Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szellemfotók

Minacska
Létrehozva: 2006. június 29. 19:26

Sziasztok!

Ha van ilyenetek osszátok meg! Köszi

  1. 2007. október 20. 09:4251.
    Én nyitott vagyok mindenféle dologra, sokmindenben hiszek, amiben sokan nem, de...Amiket itt látok, nos ezeken a képeken  porszemek vagy nedvességcseppek foltjain, belemagyarázott vonal-egybeeséseken és cigarettafüstön kívül még semmi érdekeset nem láttam... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. október 20. 09:1350.

    Sziasztok !

    Ha nem haragszotok, csatlakoznék pár sor erejéig. Beleolvasgattam a beszélgetéseitekbe és kíváncsi lennék, hogy volt-e már nektek is olyan érzésetek, mint nekem..és vajon mitől lehet.

    2 szobás panelben élek a párommal, ahol az egyik szobát nem használjuk,..vagyis van ott egy ágy, de a nappaliban alszunk. A másik szoba az inkább a gardrob. Mindegy. Szóval van valami a bban a szobában, ami elég félelmetes. fél szoba, világos, erkélye is van, nem ez a baj,..hanem képtelen vagyok benne sokáig memaradni. Nappal még elmegy,..de este utálok oda menni ! Mert olyan hülye érzésem van. Még a macskuszom se szeretett ott aludni. Este időnként zajok vannak..ami persze normális lenne egy panelban,..de ezek a zajok nem a szomszéd lehúzta a WC-t, vagy kiment vizet inni fajták.   És fogalamam sincs hogyan lehetne ezen segíteni. Roppant hülyén hangzik, de félek este egyedül lenni.

    Korábban sokszor volt olyan is, hogy valami fújásra ébredtem. Olyan volt, mint egy nagy kerek gyerekfej (olyan putto jellegű) ami közel hajolt és rám fújt. Ez többször is megtörtént, amire pesze egyből felkeltem,..aztán enm volt ott semmi. Mostmár ezek nincsenek,..de olyan jó volna tudni mik ezek !

    Ha valakinek van valamilyen ötlete, szívesen meghallgatnám.  Nem feltétlenül kell mindent misztikummal magyarázni, nem vagyok annak a híve,..de ezt per pillanat nem tudom máshova tenni.

    Köszönöm ! ..kellemes 7végét nektek ! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. október 19. 23:3549.

    Tettem fel pár képet a benoldalamra, ha valakit érdekel.

    Mindegyik a régi házamban, illetve az udvarán készült.

    előzmény:
    caracaram (48)
    2007-10-19  23:29
  4. 2007. október 19. 23:2948.

    Kedves Izé!

    Anyukád és a bácsi később is megjelentek még?

    Próbáltál velük kommunikálni, és ha igen akkor tudattak, üzentek valamit?

    előzmény:
    azizéhátkimás (38)
    2007-10-19  02:29
  5. 2007. október 19. 23:1747.

    Kedves Vancsi!

    Az olyanok, mint a párom, egyszerűen eldöntik, hogy a fizikai világon kívül nincs más. Ha valamit tapasztalnak, azt mondják, érzékcsalódás, hallucinálás, illetve földi dolog, csak nfm ismerjük a magyarázatát.

    Mikor a teásdoboz megindult, írtam, a párom is felébredt. A következő párbeszéd zajlott?

    - Mi volt ez? Bejött valaki? -kérdezte.

    -Nem -válaszoltam- csak leesett a tea.

    -Mi burult még le?

    - Semmi, csak a tea. Nem furcsa, hogy ilyen robajt csinált?

    -Nem tudom, gyere aludni.

    Tehát neki se stimmelt a robaj, hiszen rákérdezett hogy mi burult még le.

    Nehéz kérdés a hit meg a nemhit kérdése, én inkább azt tartom, hogy ha valaki csak az anyagi világot akarja látni, akkor azt úgysem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről. Aztán még az is lehet, hogy nem is szabad...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_107260 (44)
    2007-10-19  15:35
  6. 2007. október 19. 23:0046.

    Minél tovább nézem a képet, annál több valamit vélek felfedezni, erre gondoltál?

    Mer ettől jobbra is van egy halvány arcforma, meg alatta egy nagy szürke gomolyag, ami engem egy fél kutyapofira emlékeztet.

    Emlékeztek a WTC-ről is készült olyan kép, melyen az ördögöt vélték felfedezni, ez akkor bejárta a sajtót is és a neten is valószínüleg még megtalálhat, bár nekem nincs meg.

    Radványa, mit gondolsz erről a tűzmanóról? Mi a fene ez és mit keres ott? Készült akkor több kép is, és azokon esetleg mi volt?

     

    előzmény:
    radványa (45)
    2007-10-19  21:49
  7. 2007. október 19. 21:4945.

    Kicsi a világ, még a net világ is! És úgy látom csak pár hónappal vagy idősebb mint én.

    anna" télapót" lát a lépcsőfordulóban.persze ott is gömb van, felteszem majd ha megtalálom. a mellékelt képen a lángokban jobbra keresgéljetek a nagy fadarabb mellett, teljesen lemeredtem mikor megláttam . Egy szer alkalmával fotóztam le a tüzet.

    előzmény:
    caracaram (37)
    2007-10-19  00:04
  8. Torolt_felhasznalo_107260
    Torolt_felhasznalo_107260
    2007. október 19. 15:3544.

    Szia!

    Én meg azt nem értem, hogy ha valaki beszkűlt, miért kell a másikat is korlátozni???

    Úgy értem, te elfogadod, hogy ő nem érzékeli, vagy nem úgy jönnek le neki ezek a jelenségek.

    Én sose rejtettem véke alá, hogy elfogadom a természettfeletti dolgok létezését.

    Sőőt. Simán hülyének nézem az olyanokat, akik nem fogadják el.

    Szóval azt mondom, ne foglalkozz velük, egyszerűen nézd te hüólyének őket

    MErt azok is! Ugyanmár, a legnagyobb fizikusok is megmondták, hogy sokat kutakodtak a világűrtől kezdve a földi fizikáig. De azt elismerik, hogy kell lennie , valami felsőbb erőnek ( inteligenciával rendelkezőnek) ami összetartja ezt az egészet.

    Nevezzük istennek. Az nem egy fizikai dolog... tudtommal. Ugy értem nem materiális.

    Szóval azok, akik nem nyitottak bizonyos dolgokra, azok egyszerűen beszűkültek

    előzmény:
    caracaram (37)
    2007-10-19  00:04
  9. Torolt_felhasznalo_107260
    Torolt_felhasznalo_107260
    2007. október 19. 15:2943.

    Szia!

    Bocsi, hogy csak most reag.

    Én szentűl hiszem, hogy a lét nem csak a földön tart, és ha vége, akkor teljesen vége.

    Butaság.

    Egy emberi lélek annyira összetett, hogy megfoghatatlan. Tehát nem fizikai dologról beszéálünk, egy ember személyisége alatt.

    Ha valaki hiányzik, momentumok jutnak róla eszedbe, nem a kék szeme, vagy a barna haja fog hiányozni belőle.

    Hanem a tekintet, ami oly sok minden közvetít feléd. Érzéseket fog kellteni benned.

    De mindezek nem megfogható dolgok! És mégis elismerjük a létezésüket.

    Nem kellenek fotók, vagy bármi fizikaileg megtestesülő dolog ahhoz, h egyet értsünk, érzések léteznek.

    A megérzés. Nos, az velem is gyakran elő szokott fordulni.

    Sőt az emberekről is megérzem, hogy annak ellenére, hogy belevigyorog a szemembe, valahogy érzem, hogy mit érez felém...

    Vagy ha távolságot tart, és mogorvának tűnik, azon is simán át tudok látni.

    Tudod, én még a mai napig nem érzem magam elég erősnek ahhoz, hogy szembe tudjak nézni bizonyos tulajdonságaimmal.

    példának okáért az, hogy érzem, ha nem vagyok egyedűl egy helységben, igyekszem elterelni a gondolataim, vagyis elzárkózom.

    Pedig miért? kötve hiszem, hogy 6. érzék-beli ddolgok történnének velem...

    Vagyhogy bántani akarnának, mert azt megtehetnék.

    Én mégis félek valamitől... Főleg olyankor...

    Ha érzem egynek is a jelenlétét...

    Nem jöttem még rá igazán, hogyan tudnám leküzdeni ezt a gátat...

    Egyébként, a bosziságról... ha akarnám, elég sok mindent elő tudnék idézni  

    De  tudom, hogy bizonyos dolgokkal nem szabad visszaélni. Így nem teszem.

     

    előzmény:
    azizéhátkimás (28)
    2007-10-16  22:30
  10. 2007. október 19. 13:1442.

    Hello! 

    Találtam még "olyan "képet! 

    Persze hogy az én szobámban készült.A fiam gatyója a Vaterára fényképeztem le....      izé

    előzmény:
    azizéhátkimás (41)
    2007-10-19  11:51
  11. 2007. október 19. 11:5141.

    Szia Caracam!

    Télleg éjszakai bagoly vagyok! 

    Naaaa nem,csak az van ,hogy olyan munkám van amit otthon művelek,és igy karácsony elött egymás után jönnek a megrendelések.Szóval ha belemerülök nem tudom abbahagyni.Amikor elég fáradtnak érzem magam a gép elé ülök,és megosztom veletek a dolgaimat.Persze sok-sok helyesirási hibával,mert már alig látok ki a fejemből. 

    Én is majd éjjel leszek! Szia ,sziasztok!    azizé

    előzmény:
    caracaram (40)
    2007-10-19  09:56
  12. 2007. október 19. 09:5640.

    Szia Izé! (de furcsa ez a megszólítás)

    Látom, te is éjjeli bagoly lehetsz.

    Nekem most beget a kislányom, ezért vagyok fenn hajnalig. Fél óra alatt fel tud szökni a láza, nem nagyon merek aludni.

    Majd este leszek inkább, akkor még mesélek.

    Sajnálom anyukádat, én az édesapámat veszítettem el. Szerintem ezek a dolgok folymatosan zajlanak körülöttünk, vagyis mindenki körül, és csak érzékenység kérdése, hogy valaki mennyit tapasztal belőle.

    Azért szeretem a fotókat, mert ezek objektívek, nem lehet belemygyarázni semmiféle hallucinálást meg agydaganatot, meg a többi hülyeséget amit a szkeptikusok állítanak.

    Nálam gyerekkorban kezdődött, de ezekre nem emlékszem, csak anyukám mesélte. Különben is minden gyerek érzkel ilyesmit, nincs ebben semi misztikus. Úgy 20 évvel ezelőtt volt egy olyan eset, ami után napokig nem aludtam, az összes többi nem váltott ki belőlem különösebb félelmet.  Amikor meg a már említett házban laktam, ott mindennaposak voltak, nem is tulajdonítottam nekik jelentőséget, annyira megszoktam.

    Majd írok konkrét dolgokat is, de most mennem kell.

    Szép napot, szia.

    előzmény:
    azizéhátkimás (39)
    2007-10-19  02:51
  13. 2007. október 19. 02:5139.

    Jujujjj!Ezt még le kell hogy irjam.

    Szegény megbologult Jimmyről van szó!Már most mindenkitől akinek a kedvence volt itt,és most kérek elnézést!Én személy szerint nem rajongtam érte,de még csak nem is kedveltem. 

    Szóval a halála elött a két ünnep közt ő volt vmelyik csatornán a tvben(jaj de nem sokáig,hál)Arra is emlékszem,hogy vmi bőrszerkóban volt,s bőrmellényt viselt .Elcsodálkoztam,hogy vajon miért hord vki újjatlan mellényt meztelen nem túl szép felsőtestén,amikor átfutott rajtam megint az a hülye érzés,és valami azt súgta a tudatomba,hogy meg fog halni...

    Aztán ugye Új év és jöttek a hirek mindenhonnan.A Jimmy meghalt.Na megint hideglelés,és komolyan rosszul lettem.Ezt még a páromnak sem mertem elmondani....ti vagytok az elsők!            azizé

     

    előzmény:
    azizéhátkimás (38)
    2007-10-19  02:29
  14. 2007. október 19. 02:2938.

    Szia Cara! 

    Nekem is az volt a tapasztalatom,hogy az emberek kétkedve  néztek rám,vagy egyszerűen csak hülyének néztek. Azt is itt inkább a fővárosban,vidéken ahonnan jöttem vmivel jobb volt a helyzet.Egy idős néni szerint én vonzom ezeket a fura teremtményeket.

    Pedig muszály elmondani,mert annyira fesziti az embert ,s megkönnyebbülés ha valaki meghallgat bennünket. nekem nem a gömbökkel kezdődött.És ha már Te ilyen bátran belecsaptál a lecsóba,akkor én is folytatom! 

    Engem a haláluk után keresnek meg a rokonok,v jó ismerősök.

    Pl az én drága Édesanyám halálakor.Történt ez úgy ,hogy Anyukám kórházban feküdt egy rutinműtét miatt.Ott kapott infarktust,és az intenzivre vitték át.Ez  Szegeden volt.Mi attól távol egy farmon laktunk.Egyik éjjel fél kettőkor "csak úgy"felültem az ágyamban .Teljesen éber állapotban voltam.Az ággyal szembeni ajtón belépett az Édesanyám,hálóingben ,leeresztett hajjal,és a mellkasát fogva jajgatott,hogy -jajj a szivem!Azután nem tudom mi történd de abban biztos vagyok, hogy az órát megnéztem.

    Másnap a kórházba mentem látogatóba,de nagyon nem volt jó a hangulatom ,az éjszakai jelenés után.

    A nővérek izgatottan,nyugtatóval fogadtak a rossz hirrerl:éjjel fél kettőkor hunyt el az Anyukám....

    A másik.Egy bácsit gondoztam akinek a májában elpattant egy ér.Mentőt hivtam hozzá.A mentőorvos azonnal kórházba irányitotta.A bácsi látta az aggodalmam.és még kinyúlt hozzám,és megszoritotta mindkét kezem,majd igy szólt-ne félj vissza fogok jönni....

    A gyerekeimnek meg kellett főznöm,és az után indultam volna a kórházba.....Kavargattam az ételt amikor fura megmagyarázhatatlan érzés keritett hatalmába,és vmi rideg jeges szellő szerűség végig a hátamon s a nyakam tájékán.Akkor már tudtam,hogy meghalt a bácsi.Igy is történt.

    Itt Pesten is történések vannak.Amikor beköltöztünk a lakásba(két nagy fiam van)csak két szobát rendeztünk be hirtelen,s nálam tvztünk.Nézzük a tévét és vmi irtózatos hangos csattanás a polcos szekrény felöl.Mint egy puskalövés....azóta nem vagyunk egyedül.Több gömbikés képem van,s rengeteg kitörölt fotóm,amit akkoriban nem vettem lényegesnek.Mobillal pl.nem tudtam normális képet késziteni csak elmosódattakat,s csak a konyhában.A konyhában egyébként is megmagyarázhatatlan dolgok történnek,de azokat majd később...Cara,én átérzem miken mész keresztül,mert nálam is szinte mindennapos ,már már természetes a"szellemjárás"    Szia,sziasztok,   azizéhátkimás

    előzmény:
    caracaram (37)
    2007-10-19  00:04
  15. 2007. október 19. 00:0437.

    Sziasztok.

    A fotóimmal már én is próbálkoztam itt az nlc-n egy másik topikban, de elvették a kedvemet.

    A lényeg, hogy évekig laktam olyan házban, ami tele volt ezekkel a gömbökkel, fotók tömegét készítettem.

    Sikerült lekapnom olyat is, ami bele volt gabalyodva egy fa ágai közé, az ág mögötte, a falevél előtte. Vagyis bizonyíték, hogy ezek tényleg ott vannak, tényleg a térben, tényleg gömbök, stb. Szóval koszos lencse meg porszemcse kilőve.

    Fotóztam más érdekeset is, ami nem gömb, de ezekből jóval kevesebb van. A házban voltak időszakok, amikor egymást érték a jelenségek, félelem nem volt bennem, talán csak egy kis nyugtalanság meg persze a kíváncsiság. Volt olyan, amit többen is érzékeltünk, hallucinálás megint kilőve.

    Szabadszemmel a gömböket én nem látom, vagyis látok valamit, de azok apró pontszerű dolgok, színesek is néha, de leginkább fényes, fehér. Este ritkábban látok ilyet, nappal gyakrabban. Van aki azt mondja, energiagömbök, semmi közük a szellemekhez.

    Itt ahol most lakom is volt már néhány jelenség, gömböt is fényképeztem, de azt is csak néhányat.

    Nálam utoljára egy doboz tea bolondult meg, a beépített szekrényben röpködött, olyan volt mintha valaki focizott volna vele. Éjszaka volt, akkor készültem lefeküdni, és a teljes csendben a dübörgés úgy szólt, hogy a párom felriadt rá. A dübörgés több másodperc volt folyamatosan, mikor kiértem a szekrényhez, akkor landolt a doboz a padlón. A szekrényajtó picit nyitva volt, mert rossza zár, ezért tudott kiesni. Hogy mit csinált a szekrényben azt nem láttam, csak amikor landolt a földön. Namost a tea kb másfél méter magasan volt, alatta 3 polc, ha simán leesik, max hármat koppanhat, feltéve, hogy minden alatta levő polcba beleütközik. De ez dübörgés volt, mondom, mintha fociztak voltna.

    Bocs hogy ennyire kirészletezem, de sok a szkeptikus körülöttem, és ha mondok valamit, ahhoz vagyok szokva, hogy az utolsó mozzanatig bizonygatnom kell a dolgot, és még akkor is hülyének néznek. Mostanában már nem is szoktam ilyen dolgokról beszélni.

    A legnagyobb szkeptikus a párom, hogy idézzem: Hogy hihetnek emberek ilyen baromságokban? És főleg a nők.

    Radványa, örülök, hogy itt is összefutottunk.

    Szaiasztok.

    Cara

     

    előzmény:
    azizéhátkimás (36)
    2007-10-16  22:50
  16. 2007. október 16. 22:5036.

    Köszönöm szépen! 

    Biztosan hasznos információkhoz  jutnak az irások álltal!

    Most nekem is leesett az állam,mert ennyire részletesen nem olvastam róla.

    Az biztos hogy nekem ezek a "porszemek" láthatóan bevillanak kékes ,arany ,ezüstös szinben.Előszőr azt hittem a szememnek van baja ,de nem.

    Sokszor a villanás után nyúlok a fényképezőgéphez,és ha szerencsém van "neki meg kedve" Sikerül lefényképeznem.

    Mennem kell,jó éjt!   Izé

    előzmény:
    radványa (34)
    2007-10-16  22:43
  17. 2007. október 16. 22:4735.

    Én a www.canada.hu nyitottam egy topikot

    http://www.canadahun.com/forum/t11148-klnleges-fo tk.html

    különleges fotók cimmel, jó lenne ha sok kép összegyűlne.

    feltölteni lehet, de letölteni csak 2 nap és 20 hozzászólás után. De megéri várni, mert rengeteg minden van ott. zene, dia, ezokönyv. stb. most mennem kell. de majd vissza nézek.

    Egyébként szintén skorpió. vagyok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2007. október 16. 22:4334.

    . Ez részben a lélek által keltett szubtilis (finom)anyagból, részben pedig különféle (főként nem elektromágneses) energiamezőkből, hullámtérből áll, melynek igen bonyolult belső felépítése van. Alakja (bizonyos határok között) folyamatosan változik, a pillanatnyi impulzusnyomatéknak megfelelően. A közegellenállás és a különféle sugárzások torzítják, befolyásolják az aura alakját, gyengíthetik az energiaszintjét.
    A felsőlélekre nem hatnak a perturbáló hatások, mert más típusú a tárolórendszere, de ennek szerkezetéről gyakorlatilag semmit sem tudunk még. A szentély korlátlanul megőrzi a folyamatosan eltárolódó információkat, bár a tapasztalatok szerint ugyanazt az információt nem tanácsos sokszor kiolvasni belőle, mert az engramok ennek hatására eltorzul(hat)nak, az emlékek (nem tudni milyen okból) elmosódnak. A felsőlélek központjában található az az intelligens fénykvantum (ciklikus forrásrendszer), mely az egész rendszert generálja, kelti belülről egy meghatározott fraktális algoritmus szerint.
    Az állatoknak egyedi, a növényeknek csoportlelke van. Ezek 0.5 - 1 mikron nagyságú, szürkés színű, egyszerűbb (fajspecifikus) szoftverrel ellátott részecskék, működésük hasonló az emberi lélekéhez. Az ember nem születhet újjá állati vagy növényi testben (sem akármilyen földönkívüliként), és azok sem válhatnak emberré. Ennek oka a felületi kapcsolóelemek struktúrájában rejlik. Az emberi lélek, a speciális interfészei miatt kimondottan az emberi (szinzu) fajba tartozó testekhez képes csak kapcsolódni, reinkarnálódni. Ezen interfészekből az emberi lélek 12-vel rendelkezik, amiből 8-at használ a fizikai testéhez való kapcsolódásra. Az interfészekben történik az idegi impulzusok időhullámokká alakítása és vissza, nem tudni hogyan.
    Az isteni vagy nagy lélek 4 mikron átmérőjű, valószínűleg 512 interfésszel rendelkező struktúra. Bármely testet képes magára ölteni az univerzumban. A Teremtő osztódása során jön létre, ezért magjában nem fény, hanem térkvantum forrásrendszer oszcillál. Sokkal nagyobb kapacitácú, képességű és lehetőségű az emberi léleknél. A feltudati részében ennek megfelelően nagyságrendekkel több (és talán másféle geometriáj&uacute lélekcella található. Ők az angyalok, akik az isteni hierarchiában, a teremtést fenntartó rendszerben dolgoznak. Általuk (és minden lélek által) teszi magát a Teremtő manipulatívabbá az osztott adatfeldolgozás segítségével. "Az Isten a lelkek összessége". Az ún. nullás másolatú lélek (kerub) információját tekintve egy a Teremtővel és folyamatos (fluidszálas) kapcsolatban áll vele (akárcsak minden más lélek). Így képes az egy szoftver egyszerre több helyen (hardverben) jelen lenni és tevékenykedni.
    A koncentráció a fókusz összerendezése és beszűkítése, ill. rögzítése a célhalmazra. Ilyenkor a tárcellák lemerevedhetnek a nagy fokú figyelemtől. A sokk hasonló rendszerbénulást válthat ki, feloldása a figyelem megzavarásával, a fókusz intenzív ingerrel történő kimozdításával oldható meg.
    Az elme csapongásának oka a spontán feltudati tevékenység, a gondolatprogramok szakadatlan futtatása (az ingerületszükséglet). A tárcellák folyamatosan mozognak, a fókusz, mint valami színes amőba sodródik, ugrál a cellarendszerben a huzalozási rendszer mentén, figyelve az információkat (gondolatokat). A tudati fluktuáció, a fókusz szüntelen mozgása a környezet perturbáló hatásának eredménye. Ez teszi dinamikusan nyugtalanná az elmét, és egyben készteti a tevékenykedésre, a változásra, az új információk beszerzésére. Megfelelő szintű koncentrációval és ciklikus programokkal többé kevésbé fegyelmezhető az elme, de a túlzott koncentrálás, görcsölés nem tesz jót a személyiségnek, mert beszűkíti és lemerevíti azt.
    Az emlékezés működése hardver szinten valószínűleg a tárcellák programvezérelt elforgatásával, szoftver szinten a huzalozási rendszer (értelem) segítségével történhet. Ha valami nem akar az eszedbe jutni és hiába koncentrálsz, annak oka a tárcellák megmereve

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2007. október 16. 22:4133.

    Szivesen, hiszen jó ha minél többen megismerik e tudást!

    Az előző gömb téma Éles István cikke az ufo magazinból.

    előzmény:
    azizéhátkimás (31)
    2007-10-16  22:36
  20. 2007. október 16. 22:3832.

    A magjában található a tudatalatti, a felsőlélek (más néven szentély), mely testről testre vándorol, reinkarnálódik az univerzum megfelelő bolygóin. Ez az upanisádok szerint kb. 0.0001 mikron átmérőjű és 5145, más források szerint 5760 teljes emberi élet összes (holografikus) információjának eltárolására alkalmas. A rendszer tényleges tárkapacitása persze függ a leélt életek időtartamától is. Az itt megadott értékek 120 földi évnek megfelelő hosszúságú életek esetén érvényesek. A tudatalattiban tárolt információk zárolva vannak a feltudati rész elöl, de egy részük hipnózissal felhozható, megtekinthető. Az előző életekre és a köztes létre történő részleges emlékezés az isteni kegyelem eredménye és tanító célzatú, a spirituális fejlettségi szinttől, ill. az életfeladattól függő adomány.
    A testen kívüli élmény során csak a mag hagyja el a testet. Ekkor egy 1 dimenziós, ezüst színű időszállal, más források szerint pozitronszállal kapcsolódik a nemtér-nemidőn keresztül a feltudati részhez. Ezen fluidszál elszakadása okozza a halált, mivel a testet a lélek látja el energiával és tartja életben az információs tanácsadó terével. Minden teremtmény ilyen dimenziószálakkal kötődik a Teremtőjéhez. Ezen keresztül kommunikálni is lehet, méghozzá a távolságtól függetlenül, időkésés nélkül. Így értesül az Isten minden eseményről azonnal, ami a teremtésében történik.
    A magot körülvevő feltudati részt kb. 1.629x1023 db, kristályosnak látszó tárcella tölti ki. Ezek nyolcszögletes, levágott sarkú és élű, kockához hasonlónak látszó időtükör cellák. Bennük az őket generáló ciklikus forrásrendszerek között 100%-osan tükröződve, visszaverődve tárolódik az információ longitudinális időhullámok formájában, a repülési időben. A hullámtér modulációja a cellák falait alkotó időtükör rendszerek vibrálásaként, iszonyúan komplex perturbációjaként (kb. 1029 Hz frekvencia körül) észlelhető, mint eredő jelenség. Ez a folyamatosan visszacsatolódó intelligens, holografikus információs rendszer a szellem (a lélekben).
    A tárcellák 64 rétegben rendeződnek a lélekmag körül, mindegyik több, maximum 64 szabadsági fokkal fordulhat el a helyén a többihez viszonyítva. A cellák átmérője 20-24 nanométer közöttire becsülhető, és a hullámtér sűrűségváltozásainak megfelelően állandóan ingadozik egy középérték körül. Az elfordulások révén tudnak a cellák információt átereszteni, továbbítani adott irányokba egymás és a külvilág között. Így zajlik maga a gondolkodás, a programok futtatása is.

    A tárcellákban található minden emlékünk az adott reinkarnációból és az összes tanult személyiségprogram. Ezen emlékek térbeli hullámképek, melyek összehasonlítása az egybevágóságuk vizsgálatával történik az értelmezés során. A feltudati rendszer egyrészt a sűrű anyagi környezet zavaró, perturbáló, törlő hatása (információs háttérzaj) miatt, másrészt a lélekcellák tükrei közé esetleg beszoruló kóbor fénykvantumok (zavaró saját hullámtere) miatt folyamatosan felejt, ezért állandó visszaírást, felfrissítést igényel (lásd: ismétlés a tudás anyja). Minél erősebb, egészségesebb valakinek az aurája, a testét és a lelkét védő energiamezeje, annál kevésbé felejt az illető. Ideális esetben a lélek háttérzajtól való teljes leárnyékolásával (isteni kegyelem eredményeként) mindenre vissza lehet emlékezni, az ilyen embereket nevezik elefántmemóriájúnak.
    A hét rétegű aurát szintén a lélek generálja maga köré és a kivetített struktúrát az egyén karmája (a szellemének aktuális információtartalma) és a személyiségprogramjai befolyásolják, torzíthatják. Ugyanígy a test is visszahat a lélekre és befolyásolja annak működését. Az aura olyan rugalmas védőburok, mely a külső behatásokat ellenfázisú rezgéssel igyekszik semlegesíteni, kiegyenlíteni. Ez részben a lélek által keltett szubtilis (finom)anyagból, részben pedig különféle (főként nem elektromágneses) energiamezőkből, hullámtérből

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2007. október 16. 22:3631.

    Visszajöttem,mert frissitettem,és megláttam az új beirásokat! 

    Megszeretném kérdezni,hogy megengeditek-e hogy egy két irásotokat,és esetlek képeiteket felhasználhatom-e a honlapomon.természetesen a nick nevetekkel.

    Hálás lennék            Az Izé 

    előzmény:
    azizéhátkimás (28)
    2007-10-16  22:30
  22. 2007. október 16. 22:3530.

    Részlet Frank Winking - Gondolatok a valóságról című könyvéből.
    A könyv egészében itt olvasható:  www.extra.hu/frankwinking/

    A LÉLEKRŐL

    "Az Isten a lelkek összessége."

    A világ vallásai és a pszichológia sokat beszélnek az emberi lélekről, de valójában igen keveset tudunk róla mind a mai napig. Miből van a lélek? Hogyan jön létre? Hogy működik? Mi lesz vele a testi halál után? Hogy működik a reinkarnáció? Kérdések, melyekre fontos lenne tudnunk a választ, de sem a papok, sem a szentkönyvek, sem a tudósok nem képesek rájuk megfelelni.
    Mivel régóta érdekel a téma, igyekeztem összegyűjteni a leghasználhatóbbnak és legérdekesebbnek tűnő információkat ezen fejezethez. Az itt következő adatok nem csak tudományos mérések eredményei, hanem különböző forrásokból, beavatottaktól és sámánoktól összeszedett, olykor kifejezetten misztikus és bizonytalan eredetű információk is, ezért pusztán tájékoztató jellegűek. Nem tudni mennyi az igaz belőlük, mindenesetre annyira izgalmasak, hogy feltétlenül megérdemlik a kutatást, az ellenőrző méréseket. Íme az elképzelések csokorba szedve.:
    Az emberi lélek egy mikron (a milliméter ezred része) nagyságú, legömbölyített ikozaéder alakú, a barion sorozatba tartozó hatalmas részecske. A térfogata kb. 5.236x10-13 cm3-re becsülhető. Színes, szabad szemmel is látható, önálló mozgásra képes individuális porszem. Legalább 12 féle színű lélek figyelhető meg itt a Földön, és ezek között akadnak a látható fény tartományán túlnyúlók, infravörös és ultraibolya színűek is. Egyedül fekete lélek nincs (mert az nem szín).
    A lélek a születésekor az őt megteremtő isteni lélek fraktálszimmetriájáról szakad le bimbózással. Ez a két dimenziós (sík) univerzumban történik, majd a Teremtője feltölti az alapszintű operációs rendszerrel és ellátja az egyediségét adó irányprogramokkal, melyek tehetség formájában nyilvánulnak meg később az entitás fejlődése során. Ez a tehetség a lélek eleve elrendeltsége, mely megszabja a későbbi fejlődésének főbb irányvonalait. Innen kerülnek be egy cyodáknak nevezett dimenzióváltó rendszeren keresztül az új, még tapasztalatlan lelkek a három dimenziós univerzumba, hogy megkezdjék hosszú vándorlásukat a teremtésben.

    A lélek nyolc felszíni csapocskával, interfésszel kapcsolódik a talamuszhoz a testben. Az agyat csak információ előfeldolgozó, elosztó és szűrő rendszernek használja, mert nem az agysejtek gondolkodnak, hanem a lélek. Az anyagi testet ő maga növeszti magának, fraktálisan az általa kivetített és fenntartott komplex holografikus kényszertérbe, az aurába. Ezen tevékenysége során anyagi (és szubanyagi) részecskéket, neutronokat is "szül" bimbózással a saját teste számára, vagyis nem csak az anyjától kapott anyagokkal építkezik. A lélek már a fogamzás előtt hozzákapcsolódik a petesejthez és a hímivarsejthez, de élőlénynek csak a megtermékenyülés pillanatától kezdve tekintendő az isteni törvények szerint. Ezért minősül gyilkosságnak az abortusz, hisz a magzat élő, tudatos lélekkel rendelkezik. Az olyan megtermékenyülésből, melynél nincs jelen a lélek, nem alakulhat ki élőlény, csak egy rakás differenciálatlan sejt.
    Az emberi lélek a sajátrezgéseinek tartományát tekintve két oktávot fog át. Mivel önálló mozgásra, helyváltoztatásra képes, a súlya nem meghatározható, hisz képes befolyásolni a saját tömegtehetetlenségét. Az átlagos fajsúlya kb. 1.375x1011 g/cm3. Parányi mérete miatt nagy a nyugalmi tömege, ezért drasztikus hatásra, pl.: autóbalesetes ütközés során, kiszakadhat a testből.
    A lélek felépítésében a cseresznyéhez hasonlítható. Van egy külső, áttörhetetlen, sűrűn pikkelyezett burkolata, ez teszi (anyagi dolgokkal) elpusztíthatatlanná. A tömegének kb. 95%-a a felszínében nyilvánul meg. Ezen kívül még hét komplex auraréteg is övezi és védi a benne tárolódó információkat a környe

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2007. október 16. 22:3129.
    Rudolf Steiner nagyon jó összefoglalta egyik könyvében a szellemtan fogalmát, fontosságát:

    „A szellemtan, ha valóban az emberek szívében fog élni, át fogja hidalni a fizikai és a szellemi világ közötti kezdeti szakadékot, hogy éppen ez lesz a szellemtannak az életben kifejtett hatása, ez lesz az értéke az életben. A szellemtudománynak az meg valóban csak a kezdete, amikor az ember abban látja a dolgoknak lényeget, hogy megtanuljon néhány szellemtani fogalmat és gondolatot, például az emberi lény részeit vagy azt, hogy mi mindenben részesülhet az ember a szellemi világból.

    Csak ha már tudjuk, hogy hogyan nyúl bele a szellemtan egész életünkbe, akkor teremti meg a hidat a fizikai és szellemi világ között, de akkor valóban, gyakorlatilag is megteremti azt.
    Akkor majd nem csak passzívan viselkedünk azokkal szemben, akik átmentek a halál kapuján, hanem aktív kapcsolatban maradunk velük, eleven érintkezésében és tudunk nekik segíteni.

    Ehhez azonban szükséges, hogy a szellemtant bevigyük az emberek tudatába, ha a világunk egészet nézzük, ahhoz egyaránt hozzátartozik a fizikai lét és a fizikaiság fölötti szellemi
    lét, s hogy az ember nemcsak azért van a földön, hogy születése és halál között összegyűjtse saját magának a fizikai lét gyümölcseit, hanem azért is, hogy felküldje a fizikaiság feletti világba azt, amit csak fizikai síkon lehet megtapasztalni, ami egyáltalán csak ezen a síkon létezhet!

    Itt a földi életben úgy tűnik a szellemtan csak teória, csak egy olyan világnézet, amit az ember azért tesz magáévá, mert érdekli. Halálunk után viszont ez az a fáklya, amely a halál és az újraszületés között bevilágítja a szellemi világot! Aki itt a földön megveti a szellemtant, az nélkülözni fogja ezt a fáklyát; halála és újraszületése között le fog tompulni a tudata.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2007. október 16. 22:3028.

    Szia! 

    Ebben a szellemesdiben azért csak lehet valami,s egyre többen egyetértenek velem.Persze ezeket a dolgokat valóban az erre ráhangoltak,vagy kifinomult érzékkel rendelkezők tapasztalják meg.Nah,meg mi kópiók! Hiszem ,hogy a mi jegyünk a legérzékenyebb erre,s ezzel nem a többi csillagjegy szülötte ellen beszélek.

    Én császárral születtem,úgyhogy nem volt fájó élmény a világrajöttöm.Hihetetlen pici koromból is vannak emlékeim,amit akkor nem tudtam megfogalmasitani,de az emlékeimben a mai napig élnek.

    Én nem tartom magam se boszinak se semmi természetfeletti erővel születettnek,de sajna velem van ez a képesség.

    Megérzem a lakásokban a házakban a helyekben a rossz kisugárzást ,s el is kerülöm ezeket.

    Nem egy régi lakásban lakom kb 30 éves ,de itt is tapasztalom a létüket,hiszen felhivják magukra a figyelmet,sőt néha bosszantanak is. Na most biztosan többen kinevetnek! 

    Én ezt nem akarom de van és kész.Azt nem tudom kik mik,mert azért azzal nem kisérletezem,hogy előhivjam őket.Megvagyunk,nem ártanak,...csak elvannak velem.

    Persze mielőtt megállapitaná bárki is a tudathasadás tényét,elárulom,hogy a családom többi tagja is megtapasztalta már a mókás kedvüket,nem beszélve a legérzékenyebbikről a kuttyomról.  Nos ennyi egyenlőre ,megyek ápolni a honlapom,s legjobb idő erre a késő este .Jó éjszakát mindenkinek!

                                                 Az Izé 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_107260 (25)
    2007-10-16  15:40
  25. 2007. október 16. 22:2927.

    A földhöz ragadt szellemek

    Legtöbbjük azt sem tudja, hogy meghalt, és azért kötődnek annyira a Földhöz, mert haláluk idején erős szenvedélyfüggők voltak. Pontosan ezért általában kocsmák, szórakozóhelyek, illetve olyan helyek környékén gyülekeznek, ahol kábítószert használnak. Ők az élő alkohol- vagy drogfüggőkön keresztül élik ki továbbra is szenvedélyüket. Sok esetben azért félnek továbblépni a túlvilági síkra, mert félnek a pokoltűztől, vagy a kárhozattól.

    Más földhöz ragadt szellemek erősen kötődnek otthonukhoz, és pontosan ezért nem akarnak távozni innen. Mivel az ilyen szellemek azt hiszik, hogy még mindig életben vannak, csak is az élő emberekre hallgatnak, nem pedig az angyalokra és a felemelkedett mesterekre.



    Jelzések arra, hogy entitás, vagy földhöz ragadt szellem tapad hozzánk

    Erős szenvedélyfüggőségek, kezelhetetlen depresszió, ismétlődő balesetek, a koncentráló készség hiánya, a személyiség hirtelen változásai. Gyakorlatilag bárkihez tapadhat entitás, vagy földhöz ragadt szellem, semmi félni- vagy szégyellnivaló nincs benne. Viszont mindenképpen foglalkozni kell a témával. Az entitások elengedésének többféle módja is van.


    Segítségkérés

    Akár gondolatban, akár hangosan kérhetjük, hogy az eltávozott szellemek közül jöjjön le valaki, és segítsen nekünk. Természetesen olyan szellem, akihez a földhöz ragadt szellem közel áll, és szereti, fontos neki. Meg kell kérnünk, hogy jöjjön le érte, és segítsen neki megtalálni a fényhez vezető utat, magyarul: kísérje őt fel. Erre a kérdésre többnyire a földhöz ragadt szellem nagyanyja, vagy nagyapja jelentkezik majd, és azonnal elkíséri a szellemet a túlvilági síkra, ahol fejlődni, és növekedni tud majd.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top