, de már vagy egy hónapja +/- fél kilót mutat a mérleg.

    Van valami tippetek? Lehet attól, hogy elkezdtem tornázni is a fogyókura mellett? Ez kizárt, nem? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751461 (146)
    2006-08-31  22:58
  6. Torolt_felhasznalo_751461
    Torolt_felhasznalo_751461
    2006. augusztus 31. 22:58146.

    Na most kétszer ment el.Jaj de jó 

    Az első fázis 10 nap-max két hét.Van aki azt mondja bírja tovább is,de nem ez a cél.A helyes táplálkozásra való átállás az igazi cél.

    A második fázist ezért addig tartod,amíg a kívánt súlyt el nem éred.Ha elértedakkor már azt eszel amit akrsz,de addigra megszokod az új étkezési formát.

    A jó ebben a diétában,hogy a fázisok között ugrálhatsz,nincs szigorú megkötöttség.Ha elmész egy vendégségbe,lagziba,egy családi vacsira,nem kell bűntudattal enned,és arra gondolni,hogy vétkezel.

    Másnaptól ugyanis visszaállsz az első fázisra néhány napig,aztán mehet minden tovább.

    A mérleg nagyon jó ellenőrzi,hogy mitől hízol.Ha a súlyod áll egyhelyben,valamiből nem,vagy kevesebbet kell enni.Ha növekszik akkor bizony sok olyat eszel,amiből igazából nem szabadna.Ezt mindenki egyénileg tudja kisakkozni magának úgy,hogy figyeli a szervezete reakcióit. Ha éhes vagy enni kell,mert az éhezés miatt a szervezeted gyorsan raktározni kezd.Azt hiszi nem kap többet.Ezért kell tulajdonképpen evéssel fogyni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (143)
    2006-08-31  17:30
  7. Torolt_felhasznalo_751461
    Torolt_felhasznalo_751461
    2006. augusztus 31. 22:47145.

    Bocsánat ha kicsit érthetetlenül fejeztem ki magam.Megpróbálom mégegyszer.

    Első fázisban semmi olyat nem eszel,ami finomított lisztből készül:kenyér,zsemle,tésztafélék stb...Nem fogyasztasz cukortartalmu dolgokat,édesítővel édesíted a kávédat.Például a gyümölcsök se megengedettek az első két hétben a cukortartalmuk miatt.Rizs,krumpli,magas keményítőtartalmu ételek se. Szeretném azonban kihangsúlyozni,hogy nem az éhezésen van a hangsúly.A megengedett ételekből bármikor ehető egy rendes adag.Az első fázis alatt a szervezeted kilép abból az ördögi körből,hogy kívánós legyen.Amikor úgy érzed hogy a sok zöldségtől lassan kecskévé változol,akkor lehet a második fázisba lépni.

    A második szakaszban már visszacsempészhetők kedvenc ételeink, de csak fokozatosan, egyszerre csak egyféle. Agatston szerint a tiltott élelmiszerek később sem fognak hiányozni, ám ha mégis nagyon megkívánjuk, nagyon csekély mennyiséget ehetünk belőlük.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (143)
    2006-08-31  17:30
  8. Torolt_felhasznalo_751461
    Torolt_felhasznalo_751461
    2006. augusztus 31. 22:46144.

    Bocsánat ha kicsit érthetetlenül fejeztem ki magam.Megpróbálom mégegyszer.

    Első fázisban semmi olyat nem eszel,ami finomított lisztből készül:kenyér,zsemle,tésztafélék stb...Nem fogyasztasz cukortartalmu dolgokat,édesítővel édesíted a kávédat.Például a gyümölcsök se megengedettek az első két hétben a cukortartalmuk miatt.Rizs,krumpli,magas keményítőtartalmu ételek se. Szeretném azonban kihangsúlyozni,hogy nem az éhezésen van a hangsúly.A megengedett ételekből bármikor ehető egy rendes adag.Az első fázis alatt a szervezeted kilép abból az ördögi körből,hogy kívánós legyen.Amikor úgy érzed hogy a sok zöldségtől lassan kecskévé változol,akkor lehet a második fázisba lépni.

    A második szakaszban már visszacsempészhetők kedvenc ételeink, de csak fokozatosan, egyszerre csak egyféle. Agatston szerint a tiltott élelmiszerek később sem fognak hiányozni, ám ha mégis nagyon megkívánjuk, nagyon csekély mennyiséget ehetünk belőlük.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (143)
    2006-08-31  17:30
  9. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. augusztus 31. 17:30143.
    Most jól elvesztettem a fonalt, mi az első fázis és mi a többi? Ez amit előbb írtál, az első fázis? Semmi bővebbet nem tudok, mondjuk ez alapjában tetszik,de én nagyjából így kajálok és nemigazán fogyok. Úgy értve attól, hogy odafigyelek a kajára még nem fogyok.Nálam csak a szigorú önmegtartóztatás használt. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751461 (139)
    2006-08-30  22:04
  10. Torolt_felhasznalo_382150
    Torolt_felhasznalo_382150
    2006. augusztus 31. 13:56142.

    Szia !

    Nem kell mar anyira elkeseredni, nem vagy egyedul a haromjegyuseggel .... Na de szukseg van kitartasra is a dietazasban..meg tenylegesen tarsakra...es persze valakire akivel megbeszeld a dolgokat. En masodik gyerekem szulese utasn leptam at a 100 hatart....probaltam mar lennebb kerulni de valahogy nemigen jott be sehogy sem ( nemigen volt onkontrolom)   de sebaj fel a fejjel( en is ) mert meg nem veszett el minden.

    Belevagunk ....s ledobjuk magunkrol a nehez zsakot  . Szoval en ezzel azelhatarozassal indulok. Ha mellettem van valaki akkor hajra elore....koszonom a tarsasagot, meg persze szivesen segitek masoknak is. Ha gondolod tobbrol is beszelhetunk, itt...talan chaton...messengeren.... valthatnank tobb informaciot is.

    Szia Erika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (1)
    2006-07-15  22:52
  11. Torolt_felhasznalo_321213
    Torolt_felhasznalo_321213
    2006. augusztus 31. 00:11141.
    Szia Ádám!
    Lelki segítségért gyere bármikor, ahogy látom, jó a társaság, egymást támogatva könnyebben lehet eredményt elérni, de a diétával kapcsolatban orvostól kell tanácsot kérned. A gyors fogyókúra és a nem megfelelő étrend sokat árt a fejlődő szervezetednek, semmiképp nem szabad orvosi segítség nélkül elkezdened. Tudom, hogy sportolni is nehéz ezzel a súllyal, de napi fél óra (esti) sétával már nagy lépést teszel meg az egészséges súly felé. Ha netközelben jársz jelentkezz, drukkolok neked, és lehet, hogy mi is tudjuk használni azokat a tanácsokat, amiket az orvostól kapsz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_824260 (131)
    2006-08-30  08:53
  12. Torolt_felhasznalo_321213
    Torolt_felhasznalo_321213
    2006. augusztus 31. 00:10140.
    Szia Ádám!
    Lelki segítségért gyere bármikor, ahogy látom, jó a társaság, egymást támogatva könnyebben lehet eredményt elérni, de a diétával kapcsolatban orvostól kell tanácsot kérned. A gyors fogyókúra és a nem megfelelő étrend sokat árt a fejlődő szervezetednek, semmiképp nem szabad orvosi segítség nélkül elkezdened. Tudom, hogy sportolni is nehéz ezzel a súllyal, de napi fél óra (esti) sétával már nagy lépést teszel meg az egészséges súly felé. Ha netközelben jársz jelentkezz, drukkolok neked, és lehet, hogy mi is tudjuk használni azokat a tanácsokat, amiket az orvostól kapsz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_824260 (131)
    2006-08-30  08:53
  13. Torolt_felhasznalo_751461
    Torolt_felhasznalo_751461
    2006. augusztus 30. 22:04139.

    Megmondom neked a legnehezebb válaszolni,amiket írtál akár én is írhattam volna.Egy húron pendülünk és remélem fogyunk is ezentúl. Vedd úgy hogy el kezdtelek lökdösni.Ha déltengerizni akarsz akkor ajánlom az első fázist,mert akkor megszabadulsz attól az érzéstől,amikor kívánod a kenyeret,édességet,tésztát.Sose hittem volna magamról,de nálam és a páromnál is működik.A párom nem tartotta az első fázist mégis átállt magától.Pedig ő aztán fél kiló kenyérnél nem adta alább.Na én meg a tégely fagyitól nem mondtam volna le.

    Nem hittem volna,de ezek a dolgok ma már nem hiányoznak.És nem azért mert olyan erős akaratom van és ellenállok,hanem azért,mert egyszerűen nem is kívánom,sőt eszembe se jut,mint azelőtt csak ezen járt az agyam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (135)
    2006-08-30  18:52
  14. Torolt_felhasznalo_751461
    Torolt_felhasznalo_751461
    2006. augusztus 30. 21:57138.
    Kedves Ádám!Ha csak egyszer tudsz jönni akkor hiába tépjük a szánkat teérted.Ez a súly bizony nagyon rádjött.Jó lenne tudni azért mit tettél érte.Csak ettél a nyáron vagy azért csináltál mást is.Ezzel a súllyal ciki a csajok elé állni,de még cikibb,ha látják rajtad,hogy nem tudod magad elfogadni.Ezért ne nyafogj,hanem próbálj valami neked való sportot találni.Te még növés és átalakulás alatt vagy.Sokat fog a tested változni.Ennyi idősen ne a szoba fogságába élj,hanem ismerkedj a világgal.Figyelj oda mit eszel.Olvasgass minket.Nekünk nehezebb,mert a súlyunk és a korunk miatt már az egészségünk is odavan.De még most se késő.Okulj belőlünk és váltsad saját hasznodra.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_824260 (131)
    2006-08-30  08:53
  15. Torolt_felhasznalo_751461
    Torolt_felhasznalo_751461
    2006. augusztus 30. 21:50137.

    Folytatás:

    Uzsonna: gyümölcs,vagy kis sovány felvágott zöldséggel.Egy nat.joghurt

    Vacsora: eheted ami az ebédről maradt. Sőt egy kis desszertet is.Szoktam egy pohár forró kakaót inni,a macis kakaóból,ami nem cukrozott.Ha este eszel egy kis desszertet és a vércukrot feldobja már nem fogsz utána egész nap rájárni,mert mész aludni.Gondolom ezért megengedett.

    Remélem segítettem.Ha eszedbe jut valami jó kis kaja,szeretném ha gazdagítanád vele a receptúrát.

    A tornához csak annyit,hogy nekem is megvan Norbi kazettája.Egyszer megnéztem,egyszer megcsináltam és kész.A szobabiciklibe viszont azt hiszem be fogok ruházni ahogy anyagi engedi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_751461
    Torolt_felhasznalo_751461
    2006. augusztus 30. 21:41136.

    Megpróbálok mindenkinek válaszolni,ezért bocs a hosszúságért.

    Écsnek:Nincs semmilyen megkötés az adagokkal,calóriákkal.Egy idő után nem is kívánsz nagyokat enni,inkább kevesebbet,de többször.

    Reggeli:1.húsos szalonna tojásrántottával.Változatossá teheted és variálhatod paprikával,hagymával,szalonna helyett reszelt sajttal.Nagyon csepp olajjal.A szalonnás változathoz nem is kell.Két tojásból szoktam és kenyér nélkül .

                 2. sovány túrót,racottát sovány sonkába töltesz és parival vagy egyéb zöldséggel amit szeretsz megeszed,mint egy rolót.Ez természetesen az első fázisba,de később egy szelet kenyér megengedett,de az egészségesebb fajtából.

                3. Ami eszembe jut saláta joghurttal.Kiürítem a hűtőből a maradékokat,leöntöm nat.joghurttal és ízesítem szám szerint.Nincs benne cukor,de ha kívánja akkor édesítővel.Van olyan majonéz amit el tudsz készíteni egészségesen.

     Tízóraira : néhány szem gyümölcs

    Ebéd: előfizetős vagyok és onnan nagyon jó kajákat tudok,de a recepteknél találsz elég sokat.Például nagyon ízlett a családnak a kolozsvári rakott káposzta,zöldbabgulyás,chilisbab.A rízs helyett árpagyöngyét használok a töltelékbe,vagy zabpelyhet.Krumplit nem teszek az ételbe,inkább zöldséggel,vagy kevesebb lével teszem sűrűbbé.Imádjuk a rakott dolgokat is.De nagy sikere van a grillezett húsoknak,amiket pár nappal előbb is előkészíthetek.Ilyenkor köretként mindig grillezek tököt,cukkinit,párolok karfiolt,zöldbabot,de a karalábé volt a csúcs.A párom azt hitte krumpli,van a levesbe,pedig az karalábé volt.Merthogy a tartalmas levesek is kedvencek:zöldségleves,bableves,lencseleves,húsleves stb..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. augusztus 30. 18:52135.
    A 90 napossal kapcsolatosan elég sok rosszat hallottam, mármint többen állítólag megbetegedtek. Ja és az tényleg uncsi lehet, hogy ma csak azt ehetek, ami elő van írva. Nekem akkor már szimpatikusabb a Norbié, mert abban mindent ehettem csak az időhatárokat kellett betartani. Amikor csak salátákat főzeléket és sovány húsokat ettem, az nagyon látványos volt, de nagyon hiányzott a kenyér, így ehetek teljes kiőrlésűt.Hát nem vagyok nagyon lelkes mostanság, hiányzik az a valami, ami akkor megadta az igazi lökést. ha tudnám, jól valagon rúgnám magamat.Nincs még egy ilyen rakás tehetetlen szerencsétlenség, mint én.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_892641 (130)
    2006-08-30  08:46
  18. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. augusztus 30. 18:43134.
    Attól azért nem félek, hogy elragad a lendület, sőt inkább visssza szokott fogni.Főleg hogy annyian vagyunk itthon csak akkor tornázok, ha elmennek, mert kicikiznek. Vagy ami még rosszabb beállnak ugrálni, hát az nagyon tud idegesíteni. Tamással kapcsolatosan annyit, hogy ez fantasztikus álom, legalábbis számomra. Szerintetek mit csinált a rettenetes hájával, mert én amikor lefogytam 30 kilót úgy lógott a hasamon, hogy nem tudtam mivel  kössem fel?Na ez most nem gond, legalábbis nem nekem 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_892641 (129)
    2006-08-30  08:23
  19. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. augusztus 30. 18:36133.

    Szia!

    Megjöttem, tetszett a diéta, bár kívülről még nem tudnám bemagolni. Itt egyesek esküsznek a mozgásra, most ezt próbálom betartani, bár én amikor rendesen tréningeztem(duci) sokkal éhesebb voltam és nemigazán fogytam. A kerékpározást nem késő elkezdeni szerintem, bár attól függ milyen kövér vagy, mert ha akkora hájad van a hasadon ,mint nekem, akkor elmondom, hogy nemcsak felülni nehéz, de hajtani is. Azért próbáld meg a szobakerékpáron. Ízületeim nekem is bajosak, most kaptam térdortézist, de a doki azt mondta jó lenne rá a bicikli.Úgyhogy hajrá!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751461 (128)
    2006-08-29  22:13
  20. Torolt_felhasznalo_243841
    Torolt_felhasznalo_243841
    2006. augusztus 30. 14:21132.

    Szia!

    Sajnos, nincs "gyors" fogyókúra..Ennyi súlyveszteséghez legalább egy év szükséges, hogy normálisan, és egészségesen lefogyj. Mindenekelőtt mozgás szükséges, és a megfelelő étrend kialakítása. Szerintem fordulj a szüleidhez ez ügyben, kérd meg őket, hogy vigyenek el orvoshoz. Mivel még fejlődik a szervezeted, nem nagyon kéne az itteni illetve más fogyós honlapokon található diétákkal foglalkoznod.

    Mindenképpen orvosi segítséget ajánlanék.

    Sok sikert. :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_824260 (131)
    2006-08-30  08:53
  21. Torolt_felhasznalo_824260
    Torolt_felhasznalo_824260
    2006. augusztus 30. 08:53131.

    Sziasztok!

    Tudom , hogy Viktor már volt itt nálatok , de én nem ő vagyok , csak mivel nekem nincs netem ezért Viktor megengette , hogy használjam az ő nevén az oldalt. 13 éves vagyok , 165 cm és 105 kiló. Azelőtt csak 87 kg voltam . Most szedtem fel a nyár alatt . Tudom , hogy két nap alatt már nem fog sikerülni fogynom semmit , de nem tudtok valami gyors fogyást? Előre is köszi. Rettegek a többiek tekintetétől...

    Egyébként a nevem Ádám.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (1)
    2006-07-15  22:52
  22. Torolt_felhasznalo_892641
    Torolt_felhasznalo_892641
    2006. augusztus 30. 08:46130.

    A déltengeri étkezéssel kapcsolatban kérdezem, hogy nincs semmilyen szétválasztás, vagy mit mivel lehet enni? Írjál már le légyszi egy-két  tipikus napodat  példának:mi a reggeli, ebéd vacsi.  Most én 90 napozok és a 70 körüli napon tartok, de 9 kg lement az 50.nap körül és azóta semmi, de már unom is nagyon,   kezd hiányérzetem lenni különböző ételek után. 

    Nagyon érdekel hogy állítható össze a menű?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751461 (128)
    2006-08-29  22:13
  23. Torolt_felhasznalo_892641
    Torolt_felhasznalo_892641
    2006. augusztus 30. 08:23129.

    Azért javasoltam Sanelének is azt a kazettát, mert kíméli az izületeket, és mégis nagyon hatásos. Szerintem neked is jó lenne.

    Sanele! Nincs ráírva, hogy ducitréning, de végig ott tornázik az a duci Tamás aki a ducitréninges kazettán( és mondja is, hogy már 73 kg-t leadott, de még van rajta sok.).

    Az én izületeim is ki vannak, én is csak óvatosan csinálom nem szabad, hogy elragadjon a lendület, mert akkor roppan egyet a térdem és akkor két-három napig duzzadt, és kímélnem kell. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751461 (128)
    2006-08-29  22:13
  24. Torolt_felhasznalo_751461
    Torolt_felhasznalo_751461
    2006. augusztus 29. 22:13128.

    Itt vagyok én is,de mivel a szabim lejárt én is csak ritkábban jövök.Igaz a hsz-emre nem sok reakció jött,úgy látszik senkinek nem tetszett,pedig nagyon könnyű betartani.A nyaralás alatt énrám is visszajött 3 kiló,de itthon már újra az én étkezésem tudom folytatni,és már le is ment másfél kiló.

    A mozgásra tudom,hogy szükség van,de ekkora súllyal és ilyen sz@r izületekkel ami nekem van Na meg a nagy adag kényelmes lustaságom is visszatart,hogy izzasszam magam.Nem rég vettünk egy biciklit a lányomnak és sajnos én nem tudok,pedig nagyon sóvárgok.Érdemes ennyi idősen elkezdeni egyáltalán, 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (125)
    2006-08-28  21:11
  25. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. augusztus 29. 21:07127.
    Köszönöm, megnézem hol lehet kapni.Mert ez a mai ugrabugra a magnóra nem igazán volt mondható komoly edzéstervnek. Ja és az is ducitréning?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_892641 (126)
    2006-08-29  20:37

Címlap

top