Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Méregtelenítés (sós vízzel

vanita
Létrehozva: 2006. július 14. 20:00
Sziasztok!

Hallottam bizonyos sós vizes méregtelenítésről. Kérdezném, van-e valaki közületek, aki csinálta már?
Ha minden igaz, én úgy hallottam, hogy 1 l langyi vízbe 2 teáskanálnyi tengeri sót kell tenni, és azt inni + közben mozogni. 1-2 l-t kell legyűrni vagy többet. Ez elvileg totál kipucol.
Valaki tud erről többet? Valaki csinálta már?
Várom a hozzászólásokat, mert szeretném megcsinálni, de jó lenne, ha valaki tudna erről a módszerről esetleg többet mondani.
Köszi
  1. 2015. július 24. 06:2634.

    Hahó, én próbáltam


    ... Az eleje könnyű volt. Egy csupor sós víz, nyújtások, hasi gyakorlatok. A harmadik kör után elkezdtem puffadni, izzadni, nehezen kaptam a levegot. Semmi eredmény nem mutatkozott. Kénytelen voltam lefeküdni, pihenni, szenvedni. Akkor megfogadtam hogy soha többé nem kínzom magam! Rá vagy 5 percre beindult a bél működés, és mindent kipucolt. Annyi a lényege, hogy a sós vizet a mozgással mihamarabb el kell juttatni a vastagbélhez, hogy ott fejtse ki hatását. Addig kell ismételni a ceremóniát míg a széklet víz tiszta nem lesz. Most jól megszegem a fogadásom és ismét megcsinálom. Eljött az ideje. :)


     

    előzmény:
    vanita (1)
    2006-07-14  20:00
  2. Torolt_felhasznalo_289971
    Torolt_felhasznalo_289971
    2006. november 20. 21:4733.

    Tengeri so.

    A mennyiseg fontos, 1 literhez 2 teas kanal.

     

    előzmény:
    Diane3 (12)
    2006-07-14  21:26
  3. Torolt_felhasznalo_289971
    Torolt_felhasznalo_289971
    2006. november 20. 21:4132.

     Ez a hat hagyomanyos joga tisztitas egyike.

    http://www.jalanetipot.com/asanas1.html

    Five shanka-prakshalana processes: http://www.divyajivan.org/yoga&health/diabetes-3.htm

     Resze a Master Cleanse-nek is, bar ott nem olyan precizen csinaljak, mint a jogik:

    http://www.falconblanco.com/health/cleansing/lemon cleanse.htm

     Egyebkent az tulzas, hogy ez mindent kipucol az emesztorendszerbol. Ezt csak az hiszi, aki meg nem csinalt olyan tisztito kurat, ami tenyleg elkezdi (tehat csak elkezd!!!) mindent kipucolni. Ilyen a colonix kura pl.. Nalunk Magyarorszagon legalabbis nincs mas, hasonlo kaliberu, tudtommal.

     En onmagabn nem tulajdonitanek nagy dolgot ennek a sos vizes emesztorendszer tisztitasnak. En majtisztitas utan szoktam csinalni, ahol nagyon jol ellatja a funkciojat, ott ugye illene egy beontest csinalni, de ez jobb, mert ez a vekonybelbol is mindent kimos.

     Vagy, ha bojtolnek, akkor a bojt inditasakent latnam meg jo hasznat pl. egy ilyen sos vizes tisztitasnak. Ez szerintem onmagaban azonban, kis fecske, ami még nem fog nyarat csinalni.

     Meg amikor a Master Cleanse-t csinaltam, akkor ott minden reggel megcsinaltam, ahelyett, ahogy a master cleanse irta, hogy csinaljam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194286 (1)
    2006-07-14  20:00
  4. 2006. november 2. 19:0931.

    www.hunza.hu

    Olvasd el azt is, mi szól mellette, és utána dönts!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194286 (1)
    2006-07-14  20:00
  5. 2006. november 2. 18:2530.
    Vastagbél tükrözés előtt valóban hatásos kif.. od tőle a beled is.Ha sokan csinálják akkor a hülyeség lehet, h határtalan. Próbálj vmi normálisabb módszert keresni a méregtelenítésre, az összes női lap tele van vele tavasszal ősszel. Ilyenkor pl. a szőlőt szokták ajánlani. De, mint más kampányszerűen ez sem jó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194286 (1)
    2006-07-14  20:00
  6. 2006. július 15. 17:3729.

    Akik napokig a tengeren hánykolódnak és tengervizet isznak, csak ettől is meghalhatnak. Teljesen felboritja a vesemüködést.

    Ha csak a szépirodalomra hivatkozom: Ajtmatov: A tengerparton futó tarka kutya.

    De ha a természetgyógyászatra, orvostudományra, akkor is azt mondom erre a módszerre: JAJ!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194286 (1)
    2006-07-14  20:00
  7. 2006. július 14. 23:3628.
    Az antibiotikum kinyírja a bélflórát, azután valami élőflórás joghurtot egyél. Kérdezd meg a háziorvosod, ő is ezt fogja mondani.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. július 14. 23:0027.

    Kellemes estét mindenkinek!

    Naná,hogy fogyaszt, ennyi sós víztől nem lesz kedved enni! Biztos szép tiszta leszel belül, legfeljebb a veséd mondja be az unalmast. Nomeg a vérnyomásod szalad fel.  Olyan ez, mint a Gálvölgyiben a Cumicecilin mellékhatása 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194286 (1)
    2006-07-14  20:00

Címlap

top