Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 kg-on felülieknek

Torolt_felhasznalo_631842
Torolt_felhasznalo_631842
Létrehozva: 2006. július 15. 22:52
sziasztok!    Várom ide háromszámjegyű sorstársaimat. A mi esetünk sajnos súlyosabb már. Ezért speciális dolgokat kíván a megoldása is. Itt nagyon kitartó életmódváltás lehet csak a megoldás. Gondolom, aki idáig jutott, az sok fogyókúrán van túl, s a végére egyre kövérebb lett. Ebből a jójó-szidrómából kéne valahogyan kilépni.    Természetesen a dolgokat először lélekben kell rendezni, vagyis az agyunkban kell rendet tenni. Esetünk folyamatos kontrollt igényel, talán itt tudunk egymásnak segíteni ennek megvalósításában. Egyedül ilyen nagy súlyok leadása majdnem lehetetlen. Vagy a megtartása nem fog menni.    Én is érintett vagyok, azért is indítom a topic-ot el. Voltam már a mostani súlyomnál 42 kg-mal több, nem is olyan régen. Vagyis az egyéni rekordomból ennyit sikerült leadnom 2 év alatt, kisebb megszakításokkal. További 50 kg-tól szeretnék még megszabadulni kb. olyan egy év alatt. Ha a két számot összeadom, valami elrettentő adat jön ki !!!! Félelmetes ugye?  Idejuttatott a folyamatos fogyózás.   Mindig többet híztam a végén vissza, mint, amit sikerült leadni. Minden módszer csődöt mondott nálam már. Most egy utolsó nagy rohamra indulok. Az életmódváltást további egész életemre tervezem, mivel hiszem azt, hogy másképp nem lehetésges megtartani az elért eredményeket.   Ehhez a hatalmas feladathoz várom csatlakozásotokat. Segítsünk egymásnak.    szeretettel: holdfogyatkozas
  1. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. augusztus 1. 23:1751.

    Szia Margo!

    Örülök hogy rátaláltál erre a topicra itt tényleg olyanok vannak akiknek nem 4-5 kilotol kell megszabadulnia ,hanem több tiz kilotol. Nagyon okos dolgokat nem tudok neked irni ,mert sajna hasonlo cipöben járunk.  Én a 168 centimhez most per pillanat 125 kilo vagyok , de a karácsonyi zaba után voltam 132 is . Az már tényleg nagyon durva volt. Nagyon fájt a gyomrom a szivem  mindenem. Mikor elindult ez a topic 128 kg voltam . Ennek kb. 3 hete.  Tehát eltünt 3 kilo. Tudom hogy ez nem sok de valahol el kell kezdödnie a fogyásnak. Mozogni nem igazán merek mert a térdeim nagyon betudnak durrani egy rossz lépéstöl is . Voltam vele dokinál természetesen diétát javasolt , mert pár év mulva protézis fog kelleni Na ezaz amit én nem akarok tehát elkezdtem az életmodváltoztatást. Nagyon nehéz , mert én is tudnék enni egyfolytában föképp édességet  ,sütiket , de valahogy probálom megállni. A csoda diétákban nem hiszek , ekkora sulytol én egy fajta diéta betartásával biztos hogy nem tudnék fogyni. Tudom hogy miben mennyi kaloria van, és probálomnem tul enni magamat. Meg tudom azt hogy mitöl hiztam meg ekkorára / csoki és társai / , és azokat több kevesebb sikerrel számüzöm. Na meg a vacsora az amiröl igyekszem elfelejtkezni.

    Nem probálkoztál orvosi segitséget kérni . Mondjuk Egy dietetikussal beszélni, vagy pszihologus segitségét kérni.

    Nekem már megfordult a fejemben hogy egy pszihologushoz el kéne mennem, mert ha ideges vagyok és nagyon magányosnak érzem magam én is tömném magamba az édességet.  Biztos van ennek valami oka de még nem tudtam megfejteni.

    Azt tudom neked tanácsolni hogy kis lépésekkel kezdjél neki az életmodod megváltoztatásának. Nekem egy másik topicon azt tanácsolták hogy csak a mai napra koncenráljak. Csak ma nem eszek édességet csak ma nem vacsorázom. Aztán szép lassan eltelik egy hét még egy és az ember lassan átáll egymásik életmodra . Én igy gondolom , de vannak itt szakemberek is ök többet és okosabbat tudnak neked irni.

    Mindenképp irjál , és ne légy elkeseredett és magányos mert itt sorstársakra találtál , és együtt megküzdünk a gonosz kilokkal 

    A végén természetesen mi fogunk GYÖZNI 

    Szia db jucus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68599 (50)
    2006-08-01  19:16
  2. Torolt_felhasznalo_68599
    Torolt_felhasznalo_68599
    2006. augusztus 1. 19:1650.

    Sziasztok örülök, hogy rá találtam erre a témára. Sajnos én is erintett vagyok. Súlyom jelenleg 136 kg. Ennyi soha nem voltam még!!! Rokkant nyugdíjas vagyok és donga lábbal születtem.

    Mindig duci kislány voltam, 21 éves koromra 75-80 kiló volt a súlyom.

    Első terhességem alatt 30 kg-ot híztam szülés után néhány kiló lement de folyamatosan visszahíztam. Aktív dolgozó korszakomban 95-105 kilóig mozgott a súlyom. Ahogy leszázalékoltak egyre nőtt a súlyom látványos fogyás egy alkalommal /műtétre készültem/ majd rohamosan visszahíztam. Jelenleg ott tartok ha nem csinálok valamit hogy fogyjak tudom nem sokáig élek .

    EKESEREDETT ÉS MAGÁNYOS VAGYOK MERT NINCS KITARTÁSOM ÉS HA KUDARC ÉR, AKKOR TÖMÖM MAGAMBA A KENYERET!

    Kérlek segítsetek !?

    Mindenkit tisztelettel üdvözlök és várom válaszotokat:

                                             Kalmárné Margó

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (1)
    2006-07-15  22:52
  3. Torolt_felhasznalo_229618
    Torolt_felhasznalo_229618
    2006. augusztus 1. 13:5649.
    Sziasztok! Én 31 éves vagyok,175 cm,és nemrég,pontosabban fél éve még 115kg.   Ma már ez csak rémálom,most 86 vagyok,de még további 15 kilótól fogok megszabadulni. Azért írom,hogy fogok,mert csak elhatározás,és akarat kérdése az egész. Miután egyik napról a másikra letettem a cigarettát (15 év/napi 2 doboz) nagyon megilyedtem,hogy még a 115kilóra is hízni fogok. De elhatároztam,hogy én ellenpéldája leszel a társadalomnak,én megmutatom,hogy hízás helyett fogyni fogok!! Felkerestem egy edzőtermet,ahol meglepetésemre elég kedvesen fogadtak,és mindenben segítettek. Az edző külön az én alkatomra nézve készített edzéstervet. Belevágtam! Ma már hiányzik ha nem megyek le edzeni,ezt soha nem gondoltam volna. Tehát ne keseredjetek el,csak akarni kell,meg kitartani és menni fog. Én se hittem hogy tucatnyi próbálkozás után sikerülni fog. Ha bárkinek a témával kapcsolatban (edzés,kaja stb) van kérdése,írjon bátran,ha tudok,nagyon szívesen segítek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (1)
    2006-07-15  22:52
  4. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. augusztus 1. 13:3148.

    Szia Kata!

    Szép nevet kap az unokád Elhiszem hogy vágysz egy kislányra a családban . Mi 3 vagyunk lányok ,volt nagy öröm mikor az első fiu unoka megszületett.

    Hétvégén sajna bünbe estem, hugoméknál voltunk névnapozni. Kaja hegyek sütemény hegyek. Egyszerüen nem tudtam azt mondani hogy nem eszek csak salátát. Ugyhogy ettem sorba mindent ami jött. A végén ugy fájt a gyomrom hogy azt hittem itt a vég. Szidtam magamat mint a bokrot amiért ilyen hülye vagyok. De persze nem hagyom abba folytatom. Annyiszor elkezdtem majd abba hagytam a fogyozást hogy már én unom.

    Egyébként most nem mondtam senkinek hogy fogyozok mert olyan gáz ha kérdezik , hogy na mennyit adtál már le.

    Most átadom a gépet a gyerekemnek mert már nagyon racsit érte. Jo volna ha a többiek is irnának , hogy haladnak a kilok lefaragásával.

    Üdvözlök mindenkit irjatok.  

    Db jucus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237643 (43)
    2006-07-30  10:58
  5. Torolt_felhasznalo_119745
    Torolt_felhasznalo_119745
    2006. július 31. 10:2847.

       Figyelem! Közérdekű közlemény! Szeretném figyelmetekbe ajánlani egy kedves dietetikus hölgy, Barcza Zsuzsanna honlapját, ahol fórumot is találtok!   Tessék megnézni!  http://www.dietastippek.atw.hu/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_751461
    Torolt_felhasznalo_751461
    2006. július 31. 02:1546.

    Sziasztok mindenkinek.Még a legelején kukkantottam be ide és azt hittem hogy ez a topik behal.El is feljtkeztem róla,de ma megint erre jártam.Örülök,hogy azért már többen vagytok.

    Mikor előszőr itt voltam még 100 felett jártamMa már a 98 felé haladok.Nem éhezem,finomakat eszem és ami a legfőbb hogy változatosan is.Sose szerettem az egyhangúságot.

    Receptek déltengerihez topikon sok általunk kitalált és elkészített kaját találhattok.A párom ma nagy bátorságában ráállt a mérlegre,mert hetek óta visszatért az energiája,jól bírja  a meleget,nem fáj semmije,nagyon jó lett a közérzete.

    A piaci mázsán legutóbb bizony 168 kiló volt.Ma 155 kilót mértünk a fürdőszobain sac per kb.Remélem nem romlott el a mérleg,majd meglátom holnap. Akkora lett az energiája,hogy magától kiszállt a fotelből és eljött a tévétől,hogy menjünk,mindegy hova csak menjünk.Hát elmentünk vásárlókörútra.1-7-ig csatangoltunk egyik boltból a másikba.Kezdetnek nem rossz.Estére mindketten éreztük a lábunkat.

    Ígérem többet jövök.Szép hete mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (1)
    2006-07-15  22:52
  7. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. július 30. 12:2945.

    Szia!

    teljes mértékben igazad van, lazítottam a diétán. Ugyanis az történt, hogy amikor már jól benne voltam a diétában és olvadtak a kilók, elmúlt a magasvérnyomás, lement a cukrom. Abbahagytam a cukor gyógyszert, mégis alacsony volt a cukrom(2,5)doki megkérdezte, mit szedek, mondom semmit.Azt mondja akkor lazítsak a diétán, mert lehet hogy elfogynak a kilóim, de nem fogom megérni.Hát megfogadtama tanácsát maximálisan. Enni a Norbi diéta szerint szoktam, mindig újítok valamit. Például már régóta keményítővel habarok és édesítővel főzök.(Erre a megemelkedett cukor miatt is szükségem van) Azt nem is írtam, hogy újra hypertóniám és cukrom van. Csak emellé még társultak izületi problémák is. Úgyhogy nekem sürgős a dolog. Leginkább a zöldség-főzelék-husi volt a ygors,de az nagyobb önuralmat is kívám. Majd meglátom még, egyenlőre Norbi marad nagy vonalakban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237643 (44)
    2006-07-30  11:13
  8. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 30. 11:1344.

    Szia Sanele !

    Ez igazán szép eredmény volt a30kg . Biztos lazitottál utána ,vagy vissza tértél a régi élet modra. Sajnos én ebbe a hibába szoktam esni .Norbival kapcsolatban  sajnálom öt mert sok embernek segítet, de szerintem át eset a ló másik oldalára? .Szerintem ha nem tornászna annyit, mert szeret enni .bisztos vagyok benne.Kedves Sanele Te milyen diétábe fogsz?

    Írjálrola ,milyem recepteket tudnál küldeni. Előre is köszi.

           Puszi Hordocska.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (42)
    2006-07-29  23:55
  9. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 30. 10:5843.

    Szia DbJuci !

    Neken is a legkisebb fiam ,ugy viselkedik mint a tied ,kamaszodik jó-kat kuncog .Az unokám ha minden igaz kislány  a sok fiu után végre egy vágásos és Csengének fogják hívni.Az ennivalóval kapcsolatban ,cukini ,hal, sajt ,tejföl, citromlé, bors, vagy csirkemell, vegyes zőldség, vagy tészta, lecsoval,vagy zöldbab csirkével rétegezve, kaporral megszórva az elmaradhatatlan tejföl és sajt. esetleg még főttojással is meg rakva,persze kenyér nélkül eszek mindent ,kezdem meg szokni . . Ja és az unokám jövő honap 23-án érkezik .De szerintem  elöbb meg lesz. .

           Püszi Kata.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (41)
    2006-07-29  20:51
  10. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. július 29. 23:5542.

      Szia hordocska!

    nem vagyok elkeseredve,mert másik fórumban kattogok általában aNorbi botrányon csámcsogunk. Éna pártján állok,mert legutóbb az ő módszerével fogytam 30 kiló, de sajnos majdne mind visszahíztam.Most újra kezdem, reménykedek, hogy több sikerrel.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237643 (37)
    2006-07-25  08:42
  11. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. július 29. 20:5141.

    Szia Hordocska!

    Mikorra várjátok pontosan az unokádat? Kisfiu kislány lesz? Milyen nevet kap?

    Ebben a melegben nem lehet könnyü a kismamáknak. A menyed hogy birja?

    Az jo h a tartod amit leadtál eddig. Az is  valami ha nem szedi vissza az ember amitöl már egyszer megszabadult. Nálam a mérleg 3 kg minuszt mutat , tehát már csak 37 kilotol kell megválnom!!!! Az meg már gyerek játék Az a rakottas dolog jol hangzik, pontosan milyen zöldséget teszel bele?Én salátát szoktam csinálni : paprika paradicsom uborka lilahagyma ( KEVESET) összedarabolom feta sajtot teszek hozzá ( nem sokat) ,és nagyon finom. Szereti mindenki kivéve a fiamat aki nem hajlando sem zöldséget sem gyümölcsöt enni.Csak ha már fenyegetözök de sajna ahogy nö (13) egyre jobban rájön hogy nem tudok igazábol szigoru lenni,és jokat vigyorog rajtam.  De ez különösebben nem zavar.Jo hétvégét neked ! Puszi Judit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 26. 19:0340.

    Szia Dbjucus !

    Még tartom a 4,5kg -ot.nem is vagyok éhes a melegtöl ,sok folyadékot iszom. hogy mikt eszem .Zöldségeket fött hussal rétegessen lerekom meg locsolom tejfölle, meg szorom sattal ezt  este is ehetem mikor éjszakázom ,kenyeret ilyenkor már nemeszem.

     Inkáb reggel eszem zsemlét ,vagy amilyen kenyérre telik egyfizetésből ,mert a diéta sokba kerül.Nekem 16,18,28-éves fiaim vannakők sportos test alkatuak, nemsokára meg születik az elsö unokám. .Én utoljára17-kor eszem utoljára.Tornászni még nem tudokmert nagy a kufferom de nem vagyok elkeseredve.Nagyon szeretek főzni,sűtni és enni .nagy akarat erö kell a fogyáshoz és sok bátoritás. Kiváncsi lennék erre a mediterán diétára de sajnos nem válaszolnak a kérésre Puszi Hordocska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (38)
    2006-07-25  23:51
  13. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. július 26. 00:2839.

    Szia Foximaxi!

    Biztosan nyaralni vannak a többiek azért nem irnak. Vagy meg kell küzdeniük a család többi tagjával , hogy a gép közelébe kerülhessenek. Mert nálunk ez a felállás van. Általában éjszaka kapom meg a gépet ha nem alszom el addigra.      Irtad hogy hust hussal eszel.Na de milyen hus?Mert ha csirkemell az jo de ha csülök az már kevésbé. Hogyan készited el? Sokan irták másik topicon hogy oliva olajat használnak.Nem tudom milyen még nem vettem .Köretnek mit szoktál enni? Én vettem Norbi tésztát de a család kiröhögött vele.Nem hajlandok "csokis tésztát" enni a pörkölthöz. Pedig nem rossz. Az jo ha nem vagy édesség függö. Őszintén mondva eddig én csak olyanokkal találkoztam akik csokit ettek süteménnyel.  Ráadásul a kenyeret se viszed tulzásba . De akkor mitöl hiztál meg ???Látod milyen érdekes vagy!!!!

    Üdvözöllek : jucus 

    UI. a srandolás nekem is érzékeny pontom  , talán jövöre , sőt biztos hogy jövöre  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_719157 (22)
    2006-07-22  09:49
  14. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. július 25. 23:5138.

    Szia Hordocska!

    Nagyon szép hivatásod van , irigyellek érte .

    Az biztos hogy a gyerekek tudják tartani az emberbe az erőt. Én legalábbis ő miattuk mondtam azt hogy elég volt. Szeretném őket felnevelni /13 és 14 évesek/. De tudom hogy ekkora sulyfelesleget nem cipelhet az ember sokáig büntetlenül.  Elöbb utobb  böjtje lesz a mértéktelen zabálásnak a tunya életmodnak . Ugyhogy én ugy vagyok vele hogy megprobálom megelözni a bajt . Remélem még nem késö.

    Hála Istennek ebbe a kánikulába nem birok enni . Édességet mondjuk birnék , de mondtam a gyerekeimnek hogy dugjanak el előlem minden nasit, és bármit igérnék  akárhogy fenyegetőznék ne adjanak egy falatot sem   Jo gyerekek tehát nasi nincs Ráálltam a tönkölybuza kenyérre. Reggelire uzsonnára nagyon jo , és ami a lényeg nem birok belöle sokat enni. 

    A vacsorát kiszoktam hagyni csak kibirom reggelig 

    Nálad hogy alakulnak a dolgok, miket szoktál enni? Sok akarateröt kivánok.  jucus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237643 (28)
    2006-07-22  21:13
  15. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 25. 08:4237.

    Szia Sanele !

    Neklégy elkeseredve csak el vannak foglalva .Írj arról,hogy milyen modon probálod a diétádat betartani . Milyen a jelenlegi

    siker élményed 

                                         Szia hordocska 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (33)
    2006-07-24  20:39
  16. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 25. 08:3536.

                   Szia Foximaxi !

    Az az igazság ,hogy én is nemrég vagyok itt, van aki válaszol .de elöfordul,hogy nem. De azért ne légy szomorú 

    Írj magadról 

                                         Szia hordocska 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_719157 (34)
    2006-07-24  22:58
  17. Torolt_felhasznalo_824260
    Torolt_felhasznalo_824260
    2006. július 25. 07:4935.

    Sziasztok Foximaxi és sanele!...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_719157 (34)
    2006-07-24  22:58
  18. Torolt_felhasznalo_719157
    Torolt_felhasznalo_719157
    2006. július 24. 22:5834.
    Szia! Úgy tűnik, ez rám is igaz, talán nem vagyok túl érdekes.... Még egy sziát sem kaptam senkitől... Mintha be sem írtam volna...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (33)
    2006-07-24  20:39
  19. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. július 24. 20:3933.

    Helló!

    Most találtam erre az oldalra, erre a témára. Nem tudom, még, hogyan profitálhatnék belőle, de ilyen erőtlen kis fogyókúra próbálkozásban vagyok jelenleg is. Norbi diétáját próbálom inkább kevesebb sikerrel betartani. Ment ez már jobban is, akkor 30 kilótól szabadultam meg, de viszzahíztam, nem tudom mennyit,mert mérni sem merem magam,csak érzem, hogy semmi nem jó rám, és fájnak a térdeim is piszkosul.voltam másik portálon, de ott sem nagyon figyeltek egymásra, a kezdeti fellángolás " ismerkedés" után más irányba fordult a téma, de lehet, hogy csak én nem vagyok elég érdekes, sőt néha kifejezetten pesszimista.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_824260 (32)
    2006-07-24  18:45
  20. Torolt_felhasznalo_824260
    Torolt_felhasznalo_824260
    2006. július 24. 18:4532.

    Szia DbJucus!

    Sajna pedig igaz. A szülei vagy megszokták vagy nem érdekli őket... nem tudom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (30)
    2006-07-22  21:54
  21. Torolt_felhasznalo_930402
    Torolt_felhasznalo_930402
    2006. július 23. 22:2331.
    Szia, nagyon megtetszett amit írtál, tudsz segíteni, kapható magyarországon ez a déltengeri diétás könyv? jó lenne, nálunk is az egész családra ráférne az egészséges táplálkozás
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_542938 (15)
    2006-07-21  08:45
  22. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. július 22. 21:5430.

    Szia R. Viktor!

    Van egy 14 éves lányom, akinek megmutattam a leveledet. Szerinte a haverod számára egy kutya lenne a megoldás. Persze ha van rá lehetőség. A kutyát lehet sétáltatni  kergetőzni vele stb. Szerinte nem igaz , hogy ő igy jol érzi magát.

    1;nem tud úgy öltözködni mint a kortársai

    2;a csajok levegőnek nézik vagy csak a barátot látják benne

    3;a háta mögött a nevetség tárgya

    4;nem beszélve a tornaorákrol , egy rémálom lehet számára

    A szülei mit szolnak hozzá???

    Mondjuk orvoshoz nem vitték el? Lehet hogy velük kellene beszélned elöször.

    Ha ők mondják neki nem téged fog utálni.

    Nincs semmi egészségügyi baja?

    Üdv jucus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 22. 21:2129.

    Szia kacsokajnr !

    Ha meg kérhetnélek küldjélnekem recepteket ,mert benéztem a topikba  ,recept leírást nem találtam. Nagyon érdekelne ez a diéta is 

                                 Elöre is köszööm neked.

                                                      H ordocska űdvözlettel.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_542938 (19)
    2006-07-21  15:07
  24. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 22. 21:1328.

    Szia Dbjucus !

    Örülök ,hogy jobb a kedved.Én ujszülöt osztályon dolgozom,nagyon szeretem
    a hívatásomat.Elváltam ami már ok az evésre is ,három nagy fiam van.Nem-
    sokára meglesz az első unokám is.53-éves vagyok fiatalos ,jókedvű,125kg
    de azért nem vagyok elkeseredve.
    Sajnos én hétvégén is dolgozom nem panaszként mondom.
    Van mikor én is magam alatt vagyok, de ilyenkor segítenek a gyerekeim lel-
    kesitenek.
    Itt más megoldás nincden csak az életmód váltás ehez sok akaraterő szűkséges ami nekünk is meg van és győzni fogunk.


    Kivánok jó hétvégét.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (21)
    2006-07-22  00:10
  25. Torolt_felhasznalo_824260
    Torolt_felhasznalo_824260
    2006. július 22. 18:4227.
    Milyen méreteket?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (26)
    2006-07-22  16:46

Címlap

top