Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 kg-on felülieknek

Torolt_felhasznalo_631842
Torolt_felhasznalo_631842
Létrehozva: 2006. július 15. 22:52
sziasztok!    Várom ide háromszámjegyű sorstársaimat. A mi esetünk sajnos súlyosabb már. Ezért speciális dolgokat kíván a megoldása is. Itt nagyon kitartó életmódváltás lehet csak a megoldás. Gondolom, aki idáig jutott, az sok fogyókúrán van túl, s a végére egyre kövérebb lett. Ebből a jójó-szidrómából kéne valahogyan kilépni.    Természetesen a dolgokat először lélekben kell rendezni, vagyis az agyunkban kell rendet tenni. Esetünk folyamatos kontrollt igényel, talán itt tudunk egymásnak segíteni ennek megvalósításában. Egyedül ilyen nagy súlyok leadása majdnem lehetetlen. Vagy a megtartása nem fog menni.    Én is érintett vagyok, azért is indítom a topic-ot el. Voltam már a mostani súlyomnál 42 kg-mal több, nem is olyan régen. Vagyis az egyéni rekordomból ennyit sikerült leadnom 2 év alatt, kisebb megszakításokkal. További 50 kg-tól szeretnék még megszabadulni kb. olyan egy év alatt. Ha a két számot összeadom, valami elrettentő adat jön ki !!!! Félelmetes ugye?  Idejuttatott a folyamatos fogyózás.   Mindig többet híztam a végén vissza, mint, amit sikerült leadni. Minden módszer csődöt mondott nálam már. Most egy utolsó nagy rohamra indulok. Az életmódváltást további egész életemre tervezem, mivel hiszem azt, hogy másképp nem lehetésges megtartani az elért eredményeket.   Ehhez a hatalmas feladathoz várom csatlakozásotokat. Segítsünk egymásnak.    szeretettel: holdfogyatkozas
  1. Torolt_felhasznalo_738684
    Torolt_felhasznalo_738684
    2010. június 28. 17:5745026.

    Na Husikám!Örülni fognak nekünk a kocsmárosok!Soha nem iszom alkoholt!     


    Látod?Elhatároztad magad és máris jönnek az eredmények.Igen,időben rugtad el magadtól a negativitást.És ahhoz hogy agyagozz és eredményes légy ,látod nem kell senki,csak te magad.ÚÚÚÚÚÚÚÚgy örülök!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_275381 (45025)
     
  2. Torolt_felhasznalo_275381
    Torolt_felhasznalo_275381
    2010. június 28. 10:5045025.
    Képzeljétek Lányok! Amit beadtam az AMKÁHOZ a Vajdahunyadvárba pályázatot,mind a három tárgyamat elfogadták és kiállítják.!! Juhéjjj!!!Közben amíg telefonáltam a lányomnak a nagy hírt volt egy nemfogadott hívásom,visszahívtam és jönnének egy kerámia babát vásárolni.Pozitív nap !Teljesen jól érzem magam.Úgylátszik időben rugtam el magamtól a negativitást és lettem pozítív,így most a pozitív energiák gyűlnek körülöttem
    Okés Sizném,csak a baj,hogy az én seggem alatt állandón 4 kerék van,de egy alkoholmentesre vevő vagyok
    Most bevonzom ,hogy beinduljon a webáruházam is
    Pusza!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738684 (45024)
     
  3. Torolt_felhasznalo_738684
    Torolt_felhasznalo_738684
    2010. június 28. 10:3445024.

    Husikám!


    Látom felpörgetted magad rendesen.Nagyon helyes.Csak igy tovább!Járd a magad utját és ha csatlakozni akar valaki hagyd,de te soha ne csatlakozz senkihez.Örülök,hogy döntésre jutottál,máris jobb a kedved,érzem az irásodbol.Na majd a táborban elviszlek sörözni és jol kidumáljuk magunkat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_275381 (45011)
     
  4. Torolt_felhasznalo_738684
    Torolt_felhasznalo_738684
    2010. június 28. 10:3145023.

    Peppykém!


    Nem is tudom mit mondjak.Mondanám,hogy együtt érzek a családdal,ami igaz  is,de olyan sablonos,értelmét vesztett.


    Jol tetted,hogy leirtad nekünk.Talán igy egy kicsit könnyebb.Ha számit mindenkinek aki érintett küldök egy ölelést és egy angyalkát,hogy segitsen átvészelni ezt az időszakot. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110402 (45012)
     
  5. Torolt_felhasznalo_738684
    Torolt_felhasznalo_738684
    2010. június 28. 10:2045022.

    Husikám!


    Ez az!Ezt már szeretem.Jo uton vagy.Összeszeded magad,elmégy fitneszelni ,aztán majd mosogat aki nem tud enni. Bird te tovább,hogy lássák,komolyan gondolod.


    A gyerekek miatt ne aggodj.Természetes hogy segiteni szeretnél nekik,de lásd be ez nem megy mindig.Van ami már nem a te dolgod.Ez az ő élertük,az ő gondjuk ,hagyd hogy ők oldják meg.Sikerülni fog nekik és örülni fognak,hogy ők másztak ki a bajból és nem más ásta ki őket onnan.


    Élvezd az életet Drága Husikám!Annyi szép és jo van benne és ne hagyd hogy mások elrontsák.Ha ők nem tudják élvezni veled együtt az már ne legyen a te bajod.


    Ügyi vagy ezzel a netes dologgal.megmondom őszintén én nem is igazán értem amit ezzel kapcsolatban irsz,annyira hülye vagyok hozzá. A tábort ki nem hagynám.Idén a dél-alföldit csináljuk.Igaz csináltam már,de mindig tanul ujat az ember.Gyulai barátnőmnek elmeséltem,hogy fekete mezőkeszüit fogok varrni zsütiztetésre,erre azt mondja nekem,ugy tudja olyan nincs.Hát kettő is volt a kezemben a muzeumban.Eredeti gyüjtésből.Akkor csak van !És akkor eszembe jutott egy vicc.A székely bácsika áll az állatkertben a zsiráf előtt.Nézi,nézi órákig,aztán megszólal.Márpedig ilyen állat akkor sincs. 


    Fel a fejjel!Sok szerettel öllelek.szine

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_275381 (45002)
     
  6. Torolt_felhasznalo_738684
    Torolt_felhasznalo_738684
    2010. június 28. 10:0645021.

    Herkem!


    Pasi ügyben sose ajánlgattam a segitségemet,azon egyszerű oknál fogva,hogy én magam is segitségre szorulnék. A kefir meg sose árt! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756796 (44998)
     
  7. Torolt_felhasznalo_180001
    Torolt_felhasznalo_180001
    2010. június 28. 09:0145020.
    Husika ügyes vagy ! Látod csak ki kell menned a kis műhelykédbe és máris jöttek a jó gondolatok .Jó tervek ,csapj bele.Az idő múlik,akkor is ha tanulsz,akkor is ha nem .S mindjárt ott állsz az érdeklődő gyerekek előtt és tanítod a szakma csinjára-binjára a kis érdeklődőket. Nekik is , magadnak is örömet okozol ezzel . Hajrá ! Kiscico.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_275381 (45011)
     
  8. Torolt_felhasznalo_180001
    Torolt_felhasznalo_180001
    2010. június 28. 08:5545019.

    Kevinem.Ez az Látod.! A szokás nagy úr.Mindjárt más a hangulatunk ,hogy elolvastam  kedves soraidat,amit én is szívből kívánok.  Kiscico .


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756796 (45017)
     
  9. Torolt_felhasznalo_180001
    Torolt_felhasznalo_180001
    2010. június 28. 08:5245018.
    Peppytta .        Kiscico.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110402 (45012)
     
  10. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 28. 05:0345017.
    Sziasztok Lányok!

    Szép napsütéses hétfőn mindenkinek, itt a reggeli ébresztő! Finom kávékával!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 28. 05:0245016.
    Szia Husikám!
    Nagy örömmel olvasom soraidat, igazán klassz, hogy tudod mit akarsz! Igy kell kérem ezt csinálni! Döntöttél és helyesen! Nagy gratula hozzá, vágj bele! A pénz nem minden, majd megoldod, az a lényeg, hogy ettől boldog leszel és teszel is érte.
    Tanulni meg soha sem késő, Neked meg érdemes, hiszen már a kisujjadban van minden!
    Éppen a napokban említette Petrám, hogy most végzett a sulival, nincs célja, illetve, most mit tüzzön ki maga elé, amit el szeretne érni. Érdekes, máris a következő célon gondolkodik, természetesen első a munka, de közben még kitalál valamit. Ő imád nyelveket tanulni, ha Olaszország bejön neki, nagyon boldog lesz, egy év alatt jól megtanul olaszul is kinn.

    Szóval Husikám, csapj bele, ne is filózz rajta! Tehetséged és háttered megvan hozzá, majd értesíts ám bennünket mindig, hogy hol tartasz, gondolok itt a tanulásra, vizsgákra, stb.

    Puszóka és szorítok Neked!!!

    Okés, köszi a tippet! Kipróbálom azt is!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_275381 (45011)
     
  12. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 28. 04:5645015.
    Drága Peppykém!
    Őszinte részvétem. Ilyenkor olyan nehéz bármit is írni. Majd ha kicsit fellélegzel, azért jelentkezz. Veled érzünk. Puszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110402 (45012)
     
  13. Torolt_felhasznalo_275381
    Torolt_felhasznalo_275381
    2010. június 27. 21:5745014.
    Hát Peppy,ez bizony nagyon fájdalmas hír.Részvét a családnak
    Erről eszembe jutott az én első esküvőm.Az esküvő előtt 2 héttel halt meg apósom.Minden le volt szervezve,meghívók kint stb...Elakartuk halasztani,de anyósom szerint apósom annyira nagy örömmel készült az esküvőre,és olyan buzgón szervezkedett,hogy az ő emlékére nem szabadott elhalasztanunk.Így a férjem családjának a fele fekete ruhában ülte végig az egész ceremóniát és csak a menyasszonyi táncra kértek fel egyébként senki sem táncolt.Kivéve az én népes családomat.
    A bátyám esküvője előtt pedig 3 nappal a nagymamám-anyukám anyukája-halt meg.Még el sem tudtuk temetni lagzi előtt.Sajnos ilyen az élet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110402 (45012)
     
  14. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 27. 20:3745013.
    Peppíkém! Őszinte részvétem a családnak és minden hozzátartozónak! Én már csak tudom mit élnek/éltek át! Nálunk épp ma 8 hete..... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110402 (45012)
     
  15. Torolt_felhasznalo_110402
    Torolt_felhasznalo_110402
    2010. június 27. 18:4645012.
    Sziasztok Lányok!
    Elolvastam minden  hozzászólásotokat az én legutóbbi hsz-om óta, de most nem vagyok abban a lelkiállapban, hogy sorba válaszolgassak  -   habár mindegyikre lenne mit mondanom, csak hosszasan írogatni nincs most lelkierőm.
    Sajnos olyasmi történt, ami erősen a magánszférámat érinti, lehet tapintatlanság is itt a fórumon beszélni róla, de kell hogy legalább  megemlítsem, hogy legalább tudjátok, mért nem tudok a topicunk fő témájára koncentrálni.
    Tegnap estefelé kaptunk egy telefonhívást,  meghalt a sógorunk, 56 éves volt. Infarktust kapott, ez volt a harmadik, ami végzett vele. Amint megtudtuk, egy pillanat alatt történt az egész, esély se volt a segítségre.
    A bajokat tetézi, hogy ő az, akinek a fiának a lakodalmára mennénk júliusban.Szerencsétlen  fia  (egy nagyon rendes,aranyos gyerek)  kb.mostanság ért ide haza a menyaszonyával, anyósával Lengyelországból, hogy megbeszéljék, mi legyen.
    Bárhogyis  döntenek, mindenféleképp  rossz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110402 (45001)
     
  16. Torolt_felhasznalo_275381
    Torolt_felhasznalo_275381
    2010. június 27. 17:4345011.
    Csala teát igyál.Próbáld ki.Tuti rendben tartja az anyagcserédet.

    Eldöntöttem!!! MEGYEK TANULNI!!!! Elegem van,muszály emberek közé mennem mert így megőrülök!Először megyek Népi játszóházvezetőnek,aztán második modulként elvégzem a fazekas oktatóit is.Persze ez összesen 4 év lenne,de ebből nekem már a szakmai modul megvan az két év.Kell még egy játszóházvezetői és utána jöhet az oktató modul és megvan a felsőfokú oktatói képesítésem.Most,hogy ezt agyban eldöntöttem máris jobban érzem magam.Nemtudom,olyan hülye vagyok nekem állandóan tanulnom kell valamit mert különben elkezdek hülyeségeken meditálni,és szép lassan beletuszkolom magam a depresszióba.Mostanában az utolsó tíz évben egy-egy év kihagyással állandóan tanulok valamit,ez hiányzik és a közösség.Rászoktam,úgyhogy megyek!Máris jobban érzem magam Ha elvégzem utána mehetek iskolákba kézművességet tanítani,vagy szakköröket vezetni.Mindíg is vágytam ilyesmire.Most végre rászántam magam agyban is.Tök jó érzés!Ha meg emellett nevet is szerzek a fazekasságban,még szívesebben fognak hívni ilyen helyekre.Igaz,most spórolhatok,mert ez 200 ezer forint lesz plusz a vizsgadíjak,de valahogy kiszorítom
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756796 (45010)
     
  17. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 27. 13:3345010.
    Lányok figyu!!!

    Ittatok már mályva teát, állítólag fogyni tőle, azt is kipróbálom! Persze majd, ha megjöttünk a Balcsiról, jövő vasárnap megyünk, nem akarok ott rohangálni a retyó után, mert olvastam, hogy kicsit hajtó hatása is van!

    Patrikom telefonált, nagyon jól érzi magát Berényben, a lényeg, hogy kakaós palacsinta volt az ebéd. Na, az én fiam mindent imád, ami tésztaféle! és hízlal!!! Csak fürödni nem engedik őket, mert hideg a víz, de legalább szép idő van nekik!

    Szép hétvégét mindenkinek!

    Uhum puszillak, írtam a "spájzba"!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756796 (45004)
     
  18. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 27. 13:2945009.
    Szióka!

    Nagyon-nagyon kellemes vasárnapot kívánok, látom lesz benne részed bőven, már csak jó idő hiányzik, remélem az is meglesz! Mamádnak gratulálok és sok-sok boldog szülinapot kívánok.

    A Péter-Pál napi búcsú Vindornyaszőlősben is így szokott lenni, ahogy leírtad, apukám odavaló, Balaton környéki, bakonyi kis falu, csodaszép. Ott lakik a nővére a mai napig, mindig hívnak búcsúra bennünket, de nagyon messze van tőlünk, idén kihagytuk.

    Csak eszembe jutott a búcsúról.

    Szép vasárnapot, jó szórakozást, sok boldogság az ünnepelteknek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (45005)
     
  19. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 27. 13:2645008.
    Szia Husikám!
    Kisfiadnak nagyon boldog-boldog névnapot kívánok!!!

    Köszi, megpróbálok ott belépeni. Pusza, szép napot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_275381 (45006)
     
  20. Torolt_felhasznalo_275381
    Torolt_felhasznalo_275381
    2010. június 27. 10:0945007.
    Az én kisfiam is Péter Pál Holnapután ünnepli a névnapját.
    Hááát az aratókra nem jó világ van.
    Jó szórakozást a búcsún.Mi majd jövőhónapban megyünk a Szabadkígyósi búcsúba.Ott anyukáméknál bográcsozás szokott lenni.Összejön a család-Jó buli
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (45005)
     
  21. Torolt_felhasznalo_275381
    Torolt_felhasznalo_275381
    2010. június 27. 10:0645006.
    Nekem megvan a napló,de ugyanott ahol Témari mondta.Külön kell belépni.Próbáljátok meg ezt a linket:
    http://naplo.wellnesscafe.hu/naplo_belepes.php
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756796 (45004)
     
  22. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 27. 08:1845005.

    Sziasztok lányok, jó reggelt!  Épp csak beköszönök, mert hamarosan indulunk szülőfalumba az évi rendes Búcsúba...mindig ilyenkor van, mert hogy Péter-Pál-i Búcsú és amelyik vasárnaphoz közelebb esik a névnap akkor tartják....lesz amúgy kirakodóvásár, meg mindenféle program, az én városom Rádiója is ott lesz kívánságműsorral, helyi alkotók kiállítása, tombola többféle tánckar, meg énekesek.....stb. és este nagy bál....mi meg grillezünk, Mama a héten töltötte be a 78. évét, öcsémnek meg ma van a névnapja...szóval szórakozunk kicsit...ránk fér.


    Szép vasárnapot mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (1)
     
  23. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 27. 05:2845004.
    Szia Peppym! Szia Lányok!

    Itt a hajnali ébresztő szokás szerint! Cicókám olvasod? Remélem

    Tudjátok mit találtam? Vibro tréner, azzal nem kell tornázni, csak rázatni magunkat, szerintetek hülyeség?

    Peppykém, hiányozni fog Patrik, kicsit féltem is. De ha itthon marad, akkor meg lemarad egy jó kis élményről, hát remélem igazad lesz a jó időt illetően, tegnap is esett egész nap. Megsütöttem a zserbót, a végén már el kellett dugnom előlük, annyira izlett a bandának, féltem nem marad Patriknak vinni.
    Momokám is pipit evett tegnap, hát neki is a kedvence, kis szarházi éjjel 2 órakor felébresztett, de rendi, mert biztos telekajálta magát és ki kellett mennie. Utána olyan boldog amikor visszaengedem, mintha nem is tudom milyen régen látott volna.
    Olyan szép volt a ballagás, persze bosszantó a rózsaszirmokat takarítani, dehát igy olyan extra volt.

    Puszóka, szép vasárnapot, ölelés Szofikának, kár, hogy nincs naplónk, most akkor sosem tudunk már képeket feltenni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110402 (45001)
     
  24. Torolt_felhasznalo_275381
    Torolt_felhasznalo_275381
    2010. június 26. 21:5245003.
    Tudod Peppym,nálunk vannak más mélyebb dolgok is amit nem tudok megemészteni már a kapcsolatunk elejétől fogva.Javultak a dolgok valamelyest de időröl időre kijönnek.Anyagi vonzatú dolgok.Ő is elvált én is.Mi sohasem leszünk igazi egybeforrott család.Tudod fura,de engem ne vigyenek el nyaralni,hanem menjünk együtt.Az ember a barbibabáját viszi nyaralni a feleséggel együtt mennek.
    Szeretem ha emberszámba vesznek nem pedig olyan valakinek akinek nem lehet saját akarata csak azt akarhatja amit a férje,akkor tehet meg dolgokat amikor a férj jónak látja,akkor vehet valamit ha a férj erre rábólint.Állandó lázadás az életem,és soha nem voltam és nem leszek vele igazán felhőtlenül boldog.Általában én kerülök ki győztesen,de ezek az erőpróbák felőrölnek.Bizonyos árnyékok mindíg ott lebegnek a fejünk fölött.de ő van annyira öntelt ,hogy észre sem veszi.Állandó megalkuvásban élek,feláldozok dolgokat valami másért,csakhogy egyben tartsam a családot.de nem tudom meddig bírom ezeket legyűrni a saját torkomon.
    Valószínű ezeket csak az tudja megérteni aki két családból kovácsolódott eggyé.Nagyon nehéz.
    Tudom minden családban vannak gondok,felhők,de egy normális családban ezeket meglehet beszélni,nem pedig nyelni egyet és elvonulni a sarokba nyalogatni a sebeinket,és csak gyűlnek,gyűlnek a kinem mondott ,feldolgozatlan sérelmek....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110402 (44989)
     
  25. Torolt_felhasznalo_275381
    Torolt_felhasznalo_275381
    2010. június 26. 21:2945002.
    Sziném! Igazad van! Ma eldöntöttem hamarosan beiratkozom a régi fitnesz termembe .Jó pár éve jártam,sok emberrel megismerkedtem.Azt hiszem szükségem van a társaságra,mert alig mozdulok ki itthonról meg az irodából.Ennyi a mozgásterem,be vagyok penészedve már én is
    Be is jelentettem a férjemnek erre ő csak annyit mondott :ajjjajjj!
    Nem érdekel igazad van.,magamra is kell gondolnom.Ott van szolárium,masszőr,meg egy csomó kondigép ,na és egy csomó edzett cicababa,de azért vannak ott normális emberek is.
    Ma már nyugodtabb vagyok.Gondoltam lehet ez a változókor is betesz nekem amiért most ennyire érzékeny és frusztrált vagyok.Kényszeres vagyok néha tudom.Amikor mondtam a férjemnek ha ők nem csinálják én sem fogom azt mondta kíváncsi kibírná tovább Nnna hát erről ennyit.Ma már kimentem a műhelyembe dolgozni és mintha újra élvezném a dolgot.Lehet lenyugszom,annyira jó lenne,mert olyan rohadt dolog amikor belül szétmarcangolom magam,más meg le sem tojja a fejem.
    Igazából a gyerekeim miatt is szétaggódom magam,a fiam Pesten cukrász és talán elveszíti az állását,albérletben lakik.Mi lesz vele?? A lányomék is költöznek haza Békéscsabára mert nem megy a vállalkozásuk.Elkeserítő és én nem tudok segíteni nekik
    Túl sok minden jött a fejemre és kezdek összeroskadni.
    Kifizettem 18 ezer forintot a weblapomért,hogy tudjak hozzá webáruházat csatolni és ne tiltsanak le,meg,hogy felregisztrálhassak olyan oldalakra ahol látogatottabb lesz a honlapom,hátha beindul és jön több rendelés.
    Nézd meg,milyen lett így : http://www.bartakeramia.eoldal.hu
    Nem vetetem le az eoldal-t róla ,nem csinálok önálló domain-t,mert talán így is befogadnak a nagy gyűjtők,mint pl.a fazekas,lap.hu.Bekéreckedtem hátha feltesznek akkor több látogatóm lesz.Na majd meglátjuk.
    Jössz a táborba? Legalább dumcsiznánk egy nagyot.Pusza.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738684 (44993)
     

Címlap

top