Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2007. május 1. 19:4918001.
    Szia Zsóka!

    Én sem voltam tavaly május 1-jén Győrben-a fotót az MSZOSZ honlapján leltem..., több más győri fotó mellett!

    István
    előzmény:
    *zsóka49* (17995)
    2007-05-01  18:15
  2. 2007. május 1. 19:4418000.

    http://www.google.hu/webhp?hl=hu&btnG=Google+keres%C3%A9s

    Marika! Ezen az oldalon találtam pl. árnyékos helyre: százszorszép, zöldfűszerek, borstyán, páfrány

    félárnyékra: fuxia, begónia

    előzmény:
    nagymama (17998)
    2007-05-01  19:16
  3. 2007. május 1. 19:3017999.
    Ennek majd utánajárok, és megírom. Kapásból most nem jut eszembe semmi, de keresek olyat, ami szépen díszlik, nem drága, és elviseli a kevés fényt.
    előzmény:
    nagymama (17998)
    2007-05-01  19:16
  4. 2007. május 1. 19:1617998.

    Valika köszi a szorakoztatásunkat. A szép verseket és az angyali dolgokat. Nagyon angyali vagy Te is.

    Mult héten be akartam hozatni a kertésszel a virágaimat. Azt mondta korai, nála az üvegházban biztonságosabban átvészeli a következő két hét lehülését. Aki tudja, - itt már a szomszédok azt csinálják - pakolja be a kiakasztott petuniákat, muskátlikat.Ma reggel Misike beboritotta a szomszédom ronda keritését nádszövettel, nagyon jó lett. Ezt is teleaggatom virágokkal. Gitta!!! cserépben milyen virág virit hüvösön is, mert sajnos az a kerités és a kertem keleti fele - ma néztem,- szinte alig kap napot.Marika

    előzmény:
    precon (17990)
    2007-05-01  12:59
  5. 2007. május 1. 18:5617997.

    Szervusztok! Mindenkinek kívánok szép estét!

    Visszaolastam, látom azért volt téma az ünnepléssel kapcsolatban! Remélem ma este mindenki beszámol, hogyan majálisozott?

    Én nyugalomban. Ma a délutánt pihenéssel töltöttem, igaz közben varrogattam, mivel mindig van egy kis varrni való! Ez a kis délutáni szieszta eltartott egészen mostanáig, de mindezt a fotelban, üldögélve, TV-t nézve. Viszont mindent megvarrtam, amire még szükségem lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2007. május 1. 18:5417996.

    Sziasztok!

    Én is itthon vagyok, már jót is alukáltam.

    Elég jól birtam az ünnepek eszem-iszom és kényeztetésem megpróbáltatásait. Valika gurulok. Misi lefényképezett ahogy a fotelben ülök. MSN-en irom Magdi barátnőmnek, hogy ugy nézek ki ott a fotelban /ezt tettem fel az MSN-re/, mint egy várandos-nagyi. Még a könnye is folyt ugy rötyögött rajtam. Persze ő leadott tizenkilót, engem töm, ő meg csipeget. Na de tudjátok a véleményemet erről.

    Itt megjött a fagyosszenteknek a jeges szele. Marika

    előzmény:
    *zsóka49* (17995)
    2007-05-01  18:15
  7. 2007. május 1. 18:1517995.
    István köszi a győri képet mi akkor sem voltunk itthon Amiota nagyon a gyerekek nem nagyon megyünk ki, mivel a maminak 29.-én van a szülinapja általában ha szabad volt apa akkor mentünk megköszönteni, mert akkor ért rá mindenki
    előzmény:
    KÖTETES (17979)
    2007-05-01  10:16
  8. 2007. május 1. 18:0817994.
     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (17991)
    2007-05-01  14:03
  9. 2007. május 1. 18:0617993.

    zisztok!

    Szép estét midenkinek. Nem vesztem el csak tegnapelött kirándulni voltunk. Tegnap a mamit voltunk szülinapján köszönteni. Mire hazakeveredtünk hulla voltam. Ma pedig "ünnepi ebédet " föztem utánna rendrakás pihi, láblogatás apával, mert nagyon buta szél van és hideg. Jó egy kicsit egyenesebe lenni és mozizni. Most visszaolvasaok. Vali nagyon jó a link amit irtál. Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2007. május 1. 15:2917992.

    Tamás István: Angyaltánc

    Rongyos felhők hátán, lóbálom a lábam,
    alattam zöldruhát ölt magára a völgy.
    Angyaltáncot járok a napsugarával,
    Istenem, de csodálatos fentről a föld.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (17991)
    2007-05-01  14:03
  11. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. május 1. 14:0317991.

     ISTVÁN !!!!!!

     

    GRATULA A 18 EZREDIK KEREK SZÁMHOZ !!!!!!

    MIT ISZUNK????? ESZÜNK????  

    előzmény:
    KÖTETES (17967)
    2007-04-30  16:39
  12. 2007. május 1. 12:5917990.
  13. 2007. május 1. 12:3617988.

     

     

                    A N Y U K Á M !!!   

    előzmény:
    precon (17987)
    2007-05-01  12:34
  14. 2007. május 1. 12:3417987.
    Most egész


    - És mit fogok tenni, ha veled akarok beszélni?


    Isten rámosolygott a gyermekre és azt mondta:


    - Az angyalod össze fogja tenni a kezeidet és megtanít imádkozni.
    A gyermek azt mondta:
    - Úgy hallottam a földön rossz emberek vannak. Ki fog engem megvédeni?


    Az Isten megölelte a gyermeket és azt mondta:





    - Az angyalod óvni fog téged akkor is, ha ez az élete kockáztatásával jár!
    A gyermek szomorúan nézett és így szólt:


    - De mindig szomorú leszek, mert nem láthatlak téged!
    Isten megölelte a gyermeket.
    - Az angyalod mindig beszélni fog neked rólam, és meg fogja mutatni, hogy hogyan
    juthatsz vissza hozzám. Habár én mindig melletted leszek.
    Ekkor nagy békesség volt a Mennyben, de már hallani lehetett a földi hangokat. A
    gyermek sietve megkérdezte:


    - Istenem, ha most mennem kell, kérlek áruld el nekem az angyalom nevét!
    Isten így válaszolt:
    Az angyalod neve nem fontos... Egyszerűen csak így fogod hívni:

    előzmény:
    precon (17986)
    2007-05-01  12:32
  15. 2007. május 1. 12:3217986.

      "Kicsi angyal

    Egy gondolat arról, hogy még is érték ma egy gyermek:



                  Egy napon a gyermek így szólt Istenhez:


         -      Azt beszélik, holnap leküldesz a földre.

                 De hogyan fogok ott élni, hiszen
                 olyan kicsi és védtelen vagyok?
                 Az Isten azt válaszolta: 


          -     A sok angyal közül kiválasztottam egyet neked.

                Várni fog Ő téged és vigyáz majd
                rád. Boldog leszel meglásd . 


          -    De - mondta a gyermek

    -         itt a Mennyországban nem csinálok mást, csak énekelek
    és mosolygok .Erre van szükségem, hogy boldog lehessek.
    Az Isten így szólt:


    - Az angyalod mindennap fog énekelni neked, és érezni fogod az angyalod
    szeretetét, és boldog leszel higgyj nekem!
    - És - mondta a gyermek - hogyan fogom megérteni az embereket, ha nem értem a
    nyelvüket?


    - Könnyű - mondta az Isten. - Az angyalod meg fogja tanítani neked a legszebb és
    legédesebb szavakat, amiket valaha is hallani fogsz és az angyalod türelemel és
    gondossággal meg fog tanítani beszélni.

     
    A gyermek felnézett Istenre és így szólt:

     
    - És mit fogok tenni, ha veled akarok beszélni?

    előzmény:
    precon (17985)
    2007-05-01  12:26
  16. 2007. május 1. 12:2617985.

    Katikám én is szerettem a régi majálisokat.A gyerekekkel sokat jártunk és mindig nagyon élveztük.

    Ildikó ugyan te nem olvasol vissza de azért én is gratulálok a cukorszintedhez 

    Marimama így aztán lassan te is gurúlni fogsz nemcsak én 

    Totyi kicsi unokájának én is kívánok még nagyon sok szép és boldog névnapot.

    mÉvike kertészkedsz te is meg Gitta is?

    Ma én is akartam de a Lacinak beált a dereka és őt akartam befogni dolgokra.

    Megvagy ma felléptek valahol?vagy pihensz te is?

    picivirág ,Éva51,Leva.és mindenki nagyon szép ünneplős napot kívánok.

    előzmény:
    stadber (17980)
    2007-05-01  10:28
  17. 2007. május 1. 12:1917984.

     

    Látszik ki a fiatal köztünk tele energiával jó szórakozást

    előzmény:
    er54 (17982)
    2007-05-01  11:29
  18. 2007. május 1. 12:1817983.
    Nagyon jó én szoktam énekelni nekem tetszik 
    előzmény:
    KÖTETES (17981)
    2007-05-01  10:45
  19. 2007. május 1. 11:2917982.
    Szép napot Mindenkinek

    Hajnal fél 4 kor érkeztünk haza Békés városából / koncertröl/ Nagyon jol éreztük magunkat csak egy kicsit este már hüvös volt .Hajnalba meg hideg.
    Ildikó örülök a nagyon szép cukor étékeidhez .
    Most összeszedem magam mert fél 2 re Érdre megyünk ugyancsak / R.fellépésére/

    További szép majálist kivánunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2007. május 1. 10:4517981.
    Íme az eredeti, mindenki által ismert és egykor sokat énekelt dal szövege:

    "Zengjen a dalunk, pajtás,
    Fákon újul a hajtás,
    Fogadjuk a tavasz dalát!

    Itt van május elseje,
    Énekszó és tánc köszöntse!

    Zeng es dalol az élet,
    Szállj csak, zeneszó, ének,
    Ébresszed a magyar népet!"


    előzmény:
    KÖTETES (17979)
    2007-05-01  10:16
  21. 2007. május 1. 10:2817980.

    Sziasztok! Igazatok van lányok! Ma nem dolgozni ünnepelni kell és nosztalgiázni,hogy milyen szép is volt valamikor régen a sok majális,de szerintem a mai fiataloknak ugyeolyan szép és érdekes gondolom.

    Marimama! Nem kell enned,ha nem akarsz,vagyis keveset is lehet,a fiaid biztos nem verik le rajtad,meg hát ebédre jókat lehet "zabizni".süteményeket hagyd ki,ha ugy érzed már sok.Egyébként ki figyel oda,csak legfeljebb te,de majd megmagyarázod magadnak,hogy igy vagy szép nem ?Azért annyira vigyázz,hogy a ruhatáradat ne kelljen lecserélni,mert az drága.Jó mulatást neked.

    Valikám köszi a horoszkopot,végre valami jó várható már rámfér.

    Ma én se csinálok semmit,maradék van,főzni nem kell,a Balázs folyamatos vendégségbe volt, ott ehetett kedvére,én meg amit találtam a frigóba.

    Ma is elmegyek,igaz fujdogál a szél -képzeljétek reggel a termosztát begyujtott 19 fokra van állitva,meg is lepődtem-majd egy kicsit jobban felöltözöm,a séta és a szél kifujja a rossz gondolatokat az ember fejéből.

    Legyen szép napotok,jó étvágyat az ebédhez és szép muzsikát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2007. május 1. 10:1617979.
    Szép május 1-jét kívánok én is mindenkinek!

    Legyen virsli, sör az asztalotokon és ne felejtsetek el felvonulni!!!

    István
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2007. május 1. 08:3517978.

    GYÖRE IMRE

    Májusfa, 2002

    Világfa csúcsán,
    világfa ágán,
    világot nézek
    szemem oldalján,
    egyik ág végén
    Nap forog körbe,
    más ágon Hold van,
    sarlója görbe.
    Fiastyúk kottyan,
    csirkéi kelnek
    csillag-tojásból,
    csillagok lesznek.

    Világfa kinő
    Föld köldökébül,
    az, ki alánéz,
    föld alá szédül,
    világfa csúcsán
    vér veri markom,
    ég boltozatját
    fél kézzel tartom...
    ---------------------------------------------------------- -----------

    A májusfa immáron ősi hagyománynak számít. Egy feledőben lévő hagyománynak. Kislány korunkban arról álmodtunk, másnap, ha felébredünk, egy gyönyörűen feldíszített májusfa látványára ébredünk. A kertkapura vagy előtte a földbe szúrva várt minket a jel, a szerelem jele. Csak nehogy a miénk helyett szomszéd lány kapuján pillantsuk meg a színes faágakat. Pedig ez is előfordult

    előzmény:
    precon (17975)
    2007-05-01  07:57
  24. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. május 1. 08:0117977.

    Jó reggelt kívánok!!!!!!

             

            

     

    Csatlakozom Julikához: én is kívánom, hogy jól ünnepeljetek, szórakozzatok!!

    Nem akarok ünneprontó lenni, de rémülten hallgattam Luciát a TV.-ben, hogy bizony  északon, beleértve a mi területünket is /Bp. és környéke/ minusz 5 fok  is lehetséges hajnalban. Füstöléssel lehet védekezni a fagy ellen. Na mondjuk én ezt nem  csinálom, de nagyon sajnálnám a babomat, a virágaimat ha elfagyna!!
    Még nem palántáztam, azokat meg tudom védeni, de sajnos , ami a földben van aztatat már nem!  

    Azon rimánkodom, hogy tévedjen a meteorológus!!!!

     

    előzmény:
    picivirág (17974)
    2007-05-01  06:37
  25. 2007. május 1. 08:0017976.

    Jó röggelt !

    Itt igazi májusi napsütéses, máris kellemes idő van. Bizony voltak elsejék, amikor fáztunk a matrózbluzban.

    Mindenkinek kellemes pihenést kivánok. Nagyon örülök, hogy Valika is pihen.

    Julika  Marika

     

    előzmény:
    picivirág (17973)
    2007-04-30  22:44
  26. 2007. május 1. 07:5717975.
    Sziasztok,vidám napot.
    ----------------
    A Kosok
    számára nem telik felhőtlenül az ünnep. Kisebb összeszólalkozás a családdal könnyen előfordulhat. Szerencsére mindenkinek elég nagy az igazságérzete ahhoz, hogy hamar túltegyék magukat a kisebb nehézségeken.
    A Bikák
    kicsit sokat költenek, és nem ússzák meg a napot Ők sem vita nélkül. Talán azt nem bírják, ha a sorban valaki eléjük tolakszik, pedig ez a nap inkább a szórakozásról kellene, hogy szóljon, mint a vitákról.
    Szerelem terén lehet kellemetlenségük az
    Ikreknek.
    Alapvetően nem féltékeny típusok, ezért azt is rosszul viselik, ha párjuk viselkedik így. Talán tényleg hallgatni kéne rá, de nem szívesen maradnának ki egy ígéretes összejövetelből
    A Rákok
    ma úgy érezhetik, hogy rajtuk csattan az ostor. Pedig talán nekik is van részük benne, hogy problémájuk van. Szerencsére a nap közepétől enyhülnek a kellemetlenségek, és estére egészen jól érzik magukat.
    Az Oroszlánok
    anyagi problémák miatt érzik magukat kellemetlen helyzetben, de éppen itt az ideje, hogy büszkeségüket kicsit félre tegyék, és jól érezzék magukat akkor is, ha nem Ők játsszák a kegyes fejedelem szerepét.
    A Szüzeknél
    ma könnyen eltörik a mécses. Talán a néhány napja folyamatosan gyűlő feszültség az oka, talán az, hogy beletörődtek valamibe. Minden esetre ez megkönnyebbülést is hozhat, gondolják át újra a dolgokat higgadtan
    A Mérlegek
    számára sem kezdődik fényesen a nap, és arra gondolnak, hogy amit elterveztek mára, az végképp kútba esett. Ne legyenek elkeseredve, mert nincs veszve minden, a délután még kárpótolhatja Őket
    A Skorpiók
    talán rosszat álmodtak az éjjel, minden esetre eléggé harapós hangulatban kezdik a napot. Talán félnek ettől a rossz érzéstől, de próbálják túltenni magukat rajta. Egy kis vásárolgatás javíthat a hangulatukon.
    A Nyilasok
    is érzik a feszültséget, de számukra ez inkább a várakozás örömteli feszültsége ez. Igazán jó anyagi kilátások kecsegtetik Őket, ráadásul valami szép ajándékra is számíthatnak. Talán elő Anyák napja okán.
    A Bakok
    ma imádják a nyüzsgést és ott szeretnek lenni legjobban, ahol zajlik az élet. Nem kizárt, hogy sokan részesei a rendezvényeknek, és ha így van, nagy sikerekre számíthatnak, bármilyen szerepük is legyen.
    A Vízöntőknek
    sincs okuk panaszra, mert a barátaik gondoskodnak arról, hogy remekül sikerüljön a mai napjuk. Még ha kicsit költekeznek is, nem nagy baj, mert már biztosítva van az anyagi utánpótlás.
    A Halaknak
    is az a legjobb ma, hogy ha Ők lehetnek a főszereplők. Szerelmi ügyekben biztos, hogy ellenállhatatlanok, de vigyázzanak arra, hogy ne adjanak félreérthető jeleket, mert csapodárnak fogják őket tartani.
    előzmény:
    picivirág (17974)
    2007-05-01  06:37
  27. 2007. május 1. 06:3717974.
    Jóreggelt!
    Itt van május elseje!!!! Énekszó és tánc köszöntse.... Tehát ki az ágyból.
    Bezzeg...annokorán keltünk, néztük az eget, mi vár ránk, aztán siettünk, hogy időben ott legyünk a névsor olvasásnál.
    Ma nagyon jó idő ígérkezik.
    Margitka! Gondolok ám Rátok. A Többiekre is, de tudom, ott nagyon megadják a "módját" az ünnepnek.
    Adja meg mindenki...érezze jól magát ezen a napot, ahol csak ünnepelni kell a munkát, nem művelni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2007. Április 30. 22:4417973.
    Marika! A jóból is megárt a sok. Még jó, hogy bírja a gyomrod, de nagyon udvarias vagy, hogy nem mondtad el Azt hiszem egy ideig nem fogsz parikást főzni
    előzmény:
    nagymama (17972)
    2007-04-30  22:13
  29. 2007. Április 30. 22:1317972.

    Sziasztok. Szép estét!

    Én is megjöttem a Fekete Sas uj kávézójából. Nagyon szép és elegáns hely. Gondolom az árak is ilyenek, mivel zárt dossziéban adták Magdi barátnőmnek a számlát és abba kellett beletenni a pénzt. Sok finomságokat ettünk. Katikám persze még 6 előtt, azután csak ittunk /ásványvizet/.  

    Én bevallom ma semmit nem dolgoztam és holnap sem fogok, majd leverik rajtam az unokáim a jövőhéten a felszedett kilókat.Igaz még csütörtökön szabadnapot veszek ki, mert Szentesen találkozunk a félegyházi Etelka barátnőmmel és megnézzük az ott lakó Julcsi vezette kézimunka kiállitást és hát persze nosztalgia.

    Képzeljétek napok óta paprikást eszem vendégségben, igaz nagyon szeretem bármilyen husból /csak kecskéből nem eszem meg/. Ugyanis pénteken kakaspörkölt vacsorán, szombaton marhalábszár- pörkölt ebéden, ma körömpörkölt ebéden voltam és holnapra Magdi meghivott a Tarján vendéglőbe kakas vagy halpaprikásra.A házigazdák közül egy sem tudja, hogy napok óta pörköltet eszem, mert elhallgattam. Ezek mind finomak voltak és bográcsban főltek.

    Mindenkinek nyugodalmas jóéjszakát kivánok, szép álmokat, ruzsás csókokat.

     Marcsi Kitty unokáját Isten éltesse sokáig boldog és szerencsés életet kivánok. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2007. Április 30. 20:4917971.

    Sziasztok Kedveskéim! Ma ellödörögtem a napot,tegnap este 10 után jöttem haza.Semmittevéssel eltelt az idő,igaz volt egy hasznos ténykedésem is elvittem Lizit egy nagy sétára.Egybként a jólivánságokat köszönöm,igaz nem ilyenkor van az igazi Katalin,hanem novemberben,nem nagyon tartottam soha névnapot,inkább szülinap pártiak vagyunk.

    Julika megnéztem a képeket az uncsiról nagyon édes,és milyen szépen fejlődik.

    Mindent elolvastam és mindenkinek kivánok még a holnapi napra jó pihenést és a mai napon jó éjszakát és szép álmokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. 2007. Április 30. 20:2617970.
    Mindenkinek jó éjszakát kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2007. Április 30. 18:5117969.

    Szervusztok, kellemes estét kívánok! Nálunk ma kicsit szeles, de napos idő volt, eső egy csepp sem. Nem is igérnek, csak a hét második felére. Mivel én már nem bízom az időjósokban, így naponta locsolok. A kertem nagyon szép, fű lenyírva, majdnem minden meglocsolva, szerdán állítólag még sövény nyírás lesz (?). Na azt már nem vállalom. Gyerekeim nem jöttek, nem is telefonáltak (bár ki tudja, én nem voltam idebenn), pedig elkelt volna a segítség.

    Hát semmi különös nem történt, ma még a mentőket sem hallottam, mint más napokon, holnap már főznöm kell, még ma is maradékot ettünk.

    Zserbót én is sütöttem szombaton, még van  belőle.

     

    előzmény:
    precon (17956)
    2007-04-30  07:59
  33. 2007. Április 30. 17:5717968.
    Bingóóó...ez az és hogy soha többé??? Azt nem lehet tudni, a meghívás áll
    előzmény:
    KÖTETES (17967)
    2007-04-30  16:39
  34. 2007. Április 30. 16:3917967.
    Igazad van Julika...íme a fotó, melyet tavaly készítettem a nejemről Szanazugban(nál???)

    Köszönöm a kedves meghívásod, de nem igen fogok ez életemben arrafelé járni, habár ki tudja...

    István
    előzmény:
    picivirág (17950)
    2007-04-29  21:51
  35. 2007. Április 30. 16:3317966.
    Szervusz Valcsi!

    ad.1.)- A séta az megvót, de egyedül, ugyanis a nejem elment a 90 éves nagynénjéhez!

    ad.2.)- Mivel a temetőben kiírták, hogy a vegyszeres gyomirtás TILOs, így ma a három sírunkat takarítottam:kapával, kézi ollóval és gereblyével;3-kor jöttem haza
    ad.3.) -Mindenkinek jó időt kívánok a holnapi Munka Ünnepére!

    István

    u.i.:
    Szegény anyósom pontosan ma tíz évvel ezelőtt, 1997. április30-án hajnalban hunyt el...
    előzmény:
    precon (17955)
    2007-04-30  07:47
  36. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. Április 30. 15:5517965.

    Totyi MArcsika           Kittikéjének

    Nagyon boldog névnapot és sok-sok örömöt kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. Április 30. 15:5117964.

    Sziasztok!

     

    Most végre ide lettem engedve a géphez!

    Remélem mindenki jól van!!!!!!!

    Reggel egy kicsit ástam  dugdostam a piroslevelű hagymáit /nem tudom a virág nevét/. Most nem folytathatom, mert  a "lábszomszédnál" kert-parti van, nem akarok ott ólálkodni!

    Főznöm nem kellett csak sütnöm  /zserbó/ 

    Marimama! Hadd dicsekedjek /persze nem akarom elkiabálni/, de amióta felhívták a figyelmemet, hogy kell az inzulint beadni, azóta nagyon szép értékeim vannak. a legmagasab 7,1 volt, a leg alacsonyabb 4. Persze ennél egy kicsit rosszul voltam, de rövid ideig.

    Sikerült a súlyomból is lefaragni 3 kg.-t  Szandinak 1 kg sikerült.
    3 hete figyelek nagyon oda az étrendemre, mindent fogyasztok, csak kenyeret , tésztát nem. Ha ez ilyen szépen sikerülne, hogy heti 1 kg, még akkor is, ha lassu, nagyon örülnék nek. Persze a papa cukkol, hogy 52 hét az nagyon hosszú idő!!!! Ennyi a súlytöbbletem! Mit gondoltok? sikerülni fog?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. 2007. Április 30. 14:1517963.
    Kisütött a nap!!! Nagyon meleg van, nem kell kimenjek
    előzmény:
    picivirág (17962)
    2007-04-30  11:54
  39. 2007. Április 30. 11:5417962.
    Szervusztok!
    Ünnepelünk, ünnepelünk????
    Úgy kell Nektek!
    Én kint voltam a temetőben, jól megfőttem, mert a krizantémot csípte vissza. Eddig hét ágra sütött a nap, most egy kicsit beborult. Ennek azért nem örülök, mert azt mondtam magamnak, ilyen napsütésbe ne menjek ki a kertbe, dolgozgatni. Most borús...és mehetek ???? Azért ezt még megbeszélem magammal
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2007. Április 30. 11:4217961.
    Szép napot
    Itt nálunk Délbudán süt a nap de mivel fuj a szél az erejét nem nagyon lehet érezni .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2007. Április 30. 11:4117960.

    Sziasztok. Megyek ebédre Misikéékhez, de előbb elszaladtam lottóért, mert Valika horoszkópa szerint anyagi helyzetem jobbra fordul. Adok esélyt a szerencsének, mert lejárt a5 hét.  

    Julika aranyos baba Elza, élvezet nézni a fejlődését. Mókások a szülők.Marika

    előzmény:
    precon (17955)
    2007-04-30  07:47
  42. 2007. Április 30. 08:1717959.
    Julika! Gyönyörűséges!!!!!!! Jó az a napszemüveg, és nagyon praktikus!
    előzmény:
    picivirág (17951)
    2007-04-29  22:37
  43. 2007. Április 30. 08:1417958.

    Szervusztok Kedveseim! Végre egy jó horoszkóp nekem! Köszönöm.

    Katikám és is csatlakozom, bár szerintem Te a rendes Katalinkor tartod, egyébként meg akkor is, most is minden jót kívánok Neked!

    Még csak a horoszkópig jutottam el, gondoltam rögtön beköszönök, és meghívlak Benneteket egy finom kis kávéra! Hát vegyetek belőle:            

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2007. Április 30. 08:0117957.

     

    Katikám ma tartod a névnapod????????????????????

    Ha igen akkor nagyon szép marádcsicsergős boldog napot kívánok.  

    előzmény:
    stadber (17935)
    2007-04-29  16:09
  45. 2007. Április 30. 07:5917956.

    Julika csoda édes a kicsi.

    A nyaralód is nagyon szép helyen van kívánom sok örömöd legyen még benne.Azt hiszem a mi korosztájunk így építkezet  néha úgy érzem sosem leszünk kész.valami elkészűl és kezdhetünk valami mást javítani Sosem volt elég pénzünk hogy egyszerre minden elkészűljön.

    Gitta olyan szép környezetben laksz hogy ehhez nem kell nyaraló. De a fürdő melé azért érdemes lemenni 

    marimama pihenj csak nagyon belecsaptál mostanában a lovak közé 

    Mindenkinek kívánok nagyon szép hetet.

    előzmény:
    picivirág (17952)
    2007-04-29  22:44
  46. 2007. Április 30. 07:4717955.
    Szép jóóóóóóó reggelt.
    ------------------------------------




    Kos
    március 21. - április 20. Te általában pörgős tempót diktálsz, de ezen a napon még aktívabb vagy, mint máskor. Ne kapkodj, légy megfontolt! A közlekedésben is légy nagyon óvatos!

    --------------------------------------------------------- -----------------------


    Bika
    április 21. - május 20. Az elkövetkezendő egy hónapban számodra a legfontosabb életterület a hivatás és a karrier lesz. Fontos, hogy pontosan megfogalmazd a céljaid, és ezt kövesd!

    --------------------------------------------------------- -----------------------


    Ikrek
    május 21. - június 21. Egy küzdelmes nap vár Rád. Problémáid adódhatnak a hivatalos ügyek intézése közben. Hatalmi hierarchiába ütközhetsz. Légy kitartó, ne veszítsd el a türelmed!

    --------------------------------------------------------- -----------------------


    Rák
    június 22. - július 22. Mozgékony, aktív vagy, bárkivel harcba szállsz,hogy a céljaid megvalósítsd. Pozitív hírek érkeznek Hozzád, lehetőségeket kapsz, amelyeket magadnak köszönhetsz.

    --------------------------------------------------------- -----------------------


    Oroszlán
    július 23. - augusztus 22. Egy nagyon kellemes nap vár Rád. Rengeteg pozitív lehetőség, szerencsés fordulat jellemzi a napod. Használd ki, hiszen minden életterületen szerencsés leszel.

    --------------------------------------------------------- -----------------------


    Szűz
    augusztus 23. - szeptember 22. Meggyűlhet a bajod a külvilággal, most bárkivel harcba szállsz. Sajnos a vitás helyzetekben mindig Te maradsz alul, szerencsésebb lenne inkább visszavonulni.

    --------------------------------------------------------- -----------------------


    Mérleg
    szeptember 23. - október 22. Egy örömteli hónap kezdődik az életedben. Ezt érdemes kihasználni, mert sikereket érhetsz el a szerelem, a vállalkozás, illetve a gyermeknevelés területén.

    --------------------------------------------------------- -----------------------


    Skorpió
    október 23. - november 21. Kellemes időszak következik az életedben. Az élet minden területén szerencsés fordulatokra, remek lehetőségekre számíthatsz. Használd ki ezeket, sikeres leszel!

    --------------------------------------------------------- -----------------------


    Nyilas
    november 22. - december 21. Szerencsés nap vár Rád. Kreatív vagy, szinte szárnyalsz, csak légy óvatos, hogy ne pörögj túl, maradj nyugodt és higgadt. Sétáljatok egy jót a kedveseddel!

    --------------------------------------------------------- -----------------------


    Bak
    december 22. - január 20. Anyagi helyzeted a mai napon váratlanul pozitív fordulatot vesz. Olyan munkát találhatsz, amellyel minden tekintetben elégedett lehetsz. Szerencsés nap vár Rád.

    --------------------------------------------------------- -----------------------


    Vízöntő
    január 21. - február 19. Az elkövetkezendő időszakban rendkívül megnyerő, vonzó, könnyed leszel, és minden tekintetben élvezed az életet. Használd ki! Szerelmes hangulatban leszel.

    --------------------------------------------------------- -----------------------


    Halak
    február 20. - március 20. Ebben az időszakban hajlamos vagy titkos viszony kialakítására,ami pillanatnyilag jól működőnek látszik. Az otthonoddal kapcsolatos pozitív fordulatok várhatók.

    --------------------------------------------------------- -----------------------
    előzmény:
    nagymama (17954)
    2007-04-30  07:25
  47. 2007. Április 30. 07:2517954.

    Jó röggelt! Kevés eső volt, ma reggelre már fel is száradt. Ma nagyon lusta vagyok, megreggeliztem és azt iszem visszabujok az ágyikómba és fülhallgatót a fülemre. Visszaaltatom magam.

    Legyen szép napotok. Bár én egyáltalán nem iszom kávét, de küldök Nektek. Marika          

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2007. Április 29. 22:4917953.
    Jó éjszakát szép álmokat

    Jó idő volt ma de késő délután eleredt az eső és attol kezdve lehült a levegő de nagyon kellemes.

    Többször erre jártam de nem tudtam belépni .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2007. Április 29. 22:4417952.
    Legyen ilyen édes, gondtalan az álmotok.
    előzmény:
    picivirág (17951)
    2007-04-29  22:37
  50. 2007. Április 29. 22:3717951.
    Na...búcsúzóul egy kép Elzáról
    Nagyon trendi a gyermek...a szülők mit ki nem találnak.?? Ők nagy gyerekek még
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. 2007. Április 29. 21:5117950.
    Szervusz, István! Nagyon örülök, hogy emlékszel még a szanazúgi kirándulásodra. Én úgy gondolom ez még e- világban volt. Ha arra jársz szívesen látlak
    előzmény:
    KÖTETES (17949)
    2007-04-29  21:07
  52. 2007. Április 29. 21:0717949.
    Szervusz Julika!
    Nagyon, de nagyon ismerős a második fotód...
    Lehet, hogy az előző életemben jártam arra...??????
    Ismerős, nagyon ismerős!

    István

    u.i.

    Ajajjjjjjjjjjjj...

    Épp tegnap írtam be egy másik nlc-s topicra( Jósoljunk/Reinkarnáci&oacute, hogy nem hiszek az ilyen reinkarnációs "dajkamesékben", lehet, hogy még is "van benne valami..."?
    előzmény:
    picivirág (17940)
    2007-04-29  20:11
  53. 2007. Április 29. 20:5717948.
    Mindenkinek jó éjszakát kívánok! Holnap jövök majd. Pihenjetek jól.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  54. 2007. Április 29. 20:5417947.
    A mi korosztályunkból majdnem mindenki így kezdte, vagy sehogy. Tudom én is, milyen volt annak idején a Gyöngyiék és a saját építkezésünk. Hányszor ültem benn a nappaliban ahol nem volt semmi, csak a parketta rakatok, hogy jöjjön már az a szakember és álljon neki a munkának, de se víz nem volt még, sem a mellékhelyiség  nem volt berendezve. Azt sem tudtam, hova menjek. A Gyöngyiék kerítését az első gerincműtétem után én festettem le. A miénkben meg előbb a terasz székpárnáin aludtunk, majd egy szivacsmatracon, és sokkal később tudtunk venni ágyakat. Eleinte az edényeket itthonról hordtam, azokat aztán haza, vagy elfelejtettem! Hányszor volt ilyen. De nagyon szerettem addig, amíg a mostani házunk el nem készült. Ugyanis ott is - bár kicsi volt a telek - de minden kinti munkát is én csináltam, és ezt is, azt is, már nem bírtam volna, így a végén már alig vártam, hogy legyen rá vevő. Most szivesen gondolok vissza, hány szép nyarat töltettem ott el a párom unokáival, a barátnőmmel, az ő gyerekével. Szóval jó volt! A papa fiának Reziben van egy nyaralója, és épp a minap mondta, hogy ha akarunk, a lányom és fiamékkal nyugodtan lemehetünk, hisz üres a ház. Ez a helység Hévíztől 3 km-re van. Igy most azt tervezem, egy hét közepén lemegyek a gyerekekkel, mondljuk csütörtök-péntek és szombat reggel én haza jövök, ők meg maradhatnak a hét végére, vagy amíg van idejük. Lilike miatt hosszabb időt a fiam nem nagyon tervezhet, max. egy hetet.
    előzmény:
    picivirág (17944)
    2007-04-29  20:40
  55. 2007. Április 29. 20:4317946.
    Valóban, most, hogy mondod, tényleg lilatehén volt a neve. Ez a vendéglő még ma is működik, úgy látszik szeretett oda járni enni. Ma azt mondta, hogy a nyaralójuk szomszédjában a standra is csak azért járnak, mert a férje szereti a halat és ott nagyon jó halat sütnek. Egyébként Zsuzsi nagyon jó húsban van a férjéhez képest, olyan kis "gurulós".
    előzmény:
    nagymama (17941)
    2007-04-29  20:22
  56. 2007. Április 29. 20:4317945.
    ..véletlenül elküldetem. Szóval, nagyon lassan haladtunk, egy csomó ramatyot vittünk ki...most már nagyon szerényen, de be van rendezve. Tető van a fejünk fölött, vannak fekhelyek,ide nem is kell más. Egy jó kis társaság, és akkor minden van
    előzmény:
    picivirág (17944)
    2007-04-29  20:40
  57. 2007. Április 29. 20:4017944.
    Tudjátok ez a Doboz-Szanazúg egy kis oázis a poros Alföldön. A 70-es écekben vettük, elérhető áron, részletre és szinte a mai napig dolgozunk rajta. A gyermekeim imádták ezt a helyet. Minden létrát végig jártunk. Kezdetben vala nagy gazos, reggel jöttünk, este mentünk. Aztán vettünk egy sátrat, már kint aludtunk, de nem volt elég komfortos,,meg kicsi is volt Raklapokból bódét ácsolt a férjem, évekig azt használtuk, emeletes ágy volt benne, a kicsi lányom még elfért egy raklapon. Aztán kinőtte és elkezdtünk köbméteres téglából ketten építkezni. Volt, hogy lebontottunk falat, mert görbe lett
    előzmény:
    dundori (17942)
    2007-04-29  20:24
  58. 2007. Április 29. 20:3117943.
    Julika nagyon érdekes az a fűzfa. Örülök,  hogy Te is pihentél. Én még nem hallottam, hogy a mi horgászunk hoz-e harcsát a Ráckevei-Dunaágról.Marika
    előzmény:
    picivirág (17940)
    2007-04-29  20:11
  59. 2007. Április 29. 20:2417942.
    Szia Julika! Isten hozott újra itthon! Nagyon szép helyen van a kis nyaralód, és nagyon hasonlít a Gyöngyi barátosném szigetközi nyaralójának helyszinéhez, sőt még a házak is egymásra. Nekik ugyan kicsit közelebb van a víz. Az utcában, ahol a házuk van, a szemben lévő házak kertjei már "beleérnek" a kis-Dunába. Az is nagyon kedves, szeretni való jó kis hely, de látom a Tied is nagyon klassz helyen van! Náluk a szemben lévő telkek közül egyet nem adott el az önkormányzat, de az is be van kerítve, van rajta kapu és füves, üres telek. Az utca lakói, akik a Gyöngyiék oldalán laknak, itt mehetnek be a vízre. A lakók közösen gondozzák ezt a telket. Az ő házuktól kb. 4-5 háznyi a távolság. Mndig nagyon szerettem ott nyaralni, a párom unokáival töltöttünk ott sok időt, aztán meg ők jöttek a miénkbe, de nekünk már nincs meg.
    előzmény:
    picivirág (17940)
    2007-04-29  20:11
  60. 2007. Április 29. 20:2217941.
    Gitta köszönöm Susitól az üdvözletet. Emlékszel rá, még mi fogadtuk  amikor belépett a topicra. Te tudtad is honnan vette a nicnevét, ismerted azt a vendégfogadót.Marika
    előzmény:
    dundori (17937)
    2007-04-29  19:36
  61. 2007. Április 29. 20:1117940.
    Szervusztok!

    Én ma a nyaralóban voltam. Hogy bizonyítsam, fényképeztem.

    1. Lacit, a barátnőm férjét elküldtük, fogjon halat. Nórika még egy kis doppingot önt bele...kávé formájában.
    2. Ezen az úton indult el.
    3. Nézzétek milyen érdekes fűzfa. Ki van dőlve, lombja nincs, de oldalt kihajtott.
    4. Itt nem fogott semmit

    5. Amíg Ő lógatott, i lenyírtuk a füvet. Azt hittük neki nem lesz rá ideje, mert a halakat fogja pucolni
    6. Utána leültünk, és csak beszéltünk...beszéltünk....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. 2007. Április 29. 20:0917939.

    Szép jó estét!

    Én is megjöttem. Ugy csinálnak velem, mint az árvagyerekkel. Kézről-kézre adnak. A Bella szomszédasszonyom hozott ma az ebédet. Délután én vendégeltem meg a barátnőimet a cukiban. Katikám nem birtm ki bevágtam egy nagy adag epresrizst. Már a holnapi és holnaputáni meghivást is megkaptam délután. Igy ki sem nyitom a mélyhütőm.

    Megjött északről az eső, most itt zuhog. Remélem, hogy nem megy tova gyorsan a felhő, mert borzalmas szárazság van.

    Valika szép csokrokat és sok finomságot kaptál. 

    Jó éjt kivánok Nekdtek és szép álmokat, rúzsás csókokat. Marika  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. 2007. Április 29. 19:4617938.

    Valikám! Erre a szolidra is akartam írni, amikor nem lehetett, hogy megmondjam, nagyon szép verseket találsz. Én is szeretem a verseket, de mostanában leginkább én recepteket keresgélek. Most a menyemnek igyekszem összeállítani egy olyan "szakácsfüzetet", amiből könnyen elbodogul, bár gondoltam arra is, hogy mivel nekem rengeteg van, vihetne azokból is, de én szeretném azokat a recepteket összegyűjteni neki, ami leginkább zöldségekből és fehérhúsokból készül, és hát mindazokat, amiket magam kreálok, és nagyon szeretik. Mivel nekem a kertben sokféle zöldség megterem, ő meg szivesen eszi ezeket, de elkészíteni nem tudja, már nagyon érdeklődik egy-egy cukkinis, padlizsános, mángoldból készült étel után. Most csak fagyasztva tudom elvitelre kínálni, és mondja, hogy szeretni nagyon, de nem tudja miket főzzön belőlük.

    Nagyon érdekes volt számomra tegnap, amikor kiderült, hogy alig-alig tud főzni egy két dolgon kívül. Az anyukája még mindig bejön időnként, és akkor ő főz egy-két napra, vagy nálam esznek, ha főtt ételre vágynak. Hát ezért gyűjtöm a neki való recepteket.

    Most megint jó "bő lére eresztettem" a mondanivalómat, de amint látom, eddig sokan nem tudtak belépni, és nem tudtak írni, igy nincs is mit olvasni. Én visszaolvastam, de nekem is gyorsan ment.

    előzmény:
    precon (17929)
    2007-04-29  10:34
  64. 2007. Április 29. 19:3617937.

    Valikám! Gyönyörű csokrokat kaptál!

    Ildike! Én akartam válaszolni, de sajnos én annyira tudtam belépni, hogy olvasni engedett, írni nem.

    Ezért most mondom el, hogy milyen meglepetésben volt részem ma délelőtt. Talán emlékeztek még a régi topicról a Susi nevű, szomszédos országban élő társunkra. Mivel van itt nyaralója pár km-re tőlünk, ma átjöttek és ott töltik a hosszú hétvégét és váratlanul meglátogatott. Annyira meglepődtem, mert a terasz felől jöttek, kopogtak, és amint belépett, azonnal tudtam, hogy kicsoda. A férjével együtt jöttek. Marimamának kiemeltlen, de egyébként mindenkinek üdvözletét küldi, azt mondja, más nevek nem maradtak meg az emlékezetében, mert már évek óta nem jár egyik topicra sem.

     

    előzmény:
    precon (17936)
    2007-04-29  19:28
  65. 2007. Április 29. 19:2817936.

    Sziasztok,én próbálkoztam és nem tudtam belépni.Nekem megint nem jött be az NLC Aztán elmentünk a lányomékhoz most jöttünk haza.Most szép estét kívánok mindenkinek.

    Gitta,Katikám köszönöm belefér még bőven.

     Ezeket kaptam a névnapomra----------------->

    előzmény:
    stadber (17935)
    2007-04-29  16:09
  66. 2007. Április 29. 16:0917935.

    Sziasztok!Megebédeltünk,csináltam tegnap este egy jó nagy adag tiramisut/1/2 kg-os maskarpone-ból/ belaktunk belőle ebéd után.

    Most megyek és összekészitem magam az eszére 6-kot találkozom a Kati barátnőmmel és megyünk nőklubbozni,majd csak valamikor este későn jövök meg.

    Legyen szép estétek,pihenjetek sokat és ne dolgozzatok!A munka ugy is megvár benneteket,nem végzi el helyettetek senki.Legyetek most egy kicsit Pató Pálok.

    Igaz Péter nap van,minden PÉTER-nek nagyon boldog névnapot kivánok.Csá

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. Április 29. 14:1417934.

    Szép napot, jó délutánt!!!

    Nem akartam hinni a szememnek, hogy ilyen régen volt az utolsó hsz! Azért volt mit olvasni ! Gitta tartalmas hsz.-ét Gitta egy icipicit irigyellek!  Nagyon szeretem a pici babákat, most ez az öröm neked jutott! Olyan hamar megnőnek Nem igaz?

    Ma már fél ötkor kinyilt a szemem, nem tudtam aludni! Tegnap esti mosásból a  teregetést reggel megcsináltam, egy kicsit gyomtalanítottam, uborkának a helyét csináltak, el is vetettem. Még mindig ott  maradt az ásás, valahogy nem füllik a fogam rá!
    pedig meg kell csinálni, kár lenne a virágokért.


    Amig ezeket a sorokat írom, úgy hallom, hogy dörög az ég! Nagyon fülledt a levegő!


    Székelykáposztát főztem, mára, meg holnapra is van így megint hajnalban ki tudok menni a kertbe!  Olyan jó hallani a madarak énekét!

    Remélem azért estére összeverődik a társaság!!!!! Írjatok sokat, kinek, hogy telet a mai napja, nagyon szeretek olvasni. Irni már nem annyira!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  68. 2007. Április 29. 10:5017933.

    Valikám! Tegnap én sem voltam, így most utólag kívánok Neked nagyon sok boldogságot, egészséget, és sok-sok örömöt az életben. Elnézést, hogy így utólag, de a 8 napba még belefér, és állítólag 8 napig még érvényes a jókívánság!

    Szervusztok, mindenkinek szép napot kívánok, és sok-sok pihenést!

    Én még nem nagyon élvezem, bár tegnap délután "alvóbabáztam", és igy pihentem addig, ameddig Adél aludt. Jó sokáig itt voltak nálam, és jó sokáig aludt a drága, de azért az utolsó egy órában már lehetett vele igazából babázni. Nagyon édes a kicsi, jó kis tokája és hurkái vannak, egyszóval egy kis "duda angyalka".

    Most beszéltem a Katival msn-en, mondja, hogy sétálni indul, én meg betolom a sütőbe a húst - töltött csirkecombok, és mellé párszem jó nap krumplit egybe - magától megsül, addig én a kertben folytatom az elkezdett és még be nem fejezett munkámat.

    Nem olvastam vissza, remélem senki sem  beteg, és mindannyian a családdal, vagy barátokkal töltitek ezt a pár napot. Én kicsit csalódtam, mert a barátnőm mégsem jött el (már nagyon izgatott a műtét miatt!), azt mondta, nem lenne egy nyugodt perce sem, igaz így sincs, de mégis otthon van!

    A lányomék is bejelentkeztek, de hogy melyik napon jönnek, nem tudom. Lehet, hogy még 5 perc és már itt is lesznek. Igy hát nem kell unatkozni szerencsére.

    előzmény:
    precon (17931)
    2007-04-29  10:39
  69. 2007. Április 29. 10:4817932.
    Szép vasárnapot !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. 2007. Április 29. 10:3917931.

     

     

      Pétereknek én is kívánok minden szépet és jót bár szerintem nem most tartsák hanem Péter-Pál kor   

    De ha igen akkor nagyon szép és boldog Névnapot Kívánok.

    zsóka,sorbet Pétereiknek.

    előzmény:
    precon (17929)
    2007-04-29  10:34
  71. 2007. Április 29. 10:3417930.

    Sziasztok! Tegnap nem voltam igy utólag Valikám nagyon sok boldog névnapot kivánok neked erőben, egészségben.Az unokád nagyon szép fess kislány,vagy inkább már nagylányt kell mondani,milyen huncut a nézése.

    Ugyancsak sok boldogságot az életben és sikereket István Valcsi lányodnak is.

    Margitom nehagyd magad,ha igazad van harcolj érte,a becsület mindennél fontosabb.

    Marimama!Olvasom jól kitáncikáltad magad,jól tetted,jó kis fogyókura volt,most nem kell enni a cukiba,csak másokat etetni.

    Gitta!Jó sokat dolgoztál megint,ez már nálad életvitel,nem is tudsz meglenni nélküle,én már nem is birnék annyit,irigyellek érte.

    Ma még főznöm kell egy kicsit,este nekem is programom van,ma biztos nem leszek,igaz tegnap sem voltam,de nagyon fáradtnak éreztem magam és inkább lefeküdtem aludtam egy nagyot,a Liza is velem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  72. 2007. Április 29. 10:3417929.
    Sziasztok ma Nuku-kóp Viszont kaptok egy szépet.-
    -------------------------------------------------- ----------------
    Azt kérded ki az igazi, ki a valódi barát?
    Az, akinek megérted
    minden kimondott és hang nélküli szavát.
    Kinek szemébe nézve meglátod minden apró baját,
    kit csendesen megvigasztalsz, ha
    könny borítja arcát, ha ok nélkül bezárkózik,
    te átmászod hallgatása falát.
    Kinek nem hagyod, hogy egyedül vívja
    kilátástalan harcát.
    Kinek villanásnyi mosolya, apró kis öröme elűzi
    minden bánatod, s
    köztetek nincs olyan, hogy alul múlod őt,
    vagy túlszárnyalod.
    Kinek látványa szívedet és lelkedet melengeti,
    kivel jó a csend szavát hallgatni, s együtt merengeni.
    Kinek nem számít, mit vétesz,
    kis-e vagy nagy hibát,
    kivel ha beszélhetsz könnyebbé válik ez a nehéz világ.
    Az az igazi barát, kit szeretsz, tisztelsz, csodálsz,
    s ha választásra kerül sor, te szó nélkül mellé állsz.
    Az a barát, kinek egy kedves szava többet ér,
    a világ összes, minden kincsénél.
    Az a barát, kinek öröme az örömöd, bánata a bánatod,
    kinek barátságát minden körülmény közt vállalod."
    előzmény:
    nagymama (17928)
    2007-04-29  08:45
  73. 2007. Április 29. 08:4517928.

    Jó röggelt! Halkan köszönök be, hogy fel ne ébresszelek Benneteket.

    Itt dél-keleten már 20 fok körüli a hőmérséklet. Szép időnk lesz. Várom a menyem és megyünk a piacra, és a temetőbe.

    Erzsike köszike a lottószámokat. Nekem is csak 1 találatom van.Marika

    Mindenkinek szép és pihenős vasárnapot kivánok. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  74. 2007. Április 29. 00:3917927.
    Isten éltesse a Péter családtagokat. Zsóka Petijét. Marika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  75. 2007. Április 29. 00:3717926.

    Aludjatok, álmodjatok szépeket. Én most értem haza a bálból. Nagyot mulattunk. Én eltáncoltam az egyik cipőm magassarkát. Holnap mehetek a piacra cipőt venni.  

    Visszaolvastam. Valika tündérek az unokáid. Szép és igaz a vers is. Köszönöm.

    Pista nem tudtam fényképet csinálni, mert elromlott a digigépem, pedig 10 évet fiatalitottak rajtam a szépségszalonban12 órára.  A zenekar kimuzsikálta  a csapatunkat" ......szépasszonyok jó éjszakát". Elhuzta a "Vásárhelyi hires promönádot"-is. Marcsira gondoltam. Holnap délután 5-kor találkozunk a sarokház cukiba és kiértékeljük az éjszakát, meg nehogy lefogyjunk mán. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  76. 2007. Április 28. 22:3617925.
    Érdemes volt vissza jöni. Nagyon édesek az unokáid. Annak a kicsinek, olyan huncut a nézése....Nagyon szép a ruha és benne kis hölgy. Méghogy nem a ruha teszi az embert Olyan méltósággal visete ezt az "úri" költeményt.
    előzmény:
    precon (17924)
    2007-04-28  22:00
  77. 2007. Április 28. 22:0017924.

    Sziasztok megjöttem,egy pár kép holnap kezdésre. 

    1 kép megérkezésa tesómmal.

    2 nem birok nyugton maradni

    3 ez már borzasztó mehetnékem van

    4 ideges vagyok

    5 na mi lessz?

    6 mama haggyál már

    sajnos izegtek mozogtak és én megint nem jól állítottam be a gépem na nembaj majd a lányom remélem szebb képeket csinált majd tőle kapok holnap.szóval nem maradtam sokáig már itthon vagyok.Fél 8-kor kezdtek.Tündériek voltak ,persze hogy visszatapsoltuk őket.Két táncot táncoltak meg a ráadást

    előzmény:
    precon (17919)
    2007-04-28  18:48
  78. 2007. Április 28. 20:2317923.
    No még visszafordultam

    Lottó számok

    21, 41, 45, 49, 63

    Nekem 1 találatom van sajnos
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  79. 2007. Április 28. 20:1417922.
    Jó éjszakát szép álmokat

    Ma igen rossz hangulatban voltam egész nap ezért korán elhuzok a tollasbálba.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  80. 2007. Április 28. 19:2717921.
    Szijja Leva-már ha itt jársz a topicon!

    A lányom nevében köszönöm a szép névnapi képeslapot!
    Írtam leveledre egy választ, de a postmaster visszadobta,azaz nem ment el!
    Itt köszönjük tehát meg neked!!!

    István
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  81. 2007. Április 28. 18:5117920.
    Jajj...Valika, nem azért írtam, hogy köszönetet várok érte. Azt hittem nem ment el, mert megnéztem és azt írta ki, hogy nem olvastad, pedig még délelőtt írtam. Jó mulatást
    előzmény:
    precon (17918)
    2007-04-28  18:47
  82. 2007. Április 28. 18:4817919.

     

    Igyekszem Erika  

    előzmény:
    ovics (17916)
    2007-04-28  18:32
  83. 2007. Április 28. 18:4717918.

     

    Julika köszönöm megkaptam köszönöm.

    Elolvastam és visszaigazoltam mindkettőt.

    Leva töled is megkaptam köszönöm.

    Most indulok a bálba 

    előzmény:
    picivirág (17917)
    2007-04-28  18:34
  84. 2007. Április 28. 18:3417917.
    Valika! Én már küldtem két lapot, de nem nézted meg. A citromos volt az első, most a másikra írtam.
    Ha nem kapnád meg, én nagyon sok boldog névnapot kívánok.
    előzmény:
    precon (17913)
    2007-04-28  16:33
  85. 2007. Április 28. 18:3217916.
    Maradj meg olyannak,amilyen vagy  Jó embernek.
    előzmény:
    precon (17914)
    2007-04-28  16:44
  86. 2007. Április 28. 17:5917915.
    Kedves Ildi, precon Valcsi, Marimama...etc...etc...!
    Mindegyikteknek köszönöm a Vali lányomnak küldött jókívánságokat!
    Isten fizesse meg!

    István
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (17912)
    2007-04-28  16:13
  87. 2007. Április 28. 16:4417914.
    Angyalok vagy Tündérek?

    Ha Én angyal lehetnék,
    Berepülném a földet.
    Két karommal összeölelném a világot,
    S mindenkit jóvá varázsolnék.

    Mindenki kezében a fegyvert,
    Gyönyörű rózsává cserélném.
    Az ágyúkat és bombákat,
    Varázskastéllyá tenném.

    A szegényeknek megterítenék,
    A betegeket meggyógyítanám,
    A közülünk távozókat,
    Életre kelteném.

    Visszavarázsolnám az ókort,
    S inkább tüzet csiholnék,
    Varrnák ruhákat,
    Csak kerékpárt gyártanék.

    Nem lenne szennyezett levegő,
    Élne mindenki egészségben békében,
    A küldeményeinket ismét
    Postagalambok vinnék.

    De mivel nem lehetek angyal,
    Maradok jó ember,
    S próbálom elfogadni..
    ..vannak rosszak.

    előzmény:
    ovics (17911)
    2007-04-28  15:43
  88. 2007. Április 28. 16:3317913.

    Talán-Talán 

    Zsóka2  tündér vagy  köszönöm

    Erika ari vagy köszönöm.

    Köszönöm a képeslapokat mindenkinek.

    Zsóka,Megvagy,Éva51,Mandula,István stb-stb.

    Most ment el az egyik régi szomszédom ,visszajött felköszönteni 

    Lassan szépen mindenki megjött és ma jó kis beszélgetős napom volt.Holnap mi megyünk a lányomékhoz 

    Este bálba be kuk ma Évike nem maradunk csak a nagyobbik unokát nézzük meg táncikál csinálunk fényképet 

    előzmény:
    megvagyok (17909)
    2007-04-28  11:25
  89. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. Április 28. 16:1317912.

    ISTVÁN! 

      Ezuton      kívánok Vali lánykádnak minden jót névnapja alkalmából!  

          

    előzmény:
    KÖTETES (17902)
    2007-04-28  10:33
  90. 2007. Április 28. 15:4317911.
    Valikám,boldog névnapot kívánok Neked. 
    előzmény:
    precon (17908)
    2007-04-28  11:06
  91. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2007. Április 28. 12:3617910.

       

         VALIKÁM!!!     

     

                  Nagyon Boldog Névnapot kivánok!!!!!!Zsóka2. 

     

     

                István a te lánykádnak is!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  92. 2007. Április 28. 11:2517909.

             

    nó érted???? 

    előzmény:
    precon (17905)
    2007-04-28  11:06
  93. 2007. Április 28. 11:0617908.

     

    Évikém nagyon köszönöm 

    előzmény:
    mandula2 (17893)
    2007-04-28  09:37
  94. 2007. Április 28. 11:0617907.

     

    Zsóka49 neked is köszönöm 

    előzmény:
    *zsóka49* (17896)
    2007-04-28  10:02
  95. 2007. Április 28. 11:0617906.

     

     

    Erzsike-Pisti nektek is nagyon köszönöm 

    előzmény:
    er54 (17899)
    2007-04-28  10:21
  96. 2007. Április 28. 11:0617905.

     

     

    Margitkám köszönöm a képeslapot 

    előzmény:
    megvagyok (17900)
    2007-04-28  10:25
  97. 2007. Április 28. 11:0617904.

     

     

     

    István én is kívánok a kislányodnak még nagyon sok szép névnapot 

    előzmény:
    KÖTETES (17902)
    2007-04-28  10:33
  98. 2007. Április 28. 11:0617903.

     

    Ildikó köszönöm és a csodás unokádnak én is kívánok még nagyon sok csodával teli szülinapot.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (17898)
    2007-04-28  10:13
  99. 2007. Április 28. 10:3317902.
    Szervusz Marika!

    Köszönöm Valcsi lányomnak küldött névnapi jókívánságod!!

    tegnap este 10-kor-amikor hazajötta fiammal-felköszöntöttük őt.És a poén most jön: ma 21 és fél éves...
    Október 28-án született!
    Ha kijössz majd a szépségszalonból tegyél fel egy önarcképet magadról!!!

    Pista
    előzmény:
    nagymama (17890)
    2007-04-28  06:53

Címlap

top