Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2006. június 30. 13:18401.

    Sziasztok Hogy milyen barna vagyok ?Én nem fekszem ki a napra vérnyomásom miatt és még félettem a "fehér hab "testemet  nem akartam griltyúk lenni  de jo szinem lett az már bizti igen igy barna lettem 

    Nagyon jo volt a víz kivánni sem lehetett volna jobban .Ugy érzem hogy kicsit ki pihiztem magam feltöltödtem  

    Ma egész nap esik itt az eső de füledt meleg van.

    Jó pihizést ebéd utánra kicsit én is megprobállok 3-5 ig proba   elég lesz vissza állni pedig csak párnap volt  

    előzmény:
    *zsóka49* (391)
    2006-06-30  08:16
  2. 2006. június 30. 13:17400.

    Lehet hogy kiprobálom 

    Már csak néhány hét van az esküvődig, és szeretnéd, ha tökéletesen állna a kiválasztott, álomszép fehér ruha? Próbáld ki az alábbi zsírszegény diétát, amellyel 14 nap alatt 4–5 kilót is leadhatsz.

    Ha fogyni szeretnél, mindenképpen csökkentened kell a bevitt zsírok mennyiségét. Teljesen kiiktatni azonban nem szabad őket az étrendedből, hiszen bizonyos mennyiségű zsírra szükség van az idegrendszer zavartalan működéséhez és egyes vitaminok felszívódásához.

    Vannak kifejezetten egészséges zsírsavak, amelyeket érdemes előnyben részesíteni a főzés során. Ilyenek az omega-3 zsírsavak, amelyek legnagyobb mennyiségben a tengeri halakban, például a lazacban, a tőkehalban, a heringben és a szardíniában találhatók meg. Szintén hasznosak a telítetlen zsírsavakban gazdag növényi olajok, mint az olíva-, a repce-, a lenmag- vagy a dióolaj. Ezek nagy szerepet játszanak az egészséges vérnyomás, koleszterinszint és szívműködés megőrzésében.

    Az alábbi finomságok szinte kizárólag hasznos zsírokat tartalmaznak, így ebédre vagy vacsorára is nyugodtan fogyaszthatod őket

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. június 30. 13:10399.

    Szia Éva!

    Jo hogy betekintettél, Biztos nagyon jól érzeted magad:Köszi az évfordulokat.

    Nálunk a villanyosok megint a helyzet magaslatán álltak, sem vihar semmi csak éppen megint elment az áram, és nem tudtam miért áll le a mosogépem, Miért visit a hüttöm, Ezen a héten ( éjszakákat nem számitva) nappal de. ez volt már a 2.. Nem értem hogy minden honapban rendszerességgel de. elmegy 20-x időre, és ilyenkor minden elszáll.......... 

    Most pihenésképpen egy kicsit bekapcsoltam és olvasom a hireket. Ezt találtam a helyi sajtoban:

    Anya csak egy van

    „Egy kisboltban dolgozom. A múltkor egy vevő a pulton felejtette a mobilját. Megnéztem rajta a címlistát, és felhívtam a Mama feliratnál jelzett telefonszámot. Elmondtam a hölgynek, hogy a fia telefonja nálunk van.
    – Azonnal intézkedem – válaszolt a mama.
    Kis idő múlva megcsörrent a mobil, felvettem:
    – Halló?
    – Kisfiam, a kisboltból telefonáltak, hogy náluk van a mobilod, menj érte!

    Tranzakció

    „Kaptam egy ilyen SMS-t:
    Nyerjen 500 ezer forintot ettől meg ettől a szolgáltatótól, stb..." Erre megírtam nekik, hogy:
    „Még egy ilyet kapok és szétverem a fejeteket, a csontjaitokat meg odadobom a kutyának."
    Mindjárt jött is a válasz:
    „Ön sikeresen leiratkozott hírlevelünkről

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (396)
    2006-06-30  11:08
  4. 2006. június 30. 12:12398.

    Szia d.Évi Örülök, hogy túlélted. Nem volt akkor nagy nyaralásod, de legalább jó társaságban voltál.

    Megfőztem, spenót töltött fasirttal és maradt tegnapról gulyásleves. Itt most kellemes a hőmérséklet, pici eső is volt. Vihar nem hiányzik, mert nehezen viseltük a tegnapi hosszu áramszünetet is.

    Minden süli és ünnepnaposnak sok boldogságot, egészséget, szerencsét. 

    Erről jut eszembe, hogy még nem gratislottoztam, sietek még papa szunyokál a kertbnen, mert amugy betegember önzöségével mindig mellette kell lennem. Persze szivesen teszem. Marika  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (396)
    2006-06-30  11:08
  5. 2006. június 30. 12:02397.

    1991 Június 30. (15 éve történt) A Magyar Szabadság napja.


    1991. június 30-án fejeződött be hivatalosan a szovjet csapatok kivonása Magyarországról és az ország visszanyerte önállóságát. Ennek emlékére minden év júniusának végén országszerte rendezvényeket tartanak, a fővárosban Budapesti Búcsú néven.

    1959 (47 éve történt)
     A Kossuth Rádióban megkezdték a Szabó család című családregénysorozat sugárzását.

    1936 (70 éve történt)
     Megjelent Margaret Mitchell Elfújta a szél című könyve.

    1870 (136 éve történt)
     Ada Kepley megszerezte diplomáját. Ő volt az első nő, aki jogi diplomát kapott.

    1966 (40 éve történt)
     Megszületett "Iron" Mike Tyson a legfiatalabb nehézsúlyú bokszbajnok



    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. június 30. 11:08396.

    Sziasztok!

    Hazajöttem egy villámlátogatásra. Túl vagyunk a két bulis napon. Túléltem. Majd teszek fel képeket. Remélem "itthon" minden rendben volt, még nem olvastam vissza.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. június 30. 10:49395.
    Úgy néz ki, hogy megkomolyodott. Sokszor én is azt hittem, hogy nem normális. Rádióban is szokta anno hallgatni. Majd meglátjuk... Nálam is a mindenes helyiségben  /konyha, nappali társalgó, ebédlő, vegyük aminek akarjuk/ megy egész nap a TV. Mokka után Hallmark tv megy, megható és izgalmas családi történetek,... szerelmek... Nem ülök TV-t nézni, inkább hallgatom, és ha csönd van, akkor odapillantok, hogy "képbe" legyek! Este viszon nem TV-zek, mert ahogy vízszintbe rakom magam, mint az alvó babának.. rögtön lecsukódik a szemem. Visszatérve: Meglátjuk a Csiszár Jakupcsek páros hogy válik be. Mindenesetre annak örülök nem az affekta Csisztu kelleti magát!
    előzmény:
    *zsóka49* (392)
    2006-06-30  08:22
  8. 2006. június 30. 10:49394.

    Puszi, Mindenkinek! Megjöttem a vérvételről. Rohanok tovább.

    Kincsi Erzsikének! Boldog születésnapot kívánok, sok szeretettel.

    Valikám! Elvesztettem a telefonszámodat!!!

    Szép napot, jó munkát és MINDEN Ünnepeltnek sok örömet, boldogságot kívánok.

    (Sajnos nincs időm visszaolvasni! BOCS!!)

    előzmény:
    *zsóka49* (391)
    2006-06-30  08:16
  9. 2006. június 30. 08:27393.
    Julika! Érezzétek jol magatokat a két napból az egyikbe biztos nem esik igy sétálhattok is szerintem. Az meg tiszta jó, hogy nincs dög meleg
    előzmény:
    picivirág (386)
    2006-06-30  06:12
  10. 2006. június 30. 08:22392.

    Jé! az elöbb még megvolt az ujjátás a forumcsik fölött most meg nincs.

    Most mondják Csiszár lesz a Mokka müsorvezetője a nyáron, na ezt sem nézem akkor ( pedig amig itt rohangálok mindig ez ment)Nem tudom miért de nem csipem a hapsit, amikor elment 5 éve, mindennek elmondta a Tv, szemétdombnak stb, most meg itt van

    No megyek majd jövök.

    Látom Marika Nálatok is ugyanez volt a helyzet. Remélem a papát nem viselte meg nagyon az éjszakai vihar

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2006. június 30. 08:16391.

    Sziasztok!

    Szép napot mindenkinek. Látom már nagyon sokan itt voltatok. Én is korán keltem. De megvártam amig apa elment a dolgozoba. Reggel nálunk 6.-kor 18 fok volt, és nagyon borus. Most ellenben kisütött a nap.

    Olvasom hogy az éjjel mindenki "alvajáró" volt. Nálunk is ugyanez volt a Helyszinelők alatt 3x ment el a villany, de közbe kinnt esett az eső de szépen. Abalak nyitva, szunyog be.....szunyogriasztot a konnektorba be.... alvás.......dörgés, és vihar, ablakcsapkodás....ablakot be.....mindenhol........szoval egy nagy sz..r volt az éjszakánk nekünk is.

    Gitta biztos van benne valami, ha a férjed ennyire akarja, hogy ujra vezess 

    Totyi! Megnéztem a képeket, valoban, ezért akarom a nadrágkösztümöt. Elég lesz a bajom, mindenki azt fényképezi hogyan pityergek, és akkor meg a szoknyámra is ügyeljek, no nem!!!!

    Marika! Ma mennek a mesterek?? Nem baj ha hüvösebb lett, de ha kész lesz, akkor az már jó, mert szerintem ebben az évben még lesz meleg

    Rózsaanyu várunk vissza.

    Megvagyok, nagyon barnán vagy meg??? A lejobb időt fogatad ki

    Vali! tegnap én is az NLC "gyorsasága" miatt adtam fel, és nem irtam a Totyi " feltet képére, mert nem jött ki az ablak

    Mindenki ma azt hiszem ha nem lesz áramszünet, és a net is műxik többet jövök.

    Ja és észrevetéttetek, megint a topikot feletti részen ujitottatak. Uj részeket raktak be,

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. június 30. 08:15390.

    Szép jó röggelt kivánok! Megjöttem már. Tegnap l6 órakor borzasztó vihar volt. Az egész városban elszállt a villany, ma hajnalban gyultak ki a fények. Rossz éjszakánk volt, de ma reggel ahogy beesett Zoli, már rohantam a Plusba és bevásároltam. Most ujból el kezdett esni, igy Misike vissza motort és négykerékre váltott.

    Legyen szép napotok, itt nagyon párás fuldoklós az idő, - bár a hüvös meg jól jött. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. június 30. 07:56389.

    Szervusztok! A jelenléti ívet én is aláírom, aztán sietek a dolgomra. Látom sokan rosszul aludtatok, velem együtt. Eztán már csak jó jöhet, jó alvás, jó napok, jó idő, stb. Kívánom, hogy így legyen!

    Viszont nem látom a Marikát! Remélem nincs semmi baj! Rózsa további jó nyári kalandtúrát kívánok, siess haza! Vagyis ne, inkább pihenj, ha lehet.

    Párom elvitte a kocsimat a szervízbe, most várom, hogy mivel jön haza, reggel bejelentette, hogy ezentúl kötelező lesz nekem az ő dög nagy kocsiját is vezetnem! Ebbe én nem egyezem bele. Tudom, hogy öncélú ez az akciója is, mivel erősen romlik a szeme, és már pontosan tudom a terveit, amit szép lassan akar beadagolni nekem. Na majd meglátjuk, mivel rukkol elő.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. június 30. 06:31388.

    Remélem azért lessz időd a sétára,és nem fog esni az esső.Nálunk most is csepereg.Az este piszok nagy vihar jött vissza hozzánk Se villany se semmi nem volt csak esső és dörgés villámlás.

    jó utat és érezd jól magad.

    előzmény:
    picivirág (386)
    2006-06-30  06:12
  15. 2006. június 30. 06:28387.
    Sziasztok.Az este elment a villany .visszajött a vihar,hiába küldtem el megvagyhozz

    2006.06.30. péntek

    KOS 03.21. - 04.20.
    Mindent nagyon könnyen elintéz, lerendez, ötletei jónak bizonyulnak. Ne hagyja, hogy bárki feltételeket szabjon Önnek, ha tudja, hogy azok feleslegesek. A pihenésre és a nyaralásra nagy szüksége van szervezetének és lelkének is.


    BIKA 04.21. - 05.20.
    Egyáltalán nincs kedve nagyobb munkához, szinte rá kell beszélni egy kis aktivitásra - ami pedig Önnél kivételes helyzet. De most létfontosságú, hogy megfeleljen a kötelezettségeinek és az elvárásoknak. Ne hagyjon cserben senkit!


    IKREK 05.21. - 06.21.
    Személyes ügyei kedvezően alakulnak, így optimistán tekint a jövőbe. Találkozhat egy rég nem látott baráttal, akivel most hosszan elbeszélgethet. Meggondolatlan ígéretet ne tegyen az illetőnek.


    RÁK 06.22. - 07.22.
    Odafigyel a vendégeire. Mielőtt begyújtaná a faszenet, és kézbe venné grillező eszközeit, pontos tervet dolgoz ki. A családtagok és a barátok között szétosztja a feladatokat. A szórakoztatás az Ön feladata!


    OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
    A hét utolsó munkanapján úgy érzi magát, mintha folyamatosan akadályba ütközne. Néhány régi gond újra jelentkezik. Érdemes most harcba bocsátkozni.


    SZŰZ 08.24. - 09.23.
    Beleveti magát a munkába, mert kell a pénz. Párja azon van, hogy kirángassa egy kicsit a munkából, és részt vegyenek egy családi programon. A pénzből sosem elég.


    MÉRLEG 09.24. - 10.23.
    Június utolsó napján is sok a tennivalója, pedig egész hónapban alig állt meg pihenni. Rangsorolja feladatait, és a szerint haladjon, nehogy megfeledkezzen néhány fontos elintéznivalóról


    SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
    Izzik a szerelemben, mégis fontolóra kell vennie egy kapcsolatát. Ha továbbra is ezen az úton kíván haladni, rámehet a magénélete. Megéri?


    NYILAS 11.23. - 12.21.
    Már korán reggel nagy élvezettel veti magát a munkába. Az is lehet, hogy a zsigereiben őrzi kaszafenő Péter-Pál ünnepét. Szakmájában a legjobbak között tartják számon.


    BAK 12.22. - 01.20.
    Teendőiről készítsen listát, és vegye őket sorra. Ne hagyja figyelmen kívül az Önnek tett ajánlatokat, mert akadhat közöttük olyan, amelyre később sokat építhet karrierjében. A hónap utolsó napja a szerelemé.


    VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
    A társasági élete változatlanul aktív. Lehet, hogy ismét ég a gyertya mindkét vége. Nehéz lesz összeegyeztetnie a munkaügyi gondjait magánügyeivel. Egészségére vigyázzon!


    HALAK 02.20. - 03.20.
    A pénzügyek jó iránya örömre ad okot. Személyisége újból reflektorfénybe kerül. Szent Iván havának utolsó napja a szerelemé, az érzékiségé, a társas szórakozásé. Éljen egy kicsit!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. június 30. 06:12386.
    Hűűű, de koraiak vagyunk? Én most két napig nem leszek, Pestre utazom. Még nem voltam a "kicsi" lányomnál, nem tudom milyen körülmények között laknak. Albérletben élnek a párjáva, Budán, a Lánc híd közelében. Kíváncsi vagyok milyen programot talált ki számomra? Tudom, az Ikeába el kell menni, mert azt nagyon szereti. Én viszont nem szeretek üzletekbe járni, sőőőt, kirakatot sem szeretek nézni, de nem akarom elrontani a kedvét. A Várban szeretek sétálni, valami kiállítást jó lenne elcsípni. Szóval búcsúzom, legyen kellemes a hétvége. Julika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. június 30. 05:46385.
    Jó reggelt!
    Hát az én éjszakám se volt olyan nyugis mert itt is volt ám csitt-csatt égiháború!
    Nem győztem az ablakokat becsukni de már így is elkéstem mert a kis szobákba bevert az eső. Csak reménykedem , hogy nem fog felpúposodni a parketta!
    Most nincs nagy meleg nagyon kellemes a hőmérséklet felfrissült a levegő!!!!
    Rózsa anyu! De jó hogy ha villámlátogatásra is de benéztél ide!
    Hát nem mondom programjaitok az van bőven!!!!!!
    Azért ne vigyétek tulzásba, vigyázzatok magatokra!!!!!
    Én is megyek a dolgozóba, a tegnapi sok rossz hír után remélem már jó is lesz ma!!!!!!!!
    Mindenkinek szép és kellemes napot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (384)
    2006-06-30  05:21
  18. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. június 30. 05:21384.

    Pályinkás jó reggelt kívánok mindenkinek!

    Éjjel a részemről alvás nem nagyon volt az égi háború miatt.

    Áramszünet volt, és éjjel amikor visszajött az áram /már aludtam volna/ a TV is bekapcsolódott olyan hangosan üvöltött, felijedtem, azt sem tudtam hol vagyok!!! éjjel 1 óra volt, és azóta le se hunytam a szemem. Nem vagyok álmos /most/. Lehet hogy felcserélem az éjszakát a nappallal. Kezd sütni a nap. Megyek megnézem milyen kár történt a konyhakertben.

    Legyen szép napotok!

     

    Frissítőnek egy kis kávé!

               

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. június 30. 01:33383.

    Sok szeretettel köszöntök Mindenkit az új topicon.

    Mivel 6 óra múlva mennem kell a vérvételre, röviden.

    Ebédre vagyunk meghívva, a Fiam Andijának születésnapja alkalmából.  Szombaton Dunavarsány-Délegyházi házavató, Lászlónappal egybekötve. Onnan Bugyira megyünk aludni, mivel ott is László nevű barátunk lakik, vasárnap ott mulatunk.

    Aztán hétfőn kezdődik a feketeleves. Most hosszú időre Maglódra megyünk dolgozni. Nem tudom mi lesz az én saját kertecskémmel.

    Már nagyon várom az őszt, hogy ismét köztetek lehessek.

    Szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat.

    Minden ünnepeltet sok-sok szeretettel köszöntök.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2006. június 29. 22:17382.

    Jó éjszakát szép álmokat

    Nálunk most hatalmas szélvihar van és szakad az eső az NLC pedig  nevetségesen lassu lehet hogy nem is tudom elküldeni mint tegnap a képeimet egyszerüen elnyelte

    Holnapra szép napot

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. június 29. 21:57381.

    Hát akkor mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát kívánok, én reggel korán kelek, menni kell a szervizbe a kocsival, aztán 10-re még le kell érnem a szanatóriumba is. Remélem papa elvisz, már nem haragszik annyira, mint délután.

    Holnap találkozunk, szépeket álmodjatok!!!

    előzmény:
    totyogoka (367)
    2006-06-29  18:27
  22. 2006. június 29. 21:55380.
    Jóéjszakát,szép álmokat,kint voltam a telken cseresznyét szedni,finom germerszdorfi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. június 29. 21:43379.
    Most elment,de alig birtam kivárni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. június 29. 21:26378.
    Sziasztok! Megpróbálok bejelentkezni,mert tegnap este is állandóan kijött a frissitési felhivás és nem ment el,a végén mégis csak el ment a szolim.Szerintem,most sokkal lassubb mint volt állandóan ujitanak és nem lesz még se jobb.Megpróbálom elküldeni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2006. június 29. 20:22377.
    Azt hiszem megyek és elteszem magam holnapra!
    Szép álmokat ! Jó éjszakát!
    előzmény:
    precon (375)
    2006-06-29  19:39
  26. 2006. június 29. 19:40376.

     

     

             

    előzmény:
    totyogoka (374)
    2006-06-29  19:36
  27. 2006. június 29. 19:39375.

     

    na szép estét kislányok most megpróbálok egy -két dolgot rendbe rakni a gépemen addig míg a lányok hagynak.Valami nagyon @@@@@@@@@ még mindig az NLC

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2006. június 29. 19:36374.
    Julika! Sajnálom! Igaz nem sokat veszítesz vele!!!!!
    Más!
    Ti szégyentelenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    6 ÓRA UTÁN INGERELNI AZ EMBERT MINDENFÉLE CSUSZÁVAL MEG TÖPÖRTYŰVEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    mÁR EGÉSZ TÓCSA VAN ELŐTTEM !!!!!!!!
    fOLYIK A NYÁLAM ÉRTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    picivirág (371)
    2006-06-29  19:01
  29. 2006. június 29. 19:32373.

     

    Az enyémen viszont volt sok tepertyűűűűűűűűűűűű tehát küldöm .Igaz tegnapról maradt de fel lehet melegíteni.De ha ez nem jó akor küldök egy kis húsikát.Ma kedveztem a csajsziknak és kaptak rántott húsit,meg keksztekercset.

    előzmény:
    megvagyok (370)
    2006-06-29  18:39
  30. 2006. június 29. 19:28372.

     

    Sziasztok közben volt egy nagy vihar.Elküldtem megvagynak Valahová a közelünkbe becsapott a villám Most viszont jó levegő van

    előzmény:
    megvagyok (363)
    2006-06-29  18:02
  31. 2006. június 29. 19:01371.
    Ilyen bánatos vagyok A kapcsolódó képek nem jönnek előőőő. El van húzva a mézesmadzag előttem... A'net szégyelje magát
    előzmény:
    totyogoka (367)
    2006-06-29  18:27
  32. 2006. június 29. 18:39370.
    Akkor jó tepertö nélkül nem szeretem jol tette a cicus hogy lenyulta  a levest köszike 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (368)
    2006-06-29  18:34
  33. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. június 29. 18:37369.
    Még el van zsibbadva a szám, de olyan jót    -tem!
    előzmény:
    *zsóka49* (361)
    2006-06-29  17:50
  34. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. június 29. 18:34368.
    Megva/gy/n?  Nem tettem tele, nehogy rád löttyenjen! Úgye milyen finom lett?

    Túróstészta nem jutott el hozzád, mert a cicám nem engedte tovább, és különben is hízlal! Ne sajnáld, mert tepertő nem volt rajta!!!
    előzmény:
    megvagyok (366)
    2006-06-29  18:26
  35. 2006. június 29. 18:27367.
    Zsókám!!!!!
    Nem tudom a mini nő melyik képét nem tettem ki nyiltba de általában kint vannak . csak nem a fürdőköppenyesre gondoltál????
    Egyébként én nagyon bánom hogy hallgattam a sok jó tanácsadóra annak idején és nem a saját eszemre. Így aztán én a polgári esküvőn egy egész ruhában voltam amihez egy 7/8-os kabátka volt ez olyan vaj sárga volt, a templomi esküvőre meg egy homok vagy inkább talán bézs színű kosztümben voltam. De ha magamra hallgatok akkor nadrágkosztümbe lettem volna mert szerintem az legalább olyan elegáns tud lenni és ha én abban érzem jól magam akkor abba kellett volna lennem.Így meg csak feszengtem és nem győztem "vigyázni " Magamra hogy a szoknyámon a bélés ki ne látszodjon stb!Túl sok kép nincs amit a digitális géppel csináltunk mert akkor még azt vallottam hogy nekem az a kép a kép amit megfoghatok így zömében papírképek vannak. De néhányat most előkerestem és bár nem sok látszodik belőlem!( de ami látszik az bőven elég)
    előzmény:
    *zsóka49* (358)
    2006-06-29  17:32
  36. 2006. június 29. 18:26366.

    Szia  Kérek szépen rántott levest ,én is igy szeretem 

    turos tésztát is de abbol csak 1 falatot most nem kivánom de a leves a fincsi jöhet bármikor nyitva az ablak csak ovatosan mert közel ülök a gépnél az ablakhoz ne hogy "kupán "vágj   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (342)
    2006-06-29  12:39
  37. 2006. június 29. 18:20365.
    Marimama köszi ,hogy bizol bennem ,hogy nélkületek nincsen lagzi igen Ti lesztek a "liberoban " a koszorus lányok mert azt az esküvöt nevetés nélkül nem lehetne kibirni és nem tudnánk állandoan "elrohangálni" : Nó képzeld el én elöl "nagybibor kalapban" és ti vagy 16 an liberos koszoruslány ruhában természetesen  nekem van liberom és nélküle egy tappotat sem 
    előzmény:
    nagymama (346)
    2006-06-29  13:32
  38. 2006. június 29. 18:04364.

    Lemaradt, elfelejtettem nálam nagyon nagy vihar volt délután azt híttem ,hogy iccaka van 

    elment a villany is nem volt vagy 3 orahosszat 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2006. június 29. 18:02363.

    Zsóka igen jó volt a Balcsin meglenni 

    Marimama Kati és mindenki  nagyon hirtelen jött az egész  este jött egy telcsi hogy eltudok e menni hát bedobtam a szatyorba pár rongyot és be vágtam magam a kocsiba és irány Ami még nagyon jó ajánlat volt teljesen ingyen egy Bp.esti házaspárral voltunk igy( 4 en) .Nagyon jó sikerült "buli lett" 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2006. június 29. 17:51362.
    No ha mindenkinek sok a dolga én is megyek, már kipihentem magam , meg elovastam a hireket is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2006. június 29. 17:50361.
    Egy rendőrvicc:

    A rendőr focimeccset néz a TV - ben, a felesége pedig a konyhában főz. Egyszer csak hallja az asszony, hogy a férje óriási ordításban tör ki:
    - Góóól, góóól, góóól!
    Tíz másodperc múlva újra ordibálást hall:
    - Góóól, góóól, góóól!
    Bemegy a férjéhez és megkérdi:
    - Na Béla, ki rúgta a gólokat?
    - Hát az elsőt a Nyilasi, a másodikat meg valami Replay
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. 2006. június 29. 17:42360.
    ekem tegnap ment el, és én nyugiba elüvettem a porszivot, mivel mást nem tudok csinálni alapon, és amikor nem indult, csak akkor jöttem rá mekorra hülye vagyok hiába a korom, meg az eszem, már nem a régi
    előzmény:
    picivirág (357)
    2006-06-29  16:56
  43. 2006. június 29. 17:34359.
    Ildikó még mindig esik, vagy már létrán jön 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (351)
    2006-06-29  14:47
  44. 2006. június 29. 17:32358.

    Totyi!

    Hogy te milyen vagy, nem is irtad, hogy tettél fel képeket a mini nőről. olyanokat is amiket nyiltba nem. Irtó aranyos. Csak ezért néztem meg, mert emlékesztem Agó kiállitásákor valamilyen kosztümben volt. Most megnéztem, Azt hiszem valamilyen ilyen kéket veszek én is magamnak, mert hogy nadrágkosztüm lesz az már biztos 

    előzmény:
    totyogoka (355)
    2006-06-29  16:49
  45. 2006. június 29. 16:56357.
    Megkaptam bizony, és írtam is. Sajnos itt egész délelőtt áramszünet volt. Reggel még tudtam írni aztán semmi. Persze egész délelőtt olyat szerettem volna csinálni amihez áram kell. Mire visza jött az áram az egész lakás fényárbanvolt. Még a mosógépbe is beleraktam a ruhát, elfelejtettem, hogy nincs. Hát nem semmi amennyit Te tornászol? A Rubin Réka nem edzi annyit magát, mint Te. Ezek a papák már csak ilyenek. Igaz, hogy nekünk soha nem volt kocsink, ilyen élményem nem volt, de tegnap volt itt egy gimnáziumi barátnőm. Kicsit feszült volt és kibökte, mielőtt elindult volna a férje oktatta ki hogyan kell indulni. A bejáró kissé lejtős, neki részleges szallagszakadása van és óvatosan nyomta a nem tudom mit kell ilyenkor nyomni, a lényeg 10 centivel a kapu előtt állt meg. Ez az incidens rányomta a bélyegét a tracspartyra. A kis ünneprontók
    előzmény:
    dundori (349)
    2006-06-29  14:38
  46. 2006. június 29. 16:53356.
    Köszi Kati! Átadom neki, Azt hiszem majd együtt fogjuk a szülinapommal ünnepelni, mert most vasárnap megint mennek rokonokat meghivni(Erikának, nagy a családja, és szerte széjjel laknak) Aug 19.-én lesz a nagy nap, már mindjárt itt van, és még annyi mindent kell elintézni. A mi családunk nagyon kicsi, és mindenki itt lakik, ezért ez könnyü volt lejárni ( egy kerületben egy rakáson vagyunk)
    előzmény:
    stadber (348)
    2006-06-29  14:30
  47. 2006. június 29. 16:49355.
    Mindenkinek aki a Péter névre hallgat nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2006. június 29. 16:48354.

    Nos már süt a nap, és nagyon párás a levegő most már 25 fok van. Nem tudom hogy a hétvégén elhozzuk e a szönyegtisztitot, mert akkor még több esőt mondanak, meg hüvössebbet, és akkor nem száradnak a szönyegek, és repülve nem tudok járni.

    Gitta! Nekem is igy volt amikor a vállammal kezeltek 10.-et kaptam az első 5-ig csak rosszabb volt, fel sem tudtam emelni a kezem, de utánna egyre jobb lett.

    Ja és ma kaptam meg az értesitőt,hivatalossan jul 10.-től nyugdijasok klubbját szaporitom, most már a  "sétálos" időmet töltöm. Hál'istennek hamar ment mert már elötte megcsináltattam a szolg időmre vonatkozokat,( az internetten logtam honapikig, hogy telessen tisztába legyek mindennel) igy most csak a véglegeset kellett beadnom, amit sem perc alatt elbiráltak (2hét),

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2006. június 29. 16:42353.
    Sziasztok!
    meg jöttem és ma igazán hülye napom volt!
    Sok rossz hírt hallottam olyan kollegákról ismerősökről akik nagyon közel álltak állnak hozzám! Így aztán ma többet sírtam mint pisiltem.
    Egyébként itt is esett kevéske kis eső és valamicskét hült is a levegő ! Marika így jégkockára talán nem is lett volna szüksége Zolinak csak egy kis limonádéra az meg mindig van nálunk az asztalokon.Ma még az utcaseprőket is beinvitáltam mert nagyon ki voltak tikkadva szegények.
    Megyek és valami kaja után nézek mert ma még csak reggeliztem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2006. június 29. 14:52352.

    Szia Valikám! Nekem is hiányzik már a d.Éva, már teljesen kiszáradt a liberóm.

    Ezek a kezelések olyanok - bármily furcsa - a kezelések kezdetén, kb. az első két hétben sokkal jobban fáj minden, mint előzőleg. Aztán szép lassan enyhül, és a befejezés után kb. 2-3 hét múlva lehet érezni a javulást. Legalábbis én ezt tapasztaltam ki a 20 év alatt. Ma egyébként a gyógyvíz után mintha kicseréltek volna, de most, pl. hogy itt görnyedek a gépnél, már nagyon fáj a nyakam, vállam. Ma belopóztam egy csípőtornára (nekem nyak-váll, és külön gerinc tornám van), de mindet ki szoktam próbálni, ilyenen még nem voltam. Itt olyanokat tornáztatnak, akiknek csípő protézis műtétjük volt. Mondhatom (nekem nem volt), elég izzasztó gyakorlatokat csináltatnak velük. Hétfőn meg egy osteoporósis (csontritkulásos) tornán voltam, az nagyon jól esett. Már kérdezték a gyógytornászok, hogy sajátomra mikor járok majd? De hiszen oda is járok, csak akkor nem, ha közbe jön valami, aztán máskor pótolom. De tudják ők is, hogy ezeket nem hagyom ki, sőt túlteljesítem a beosztásomat is. Néha előfordul, hogy torna helyett úszom inkább, mert ha naponta 1 km-t leúszok, ér annyit, mint a torna.

    előzmény:
    precon (329)
    2006-06-29  07:58
  51. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. június 29. 14:47351.
    Nnna most már 1 kicsit esik!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  52. 2006. június 29. 14:43350.

    Most, hogy látom Kati is itthon van, és köszönt fiakat, unokákat, én is kívánok minden névnapozónak nagyon boldog, örömteli névnapot! Én még egyelőre ott tartok (de már nagyon jól haladok!!), hogy a topictársak adatait lekönyveltem. Nagyon kínos volt már sokadszorra rákérdezni valakinek egy-egy adatára. Aztán egyik este a lányok azt mondták, hogy illene már egy nyilvántartást csinálnom, és MEGCSINÁLTAM!

    Ezért nem várok külön dicséretet, csak azért írtam le, hogy lássátok, ilyen rendes vagyok - mégis - na én majd megdicsérem magam!

    előzmény:
    stadber (348)
    2006-06-29  14:30
  53. 2006. június 29. 14:38349.

    Szervusztok! Én is megérkeztem, a kései ebédet már itthon fogyasztottam el. Igaz, az első kezelést jól lekéstem, aztán sorozatban jött az összes többi baj: tegnap nem kapcsoltam le az autó lámpáját, már lemerült az akku. Papa sűrű káromkodások közepette (kibújt belőle az őspedagógus, eredetileg tanítónak készült!) "bebikázta". Hazafelé jövet kiderült, hogy világít egy sárga lámpa a műszerfalon, azt itthon megmondtam. Kérdések tömkelege: meddig jó a zöldkártya, meddig a műszaki, hány km van a kocsimban, mikor volt kötelező szervizen, stb. Mivel ezeket nem tudtam azonnal, jól összevesztünk, aztán kiderült, hogy március végén lejárt a műszaki. Több sem kellett papának, kibújt belőle az egyetemi tanár. Jól kioktatott, holnap reggel viszi a kocsimat a szervízbe (legalábbis remélem). Most egyelőre nem szól egy szót sem. Tudom persze, hogy igaza van, de túl sokáig mondja a magáét. Sajnos nem tudja abbahagyni! Mintha élvezné, hogy "elfogta az ultimat". Ilyenkor igyekszem nagyon mérgesen visszanézni rá, és akkor rájön, hogy már abbahagyhatja.

    Nálunk kisütött a napocska, nagyon sok jó eső esett, nagyon párás a levegő, sajnos most érnek a gombák (a fákon, szőlőn). Kíváncsi vagyok Marika, Julika megkaptátok-e az e-mailemet?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  54. 2006. június 29. 14:30348.

    Valikám,engem hiába vegzálnának,hogy egyek velük vacsorát,én is főzök az uncsimnak,de nem szem vele,minden rajtunk mulik hidd el.

    Otthon nekem is állandóan előjön a frissitéasi javaslat,és azt hiszem nem megy el a szolim,de ma megnéztem mégis elment,ki érti ezt.

    Zaóka 2 nagyon szép valóban a horvát tengerpart én sokat voltam ott,ott vannak rokonaim.

    Marimama ,uncsidnak és Sorber Erzsike P É T E R-nek nagyon boldog névnapot kivánunk,remélem ha lesz valami a Révfülöp-i taliból eljöttök Erzsike.

    MÉvi a dunai hajózás jó ötlet,de most már beborult,remélem nem áztok meg.

    Margit már hiányoztál,

    István nagyon jók a képek,gondolom szép volt a koncert is,.

    Zsóka mikor lesz a nagy nap ?Fiadnak is minden jót névnapján.

    Totyikám itt az eső,remélem felétek is esik,mert itt Zuglóban a dolgozómnál teljesen beborult és esik végre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. 2006. június 29. 14:22347.

    Sziasztok! Ittam, ettem, aludtam. Most éberdtem fel . a sötét ,aradt. Kevés széllel, de sokáig szép lassan esett az eső, a Dörgés sem volt nagy csak időnként egy egy nagyobb amikor be akartam kapcsolni a gépet. Most náőlunk 20 fok van, de a páratartalom az nagyon nagy lehet.

    Megvagyok jó volt a Balcsin ebben a melegben meglenni 

    Lányok, fiu tartsatok ki megy a hüvös felétek is...............

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  56. 2006. június 29. 13:32346.

    Szia Margitka! Már sutyorogtunk a háttérben, talán férjhezmentél. De ezt elvetettük, mert ugyi innen kerülnek ki a koszoruslányok a topicról.

    Elhiszem ilyen időben jó a Balcsi. Jól tetted, nagyon sokat dolgoztál, itt az ideje a pihenésnek. Na és a nagy megmérettetés előtt sem árt egy kis pihenés. Marika

    előzmény:
    megvagyok (341)
    2006-06-29  11:20
  57. 2006. június 29. 12:57345.

       

     

               Míg írtam ezt a levelet addig beborúlt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (342)
    2006-06-29  12:39
  58. 2006. június 29. 12:53344.

     

    Szédelgek mint a rézeg liba a melegtől.Nehezzen bírom

    előzmény:
    megvagyok (341)
    2006-06-29  11:20
  59. 2006. június 29. 12:52343.

     

    Bocsi Zsóóóóóóóka a te kisfiadnak is minden szépet és jót kívánok a névnapja alkalmából    

    előzmény:
    *zsóka49* (334)
    2006-06-29  08:19
  60. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. június 29. 12:39342.

    Sziasztok!   Jelenléti íven kéretik kipipálni! Bejelentkeztem, és közben megcsináltam egy tojásos levest, mire megjelent az ablak!  Hát ez így nem gömbölű!!!!

    Azt hiszik /mármint családon belül,/ milyen sokat vagyok a gépnél, azt el sem tudják képzelni, hogy csak egy feladatot oldottam meg!/  Ennyit az nlc-ről!

    Piszkosul be van borulva, de nagyon fülledt meleg van! Még mindig a gaz írtásával vagyok elfoglalva, de vasalni valóm már nincs! Nagyon megszerettem a vasalást, úgyhogy lehet küldeni, ez lesz az új hobby-m!!! 

    Nagyon megkívántam a rántott levest /sok tojással, köménymagosan/  Kér valaki???? Nagyon finom!!!  /Család azt mondja: egyek sokat, ha szeretem, ők nem tartanak igényt rá! Megelégednek a túrós tésztával! 

    Időközönként majd benézek.  Vali 4 óra után ideülök!!! keress!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. 2006. június 29. 11:20341.

    Szia 

    Na meggyüttem bocsika hogy le léptem mint a " Kurva a sezlonyrol"  De hirtelen ötletböl adódoan le mentünk a Balatonra és most értem haza tehát "megvagyok" 

    Reméllem már nem fázík senki 

    Este megyünk Péter uncsimat köszönteni ha majd nem ragyog ilyen szépen a Nap az égen  Most pedig azt sem tudom hol is kezdjem a munkát  ebböl adodan most pihizem egy kicst vagyis "mellé fekszem" 

    Legyetek jok és igyatok sokat de ki ne menjetek a napra  ha mégis ki kell menni vegyétek fel a "biborkalapot"  

    puszi  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. 2006. június 29. 10:29340.
    Jaj de szépen elneveztél!!! (Van benne valami... )

    Pista
    előzmény:
    nagymama (339)
    2006-06-29  09:43
  63. 2006. június 29. 09:43339.

    Szia Pista ! Köszi a beszámolót

    Szépek a fotók, na és az az öregur Hildával  Marika

    előzmény:
    KÖTETES (335)
    2006-06-29  08:43
  64. 2006. június 29. 09:37338.

    Ha még nincs légkondink, de szeretnénk egyet, olyan készülékre ruházzunk be, ami nem a víz lehűtése, hanem a levegő fagyasztása révén varázsol kellemes klímát a lakásba. Ezzel száz százalékosan kiküszöbölhetjük az oly annyira vágyott hideg levegő mellékhatásait.

    Forrás: http://www.niehs.nih.gov/external/faq/legion.htm, http://www.ccohs.ca/oshanswers/diseases/legion.html  

    A veszélyt a Legionella baktérium okozza. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  65. 2006. június 29. 09:27337.
    No ideért a vihar. Még nem fuj a szél, de már dörög, és lámpát kell gyujtani. Az NLC meg a tetünél is tetübb, ezért kikapcs
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2006. június 29. 08:56336.

    István nagyon szépek a fotok. Elhiszem, hogy nagyon élményben volt részetek.

    Más: Jelentem ÉNY.-on  ugy beborult, hogy csak naaaaaaaa. Lehet, hogy elközdődik nálunk a lehülés, mert kinntről egyre jobban csökken a hő. de lehet, hogy csak a nap miatt

    előzmény:
    KÖTETES (335)
    2006-06-29  08:43
  67. 2006. június 29. 08:43335.
    Szép jó reggelt mindenkinek!
    Hát a tegnapi orgonahangversenyt még egy költő sem tudja leírni...Csodálatos élmény volt!!!!!
    Tombolt a közönség..egyszerűen tombolt!!!

    Csatolom az ígért fotókat!

    Legyen szép napotok!

    István
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  68. 2006. június 29. 08:19334.
    Most még sz@rabban megy el mint tegnap Most 2x kell elküldeni utánna frissiteni, aztán vagy megjelenik vagy nem
    előzmény:
    *zsóka49* (333)
    2006-06-29  08:18
  69. 2006. június 29. 08:18333.

    Szisztok!

    Szép napot mindenkinek. Ma én is fejfájással ébredtem.Most már nagyon meleg van. De du. már lehülést mondanak itt nálunk.

    Köszönöm a jókivánságokat a fiam nevében átadom neki.

    Én is az összes Péter nevű fiut szivből köszöntöm kivánok nekik minden szépet és jót.

    Zsóka neked jó utat, és érezd jol magad.

    Marika! A Zoliék nappalija akkora mint az én egész lakásom nem irgyelem őket hütés-fütés ügyileg, nomeg a takaritás

    Vali köszi a kópot. Én sokat járok abba a bizonyos honlapra sok érdekes dolog van rajta

    Gitta! Te is vigyázz magadra, a mindennapos kezeléseknek remélem lesz eredménye.

    Mindenkinek további szép napot ha tudok jövök

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. 2006. június 29. 08:07332.
    Vali egyik este összekötlek beneteket MSN-en Zolival, mert én technikai analfabéta vagyok. Amugy csak az 5o n.m-es nappalijuk konyhával /mert ugye egyben van/ 4oo.ooo Ft-ba került volna klimázva, ez pedig 1oo felett kicivel. Most Pöstön van. Marika
    előzmény:
    precon (329)
    2006-06-29  07:58
  71. 2006. június 29. 08:04331.

    Isten éltesse a Péter fiadat Zsóka, sok szerencsét, boldogságot az elkövetkezendő nagy életlépéséhez!

    SorbetErzsike Péterének is jó egészséget, kevés munkát és boldogságot kivánok!

    A többi hozzátartozó Péternek is boldogságot, egészséget, jó szerencsét. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  72. 2006. június 29. 08:00330.
    Gitta, tényleg frissités után 2x jelenik meg a szoli. Lehet, hogy ugy gondolja, mint hajdanán az én főigazgatóm, amikor összefoglalta a vezetőségi végén a dolgokat. Igy kezdte "Gyengébbek kedvéért" - mert bizony untuk és sutyorogtunk a hosszu értekezleten, minden hétfőn 9-től 12-ig. Én például leolvastam az uj pulóveres kollegáim kötésmintáját, tárcát irtam az "ásitó inasokról". Csak akkor volt baj, amikor odaadtam az értekezlet füzetemet a titkárnőnek a jegyzőkönyv megirásához. Nem mindenki volt mindig vevő a humoromra. Hát már mi is unjuk az nlc vicceit.Marika
    előzmény:
    dundori (317)
    2006-06-28  21:37
  73. 2006. június 29. 07:58329.

     

    Totyi elég jól aludtam én is az éjjel,csak egy kis fejfájással ébredtem 

    Ez az NLC nem akar megjavúlni nagyon sok béna jött most náluk össze hogy még mindig @@@@@@@@@@@@@@@

    Tegnap este vagy huszadszóra bírtam megnyítni és ez az állandó frisítés hát az agyamra megy 

    Marimama engem is nagyon érdekelne az a vízhűtés???????????

    István remélem ti sem aszalódtok nagyon és jól érzitek majd magatokat.

    Zsóka jókat írtál ha a lányok nem lesznek itt többszőr ellátogatok a honlapra betettem a keresőbe köszi

    Gitta használnak a kezelések?

    Ildikó ma megpróbálok egy kicsit feljönni a Skypire jó lenne beszélgetni délután majd a lányokat kitúrom 

    Persze Zsóka 2-tővel sem sikerűl mostanában összejönni,vagy ő vagy én nem vagyok a gépnél  Apropó hol vannak azok a képek ahol ketten vagyunk??csináltál egy csomót.

    dÉva  kint van a telken??

    Éva51 már a Balatonon vagy?????????

    Kati én már sosem leszek sovány mert este a családom hat után újra eszik és nem hagynak békén engem sem 

    Erzsike54 jobb lenne neked is még a tengerparton és nem a munkahelyeden  

    Sorbet Erzsike PÉTEREIDNEK nagyon boldog szeretettben gazdag névnapot kívánok  

     

    előzmény:
    totyogoka (322)
    2006-06-29  06:17
  74. 2006. június 29. 07:52328.

    Szép jó röggelt!

    Megfőztem, kimostam, kiterigettem, reggeli papának kész,  egyik fiam már féluton Bp-felé, másikat  indult motorral a céghez.

    Vali köszönöm, már ideje lenne, hogy "megérintsen" benünket!!!Köszi a horoszkop.

    Zsóka2 kellemes nyaralást kivánok.

    Leventének küldött jókivánságokat köszönjük.

    Julika szürcsölöm a kávédat, köszönöm.

    Marcsi körülötted a 13.kerületben kering Zoli, dobj egy zacsó jégkockát a kocsijába, ha arra jár Azért aludtál jól, mert már nagyon fáradt voltál. Én is viszonylag jól aludtam.

    MÉvi szerintem a férjed jól döntött!!! Jó hajókázást és pihenést kivánok. Vigyázz, ne aludj el a napon!!! Olvasd el Zsóka intelmeit. Marika 

    J

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  75. 2006. június 29. 07:41327.

     

    Szép napod lessz a dunán de azért jó lenne ha vígyáznál és nem csinálnál magadből ropogós sült pipit  

    előzmény:
    mandula2 (323)
    2006-06-29  07:30
  76. 2006. június 29. 07:40326.

    Évikém itt vagyok.

    Csak közben visszaolvastam a tegnapi termést és egy kicsit elakadtam.Szerettem a Hofit.

    Látom Zsóka ismét utazik de jó neki.Mi meg itthon aszalódunk ebben a nagy melegben 

    előzmény:
    mandula2 (324)
    2006-06-29  07:32
  77. 2006. június 29. 07:37325.
    Sziasztok kellemes ébredést.

    2006.06.29. csütörtök

    KOS 03.21. - 04.20.
    Energiáját a munkájára kell fordítania, hogy megbirkózhasson a feladatainak sokaságával. A szerelmi élete is aktív lesz, és ezt sem szabad elhanyagolnia. Egyeztessen! És gyönyörű napok várják a szerelemben.


    BIKA 04.21. - 05.20.
    Munkája jól megy, de némi stresszre számíthat. A befektetett energia anyagiakban is megtérül. Jobbá válnak az emberi kapcsolatai, bár irigy emberek most is akadhatnak. Kerülje a feszült embereket, nehogy az ő idegességük is átragadjon Önre.


    IKREK 05.21. - 06.21.
    Ne vigye túlzásba a napozást, mert nemcsak a csúnya leégést kockáztathatja, hanem komolyabb betegségeket is kaphat. Tartsa be az előírt időt, különösen akkor, ha érzékenyebb a bőre az átlagosnál.


    RÁK 06.22. - 07.22.
    Jól alakul az idei nyár. Kreativitásának és kockázatvállaló hajlamának köszönhetően sikerül megszereznie mindazt, amire szüksége van. Ha szeret sportolni, most erre is megtalálja a megfelelő alkalmat.


    OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
    Mindent ráhagy a gyermekeire. A szünidő az övéké. Túlságosan mégse engedje el a gyeplőt. A fesztelenség is lehet irányított. Rengeteg jó program közül választhat. Például megtaníthatja őket lovagolni.


    SZŰZ 08.24. - 09.23.
    Nyári szabadsága idején hétköznapi gondjai messze távolodnak. Most nem gondol pénzre, üzletre, a világ megszűnik az Ön számára. A szerelmi barométer sok napsütést jelez.


    MÉRLEG 09.24. - 10.23.
    A hűtlenkedő Mérleg ma komoly összezördülésre, esetleg szakításra számíthat. Választás elé állítják egy fontos kérdésben, s attól teszik függővé a kapcsolat sorsát. Az egyedül élő Mérleg viszont "ha kicsit rámenősebb" megismerkedhet valakivel.


    SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
    Kicsit már lazítana. Reggel fáradtnak érzi magát, de azért nagy kedvvel lát hozzá a hátralévő feladatok elvégzéséhez. Akkor nyugodt, ha mindent rendben, megbízhatóan végrehajtott


    NYILAS 11.23. - 12.21.
    Itt az ideje, hogy pihenjen és erőt gyűjtsön. Otthona biztonságában lassan megnyugodhat. Kapcsolata partnerével új értelmet kap. Az egymásrautaltság megerősíti szövetségüket.


    BAK 12.22. - 01.20.
    Ma a személyiségén van a hangsúly, pontosabban azon, hogy mekkora hatással tud lenni másokra. Amennyiben szabadságra megy, útközben vagy nyaralás során biztosan megérinti a szerelem.


    VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
    Ne kockáztasson pénzt, akármennyire is ígéretes ajánlatot kap. Ne engedje meg magának azt a luxust, hogy hiábavaló reményeket fűzzön lehetetlen tervekhez. Egészségével minden rendben van, feltéve, ha igazán odafigyel magára.


    HALAK 02.20. - 03.20.
    A bolygóhatás hangsúlyossá teszi a szerelmet. Ugyanakkor a felelősségei is nőnek, amelyek a karrierelőmenetellel kapcsolatosak. Kerülje az idegességet, mert az hozzájárulhat az egészségi problémákhoz.
    előzmény:
    totyogoka (322)
    2006-06-29  06:17
  78. 2006. június 29. 07:32324.
    Valiiiiiiii!
    Mi ez a lazaság?
    Hol a horoszkóp???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  79. 2006. június 29. 07:30323.
    Szervusztok, szép napot!

    Szegény embert még az ág is húzza, tegnap hiába akartam feljönni a netre, még csatlakozni sem tudtam,mindig azt írta ki, hogy dugjak be egy kábelt... hovaaaa? Azután kiderült, hogy a környéken elment egy fázis, ezért nem működött a net /sem/.
    Csak késő este lett áram.
    Priviket ma reggel olvastam el, Marika köszönöm a részletes tájékoztatást, én mennék, de férj azt mondta, hogy nem meri reszkírozni a több órás tortúrát ebben a hőségben a magas vérnyomása miatt. Azért jó lenne elmenni, megnézni.
    Unoka most itt van nálunk pár napig, szombaton esküvőre megyünk, ma viszont a Dunára. Remélem zavartalan lesz a hajókázás.  Tegnap is őrült hőség volt, csak este volt egy kis dörgés, eső semmi.
    Nem olvastam vissza, ha este lesz még időm és erőm akkor átlapozom a tegnapi "sajtót", megnézem miről szólt a csevegés.
    Legyen szép napotok, majd jövök.
    puszi.
    Nem tudom Vali megírta-e már a horoszkópot, gyorsan visszalapozok, hogy tudjam mi várható mára.  
    előzmény:
    nagymama (318)
    2006-06-28  22:07
  80. 2006. június 29. 06:17322.
    Sziasztok ! Jó reggelt!
    Nem tudom mi történt velem tegnap este óta de teljesen átaludtam az éjszakát Most reggel 6-kor ébredtem és teljesen frissnek kipihentnek érzem magam.Régen volt már ilyen. Lehet hogy öregszem??????
    Most még kellemes az idő
    Zsóka24 Jó utat Neked és valóban csodálatos a Horvát tengerpart. Igaz én akkor jártam ott amikor még Jugoszlávia volt a neve de amit ott látsz az gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mindenkinek kellemes napot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  81. 2006. június 29. 06:13321.
    Szervusztok" Főztem kávét, mire megjön a horoszkóp legyen mit szülcsölni. Egyenlőre ennyit. A beígért enyhülésnek nyoma sincs, gyönyörű, nyaralásra való idő van. Anet nem javult meg, hiába a már több napon tartó rendszabályozása. Kívánok jó horoszkópot..kellemes, szép napot. Julika
    előzmény:
    er54 (320)
    2006-06-28  22:36
  82. 2006. június 28. 22:36320.

    Marimama Levente unokádat névnapján szeretettel köszöntjük

    Kivánok mindenkinek jó éjszakát szép álmokat

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  83. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2006. június 28. 22:28319.

     Szia Kati hát  ugy nézz ki, hogy Horváthországba megyünk.Ez feletébb érdekel mert ott még nem voltam. Azt mondta a fiam, hogy gyönyörü helyre megyünk nem fogom megbánni ! Hát én is azt hiszem. Mindenkinek jóéjszakát és szépálmokat.

     Vali az első képen mi vagyunk ezt még a lányok ugyse látták!!!A másodikon a lili kutyusom amelyiket hoztam az Íllatos utról ilyen szép lett.   Zsóka2.

    előzmény:
    stadber (312)
    2006-06-28  21:06
  84. 2006. június 28. 22:07318.

    Jó éjt szép álmokat, rúzsás csókokat.

    Zsóka nagyon érdekeseket irtál. Köszi. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  85. 2006. június 28. 21:37317.
    Bizony Julika, úgy van, ahogy a Kati mondja. Én is mondtam már!
    előzmény:
    stadber (313)
    2006-06-28  21:11
  86. 2006. június 28. 21:33316.
    Szóval ez egy olyan topic, amelyik mindent kétszer mond, kétszer mond. Visszaolvastam és nekem is rendszeresen kiírja, ugyan azt, mint a Valinak. Ha meg frissítek, kétszer küldi el!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  87. 2006. június 28. 21:31315.

    Szervusztok, szép estét. Szia Julika, elég későn válaszolok, de hát most kerültem a géphez nem olyan régen. Eddig épp Neked írtam egy e-mailt, remélem oda ért, mert hibát jelzett a gépem, aztán elküldtem mégegyszer, de olyan hirtelen elment, nem tudom célba ért-e?

    Én is irigy vagyok a kiállítás miatt, sajnos én ilyenekhez nagyon ritkán jutok hozzá. Pedig csak egy kis szándék hiányzik hozzá, igaz nem az én részemről, mert Bécsben állandóan remek kiállítások vannak, és nincs is messze. A párom unokáit rendszeresen kihordja a keresztapjuk. Főleg a kisebbet, aki művészeti szakközepes. Igaz is, hétfőn elment tőlünk Bécsbe a keresztapjához, és sajnos ma reggel kórházba került, mert valami vírusos gondja van, minden kijön belőle, elájult, most a 4. infúziót kapja, hogy ne száradjon ki, de még kb. félóránként most is hánynia kell. Kb. 1 hónapja ugyan ezzel a problémával otthon is kórházba kellett vinni. Még az is lehet, hogy összefüggésbe van ciklusával. Egyelőre nem tudunk többet, a kórházban tartották éjszakára is, és holnap még tovább vizsgálják.

    előzmény:
    picivirág (282)
    2006-06-28  12:05
  88. 2006. június 28. 21:31314.

    Szervusztok, szép estét. Szia Julika, elég későn válaszolok, de hát most kerültem a géphez nem olyan régen. Eddig épp Neked írtam egy e-mailt, remélem oda ért, mert hibát jelzett a gépem, aztán elküldtem mégegyszer, de olyan hirtelen elment, nem tudom célba ért-e?

    Én is irigy vagyok a kiállítás miatt, sajnos én ilyenekhez nagyon ritkán jutok hozzá. Pedig csak egy kis szándék hiányzik hozzá, igaz nem az én részemről, mert Bécsben állandóan remek kiállítások vannak, és nincs is messze. A párom unokáit rendszeresen kihordja a keresztapjuk. Főleg a kisebbet, aki művészeti szakközepes. Igaz is, hétfőn elment tőlünk Bécsbe a keresztapjához, és sajnos ma reggel kórházba került, mert valami vírusos gondja van, minden kijön belőle, elájult, most a 4. infúziót kapja, hogy ne száradjon ki, de még kb. félóránként most is hánynia kell. Kb. 1 hónapja ugyan ezzel a problémával otthon is kórházba kellett vinni. Még az is lehet, hogy összefüggésbe van ciklusával. Egyelőre nem tudunk többet, a kórházban tartották éjszakára is, és holnap még tovább vizsgálják.

    előzmény:
    picivirág (282)
    2006-06-28  12:05
  89. 2006. június 28. 21:11313.
    Julika az MSN egy privát levelező le lehet tölteni és akkor felveszünk a partnereink közé és te pedig minket,kered meg a bneten és töltsd le lépj be névvel és jelszóval.
    előzmény:
    picivirág (282)
    2006-06-28  12:05
  90. 2006. június 28. 21:06312.
    Hová utazol Zsóka2 ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291321 (311)
    2006-06-28  19:43
  91. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2006. június 28. 19:43311.

    Sziasztok mindenkinek szépestét kivánok!

    Marimama a Leventének Boldognévnaot kivánok.

    Itt nálunk az éjszaka erős villámlások és eső volt,de reggel mire felébredtem már nyoma sem volt, hogy esett. Pedig jól jönne egy kis hüsitő eső,de még mindig tombol a kánikula.Ki mentünk az Omszki tóra egy kicsitt napozni meg fürdeni,azért viz melett jobban el viselhető volt a meleg. 

    M Évi :A Cézár saláta csikokra vágott csmell piritva ,Jégsaláta apróra tépve majonézes öntettel kisfokhagyma,és egy kis  kapor benne. 

    Remélem, hogy mindenki jól van és élvezi a kánikulát Holnap kezdem bevásárlást ugy nézz ki, hogy jövö héten utazzunk. Biztos nagyon jó lesz ott is.További szépestét és jóéjszakát annak aki aludni megy. Zsóka2.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  92. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2006. június 28. 19:42310.

    Sziasztok mindenkinek szépestét kivánok!

    Marimama a Leventének Boldognévnaot kivánok.

    Itt nálunk az éjszaka erős villámlások és eső volt,de reggel mire felébredtem már nyoma sem volt, hogy esett. Pedig jól jönne egy kis hüsitő eső,de még mindig tombol a kánikula.Ki mentünk az Omszki tóra egy kicsitt napozni meg fürdeni,azért viz melett jobban el viselhető volt a meleg. 

    M Évi :A Cézár saláta csikokra vágott csmell piritva ,Jégsaláta apróra tépve majonézes öntettel kisfokhagyma,és egy kis  kapor benne. 

    Remélem, hogy mindenki jól van és élvezi a kánikulát Holnap kezdem bevásárlást ugy nézz ki, hogy jövö héten utazzunk. Biztos nagyon jó lesz ott is.További szépestét és jóéjszakát annak aki aludni megy. Zsóka2.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  93. 2006. június 28. 19:15309.

    Mára bucsuzom, mindenkinek nyugodalmas jó éjt, további jó beszélgetést

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  94. 2006. június 28. 19:14308.
    Gondolj apádra! - tévésorozat

    A Magyar Televízió hétrészes sorozata a művész hetvenedik születésnapja alkalmából megszólaltatja mindazokat, akik Hofi Géza munkatársai, segítői, barátai, szerzőtársai voltak, akik vele együtt dolgoztak, és akik nélkül az életmű sohasem jött volna össze.

    Az adásban megszólal többek között: Bánki Iván, Bednai Nándor, Bócz Mara, Csenterics Ágnes, Farkasházy Tivadar, Fellegi Tamás, Heller Tamás, Horváth Ádám, Horváth Charlie, Juszt László, Kállai István, Koós János, Korcsmáros György, Kovács Kati, Malek Miklós, Molnár Gál Péter, Nádas György, Riskó Géza, Sas József, Seregi László, Simor Ottó, Solymos Antal, Szabó Stein Imre, Szenes Iván, Szinetár Miklós, Veszelinov András, Vitray Tamás, valamint a Madách Színház titkára és ügyelője: Löffler József és Malinovszky László.

    Az összeállítás végigköveti Hofi teljes életművét a kőbányai gyermekkortól Rózsahegyi Kálmán színi-iskolájáig, a debreceni éveket és a budapesti beérkezés útját az alkalmi fellépésektől a tévé nyilvánosságáig, pályafutását a Mikroszkóp, majd pedig a Madách Kamara Színházban, egy új műfaj megszületését, amely a kabarét csakugyan forradalmasította.

    A műsorban sok ritkán, vagy egyáltalán nem látott felvétel – köztük alkalmi, amatőr felvétel - is helyet kapott, illetve Hofi Géza egyetlen filmszerepe, a Lila ákác című produkcióban. A Hofi-Koós show műsorok emlékezetes percei mellett felidézhetjük a klasszikus Odüsszeusz, a Rózsa Sándor paródiák vidám perceit, régi szilvesztereket, Hofi Géza emlékezetes monológjait a magyar futballról és a könnyűzenéről, vezető politikusokról, a hajdani táncdalfesztiválok sajátos hangulatáról, és nem utolsósorban a Mikroszkóp-beli nagy pillanatait.

    A Tiszta őrültek háza filozofikus humora után az utolsó évek fantasztikus sikereinek tanúi lehetünk, részletek szerepelnek a kínálatban a Hoféliából és az Élelem béréből, két olyan sikeres előadásból, amelyből legfeljebb pillanatok villantak fel az eddigi adásokban. A válogatás az első vállalkozás a nagy humorista életművének összefoglalására – harminc szemtanú, kortárs személyes vallomása, emlékei alapján, valamint a Magyar Televízió teljes archívumának felhasználásával egyben egy mozgalmas és ellentmondásos történelmi korszak hiteles és szórakoztató tükre
    előzmény:
    *zsóka49* (307)
    2006-06-28  19:13
  95. 2006. június 28. 19:13307.

    Július 2-án lesz a nagy nevettető, Hofi Géza születésének 70. évfordulója. A magyar kabaré külön utakon járó, mai napig töretlen népszerűségű mestere sajátos hangvételű produkcióival, összetéveszthetetlen stílusával már életében legendává vált, sok felejthetetlen órát szerezve közönségének.

    Hivatalos Hofi honlap

    Az évforduló alkalmából most elkészült az ország nevettetőjének régóta várt hivatalos honlapja, amely átfogóan mutatja be Hofi Géza életét és pályáját. A www.hofi.hu címen elérhető oldal célja, hogy emléket állítson a számtalan szakmai elismeréssel, többek között Kossuth-díjjal kitüntetett művész egyedülállóan izgalmas és változatos életpályájának, képekkel illusztrálva annak valamennyi fontos pillanatát.

    A legendás humorista életműve már bemutatásra került a Hofi Géza Élete és Pályafutása 1936–2002 című könyvben. A honlap a kiadvány egyfajta kiegészítése, kihasználva az online médium lehetőségeit egyedi tartalmak bemutatására is: a részletes életrajzon és diszkográfián túl megtekinthetők a feledhetetlen művészről megjelent újságcikkek és kritikák, valamint bele lehet hallgatni az albumok hanganyagaiba is.

    A honlap hamarosan kiegészül egy lapozható albummal is, amely Hofi Géza személyes naplójának anyagait dolgozza fel és mutatja be. Hofi rajzolt és írt is magáról, naplójában fényképeket, újságcikkeket, kritikákat és korabeli dokumentumokat gyűjtött össze, amelyek betekintést nyújtanak pályájának állomásaiba, a vidéki színészévektől kezdve egészen az országos sikerekig.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  96. 2006. június 28. 19:12306.

    Itt nálunk igen csendes a levegő, még a szél sem fuj, olyan mint a vihar elötti csend.

    Ezt most olvastam, ha holnap rossz lesz megint a net, és valaki itt akar pihenni ajánlom neki, Nomeg aki Hofit szerti:

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  97. 2006. június 28. 19:06305.
    Marika!
    Most hallottam az időjárás jelentésben hogy holnap Szeged környékén akár 36 fok is lehet.!!!!!!!!!!!!!!

    Itt kelet felől sötét felhők jöttek de valamerre el térültek.A csitt-csatt vihar nem kéne de egy kis frissítő zápor jól jönne!
    előzmény:
    nagymama (304)
    2006-06-28  18:41
  98. 2006. június 28. 18:41304.

    Nagyon szépen köszönöm LEVENTE nevü unokámnak névnapjára szóló jókivánságokat. Várom hozzánk helybe, mivel náluk vizhütéses szerelés folyik a háznál. Csak ugy megjegyzésként, a fiam fogékony minden ujra, aztán vagy sikerül vagy nem. A fütést is rövid idő alatt 4x szerelte át -

    Nem jó hir, hogy még Pesten mindig kánikulla van, máról holnapra halasztotta a pesti utat a fiam. Itt is tombol a nyár.Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  99. 2006. június 28. 18:13303.
    Vali sajnos nem csak nem a te napod, de engem is többször kivágott. Ugylátszik nem birja a meleget az inter sem
    előzmény:
    precon (284)
    2006-06-28  14:16
  100. 2006. június 28. 17:56302.
    Az MSN.-t telepiteni kell, akkor nem mondom tovább, mert irod, hogy ugy nem kell. Én is ritkán vagyok ott, mert ugy lehet , hogy leülsz a gép elé, valakit, vagy valakiket behivszm és irásban beszélgettek, és csak az látja akik bekapcsolodtak a beszélgetésben illetve behivtak. De akkor nem nagyon lehet felugrálni, mert a szöveg megy egyik a másik után, és nincs nagyon idő a visszolvasásra, és nem marad meg 
    előzmény:
    picivirág (282)
    2006-06-28  12:05

Címlap

top