Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2006. október 13. 10:476551.

    Szervusztok, szép napot!

    Csak beugrottam a kertből előkeresni egy elveszített anyagot a sz.gépből. Szerencsére itt minden megtalálható, de kicsit bosszantó, hogy ezért kell abba hagynom a munkám, amikor biztosan tudom, hogy mindez csak azért, mert így egyszerűbb. Én is szivesebben mondanám, hogy valaki keresse meg, mert én nem szeretném megkeresni. Arról már nem is beszélek, hogy minden aktával ez a helyzet, legépelem, kinyomtatom, oda adom, aztán elveszik. A nyomtató festék árát nem is említem!! Egyszer aztán megkerül, amikor már rég nincs rá szükség!

    Most igyekszem elrendezni ezt a rengeteg virágot, talán behordom télire, talán várok még vasárnapig, ha jön a fiam, és becipeli helyettem. Akkora edények, hogy csak húzni tudom a teraszon, viszont lépcsőn lefelé már nem vállalom. Közben a zöldséges kertet is gereblyézem, mire jön Lajos ne legyen rajta gaz. A megtalált tulipánhagymák is ma kerülnek a földbe végre, de előtt ki kell ásnom egy halom elszaporodott virágot. Ez persze az egész kertemre jellemző, már nem férek el tőlük.

    Privire később válaszolok, most sietek vissza, míg tart a jó idő.

    Mindenkinek további szép napot!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. október 13. 09:446550.

    Sziasztok!

    Egészség?? Hm .............tegnap egyfolytában melegem volt, vagy fáztam, ma nem tudok leszállni a Wc.-ről, szédülök. Fáj a hasam, pedig tegnap sem ettem semmi különöset.

    Most elnyulok mert igencsak sz@rul vagyok a szó szoros értelmében 

    előzmény:
    precon (6547)
    2006-10-13  08:19
  3. 2006. október 13. 09:116549.

     

    Ma nekem is ilyen napom van.Most megyek ügyintézni      

    előzmény:
    nagymama (6548)
    2006-10-13  09:01
  4. 2006. október 13. 09:016548.

    Sziasztok!

    Valikám köszönöm a horoszkopót. En nem az én napom. Elvonultunk kisteherautóval a nagy virágvásárra. Tulipánfa egyse, mert olyan selejtes volt amit leszállitottak, hogy nem vállalta fel a kereskedő.

    Vettem lilaakácot és Clemantist  montana/Broughton Star/ a két első keritésoszlopra futtatónak. Ezek szép  példányok.

    Most pedig nagybevásárlás, mert kiürült a hütőm.Marika

    előzmény:
    precon (6547)
    2006-10-13  08:19
  5. 2006. október 13. 08:196547.
    hali a napi kóóóóóóóóp.
    --------------------------------------
    OKTÓBER 13. Péntek

    Kos (március 21. - április 20.)

    Ettől a naptól nem kell tartania, inkább használja ki! Játssza meg szerencseszámait a lottón, de tartson mértéket. Talán Önre mosolyog a szerencse, de ehhez nem kell nagy összegeket kockáztatnia.

    Bika (április 21. - május 20.)

    Nem babonás, ám ettől a kombinációtól rossz előérzetei támadhatnak. A rettegés helyett nézzen be egy lottózóba, s játssza meg kedvenc számait.

    Ikrek (május 21. - június 21.)

    Reménykedett abban, hogy nem tart sokáig a tétlenkedés, ám úgy látszik, tévedett. Foglalja el magát, olvasson szakkönyveket!

    Rák (június 22. - július 22.)

    Az otthoni nézeteltérés hamarosan megoldódik, egészségére nincs panasza. A munkahelyén, vállalkozásában tartósnak ígérkezik a sikersorozat, bizakodva tekinthet a jövőbe.

    Oroszlán (július 23. - augusztus 23.)

    Elképzelése lassacskán alakot ölt. Ha részletesen beszámol partnerének az anyagi sikerrel is kecsegtető elképzeléseiről, megbocsátja Önnek, hogy az utóbbi időben elhanyagolta őt.

    Szűz (augusztus 24. - szeptember 23.)

    A délelőtti csönd nem múló állapot, ebéd után sem változik a helyzet. Tehetetlenül üldögél, még egy újság sincs kéznél, hogy legalább olvasgathatna. Ez a nap soha nem akar véget érni.

    Mérleg (szeptember 24. - október 23.)

    Szívesen beszélgetne az érzelmeiről a partnerével. Mostanában egyre gyakrabban fordul elő, hogy félreértik egymást, vagy elbeszélnek egymás mellett.

    Skorpió (október 24. - november 22.)

    Sok teendő vár Önre, új vállalkozásai még nem futnak annyira, hogy magára hagyhatná őket. Mégis szüksége van pihenésre, mert szeszélyessége miatt szinte hasznavehetetlen.

    Nyilas (november 23. - december 21.)

    Nagy terveket forgat a fejében, és most érzi elérkezettnek az időt, hogy nekifogjon a megvalósításuknak. Ha sorsdöntő lépést fontolgat, ma szánja rá magát.

    Bak (december 22. - január 20.)

    Nem ártana, ha igyekezne kiengesztelni partnerét, akit az utóbbi időben igencsak elhanyagolt. Törekedjen arra, hogy összeegyeztethetőbb legyen a munkája és a magánélete.

    Vízöntő (január 21. - február 19.)

    Ütemezze át folyó ügyeit, a munkahelyén ne szolgáltasson okot a szóbeszédre. A pletykának ártalmas hatása lehet a későbbiekben. Persze ha taktikázik, véget vethet a kínos helyzetnek.

    Halak (február 20. - március 20.)

    Azoknak a társaságát keresi, akik szívesen kényeztetik. Türelmesnek és megértőnek mutatkozik, ma Ön sem vágyik csatározásra. Bízza magát a szerető társ féltő gondoskodására.
    előzmény:
    nagymama (6546)
    2006-10-13  06:59
  6. 2006. október 13. 06:596546.

    Egy  kis tudományos megközelitése a péntek 13 misztikumához:

    A babonás emberek nagy jelentőséget tulajdonítanak a 13-as számnak, főképp ha az péntekre esik. Egy kis érdekességet összeszemezgettem mindenkinek aki hisz benne és aki nem:
    A triszkaidekafóbia (a 13-as számtól való félelem görögül) ókori eredetű babona. A számokat pozitív, vagy negatív tulajdonságokkal felruházó gondolkodásmódot, a számmisztika elemeit még a püthagoriánusoktól (Püthagorász tanítványai) és a kabbalistákól örököltük. A kabbalisták azt vallották, hogy a szám minden dolgok lényege. A 12 mindenképp a tökéletességet jelenti (12 hónap van, Izraelnek 12 törzse, Jézusnak 12 apostola, stb.) A 13 ezen túl van, ezért valami gonoszságot hordoz magában. A tökéletes tizenkettőhöz hozzáadódik még egy szám, és ez megbontja az egységet, a harmóniát, baljós, halált hozó. Ezért rettegnek a babonások a 13-as számtól.
    A magyar néphit szerint tizenhárom embernek nem volt szabad egy asztalhoz ülni. Mert a hiedelem szerint valaki az asztalnál ülők közül hamarosan meghal. Ha más megoldás nem adódott, akkor inkább két asztalnál terítettek. Párizsban voltak olyan szállodák, ahol nem volt tizenhármas számú szoba, New Yorkban vannak utcák, ahol nincs tizenhármas házszám, nagyon sok kórházban nincs tizenhármas kórterem. A hiedelem káros lehet a gazdaságra is. 1978-ban Amerikában készítettek egy felmérést, melynek meglepő eredménye az volt, hogy a 13.-ák akár egymilliárd dolláros veszteséget is okozhatnak. Ezen a napon sokan egyszerűen nem mennek dolgozni, nem váltanak vonat- vagy repülőjegyet, és nem szívesen vásárolnak.
    Mindenki vigyázzon magára! /ismeretlen szerző/ Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. október 13. 06:136545.

    Julika jó utazást és szórakozást kivánok, és számolj be.

    Ma már kint a kuka, mert a másik utcán 6-kor nálunk kezd a szemetesautó. Most fekezékből figyelem elviszik-e?  Marika

    előzmény:
    picivirág (6543)
    2006-10-13  05:17
  8. 2006. október 13. 05:376544.
    Jó reggelt!!!!!!
    Hogy a horoszkóp mai vagy tegnapi , majd Vali megmondja!!!!!
    Az biztos hogy nekem pihennem kell!!!!! És apihenés az unokával együtt érvényes!
    Julika! Nagyon jó utat és kellemes szórakozást . A mai napon még biztosan szép idő lesz.
    Nállunk annyira fűtenek , hogy az éjjel ki kellett nyitni az ablakot mert nagyon meleg volt. bezzeg bent a kluba!!!! Ott 15.-e előtt nem szabad fűteni és utánna is a 20 fokot nem lehet túllépni. Szerintem egy ilyen intézményben ahol ott ücsörögnek az idősek ez nagyon kevés!!!!!!
    Na megyek a dolgomra mert péntek ide 13.-a oda, ma még munka nap van!
    szép napot!
    előzmény:
    picivirág (6543)
    2006-10-13  05:17
  9. 2006. október 13. 05:176543.
    Hát az a tegnapi horoszkóp volt??? Ide gyorsan a mait. Hogy én milyen figyelmetlen vagyok.?? Mint Te Marika, a szeméttel
    előzmény:
    nagymama (6541)
    2006-10-13  05:15
  10. 2006. október 13. 05:156542.
    Most akkor ilyen horoszkóp /kos/ elmerjek indulni a találkozóra???? Eddig mindíg olyan aranyos voltam, mindenki szeretett, / mármint a horoszkóp szerint / és akkor most mi történt??? Péntek 13-van. Szerintem csak vicc az egész Estére megjövök
    előzmény:
    precon (6540)
    2006-10-12  23:17
  11. 2006. október 13. 05:156541.

    Jó röggelt!

    Tegnap esti szoliaim ugy látom nem jelentek meg. Ezt kell megszoknom.

    Lényege az volt, hogy Gitta Brunókáját megnéztem bemlapján és a topicon is. Aranyos legény. Esténként képeket egyáltalán nem tudok kinyitni, igy kerülte el a figyelmemet. És a képen megcsodáltam a hatalmas kertet, "Lajos" szép munkáját a sövényen. Meddig birod Gitta ezt a sok munkát?

    Korán ébredtem mert a másik a Nagy Sándor utcán ma viszik a szkemetet, a hanyagságom pótolom és kiteszem a kukámat ide.

    Legyen szép napotok. Valikám köszönöm, hogy pótoltad a tegnapi horoszkopót, tudod már bizonytalan vagyok a nélkül. Most várom a péntek 13-ikat. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. október 12. 23:176540.
    OKTÓBER 12. Csütörtök Ébresztőőőőőőőőőőőőőőőőő

    Kos (március 21. - április 20.)

    Buzgólkodását kollégái közül többen talpnyalásnak vélik, ám Ön ne törődjön most semmivel, főleg az Ön felé áradó rosszindulattal. A legjobb úton halad, ne torpanjon meg.

    Bika (április 21. - május 20.)

    Partnere vagy házastársa mostanában túl sokat vállalt magára, ám nem akarja Önt gondjaival terhelni, pedig szüksége volna a segítségére. Türelemmel, szeretettel közelítsen hozzá.

    Ikrek (május 21. - június 21.)

    Amikor túl sok programra hivatalos, az a baja, ha sehol nem várják, akkor pedig az. Ma törődjön bele, hogy szinte senki nem nyit ajtót Önre.

    Rák (június 22. - július 22.)

    Leleményesen megold egy feladatot, s természetesen most sem kér segítséget senkitől. Próbáljon rászokni a csapatmunkára, nem biztos, hogy mindig boldogul egyedül.

    Oroszlán (július 23. - augusztus 23.)

    Kiváló alkalma nyílik nyelvtanulásra. Részben vagy egészben a cég fizetné a tanfolyam díját, Önnek csak részt kell vennie rajta, ráadásul mindez munkaidőben történne.

    Szűz (augusztus 24. - szeptember 23.)

    Rossz hírről értesül barátjával kapcsolatban. Bárhol érje az értesülés, mielőbb keresse fel. Szüksége van Önre, sőt csak Ön segíthet. Szóljon haza, hogy a mai közös program elmarad.

    Mérleg (szeptember 24. - október 23.)

    A munkahelyén elég nagy a felfordulás. Érdemes lakatot tennie a szájára, még véletlenül se mondhasson olyasmit, ami később a hátrányára válhatna.

    Skorpió (október 24. - november 22.)

    Az elmúlt napok idegfeszültségét munkával kell kipihennie. Már most gondolkodjon a hétvégi programról, talán ez az utolsó alkalom a tél beállta előtt arra, hogy kimozduljanak.

    Nyilas (november 23. - december 21.)

    Kialudta tegnapi ijedelmét, és talán már bánja, hogy kitért valami elől, ami fontos lehetett volna. Nyugodjon meg: ha beledugta volna a fejét a nem kívánt hurokba, most azon keseregne.

    Bak (december 22. - január 20.)

    A mostani teendők nagyon közel állnak egyéniségéhez, szerencsésnek tarthatja magát. Vigyázzon, ne essen abba a hibába, hogy könnyedén fogja fel a dolgokat, mert egyértelműnek véli a sikert.

    Vízöntő (január 21. - február 19.)

    Megpróbálkozhat az előretöréssel, elsősorban érzelmi téren. Pénzügyekben legyen óvatos, ha kockáztat, megbánhatja. Halassza későbbre üzleti ügyeinek intézését, és a tervezett utazást is.

    Halak (február 20. - március 20.)

    Ezen a napon csak a humorérzéke segítheti át, addig pedig jobb, ha csendben dolgozik, különben elrontja mások kedvét is. Dobja fel kollégáit egy tréfával, máris sokkal jobban érezheti magát.
    előzmény:
    er54 (6539)
    2006-10-12  21:42
  13. 2006. október 12. 21:426539.

    Jó éjszakát  kivánok  no meg szép álmokat.

    Megyek aludni mert  holnap  meló megint  de csak 1 nap mert végre itt a hétvége,fáradt vagyok meg nyügös mivel nagyon betartom a diétát  és nem eszem csokikát hogy ne menjen a cukrom 8 fölé ,megkell szokja a szervezetem ami nagyon nehéz és holt ideg vagyok,de muszály

       

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. október 12. 21:236538.

    Ildike! Nem enged a Te szolidra írni, inkább nem próbálkozom, mert már elég éjszaka van, legalábbis nekem. Tényleg egy édes kisgyerek, főleg ha hallanád, amikor kérdezi: "nézhetem?", "foghatom?", mama, kezedet?, ilyenkor menni kell vele valahova, ahova egyedül nem mehet. Milyen jó, hogy időben született és nem idő előtt, amiért annyiszor izgultunk! Mert hát többször meg akart születni, amikor még nem kellett! Már azzal a gondolattal is barátkozni kellett volna, hogy mégsem lesz Bálintnak testvére.

    Most meg annyira várom, hogy Lilikének ki lesz a kistesója? Milyen lesz? És persze reméljük egészséges!

    Most viszont mindenkinek jó éjszakát kívánok, mert már én nem vagyok egészséges a fáradtságtól, pedig egy nagy fazekam ázik még (amiben a Bendinek főztem, nem rég hűlt ki, és adagoltam a fagyasztóba).

    Jó éjt, szép álmokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. október 12. 20:576537.

    Marcsika  kívánom, hogy neked is legyen szerencséd, de ugye az sem lenne baj , ha én nyernék?

    Juj egész libabőrös lettem, még a gondolatra is.! Az biztos, hogy sok emberen segítenék, hiszen lenne miből!

    Addig is a földön járok, a realitások talaján!

     

    Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát!!!!!

    előzmény:
    totyogoka (6536)
    2006-10-12  20:14
  16. 2006. október 12. 20:146536.
    Szép álmokat Mindenkinek!
    Azért a holnapi horoszkópomat alig várom! ( péntek lesz és 13!!!!!!!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (6535)
    2006-10-12  20:06
  17. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. október 12. 20:066535.
    Drága Gitta!  Brunó kislegényből valóban nagyon árad a szeretet, és gyönyörű szemeiből a kiegyensúlyozottság. Nagyon szép kisfiúcska, nagy veszélyt fog jelenteni a lányok számára az biztos.   Én is szeretem mind a négy unokámat, de Bea mindenkit felülmúl. Szandi olyan, mintha a kislányom volna, az ő ragaszkodása más.
    Bea a legkisebb amióta ki tudta fejezni, hogy megismer, azóta érzem tudatosan, hogy nagyon szeret! Ahogy megölel /nem vezényszóra, hanem magától/, ahogy megímogat, és puszit ad, így csak egy olyan gyerek tud cselekedni aki tényleg szeret.
    Ezt kívánom neked is, hogy ezt a szeretet, ami a kis Brúnóból árad, sokáig érezd! Gratulálok  a kis legényhez!
    előzmény:
    dundori (6487)
    2006-10-12  16:54
  18. 2006. október 12. 19:586534.
    Ne is emlegesd a dokit!
    Julius 31.-én lejárt az engedélyem a gyomor gyógyszeremre és lassan elfog fogyni. Már nem hosszabít a doki engedélyt csak ha megtükröz! Én meg nagyon de nagyon be vagyok rezelve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    megvagyok (6532)
    2006-10-12  19:47
  19. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2006. október 12. 19:516533.

    Sziasztok Szépestét mindenkinek!

    Nemrég értem csak haza értem jött a fiam miután eljöttünk a Katival a Totyitól,aztán elmentünk a Bétex-be és ott sem találtam olyan szőnyeget amilyet én szerettem volna.De kinéztem egy másikat,és ha az üzletvezető tud még egy olyat szerezni akkor,holnap vissza megyünk és el hozzuk.ott most 30%-os kedvezmény van és az áfát is visszaadják. Onnan meg elmentünkvacsorázni a Csülök vendéglöbe.Rántott camambert ettem sült krumplival és áfonya lekvárral ugy, hogy ma már nem is eszem csak egy almát.Most pedig egyk egy kicsitt TV-ni.

    Mindenkinek jóéjszakát és szépálmokat.Zsóka2.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2006. október 12. 19:476532.

    Nehezen birom Katikám egyre nehezebben de ebben a hónapban vége lesz 

    Na megyek én is TV nézni de elötte még meg probállok összepakolni az itoasztalomon na nem nagyon mert reggel nem találok meg semmit és folytatnom kell 

    De a dokihoz is elkéne menni a csalábihoz kell kérni beutalot a belgyogyászatra laborba és a tüdömet is meg kell mutatni tudjátok az OSZI hoz ezek a vizsgálatok is kellenek 

    Jó éjt Mindenkinek  

    előzmény:
    stadber (6531)
    2006-10-12  19:40
  21. 2006. október 12. 19:406531.
    Sziasztok,megyek egy kicsit tv-zni,utána fekvés ki kell pihennem magam,csak nem tudom mikor! Jóéjszakát ,szép álmokat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2006. október 12. 19:356530.
    tényleg L.........mert mintjárt jön haza apa, és holnap egész nap nem lesz, még meg kell beszélnem vele egyes dolgokat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. október 12. 19:336529.
    gondolod hogy lesz, ebben a hónapban nem volt, mert már a számlomon van teljes régi összegben 
    előzmény:
    megvagyok (6519)
    2006-10-12  19:15
  24. 2006. október 12. 19:326528.
    Ha csak cserép törött el, azt belülről is ki lehet huzni, illetve visszatolna a másikat, ha van plusz belölle, csak érzéssel kell
    előzmény:
    picivirág (6513)
    2006-10-12  19:03
  25. 2006. október 12. 19:296527.
    nekem is tetszett, ahogy anyjukom előkapta a plusz kormányt, rögtön szivbajt kapott a másik autos 
    előzmény:
    nagymama (6525)
    2006-10-12  19:26
  26. 2006. október 12. 19:276526.

    bekukk meg egy kicsit!

    Tényleg a Leva lehet hogy ott maradt, varrja a bábukat .....vagy a 2.-ik képen vajon melyik Ő kisértetiessen hasonlo háttal a ruha, csak a háttér más

    előzmény:
    megvagyok (6518)
    2006-10-12  19:12
  27. 2006. október 12. 19:266525.
    Vali nagyon jó a nagyis vezetés Marika
    előzmény:
    precon (6517)
    2006-10-12  19:10
  28. 2006. október 12. 19:266524.
    Margitkám te állandóan uton vagy,hogy lehet ezt birni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2006. október 12. 19:236523.
    Értem én úgyis ha az Apukám nevén szólítassz!!! ha fiu lettem volna akkor Karcsika lettem volna!!!!
    előzmény:
    stadber (6522)
    2006-10-12  19:20
  30. 2006. október 12. 19:206522.
    Marcsi! az a Karcsi neked szól !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. 2006. október 12. 19:166521.
    Katikám én szombaton mindekép utazom hova hát hova Kiskunfélegyházára a megyei Idősek világnapjára   
    előzmény:
    stadber (6515)
    2006-10-12  19:06
  32. 2006. október 12. 19:166520.

    Látod milyen jó Gitta, hogy néha átmész durciba. Most megnéztem Brunót a topicon is és a bemlapodon is. Aranyos srác, és sokat mutat a kép a hatalmas birodalmadból is. Na ezt meddig birod erővel? Gyönyü "Lajos" munkája is  Ugy hogy kezdek világosodni. Ugyanis én azt hittem eddig - este sosem tudok képet megnyitni az nlc-n - éjjel meg csak a szövegeket olvasom, igy kimaradtam tényleg a tájékozódásból. Na nem is mondom mit hittem, fő  hogy most már tudom, hogy mi a helyzet. Bocsika. Marika

    előzmény:
    dundori (6435)
    2006-10-11  19:45
  33. 2006. október 12. 19:156519.
    Hát ezt mondom én is  szépen összerakjuk és majd csak ki jön belöle egy nyaralás még megkapjuk a jó kis nyugdíj emelést és má nem is kell nyernünk huuuuuuuus és már repülünk is    ugy 30év mulva 
    előzmény:
    picivirág (6513)
    2006-10-12  19:03
  34. 2006. október 12. 19:126518.
    Leva reméllem nem maradt a völgybe  mert hiányozna a közös táncikákból Én még kihagytam a Start lap kincsvadászatot nem volt idöm áttanulmányozni de lehet meg probállom háthaaa  
    előzmény:
    totyogoka (6511)
    2006-10-12  18:59
  35. 2006. október 12. 19:106517.

    Na még be kuk ,Látom megjött Kati  és picivirág is Erzsike,meg mÉvi még nics

    http://www.videoplayer.hu/videos/play/1957

    na ilyen nagyik vagyunk? 

    előzmény:
    stadber (6515)
    2006-10-12  19:06
  36. 2006. október 12. 19:106516.
    JULIKA! Igazad van és ilyenkor mindent vagy maga old meg az ember,vagy csinál meg,vagy mestert hiv "egy cserépért " is.
    előzmény:
    picivirág (6513)
    2006-10-12  19:03
  37. 2006. október 12. 19:066515.
    Margitkám majd szombaton !és repülünk !?
    előzmény:
    megvagyok (6509)
    2006-10-12  18:54
  38. 2006. október 12. 19:046514.
    Karcsi akkor megint élvezkedhetsz te is meg Gábor is !
    előzmény:
    totyogoka (6506)
    2006-10-12  18:39
  39. 2006. október 12. 19:036513.
    Én úgy hallottam, hogy úgy lehet meggazdagodni, hogy a kicsit is meg kell becsülni. Nem semmi az a 300 Ft És ha az azon a pénzen vett lottóval nyerek.....hát, majd megírom "Meggazdulásom történetét" Egyenlőre szomorú vagyok, mert eltötr egy cserép a tetőn. Most kellene a férfi, a házhoz. Holnap Budapestre megyek. Majd mesélek. Nekem 3 lányom van és őszintén mondom boldog anyuka voltam. A férjem is ragyogott a boldogságtól amikor kérdezték, mi van??? A szokásos, mondta
    előzmény:
    megvagyok (6509)
    2006-10-12  18:54
  40. 2006. október 12. 19:026512.
    Látom,ti sem voltatok itt mig én a hiradót néztem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2006. október 12. 18:596511.
    Pont jól jönne az a repcsi, mert ha én nyerem meg azt a lákást a startlap -kincsvadászaton akkor azzal jöttök hozzám látogatóba!!
    Leváék nem tudom hazaértek.-e már a Krisnásoktól??? nem jelentkezett még.Mindenesetre szép idejük volt! Jól imátkoztam értük!
    előzmény:
    megvagyok (6509)
    2006-10-12  18:54
  42. 2006. október 12. 18:586510.
    Szervusz Marika!
    Ha Marci valóban nem szereti a tököt, akkor mégis a te ebéded volt a hűtőben!
    Van itt humor, csak ritkán jön elő..., habár nem sok kilátás van e hazában a humorra egyikünknek sem, mégis megpróbálom olykor-olykor lazábban fogni a saját gyeplőmet. Végül is az enyém, nemde?????

    Jó éjt:

    Pista

    u.i. Van -többek között- egy OnlineTV2 nevű programom, melyen a tv-adások mellett internetrádiót is lehet fogni. Tegnap a magyar menüben találtam egy Adventnet radió nevűt, ahol gyönyörű zeneszámok-KOMOLY!!!- mennek és a program azonnal fel tudja venni a számokat mp3-as formátumban!!! Most éppen Saint-Saens: Le Cygne c. számát vettem fel....
    előzmény:
    nagymama (6507)
    2006-10-12  18:41
  43. 2006. október 12. 18:546509.
    Szép estét4 Julika ennyi pénzt nyerni nem semmi és mindet egyedül   na igy hamar összejön a kirándulásra valo pláne a repcsire való ugy hogy megyek is csomagolni hogy ha ide értek feltudjatok kapni   
    előzmény:
    picivirág (6476)
    2006-10-12  14:02
  44. 2006. október 12. 18:476508.
    "István mostmár húzzál bele..."

    Nem vagyok én MSZP-s!!!!!!!!!!!!!!

    Jól van Valcsi, azért belehúzok, de csak a te kedvedért!!!

    István
    előzmény:
    precon (6494)
    2006-10-12  18:13
  45. 2006. október 12. 18:416507.

    Pista, csak nem? Jajj nekem! Azt hittem tökfőzelék volt és benne egy fasirozott? Ha elemezem a dolgot, Marci nem szereti a tököt.

    Olykor előbuggyan Pista humora! Most is akkorát nevettem.

    Gitta jó hogy feltetted a horoszkopodat és magadénak tartod, mert én azt hittem eddig, hogy Te hordod otthon a kalapot! Bizonyára azért, mert papát nem engeded szóhozjutni a topicon Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2006. október 12. 18:396506.
    Gittám! Én csatlakozom a Zsókához!
    van fiam is lányom is és lett még egy lányom!!!!!!!( menyem)
    Pontosan úgy szeretem Őt is mint a sajátjaimat. Unoka meg legyen egészséges és majd kiderül hogy Apja-lánya anyja - fia lesz -e ! Az biztos hogy Neked ő lesz a mindened, mert a Te unokád lesz!
    Én is annyit töprengtem már ezen , hogy vajon ha lenne másik akkor ?????
    De biztosan azt is ugyan úgy tudnám szeretni!
    már alig várom a hétvégét , mert szombat déltől vasárnap estig a mienk a leányzó!!!!!!!
    előzmény:
    dundori (6498)
    2006-10-12  18:25
  47. 2006. október 12. 18:376505.

     

    Te kis kíváncsi fáncsi.Nekünk a lányoméknál a másodiknál kisfiút mondtak és mégis kislány lett 

    előzmény:
    dundori (6498)
    2006-10-12  18:25
  48. 2006. október 12. 18:366504.

    Én is megyek álandóan kidob a gép Ráadásúl nem értem miért vagyok piros?Rendben van hogy van egy kis hőemelkedésem de ezt a gép honnan tudja 

     

    József Attila

    A FÁN A LEVELEK...

    A fán a levelek
    lassan lengenek.
    Már mind görbe, sárga
    s konnyadt, puha.

    Egy hallgatag madár
    köztük föl-le jár,
    mintha kalitkája
    volna a fa.

    Igy csinál lelkem is.
    Jár-kel bennem is,
    ágról-ágra lépked
    egy némaság.

    Szállhatnék - nem merek.
    Meghajlik, remeg
    a galy, vár és lépked
    a némaság.

    előzmény:
    stadber (6503)
    2006-10-12  18:32
  49. 2006. október 12. 18:326503.

    Sziasztok! Hogy mnilyen gyönyörü az a csucsooritós kép Marcsi!

    Gitta én is megnéztem és meg is dicsértem a gyönyörü unokádat !!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2006. október 12. 18:306502.

    Nagyon szép erről jutott eszembe az a dal:

    Akinek notája nincsen annak szives sincs

    Ha nem hiszel a nótába szivedbe tekints....

    No pááááááááááááá

    előzmény:
    precon (6499)
    2006-10-12  18:25

Címlap

top