Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2007. Április 28. 10:2817901.
    Szervusztok!

    Valcsi, látom, hogy már elolvastad a lapomat!
    A mai névnapodon itt is szeretettel köszöntelek TÉGED és más, hasonló nevű hölgyet is!!!!
    Remélem, hogy ma nem te leszel a pult mögött...

    Mindenkinek szép napot és még szebb hétvégét kívánok!

    István
    előzmény:
    precon (17892)
    2007-04-28  09:02
  2. 2007. Április 28. 10:2517900.

    Köszi a biztatást  neked is és MARIMAMÁNAK  IS 

     Döntöttem jog orvoslást kérek mégpedig IRÁSBA a dom be. Igy nem nem tudják "legyelni"  

    Ha nem megy független szakértöt fogok kérni "ellenem" 

    nyugodt vagyok mert tudom 1000 % ék nekem van igazam 

    Uncsikám nálam aludt de már lelépett 

    Hus levest fözök a hushoz pedig azt hiszem paradicsomos mártást  de bizom benne holnapra is marad  Ha nem tévedtem 

     Holnap nálunk ORSZÁGOS BÚZASZENTELÖ LESZ az ország területéröl várunk vendégeket és oda szeretnék elmenni azért fözök holnapra is ez egész napos ünnepség lesz délelött szentmise katolikus egyház szerint utánna a "határba" lesz a búza szentelés és ebéd után 2 orakkor lesznek "szinpadi" müsor az uncsikám is fellép (mazsoret) és a tánctanár nénink(35éves) a gyerekei is (diákok)néptáncal és meg szeretném nézni 

    Képzeljétek itt lesz a TV is közvetiti egyenes adásba reggel 10 töl a misét  délután pedig élö kivánságmüsor lesz amit a kossuth rádio közvetit 

    Puszi mindenkinek   

    előzmény:
    mandula2 (17893)
    2007-04-28  09:37
  3. 2007. Április 28. 10:2117899.
    Valika

    Névnapod alkalmából szeretettel köszöntünk

    Erzsike Pisti

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. Április 28. 10:1317898.

    Valikám!

     

    Isten éltessen névnapod alkalmából!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. Április 28. 10:0617897.

    Szép napot mindenkinek + Totyinak jó utat!

            

           

     

    Marika köszönöm szépen a jókívánságokat!

    Megjártam a "hadak utját" endesen! Szandinak fehér blúzt kellett vennem, mivel  énekkaros , 5.-én ballagnak a gimnazisták az iskola felkérte az énekkarosokat szereplésre.
    Gyönyörű blúzok voltak, de termmészetesen soha nem egyezett az izlésünk SZandival. Finoman szólva "töltött" galamb, és nem minden fazon állt neki jól. Végülis az eladó segített, én félre vonultam. Az a blúz lett megvéve, amit az elején én néztem ki /  /
    Aztán még egy-két cucc /zokni, póló/ lett véve és a mai napra sikerült már most lefárasztani!

    Más: Reggel óta hasogat a felső állkapcsom, olyan mint mikor a lyukas fognál ideghez ér az ember! Nagyon fáj! Járt már így valaki? Mit csináljak??? Fog nincs fájdalom iszonyú! Fájdalomcsillapítót is bevettem, most ég a gyomrom. Hülye egy napom van annyi szent. Horoszkóppal ellentétben!
    Ma jön a lányom!

    Legyen szép napotok, élvezzétek a jó időt, hét közepére nagy mennyiségű csapadékot mondott Lucia reggel!

    előzmény:
    nagymama (17890)
    2007-04-28  06:53
  6. 2007. Április 28. 10:0217896.
    Vali! és minden Vali nevű rokonnak nagyon boldog névnapot kivánok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. Április 28. 10:0017895.
    zsóka! tegnap is szavaztam, de még nem kaptam visszajelzést
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. Április 28. 09:5917894.

    Sziasztok!

    Szép napot mindenkinek. gyorsan bejelentkezem aztán megyek a böbe baba szalonba hajat festek. Gyerekek a szülöknél, apa L.. igy nyugodtan kanceficélhetek...remélem. Majd jövök. Topvábbi szép napot mindenkinek Jó unokázást, kevés melot.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2007. Április 28. 09:3717893.
    Jó reggelt!

     VALÉRIA napján a legjobbakat kívánom Valikám, legyen nagyon szép napod, szép ünneped és főleg Egészséged!  

                                    ................................

    Marika bosszantó, ha a "kályhát" időnként lebontják, az ember nem tud honnan elindulni. Nálam is mindig variálnak a gépen... pedig még akkor sem tudok mindent, ha már megszoktam hogy mi hol van.
    Hagyd a csodába a takarítást. Szépítkezz, töltekezz, érezd jól magad.

    Margitka! Ne hagyd magad. Az igazságtalan vádaskodás nagyon komoly dolog, ha csak legyintesz, úgyis megüli a gyomrodat.
    Hajrá Margit!

    erErzsike! Éppen a napokban gondoltam arra, hogy most aztán minden Robi koncerten kötelező lesz a részvételetek... mármint időből kifolyólag.
    Tudod most lenne jó a sok idő mellé egy kicsit több krajcár.
    Cukrod rendben, ugye?

    Mindenkinek nagyon szép napot kívánok /nálunk sajnos borult az ég, remélem azért eső nem lesz, mert kinti munkáink lennének/.

    Totyi azóta már úton van.
    előzmény:
    precon (17892)
    2007-04-28  09:02
  10. 2007. Április 28. 09:0217892.

    Köszönöm igen szerencsére ebből csak egy van egy évben 

     

    István köszönöm a képeslapot.  

    előzmény:
    nagymama (17890)
    2007-04-28  06:53
  11. 2007. Április 28. 09:0017891.
    Jó reggelt.Nagyon fáj a fejem,alig látok ki a fejemből.
    .......................
    KOS (III. 21 - IV. 20.)


    Ma rendkívül kreatívnak vagy mondható, jobbnál jobb ötletekkel állsz elő. Nyugodtan engedd a fantáziádat szárnyalni.

    BIKA (IV. 21 - V. 20.)


    Ha nem akarsz elúszni a mai napoddal, akkor nagyon pontosan meg kell szervezned, mire mennyi időt tervezel. Igyekezz betartani, amit elhatároztál.


    IKREK (V. 21 - VI. 20.)


    Kimondottan energikus napod lesz, jó formában vagy mind szellemileg, mind fizikálisan. Igyekezz kihasználni ezt az időszakot.

    RÁK (VI. 21 - VII. 20.)


    Rendkívül gördülékeny napod lesz, végtelenül könnyen alkalmazkodsz másokhoz, így minden problémán könnyen felülkerekedsz.

    OROSZLÁN (VII. 21 - VIII. 20.)


    Hírt kapsz valakiről, akiről régen nem tudsz semmit. Annyira megörülsz az újdonsült régi kapcsolatnak, hogy határozottan jókedvre derülsz tőle.

    SZŰZ (VIII. 21 - IX. 20.)


    A mai napon rettentő sértődékeny vagy, mindent magadra veszel és első szóra paprikás hangulatba kerülsz. Kicsit legyél türelmesebb másokkal szemben.

    MÉRLEG (IX. 21 - X. 20.)


    Ma valahol órákat kell várakoznod, sok türelmedre lesz szükséged. Vagy ügyintézés közben vagy vásárláskor sokáig fognak várakoztatni

    SKORPIÓ (X. 21 - XI. 20.)


    Nem kell annyit görcsölni, idegeskedni és stresszelni. Sajnos azzal nem oldod meg a problémákat, sőt egyre kevésbé leszel képes jó megoldásokat találni.


    NYILAS (XI. 21 - XII. 20.)


    Kis kérdőjelek merültek fel benned, kétségeid vannak bizonyos döntésekkel kapcsolatban. Legyél türelemmel, és az idő téged fog igazolni.

    BAK (XII. 21 - I. 20.)


    Pénzügyeid lelassultak, kissé stagnáló állapotba kerültek. Ez persze nem jelent semmi rosszat, meg fogod érezni, ha itt az ideje újabb befektetésnek.

    VÍZÖNTŐ (I. 21 - II. 20.)


    Kissé kimerült vagy, nehezen koncentrálsz és szétszórttá váltál. Úgy tűnik, hogy a vésztartalékjaidat kezded felélni, pótolnod kellene az energiádat.

    HALAK (II. 21 - III. 20.)


    Kissé túlzásba viszed az aggodalmaidat, néha történnek dolgok maguktól, és nem kell mindenáron okokat, sőt intő jeleket belelátni mindenbe.

    előzmény:
    nagymama (17890)
    2007-04-28  06:53
  12. 2007. Április 28. 06:5317890.

    Szép jó röggelt kivánok!

    Tegnap már nem tudtam visszajönni a netre amire minden telefonhivást lebonyolitottam.

    Ildikó Beácskát Isten éltesse, kivánok jó egészséget és boldogságot az életben.

    Valikám, Pista Vacsija - ha most tartjátok a névnapot - boldogságot, jó egészséget kivánok, ha nem akkor majd ujból.     

    Marcsi én is Rátok gondolok és várom a római képeket.

    Margitkám ne hagyd magad. Örüljenek, hogy ilyen jó szakember van mellettük és tanulják meg becsülni. Mostanában sajnos divat a lajikusok elkenik, átmagyarázzák a tényeket. Egy ismerősöm ilyen miatt dobta be a törülközőt hasoló helyzetbe, szituációba. Aztán annyira szenvedett, hogy az első visszahivó szóra visszament. Akkor megdicsérték. Ma az ő baráti körével mulatok.

    Mindenkinek szép napot és főleg fájdalommenteset /Vali!!! Rózsa!!! Gitta!!! Ildi!!! d.Évi!!! mÉvi!!!/ kivánok. d.Évivel beszéltem az éjjjel telefonon. A telken magányba vonult a cicáival, hogy átvészelje a fogcsináltatás nehézségeit, aztán majd meglesem a mosolyát. 

    Én ugy döntöttem nem adózok az ünnepek alatt, mert az ismerteken kivül még vasárnap délutánra és keddre is befutott tegnap este egy meghivás. Miután leiszom magam buborékmentes ásványvizzel, nem tudok adót számolni. 

    Pista Te nagyon rendes vagy, sajnos az én unokáim is rendet vágtak a gépemen. Most fut mint én, de pl. nem tudom - mert uj webkamerát tettek fel - a kamerát használni, nincs hangom, mert nincs kitéve a hanszóró ikonja. Nem olyan a rendszer mint volt. Tudjátok én a kályhától tudok elindulni amelyiket megszoktam. Igy elnézést ha valakit próbababának használok az ünnepek alatt, mert a családom egy része pöf-pöf-motoros turán, a másik a ráckevei Duna-ágon kuttyog és fogja a harcskat. Nem is bánom, hogy nem lesznek gép mellett.

    Most pedig hajrá egy kis takaritás, 10-kor átadom magam a szépségszalonnak, most mutassák meg mit tudnak . Majd jövök, ha tudok. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2007. Április 28. 06:2117889.

    Jó Reggelt Mindenkinek 

    Süt a Napocska "beszélgetnek"  a madarak  tehát szép napra virradtunk 

    Sajna már 5 ora ota nem tudok alukálni , csütörtökön volt egy közgyülésünk ahol kicsit nagyon bele gázoltak a lelki világomba  oktalanul. Ma ugy döntöttem nem hagyom magam és lesz folytatása.  egy beszámoloval nem értek egyet nem valos adatokat közöl a tagságot félre vezették , és hiába mondtam ,hogy nem ugy van nem értette meg senki ,hogy mi is a bajom és ugy érzem ez már "szakmai" dolog.Sok éve könyvelek de ilyen még nem volt  Tehát én ugy veszem "szakmai hitel rontást" követtek el  

    Reméllem jol gondolom  

    VAGY SZERINTETTEK HAGYJAM A JÓFENÉBE 

    (SZERINTEM EZ MÁR SZAKMAI BECSÜLETBELI ÜGY))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2007. Április 27. 21:5717888.
    Jó éjszakát szép álmokat

    Gitta a lényeg hogy mindig találok valamit soha nem unatkozom amig dolgoztunk állandó rohanásba voltunk na most leállitottuk magunkat és mindent szépen lassan ,semmi nem fontos .lényeg hogy jol, érezzük magunkat.Ma délelött Pistinek hivatalos ügyben elkellett menni ,én nekiálltam varrogattam 1-2 dolgot abbol ami felhalmozódott majd megjött és elmentünk a városba a fiam barátnöje is jött velünk elnézgelödtünk a Fehérvári uti csarnokba ettünk palacsintát majd ámultunk az árakon este 7 re értünk haza . Megnéztük a Jóban rosszbant a TV be majd elvittük a kocsit a garázsba és utánna 1 jó orát sétáltunk .Most beveszem a gyógyszereimet és megyek fürödni,aludni mert ragadnak le a szemeim .A lényeg hogy mindig teszek veszek mert sok olyan dolgot találok amit megkell javítani vagy kikell puceválni ezek mind elmaradtak a melu után nem volt rá energia.

    Mi az ünnepek alatt többnyire itthon leszünk bár holnap este Vecsésre megyünk / Robi koncert/ 30-án Békés-re ami messze van, majd 1-én Érdre és Hatvanba . Persze ez mind nem egésznapos elfoglaltság.

    Aki utra kelt jó utat aki itthon van békés napokat kivánunk.

    előzmény:
    KÖTETES (17886)
    2007-04-27  21:03
  15. 2007. Április 27. 21:0617887.

    Szervusztok!

    Hát a Barátokra végeztem a husokkal, de a hátam 'majd beszakad! Vagy én voltam lassú, vagy a késem életlen, de mindent elvégeztem.

    Most még a kutyát kellene meglámpáznom, aztán magamat zuhanyoznom, és irány az ágy! Gondoltam köszönés nélkül nem megyek el, ha már papa nyitva hagyta a gépet, láttam kerestek az msn-en, sajnos nem vettem észre, vagyis hát hiába, úgysem értem rá.

    Holnap jön Adél! Tegnap mégsem jöttek, gondolom a fiam is fáradt volt, mire indulhattak volna, inkább holnapra napolták. Rossz a hangulata, mert a Lilla nem lesz itthon a hosszú hétvégén, holnap reggel elutaznak az anyjáékkal.

    Hát kívánok mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát, az utazóknak jó utat, a betegeknek gyógyulást. Mindenki pihenjen amennyit csak bír!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2007. Április 27. 21:0317886.
    Jókor mondod MandulaÉvi..., de azért a magam részéről köszönöm és átviszem holnapra!

    Jó éjt mindenkinek!

    István
    előzmény:
    mandula2 (17885)
    2007-04-27  20:21
  17. 2007. Április 27. 20:2117885.

    Szervusztok, jó estét!

    Megjöttem, jó volt a mai nap. Annyit babáztam és most CSAK az enyém volt a kicsi.
    Mindent kaptam tőle: mosolyt, sírást, gügyögést, evés után a képembe egy jó nagy böfit...aztán a vállam tocsogott a nyáltól, de a nap fénypontja egy jó adag .....ral teli pelus volt.
    Jó baba egyébként és természetesen nagyon édes.

    Ildikó ha nincs is Veled az unokád, hát csak rá kell gondolnod és mindjárt normalizálódik a cukrod.
    Valikám azért lassan a testtel. Tényleg csak kukk legyen a bálban. Tartalékold az erődet a szül.napi bulira. Noéminek sok boldogságot, jó egészséget kívánok.
    A vicceidet már messzire röpítette a net.... határon túlra, legalább nevessenek azok az egyébként fanyalgó svajciak is!  

    Gitta én is /saját érdekemben/ konyhakészen teszem a mélyhűtőbe a húsokat. A csirkét letisztítva, darabolva dugom a zacskóba, így vas.délelőtt leöblítés után irány a fazékba. A zöldséget is megtisztítom, összevágom, megmosom, szintén zacskóba teszem, de csak a szimpla frigóba.
    Vasárnap van nálunk általában húsleves, viszont a vasárnapi délelőttök a legzsúfoltabbak, akkor a legkevesebb az időm, így aztán nagy segítség, hogy előre elkészítek mindent.
    Marika telepátia igenis létezik azok között, akik szeretik, kedvelik egymást. Egy kézimunka kiállításra én is szívesen elmennék.
    Zsókák, Kati, Margit, Leva, Rózsa, Julika, erErzsikéék,d.Éva, Éva51, István... és még azoknak is akiket véletlenül kihagytam, nagyon kellemes időt, szép napokat kívánok.
    Totyinak pedig csodálatos pár napot, ja és változatlanul irigylem ezért az élményért.

    előzmény:
    precon (17875)
    2007-04-27  15:35
  18. 2007. Április 27. 19:5217884.
    Sziasztok!!!!!!

    Hát mondanom se kell hogy egy perccel se jöhettünk el hamarabb így négy óra után értem haza, azóta meg pakolgatok a bóröndböl ki-be illetve megsütöttem a pogácsát meg a muffint.Reggel még gyártok pár szendvicset
    és indulunk.
    nem valószínű hogy reggel még be tudok jelentkezni így most köszönök el.
    Mindenkire szeretettel gondolok és millio puszika Nektek.
    kellemes napokat!!!!
    Sok sok láb lógatást !!!!
    Pihenjetek , szórakozzatok!

    Szép álmokat , Jó éjszakát!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2007. Április 27. 19:4117883.
    Szia Valcsi!

    Ezek szerint nem neheztelsz rám!!!
    Mindenkinek szép hétvégét kívánok!!!

    István
    előzmény:
    precon (17870)
    2007-04-27  12:38
  20. 2007. Április 27. 19:4017882.
    Zsóka2! Nagyon meglepődtem, hogy visszaigazolást kértek a szavazáshoz. De azért ma is szavaztam és vissza is igazoltam.
    előzmény:
    rozsaanyu (17881)
    2007-04-27  19:39
  21. 2007. Április 27. 19:3917881.

    Csak bejelentkezem, hogy "vagyok", de nagyon ramatyul.

    Reggel  - a vérvétel után (május 18. lesz a következő) hazajöttem. Felhívtam a Háziorvosnőt, de nem vették fel, ezért gondoltam, hogy akkor délután rendel. (pénteki napon nagyon ritkán rendel, pedig ki van írva, hogy páros péntek, ill. páratlan péntek, neki mindegy, nincs és kész). Majd lepihentem és 5 órakor ébredtem fel, pedig csak olvasni akartam. Ekkor ismét telefonáltam, de eredménytelenül. Lementem személyesen, hogy valaki csak ír fel fájdalomcsillapítót a lábamra.

    Azt mondta a Nővérke, hogy közgyógyra egyáltalán nem tudnak felírni semmit, azt csak a saját Doktornőm teheti. Mondtam, hogy írjon ahogy akar, csak legyen és használjon. Várjam meg a Doktornőt, mert kint van betegnél, de utána meg van bejelentett beteg, aki több mint fél órát bent fog lenni, de csak űljek türelmesen (600 Ft-ért, amit szerencsére nem adtam előre oda). Nem szaporítom a szót. Türelmem nagyon elfogyott, hazajöttem és fájok, de nagyon.

    Felhívtam a reumatológiát, hogy recept kéne. Minden nap, délelőtt 11-12 között lehet időpontot kérni, de már csak május 11-re van, de azt is csak akkor adja, ha szerdán telefonálok.

     Most bekentem azzal a szürke kenőccsel és beborogattam, lazán befásliztam a borogatást, hogy ne csússzon le.

    Nagyon rossz a közérzetem, ezért nem is rontom a hangulatot.

    Szeretettel gondolok rátok. Mindenkinek kellemes napokat kívánok. Reggel megyünk, ahogy tegnap írtam, nem ismétlem önmagam.

    mÉvi! Elképzelem kettőnk keverékét, csak nem tudom, hogy a két fájós van-e egyoldalon. Nekem a jobb lábam fáj, Neked melyik vállad? Remélem a legközelebbi találkozáskor már mindenki gyógyult lesz. Valikám, Te is jól elhúzod, most már gyógyulj is!

    Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. Április 27. 19:1917880.

    Vége a Bea napnak!!!!

    Sajnálom mama haza kell mennem, anya vár!!!!

    Annyi élményem volt a mai napra is, hogy egyszerűen nem tudom leírni! Pl: Megáll az ajtóban, és vissza szól: boldog nagyi gyere már, játszál velem! Más:  Szandi-mama kérek vizet! egy másik alkalommal Ildi-mama nagyon finom ez a leves!  Aztán: beszélgettünk a  Hófehérkéről, hogy ő is kicsi bögréből ivott a törpéknél. Erre elsorolta mind a hét törpét. Na ezen már az apja is elcsodálkozott! /persze én is!/ Ebéd után aludtunk egy picikét, aztán kint a kertbe letettem egy szivacs-matracot, azon ugrált, piszkosul tetszett neki, ezért szülinapjára szeretnék venni egy trambulint. Most többet nem írok, nagyon jól érzem magam, a cukrom egész nap 5 és 6,1 között mozgott!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2007. Április 27. 19:1417879.

    Szia Szép estét 

    Igen talán már jól vagyok köszönöm  de rendes már sosem leszek 

    héten sokat mentem szerdán Kiskunfélegyházán ma Szegeden

    csütörtökön itt helyben délután értem haza   elegem van jól elfáradtam ma  Látom nincsen itt senki el is köszönk  

    kellemes vidám hétvégét mindenkinek 

    előzmény:
    dundori (17864)
    2007-04-27  08:29
  24. 2007. Április 27. 17:3917878.
    Katikám jól esett. Amugy kezdek hinni a távérzésbe. Képzeld pont akkor, pedig nem is volt témánk előre megbeszélve,  felhivott a szegedi Magdi barátnőm azzal, hogy ugy érezte most fel kell hivni telefonon.  Aztán megvigaztalt. Megyünk Szentesre hétfőn a Julcsi barátnőmhöz kézimunka kiállitásra. Neki is több himzése van kiállitva. Marika
    előzmény:
    stadber (17876)
    2007-04-27  17:32
  25. 2007. Április 27. 17:3517877.

    Sziasztok!

    Nagyon zürös napom a péntek az unokák jegyében. Friss ebéd főzés, egyiknek külön óra 2 km-re, másiknak vizsga délután. Most mentek el végre, majd a cuccukért jön az anyjuk utánfutóval. 

    Gitta álmomba ne jöjjön elő az őszi koppasztás ideje. Zoli annyi csirkét, kakat, tyukot szokott megvenni egy bio-tanyán amennyi marad októberig, mert télen a városban laknak és csak a törzsállományt hozzák haza.

    A szépitkezés holnap folytatódik, de vettem ma egy csicsás bluzt a fekete hosszu szoknyámhoz. Amugy elgyőzőm, amilyen nagy a tolongás körülöttem. 

    Na olvasok vissza, mit termeltetek. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2007. Április 27. 17:3217876.

    Sziasztok!Mindenki dolgozott,én is csak a dolgozóba,utána bevásárlás,haza,megfőzni a lányomnak a kelkáposztafőzeléket,arra volt gusztusa,vett is uj káposztát,mindennel elkészültem,holnapra van ebéd,igy csak valamikor vasárnap fogok főzni,akkor este meghivásom van a barátnőmmel és hétfőn legalább kipihenem.

    Dolgozzatok csak szorgos hangyácskák.

    Marimama,nem akartalak megrikatni,de tudom milyen és megis értelek.

    Ildikó jó unokázást.

    Zsóka elvette a gondolataidat a párod,biztos adott valami más munkát.

    Zsóka2 neked is jó 4 napos pihenést és ne dolgozzál!pihenj

    Gitta neked sem kell most semmit csinálni,csak kiélvezni a négy napot,és csak előkapkodni a frigóból a félkész ételeket.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2007. Április 27. 15:3517875.

    Gitta nagyon ügyi vagy én tudtam Néha én is elraktározok kész és félkész kaját de nagyon ritkán.Nincs elég időm sokszor arra hogy előkészítsem a dolgokat,csak gyorsan szortírozom és zsupsz be a frigóba Szeletelve meg felaprítva,viszont nem szoktam előre fűszerezni.(cimkézve9aminek aztán semmi hasznát nem veszem mert mikor be kuk akkor az első kezemügyében levőt kiveszem aztán lesz ami lessz. 

    Na megyek futok még egy kőrt.

    előzmény:
    dundori (17874)
    2007-04-27  14:45
  28. 2007. Április 27. 14:4517874.

    Szervusztok, most én sem kapirgálok mégsem. Irtam már, ember tervez.....

    Ma én voltam vásárolni ezekre az ünnepnapokra, hogy legyen ennivaló ebben nagy semmittevésben! Rakottkáposzta egész biztosan lesz, jó, hogy írta Julika a káposztát, mert ugye lassan vége a savanyú káposztának! Aztán eszembe jutott Marimama, akinek egyszerre 16 csirkét visznek (azt mind fel kell dolgozni), most majdnem én is így kitoltam magammal. Annyi ugyan nincs, de van mindenféle más hús, amit én mindig úgy teszek a fagyasztóba, hogy feldolgozom 100 % konyhakészre. A fő főzőasszonyoknak nem kell elmondani, hogy ez mit jelent, de aki nem szokott ilyeneket csinálni, annak elmondom. Pl. a csirkecombokat már megtisztítva, besózva, fűszerezve csomagolom el, a darálni valókat ledarálom, a töltött husokat megtöltöm és úgy fagyasztom (lehetőleg abba a jénai edénybe, amibe majd sülni fog), a leveshúsokat is megmosom, elzacskózom, és nem baj, ha elfelejtem elővenni előző nap, mehet a fazékba, majd felolvad (ilyenkor azért mindig leöblítem, hogy a fagyott, esetleg jeges ízét elveszítse!). Szóval kapirgálás helyett most töltöm a csirke combokat és teszem a fagyasztóba, elkészítem a rakott káposztát, a pulykaszárnyakat is egy része a leveshúshoz, a szárnytő pedig darálva, vagy ragunak összevágva, tehát van dolog elég. A káposztához lapockát vettem, ennek a szebbik részét mindig nagyon apróra vágom, odateszem pörköltnek, a nem olyan szépet ledarálom, megdinsztelem, és ezek mind mehetnek az ilyen rakott-féle dolgokba.

    Tehát a kapirgálás helyett most ez a főfeladatom!

    előzmény:
    precon (17871)
    2007-04-27  12:46
  29. 2007. Április 27. 13:3217873.
    Sziasztok Szép napot mindenkinek. Nem hiszem hogy normális vagyok Reggel beakartam jelentkezni, vissza is olvastam, megnéztem a kopomat, mindenkinek megfogalmaztam a hsz.-t utánna mint aki jól végezte dolgát valamit elkezdtem csinálni. Most látom, hogy nem is irtam be semmit ugylátszik mégsem a szememmel volt a gond hanem az agyammal. De most mennem kell majd ha tudok jövök. Aki kirándulni megy az ünnepekben nagyon szép időt és jó szorakozást
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2007. Április 27. 12:5017872.

    Közeleg a szép nap.

    A mi édesanyánk

    A mi édesanyánk drága szent egy asszony
    Nem az volt a sorsa, hogy rózsát fakasszon,
    Mert bizony az élet nem nagyon kímélte
    A gondot, a sok bajt végtől végig élte.
    A mi édesanyánk drága szent egy asszony,
    Emléke is elég, hogy könnyet fakasszon,
    Hej, virrasztott nehéz éjszakákon értünk,
    Amikor a láztól majd hogy el nem égtünk.
    Fáradt behunyt szemmel hányszor elgondolom:
    Mi, kiket felnevelt ezer gondon, bajon,
    Tudunk-e valaha hálásak is lenni,
    Tudunk-e valamit ezért neki tenni?
    Mert apró ajándék, virágcsokor, ékszer,
    Amit egy-egy gyermek ad neki elégszer,
    Mind nem viszonozza, amit áldozott ránk,
    Ezért szent a mi édesanyánk.

    előzmény:
    precon (17871)
    2007-04-27  12:46
  31. 2007. Április 27. 12:4617871.

    Zsóka2  azért pihenj és ne a kertet csináld.Szép nyugis napokat kívánok.

    Ildikó reméljük hogy minden rendben lessz ha kiküldtek akkor lehet hogy mentesítenek a gyámság alól?

    Gitta nekem is kéne a kertet kapírgálnom de nálunk is kő kemény a talaj locsolom de hiába.

    Totyi már a zabszem biztos nem fér be nagyon jó utat és sok szép élményt kívánok.

    marimama neked is nagyon jó szórakozást.

    mindenkinek akit név szerint nem említettem annak is csodás hosszú hétvégét.Holnap én is megyek anyukámhoz este meg a kislány báljába be kuk nem maradok ott annyira azért nem vagyok még jól csak fényképezni megyek.Aztán vasárnap a Noémi unokám szülinapját ünnepeljük Szóval szépen el leszek a napokban én is.Remélem azért jut idő majd a házkörűl is tevékenykedni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291321 (17868)
    2007-04-27  09:58
  32. 2007. Április 27. 12:3817870.

    Szép napot most ebédeltem.Már jobban vagyok és nem durva viccet tettem be és itt van még hogy mindenkinek jó kedve legyen délután. 

    Hogy köszönnek egymásnak a Parlamentben a miniszterek?
    - Legyen ön is milliomos!

    Tömött buszon:
    - Elnézést uram! Maga fingott?
    - Természetesen. Csak nem képzeli, hogy mindig ilyen büdös vagyok?

    - Mondja hölgyem, van már partnere a következő tánchoz?
    - Még nincsen.
    - Akkor legyen szíves, vigyázzon a sörömre, amíg visszajövök!

    Egy hosszú repülőút közepén az egyik pilóta elkezd rémülten ordítozni:
    - Ó, istenem! Nézd a jelzést! Kifogyott az üzemanyag! MINDANNYIAN
    SZÖRNYET FOGUNK HALNI!
    - Hülye barom, ez a lámpa csak azt jelzi, hogy hallanak minket az
    utasok!!

    "Én valahogy úgy vagyok a nőkkel, mint a zsiráfokkal:
    Tetszik, tetszik de otthonra azért nem kéne..."

    Feltaláltak egy új eszközt, amitől az autó belsejében 95%-kal csökken a
    zajszint. És ráadásul pontosan illeszkedik az asszony szájába.....

    Megérkezik a fáradt utazó, leszáll a vonatról, kérdezi az
    állomásfőnököt:
    - Mondja, hol van itt a falu?
    - Ezen a bekötőúton elindul, és három kilométer múlva ott lesz.
    - Nem tudták volna egy kicsit közelebb tenni az állomást a faluhoz?
    - Tehettük volna, de akkor messze lenne a sínektől.

    A férj várja a feleségét a kozmetikus előtt. Az asszony kilép az ajtón.
    A férj ránéz, majd megszólal:
    -Hááát.... legalább megpróbáltad.

    előzmény:
    KÖTETES (17869)
    2007-04-27  11:21
  33. 2007. Április 27. 11:2117869.
    Annyira pajzán(kodott) a Valcsi, hogy -engedélyét utólag most kérve!-a JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ írását becopyztam a http://www.retsag.net
    Fórumára, a Fecsegő-off nevű topicba!!!

    István
    előzmény:
    precon (17861)
    2007-04-27  06:58
  34. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2007. Április 27. 09:5817868.

    Szépjóreggelt kivánok mindenkinek!

    haza jöttünk a sétából a kutyimmal gyönyörü idő van és kellemes meleg már kora reggel.

    Gitta sajnos nem esett sok eső csak megijesztett bennünket,bizony nagyon száraz a talaj pedig a jövő héten palántázni akarunk jó volna ha addig lenne eső  mert a földbe másképp nem igazán lehet ültetni hiába locsolunk nem ér semmit.

    Szombat,Vasárnap én sem leszek itthon, mert a lányomék, elmennek az Apósékhoz és csak Vasárnap este vagy Hétfő reggel jönnek haza addig én fenn leszek mert elég sok a betörés és nem nagyon lehet hagyni a házat egyedül.Sajnos olyen világot élünk.Nem leszek egyedül mert a fiam is feljön és itt alszik.Ja és vannak állatok is azokat is rendezni kell. Ugy, hogy ma mindent megcsinálok itthon és akkor este megyek fel.

    Kivánok mindenkinek a 4-napra nagyon jó pihenést,és jó egészséget. Pszillak benneteket. Zsóka2.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2007. Április 27. 09:4317867.

    Ildike! Látod azért öröm is éri az embert! Jó unokázást kívánok, de azért pihenj is, jó, ha megy, legalább nem kertezel! További szép napot kívánok - persze mindenkinek. Most én is megyek, reggel alaposan meglocsoltam a virágágyásokat, most igyekszem rendbe tenni, mert már kelnek az estikék, így nem várhat tovább, de hamarosan befejezem már, nem sok van hátra!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (17865)
    2007-04-27  08:50
  36. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. Április 27. 08:5517866.

    A tegnapi nappal kapcsolatban:

    Meghallgattak, mint tanút, és aztán el is engedett a bírónő!
    Szeptemberben lesz a második tárgyalás. A lányom meg volt rémülve, hogy még 1 tárgyalás lesz, mert azt mondta az a lökött élettársa, ha még 1 tárgyalás lesz akkor felrobbantja a bíróságot!!!!
    A látvány, amikor megjelentek szívfacsaró volt, és nem tudok rajta segíteni.
    Köszönet Zsóka 2.-nek, hogy eljött velem! Nagy segítség volt, mert beszélgettünk, elterelte a gondolataimat. Nagyon fáradt voltam mire hazaértem!
    Lányom szombatra ígérte, hogy lejön /ha az élettársa engedi!!!! /  akkor majd többet tudok! Nem maradhattam bent!

    előzmény:
    dundori (17864)
    2007-04-27  08:29
  37. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. Április 27. 08:5017865.

    Sziasztok!

           

            

    Gitta nagyon igazad van, rátapintottál a lényegre. Tegnap 4 órakor lefeküdtem egy kicsit aludni, fáradt voltam. Este 11-kor ébredtem, csak annyi időre, hogy a bázis szurit beadjam, és máris dőltem vissza az ágyba ma reggel 5.-ig! Családom hagyta, de azért mondtam nekik, szerintem, boldogok voltak, hogy "csöndben vagyok"......és ha örökre elalszom?!!!!......Erre a párom: na azért többször bent voltunk, hallottuk hogy lélegzel!    Egy biztos: nem szabad sokat aludni, mert akkor az ember még többet kíván! Sokkal frissebb vagyok ha későn fekszem , és korán kelek!

    Most kapkodok, hogy amit tegnapra terveztem azt megcsináljam amí Beácska  ideér!  Ma boldog nagyi nap van!

    előzmény:
    dundori (17864)
    2007-04-27  08:29
  38. 2007. Április 27. 08:2917864.

    Szervusztok, mindenkinek szép napot kívánok!

    Ildike, még nem jelentkeztél, hogy hogy sikerült a tegnap napod. Lehet, hogy még nem heverted ki?

    Valika! Látszik ám, hogy gyógyulsz! Csak így tovább.

    Marcsi! Jó utat, bár tudom a gondolatod mindig itthon lesz, és tele aggodalommal. Azért próbáld élvezni.

    Kaposvári Évike! Merre vagy??????????

    Zsóka49! Hányadik körödet futod ma reggel?

    Kati! Remélem már melegszik a lakás kívül-belül és nem kell fagyoskodnod. Ha dolgozol, jó munkát, ha otthon vagy, jó pihenést.

    Marika! Gondolom már nagyon szép vagy korán reggel. Ha nem sikerül elhajtani a hódolókat, szólj és besegítünk.

    Mandula Évike! Már megint útra kelsz! Nem fárasztó? A cserebogár nem bánt, csak undorító! Remélem nem kell hajat festetned?

    Rózsa! Én nem csodálkoznék a helyedben, ha a lábad nem javul!

    d.Évi! Hogy vagy ma a fogdoki után?

    Margitom megvagy-e? Ugye meggyógyultál már?

    Kincsike! Áruld már el, mivel töltöd a napjaidat. Mindig írod, hogy van mit tenni, de mit? Nem unalmas otthon nyugdíjasnak lenni?

    Julika! A székelykáposzta jó ötlet, ilyen esetekre főleg. Nekem jobban bejön a rakottkáposzta, de Te ihlettél! Köszi. Én is csinálok egy jó adagot, és ezekben a napokban jó lesz hozzányulni.

    Zsóka2! Volt elegendő eső? Nálunk sajnos semmi, és nem is igérik! Az unokád nagyon szép kislány, szavazat leadva.

    Leva....??!! Ha eszedbe jutunk, azért ugorj be hozzánk is! Jó unokázást!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2007. Április 27. 07:3017863.

    Jó reggelt, szép napot! 

    Valikám! Hogy Te éhgyomorra már milyen pajzán vagy!  
    Totyika jó utat, szép élményeket kívánok.
    Rózsa Neked a lábad, nekem a vállam... jól kiegészíthetnénk egymást. Lassan megtanulok balkezes lenni.
    Gitta emilke!!
    Tegnap szusszantam egyet, leültem kávézni és közben valami furcsa kaparászást éreztem a hátam közepén, olyan sercegő hangot is hallottam. 
    Rosszat sejtve gyorsan lerángattam magamról a trikót, de akkor már sikítottam persze, nanáááá hogy egy cserebogár mászott, kapaszkodott a hátamon.
    Azt hiszem a festék alatt gyorsan megőszültem.. 
    Valószinű a diófáról eshetett rám, de ernyővel mégsem járhatok!
    Valahogy nem kedvelem a cserebogarakat.
    A fák levelei teljesen kicsipkézve, nem valami szép látvány.

    Ma nem leszek, élvezzétek a szép időt, puszi Mindenkinek.

       

    előzmény:
    precon (17861)
    2007-04-27  06:58
  40. 2007. Április 27. 07:1717862.

     

     

      http://gportal.hu/portal/bambino/   

     

    Az anya

    Hiába gyönge, fáradt asszony, vézna,
    Belőle nőtt testünk acélos izma.
    Hiába félénk, reszkető a lelke,
    A pompás lángot belénk Ő lehelte.
    Ő is volt láng, kerengő víg madárka,
    Ábrándmezőket dallal Ő is járta.
    S talán csöndes estén szívedbe dobban,
    Hogy arany faja lángolt víg dalokban.
    Hiába félénk, reszkető már lelke,
    Költőbe, szentbe, hősbe, új emberbe,
    A pompás, gazdag lelket Ő lehelte.

    előzmény:
    precon (17861)
    2007-04-27  06:58
  41. 2007. Április 27. 06:5817861.

      

    Kissé zavarban lévő férfi lép a patikába és megszólítja a  patikusnőt.
        - Kérem, kisasszony, nem  dolgozik itt maguknál véletlenül férfi is?
        - Nem.
        -  Egészen biztos ebben? Nekem ugyanis olyan problémám van, amivel
    szívesebben fordulnék egy  férfihoz.
        - Igen, persze, hogy biztos  vagyok benne. Már tíz éve, hogy én és a
    nővérem ketten vezetjük ezt a patikát.
    De  nekem is bátran elmondhatja a problémáját, hátha találok rá  én is
    megoldást.
        A férfi hosszas  rákészülés után, szemlesütve böki ki:
        - Hát tudja, kisasszony, nem múlik az erekcióm. Állandósult. Tudnak
    ajánlani valamit?
        A patikusnő  elgondolkozik, majd megkéri a vevőt, hogy várjon, amíg ő
    hátramegy és konzultál az ügyben a nővérével, hogy mit is
    ajánlhatnának.
        Pár perc után  vissza is jön és azt mondja:
       -  Beszéltem a nővéremmel, megvitattuk a dolgot, és a következőt
    tudnánk ajánlani: harmadrész tulajdonjog az üzletben, korlátlan
    mobiltelefon használat és céges autó...!!!

    előzmény:
    precon (17858)
    2007-04-27  06:29
  42. 2007. Április 27. 06:4417860.

    Jó röggelt!

    Marcsi jó utat kivánok, és várjuk a szép képeket. Próbálj kikapcsolódni, nem jókor jött a rossz hir a nővéredtől, de lehet hogy ma már egész más a helyzet, bizakodj.

    Itt eső volt az éjjel, most is szomoru az idő, pedig be kellene vásárolnom.

    A betegeknek gyógyulást kivánok és mindenkinek szép napot. Marika  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2007. Április 27. 06:4317859.
    Szervusztok!
    Itt sajnos nem esett az eső. Nagy dérrel dúrral jött egy felhő, dörgött, a kutya hörgött...fújt a szél, és semmi
    Ma székelykáposztát főzök, mert valamelyik nap kimegyünk a nyaralóba, csak ki kell kapni a hútőből. Mert az időtől függ, melyik nap megyünk. Legyen nyugodt, szép napotok

    Most mondja az időjárás jelentés, hogy szép nyári idő várható, 25 fok körül. Ez bíztató, esőre nem lehet számítani
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2007. Április 27. 06:2917858.
    Jó reggelt.Totyi már veled izgulok.
    ------------------
    A Kosok a család véleményét nem kérdezve, olyan sportszereket vásárolnak, ami bizony nem olcsó mulatság. Ne csodálkozzanak hát, ha a többiek rossznéven veszik, hogy kérdezés nélkül költik a közös pénzt.
    ---------
    A Bikák próbálják megőrizni, híres nyugodtságukat, és ha lehet, ne keveredjenek konfliktusba a szomszédokkal. A családi békességet semmiképpen ne áldozzák fel, még akkor sem, ha biztosan tudják, hogy igazuk van
    -----------------------
    Az Ikrek jól jegyezzék meg, hogy hová parkolják az autójukat, mert ha nem figyelik meg jól, könnyen lehet, hogy addig kell keresgélni, míg lejár a parkoló jegyük, és még büntetést is kell fizetniük a feledékenységük miatt
    .................

    A Rákok könnyen kellemetlen helyzetbe kerülhetnek, ha bankszámlájukhoz másnak is van joga nyúlni. Ha nem időbe cselekszenek, valaki már kimeríti a mai napon felvehető keretet.
    --------------
    Az Oroszlánok mostanában nagyon sikeresek, így aztán ne is csodálkozzanak, ha irigyeik is akadnak. Szerencsére ahogy ezek az emberek átgondolják, hogy milyen árat fizettek ezért, talán meg is gondolják magukat.
    ------------
    A Szüzek úgy érzik, hogy az idén nem lesz lehetőségük nyaralni. Még ne veszítsék el a reményt, ne mondjanak azonnal nemet, ha valaki hívja őket valahová. A kezdeti nehézségek leküzdhetők, szerencsésebbek, mint hiszik.
    ................
    A Mérlegek most nincsenek a helyzet magaslatán. Talán túlságosan is sokat várnak önmaguktól, így persze nem biztos, hogy meg is tudnak ennek felelni. Ha alacsonyabbak az elvárások, több lehet a sikerélményük
    ---------------
    A Skorpiók figyeljenek oda arra, hogy főnökük mit tesz a nyilvánosság előtt, mert lehet, hogy szükségük lesz a segítségre. Ha sikeresek is ebben, hálát ne várjanak, mert a vezér úgy gondolja, ez a kötelességük.
    --------------------------
    Nyilasok hitelt vesznek fel, hogy egy külföldi munkához szükséges kellékeket be tudják szerezni. Talán aggódnak egy kicsit a dolog miatt, de ezen hamar túlteszik magukat, mert csak így remélhetnek a továbbiakban sikert
    --------------

    A Bakok nem nézik jó szemmel, hogy párjuk szerintük többet költ a kelleténél. Most viszont nem szólhatnak neki emiatt, mert azt a pénzt költik, amit Ők kerestek meg. Ha jobb helyet is tudnának a pénznek, csak finoman szóljanak
    --------------------
    Vízöntők olyan sok otthoni munkát adnak társuknak, hogy Ő már nehezen bírja megállni szó nélkül. Enyhítsenek ezeken a terheken, ha nem akarnak veszekedést a későbbiekben emiatt. Ők is megmutathatják, mit tudnak!
    --------------------
    Halak szerelme ma könnyen megsértődhet, mert fontos ügyben szeretne velük beszélni, de nem éri el Őket, mert kikapcsolták a mobil telefonjukat. Nem is csoda, ha féltékenykednek e miatt és nem hiszik, hogy dolgoztak


    előzmény:
    totyogoka (17857)
    2007-04-27  05:52
  45. 2007. Április 27. 05:5217857.
    Szép jó reggelt!!!!!!

    Hát nem a legjobban aludtam az éjjel , igaz oka is volt. Az este telefonált a tesóm és bizony a hírek nagyon elkeserítőek.
    Ma is dolgozom még mert túl sok készülődni valóm nincs, már be van pakolva minden erre a pár napra nem kell túl sok holmi.
    Ildike remélem átvészelted a tegnapi napot!!!
    Mindenkinek nagyon kellemes napot !!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2007. Április 26. 23:1917856.
    Jó éjszakát szép álmokat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2007. Április 26. 21:5417855.

    Zsóka2-nek! Én is leadtam a szavazatom!

    Egyben mindenkinek jó éjszakát kívánok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2007. Április 26. 21:3717854.

    Sziasztok MINDENKINEK!

    Most érkeztünk haza, még nem olvastam vissza. Remélem semmi kellemetlen hír nincs!!!!!!!!!

    Csak azért jelentkezem, hogy legalább a mai létszámellenőrzésnél   ne legyek a hiányzók között.

    Nagyon kellemes időjárás volt végig, de azért éjszakára még kicsit be kellett fűteni. Ültettem borsót, (több fajtát), babot, sárgarépát, petrezselymet, kaprot és egy pár karalábé palántát. Az áttelelt muskátlik nagyon szépen fejlődnek, már bimbó is van. A Százhalombattai Önkormányzat virágpalátákat osztogatott, sajnos késve ért hozzám a hír, így már csak büdöske, meg valamilyen (nyuszifülhöz hasonl&oacute zöld palánta jutott. Vettem pár db petúniát is és vegyesen ültettem ládába a palántákat. Pár büdöskét a virágos kerekágyba is ültettem.

    Nagyon szépek a tulipánok, folyamatosan nyílnak. A cseresznyefa meg szép kis virágszőnyeget hullajtott a fűbe, meg a házba is, mert a szél befújta.

    A jobb lábam sajnos még mindig fáj, semmi javulás. Reggel megyek vérvételre (a szokásos).

    Na, eldugulok. Megyek a kádba fürdeni, utána aludni, mert reggel korán kell kelnem.

    Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2007. Április 26. 21:1017853.

     Jól jött a viditó Valika, miután Kati után én is jól kibőgtem magamat.

    Holnap még hosszu napom lesz az unokákkal, de aztán 4 nap pihenőnek bejött egy iróasztalfioknyi adóbevallás . Igy nem fogok unatkozni

    Jó éjt kivánok, szép álmokat és rúzsás csókokat.Marika  

    előzmény:
    precon (17847)
    2007-04-26  19:10
  50. 2007. Április 26. 20:5817852.

     Jól jött a viditó Valika, miután Kati után én is jól kibőgtem magamat.

    Holnap még hosszu napom lesz az unokákkal, de aztán 4 nap pihenőnek bejött egy iróasztalfioknyi adóbevallás . Igy nem fogok unatkozni

    Jó éjt kivánok, szép álmokat és rúzsás csókokat.Marika  

    előzmény:
    precon (17847)
    2007-04-26  19:10
  51. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2007. Április 26. 20:3317851.
    Totyi nagyon kellemes utazást és kivánom, hogy nagyon jól érezzétek magatokat.Vigyázzatok egymásra. Pusz Zsóka2.
    előzmény:
    totyogoka (17849)
    2007-04-26  20:16
  52. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2007. Április 26. 20:3017850.

    sziasztok na mit ne mondjak jól elfáradtam a mai nap kicsavarogtuk magunkat az Ildivel.Elmentem vele a Biróságra,aztán meg egy kicsitt csavarogtunk a városba jól esett egy kis kikapcsolodás.És szerintem őrá meg nagyon ráfért, hogy ne menjen oda egyedül.

    köszönöm mindenkinek a szavazást,meg a kedves szavaitokat nagyon jól esett.És  ha nem felejtitek el akkor mindennap lehet szavazni,azt elfelejtettem irni,hogy az emailt vissza kell igazolni.

    na megyek egy kicsitt mozizni !Jóéjszakát szépálmokat 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  53. 2007. Április 26. 20:1617849.
    Sziasztok!!!!
    Na egy pillanatra még bekukkantok.
    Katikám eldöntöttem :káposzta lesz és nem piros hanem új!
    De lehet hogy a régivel jobban járok mert az uj a lazább és nem akar megállni benne a " próba darab". Jövő szombaton lesz ebből valami mert akkor jövünk haza Anyukámtól és vasárnap ünnepelünk.
    Most szombaton hajnalban indulunk a "nagy útra" Kicsit zavaros lesz ez a két hét tele utazással , de most így alakult!
    dÉvi! Köszönöm az oldalt már régebben rábukkantam , kinyomtattam így teljesen felkészülten megyek.
    Gitta ! Nagyon édesek a gyerkőcök!!!!!!!!!!!!!!
    Valika! Tényleg pihenj már egy kicsit!!!!!
    Marimama! Jó szórakozást!
    Kincsike! találtok Ti magatoknak munkát , nem unatkoztok.
    Zsókák, Leva, Kaposvári Évike, Megvagyok Margó Julika, Rózsa ,István.
    Mindenkire szeretettel gondolok.
    Szép álmokat , Jó éjszakát!
    előzmény:
    stadber (17848)
    2007-04-26  19:20
  54. 2007. Április 26. 19:2017848.

    Zsóka2 égőszemü szép lány az unokád,szavazat leadva!!!!!!

    Marimama! Igazad van,hogy adsz magadra,ne is hanyold el a külsőd,a belsőd se !Valóban minden halottban a sajátunkat is siratjuk.

    Zsóka!volt egy kolleganőm,aki elment nyugdijba,nagyon örült,aztán amikor a férje is elment nyugdijba akkor is nagyon örült, egy jó kis idő után fogta magát és ujra elment dolgozni,mert azt mondta,hogy igy ketten sokan voltak.

    Marcsika!jó lesz az a turórudi csokor,mi lenne,ha egy borosüveget ragasztanál tele,adjuk majd az ötleteket.Mikor indultok?

    Vali sipirc pihenni !

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. 2007. Április 26. 19:1017847.

    Szerbusztok szép estét.Ma pihentem volna ha a volna ott nem lett volna. Laci rámparancsolt hogy ma aludjam végre ki a betegségem ahányszor megpróbáltam eleludni mindig felcsengettek A postás,a csatorna díj szedő,aztán még egy fizetős.persze nem egyszerre hanem szakaszosan.Mindenki aki pénzt kért ma talált ide.Már olyan dühös voltam hogy azt igértem ha még jön valaki azt lelövöm Még mindig köhögök hörgök, fáj a fejem így aztán nem kúrálom magam.Na mindegy holnap juszt sem pihenek akor biztos hogy senki nem fog zavarni. 

    Gitta tündéri kis csapat amit küldtél. 

    Zsóka2 szavaztam,Ildivel csavarogtál????????egyből megtaláltam 

    Ildikó mit intéztél?

    Marimama szólj ha lessz az esküvőd kivonulunk nagyon adsz magadra.

    Totyi piros káposzta lessz??????,,

    Katikám sosem jó az ilyen kötelesség de mit tehetünk ez az élet rendje.Nagyon nehézz én nem is megyek temetésekre ha egy mód van rá,mert nagyon megsinylem én is.

    Zsóka49 hogy van a kis menyed?tud már aludni,

    Megvagy a kislányod és a pocaklakó hogy van?tudjátok már hogy mi lessz?

    Kincsiék,picivirág,Rózsa,Leva,Mandula,Éva51 ,István,

    és mindenki nagyon szép estét kívánok.

    most megyek mindenkinek

    Erzsike

    előzmény:
    nagymama (17846)
    2007-04-26  18:31
  56. 2007. Április 26. 18:3117846.

    Sziasztok!

    Zsóka micsoda nő az unokád! Szavaztam rá. Minden nap lehet leadni egy szavazatot. Most még megpróbálom az átrendezést.

    Katikám bizony nagyon szomoru esemény volt, és mi már minden halottban a sajátunkat is siratjuk. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291321 (17836)
    2007-04-26  15:35
  57. 2007. Április 26. 18:1817845.

    Kedveskéim! Ma nagyon szomoru napom volt,temetésen voltam,egy nagyon jó embert,a lányom szomszédját most temették,összejártam velük,igazi tábornoki temetés volt,diszlövésekkel,katona zenekar,disszázad vonult fel,a legszörnyübb az volt,amikor a szertartás vége volt a zenekar eljátszotta a takarodót,jól kibögtem magam,nem csak azért mert sajnáltam,hogy elvesztettük,hanem azért is,mert 2 nap mulva lesz a férjemnek a halálának az évfordulója is.

    Gitta! Nagyon köszönöm,hogy most küldted épp a képeket,legalább valami örömben is volt részem,gyönyörűek a gyerekek,a kis Brunó égő fekete szemével,és a fiad boldog édesapaként a két gyönyörü lányával,lesz majd kiket féltenie,boldog nagyi vagy gondolom.

    Most megyek és visszaolvasom,hogy mit termeltetek ma.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  58. 2007. Április 26. 17:4717844.
     hát tényleg mit is gondolsz? Hát nem nagyestéjibe kell felmenni hozzá??? Tudod milyen tündéri még mindig megadja a modját.
    előzmény:
    nagymama (17832)
    2007-04-26  14:06
  59. 2007. Április 26. 17:4417843.
    Egy pillangora bekukk ! Zsoka sikerült!!! Még jó hogy ott nem ilyen tetű az inter itt, alig akart bejönni, hoy megirjam sikerült. Nagyon helyes "kislány"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  60. 2007. Április 26. 16:2617842.
    Szia Marika! Hát aki ennyit szórakázik, szépnek is kell lennie Egy szép frizura még a szabadidő rucit is feldobja Nekem végre már dolgoznom is kell, nem mindíg a csavargás. Most szólt a szomszéd fiú, aki festő, és az ovisom volt, hogy szombaton jön felmérni a terepet. Festetem a konyhát és az előszobát. A fördő is kap egy tisztasági meszelést.
    előzmény:
    nagymama (17831)
    2007-04-26  13:57
  61. 2007. Április 26. 16:2117841.
    Zsóka!!!!!
    Én is megtaláltam és szavaztam , Nagyon helyes a csajszli!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291321 (17836)
    2007-04-26  15:35
  62. 2007. Április 26. 16:2017840.
    Sziasztok!!!!!!

    HUUUUUUUUUU de elfáradtam. A Szépművészeti Múzeumban voltunk . A negyedét sem jártuk be de az idősek is elfáradtak nagyon. Majd egy másik alkalommal folytatjuk elvégre itt van a közelünkbe.
    Julika!
    Pont erre gondoltam én is. Ha egy fej káposztába szurkálom bele akkor olyan lesz mint egy süni. Még a drótokat most próbálja megtekerni. átszurni nem akarom a csomagolást mert akkor gyorsabban megromlik. Elég vastag drót kell hozzá, mert ennek a rudinak súlya van!!!!!
    Ha elkészül akkor majd minden képpen fotózok!
    Most berakok egy mosást aztán holnapi ebédet készítek és jövök vissza!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. 2007. Április 26. 16:1517839.
    Zsóka! Sikerült megfejteni, szavaztam Nagyon szép a lány
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291321 (17836)
    2007-04-26  15:35
  64. 2007. Április 26. 16:0817838.
    Szervusz Zsóka! Én szívesen megnéztem volna az unokádat, sőőt, szavaztam is volna ha megtalálom. Olyan butuska vagyok...ilyen nevű lányt nem találtam
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291321 (17836)
    2007-04-26  15:35
  65. 2007. Április 26. 16:0317837.
    Zsóka szavazat leadva egyébként nagyon szép az unokád
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291321 (17836)
    2007-04-26  15:35
  66. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2007. Április 26. 15:3517836.

    Szépnapot mindenkinek!

    Remélem mindenki jól van, én is összeszedem magam most már ai idő nagyon jó itt felénk ma benn voltam a Városba jól el is fáradtam.és még csak most kezdek hozzá a kaja főzéshez.Maradék franciahagymalevesem van csak azt nem tudom még,hogy mit dobjak másodiknak össze, Lányok valami tipp van???

    Volna egy kérésem az unokám indult egy szépségválasztáson  ha szántok rá egy kis időt akkor nézzétek meg és ha gondoljátok akkor szavazatok rá . Ezen a néven találjátok meg:    Ingrid89  

     http://verseny.oldmans.hu/

    mind ennap lehet egyszer szavazni. Köszike Zsóka2. Majd jövők.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. 2007. Április 26. 14:4017835.
    hallgasssuk együtt! 
    előzmény:
    er54 (17834)
    2007-04-26  14:27
  68. 2007. Április 26. 14:2717834.
    Szép délutánt

    Picikét leültem a géphez Pisti elment ügyet intézni én meg fogom magam és pihizni fogok / ledölök és hallgatom a madárcsicsegést/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2007. Április 26. 14:1317833.
    Jajj Julika most értem visszaolvasással a ??????.jeleidhez, látod gondoltam Rád előbb is. Veszem a lapot. Süt a nap termeli a boldogság hormonjaimat, csak szombatra be ne boruljon, mert akkor a barátnőimnek igáskocsi kell,  hogy elcipeljenek. Egyébként régen sosem hittem ebben, hogy be lehet borulni az éggel együtt. Marika
    előzmény:
    picivirág (17826)
    2007-04-26  09:23
  70. 2007. Április 26. 14:0617832.
    Zsóka anyukámat végülis szerdán hazavitte a menyem autóval, mert megvette a hugom a lakást Pesterzsébeten aTopánka utcában a lánya alatt I. emeleten. A hét végén át is adják a kulcsot és következő héten megint megy, mert festetés lesz. Igy megint szopikázok kicsit. Különben ha látogatóba megyek itt, csak pár percem van, annyi a dolgom itthon. Ma is felszaladtam összeszidatni magam, mert szabadidőruhába voltam. "Amikor annyi rongyod van, miért nem lehet tisztességesen felöltözni". Azt nem tudja, hogy extra mosógépre gyüjtük és az utóbbi években csak feketét és szürkét vettem és nincs barna, drapp stb. cipőm a "rongyaim"-hoz. Marika
    előzmény:
    *zsóka49* (17828)
    2007-04-26  10:30
  71. 2007. Április 26. 13:5717831.

    Jó étvágyat az ebédhez.

    Nálunk már megvolt. Attila el is ment mert megy edzésre.

    Gitta csak a kozmetikusnál voltam ma, szombat délelőtt megyek a maniküröshöz és ide adja hétvégére Éva barátnőm a táncos lábamat, és jön helybe a fodrász Böbe szombaton. Este élőzenés bulira visznek a barátnőim. Gitta a gyanu jogos 

    Most irta Levente,  hogy hazament, mert fáj a keze és holnap informatika vizsga lesz számitógépen pihenteti. Igy holnapra marad az ebéd.

    Julika gyere élőzenés bulira Hódmezővásárhelyre, kakaspaprikás lesz, most megkérdeztem. Tudom, hogy Te a körömpörköltet szereted. A zenekar viszont a régi és zártkörü.  

    Aluka. Mindenkinek jó pihenést.Marika  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  72. 2007. Április 26. 13:3417830.

    Most, hogy megettük a lecsót (finom volt), benéztem, hogy mit csináltok...? Érdemes kiabálni, keresni a hiányzókat! Győri Zsóka milyen sokat írt!

    Hát ebben a "zsákban" is együtt vagyunk, kedves Zsóka nem hiába egy a csillagjegyünk! Én is még mindig szokom, hogy programot csinálnak nekem. Nagyon ismerősek a soraid.

    Most megyek tovább harcolni a természettel (a gazokkal). Délutánra várom Adélt és a szülőket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  73. 2007. Április 26. 10:3317829.

    Ja köszi a kávét, olyan dög lassu lett a net, hogy a szivbajt hozta rám, hogy megint nem megy el, mert nem szoktam menteni, és ujra megirni meg nincs időm.........

    Nó páááááááááááááááááá

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  74. 2007. Április 26. 10:3017828.

    Sziasztok!

    Szép napot mindenkinek! Gyorsan bejelentkezem, hogy megvagyok. Látom Erzsike is selejtezik, én napok ota egyfolytába minden nap 1-2 polc, de gyözöm a kukába lehordani. Ebbe a kicsi lakásba hogy mi mindent eltudtam tenni....D.Éva irtó kellemetlen a fogdoki, ilyenkor amikor nincs koronája az embernek csak pépeset ehet, én is tul vagyok rajta. Julika tiszta jó hogy te is megtudod csinálni a hajad mert manapság ez nem egy utolsó szempont. Marika még az anyukád nálad van, vagy már megjött a hugod? Gitta itt is nagy a szárasság, nem is tudom mennyit lehetne locsolni. Itt a szemközti kiskertekben is nem győznek. Már nálunk a fű sem az igazi. Totyi igy öregszik a fiad??? Szeritem is jó lesz amit te csinálsz, arra emlékszem mintha tavaly csináltátl volna rudit és sikerült. Meg különben is az tiszta más. Kati tudod 34 év alatt minden 3. napom " szabad volt, mert akkor elment a dolgozoba, és csak másnap jött meg, Igy egy egész napot magamnak osztottam be illetve amit mondott megcsináltam, de most minden nap vannak gondoltai, amit oránként változtat. Leülök ide, és éppen akkor akar valamit megnézni a gépen stb. De nem baj csak nagyon sokáig igy legyen , de nekem még meg kell szoknom. Ildikó veled vagyok!!!Zsóka a gyerekek már csak ilyenek, de jó ha vannak, üres lenne az élet nélkülük. Föleg ha tanácsot kérnek, és tiszta mást csinálnak utánna.Margitom látom te is jól elvagy, azaz megvagy:-)))Vali a betegeid meggyógyultak?? És te hogy vagy? Az " öreglányok" még marják egymást??No megyek csinálom tovább a szalontüdöt tüdő nélkül csak szivvel(mert a tüdöt nem szeressem)Ha valakit kifelejtetem bocs. Az Uj kislányt én is üdvözlöm, bár már régen jelentkezett. PimipkeKatica is irhatna pár sort, bár nagyon szép képeslapokat kaptam tőle Csak az a baj, hogy ők akkor tudnak jönni amikor én már a másik oldalamra fordulok. Vajon a Leiw.-wl mi van? A Maresz is régen hozott fotokat a drága kis unokárol biztos már nagy lehet.Leva is futkos látom anyukája, meg az unoka között. István a kisketben ténykedik, meg gondolom főz a szakácskönyvből:-)))Nomeg a Vác...MadulaÉva is kertészkedik olvasom.Rózsa is ....Éva51 is remélem már jobban van? Remélem senki sem hagytam ki. Ha igen akkor boc si mert csak irtam ami eszembe jutott ha már végra ideszabadulhattam a géphez

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  75. 2007. Április 26. 09:4217827.

    Én sem győzöm a kerti munkát, nem is a veteményes, inkább a zöld részek, és a virágok körül van rengeteg tennivaló. Nem tudom, hogy miért van ennyi gaz az idén, lehet, hogy tavaly kevesebb gondot fordítottam rá? A már elvirágzott díszbokrokat is vissza kell metszeni, közben meg már látom a következő feladatot. Locsolni olyan sokat kell a szárazság miatt, hogy egyszerűen győzhetetlen.

    Ma nem tudom mit eszünk ebédre, de egyelőre nem is nagyon izgat, lehet, csak tojásrántotta lesz, az gyors, vagy lecsó.

    Megyek is folytatom, amit már reggel 8-kor elkezdtem, szervusztok, majd jövök estefelé.

    előzmény:
    picivirág (17826)
    2007-04-26  09:23
  76. 2007. Április 26. 09:2317826.
    Nekem is az volt az első gondolatom, hogy Marika már megint????Azért a karbantartás nem árt Nekem most olyan jól sikerült legutóbb a dauerom, hogy magam is tudok frizurát csinálni. Ritkaság, hogy még elégedett is vagyok vele. Nem megyek sehova az ünnepek alatt. Krisztiékhez a nászék mennek, Zalából. Itthon elég sok munka van. Még ki sem bomlottak a levelek a hibiszkus bokrokon, de már tetves. A kerti csapom is csöpög. A barátnőm férje fogja megoldani ezeket a bajokat. Vasárnap kimegyünk a nyaralóba, oda is kell vinnem bokrokat, mert kivágtak 3 fát és tönkre tették a már gyönyörű bokor sort. Van utánpótlás, nem baj.
    előzmény:
    dundori (17825)
    2007-04-26  09:15
  77. 2007. Április 26. 09:1517825.

    Szervusztok, szép napot!

    Valikám! Egészen biztos, hogy én küldtem egy kínais játékot? Ha igen, akkor valami nagy baj lehet velem, mert erre nem emlékszem. De ha mégis igy volt, akkor véletlen, ugyanis nem szoktam játékokat tovább küldeni, csak olyanokat, amelyek szép képeket, vagy valami humoros érdekességeket tartalmaznak.

    d.Évi! Szegényke! Hát kívánom, ha már ennyit szenvedsz, minden szépen és jól sikerüljön (és ne kerüljön sokba főleg!).

    Marcsika, nagyon kedves gondolat, amit kitaláltál, szerintem Te is meg tudod csinálni, csak nagyon vékony drót kell hozzá, megdrótozod a rudikat és mintha egy-egy szál virág lenne, zöldekkel, virágokkal együtt csokorba kötöd.

    Marimama nagyon szép lesz! Lányok! Nem gyanús egy kicsit, hogy milyen gyakran szépítkezik?

    Ildikónak fáradtság és idegességmentes napot!

    Győri Zsóka, és a többiek merre vagytok?

    Julika! Hol töltöd az ünnepeket? Jönnek,vagy mész a gyerekekhez?

    előzmény:
    precon (17818)
    2007-04-26  07:08
  78. 2007. Április 26. 08:2817824.

    Elmentem a mészárszékbe!

    Remélem délután be tudok lépni!

    Addig is maradjatok rosszak! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  79. 2007. Április 26. 08:1617823.
  80. 2007. Április 26. 07:3117822.
    Úgy legyen! 
    előzmény:
    precon (17821)
    2007-04-26  07:29
  81. 2007. Április 26. 07:2917821.

     

    dÉvi nem irigyellek nagyon kellemetlen a fogászat de csuda szép új fogaid lesznek és mindent tudsz majd harapni 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (17820)
    2007-04-26  07:26
  82. 2007. Április 26. 07:2617820.
    Nemsokára indulok a fogászatra. Már kezdem kicsit unni, főleg, hogy fáj is a csonk, amiről leszedte a koronát. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  83. 2007. Április 26. 07:2417819.

    Sziasztok! Szép napot mindenkinek!

    Kidobott az ágy, így szeretném ma megint én szervírozni a kávét és teát!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  84. 2007. Április 26. 07:0817818.
    Gittám amit küldtél játékot nemtudom megkülömböztetni a kínaiakat  de majd felveszek egy másik szemüveget. 
    előzmény:
    dundori (17806)
    2007-04-25  21:32
  85. 2007. Április 26. 07:0417817.
    Sziasztok
    -------------
    2007. 04. 26.
    Kos!
    Lehet, hogy az átéltek túlságosan megrendítettek, rossz hatást tettek közérzetedre. Ma nehezen boldogul veled a környezeted. Semmiségeken hajba kaptok, sértegetitek egymást. Vigyázz a megjegyzéseidre: nem csak te vagy sebezhető, te is üthetsz olyan sebeket, melyek nehezen gyógyulnak be.
    Bika!
    Szívügyekben érdekes fejlemények várhatók ezen a napon. Kapcsolatok kezdődnek és végződnek, sorsok összeköttetnek és szétválasztatnak, de nagy fellángolásokat nem jeleznek a csillagok. Ez az időszak inkább az ismerkedésnek, az érzelmek megmérettetésének, a döntő elhatározásoknak kedvez.
    Ikrek!
    Ha eleged van már abból, hogy ugyanazokat az ételeket eszed, hasonló ízeket kóstolsz, unalmas emberekkel találkozol, változtass. Forgass fel mindent magad körül, tedd változatosabbá életedet. Arra vigyázz, hogy amikor életedben nagytakarítást végzel, nehogy az értékes dolgokat is eldobd.
    Rák!
    A csillagok szerint kedvező az idő a többnyire bizonytalan kimenetelű vállalkozásokra, tehát nyugodtan játszhatsz hazárdjátékokat. Természetesen – mint mindig – most sem célszerű mindent egy lapra feltenni. Az okos üzletember igyekszik megosztani a kockázatot, hogy elkerülje a katasztrófát.
    Oroszlán!
    Tán te is érzed a sugárzó hatást, mely szelídséget, alkotókedvet kelt az Oroszlánban. Az élet szépségei, élvezete iránti vágy érvényesül. A természet varázslatos, virágszirmokból varrt ruhát öltött, a bódító illatkavalkád megrészegíti az embereket. A te napodat sem árnyékolja be semmi.
    Szűz!
    Rád fért már egy csendes, nyugodt nap. Az állandó hajtás, nem csak az egészségedre ártalmas, de problémákat okozhat a családi életedben is. Pótold mindazt, amit az utóbbi időben elhanyagoltál! Többen fontos kérdésben fordulhatnak hozzád, vedd komolyan a problémáikat. Hálásak lesznek érte.
    Mérleg!
    Olyan számító lettél az utóbbi időben, hogy ez szemet szúr barátaidnak, családodnak egyaránt. A világért sem kezdenél bele olyasmibe, amiben nem látsz hasznot. Jó lenne, ha elgondolkoznál ezen. Régebben utáltad azokat, akik érdekből tesznek bármit. Nem lehet, hogy elindultál ezen az úton?
    Skorpió!
    Többet kellene törődnöd családoddal. Tarthatatlan állapot, hogy este, hullafáradtan esel haza. Olyankor már érthető, hogy nincs időd semmire. A közös kalandok, jóízű beszélgetések nem pótolhatók pénzzel, nem helyettesíthetők mással. Kapcsold ki magad a rohanásból legalább néhány órára!
    Nyilas!
    Imádod a kalandokat, és e szenvedélyed ma sem kerül el. Légy óvatos, próbáld magad visszafogni, és családodat sem elhanyagolni. Ma olyan feladattal bízhatnak meg, melynek elvégzéséhez minden képességedet mozgósítanod kell. Győzöd az erőfeszítést, ha kedvező munkafeltételeket teremtesz.
    Bak!
    Vagy olyan állapotban, hogy befogadj új szellemi irányzatokat, hajlékonyan kezeld a változás lehetőségéhez vezető tanácsokat. Igyekezz fejleszteni önkontrollodat! Dühkitöréseid nem tesznek jót. Néha akkor is ragaszkodsz helytelen elképzelésedhez, amikor már kiderült, hogy használhatatlan.
    Vízöntő!
    Életkedved töretlen, egészséged kicsattanó, alkotóerőd teljében vagy, kapcsolataidban bízhatsz. Mégis valami kócos bizonytalanság ül meg. Most nincs időd arra, hogy rendezd soraidat. A hétvégét azonban mindenképpen ennek szenteld! Még akkor is ha sajnálod erre elfecsérelni az idődet.
    Halak!
    Nem állíthatod, hogy kedvesed hagy unatkozni. Mindig talál módot arra, hogy meglepetésben részesítsen. Ezek azonban majdnem mindig kellemetlenek. Részéről ártó szándékot fel sem tételeznél. Lehet, hogy akarata ellenére alakulnak így a dolgok, és a véletlen műve az egész? Ne légy hiszékeny! hirdetés (x)


    előzmény:
    picivirág (17816)
    2007-04-26  06:44
  86. 2007. Április 26. 06:4417816.
    Szervusztok! Marcsikám, én is gondolkodom, hogyan lehet túró rudiból valamit kihozni. Ma veszek egy darabot és kipróbálom, hogyan lehet fogpiszkálót szórni bele, hogy egy félbe vágott káposztába lehessen szúrkálni. Fasírtból szoktunk ilyen sündisznót csinálni. Ki lehet rakni belőle a 30-as számot..jajj, úgy elkezdtem gondolkodni, én hogyan oldanám meg. egy ágra fölakasztani, mit a tojásfára?? Túró Rudit termő fa biztos megoldod, és szeretném ha lefényképeznéd.
    előzmény:
    totyogoka (17813)
    2007-04-26  05:46
  87. 2007. Április 26. 05:5317815.

    Jó röggelt, szép napot mindenkinek. Itt ugyan kicsit szomorkás, pici eső volt is az éjjel.

    A reggeli kész, megyek szépitkezni, majd jövök, ha enged a gépem. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  88. 2007. Április 26. 05:4717814.
    Ismétlés a tudás..............................!
    Meg az nlc hülyesége! Azt hittem , hogy nem ment el és közben kétszer is!
    előzmény:
    totyogoka (17813)
    2007-04-26  05:46
  89. 2007. Április 26. 05:4617813.
    Szép Jó Reggelt!!!!!!
    Csak hogy itt vagy dÉvi!!!!!!!!! Sokat emlegettünk és jó hogy végre itt vagy!
    Az hogy problémád van már kevésbé jó hír. A fogaid kívánom , hogy minél hamarabb nnőjjenek ki és harapdált meg azt aki a problémád okozója.
    Julika!!!!!
    Megpróbálom én azt a turórudi csodát elkészíteni csak nem túl sok idő áll a rendelkezésemre. Kedden éjjel jövünk vissza aztán szerdán már utazunk Anyuhoz ahonnan szombaton este jövünk haza és vasárnap lesz az ünneplés.De majd valamit kitalálok a rudi marad az biztos csak a csomagoláson gondolkodok .
    Mindenkinek kellemes napot!!!!!
    Megyek a dolgozóba.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (17811)
    2007-04-25  23:39
  90. 2007. Április 26. 05:4617812.
    Szép Jó Reggelt!!!!!!
    Csak hogy itt vagy dÉvi!!!!!!!!! Sokat emlegettünk és jó hogy végre itt vagy!
    Az hogy problémád van már kevésbé jó hír. A fogaid kívánom , hogy minél hamarabb nnőjjenek ki és harapdált meg azt aki a problémád okozója.
    Julika!!!!!
    Megpróbálom én azt a turórudi csodát elkészíteni csak nem túl sok idő áll a rendelkezésemre. Kedden éjjel jövünk vissza aztán szerdán már utazunk Anyuhoz ahonnan szombaton este jövünk haza és vasárnap lesz az ünneplés.De majd valamit kitalálok a rudi marad az biztos csak a csomagoláson gondolkodok .
    Mindenkinek kellemes napot!!!!!
    Megyek a dolgozóba.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (17811)
    2007-04-25  23:39
  91. 2007. Április 25. 23:3917811.

    Visszaolvastam böcsületesen. Tele vagyok új információkkal.

    Jó éjt mindenkinek!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  92. 2007. Április 25. 23:3617810.

    Nem elöttetek nem publikus, mert akkor meg sem említem, csak nyíltban nem akarok írni róla.

    Igen, megkaptam, Rád céloztam! 

    Ha holnap délután be tudok lépni/ami csoda lenne/ akkor feltétlen kereslek! /tudod miért!/

    előzmény:
    dundori (17808)
    2007-04-25  22:11
  93. 2007. Április 25. 22:3217809.

    Köszönöm Julika! Kedves vagy! Azért írok itt, mert még nem kapcsoltam ki a gépet, ez most valahogy jobban a "kezemre esik".

    A gyereksereg között a három "nagy" unokáim, sorrendben (születési): Lilla, Bálint, Brunó. Érdekes, a Brunó szerintem tiszta apja! A Bálint az anyja, vagyis rám is hasonlíthat. Érdekes, hogy a fiamat mi mindig az apja másának neveztük, most az új családjából szinte mindenki azt mondta, hogy rám hasonlít. Ennek nagyon örült! Komolyan, mert nem szeretett az apjára hasonlítani (pedig szerintem kiköpött apja!). Majd talán ideér olyan kép is, amin a lányom is rajta van, és meglátod, hogy ő meg rám hasonlít.

    Na tényleg megyek, jó éjt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  94. 2007. Április 25. 22:1117808.

    Szia Évike! Ha akarsz róla beszélni, esetleg priviben...? Ha nagyon nem publikus, nem kíváncsiskodom.

    Én egyszer egészen biztos, hogy beszéltem a lányoddal és üzentem is Neked! Remélem nem baj?

    Mindenkinek jó éjszakát, szép álmokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (17802)
    2007-04-25  20:18
  95. 2007. Április 25. 22:0317807.
    A mai napunk is igen gyorsan eltelt Délelött benyultam a konyhába lévö beépitett szekrénybe és nem találtam amit kerestem igy az alsó rész 3 polcát teljesen kirámoltam ,csomo mindent kidobtam szépen ujra rendeztem ,de még 2 polc rendezésre vár + a felső rész 4 polca .
    délután 5 orakkor végeztem persze közbe mosás, fözés, mosogatás az elmaradhatatlan volt .Majd elmentünk a madarasba kenyérért és utánna 1 órás sétát tettünk .Mi nem fázunk most még az ablak is nyitva van kicsit.

    Kivánok Mindenkinek jó éjszakát szép álmokat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  96. 2007. Április 25. 21:3217806.
    Mi az, amit nem értesz?? Kérdezz, válaszolok!
    előzmény:
    precon (17798)
    2007-04-25  19:44
  97. 2007. Április 25. 21:1517805.

    Jóm éjt, szép álmokat, rúzsás csókokat.

    Megyek alukálni, mert hosszu volt a nap és holnap pedig korán kezdődik. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  98. 2007. Április 25. 21:1417804.

    Jóm éjt, szép álmokat, rúzsás csókokat.

    Megyek alukálni, mert hosszu volt a nap és holnap pedig korán kezdődik. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  99. 2007. Április 25. 20:4917803.
    Sziasztok megyek az ágyikómba melegedni! Jó éjszakát szép álmokat !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  100. 2007. Április 25. 20:1817802.

    Kedveseim!

    Itt vagyok, de nem ragyogok.

    Keveset vagyok itthon, akkor is a fogászaton vagyok. Felül most úgy néz ki, hogy mehetek a Mónika show-ba szerepelni, igaz beszélni sem nagyon tudok érthetően, de az pont jó oda. 

    Sajnos más gondjaim is vannak, de az nem publikus. 

    Megpróbálok azért visszaolvasni, mert nem tudom már mi van Veletek és az azért érdekel, hiába vonultam illegalitásba. 

    Ha esetleg valaki keresett és nem válaszoltam, akkor az nem én voltam, hanem a lányom, bocs. Egyről tudok aki üzent nekem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top