Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2007. május 9. 11:1618301.

    Itt a topicon valamelyikőtök emlitette a köszvényt és Móni is arra gyanakodott, azért küldött szakorvoshoz benünket.Ma reggeltől lóti-futi volt, mert már 8-tól óránként kellett szedni a gyógyszert és utána megfőztem.

    Itt lóg az eső lába, nem is bánnám ha esne mert még mindig nagy száraszság van. Csak a vihar nem hiányzik, mert a fiuknak nagy a viharkára a tetőkőrsugárzók és antennáknál. Nekem is meg kellett igazitani. Dudacserép is megcsuszott kettő, remélem nem ázok be miatta, nem érhető el, szakember kell hozzá.

    Most folytatom a tegnap délben abbahagyott pakolászást, mert szerte-szét van az egyik szobában a dobozok. 

    Örülök, hogy itt járt sorbetErzsike. Én is kiváncsi vagyok a fotóira és ügyesek, látom birják a terhelést. Marika  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. május 9. 11:0718300.

    Szép napot.

    A tegnap esti szoli nem ment be, most találtam rá, keringett az ürgen: 

    Jó estét!

    Megjöttem anyukámmal a reumatológustól. Tündéri ez a B.Éva doktornő, anyukámat elbüvölte. Igaz én előre 2 órát, aztán még együtt a3 órát várakoztunk rá olyan sokan voltak. A méregtől persze majd ki pukkadok. Január óta izületgyulladással kezelte a háziorvosa és köszvénye van. Már a januári kórházi jelentésben is a megengedett 2x-ese volt a hugysav és senki sem figyelt fel rá.Ugy bocsátották el. /A tólig nem volt ott, hogy mi is észrevegyük/.

    Igy ma nem haladtam a selejtezéssel, de legalább anyukám rendbearakjuk. Most meg azt vettem észre, hogy nem lát jól. Következő a szemészet lesz.

    Mindenkinek jó éjt kivánok. Marika

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. május 9. 10:5718299.
    Bár nem olyan fiatal, mint a képeken volt látható, de "szerintem" még elmegy...
    előzmény:
    mandula2 (18296)
    2007-05-09  09:46
  4. 2007. május 9. 10:5618298.
    Hát ez a baj Évi...
    előzmény:
    mandula2 (18296)
    2007-05-09  09:46
  5. 2007. május 9. 10:2418297.
    Sziasztok! Mindenkinek szép napot. Itt sajnos nagyon hideg van (15fok) és esik az eső. Tegnap du, apa elkezdett pröszkölni, és fájt a dereka, estére már én is náthás voltam, Éjjel alig aludtunk reggel fél 6.-kor felébredtem irtó görcsös fejfájással, Vettem be egy gyógyszert el is aludtunk fél 9.-ig most kapkodás, mert apának menni kellett időre, Csak éppen azon volt a vita hogy egy kicsit begyujtottam, szerite dög meleg van, szeritem meg fázom a pulcsi is rajtam van. Ma azt hiszem nem csinálok semmit csak a legszükségessebbeket, mert irtó dögróváson vagyok.Totyi nagyon tündéti a mini nő, de apuka sem rossz a tortájával. A Levát sajnálom, de tényleg mostanában nem nagyon ért ré, este meg akor itt volt, mimár nem nagyon voltunk, de remélem azért tesztek fel képeket a kisunokárol amikor be tud jelentkezni.Kati nagyon jó utat érezdd jól magad. Remélem már Rózsa is hazajön lassan, bár amit a kislánya irt nem erre mutat egész berendeszkedtek a tanyán.Vali remélem Laci már teljesen jól van. Marika ma én nem pakolok. István szép a kakasod:-))Kincsi tetszett a vicc. MandulaÉva már a te unokád is ilyen nagy???Gitta szeritem is el kéne menni a szemdokihoz a férjednek. A multkor irtad, hogy tervezi a nyári utat, ahova te nem akarsz elemenni, ha jól emlékszem rá ( akkor nem tudtam irni r&aacute szeritem engedd el magad, nem árt egy kis kikapcsolodás a kutyust meg valahogy megoldodmegyek mert forr a teám, ha betudok nézni, és nem nyögök, akkor jövök. Ha valaki beszél Ildikóval jobbulást neki is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2007. május 9. 09:4618296.
    Jó reggelt, szép napot!

    István! Csak ARRÓL a kakasról tudok elismerően nyilatkozni, amit a képen láttam.  

    Katikám remélem "melegebb éghajlatra" utazol. Érezd jól magad és gyere vissza kipihenten, egészségesen.

    Sorbet Erzsike ha már otthon leszel, írhatnál egy hosszabb levélkét, na meg persze jó lenne, ha képeket is feltennél.
    A napokban néztem meg az "Almák kenyérhéjjal" c. képet... tudod...
    Ugye minden rendben?  

    Margit a tábla jó ötlet.
    Láttam egy klipet, ott egy férfi tartott egy táblát a feje fölé ÖLELJ MEG! felirattal.
    Sokan megtették.  

    Totyika! Nem létezik hogy ennyire szalad az idő. Kittyke még csak most született. Igaz hogy a mienk is már elmúlt 5 hónapos.

    Valikám azt írod a kópban: ..." Mondja el kedvesének, hogy mennyire fontosnak tartja őt".
    Már éppen el akartam mondani, amikor bejött a szobába, de azt sem tudtam hogyan meneküljek ki gyorsan. Tegnap kapott valakitől egy hajdúsitó zselét,- fürdés után azt kente a fejére - ami olyan büdös és émelyítő, hogy gyors szellőztetés után futásra fogtam a dolgot.... majd elmondom neki máskor  , ezt a bűzbombát meg kidobom. 
    Viharos szél van, amolyan csonthasogató.
    Gitta válaszoltam.  
    előzmény:
    KÖTETES (18295)
    2007-05-09  08:52
  7. 2007. május 9. 08:5218295.
    Szia Valcsi!
    Gondban vagyok, így reggel!!!
    Most a MandulaÉvinek címzett kérdésemre, avagy az ÖTYE-klubban kapcsolatban bólintottál igent?????



    JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, NADON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!
    Mindenkinek szép napot kívánok!!!

    István

    u.i.
    Ugyanis arra a szolimra válaszoltál, melyet MÉvinek írtam...
    előzmény:
    precon (18292)
    2007-05-09  07:15
  8. 2007. május 9. 07:2118294.

     

    Marika nagyon ügyesen intéztétek a dolgokat 

    előzmény:
    nagymama (18262)
    2007-05-08  10:40
  9. 2007. május 9. 07:1718293.

     

    mÉvike a köntöst én sem láttam 

    Látod titkosították a röngen felvételeidet azért nem adják oda 

    előzmény:
    mandula2 (18266)
    2007-05-08  12:14
  10. 2007. május 9. 07:1518292.

     

    Igen István 

    előzmény:
    KÖTETES (18267)
    2007-05-08  13:27
  11. 2007. május 9. 07:1418291.

     

    Totyi hasonló cípőben járok én is az idő szalad én meg nem haladok. 

    előzmény:
    totyogoka (18278)
    2007-05-08  21:04
  12. 2007. május 9. 07:1318290.

     

    Gitta a párod eredménye milyen lett?

    csináltas új szemüveget nem játék ha rosszúl látsz vezetés közben. 

    Adélka már nemcsak a hangokat de már valószínű hogy a személyeket is felismeri és örűl neked.

    előzmény:
    dundori (18268)
    2007-05-08  13:29
  13. 2007. május 9. 07:0918289.

     

     

           

    előzmény:
    sorbet (18271)
    2007-05-08  16:56
  14. 2007. május 9. 07:0918288.

     

    Nem rossz a táblás megoldás 

    előzmény:
    megvagyok (18276)
    2007-05-08  19:44
  15. 2007. május 9. 07:0818287.

     

    Katikám csodás élményekkel teli utat kívánok.   

    előzmény:
    stadber (18280)
    2007-05-08  21:21
  16. 2007. május 9. 07:0718286.

     

    Évike nekem is kéne pakolásznom ,meg szanálnom,de mindig mindent visszarámolok 

    előzmény:
    Eva51 (18275)
    2007-05-08  19:01
  17. 2007. május 9. 07:0618285.

     

      

    előzmény:
    er54 (18282)
    2007-05-08  22:25
  18. 2007. május 9. 07:0118284.
    Jó reggelt itt is vacak az időőőőőőőőő.

    ----------------------------
    2007.05.09. szerda

    KOS 03.21. - 04.20.
    A mai napon minden tekintetben megoldódnak pénzügyi problémái. Új tervei részleteit elkezdheti kidolgozni. Este kapcsolódjon ki, menjen el valahová, ahol még nem volt. Szerezzen új élményeket.

    BIKA 04.21. - 05.20.
    Bizonytalanságot érez a jövővel kapcsolatban. Hírt kap, amely valami új és ígéretes kezdetet jelent. Nehéz emberekkel is sikeresen szót ért. Jó fellépésű, még váratlan helyzetekben is.

    IKREK 05.21. - 06.21.
    Álljon ellen a kísértésnek, hogy túlságosan megkritizáljon valakit. Használja inkább az értékes pénzkezelő ösztöneit. Stabilabb helyzetben van, mint gondolná. A Vénusz és a szerelem jelen van.

    RÁK 06.22. - 07.22.
    Nagyon mérges valakire. Jaj annak, aki most keresztezi az útját. Ne veszekedjen, annak semmi értelme. Gondolja végig, hogyan lehetne helyre hozni azt az igazán nem végzetes hibát.

    OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
    A szerelemben hajlamos az elbizonytalanodásra. Annak a kapcsolatnak, amelyben le akarja élni az életét, menedéknek kell lennie. Ha csupán hatalmi csatározás színhelye, változtatni kell rajta!

    SZŰZ 08.24. - 09.23.
    Valaki a családtagjai közül hiányozni fog Önnek, talán mert elutazik, esetleg elköltözik környezetéből. Érzelmeit titkolja, de legalábbis nem úgy mutatja ki, ahogy szerettei elvárnák Öntől.

    MÉRLEG 09.24. - 10.23.
    Kedvességének ma aligha tud bárki ellenállni. E képességét jól kamatoztathatja ügyes-bajos gondjainak intézése során is. Magánéletében is kedvező változásra számíthat.

    SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
    Nehezen viseli a magányosságot, az egyedüllétet. Társtalanságáért csak önmagát okolhatja. Pünkösd havában lehetősége lesz arra, hogy új ismeretséget kössön, illetve a régi kapcsolatait felelevenítse.

    NYILAS 11.23. - 12.21.
    Magánéletének titkait ne fecsegje ki akárkinek, mert abból csak baja származhat. Főleg azoktól tartózkodjon, akiket minden apró részlet és főleg a pénzügyek érdekelnek. Ha így lesz, nyugodt, bensőséges napra számíthat.

    BAK 12.22. - 01.20.
    Terveivel most előállhat, sorra megvalósíthatja azokat. Semmi akadály nem kerül útjába. Töltsön néhány értékes órát családjával, barátaival. Élethelyzete szerint Ámor nyila megcélozza szívét.

    VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
    Tervezgetések, vágyak, remények kerülnek előtérbe. A múlt tapasztalatai segíthetnek abban, hogy jól döntsön fontos ügyekben. Magánéletében nem szereti, ha uralkodnak Ön fölött, de boldog, ha egy erős társ mellett élhet.

    HALAK 02.20. - 03.20.
    Különös napja van. Semmi nem úgy megy, mint ahogy eltervezte. Ennek ellenére sikerül kihasználni az idejét úgy munkában, mint az otthonában. Mondja el kedvesének, hogy mennyire fontosnak tartja őt.
    előzmény:
    totyogoka (18283)
    2007-05-09  05:54
  19. 2007. május 9. 05:5418283.
    Szép jó reggelt!!!!!!!

    Itt szinte viharos erejű szél tombol!!!! És még hideg is van!
    Kincsike! Jót nevettem a viccen!!!!!!
    Katika!! Jó pihenést , kellemes kikapcsolódást!
    Kiszuny Ildinek jobbulást!
    És Mindenkinek kellemes napot!!!!!!!!
    előzmény:
    er54 (18282)
    2007-05-08  22:25
  20. 2007. május 8. 22:2518282.

    Az autóversenyző halálos balesetet szenved. Özvegyét behivatják a hullaházba, hivatalos azonosításra. A boncmester kihúz egy fiókot, de a versenyző holtteste nincs benne. Kihúzza a másodikat, majd a harmadikat. Egyikben sincs. Az asszony keserves bőgésbe kezd:
    - Ő az! Ráismerek! Szegénykém, sosem volt az első három között!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2007. május 8. 22:2018281.
    Jó éjszakát szép álmokat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2007. május 8. 21:2118280.
    Sziasztok! Itt a barátosném az Ildikó,vele eltelt az este,jó éjszakát és szépálmokat nektek.
    előzmény:
    stadber (18279)
    2007-05-08  21:18
  23. 2007. május 8. 21:1818279.

    Sziasztok! Holnap nem jelentkezem a munkahelyemről,mert nem dolgozom,majd este mielőtt lefekszem forró bucsut veszek tőletek,mert 6 napig nem hallok hirt felőletek.

    Sorbet Erzsike sok-sok puszit küldünk Péternek is és örülök,hogy bejeletkeztél,várjuk az otthoni jelentkezésedet is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2007. május 8. 21:0418278.
    Ildikónak mielőbbi jobbulást!!!!!!!!
    Én nem tudom mi a fene van velem de egyszerűen úgy repül az idő !
    vagy nem tudom rendesen beosztani vagy öregszem vagy nem tom mi a fene lehet az oka de folyamatosan csinálom és amit azelőtt 2 óra alatt elvégeztem most épp a duplájába kerül Kis főzés kis mosogatás kis vasalás kis teregetés kis portörlés és 9 -óra. Most meg már fáradt is vagyok mint a kutya!!! Na megyek és zuhanyozok , remélem aludni még tudok!!!!!!!
    Szép álmokat ! Jó éjszakát!
    előzmény:
    Eva51 (18275)
    2007-05-08  19:01
  25. 2007. május 8. 19:5418277.

    Szia Évike! Nagyon örülök, hogy benéztél! Sajnálom, hogy Ildi beteg lett, én vasárnap beszéltem vele, akkor még nem panaszkodott.

    Ha én sem jönnékvissza, én is jó éjszakát kívánok Nektek.

    előzmény:
    Eva51 (18275)
    2007-05-08  19:01
  26. 2007. május 8. 19:4418276.

    Jó éjt mindenkinek  

    Nálam is szomorkás az idő!Kicsit még dolgozom és megyek az "ágyasmoziba"  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2007. május 8. 19:0118275.
    Sziasztok Kislányok!

    Marcsika nagyon ügyes vagy, csodálatos lett a "csokor", és hát az a kicsilány, valami tündéri, mindig szebb- és szebb lesz.
    Fázom, olyan hideg lett nálunk, beborult, lehet be is fütök, nem fagyoskodok, még meg sem gyógyultam rendesen, nem akarok ismét, elég volt egész télen.

    Ildikó is lebetegedett, telefonon beszéltünk, fekszik, nagyon fáj a jobb oldala, kisugárzik a hátába is, de nem olyan, mint amikor levegő szorul be. Nagyon kértem, hogy holnap menjen orvoshoz, csak csütörtökön akart menni.
    Olvasom, milyen ügyesek vagytok Zsóka, Marika (szekrény rámolgatás, szanálás), ne ez az, amit nekem is sürgősen meg kell(ene) csinálnom, de mindig akad valami más tennivaló.
    Olvasgatok még vissza, de olyan lassu megint az nlc.
    Ha nem tudnák visszajönni, mindenkinek jó éjszakát, szép álmokat kívánok.
    előzmény:
    totyogoka (18274)
    2007-05-08  17:24
  28. 2007. május 8. 17:2418274.
    Ja persze hogy lemaradtak a képek!!!!!
    előzmény:
    totyogoka (18273)
    2007-05-08  17:20
  29. 2007. május 8. 17:2018273.
    Sziasztok!!!!!!

    Na most aztán magyarázhatom az új köntöst! Esküszöm pedig hogy reggel amikor bekapcsoltam alig ismertem rá a topikunkra. Jóval nagyobb betűkkel és más formátummal volt megjelenítve.Apus itt kuncog ! Azt állítja még félálomban voltam biztos amikor a gép elé ültem reggel.
    Voltam tüdőszűrésen majd a holnapi eredménnyel mehetek tovább az alkalmassági vizsgálatra.feltűnően hamar végeztem.Itt is fúj a szél , de süt a napocska.
    Most találtam néhány képet a túrorudi csokorrol meg a hétvégi szülinapi buliról. ( Mégegyszer köszönöm a jókívánságokat!!!!!)
    mÉvike! De még milyen nagyon szép és jó hely a Kakasszéki gyógyintézet!
    Ha mi oda bekerülhetnénk hamar rendbe raknák a vállunkat! Állítólag nagyon szuper kezeléseket lehet ott kapni. Antal Imrét is ott kezelték az elmult évben.
    Sorbet Erzsike! De örülök , hogy írtál!
    Levának nincs netje , lemondta az internetet , mert így sem nagyon használta ki. Majd a klubból jelentkezik be néha. El akart köszönni de mire be akart írni már nem volt netje pedig 1.-től mondta le de már 30.-án se működött.
    Megyek holnapi ebédet csinálni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2007. május 8. 16:5718272.

    Szia ! Aktuális nagyon is  tehát a 3 M.val az Arany j. utcáig igy ki van irva vagy bemondják ,hogy most az Arany j. következik

     

    Gitta irja hogy küldött emailt no azt most a gép nem engedi meg nyitni  

    Mindegy nyakamba akasztok egy táblát  és majd minden arra járo  egyet és estig csak oda érek  

    előzmény:
    stadber (18264)
    2007-05-08  10:46
  31. 2007. május 8. 16:5618271.
    Sziasztok draga topictarsaim!

    Sajnos az utolso hozzaszolok jele csupa piros, azt jelenti nem tudok most senkivel elbeszelgetni. E honap masodik feleben otthon leszek egy par napot, akkor majd tobbet lehetek a topicon. Kaptam priviben egy aranyos beszamolot, igy nagyjabol kepben vagyok, mi is tortent veletek, miota nem lehetek itt rendszeresen.
    Mi jol vagyunk, lassan letellik az ittletunk elso negyede. Itt is rohan az ido, igyekszunk kihasznalni a maradekot is, megnezni, atelni mindent, amit csak lehet.
    Mindenkit sok szeretettel udvozlok, mindenkinek drukkolok tovabbra is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2007. május 8. 13:3918270.
    Katikám! Te pedig ne is szanálj, mert nem kell kidobnod semmit. Ugyanis Neked csak szép holmijaid vannak. Már minden új, az ajtótól az ablakig, a fürdőtől a szobákig, gondolom akkor a szekrények is csak szép dolgokkal vannak tele. Ha mégis kidobnád, fénypostával küldd el ide hozzám.
    előzmény:
    stadber (18264)
    2007-05-08  10:46
  33. 2007. május 8. 13:3718269.

    Szervusz Kedves Zsóka! Jó, hogy benéztél, mert teljesen lefoglal az a nagy rendcsinálás a Marikával együtt! Erre nekem van egy jó ötletem, ahogy én szoktam régen a kisfiammal. Minden hét végén, amikor takarítania kellett, kiöntögettem a fiókjait a szoba közepére és csak azt rakhatta vissza, amire még szüksége volt. Igaz, igy is megtelt minden héten minden fiók. De ezt írtam már. Most jutott eszembe.

    Nekem is van rengeteg selejtezésre váró holmim, de én nem dobom ki (sajnos), mert míg van kutya a háznál, én is felhasználok dolgokat az ágyneműje pótlására. Igaz leginkább az elkopott paplan és párnahuzatok gyülekeznek, a ruhákat meg sajnálom kidobni, mivel a lányom is tud varrni, leginkább ő válogat közülük és viszi azt, amit fel tud használni valami másra.

    előzmény:
    *zsóka49* (18257)
    2007-05-08  09:53
  34. 2007. május 8. 13:2918268.

    Szervusz Évike!

    Bízzunk benne, hogy segítenek a gyógyszerek. Jó lenne már ha "kikopna"  belőled, bár én ez ügyben pesszimista vagyok. Sokszor gondolkodom el azon, hogy is fogadnám, ha egy napon arra ébrednék, hogy nem fáj semmim? Aztán csak azt tapasztalom, hogy napról-napra jön hozzá valami. Igaz, azt is be kell vallanom, hogy ez ügyben én semmiféle gyógyszert nem szedek. Szokta kérdezni a doktorom, hogy mit szedek a fájdalomra, de mindig elmondom neki, hogy nem a fájdalmat kellene csillapítani, hanem valahogy az alapbetegséget. Persze tudom, hogy én ezt nem nagyon határozhatom meg, de annyi gyógyszert szedek már, hogy nem akarok mégtöbbet.

    Tudom, hogy többen vagyunk így ezzel, hogy reumatikus, izületi problémával küszködünk, épp ezért én pontosan tudom, mennyire kellemetlen ez a fajta betegség. És azt is tudom, hogy nem lehet már meggyógyítani, csak szinten tartani, vagy tényleg a fájdalmat csillapítani.

    Itt a szomszéd kertben is szépen növekszenek a napraforgók, épp a minap ajánlotta a szomszédasszony, hogy vegyek ki amennyi kell, de hát nekem már nincs helyem, de fogok majd gyönyörködni az ő kertjében. Egy másik szomszéd pedig a futórózsájával dicsekedett tegnap, mire mondtam neki, hogy valójában nekünk díszlik, hisz pont szemben van a mi bejáratunkkal, ők pedig alig látják. Hát,  mondta, ez tényleg így van.

    A nálunk esett eső sokat segített a növényeknek, szemlátomást növekszenek. A szél itt is feltámadt, ma már esett pár csepp eső, de most olyan melegen süt a nap, hogy arra következtetek, lesz ma még egy kiadós eső. Sajnos a csigák is szaporodnak. Ma volt a napokkal ezelőtt beígért sövény nyírása, nekem nem volt vele dolgom, viszont annál több irodai munkával végeztem már ma.

    Párom UH-ra ment, remélem nem rossz hírekkel tér haza. Amint haza érkezik, én szedem a sátorfámat és megyek "ügyet intézni", a szokásos útvonalon: posta, bank,  bevásárlás. Mivel egyre rosszabb a szeme, csak a legrövidebb útvonalon közlekedve és a legfontosabb dolgokat intézi a párom, ezért mostanába duplán járunk a "városba". Ez ugye úgy hangzik, mintha mi nem ott laknánk, de szokásunkká vált ez a kifejezés, mert ezelőtt a belvárosban laktunk, most meg kissé messze esik tőlünk a központ.

    Adél babánk csoda kis tündérke, már sokat mosolyog bizonyos szavakra. Úgy látszik, a hanglejtéseket már tudja különböztetni. Nagyon örül, ha azt mondom neki: kókuszdió, vagy cicamica. Ezekre mindig mosolyog.

    A rokonságban született kisbabával kapcsolatban ma kaptunk információt, visszahozták ide a helyi kórházba (megjárta már Győrt és Bp-et is). Most itt is az intenzíven van, de jól eszik, növekszik. Mint mondták, ma beszél az anya a főorvossal, és kér tőle valamiféle felvilágosítást...? Amint mondták, nem mondtak le a következő babáról sem, szeretnének testvért a nagyobbik gyereknek.

     

    előzmény:
    mandula2 (18266)
    2007-05-08  12:14
  35. 2007. május 8. 13:2718267.
    Szia Évi!
    Namármost: az enyém( a sajátom ), vagy a feltett fotón lévő kokri...????

    István
    előzmény:
    mandula2 (18266)
    2007-05-08  12:14
  36. 2007. május 8. 12:1418266.
    Szervusztok

    Új köntösről beszéltetek... lehet hogy új az nlc köntöse /én nem vettem észre/ de hogy két napja nem tudok belépni, az biztos.
    Kikapcs...bekapcs, úgy marad sőt megy egész nap, észre sem veszem, mert a gép egy kis szobában van, én meg cikázok.
    Most visszaolvastam.

    Lemaradtam a köszöntésekről is, így utólag - ahogy mondják - "kissé megkésve, de annál nagyobb szeretettel" kívánok sok boldogságot, jó egészséget az ünnepelteknek és a hozzátartozóiknak is.
    Valikám nem működött a levelezőm sem, de miután újra jó /magától ?!/ kinyitottam és megkaptam az unokáidról a képeket.
    Vigyázhat rájuk az édesanyjuk,  nagyon szépek, gratulálok.

    Marika miért gondoltál rám különösen?
    Tegnap voltam a röntgenen, mindenféle kopásról, gyulladásról írnak. Megkérdeztem, hogy megkaphatom-e a felvételeket, mire közölte az egyébként aranyos dokinő, hogy nem, de megvehetem. !!!!! Mi van???
    Meg sem kérdeztem, hogy "hogyé aggyák" legyenek boldogok vele, régebben kézbe adták, haza lehetett vinni.
    Szedem a gyógyszert, valamivel tényleg jobb, de ráfeküdni, emelni, fel vagy hátranyúlni nem tudok... de azért dísznek jó a jobb kezem.   Csak hogy teljes legyen a leltár.  

    István a kakasod gyönyörű!

    Az előbb kimentem a kertbe, olyan meleg szél fújt, egészen kellemes.
    Most viszont olyan vihar van, a földig hajtja még a diófa ágait is.
    Gitta! Szépen nőnek a napraforgóim. Majd időnként küldök fotókat a "gyerekekről".

    Marika tényleg van olyan hogy "Kakasszéki" Rheumatológia? 
    Jót vihorásztam magamban, azt hittem csak kitaláció.  
    előzmény:
    nagymama (18262)
    2007-05-08  10:40
  37. 2007. május 8. 11:3118265.
    Bezony, bezony Valcsi!
    Nem tűröm és soha sem tűrtem a korláto(lta)kat...
    Csak nem az ÖTYE- klubba mégy????

    Mindenkit köszöntök s ezzel jelentkezem is mára!
    Legyen derűs napotok!

    István
    előzmény:
    precon (18250)
    2007-05-08  08:06
  38. 2007. május 8. 10:4618264.

    Visszaolvastam!Látom ma még kevesen voltatok,itt nálunk is olyan borongós,de nem hideg idő van,nem bánnám ha esne,nem kell öntözni,meg az esőviz sokkal jobb ,mint a csapviz.

    Ma még dolgozom,de ma jön az Ildikó barátnőm és holnap már szabin vagyok,annyi elintézni valóm van,hogy nem is fogom győzni,futkosok majd,mint pók a falon.Még egyet a szalonba is elakarok menni,hogy le ne maradjak a heti penziumról,meg massziroztatni is megyek,hogy az utat jól birjam.

    Ugí irigyíellek benneteket,hogy milyen lelkesen pakoljátok a szekrényeket,szerintem nekem erre csak akkor lesz időm,ha nem fogok dolgozni.

    Legyen jó  napotok Puszi mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2007. május 8. 10:4418263.

    Katikám köszi, de a mi Mihályaink /még szerencse/ szeptember 29-én tartják a névnapjukat.

    No megyek dolgomra, mert itt ragadtam. Mindenkinek ilyen szép napsütéses időt kivánok, mint itt van nálunk dél-keleten. Marika

    előzmény:
    stadber (18260)
    2007-05-08  10:36
  40. 2007. május 8. 10:4018262.

    Sziasztok!

    Valika valóban jó kedvem lett /Bak/, anyukámnak elintéztem a mai szakorvosi látogatását. A Kakasszéki Reumatólógiai Intézet főorvosnője rendel ma nálunk a kp.orvosi magánrendelőben l6,30-kor, és Ildi menyem elhozza, én meg sortülök már egy órával előtte. Ez közel is van a lakásához, igy vissza már hazasétálunk.

    Most pedig főzök meggylevest, fasirozott és borgonyapüré, saláta, palacsinta van  ,  csak melegiteni kell.

    Zsóka én is folytatom a pakolászást. Jó tipp a kötöttholmikból párnahuzatot varrni. Bár én analfabéta vagyok a varráshoz, de összehorgolom, vagy hugom, anyukám megvarrja. Nekem vásárhelyi himzéses /sokat vartam hajdan/ volt a diszpárnák huzata, de már szétmostam.Egy kalocsai huzatot találtam a multkor

    előzmény:
    *zsóka49* (18259)
    2007-05-08  10:00
  41. 2007. május 8. 10:3918261.
    Margitom! Nem tudom aktuális -e  még a kérdés a Minisztériumról,a 3-as mertróval elmész az Arany János utcai megállónál leszállsz és onnan gyalog mész az Akadémia és Arany János sarkán van a Minisztérium.
    előzmény:
    megvagyok (18230)
    2007-05-07  19:22
  42. 2007. május 8. 10:3618260.
    Sziasztok! először is minden Mihály nevü kedves hozzátartozót szeretettel köszöntök névnapján és mi nden lehetó jót kivánok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2007. május 8. 10:0018259.
    Éva hogyhogy hazalátogattál, valamiről lemaradtam, én még a fogdokinál tartok...............
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (18241)
    2007-05-07  20:50
  44. 2007. május 8. 09:5418258.
    Hát tényleg Marika jól teszed ha szakorvost keresel, mert tényleg nem mindegy
    előzmény:
    nagymama (18249)
    2007-05-08  08:06
  45. 2007. május 8. 09:5318257.
    Ma is rendezgetnem kellenne, mert szépen sorba megyek minden nap egy polc.....szanálás mosás. A régen nem használt poharak átmosása, meg az edényekké. Tegnap találtam egy kötött t ujju pulcsit, abbol csináltam párnahuzatot kézi varassal, hát mit mondjak jol elvoltam vele. Sajnáltam kidobni fel nem vettem volna igy megoldottam , mert a beépitett szkrénybe sok diszpárna volt, amikor divat volt a subaszönyeg akkor gyártottam öket most lehuztam, ( csunya volt már) és arra csináltam meg a lustakötéses huzatot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2007. május 8. 09:4818256.
    Szépek voltak a versek , meg köszi a kopot, ma az apáé nagyon jó ( hal)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2007. május 8. 09:4718255.

    Sziasztok4

    Szép napot mindenkinek. Itt már egy kicsit kezd szomorodni az idő, remélem nem lesz eső. Tegnap annyi melom volt, nem volt időm irni, csak egy kicsit beleolvastam mire válaszra került volna a sor már itt is kellett hagyni a gépet. Az eső annyi esett nálunk is, hogy a gyerekeknél az irodába befolyt, most száritják a szönyegpadlot, de lehet hogy ki kell cserélni. Vasárnap is nagy volt a forgalmo jöttek a gyerekek, mi mentünk a mamához stb.Akik beáztak minden részvétem, nem tudom miért nem tud rendessen esni az eső, most itt a kiskertekbe szeritem veleverte a földba a magokat ugy hogy ujra kell öltetni mindent ahogy elnézem.Mi van a Levával? már régen láttam?

    A Gizusunkról én is megemlékeztem, nagyon aranyos teremtés volt, még mindig itt van a fülemben amikor Pesten találkoztunk mág ott is hivta a főnöke, mert nem tudott nélküle meglenni, és max kihasználta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2007. május 8. 08:2618254.
    Mindenkinek jó reggelt, szép napot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2007. május 8. 08:2318253.

     

     

    Mindenkinek csodás békés napot kívánok.Megyek a dolgomra.Délután meg a klubba 

    előzmény:
    precon (18251)
    2007-05-08  08:07
  50. 2007. május 8. 08:1018252.

     

    köszike szép virágözönt hoztál 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (18241)
    2007-05-07  20:50
  51. 2007. május 8. 08:0718251.

     

      má nem sírok,én sem tudtam megnézni 

    előzmény:
    megvagyok (18235)
    2007-05-07  19:44
  52. 2007. május 8. 08:0618250.
    Szép jó reggelt.Én csak anyit észleltem hogy szélesebb a reklám felül
    -----------------------------------
    2007.05.08. kedd

    KOS 03.21. - 04.20.
    Nyűgös napja van. Mindig kitalál valamit, hogy elodázhassa teendőit. Ahelyett, hogy reggel frissen, gyorsan nekikezdene a munkának, kelletlenül tesz-vesz. Több kárt tesz, mint hasznot. Kerülje ma a társaságot.

    BIKA 04.21. - 05.20.
    Anyagi kérdésben ne legyen kicsinyes. Ha elszámította magát, akkor is teljesítse, amit megígért. Ön álmodozó, romantikus lélek. Legnagyobb erénye beleérző képessége, mellyel nagy megbecsülést vív ki környezetében.

    IKREK 05.21. - 06.21.
    Ne mástól várja az alkalmazkodást, hanem legyen Ön rugalmas és mozgékony. Ugyanis semmiféle problémát nem jelent, ha menet közben váltania kell, míg azok, akikkel együttműködik, könnyen leblokkolnak és hátráltatják a közös ügyeket.

    RÁK 06.22. - 07.22.
    Ha valamit el akar érni, akkor annak ma többször is neki kell futnia. A lényeg az, hogy ne adja fel terveit. Arra szakítson több időt, ami fontos az Ön számára.

    OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
    Anyagi jellegű vitái lehetnek. Higgadtságát nehezen tudja megőrizni és ezzel árthat magának a legtöbbet. Egyre több olyan vállalkozásba kezd, amelyek felőrlik energiáját.

    SZŰZ 08.24. - 09.23.
    Lehetséges, hogy teljesen új életet kezd építeni a maga számára, mert csak így valósíthatja meg ambícióit. Talán kissé agresszívan akarja céljait elérni. Most úgy van vele: a cél szentesíti az eszközt.

    MÉRLEG 09.24. - 10.23.
    Egy remélt kölcsönfelvétel úgy tűnik, hogy most már biztosra vehető. Legyen azonban csak türelemmel. Mi a visszafizetésre a garancia?

    SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
    Ma egy kicsit más szemmel látja a világot. Az emberek új arcukat, új tulajdonságaikat fedik fel Ön előtt. Talán a május az, ami ezt a kellemes változást Önben előidézte.

    NYILAS 11.23. - 12.21.
    Mozgékony és szellemileg nyitott ma a világra. Nem engedheti meg, hogy korlátok közé szorítsák vagy manipulálják. A hivatásában egy kicsit magabiztosabb fellépésre lenne szükség.

    BAK 12.22. - 01.20.
    Jó hangulatban ébred és egyszeriben mindent csodaszépnek lát. Hétköznapi, prózai dolgokkal nem is foglalkozik. Partnerével csodálatos élményben lesz részük. A szép táj, a gyönyörű idő teljesen elvarázsolja.

    VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
    Boldog, feldobott a mai napon. Tervez, szervez, egészen lefoglalják teendői, amit szívesen csinál. Alkalma adódik kisebb vásárlásokat is lebonyolítani, és még pénzt is sikerül megtakarítani. Általános jókedve átragad környezetére.

    HALAK 02.20. - 03.20.
    Olyan gyors hangulatváltozásokra képes, hogy környezete képtelen követni a tempót. Hol zsörtölődik, hol olyan kedves, hogy képtelenek ellenállni vagy neheztelni miatta. Ne gondoljon most a nehéz percekre.
    előzmény:
    picivirág (18248)
    2007-05-08  06:23
  53. 2007. május 8. 08:0618249.

    Jó röggelt!

    Én sem láttam az uj köntöst, tehát Julika én is.....

    Én is futok anyukámnak szakorvost keriteni, mert az izületgyulladása /igy nevezte a háziorvosa/ nem szünt me a beszedett adag gyógyszertől, sőt duplájára duzzadt. Patikus barátnőm szerint látatlanban köszvény.

    Mindenkinek szép napot kivánok. Marika

    előzmény:
    picivirág (18248)
    2007-05-08  06:23
  54. 2007. május 8. 06:2318248.
    Jóreggelt!

    Totyika! Hol láttál Te új köntöst???
    Az enyémet miért nem öltöztették át? Vagy már annyira szenilis lennék, hogy ilyet sem látok meg?
    Ennyi kérdés....ki ad rá választ???

    Tegnap felvonult a festő, délután jön. Addig próbálom megelőzni magam, lemosni azokat a díszítő elemeket, amik lekerültek a falról. Ott fönt nem is látszott, hogy milyen szép patinát kaptak
    előzmény:
    totyogoka (18247)
    2007-05-08  05:43
  55. 2007. május 8. 05:4318247.
    Szép jó reggelt!!!!!!!!!

    Na halljátok ! Alig ismertem meg az nlc.-t!!!!!!!!!
    Új köntösben - de reméljük a réginél kicsit fürgébb lesz a topikunk.
    Ma orvoshoz is futnom kell mert 15.-én le jár az alkalmassági papírom és ezt nagyon szigorúan veszik így nem akarom az utolsó pillanatokra hagyni.
    Itt kicsit borongós még a reggel de remélhetőleg később szép napunk lesz.
    Mindenkinek ezt kívánom!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  56. 2007. május 7. 23:3418246.
    Jó éjszakát szép álmokat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2007. május 7. 22:4818245.

    Jó éjszakát.Éva nem aludtad ki magad a telken? Miért rohansz ilyen korán.

    Pista jót mulattam a kakasoskodásodon. Képzeld el ha Téged is igy bezárnának minden este Különben gratulálok. Az itteni versed is szép és a Börzsönyi Helikonkonban lévő esős is tetszik.Na és nagyon  szinvonalas ez a folyóirat. Még elböngészem egy pár napig. Ismerősök irásait is találtam. A tálalása is nekem való, könnyen lapozható.

    A kézimunka kiállitásról most, vagy ha nem megy át hajnalban teszek fel képeket. Ma gondoltam MÉvire több okból.

    Jó éjt, szép álmokat.Marika  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (18244)
    2007-05-07  21:17
  58. 2007. május 7. 21:1718244.

    Na, mikor van egy kis időm, akkor ittmaradok egyedül 

    Megyek a moziba.

    Jó éjt mindenkinek!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. 2007. május 7. 21:1618243.
    Sziasztok!
    Én csak hittem , hogy szorgos dolgos hétköznapok jönnek.Délután telefonáltak így nem is jöttem haza hanem Apus is oda jött a fiamékhoz mert igaz hogy tegnap ünnepeltünk de mégis csak ma 2 éves a leányzó és némi utórezgése még van a dolognak. Az uj ágyhoz baldahin is dukált így azt fúrták fel Apus és a fiam. Én meg nagyon könnyen ráálltam így ma is babáztam a mici mackós képes memoria játékot raktuk ki többször így aztán most nagyon " képben" vagyok.
    Évike és Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat.
    Margóka!
    Én igaz hogy Vásárhelyről gyütt Pesti lyány vagyok de szerintem a Kossuth téren már ne szállj fel semmire onnan gyalogosan kell megközelíteni. Az Akadémia utca ott van ahol fel jössz a 2.-es metróból.
    Na megyek és gyorsan ágyba bújok!
    Szép álmokat , Jó éjt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (18241)
    2007-05-07  20:50
  60. 2007. május 7. 20:5618242.
    Mindenkinek jó éjszakát, én elmentem aludni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. 2007. május 7. 20:5018241.

    Kedveseim!

    Hazalátogattam.

    visszaolvastam és látom, hogy közben voltak ünepeltjeink, akiket szokásommal ellentétben idén nem köszöntöttem. 

    Most utólag nyolc nap ide, vagy oda, utólag mindenkinek!

    Picivirág, Vali, Mónikák, Totyipicifia, kittyke /most született /

    Akit kihagytam véletlenül, attól bocs.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. 2007. május 7. 20:3118240.
    Az enyémbe meg beírod a címet és kijön a hely, még a járművet is bejelölheted.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (18237)
    2007-05-07  20:24
  63. 2007. május 7. 20:2618239.

    Ha erre kattintasz, előjön Bp térképe, ha a körülbelüli helyre teszed a nyilat és egyet kattintasz, akkor nagyítja!

    http://www.budapestterkep.hu/perl/BPT/index.pl

    előzmény:
    dundori (18236)
    2007-05-07  20:22
  64. 2007. május 7. 20:2518238.
    Na, ez nem ment át  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (18237)
    2007-05-07  20:24
  65. 2007. május 7. 20:2418237.

    Sziasztok! Szép estét!

    Szerintem már nem kell felszálnod a kossuth téren semmire, csak a lábbuszra. 

     

    http://map2.index.hu/

     

     

    előzmény:
    megvagyok (18235)
    2007-05-07  19:44
  66. 2007. május 7. 20:2218236.
    Margitom! Elküldtem e-mailben
    előzmény:
    megvagyok (18235)
    2007-05-07  19:44
  67. 2007. május 7. 19:4418235.

    Igen be jelölöm és nézek mint Rozi a moziba   

    no ennyit én is tudtam   

    De köszike   

     

    előzmény:
    dundori (18233)
    2007-05-07  19:29
  68. 2007. május 7. 19:4318234.

    Valikám ne sirjál má    

    én sem tudom  azé kérdem  

    De vannak nálunk okossabb pösti lánykák hátha segítenek 

    előzmény:
    precon (18232)
    2007-05-07  19:29
  69. 2007. május 7. 19:2918233.
    Margitom! A google-ban találsz útvonaltervezőt, de a startlapon is. Vedd elő BP térképét, jelöld be az utcát, pontos térképed lesz.
    előzmény:
    megvagyok (18230)
    2007-05-07  19:22
  70. 2007. május 7. 19:2918232.

    Én nemtudom 

           

    De jó lenne,ha az idő megállna néha
    És bámulná az életet,mint valami csodát,
    Takarékoskodna az évekkel,-nem lenne léha,
    S leseperné magáról a hosszú út porát.
    Most úgy üdvözöl,mint egy régi cimbora,
    Pedig egykoron elfutott előlem hirtelen,
    Azt gondoltam- ez biztos az élet fintora,
    De már tudom- uralkodik testen, s életen.
    Mindent átkarol, mint egy hűséges szerető,
    Ám az éveket űzi, s nevetve tolja két kézzel,
    Ez Ő- a rohanva járó, tomboló , tékozló idő,
    S mire észbe kapsz - utána már csak sírva nézel.

     LadyLuna

    előzmény:
    megvagyok (18230)
    2007-05-07  19:22
  71. 2007. május 7. 19:2318231.
    lemaradt B.pest Akadémia u. 3.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  72. 2007. május 7. 19:2218230.

    Szia! Kicsit az EÜ röl. telefonon kérdeztük hogy hova kell menni kell e idöpont stb. mondták mehetünk hétfön de étlen szomjan

    kismamárol van szó no odaérünk nagy nehezen beveszik a papirokat ugy  1ora mulva szolnak nem jo helyen várakozunk de elötte megtörtént a feévétel karton stb...elmegyünk ahova mondták no ott meg holnap lesz rendellés  

    Mitmondjak az én kismamám ott a folyoson azonnal nekiált enni persze már fél 10 volt De az ott lévö növérke mondta nyugodtan ehet igaz én kérdeztem rá  nehogy éhen haljon itt nekem reggel ahogy kinyitja a szemét éhen akar halni igaz végre nem hány 

    KÉRDÉS MINDENKIHEZ SOS!!!!

    A Szociális és Munkaügyi Minisztériumba kell mennem szerdán

    ez ott ahíd fönél az a ronda szürke épület? ugy jutok oda a 2M.az országházig Kossuth tér  és ott a  2 villamossal talán 2. megálló??

    Jol tudom kérlek B.pesti kislányok segitsetek 

    Köszike

    előzmény:
    totyogoka (18207)
    2007-05-07  05:40
  73. 2007. május 7. 19:1118229.

    Sziasztok szép estét.

    Gitta tudom hogy hogy gondoltad 

    picivirág igaza van Katinak neked sokkal rosszabb mert neked kell agyalni,bár mit ne mondjak (nálunk is)Van két Pató -Pálom 

    István szép a vers amit betettél,írtam reggel és most látom hogy valahol kínába ment mert itt nem látom 

    Lányok szerencsésen megérkeztek remélem visszafelé is rendes buszt küldenek értük 

    ma beültettem a maradék virágaimat csak odadadtam a kislánynak a fényképező gépemet így majd ha hazajön akkor lefényképezem 

     

     

    előzmény:
    picivirág (18228)
    2007-05-07  18:44
  74. 2007. május 7. 18:4418228.
    Szervusztok, szervusz Kati! Köszönöm az együttérzést.
    Te tudod milyen az, amikor itt a baj, és csak a Te kis eszedre hagyatkozhatsz. Reggel megnéztem a beázások helyét, készítettem alumínium lemezt, kerestem cserepet és délben jött a barátnőm férje, a Laci, és megoldottuk a problémát.
    Most áldom az eszem, hogy vettem olyan nagyon magas látrát, most nélküle semmit sem tudtunk volna csinálni. Én a szerszámokért rohangásztam. Örültem, hogy olyan szép rendet raktam a műhelybe és csak kérni kellett, már adtam is. Délután még egy hatalmas eső esett, persze hogy "rohantam" a padlásra. Már alig bírtam, annyit másztam már meg ma, de szerencsére nem ázott be.
    A festő felvonult és holnap délután kezd. Jaaa...és milyen hülye vagyok. Egy vaspálca volt a padláson a földbe szórva. persze, hogy megnéztem, mi a fene az? Át is szúrtam a plafont. Még jó, hogy jön a festő és megcsinálja.
    előzmény:
    stadber (18221)
    2007-05-07  13:38
  75. 2007. május 7. 16:1018227.
    De Ő az IGAZI!!!
    előzmény:
    KÖTETES (18226)
    2007-05-07  15:19
  76. 2007. május 7. 15:1918226.
    Régebben írtam nektek, hogy az első kiskakasunkat-aki nem szokott be az ólba, hanem a farakáson aludt-egy hajnalban elkapta egy nyest ...
    Készítettem egy másik, jól zárható ólat és megint hoztak egy másik kakast, akivel ugyan ez a cirkusz volt sok-sok héten át, mivel a tulajnál csak a fákon aludtak..., esténként, amikor elszunnyadt a saját ólja tetején(!!!), be nem ment, akkor elkaptam, akár a nyest és zsupsz be az óljába;zárat rá...
    A szomszédok, hallva a rikácsolásátt, már előre nevettek, de a lényeg ma is él a kokri...
    Olyan nagy pofája van, hogy csak na...
    Egy-két hónapja már beszokott a csajaihoz és a két tyúkkkal alszik, de amikor bezárom rájuk az ajtót mindig perel! Rosszabb, mint a nejem...
    Jutka,- ha ő zárja be őket- rá szkott szólni a kokrira, hogy"Csitt!", mert meg nem állja kommentár nélkül a bezárást...
    Íme pár fotó a kedvenceinkről...

    István
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. 2007. május 7. 14:4418225.
    Megszaporodtak...
    előzmény:
    KÖTETES (18223)
    2007-05-07  14:26
  78. 2007. május 7. 14:3918224.

    Na 'hiszen úgyis azért írtam, mert gondoltam, hogy nem énekeltél győzelmi dalokat jókedvedben.

    Katikám! Nálunk is esett, összesen 37 mm eső, de állítólag holnap jön a másik.

    Gizusra én is emlékszem. Ma reggel gondoltam rá sokat. Nagyon kedves, segítőkész asszony volt. Nyugodjon békében.

    előzmény:
    precon (18219)
    2007-05-07  11:29
  79. 2007. május 7. 14:2618223.
    Ezeket a halakat nem kell etetnem...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  80. 2007. május 7. 13:4018222.

    Befejezem a hozzászólást,Marimama vigyázz magadra,mert ilyenből én is nagyon nehezen keveredek mindig ki,tesség tudomásul venni,hogy nem vagyunk 20 évesen,csak az emelgesd és tologasd,amit elbirsz és ne erőltesd.

    Gitta!Ott is esett ezek szerint az eső,mert Zsóka szerint Győrben igen,akkor nem kelllett locsolnod.

    előzmény:
    stadber (18221)
    2007-05-07  13:38
  81. 2007. május 7. 13:3818221.

    Sziasztok Valika,Julika el tudom képzelni milyen bosszuság az ilyen,főleg neharagudj Vali Julikának ott van egyedül és neki kell mindent megoldania,neked ott van Laci és legalább a megoldásban segit,én ilyenkor ugy tudom magam sajnálni,és mint az örült bizonyitom,hogy ügyes vagyok és feltalálom magam és megoldom a problémát.

    Én nem ismertem a topikos Gizust,de minden Gizellának kivánok nagyon boldog névnapot.

    Marcsi!kám! nemsemmi,amit te két hét alatt megtettél és még a fiad és a íkittyke szülinapja is ráadásnak,nem irigyeltelek érte,de szerencsésen tul vagy rajta és még örömet is okozott Róma,anyukád,és a gyerekeid.

    Marimama

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  82. 2007. május 7. 12:4418220.

    Tegnap  én is sokat gondoltam Gizusunkra. Anyák napján lépett be és engem üdvözölt egy csokor orchideával és kérte legyek a pótanyja. Azóta tudja a családom, hogy ők nem hozhatnak orchideát, mert olyan szépet ugy sem hozhatnának. Igen, én őt vezettem be, de hamarosan tulszárnyalta a mestert. Sokat beszélgettünk esténként kamerán és mutatta a sok szakkönyvét, amiből tanul. Mi Margicával gyógyitottuk a lábát, küldtük a jótanácsokat és a gyógyszereket, ő sem sejtette, hogy a sok szomoruság a szivét viselte meg.

    Ma nem sokra mentem a dolgomban, mert a fényképes, leveles szekrényt rendeztem. Persze noszalgia. Eltart egy pár napig, mert a fiuknak külön-külön fényképalbumot készitek, mert nincs képük a gyermekkorukról otthon.

    Jó étvágyat az ebédhez, én várom a kosztosomat. Marika

    előzmény:
    precon (18217)
    2007-05-07  11:00
  83. 2007. május 7. 11:2918219.

    Erzsike nekem is.

    Gitta eggyellőre nem fakadok dalra 

    Ildikó mindenkit puszil beszéltem vele telefonon.

    Most megyek a dolgomra.

    ja még annyi mára is megvolt a mérgem.A kislányok ma utaztak és küldtek egy buszt a 22 gyerekre + a nevelőkre egy 16-személyes kisbuszt.Persze jól kiakadtunk,visszaküldtük és kértünk egy normális buszt.Erre vártunk és a negyed kilences indulás helyet majdnem 10-kor indúltak.Szóval van méreg minden napra elég,legyetek jók megyek.

    előzmény:
    er54 (18218)
    2007-05-07  11:21
  84. 2007. május 7. 11:2118218.
    Szép napot

    Amikor reggel megláttam hogy Gizella nap van egyböl Gizus jutott eszembe hisz nagyon sokat köszönhetek Neki Ő vezetett be a topikolás rejtelmeikbe ,örökké elöttem van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  85. 2007. május 7. 11:0018217.

     

    Régi topok barátnőnk emlékére (Gizus remélem nézel ránk)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  86. 2007. május 7. 09:4318216.

    Szervusztok, szép napot kívánok!

    Sajnálattal olvasom, hogy néhány topictársat milyen károk értek. Valikám! Hát gondolom nem győzelmi dalokat énekeltél, amikor mindez elkeződött! Engem is biztos a guta ütögetne, főleg ha arra gondolok, mennyibe is kerül egy ilyen probléma megoldása?

    Kivánok mindenkinek kellemes, pihenős és meleg napot, mert állítólag megint jönnek az esős (fázós?) napok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  87. 2007. május 7. 09:1318215.
    Az angyal szól(t) belőled Valcsi...

    Szép jó röggelt mindenkinek!
    Ma van szegény édesanyámnak a nevenapja!
    Emlékére idemásolom az Ima bocsánatért c. első önálló versekötetemből a "Már közelítek feléd" c. versem.

    Legyen szép napotok!!!

    István

    u.i.:

    Marimama, milyen volt a lemezlovas?????

    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Már közelítek feléd ...

    In memoriam Darnyi Gizella



    Már közelítek feléd Gizella,
    Darnyi Gizella, édesanyám ...
    Arcod már húsz éve elmerült egy tóban,
    de ülepszik a víz; tisztul a kép
    s mint kis bolygó,
    már közelítek feléd Gizella,
    Darnyi Gizella, édesanyám ...
    Voltál Napom egykor
    üstökösöm; szép, gyönyörű látomás -
    csak el ne suhanjak melletted ...
    Vonzz magadhoz, hadd csapódjak beléd,
    mert voltam benned egykor ...
    Vonzz magadhoz,el ne suhanjak melletted - - -
    Érzem: már közelítek feléd Gizella,
    Darnyi Gizella, édesanyám ...
    Mert fáj a lét; fáj a tavasz,
    de a nyár talán még megvár, rámköszön - - -
    Majd az ősz, vagy a tél eljöhet értem ...
    Öltözöm melegebb ruhába,
    de addig téríts el száznyolcvan fokkal - - -
    még nem akarok találkozni veled...!
    Felejtsd el lázálmaimban fogant vágyaim -
    bár fáj a lét; fáj a tavasz,
    de a nyár talán még megvár, rámköszön- - -
    Majd ülepszik a víz; tisztul a kép
    s mint kis bolygó,
    már közelítek feléd Gizella,
    Darnyi Gizella, édesanyám ...


    Verőce , 1998. március 19.




    előzmény:
    precon (18210)
    2007-05-07  07:07
  88. 2007. május 7. 08:5518214.
    Nézzétek milyen pompás virágot hozott az amaríliszem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  89. 2007. május 7. 08:2718213.
    Reggeli dal

     

    Mit látok, amikor

    felnyitom szememet?

    A világot látom,

    amely kedvesen

    rám nevet!

     

    Mit hallok,

    ahogy feszülten hallgatom?

    Fülembe csendülő

    gyönyörű dallamot!

     

    Mit árul el nekem szívem,

    mely repes?

    Hogy sok olyan ember van,

    aki engem szeret!

    előzmény:
    nagymama (18212)
    2007-05-07  08:08
  90. 2007. május 7. 08:0818212.
    Valikám!!!Kalandra fel. Marika
    előzmény:
    precon (18211)
    2007-05-07  07:18
  91. 2007. május 7. 07:1818211.

    picivirág kezet foghatunk,a multkor írtam hogy a tetőfedő felmérte a tető állapotát és majd jön.De ha már itt lett volna is késő lenne.Most én is cudarúl beáztam.Nálunk is folyt a vezetékekből az esső olyan szögből jött ahol pont vacak a tető.Így az ebédlőnk és a nyagyszoba @rá ázott.Már erőm sincs a dühőngéshez.Szép nagy munka vár ránk az egyszer biztos.A tető és utánna a festés.De a tetőfedő még nem jelentkezett az árajánlattal sem.Remélem igyekszik mielőtt a fejünkre ázik a plafon 

    Viszont az esső nagyon kelett minden nővény szemlátomást kivirúlt.

    Mindenkinek bosszúságmentes szép napot.Mindjárt mennek a kislányok az erdei suliba,megyek én is izgulok.

    előzmény:
    picivirág (18208)
    2007-05-07  06:02
  92. 2007. május 7. 07:0718210.
    Szép Jó Reggelt.Nálunk szeles idő van,de a napocska kuksizik a felhők közül.
    --------------
    2007.05.07. hétfő

    KOS 03.21. - 04.20.
    A tanulmányok, illetve a karrier terén kedvező fordulat várható. A kemény erőfeszítések meghozzák azt a sikert, amire a lelke mélyén nagyon vágyott. Az egyedülállók új kapcsolatra számíthatnak.

    BIKA 04.21. - 05.20.
    Az elért sikerei meghatványozzák irigyeinek számát, akik megpróbálják úton-útfélen kellemetlen helyzetbe hozni. Ne legyen könnyelmű, ne hagyja magát becsapni a szép szavak által! Szerződéskötéskor olvasson a sorok között!

    IKREK 05.21. - 06.21.
    Nyíltságával, segítőkészségével, elbűvölő modorával mindenkit képes elvarázsolni. Kedvező periódus következik életében, a kínai asztrológia szerinti Disznó éve sok kellemes meglepetést tartogat az Ikreknek.

    RÁK 06.22. - 07.22.
    Eseménytelen nap vár ma Önre, de ez nem jelent feltétlenül unalmas napot. Van mit rendeznie, átgondolnia. Este egy jó könyv lehet a legjobb társ.

    OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
    Konfliktusokat teremt, anélkül, hogy akarná. Most ne számítson arra, hogy megértik. Egyelőre azt sem remélheti, hogy tettvágya elismerést hoz. Viszont az idő később Önt igazolja.

    SZŰZ 08.24. - 09.23.
    Szinte naponként változik a hangulata. Az elmúlt időszakban történt munkahelyváltozás váratlanul érintette. Egyre inkább kénytelen elismerni, hogy mennyire kiszolgáltatott a főnökének.

    MÉRLEG 09.24. - 10.23.
    Ne engedje, hogy egy félresikerült kapcsolat emléke megbénítsa - mindannyiunkat érhetnek csalódások a szerelemben. Ne aggódjon szerelmi élete iránt, minden nehézséget át fog hidalni.

    SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
    Élvez egy tanfolyamot, vagy valami szellemi tevékenységet. Úgy érzi, hogy új távlatok nyílnak meg Ön előtt. Végre visszatér önbizalma és kezdeményezőkészsége.

    NYILAS 11.23. - 12.21.
    Keveset foglalkozik munkaköri teendőivel. Idejét családjának és szeretteinek szenteli. A váratlanul felmerülő gondokon gyors helyzetfelismerése révén úrrá tud lenni.

    BAK 12.22. - 01.20.
    A május rengeteg új élményt, izgalmas kapcsolatokat tartogat a Bakoknak. Bármilyen munkába kezd, mindig talál társakat, akik Ön mellett voksolnak. Magánéletében is kellemes kalandok várják.

    VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
    Nyugalmas és békés otthont szeretne, ami nem is irreális elképzelés. Most álmait sorra valóra válthatja. Szépérzéke miatt a művészet világában könnyen eligazodik. Érdemes nyitott szívvel járnia.

    HALAK 02.20. - 03.20.
    Ahol Ön megjelenik, szikrázik a levegő. Könnyen teremt kapcsolatokat, élvezi, hogy egyből a társaság középpontjába kerül. Érzelmeit nem rejti véka alá. Magánéletében nagyon sok kedvező lehetőséget ígérnek a csillagok.
    előzmény:
    nagymama (18209)
    2007-05-07  06:54
  93. 2007. május 7. 06:5418209.

    Jó röggelt!

    Itt borult az idő, de nem esik és a szél se fuj. A hőmérséklet 13 fok. Végre volt egy kis jó eső és átéltem a vihart is cseréptörés nélkül. Julika már  én is átéltem egy évvel ezelőtt hasonló beázást, még a falbahuzott vezetékcsövön is ömlött a viz, vödröket kellett alá rakni, de ez nekem végülis sokba került, mert 50 n.m. cserepet kellett áthajtani, lécezni stb.

    Mindenkinek nyugodt munkát és jó egészséget kivánok. Nekem nem fáj a derekam, de bizony tegnap éjjel többször felkeltem és tornáztam és szidtam magam, hogy a 4 fiu mellett magamra hagyom a badinagy asztal hurcolását.

    Ma - ha engedi a net - többször benézek, mert még van szüzszekrény, amit nem pakoltam át amióta ide költöztünk és bontatlan zsák is előkerült. Ezzel szórakozom. Marika

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  94. 2007. május 7. 06:0218208.
    Szervusztok!
    A tegnap estém nagyon rosszra sikereredett. Egyszre csak látom ám, hogy a rolló tokból piszkos víz kezd ömleni, lecsurog a belső ablak táblán. Hát gondolhatjátok, el sem tudtam képzelni, mi történt.
    Rohanam a padlásra. Már a padlás ajtóban meglepetés ért, a fa lépcső el van ázva.
    Fönt megrőkönyödve láttam, hogy egy cserép teljesen el van húzva. Gondolom még a padlásoláskor felejtették el vissza húzni.
    Látom ám, hogy az ablak fölött egy cserép el van törve. Olyan rossz helyen, hogy csak hasalva értem el, nagyon óvatosan vissza nyomtam a törött darabot, tettem nylont rá, és bíztam a jó szerencsémben.
    Jól imátkoztam, mert az eső külsérelmi nyomokat nem hagyott a plafonon. Még 3 helyen láttam eső nyomokat, oda edényt tettem.
    Hát így véget az anyák napja
    Délután jön a festő, már minden ki van pakolva a konyhából, előszobából és a fürdőből. Lesz egy ideig dolgom.
    előzmény:
    totyogoka (18207)
    2007-05-07  05:40
  95. 2007. május 7. 05:4018207.
    Szép jó reggelt Mindenkinek!!!!!!!

    Végre egy darabig megint minden a régi kerék vágásba halad majd.
    Nem is gondoltam volna hogy egyszer majd ennyire tudok örülni a dolgos szorgos hétköznapoknak is.
    Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat , fiam és uncsikám nevében is.
    Itt is fúj a szél és így az ablakon át kinézve hűvösnek tűnik az idő de a külső hőmérő 12 fokot mutat.
    Legyen szép és kellemes a napotok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  96. 2007. május 6. 23:3918206.
    Jó éjszakát szép álmokat

    Kis Rozsa köszönjük hogy hoztál híreket Édesanyádrol.
    az 5-ös lotton 2 találatunk van hétszáz ft körüli a nyeremény

    Este voltunk sétálni nagyon kellemes volt az idő nagyon jol elfáradtunk ugyanis nagy utat tettünk meg .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  97. 2007. május 6. 21:0618205.

    Sziasztok, csak bekukk. Meg visszaolvastam.

    Pista sajnos maradsz, pedig de elvittelek volna benneteket Jutkával együtt.Minden számom megvan, de csak 2-eseim vannak egy szelvényen. Bizony én is szeretnék már vidámabb verseket olvasni tőled.

    Itt 4 óra óta villámlik, dörög, égiháboru van. Igy semmi nem lett a betervezett barátnői kiruccanásból. Nem is bánom, mert igy teljesen helyreállt a rend a lakásban. Viszont nekem meg becsipődött az ideg a derekamba, merthogy rosszul   vittem ki  egy pótasztalt. Most csak állni, sétálni és táncolni tudok. Se feküdni, se ülni. Kenegetem és próbálom kitornázni. Ha nem sikerül hivom a masszörömet.

    Szépek a versek, okosak a horoszkópok.Mindenkinek köszönöm.Ugy szintén a jókivánságokat. Én is hasonlót kivánok minden édesanyának, nagymamának. Jól megdolgoztunk az ünneplésünkért amint látom, dehát mi már csak ilyenek vagyunk.Mindenből maradt, igy 2 napig nincs gondom a főzésre. Atillával ketten ebédelgetünk, mert Leventééknak 3 napos kényszerszünet lesz iskola villanyhálózatának felujitása miatt.

    No pá megyek nyögni. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  98. 2007. május 6. 21:0418204.

    Sziasztok! Valcsi voltam sétálni a Lizával,de nem vettem bundabugyit mégse fáztam,ellenben még fát is döntött ki a vihar az erdőben,de már szépen fel volt darabolva.

    Mindenki látom ünnepelte az anyák napját,Gitta nagyon szép volt a versed amit elmomdtak neked én csak virágot kaptam,de annak nagyon örültem.

    Marcsika Boldog szülinapot a fiacskádnak és a drága uncsikádnak a Kittyikének is,tényleg hajtós heted volt.

    Margitkám vigyázz a kismamára,sajnálom,hogy nem láthatlak a táncikáláson

    István neked is nagyon köszönjük a jókivánságokat.

    KisRózsa! köszönjük szépen és mi is minden jót kivánunk az anyunak,csak ne dolgozza agyon magát üzenjük.

    Szép álmokat,jó éjszakát mindenkinek !!!!

    Holnap munkanak,csak két nap dolgozom,aztán szabi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  99. 2007. május 6. 20:5918203.
    Sziasztok, szép estét kívánok.
    Nem tudtam jönni, hol net nem volt, hol csak olvasni tudtam, írni nem.

    Marcsika kisfiadnak és a tündérkének is nagyon boldog szülinapot kívánok.
    Én is szeretettel köszöntöm az összes Édesanyát, Nagymamát.
    előzmény:
    totyogoka (18201)
    2007-05-06  19:47
  100. 2007. május 6. 20:4318202.

    Sziasztok.

    Gitta etetjük velük napok óta a tabletát és vett a fiam kulancs ellen szert mindegyiknek.Hát napsütés ahogy hallom nemigazán lessz.Erdei iskolába lesznek és azt hiszem inkább fázni fognak.pakoltunk meleg cuccot még kiskabátot is.Gitta édes verset kaptál. Én virágot meg bonbont kaptam a lányoktól és a fiamtól is.

    Erzsike akkor megfelelő energiátok lessz az unokázáshoz is 

    István szegény állatokból a gazdik bohócokat csinálnak 

    megvagy ma én is voltam a klubb anyáknapján is ,de én nem léptem fel az ovisok adtak műsort édesek voltak.

    Kis Rózsa köszönjük és kívánunk anyukádnak szép időt a telken.Majd megyünk a piacra segíteni eladni a sok zőldséget 

    Totyi nagyon sok boldogságot kívánok a Fiadnak és a kicsi Lánynak is.Legyen kacagós vidám az élete gond baj kerűlje el jó messzire.

    Most búcsúzom mára mindenkinek szép nyugodt álmokat kívánok.

     

     

    előzmény:
    dundori (18192)
    2007-05-06  13:45

Címlap

top