Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 kg-on felülieknek

Torolt_felhasznalo_631842
Torolt_felhasznalo_631842
Létrehozva: 2006. július 15. 22:52
sziasztok!    Várom ide háromszámjegyű sorstársaimat. A mi esetünk sajnos súlyosabb már. Ezért speciális dolgokat kíván a megoldása is. Itt nagyon kitartó életmódváltás lehet csak a megoldás. Gondolom, aki idáig jutott, az sok fogyókúrán van túl, s a végére egyre kövérebb lett. Ebből a jójó-szidrómából kéne valahogyan kilépni.    Természetesen a dolgokat először lélekben kell rendezni, vagyis az agyunkban kell rendet tenni. Esetünk folyamatos kontrollt igényel, talán itt tudunk egymásnak segíteni ennek megvalósításában. Egyedül ilyen nagy súlyok leadása majdnem lehetetlen. Vagy a megtartása nem fog menni.    Én is érintett vagyok, azért is indítom a topic-ot el. Voltam már a mostani súlyomnál 42 kg-mal több, nem is olyan régen. Vagyis az egyéni rekordomból ennyit sikerült leadnom 2 év alatt, kisebb megszakításokkal. További 50 kg-tól szeretnék még megszabadulni kb. olyan egy év alatt. Ha a két számot összeadom, valami elrettentő adat jön ki !!!! Félelmetes ugye?  Idejuttatott a folyamatos fogyózás.   Mindig többet híztam a végén vissza, mint, amit sikerült leadni. Minden módszer csődöt mondott nálam már. Most egy utolsó nagy rohamra indulok. Az életmódváltást további egész életemre tervezem, mivel hiszem azt, hogy másképp nem lehetésges megtartani az elért eredményeket.   Ehhez a hatalmas feladathoz várom csatlakozásotokat. Segítsünk egymásnak.    szeretettel: holdfogyatkozas
  1. Torolt_felhasznalo_631842
    Torolt_felhasznalo_631842
    2006. július 22. 16:4626.
    KÉREK MÉRETEKET CM-BEN !!

    köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (25)
    2006-07-22  16:45
  2. Torolt_felhasznalo_631842
    Torolt_felhasznalo_631842
    2006. július 22. 16:4525.
    Semmi baj, kerekítve majdnem száz kg......

    Norbinak van egy jó kis pároldalasa a kövérség "előnyeiről", nagyon jól megírta, ajánlotta, akár a hűtőre kirakni. Igaza volt. Előkeresem, s belinkelem....na, azt , aki elolvassa, az picit magába néz, hogy milyen életminőséget is akar, mi a fontosabb, érdemes-e az embernek agyonzabálni magam. De biztos vannak a net-en hasonló témájú írások, ha tudsz, hozz ide ilyeneket. Nagyon-nagyon érdekelnek. Jó motivációk.


    Hát senki nem írja be a méreteit cm-ekben????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_824260 (24)
    2006-07-22  15:23
  3. Torolt_felhasznalo_824260
    Torolt_felhasznalo_824260
    2006. július 22. 15:2324.

    Sziasztok!

    Nekem van 1 haverom , ( és ez most nem én vagyok ) aki 13 éves , talán kicsit magasabb mint 150 cm és 96 kg. Tudom , hogy ez nem több mint 100 kiló , de... Na mindegy . A lényeg , hogy ő ezt szereti . Ha nem alszik , akkor vagy a gép előtt ül vagy eszik. Valahogy rá kéne ébreszteni , hogy le kéne adnia vagy 30 kg-t , mert ez nem tesz neki jót. Szerintetek , hogy tudnám megmondani neki a nélkül , hogy megsérteném?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (1)
    2006-07-15  22:52
  4. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. július 22. 14:3223.

    Szia Kacsókajnr!

    Köszönöm a biztato szavakat Jólesik az ember lányának egy kis lelki tuningolás  Beleolvastam a déltengeri topicba , hát már lassan könyvet irhatnál rola.  Meg fogom venni a könyvet mert tényleg érdekel a dolog.  Én meg probálom az update modszerből átvenni dolgokat,több ismerősöm is fogyott töle , és nem hizták vissza. van egy kismama ismerősöm  aterhessége  előtt  leadott  20 kilót  110 ről indult , és folytatja mert fél hogy valami baja lesz. Tehát én megprobálok innen is onnan is ellopni ötleteket . Amugy mostanság elég ügyes vagyok , vissza fogom rendesen magamat.

      Meg ebben a melegben nem is birok annyit enni. Meg megy a kutya sétáltatás nevü tömegsport, én vagyok a tömeg 

     Lassacskán alakulnak a dolgok .   

    Apukád mikor megy piacra?  érdekel hogy mennyit fogyott 

    Szép hétvégét   Jucus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_719157
    Torolt_felhasznalo_719157
    2006. július 22. 09:4922.
    Sziasztok!

    Jönnék én is, ha még lehet, mert valamit kezdeni kell már magammal.... 169 cm, 113 kg... gyerekenként + 10 kg, mert 3 gyerekem van, szóval ha az a 30 eltűnne, nagyon boldog lennék... mindent próbáltam, de vagy nem voltam kitartó, vagy ami bejött volna, az annyira drága kúra volt, hogy nem bírta a pénztárcám...
    Nálam nem az édesség a baj, azt tényleg alig eszem, ha nem is lenne, nem zavarna, a kenyérféle sem baj, ha nincs, nálam a hús hússal szindróma a gáz.... mindegy, hogy mi, csak hús legyen, de az sok! Imádom a reformkonyhát is, csak nem lakok jól tőle, és hússal pótolok mindent... nagyon durva... Alakítani kell, változtatni, és igazatok van, teljes életmód váltás... Fokozatosan.... Még nem olvastalak vissza teljesen benneteket, általában este van csak időm, de pótolom a lemaradást, ígérem.... jöhetek? Idén leszek 30 éves, és jó lenne, ha jövőre, nyáron már esetleg egy strandra is elmerészkedhetnék a gyerekeimmel.... A párom így is szeret, de azért biztosan örülne, ha a régi alakomat vissza tudnám nyerni....
    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. július 22. 00:1021.

    Szia Hordocska!

    Köszi az invitálást  . fogyjunk együtt  Nem mindig vagyok ám ennyire magam alatt. Szoktak lenni jo napjaim is  Csak mostmár nagyon érzem a súlyomat , és elegem van belőle  

    Főleg azért mert ugy érzem hogy e miatt mármint a dagiság miatt egy csomo dologbol lemaradok ill. kimarad az életemből.  Jo nem vagyok még olyan nagyon öreg 38 éves de akkor is . Az elmult 10 év azzal telt el hogy ettem  hiztam  tornáztam koplaltam  , majd kezdödött elölről .Na meg a fogadkozások , na azzal aztán tele apadlás Pont mint Pato pál ur. Majd majd majd.És ebből van elegem hogy a helyett hogy csinálnék valamit , itt siránkozom. 

    Amugy már 3. napja hogy visszafogom a kaját  és nálam nagy szo . ugyhogy ennek örülök Még a kutyát is elvittem sétálni kezdetnek az se rossz .

    Atérdem miatt nem merek tornázni , elég egy rossz mozdulat és napokig  tud fájni. 

    Voltam vele dokinál mondta hogy fogyni kell mert pár év és jöhet a protézis 

    Hááát az meg hatalmas gááááz lenne. Ugyhogy fogyni kell nincs mese

    Írj magadról ha van időd . Gondolom van dolgod rendesen .

    Szép hétvégét   jucus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_542938
    Torolt_felhasznalo_542938
    2006. július 21. 15:1320.
    A masik: ha egesz nap nem eszel akkor rettenetesen leesik a vercukrod, es egyre ehesebb leszel. Ezert kajalsz be este. Ez tok normalis, ugyhogy nem benned van a hiba.
    Probalj meg tobbszor keveset. Ha ehes vagy egyel rogton. Mikor megteltel hagyd abba. Ezt tudom hogy konnyu mondani. A Deltengerin a rostos cuccoktol hamarabb jollakunk es nem kivanunk tobbet enni.

    Epp most irt egyik Deltengeris fogyi tarsunk, nagyon sok infot osszeszedett. O ugy kezdte hogy nem tud fogyni, semmitol sem, nincs olyan dieta ami mukodik. Azert ravettuk hogy probalja meg.
    Ma ezt irta nekem: Hihetetlen!

    Az eletmod valtas egy folyamat, amit prbalunk fokozatosan javitgatni. A Deltengeri adja a kezunkbe a tudast ehez, a tobbit pedig magunkhoz igazitjuk.

    Ne adjatok fel lanyok, es nagyon sok sok sikert kivanok nektek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (14)
    2006-07-20  14:58
  8. Torolt_felhasznalo_542938
    Torolt_felhasznalo_542938
    2006. július 21. 15:0719.
    Szia tenyleg ne keseredj el! Hordocskanak igaza van. Probald meg szeretni magad. Ez nekem is nagyon nehez volt. De mostmar az se erdekel ha soha tobbet egy dekat sem fogyok, ami eleg nagy gond lenne mert meg vagy 25 kilo rajtam van. En csak 153 cm vagyok es meg mindig 80 kilo.
    Viszont jol erzem magam a boromben es pont ez a lenyeg!! Miota helyesen eszem rengeteg energiam lett.

    Hogy mindenki jobban erezze magat, vegyuk apukamat alapul. 160 kilo. Trombozis es jo nehany tudo embolian is atesett mar. Az egyetlen orome az eves. Hatalmas adagokat pusztit be. Hiaba beszelunk hogy halalra fogja magat enni nem hallgat, makacs. Volt egy szivrohama is. Nem tud valtoztatni.
    Most anyum aki 106 kilo (volt 3 hete!) elkezdte a Deltengerit. Aput nem erdekelte el sem olvasta a konyvet. O nem fog dietazni, es imad enni, ezzel le volt zarva a tema. Anyu persze okosabb volt. Ekezdett a deltengeri szerint fozni (atalakitotta az eteleket). Apunak fel sem tunt. 2 het alatt ugy belejott viszont hogy: lemegy setalni, o foz!!!!, es nem ul mar egesz nap a fotelban, sot meg egy kis legenykedeshez is kedve tamadt
    Igy harom het utan mar nagyon belejottek, apu mar tudja hogy "dietan" van viszont imadja. Imad fozni es kiserletezni, es jokat enni. Es a kozerzete remek. Ez neki az eletet mentheti meg.

    Tudom ti ennel sokkal szerencsesebbek vagytok, legalabbis remelem, es egeszsegesebbek is. Mindenkinek sikerulhet! O a legjobb pelda.
    Meg nem tudjuk mennyit fogyott mert csak a piacon a mazsara tud raallni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (14)
    2006-07-20  14:58
  9. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 21. 09:4918.

    Szia !

    nelégy elkeseredve nagyon is meg értelek , én is pont ilyen voltam.

    Én 125kg-rol indultam , sőt én nővér vagyok sokat éjszakázom ,rend

    szertelenűl élek, ettem .Elöbb a fejedben kell rendet tenni és szeretni önmagad .te is értékes ember vagy még igy duckon is .Én például még alacsonyabb vagyokmint Te ,  erre szoktam mondani kerekvaygok de roppant gusztusos .Ha gondolod  probáljun együtt diétázni 

    Puszi Hordocska    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (14)
    2006-07-20  14:58
  10. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 21. 09:3117.

     

                    Szia kacsokajanr !

     Nekem a dietetikus ajánlotta ,rengeteg zöoldséget ,hus ,halat

     eszem , probálom vissza szoritani a kenyeret ,tésztát.Egyelöre bevált nem vagyok éhes , de meg nézem ,hogymilyen recepteid vannak  és biztos ,hogy kiprobálom .

                        Puszi Hordocska 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_542938 (15)
    2006-07-21  08:45
  11. Torolt_felhasznalo_631842
    Torolt_felhasznalo_631842
    2006. július 21. 09:0316.
    sziasztok!

    Ismét itt vagyok. Mostanában nekem nehezebben megy a fogyás, elég éhes vagyok. De azt csinálom, hogy inkább csak délelőtt lakom jól, utána pedig már - nem. De délelőtt is csak diétás kajákat eszem, ami nem árt, viszont a mennyiség most tobb. De ez van. A súlyom jelenleg stagnál.

    Lenne egy ötletem.

    Kérlek benneteket, hogy írjátok meg a méreteiteket!

    Feljegyzem, s figyelemmel tudjuk kísérni a változásokat, akár negatív, akár pozitív irányúak.

    Nem a kg látszik !!!

    A cm-ek látszanak !!!

    Tehát kérem az alábbi méreteket mindenkitől:

    mellbőség: legszélesebb helyen, kb. mellbimbó magasságban
    derékbőség: ahol legkeskenyebb a felsőtest
    csipőbőség, illetve hasbőség: kinek, mi van.... ott mérjetek, ahol a
    legeslegszélesebbek vagytok!
    combbőség: szintén fent mérve, ahol a legszélesebb.
    Karbőség: fent a bicepsznél a legszélesebb ponton
    esetleg még: térdbőség, vádlibőség - legszélesebb helyeken

    Nagyon fontos, hogy adjátok meg a magasságotokat!
    Ezekből az adatokból jól lehet majd látni, hogy, ki, milyen alkat.
    Nem mindegy....

    Aki akarja - adja meg a súlyát, akinek nem esik ez jól, az hagyja......mivel nem az látszik, mint fentebb írtam. Az nincs ránk írva. A cm-ek viszont ordítanak, s az is, hogy milyen a testünk állaga - löttyedt-e, vagy jó kemény.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_542938 (15)
    2006-07-21  08:45
  12. Torolt_felhasznalo_542938
    Torolt_felhasznalo_542938
    2006. július 21. 08:4515.
    Sziasztok,
    A GI vagy azon alapulo dieta/eletmod a legjobb es legegeszsegesebb. A Deltengeri dietan mi is ezt csinaljuk.
    Nekem a "hizokuramat" meg 100 elott sikerult leallitani, igy "csak" 153 centimhez 93 kilo voltam.
    Most csinalom 11. hete a deltengeri eletmodot es eddig 12 kilo ment le.
    A Deltengeri dieta egy amerikai kardiologus altal lett kifejlesztve, hogy a sulysan elhizott, egeszseguket kockaztato egyeneknek segitsen.
    Ja felreertes ne essek nem kell halat enni rajta, semmi ilyesmi
    Csak azert irom mert ezt sokan feltetelezik.

    A dieta elso fazisa a 90 napos feherje napjahoz, illetve a Norbi update 1-hez hasonlit, de nem pont ugyanaz. Mindossze ket hetig csinalja az ember (de egy het is mukodik) ez megszunteti a cukorfuggoseget es egyeb szenhiratok utani vagyakozast. Ez tenyleg mukodik

    En napi egy tabla mogyis csoki, ki tudja mennyi fagylalt, sutemeny es keksz utan ezt 100%-os biztonsaggal allitom. Persze a tobbiek is ugyanezt a Deltengerin tapasztaljak.

    A masodik fazisban visszadjuk a szenhidratokat, de csak a jokat es nem a rosszakat. Csak a rostos, feldolgozatlan szenhidratokat.

    A dieta nem alacsony szenhidrat tartalmu, es nem alacsony zsirtartalmu. Csak megtanuljuk meg kulonboztetni a jokat a rosszaktol. Ez a tudas egy eletre szol, tehat a kilok nem jonnek vissza.

    Nekem csaladom ugyanazt eszi mint en, mert rendesen eszek, ja es akkor amikor ehes vagyok nem akkor amikor valaki eloirja.

    Kukkantsatok be a Deltengeri receptek oldalra, es latjatok miket eszunk. Ez tenyleg sikerulhet Neked is, nincs veszteni valod.

    Van egy oldalam, ahol a sok infot felraktam ha akarjatok nezzetek meg:
    www.dianahun.co.uk

    Mindenkinek sok sikert!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. július 20. 14:5814.

    Szia Hordocska 

    Sajna rekord sulyban vagyok . A168cm- hez párosul 128 kilo  .  Erre szokták mondani , hogy ez már nem semmi. Ettől megszabadulni már igazi kihívás. A különböző diétákban nem igazán hiszek . Elég fafejű vagyok  és nekem ne irja elő egy diéta se hogy mikor mit egyek. Megyek a saját fejem után.  . A legnagyobb bajom a délutáni és esti orákban van. egésznap megvagyok kaja nélkül  , vagy legalább is nem zabálom magam halálra. De este totál károsra tudom magam enni.  Éjszaka meg nem tudok aludni  Persze jönnek a fogadkozások hogy soha többet, meg ez volt az utolso zabanap. De aztán nem változik semmi. 

    Amugy már 2 napja nem vacsoráztam és nálam igazán nagy szó  És probálok nem enni édességet    Amitől nincs igazán jó hangulatom Ilyenkor szoktam beleolvasni a sorstársaim  irásaiba . Ez jo mert tudom hogy nem csak én kinlodok ilyen problémával.Veled mi ujság , hogy megy a diéta?  

    További szép napot  Jucus

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_930402
    Torolt_felhasznalo_930402
    2006. július 20. 12:4413.
    Sziasztok, Holdfogyatkozás, és mindenki...
    örülök ennek a topicnak, elég extrém a történetem. magam is 120-130 kiló közt vagyok, bár elég rég álltam mérlegre
    Esetem tipikus, kevésszer enni, aztán este, ami belefér.. és mégis, akár hiszitek, akár nem, jól érzem magam a bőrömben, (bár már kicsit szűk, repedezik itt ott ) szerelmes vagyok, és viszont szeretnek, páromnak én vagyok a legszebb nő a világon.. mit lehet erre lépni? Viszont sajna tudom, ez eddig is nagy szerencse, hogy nem lett semmi bajom, bár én igazán a kisfiam születése óta hízok egyre jobban. Szóval, mivel még sok-sok évig szeretném élvezni a szerelmet, az életet, tudom, életmódot kell váltanom. Fejben már oké a dolog. Az akupunktúáról mi a véleményetek? ugyanis nekem csak az a nagy bajom, hogy nagyon jó étvágyam van, és nagyon szeretem a csokit...elveszi a tű az étvágyat?
    Ami meg a túlsúlyt illeti: tudom, sok betegség kockázati faktorát növeli.. de ha már elfogadod a súlyodat, szereted magad, és téged is szeretnek, és elfogadnak, talán csupán "csak" az egészséged megőrzése a drive.. a hajtóerő, akkor talán könnyebben le lehet fogyni? Most készülök nekikezdeni.. drukkoltok nekem? én meg szivesen segítek bárkinek, akinek pszichésen van gondja kilóival, aki utálja magát.. lányok, akkor is a belbecs a legfontosabb... na jó, és az egészség

    puszi, és: köszi Holdfogyatkozás a topicindítást
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (1)
    2006-07-15  22:52
  15. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 19. 22:5012.

                                          Szia Kacsóka !

     Nagyon szivesen kapcsolodok hozzátok, köszönöm az invitálást. Szeretnék barátokra is lelni mert elfoglaltságom miatt kevés van. .Recepptekkel még probálkozom ,kisérletezem ,de szivesen venném ha te küldenélnekem .elöre is köszönöm.

                      Űdv Hordocska. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751461 (7)
    2006-07-18  17:03
  16. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 19. 22:4011.

                                        Szia DbJucus !

     Nekem a GI-diétát ajánlották ,receptek is vannak, össze állithatod amit már a dietetikusok meg alkottak nekünk,  a mozgás neken is meg van  de eznem elég mert másfajta mozgást kell végezni.

    Te hány kilo vagy, mivelprobálkoztál?Mit eszel ,hányszor és mennyit.

                         Üdv Hordocska .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (6)
    2006-07-18  14:47
  17. Torolt_felhasznalo_739100
    Torolt_felhasznalo_739100
    2006. július 19. 09:1010.

    Szia!!

    Megnéztem a linket amit beilesztettél :-))

    Nekik sikerült......nekünk is sikerülnie kell.....

    Azt hiszem azt az oldalt meg fogom látogatni egy párszor :-))

    Kösssssziii

    Szia!

    Arche

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (9)
    2006-07-19  07:16
  18. Torolt_felhasznalo_631842
    Torolt_felhasznalo_631842
    2006. július 19. 07:169.
    Szia Mamaci és Többiek!

    Azt hiszem előbb a lelkünkben kell rendet tenni. Nekem, ha nem olyan a lelkivilágom, akkor képtelen voltam eddig betartani bármit is. Nektek ment?

    Valahogy át kéne állni teljesen egy másik kajafelfogásba. Máshogy értékelni az evés fontosságát. Azt, hogy csak akkor együnk, ha tényleg éhesek vagyun.

    Azt hiszem sokszor az a baj, hogy szinte egyetlen élvezeti forrásunk az evés. S azért csináljuk. Nálam ilyesmi van. Ha nem ehetek annyi, mint szeretnék, akkor valami szomorúság kap el. Azt szeretem, ha a hűtőm tele van !! De ez a súlyomnak nem tesz jót. Aztán rájöttem, hogy nem szabad megvenni semmi olyan kaját, mert, ha nincs otthon, nem eszem meg. Olyan ez, mint az egyszeregy...........nem? De akkor mitől legyek kellemesen eltunyulva, ha nem lakok jól???????? Valahogy az evés iránti szemvedélyt kéne átfordítani másba.

    Most itt nem is fogyis módszerekről írok, mert maga a módszer talán másodlagos is, ha csináljuk, úgyis hatnia kell. De soha nem szabad igazán abbahagyni, s visszatérni a régi szokásokhoz. Új szokásokat kell beépíteni.

    Nemrég találtam egy oldalt iszonyú kövér emberekkel, ha nagyon éhes vagyok, vagy zabálni akarnék, benézek oda. Elég jól motivál. Vagy elvenni az étvágyat, valami gusztustalannal??????

    Mit szóltok?

    Láttatok jó link-eket?

    Egyet beírok ide, érdemes megnézni.

    http://www.obesityhelp.com/morbidobesity/members /before+and+after.php?Dir=Next&Time=1138196051

    Lehet kattintani - előtti - utána angol szavakra!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_869178 (2)
    2006-07-16  17:40
  19. Torolt_felhasznalo_580223
    Torolt_felhasznalo_580223
    2006. július 18. 20:238.
    Sziasztok!Úgy érzem én is közétek tartozok!Ez a diéta kérdés nagyon jó éppen aktuális nálam. Én is hozzá szeretnék fogni egy életmódvátáshoz. A legnagyobb problémám a lustaság, na de a diéta se semmi...Szóval.. A kérdésem a következő: Ti találtatok olyan diétát, amit akár tartósan is alkalmazhattok? Tehát azért életmódválátás, hogy ne térjünk vissza a régi étrendhez/mozgás szegény életmódhoz. Na mármost ha új étrendet "kreálunk magunknak" szerintem nem biztos hogy megfelel egy diéta. Mert vannak dolgok amik az egyik diétában benne vannak de a másikba nincsenek.Én már próbáltam 90 napossal lefogyni ami elég sikeres volt, de ott nem lehet keverni a dolgokat! Az update se igazán jött be, mert pont de. nem szoktam igazán enni.Ti hogy vagytok ezzel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_751461
    Torolt_felhasznalo_751461
    2006. július 18. 17:037.
    Sziasztok! 100 kg felettiek.Ha barátokat és segítséget szeretnél,meginvitállak körünkbe.Én is egy 3 jegyesről indultam és most sikerült 5 kilót leadnom.Ha hallottál a déltengeri diétáról,az az ami nem is igazán diéta,hanem életmódváltás.Próbálunk olyan recepteket kitalálni,ami tul.képpen a GI-nek felel meg.Nem éhezünk,nem szenvedünk.Jókat eszünk cal.számolgatás nélkül.Ha érdekel hozzánk is benézhetsz,várunk.Talán találsz te is ötletet,de az még jobb lenne,ha te is adnál receptet,ami neked bejött.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237643 (5)
    2006-07-18  10:03
  21. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. július 18. 14:476.

    Szia Hordócska!

    Mi az a diéta amit csinálsz? Sajnos az én életem is elég rendszertelen. Én egy kertészetben dolgozom tavasszal és ősszel sok meló van. Virágokkal foglalkozunk  . A mozgásom az meg lenne , csak sajnos enni is szeretek . Ez a bekattanás nálam is létezik addig eszek amíg van előttem kaja. Azt szoktam mondani hogy előző életemben biztos halálra éheztettek, és most pótolom be. Ezzel adiétával könnyen meg indulnak a kilók lefele? Mennyi idő alatt adtad le a 3,5 kilót? 

    Üdvözöllek: Dbjucus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. július 18. 10:035.

                                Szia Holdfogyatkozás !

     Sajnos én is elég duckó vagyok,sok mindenben egyet értek veled ,mert én is igy volltam a diétákkal. Én is nagyon szeretem az édességet enni ,sütni Pluszban rendszertelenűl étkezem mert nővrként dolgozm12-órát,ha sok adolog  eszemben sincs enni,de ha hazaérek,valami be kattam  és eszem.Én 125kg-ról indulok már 3,5kg lement de szeretnék barátokra lelni és lelkesitő társakra találni.Jelenleg a GI-diétát probálom betartani 

                              Üdvözlettel Hordocska.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (1)
    2006-07-15  22:52
  23. Torolt_felhasznalo_869178
    Torolt_felhasznalo_869178
    2006. július 18. 07:564.
    Szia holdfogyatkozás!Elözö hozzászolásom neked szolt,kérlek ha erre jársz ne feledd megválaszolni.Köszönöm.mamamaci
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (1)
    2006-07-15  22:52
  24. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. július 16. 18:003.

    Szia Holdfogyatkozás!

    Szép nevet találtál magadnak.Sajnos sorstársak vagyunk nekem legalább 40 kilotól kéne megszabadulnom ,és még akkor is 90 kilo lennék!!! Deén annak is tudnék örülni. Szerintem is életmód változtatással lehet ennyi hájtól megválni véglegesen. Ami az én esetemben több mozgást ,és édesség megvonast jelentene.Gondolom ezzel nem mondtam ujat senkinek. Sajnos IMÁDOM az ÉDESSÉGET . Szomoruságra örömre mindig kerül valami nasi.A mozgásról csak annyit hogy nem olyan egyszerü ekkora testtel mozogni,  meg persze a kitartással is baj van.  Akarat eröt nem lehet venni semennyiért sem. Azt kéne kitalálni hogy az akarateröt a kitartást hogyan lehet fejleszteni.Biztos van erre valami jo modszer.Aki tud ilyesmit az légyszi irjon Köszi  

    Üdvözlöm minden Sorstársamat   DbJucus 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_869178
    Torolt_felhasznalo_869178
    2006. július 16. 17:402.
    Szia!Jomagam 102 kg-mal kezdtem a saját diétámat el.Junius 19.én kezdtem 2 kg ment le,és én elégedett vagyok.Mert ami gyorsan megy le,ugyanolyan gyorsan is jön vissza.Te hogy fogyozol,van valanmi diétád,esetleg tornázol?Én a párom jovoltábol Fittnessbe is járok.Az elsö alkalommal,totálisan égtem,de most már nem.Napi 5x kis étkezésre álltam át,és ugy néz ki a torna mellett,ami esetemben kizárolag,kímélö lehet,lassacskán de mennek le a kilok.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top