Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2006. október 16. 18:056701.
    Én is megyek erősítéssel!  
    előzmény:
    megvagyok (6698)
    2006-10-16  17:37
  2. 2006. október 16. 17:536700.

    Zsóka2, Ildi gyógyuljatok.

    Erzsikéről csak annyit tudok, hogy ott van ahol az ura és keresik a lakásbérletet, egyelőre apartmanban laknak. Internetük nincs. Megnéztem városukat nagyon szép hegyek-völgyek-papatok között, de hiszen svájc mindenestül szép. Azt irta, ha tud jelentkezik, mert fonosak vagyunk neki továbbra is.Én is sokat gondolok rá. E korban nem könnyü hazátcserélni. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. október 16. 17:516699.

    Helló mindenki.

    Szétesik a derekam.Behordtuk a fát az anyukámnál azaz én raktam szépen fel ahogy a nagyok. Megvolt a torna.

    A keresztel megint nem sikerűlt semmi,holnap megnézi az otthont ennyit tudtam elérni nála. Ma már bent maradhatot volna de nem volt hajlandó el sem indulni. Na kíváncsi vagyok hogy holnap mit talál ki?Pedig már két hete megvan a helye.Ma az volt a kifogása hogy nem egyszemélyes a szoba.Már igényeltem neki egyszemélyeset de arra még várni kell mivel aki bent lakik az meg az állandó helyét várja.Ez egy átmeneti otthon,innen mindenki tovább megy.Na majd holnap oksabb leszek. 

    Megyek és beáztatom magam mivel jó porosak lettünk 

    előzmény:
    megvagyok (6698)
    2006-10-16  17:37
  4. 2006. október 16. 17:376698.
    Bizom benne ,hogy ott leszel  és még erösítést is hozol tapsügyileg    
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291321 (6697)
    2006-10-16  17:28
  5. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2006. október 16. 17:286697.

    Sziasztok ma már többször megpróbáltam fel jutni a topikra de nem sikerült,és minden hozzászólásom elrepült a világürbe.

    ma reggel 10-kor jöttem haza sokat dolgoztunk,befejeztük az alapozást.És meg csináltuk a járda kővezését a ház melett.Hát rendesen elfáradtam ami a legagyobb baj, hogy ebből  virusból nem tudok kikecmeregni.Itthon is rendesen volt dolog 5-adag ruhát mostam ki. Főznöm nem kell mert Pénteken meg csináltam egy rahedli kaját ugy., hogy azt hiszem csak Pénteken kell ujra főznöm.

    Valikám sikerült rendezni a keresztet.

    Gitta jobbulást,       Zsóka49 neked is jobbulást,

    Megvagyok én mikor fiatal voltam sokat jártunk oda táncikálni,lehet, hogy megnézlek.

    Kötetes:nagyon szépek a képek.

    dÉva neked is és apapának is jobbulást remélem, hogy nem tört el a keze.

    Marimama jó korán keltél,100kg alma nem sok az egy kicsitt 

    Totyi gyönyörü az a lányzó ö is örök mozgó a mienk a kicsi is az.

    M Évi te is vigyázz magadra.

    Kisszuny mi van veled ,rég beszéltünk.

    Er54.Erzsike te, hogy vagy,mikor lesz a másik mütét???

    Leva te mit dolgozól, még mindig varsz vagy már mást csinálsz???

    Picivirág már biztos unokázik./ Katikám rád gondoltam ma éppen kaptam egy kőnyvet és te jutottál az eszembe.

    Éva51 mond meg Mónikának, hogy megkaptam a visszajelzést. Köszike.

    Rózsaanyú még mindig a telken van ,jó idő volt nekik is a munkához.Lassan már biztos,hogy jönnek haza.

    Sorbet Erzsikéről mit tudtok

     

    (Megnéztem a révfülöpi felvételt jó lett nagyon jó voltegy kicsitt nosztalgiázni.

    További szépestét mindenkinek.-Zsóka2.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. október 16. 16:596696.
    Valikám a mai horoszkopod nálam talált  
    előzmény:
    precon (6681)
    2006-10-16  07:31
  7. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. október 16. 16:496695.

    Sziasztok!

    Csak bekukk! Beléptem a betegek táborába, igen kellemetlen 3 napja futkosok..... Nem részletezem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. október 16. 16:156694.

    Köszönöm Marimama  De ez közös "játék" és a fiuk is nagyon ügyessek az már biztos én csak kis porszem vagyok 

         

    előzmény:
    nagymama (6693)
    2006-10-16  16:03
  9. 2006. október 16. 16:036693.

    Szép délutánt, mint itt van nálunk!

    Ennyi baj egyrakáson. Gittának, d.Évi Gabijának  gyógyulást kivánok.

    Margitkám ahol Te ott vagy csillaghullás van!!!Gratulálok, büszke is lehetsz rá, mert tudom mejbedobással huzod a csapatot.  Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. október 16. 15:066692.
    Szegényke nagyon sajnállak  alukáljál kicsit hátha jobb lesz  
    előzmény:
    dundori (6690)
    2006-10-16  13:44
  11. 2006. október 16. 13:486691.

    Részvétem! 

    Vártalak virág-ügyben tanácsért. /korall/ Ha jobban leszel, légyszi, vagy aki tud segíteni.

     Jobbulást! 

    előzmény:
    dundori (6690)
    2006-10-16  13:44
  12. 2006. október 16. 13:446690.

    Szervusztok, szép napot mindenkinek.

    Minden betegnek gyógyulást (magamnak is, túl vagyok a fogászati műtéten), a dolgozóknak kevés munkát! Majd jövök, remélem hamarosan. Nagyon fáj!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. október 16. 12:146689.

    Más: Képszeljétek ollan de ollan büszke vagyok bbibbbiii!

    A polgárör egyesületünk kapta az idén  "Az év polgárőr egyesülete " ki tüntetést.( Most szombaton vette át az elnök B.pesten)     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. október 16. 11:356688.

    Szia  Nem tudtam vissza olvasni még csak be kukkantok az eü meg jártam kicsit vámpirt játszottak velem  

    Figyelem

    2006 oktober 26/ csütörtök/ Bpest a Láng Müvelödési Ház

    Cim: Rozsnyai ut 3 XIII ker  Metro Forgács utcai megállonál kell leszálni és a lépcsönfel egyenest tovább haladni és a 2.- ik urca jobra rögtön sarkon 3-5perc séta

    10.- kezdödik mi megyénk 11 kor kerülünk sorban ez 45 perces mi az én csoportom lesz a végén az elsö meg a versmondonk.   

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2006. október 16. 11:086687.
    Most telefonált a párom a sebészeti gipszelőböl. Tegnap focizott, a kézfején a hüvelykujjának ment a labda és vagy eltört, vagy "csak" repedt. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. október 16. 10:356686.

    Sziasztok!

    Már ugy néz ki megmaradok. Tegnap már rendessen ettem. A fene tudja mi miatt látogatam egy napig a legkisebb helyiséget, de igyláűtszik a másnapi koplalás jót tett.Lehet hogy egészségesen akartam vacsorázni és joghurtot ittam, lehet az nem tetszett a megfázott pocimnak.

    Most név szerint nem tudok válaszolni. Ugy néz ki a gyerekeknek sikerül egy szerkezetkész lakáskát venni. ( nem tudom kapnak.-e hitelet és mennyit, a héten intézik) a kinézett lakás már megvan. Most a berendetzéseket konyha , fürdő nézzük a prospektusokból, netten, mindenhol ahol fellelhető, mert oriási árbeni külömbségek vannak, és minden fillér számit. Az én feladotam ezek kinyomozása. Ők meg majd megnézik lemérik tervezik, hiszen ők élnek benne. Igy most kevesebbet irok, mert közben egyébb dolgom is van, nomeg a házvezetőnői feladatokat is el kell látni, nomeg a diszpécser szolgálatot. Megint beindultak a telefonhivások sok sok " ajándékkal" éppen most utaitottam el egyett. Valami kéziporszivot nyertem vacsorával, de 15 főt nekem kell összeszednem.............no nem, mostanság magunkat alig tudom összeszedni. Meg lassan itt a  mindenszentek is.

    Szoval ezek vannak. Legyetek rosszak. Vigyázzatok magatokra ha tudok be be kukkantok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. október 16. 10:336685.

    2003 (3 éve történt)
     Meghalt Papp László olimpiai és világbajnok ökölvívó.
    Részletes leírás

    1793 (213 éve történt)
     Párizsban 37 éves korában kivégezték Marie Antoinette-t, Mária Terézia császárné leányát, aki XVI. Lajos feleségeként Franciaország királynéje volt.
    Részletes leírás

    1927 (79 éve történt)
     Megszületett Révész György, filmrendező (2x2 néha 5).

    1958 (48 éve történt)
     Megszületett Tim Robbins amerikai színész (Nekem 8, Rövidre vágva, I.Q. - A szerelem relatív, A remény rabjai).
    Részletes leírás

    1964 (42 éve történt)
     Kína felrobbantotta első atombombáját és ezzel az ötödik nukleáris hatalom lett a világon.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. október 16. 10:216684.

    Sziasztok! Szép napot mindenkinek!

    Ahhoz képest, hogy a horoszkópom itthonmaradást javasolt, már megjártam a tüdőgondozót és a közértet. A fiamat visszahívták. Három napig izgultunk miért, de szerencsére csak technikai hiba volt. Igaz mondták azt is, hogy ne dohányozzon annyit. Hátha rájuk hallgat, mert miránk nem. Sajnos az ilyen típusú betegek, általában dohányoznak. Ha már ott voltam, akkor én is elmentem a tüdőszűrésre, igaz már a nyáron kellett volna.

    Már a kincsvadászaton is túl vagyok. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. október 16. 09:266683.
    "...ezért a déli harangszó után - mindennap - 10 percre kötelező �gyorsalvást� kell beiktatnia napirendjébe. Ez majd betyárosan helyrebillenti."

    Ja, ja...Valcsi! Aluka,az bezony nagyon fontos már ilyen korban...

    Mindenkinek nagyon szép napot és még szebb hetet kívánok!

    István

    u.i.:
    Itt, a Dunakanyarban is derék ősz van! De van még fám és esténként kicsit befűtünk a cserépkályhákba(spórolunk a drága gázzal!); még mindig jó meleg a szoba...
    Mirci belibbent;felült a radiátorra, de pechkes volt...
    előzmény:
    precon (6678)
    2006-10-15  23:51
  20. 2006. október 16. 08:576682.

    Sziasztok!

    Szép napot mindenkinek! Egy kicsit beleolvastam gyoran. Örülök, hogy Totyi,Marika, anyukáid jobban vannak.

    Nálunk most süt a nap, de hideg van füteni kell.

    Vali remélem sikerül már a héten a keresztanyaddal dülöre jutni.

    Megnéztem pár fotot is közbe. Totyi drága az unokád, elhiszem, hogy kifárásztott hiszen olyan örökmozgó lehet. A zongoránál sem tud szeritem sokáig megmaradni

    Most mennem kell majd jövök

    Mindenkinek egy kis frisitő az igazit D.Eva szervirozza

                   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. október 16. 07:316681.
    Sziasztok miheztartás véget a napi
    ----------------------------
    OKTÓBER 16. Hétfő

    Kos (március 21. - április 20.)

    Régi ügyek, feladatok kerülhetnek terítékre. Környezetében valaki provokálhatja, s Ön igen hamar elveszítheti a türelmét. Dühösen ér haza, ám ne családtagjain vezesse le feszültségét.

    Bika (április 21. - május 20.)

    Kósza hírek keringenek a munkahelyén, s Ön szokás szerint felül a szóbeszédnek. Keresse fel az illetékest, s egyenesen kérdezzen rá a dologra. Meglátja, kielégítő magyarázatot kap.

    Ikrek (május 21. - június 21.)

    Problémája ugyan nem volt, csak rutinvizsgálat céljából kereste fel orvosát. Sajnos, mindig fennáll az a lehetőség, hogy a szakember talál valami orvosolnivalót.

    Rák (június 22. - július 22.)

    A munka, a hivatás terén igen sikeres időszak előtt áll, ami nem mondható el a szerelemről, lelkiállapotról és sajnos az egészségéről sem. Magánéletében kerülje az összetűzéseket.

    Oroszlán (július 23. - augusztus 23.)

    Teljes gőzzel dolgozik, amikor partnere keresi telefonon, hogy bejelentsen valamit, amiről persze Ön tudott, mégis nagyon jólesik, megörvendezteti. Pompás ötlete támad.

    Szűz (augusztus 24. - szeptember 23.)

    Senki segítségére nem számíthat, ezt a csatát egyedül kell megvívnia. Ha elhagyja magát, az további kudarcokhoz vezethet, s amúgy is pocsék hangulatán ez csak ronthat.

    Mérleg (szeptember 24. - október 23.)

    Ne fecsérelje tehetségét olyan dolgokra, amiből semmi előnye nem származik. Lassan olyan munkát, hivatást kellene választani, melyben sikeres és elégedett lehetne.

    Skorpió (október 24. - november 22.)

    Jó, hogy nem kell mennie sehová, mert össze kell szednie magát. Higgye el, sikerülni fog, hiszen egészségi állapota kiváló, csak éppen nem hajlandó tudomásul venni ezt a tényt.

    Nyilas (november 23. - december 21.)

    Az állásával kapcsolatos híresztelésekről kiderül, hogy vaklárma volt, és elégtételt is kaphat: pénzjutalmat, fizetésemelést. Ennek ellenére képtelen megnyugodni.

    Bak (december 22. - január 20.)

    Szép szóval többet érhet el, mint vitával és veszekedéssel, ezt tartsa szem előtt a munkahelyén. Diplomáciai érzékére egyébként is szüksége lesz, kényes beszélgetések várnak Önre.

    Vízöntő (január 21. - február 19.)

    Orvosa megnyugtatja, hogy nincs semmi komoly baja, csak fáradt, kimerült. Figyelmébe ajánlotta az életmódváltás szükségességét is, aminek a kivitelezése komoly fejtörést okoz Önnek.

    Halak (február 20. - március 20.)

    Munkába temetkezik, még a hetek óta halogatott ügyeknek is a végére jár, mások lelkével foglalkozik. Nem dughatja sokáig homokba a fejét, előbb-utóbb rendeznie kell magánéletét.


    előzmény:
    totyogoka (6680)
    2006-10-16  06:36
  22. 2006. október 16. 06:366680.
    Jó reggelt!
    Már fent vagyok ám én is , de ddig a leveleimet néztem át mert a hétvégén arra sem volt idő!Itt is olyan igazi ősz igérkezik mára.
    Jó hír , hogy beszéltem Anyukámmal és egészen fitt volt!
    teljesen képbe volt mindennel , ma megy hozzá a fodrász mert csütörtökön
    nálluk is buli lesz ( Idősek napja), de lehet hogy szerdán Ágota meg a Józsi lemennek meglátogatni Őt.
    marika! Örülök , hogy Anyukád és Attila jobban van , viszont most a nővéred vérnyomása rendetlenkedik! Nehogy már minden rendbe legyen.
    Na megyek a dolgomra mert mindjárt indulnom kell a dolgozóba!
    Rózsáéknál nagy a csend, még mindig telkeznek!!!!!
    kellemes napot!
    előzmény:
    nagymama (6679)
    2006-10-16  06:25
  23. 2006. október 16. 06:256679.

    Jó röggelt kivánok!

    Hü-ha! Marcsit megelőztem?

    Itt nagyon borult az idő és hideg. Az elő lába is lóg, biztos még ma esni fog.

    Valikám nagyon jó a heti horoszkop előrejelzésed. Már ebből tudunk tájékozódni a hétre, ha nem is jutsz ide a sok munkádtól naponta. Bizony futok a pénzem után, na és egy forrás biztos 

    MÉvi lassits, mert jönnek a csúszos idők. Én is azt teszem és terepjáró cipőt huzok. Nem akarok őszi hasraesést, csuklótörést.Én is becserkészem a rádió hangtárát.

    Köszönöm érdeklődést anyukám és unokám jól vannak, most a hugomnak ugri-bugrizik a vérnyomása120- 17o között, tegnap már ügyeleten volt a tünetek miatt, ma háziorvostól kér beutalót ketyerére. Igy igyekszem levenni a váláról anyukám terhét, elhivom magamhoz, - persze jegyálalán nem biztos, hogy kimozdul.

    Remélem a hiányzók ma jelentkeznek. Talán a mai idő kamrarendezésre jó lesz, igy ahhoz kezdek és beszerzem a téli almaszükségletet, keresztlányom almaajándékát. 100 Ft/kg. elsőosztályu a szomszédban. Marika

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. október 15. 23:516678.
    Heti előrejelzés
    -----------------------------
    OKTÓBER 16 - 22.

    KOS (március 21. - április 20.)

    Ezen a héten kivételesen hosszú távú terveinek megvalósítása fogja lekötni minden szabad pillanatát. De nem csak a munkájában lesz ez így, a szerelmi életében is előremutató terveket fog kovácsolni.

    BIKA (április 21. - május 20.)

    Néhány apróbb kudarccal kell szembenéznie érzelmi vonalon a hét elején, de aztán kisüt a jókedv napja a szívében. Családjának mindegyik tagja a nyakán fog lógni, és őszi túrázásra csalogatják a barátai.

    IKREK (május 21. - június 21.)

    Érdemes lenne ezen a héten megpályázni egy jobb helyet a kenyérkereső szférájában, mert karrierjének szekerét roppant befolyásos emberek fogják tolni. Szívügyekben viszont maradjon realista.

    RÁK (június 22. - július 22.)

    Kellő körültekintéssel olyan ügyes szakmai hálót sző a főnöke köré, hogy szinte már lépni sem tud Ön nélkül. Most kénye-kedve szerint válogathat a jobbnál jobb ajánlatokból - mert megérdemli.

    OROSZLÁN (július 23. - augusztus 23.)

    Új időszámítás kezdődik az életében, mert mostantól képes lesz madártávlatból szemlélni hivatásának összefüggéseit. Ezt a képességét otthon is érvényre juttatja, s ettől a párja boldogabb lesz.

    SZŰZ (augusztus 24. - szeptember 23.)

    A munkahelyi lehetőségek váratlanul valósággal körbeölelik Önt a héten, de csak kellő szemfülességgel veheti észre a sok pénzt rejtő helyeket. Hagyatkozzék régi barátjának tanácsaira, útmutatására!

    MÉRLEG (szeptember 24. - október 23.)

    Most fog eljutni arra a pontra a karrierjében, ahonnan csak segítő kezekkel tud tovább lépni. Ne legyen rest felkeresni jóakaróit - egy-egy szívhez szóló ajándék kíséretében! Ez más téren is hasznos lesz.

    SKORPIÓ (október 24. - november 22.)

    Egy fecsegő ismerőse rossz színben fogja feltüntetni munkateljesítményét, s bizony rengeteg energiájába kerül, amíg tisztára mossa magát. De ne legyen bosszúálló, hiszen a sors mindent a helyére tesz.

    NYILAS (november 23. - december 21.)

    Tárgyalások sorozata fogja elemészteni napi energiatartalékait, ezért a déli harangszó után - mindennap - 10 percre kötelező „gyorsalvást” kell beiktatnia napirendjébe. Ez majd betyárosan helyrebillenti.

    BAK (december 22. - január 20.)

    Egész héten futni fog a pénz után, amely csodák csodájára hagyja magát megfogni. Ezt az életszemléletet természetesen a legkedvesebb hozzátartozója is értékelni fogja, és királyaként szolgálja Önt.

    VÍZÖNTŐ (január 21. - február 19.)

    Remek alkalom kínálkozik arra, hogy egyik ismerősét előléptesse barátainak sorába. Mi sem lenne erre alkalmasabb hely, mint otthonuk étkezője. A pénzzel viszont most tessék takarékosan bánni!

    HALAK (február 20. - március 20.)

    El kell hagynia lelki csigaházát, ha szerelmi kalandra vágyik! Ebben majd a barátai segítik, főleg csütörtök után. Legyen hálás nekik, mert egy nagy találkozás küszöbére érkezett Ön és egy ismeretlen.
    előzmény:
    precon (6677)
    2006-10-15  23:49
  25. 2006. október 15. 23:496677.

    Sziasztok hát csak most jutottam ide igen gesztenyék voltak

    Mindenkinek szép hetet kívánok ,remélem még lesz egy kis napocska,van még mit tenni a kertben. 

    előzmény:
    mandula2 (6676)
    2006-10-15  23:36
  26. 2006. október 15. 23:366676.
    A végére én is előkerülök, jó estét!

    Marika ne irigyeld azokat akik közelebb, vagy esetleg a fővárosban laknak. Mindenhol van színház, koncert, úgy vettem észre, Te vagy a legmozgékonyabb közöttünk. Egyik meghívás, kiállítás, összejövetel a másik után.
    Anyukád, unokád jól vannak már?

    Valikám azok a lányok /uncsik/ nagyon nőnek!
    Szép idő volt a kerti bulizáshoz. Azok a barna gombócok gesztenyék? Ahogy néztem a képeket, úgy megéheztem...
    Nem nassolhatok, mert tudom hogy Kati itt van valahol..    
    dÉvi azt a koncertet felvette és egyenes adásban közvetítette a Katolikus Rádió. Ezt a művész, H.E. jelentette be. Ha érdekel, esetleg visszamenőleg meghallgathatod...persze az élő zenének, látványnak más a hangulata.

    Marcsika, Zsóka gyógyuljatok meg minél előbb.

    Nem láttam Gittát, Katit, Ildikót, Évi51-et és még biztosan vannak akik hiányoztak ma.
    SorbetErzsike vajon hogy töltötte ezt a szép napot? Báááár... ott azért hűvösebb van.

    Jó éjszakát, szép álmokat Mindenkinek.

             stb.stb.
    előzmény:
    nagymama (6675)
    2006-10-15  22:16
  27. 2006. október 15. 22:166675.

    Jó éjt, szép álmokat, rúzsás csókokat.

    Vali ettem egy szelet fogyókurát Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2006. október 15. 22:066674.

    Jó éjszakát szép álmokat holnapra kellemes napot.

       

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2006. október 15. 20:496673.
    Jó éjt mindenkinek!   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2006. október 15. 20:266672.
    Az Auchanban mi is voltunk, csak a dunakesziiben. 
    előzmény:
    er54 (6670)
    2006-10-15  19:37
  31. 2006. október 15. 20:056671.
    Szép álmokat ! Jó éjszakát Mindenkinek!
    Már a szemem is alig tudom nyitva tartani!
    előzmény:
    er54 (6670)
    2006-10-15  19:37
  32. 2006. október 15. 19:376670.

    Szép estét!

    Mi is majdnem az egész napot a szabadba töltöttük .Kezdtük OBI-ba ott vettünk  virágokat majd Rákoskereszturi temetőbe rendbe tettük a sírokat ,aztán át a városon  a Farkasréti temetőbe is ugyanezt tettük majd Budaörsön az Auchanba kajáltunk , vásároltunk és  kb 6 orára értünk haza.Kellemesen elfáradtunk .Látom Kitty baba fáradhatatlan .Valika  kerti party képeit is megnéztem ,bizony  már a napocskának nem sok ereje van, de azért süssön még sokáig.

       

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2006. október 15. 19:256669.
    És persze Révfülöpön is jártunk.   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2006. október 15. 19:246668.

    Sziasztok! Szép estét mindenkinek.

    Ma nekem is volt végre vendégem, a lányom. Hozott két nadrágot felvarrni, meg könyvet kellett volna keresni a pincében, de oda már nem ment le. Beebédelt anyu-kajából. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2006. október 15. 18:366667.
    Marcsi aranyos volt a szindarabodban a főszereplő! Látom muzikális is.  Marika
    előzmény:
    totyogoka (6665)
    2006-10-15  18:14
  36. 2006. október 15. 18:176666.

    Szép jó estét!

    Bizony Pista jól tudod,  a finom ebéd után nagyot aludtam. Meg édes semmittevés volt délután, olvasgattam, napoztam.

    Látom Magdikám itt jártál. Olvastam az MSN-ben, hogy nem érsz utó. Na ha még délig nem eszel, olyan fürge leszel, hogy  el is hagysz 

    Marcsi, Zsóka, Vali  hogy vagytok? Itt is sok a hasonló beteg. Mosom is gyümölcsöt, kezem, lábom nekem is és Pistának is.Marika

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. 2006. október 15. 18:146665.
    Hát bizony Levácskám ma nagyon strapás napom volt. Igaz hogy kértem Apust hogy Ő is jöjjön a szigetre , de az Ágota tolokocsiját szervizelte!
    Így aztán kettecskén voltunk kint Kittyvel. De legközelebb már szerintem csak tavasszal megyünk ilyen messzire Mint akibe az ördög belebujt olyan lett a séta végére. minden babakocsiba belekukucskált, tiszta maszatos volt , megfürdött a porba!!!!!! nem tudom majd az Anyukája ha meglátja a ruháit mit fog szólni. Mire jöttek érte már megfürdettem átöltöztettem.
    Julika! Remélem a Te " szindarabod" kicsit könnyedebb mint az enyém mert én nagyon elfáradtam.Dél óta úgy tűnik a beleim is megnyugodtak.
    Néhány kép a ma délutáni Margit szigeti sétánkról+ egy kis művészet!
    előzmény:
    leva32 (6664)
    2006-10-15  16:57
  38. 2006. október 15. 16:576664.
    Szép napot Mindenkinek!!!!!!Most jöttem meg a Mamámtól.Föztem finom ebédet ,rakottkelt.Nagyon szép idő van itt a Dunánál ,süt a napocska egész nap!!! Nálunk már fűtenek,bár hozzám besüt a nap.Déli fekvésüek a szobáim ,ő is füt nekem. Totyikám ne legyél beteg hisz unokával kell rohanni ha akarsz ha nem   Legyen szép estétek én megyek mert vár a munkám   Puszi:leva                 
    előzmény:
    KÖTETES (6663)
    2006-10-15  15:15
  39. 2006. október 15. 15:156663.
    "Ugy látszik a képen, hogy Kobayasi semmit nem öregszik...."

    Szia Éva!
    Ha láttad volna a karmester urat; úgy futott fel a színpadra, mint egy süldő nyúl!!!
    Olyan jópofa volt, hogy a közönség vastapssal jutalmazta egy-egy humoros gesztusáért!!!

    István
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (6656)
    2006-10-15  09:50
  40. 2006. október 15. 15:106662.
    "Most pedig délig kertészkedem. Marika"

    Ajjjjjjjjjjjjajjjjjjjjjjjjjjjjj...
    Majdnem azt olvastam, hogy aluka...
    Gondolom, hogy ezért az is lesz, avagy volt!!!

    Pista
    előzmény:
    nagymama (6660)
    2006-10-15  11:05
  41. Torolt_felhasznalo_205125
    Torolt_felhasznalo_205125
    2006. október 15. 11:416661.
    Szia 4 Jó étvágya lehet a kis családodnak ennyi féle kaja mind elfogyott? Igaz én még ma nem ettem de kicsorgott a nyálam ahogy néztem a képeket Mi is majd mindig keri partizunk.Szeretnélek megismerni küld el a jelszavad priviben Köszi
    előzmény:
    precon (6652)
    2006-10-15  08:05
  42. 2006. október 15. 11:056660.

    Sziasztok!

    Mai napom jól kezdődött. Még aludtam 2 órát a hajnali ébredés után, majd bevásároltam a piacon. A temetőben pedig éppen kész lettem a levelek söprésével, virágok cseréjével amikor megérkezett Misike és Erika autóval. Igy hazahoztak.

    Julika nagyon jó müsör igérkezik Neked Szegeden, amit gondolom az unokád rendez, meg Te neki, és ő tapsol vissza Integess, a Vásárhelyen utazol keresztül, majd visszaintegetek. Használd ki a Szegedi tartózkodásodat. Pl. menj el hétfőn  a Somló és barátai koncertre. A fiaim mennek, de én itthon maradok most az unokákkal.Az Ifjusági házban /Felsőtiszapart 2/ lehet jegyet kapni.

    Valikám jól kifogtátok ezt a kertikpartys időt. Mi már az idén ilyet nem csinálunk, pedig nagyon szeretjük.

    d.Évi köszike az évfordulókat.

    Itt gyönyörü napsütéses idő van, jól esett a hosszu séta.Most pedig délig kertészkedem.  Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2006. október 15. 11:016659.
    Sziasztok!!! Szép napot!!!!!
    Nem most ébredtünk fel de ebbe a szobába aludt Apus és Ő most ébredt fel!
    De nem unatkoztam eddig sem. Kittyke gondoskodik az időbeosztásról.
    ma is szép az idő, így lehet még menni a szabadba délután.
    Én lehet hogy jobban járok ha nem megyek túl messzire a toalattől illetve liberóba kéne mennem.Valószínűleg engem is utolért valami nyavaja amitől kicsit gyorsabban és sűrűbben járok! Remélem hogy azért ez hamar el múlik!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2006. október 15. 09:576658.

    1949 (57 éve történt)
     Kivégezték a koholt vádak alapján népellenes bűntett és hűtlenség vádjával halálra ítélt Rajk Lászlót és társait.

    Részletes leírás

    1946 (60 éve történt)
     Kivégzése előtt megmérgezte magát cellájában Hermann Wilhelm Göring, egykori német politikus, birodalmi marsall, aki a Nürnbergben kötél általi halálra ítélt 12 háborús főbűnös egyike volt.
    Részletes leírás

    1959 (47 éve történt)
     Megszületett Rudolf Péter magyar színész (Szerencsés Dániel, Hamvadó cigarettavég).

    1981 (25 éve történt)
     Meghalt Budapesten Huszárik Zoltán magyar filmrendező. Ismertebb filmjei: Szindbád; Csontváry; Koplalóművész; Holnap lesz fácán; Capriccio; Groteszk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2006. október 15. 09:526657.
    Teszik a humorod! Bár már engem hívnának, de még a mostani cicc-unokámat is másra fogják bízni, ha elutaznak. 
    előzmény:
    picivirág (6654)
    2006-10-15  08:22
  46. 2006. október 15. 09:506656.

    Sziasztok! Szép napot mindenkinek!

    Nem most keltem fel a tegnap délutáni pihiből, hanem ez a dög, nem engedett már vissza. Lehet, hogy már ki sem fogom kapcsolni ha reggel bekapcsoltam, csak este, amíg a szolgáltatóval nem beszéltem.

    Kati! a  dalmata is dog, mivel kutyát jelent. 

    M.Éva.de irigyellek azért a koncertért, meg Istvánt is. Ugy látszik a képen, hogy Kobayasi semmit nem öregszik. Kedvet kaptam én is egy kis koncertlátogatásra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2006. október 15. 08:406655.

    Sziasztok!

    Szép vasárnapot mindenkinek. Ma egy kicsit elaludtunk, most kapkodhatok az ebéddel. Vissza még nem nem olvastam. Tegnap elött ugy.-e nem voltam jól, este meg4x volt pillanatnyi áramkimaradás és állandoan leállt minden igy kikapcsoltam a gépet és csak most kapcsoltam be ( igaz tegnp este apa a postát elolvasta, amig én rakodtam. Ugyanis tegnap reggel megjöt és mentünk is almaszüretre, amig világos volt szedtük, Rengeteg van Én persze egész nap kiflivel+tea szedtem, mert mást nem mertem enni. Hát mit ne mondjak nem volt egy felemelő érzés, amig a sogórnőmék, apa a finom sülthust ették. Viszont reggel még hüvös volt, de utánna nagyon szép idő lett.

    Ma itt nagy a köd még mindig és hideg van. Röviden ennyi.

    Remélem mindenki jól van. Du. ha tudok pihenésképpen jövök, és visszaolvasok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2006. október 15. 08:226654.
    Szervusztok, jóreggelt! Ma vendég szereplésre utazom Szegedre. A megtisztelő Nagymama szerepre kértek föl. Örömmel válltam, hiszen nagyon jó a "társulat". Azt az üzenetet kaptam, hogy a uti poggyászomba több fehérneműt tegyek, mint az előre kialkudott előadások száma indokolná. Ebből arra gondolok, tervezik a ráadást, "vissza tapsolnak". Az "előadások" szünetében, ha tudok, bejelentkezem. Legyen szép a napotok: Julika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2006. október 15. 08:096653.

     

    Esznek  mi meg még ügyködünk 

    Most virágzik a 2-képen levő virágom.Pedig már felkéne szednem a gumókat is

    előzmény:
    precon (6652)
    2006-10-15  08:05
  50. 2006. október 15. 08:056652.

     

    Tegnap nagyon szép időnk volt..Így mint a képek is mutatják kint voltunk a kertben.Volt bográcsolás aztán fóliába sült,krumpli és sült hal is.Meg persze szalonna sütés is.Részletek a tegnapi napból.

    Ma összehajtjuk a medencét rendesen meg elrámoljuk a kerti bútort. Szóval vége a nyárnak hűvös szelek járnak 

    utolsó kép mindenki elment enni és a lányok lerakták a nyársat hátha maguktól is megsülnek de később megsütötték 

    előzmény:
    precon (6651)
    2006-10-15  07:53

Címlap

top