Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2006. október 10. 16:346301.
    Sziasztok!
    ma végre sikerült egy kicsit hamarabb haza érnem , mert egy másik klubba voltunk vendégségbe és a műsor után már nem mentem vissza.Most gyorsan neki estem a paprikás csirke főzésnek , gyümölcsleves az maradt még-ez már a holnapi menü lesz mert holnap jönnek haza Ágotámék és ilyenkor lell egy kis hazai koszt.
    Ma este viszont a fiamékhoz megyünk vendégeskedni. Kicsit alakítgattak a lakáson és most "dicsekszenek" vele egy kicsit. Tudni kell hogy az én fiam azelőtt olyan két balkezes volt hogy egy szöget nem tudott beverni a falba. Miota van saját lakásuk állandóan barkácsolgat valamit. Ja és kell dícsérgetni hogy legyen sikerélménye. És ugye az sem utolsószempont , hogy találkozom a hercegnőmmel is! ( Kitty )
    Betegeknek jobbulást , fájdalom mentes napokat kívánok.
    Ildike! Én is attól félek , nagyon hogy a mama háza a télen nehogy valami átmeneti szállássá alakuljon, mivel nem lesz ott senki . Talán a szomszédokra számíthatunk , hogy figyelnek majd egy kicsit jobban.

    Gitta és más növényszakértők!!!!!!

    Az Anyukámnál tett látogatásom alkalmával az otthon mellett az utcán találtam virághagymákat. a nővérem szerint ezek piros kánna nevű virág , ami fél -egy méter magasra is megnő, a levelei is mély bordó színűek. Kérdésem mi a teendő a két szemétből megmentett hagymával???? Ezt télire fel kell szedni vagy most el kell ültetni és évelő?????Szeretném ha az én kertemben is elszaporodna!!!!
    Így néznek ki a hagymák!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. október 10. 16:216300.
    Ildikém! A dália gumóit már nyugodtan kiszedheted, hiszen teljesen készen állnak a teleltetésre. A muskátlik -5 fokig bírják. Ha gondolod, hogy felétek eléri a talajmenti fagy a -5 fokot, akkor tárold be télire, ahogy szoktad. Én ún. "paraszt" muskátlit, vagyis hivatalos nevén állómuskátlit tartok kizárólag (és csak pirosat), mert ez a kedvencem. Én úgy teleltetem, hogy kiszedem a ládából, leszedem a virágait és a sárga leveleit (ezek úgyis lehullanának), jól kirázom a gyökeriből a földet és egy spárgára felkötözöm őket, hogy fejjel lefelé tudjanak lógni tavaszig. Ezeket egy hűvösebb, akár sötét helyiségbe (garázs) felaggatom egymástól kellő távolságra, hogy ne érjenek össze. Tavasszal pedig látom, hogy melyik az a tő, ami érdemes ültetésre, ami barna szárú az öreg, annak pedig a fiatal hajtásait dugdosom friss földbe a ládába. Ami pedig zöld szárú, annak a gyökerét visszavágom, de visszavágom a hajtást hozó csúcsát is, és így ültetem ládába (ezek lesznek a legszebbek, leghamarabb). Amit gyökér nélkül dugdosok, azok is szépek, de később.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (6298)
    2006-10-10  13:46
  3. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. október 10. 16:096299.

    Nnna egy kicsit lenyugodtam Itt volt a fiam, jó volt vele egy kicsit társalogni .

    Látom, itt  a topikon nincs beszélgető partnerem, /valószínüleg ti is "levegőztök", és a dolgozók a dolgozóban vannak/--így én is tovább állok, mert magamnak nem vagyok jó partnere.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. október 10. 13:466298.

    Sziasztok! Gyorsan lejelentkezek, aztán irány a szabad levegő!

    Kérdésem lenne hozzátok:  Muskátlikat hagyjam még, szóval a télire eltevést  /dália, kála, stb.. / még ne vigyem a pincébe?
    Igaz szép idő van, de ez már sajna csak egy pár nap /szerintem/

    Egyre hidegebbek a reggelek!

    Nem tudom mi lesz a fogyómmal, igez 4 óra után már nem táplálkozom  , de ha fel vagyok bosszantva akkor olyan éhség jön rám, hogy  alig bírok magammal. Márpedig méregből jut bőven minden napra!

    Más: A páromnak van egy kis parasztháza amit szeretne eladni, hiszen ha sikerül, szinte minden anyagi gondomat,  megoldaná! /beleértve a fiam veszteségét is az autóval kapcsolatban/ A napokban megkerestek, hogy a szomszéd a kertben tartja a disznóját, és a verandán iszogatnak a "szesztestvérével". Tegnap mentek a házat megnézni, és undorító volt az egész látvány! A mühely nagytábla üvege betörve, mindenfelé üvegydarabok. A zsákokban tárolt dolgok szétszórva, és a trágyáról nem is beszélek! Párom teljesen ki volt borulva és ki volt a hibás????? Hát én! Persze közvetve, de már elég volt ahhoz, hogy belém kössön. Nem szokott veszekedni, de mostanában ő is elég feszült. Csak annyit mondtam, többször át kell menni, körülnézni! Bomba robbant!
    Na nem is ragozom, most itthon csönd van, mert "odaát" dolgozik. takarít. /Sajna a pocakom tele ragulevessel, és 1 db paprikás csirkeszárnnyal -kenyér nélkül/ Gyomorremegésem enyhült . Igyekszem jóra, szépre gondolni, hátha kibírom holnap reggelig kaja nélkül. Ha nyugodt vagyok eszembe se jut a kaja.

    Na most megint panaszkodtam egy sort.
    Vigyázzatok magatokra. Lett volna még egy érdekes téma de azt későbbre hagyom! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. október 10. 13:336297.
    Jelentem vissza olvastam most le lépek----------------------  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. október 10. 13:306296.

    Én is ugy szeretem ugy az igazi ma kaptam reggel lett szedve szinte harmatos volt, sajna mind meg ettem (2 fürt volt)

    nagyon fincsi egyett reggel a másik volt a desszert .Jó lenne kicsit pihizni valahogy nagyon fáradtnak érzem magam 

    De biztos ahogy elszenderegnék jön valaki 

    Rajtam is 1 bluz van itt az ablakon keresztül azárt nincsen hideg    

    előzmény:
    picivirág (6294)
    2006-10-10  13:24
  7. 2006. október 10. 13:256295.
    Ezt hogyan kell csinálni és holtalálható gratislotto én is szeretnék olyat játszani   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (6285)
    2006-10-10  09:25
  8. 2006. október 10. 13:246294.
    Én is megvagyok Itt nagyon nagy meleg van, olyan, hogy a kardigánt is le kell venni Voltam babát nézni. Nagyon élveztem, olyan jól áll a kezemben, és az illata????? Annyira besüt a nap, hogy kénytelen vagyok port törölni, annyira meglátszik Na, megyek a kertbe szőlőt csemegézni. Imádom csak úgy, a tőkéről enni.
    előzmény:
    megvagyok (6292)
    2006-10-10  13:20
  9. 2006. október 10. 13:236293.

    Marcsikám 26 ára tudod "Mi vagyunk " a program elne felejtsétek   

     

    előzmény:
    totyogoka (6268)
    2006-10-10  05:47
  10. 2006. október 10. 13:206292.

    Szia Szép napot! Süt a napocska ezerrel de hiába semmi ereje nincsen  .Csak bekukkantottam ,hogy megvagyok de csak egy csőppet  . Jo pihizést ebég utánra .Megyek a dolgomra 

     

    előzmény:
    *zsóka49* (6278)
    2006-10-10  08:53
  11. 2006. október 10. 12:336291.

    Jó étvágyat az ebédhez. Rohanok a fodrászhoz, csak bekukkantottam.

    Gratulálok Pista a nyereményhez!

    Képzeljétek anyukám különös feladatokat osztogat rám mostanában. Pl. 5o éve elveszett keresztlányát és rokonát kellett felkutatnom. No beütöttem a telefonkönyv tudakozóba a lány férje nevét és kiadta a cimet. Gondoltam egyet a 3-ik szomszédomat is pontosan igy hivják. Leszólitottam miközben itt száguldott a motoros bicaján, és meghivott hozzá. Majd elájultam az illető keresztlány szerepel a mult évben kiadott családregényében képpel, pontos leirással. A telefon és cim stimmel amit megtaláltam , de még mobiltelefonszámot is adott, mert Cserkeszszöllőn nyaralnak tavasztól télig az üdülőjükben. Mindjárt hivom, szerintem ő is el fog ájulni.  

    Most a fodrászoz rohanok, majd jövök. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. október 10. 12:236290.
    Hogy oda ne rohanjak! Meg tudtam nyitni a privit jelző borítékot. Azóta megint eltűnt.

    Szép napot Mindenkinek.

    Gitta az előbb olvastalak /boríték/ most meg itt, jó hogy már otthon vagy. Addig is borogatni kellene, de a megoldás tényleg a doki. Unokámnak volt nemrég akkora a feje mint a labda, fogdoki mondta hogy húzni kell /tejfog/. Egy hatalmas gennyzacskó ült a nemlétező gyökerén. Már csak remélni lehet, hogy nem zavar be az üdülésetekbe.
    Lányok milyen idő jön? Kar-váll-térd,ujjak... tovább is van, mondjam még??  Töröld, töröld. /AK./

    sorbetErzsike Téged is olvastalak /boríték/ nem tudom tudok-e válaszolni, ezért itt írom, hogy szeretettel gondolok Rád én is, és minden jót kívánok.

    Valikám köszönöm a vitamint.  

    Legyen szép napotok. Főzök egy jó gulyáslevest, utána túróstésztát, de ez majd csak vacsorára lesz kész.
    Most megyek reggelizni.
    Sziasztok.
    előzmény:
    dundori (6288)
    2006-10-10  11:50
  13. 2006. október 10. 12:036289.

    Nekem is optikai van most, de van vezeték nélküli. Ha tehetném én olyat vennék.

    Az optikainál nincs görgő, hanem világít, ott alul. /na ezt jól megmagyaráztam /

    előzmény:
    dundori (6288)
    2006-10-10  11:50
  14. 2006. október 10. 11:506288.

    Szervusztok, megjöttem a fogorvostól! Szerencsére nem olyan nagy a baj, mint hittük az elején! Az egyik fogam gyökerén van egy kis ciszta, amit jövő hétfőn (?) megműtenek. Szerintem addig magától is elmúlna! Való igaz, hogy a fogam már nem fáj, csak az állkapcsom fáj úgy, mintha valaki behúzott volna egyet. Mondtam is a dokinak, hogy nagyon félek, hogy ki akarja húzni, pedig már nem is fáj, ellenben a képem - hát még mosakodni is csak módjával. Azt mondta tudja, ez így szokott lenni, de látja ám, hogy jól be van dagadva! Na megröntgenezték és hát az van, amint írtam, még egy hét! Akkor felvágják, kipucolják, de a varratot már csak akkor tudja kiszedni, ha hazajöttünk a nyaralásból, tehát 30-án.

    Sajnos jól elmaradtam a munkákkal, most főzöm még csak a karalábé levest és csirkecombot sütök, az hamar kész lesz, ugyanis mindjárt itt lesz a papa fia, akitől ezt az ajándék utat kapta a papa (+persze én is), pedig Isten látja lelkemet és lelkünket, most egyáltalán nem kívántuk. De mivel ő egy ilyen utazási iroda tulajdonosa, és sok irodával kapcsolatban van, kedvezményesen sikerült ezt az utat szülinapi ajándéknak megvásárolni.

    Évike, köszi az egeret, előbb utóbb megoldom, még a fiammal meg kell beszélnem, hogy mi is az optikai egér, amit Kati ajánlott.

    előzmény:
    *zsóka49* (6278)
    2006-10-10  08:53
  15. 2006. október 10. 11:466287.
    Meg lett!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (6285)
    2006-10-10  09:25
  16. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2006. október 10. 10:486286.
     JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ REGGELT MINDENKINEK?DE MÁR MEGYEK IS TOVÁBB MERT SOK DOLGOM VAN! mig beteg voltam sok minden elmaradt ,most meg próbálom bepotólni a lemaradást.  Pusz Zsóka2.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. október 10. 09:256285.
    Elveszett a gratislotto. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. október 10. 09:216284.

    Hogy Te mindig nyersz valamit!   

    Gratula! 

    előzmény:
    KÖTETES (6282)
    2006-10-10  09:14
  19. 2006. október 10. 09:176283.
    Szervusz Zsóka!
    Tudod, egy nyugdíjasnak sosincs elég ideje...
    Ígérem, hogy letörlök sok régi fotót és felrakok MAJD a bemoldalamra újabb felvételeket!!!

    István
    előzmény:
    *zsóka49* (6279)
    2006-10-10  08:59
  20. 2006. október 10. 09:146282.
    Szép jóóóóóóóóóóóóóóó reggelt mindenkinek!
    Az a fránya lottó ötös még mindig várat magára...
    Tegnap azt a levelet kapta a nejem a Fidelótól:

    Feladó: jatek@fidelio.hu
    Dátum: 10/09/06 14:13:36
    Címzett: ketykone.r.j.@freemail.hu
    Tárgy: Fidelio - nyereményjáték

    Kedves "Juci"!

    Örömmel értesítjük, hogy a Fidelio Őszi koncert nevű játékának sorsolásán Ön lett a tíz szerencsés egyike, aki két jegyet nyert a 2006. október 14-én este hatkor kezdődő, az Olasz Kultúrintézetben -Budapest, 1088 Bródy Sándor u.8.szám alatt-tartandó hangversenyre. A műsoron Chopin f-moll zongoraversenye, valamint Brahms IV. szimfóniája csendül fel, Kobayashi Ken-Ichiro vezényletével, közreműködik: Ewa Kupiec. Névre szóló nyereményét a koncert előtt a helyszínen veheti át.

    Kellemes időtöltést és további jó olvasgatást a Fidelio oldalain!

    Üdvözlettel: a Fidelio csapata

    1088 Budapest Rákóczi út 19. III/1.
    Tel.: (1) 476-0320
    E-mail: fidelio@fidelio.hu
    ---------------------------------------- ---------------------
    Tehát szombaton irány az Olasz Kultúrintézet!!!!!
    Legyen szép napotok!

    István

    u.i.
    Persze a nejem nevére van beregisztrálva a Fidelio- Játék, de azért én nyomogatom nekik a helyes megfejtéseket. Ez már a második két db. színházjegy, amit eddig nyertünk!
    előzmény:
    nagymama (6267)
    2006-10-10  05:12
  21. 2006. október 10. 09:016281.
     ez a tojás ez jó, már mindennek van világnapja.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (6277)
    2006-10-10  08:49
  22. 2006. október 10. 09:006280.
    No megyek mert ma hüttőpakolás és ezekkel együttjáró nemes feladatom lesz többet között
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. október 10. 08:596279.
    István! Beugrottam neked. Mi a fenét akarsz te már nyugdijas vagy!!!! De ha már jártam a bemlapodon, egy kicsit fel kellenne ujitani, már jőn a következő karácsony 
    előzmény:
    KÖTETES (6265)
    2006-10-09  22:26
  24. 2006. október 10. 08:536278.

    Sziasztok!

    Szép napot mindenkinek. Ma én egy kicsit begyujottam, mert benti teendőim  vannak, és nekem is megfázott a derekam, és fáj. Szégyelje magát az idő, és inkább a gázt fizetem mint a gyógyszert.

    Vali köszi mindent.

    Éva neked a kávét.

    Gitta! az egér nem is olyan fontos, a fogad ne fájt volna. Remélem ma már megoldja a fogdoki ezt a kérdést.De biztos ha ott ülsz a rendelőbe ott már nem fog fájni.

    Marika jó szépitkezést.

    István látom megint jó hangulatú társaságban voltál.

    Kincsi hogy van a szemed? Vigyáz az emeléssel tudod, ezt nagyon be kell tartani

    Piicivirág neked is jó bababnézést, tényleg olyan jó illatuak a kis csöpségek, hogy annak nincs fárja

    Zsóka! Remélem ma már jobban vagy.

    Ildikó! ezért ha tudsz gyere csak, én sem vagyok nagyon "fitt", bár ez gyenge vigasz.

    Megvagyok! nekem is tele a ........ amivel neked.

    Totyi! mit keresett papa a polcon,???? Ez a fiuk nagy erénye ha egyszer véletlenül maguk keresnek valamit utánna fél óra a rendrakás ( legalábbis nálunk)

    Kati! Éva51, és mindenkin. További szép napot. Most csak hirtelen ezek jutottak eszembe miután visszaolvasatam, és most imádkozom, hogy el is menjen. Nem szoktam egyszerre ennyit irni mostanság, mert eltünik az éterben

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2006. október 10. 08:496277.
    2003 Október 10. (3 éve történt) A tojás világnapja
    A Nemzetközi Tojásszövetség 1999-ben hirdette meg minden év októberének második péntekére a tojás világnapját, amelynek kapcsán több mint 30 tagországban rendezvények sorozata hívja fel a figyelmet a tojás nélkülözhetetlenségére
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2006. október 10. 08:316276.

    Nekem van egy tartalék egerem, csak ne lennél olyan mesze! 

    Gondolok Rád egy óra múlva! 

    előzmény:
    dundori (6275)
    2006-10-10  08:25
  27. 2006. október 10. 08:256275.

    Szervusztok, itt vagyok! Tegnap tudtam volna menni a fogorvoshoz, de nem az enyémhez, hanem egy kollégájához. Inkább az enyémet választottam, ezért egy óra múlva már ott reszketek nála. Majd elmondom, mi lett.

    Az egérrel nem tudtam foglalkozni, tegnap fejeztünk be papával egy nagy munkát, este későn végeztünk és mint a beteg hulla, úgy éreztem magam. Szerintem még lázam is volt, de nem mértem.

    Most viszont már igyekszem összekapni magam, bátorságot gyűjtök és indulok lassan.

    Itt kicsit hűvös, de ködös idő van, remélem hamarosan kiderül. Legyen szép napotok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2006. október 10. 08:136274.

    Sziasztok! Szép napot mindenkinek!

    Sajnos a derekam még jobban fáj, ráadásul jól felfáztam, már a vesém is fáj. Úgyhogy éjjel nem sokat aludtam, csak sétálgattam ki-be. Ma pihenni kellene, de amit kiraktam a páromnak a szekrényéből, hogy selejtezze át, a válasza az volt: Ö erre képtelen. Akkkor most én döntsem el, hogy az évek altt összegyűlt apró vacakokból mi kell? N a valahogy majd csak lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2006. október 10. 07:336273.

     

    Évikém ne verd szét a gépet,vacak az egész rendszer.Nálunk még a net is vacakol Nekem van hogy többszőr kell bejelentkeznem,ráadásúl a belépésem is mindig problémás az nlc-re.Mindig kiírja hogy nem elérjető hiba van a lappal. 

    előzmény:
    mandula2 (6261)
    2006-10-09  21:02
  30. 2006. október 10. 07:296272.
    Szervusztok, jóreggelt kívánok! Gyönyörű napra ébredtünk itt a végeken. Ma baba nézőbe megyek. Egy fiatal óvónőnek született második babája, őt megyünk a barátnőmmel látogatni. Jól fog esni egy kis bébi szag. Bár már a miénkbe szippanthatnék? Na, nem siettetem, jó helyen van még 4 hétig ott ahol van
    Marcsi! A Te munkád is csupa móka, kacagás
    Ünnep itt, táncika ott Tudod, az óvónők is egész nap játszanak
    előzmény:
    totyogoka (6268)
    2006-10-10  05:47
  31. 2006. október 10. 07:176271.

    Jajj Valikám, de jó a horoszkopom! Általában a sugást figyelmen kivül hagyom, de most odafigyelek. Kórral változnak az információhordozók.

    Nyilván a gyerekek elaludtak, még egy sem jelentkezett. Ma hársfaeát kapnak és szöllőt. Mindkettő az ősz gyógy -irja. Nem mondom meg, hogy én egy nagy karaj kacsazsirós kenyeret pirospaprikával és egy marcsis-kakajót megeszegedtem itt a gépnél, mig elolvastam a sajtót. Olyan pozitivak voltatok, hogy ma még az sem tudott felidegesiteni.

    Julika kellemes budapesti kirándulást.  Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2006. október 10. 07:076270.
    Igen-Igen sziasztok.Gedeon bácsi dala nekem is tetszik
    -----------------
    2006.10.10. kedd

    KOS 03.21. - 04.20.
    Tárgyalás során minden kedvezően alakul. Fontos, hogy karrierjére és pénzügyeire összpontosítson. Némi egészségi problémája van, de az minden bizonnyal idegi alapokra vezethető vissza. Lazítson!

    BIKA 04.21. - 05.20.
    A Hold ma még a Bika jegyében halad. Használja ki a kozmosz nyújtotta lehetőségeket úgy karrierjében, mint magánéletében. A stresszhelyzetek káros hatással vannak egészségére, egyébként nem lehet oka panaszra.

    IKREK 05.21. - 06.21.
    Környezetével most nem tud jól kijönni, sok mindenben korlátozzák. Ez pedig ingerültté teszi. A kreativitás nagy jelentőséggel bír, tele van új ötletekkel, melyeket szeretne sorra megvalósítani.

    RÁK 06.22. - 07.22.
    Apróbb bosszúságok miatt még most is morózus egy kicsit. Kis dolgokból ne csináljon nagy ügyet. A legfontosabb, hogy bízzon jobban önmagában.

    OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
    Ma inkább a szívére hallgasson, s ne az eszére. Könnyen előfordulhat ugyanis egy vitában, hogy érvelései, logikája téves alapon nyugszanak, és képtelen átlátni a helyzetet. Partnere most is a segítségére lesz.

    SZŰZ 08.24. - 09.23.
    Partnere nagyon ügyel minden lépésére, ezért nagyon fontolja meg, nekikezdjen-e egy izgalmasnak ígérkező flörtnek. Munkahelyén kivételesen nem érik támadások, s ez nagy érzelmi megnyugvást jelent.

    MÉRLEG 09.24. - 10.23.
    Ismerősei közül többen kerülnek anyagilag szorult helyzetbe. Nagy felelősség hárul Önre. Fennáll a veszély, hogy megsegítésük érdekében túlzásokba esik.

    SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
    Annyi munkája lehet ma, hogy kevés lenne, ha 48 órából állna a nap. Szerencsére bírja a hajszát és idegekkel a bosszantó nehézségeket. A szerelem viszont inkább csak a fantáziájában működik.

    NYILAS 11.23. - 12.21.
    Egy álmatlan éjszaka után hamar kiderül, hogy három ember helyett dolgozik. Gyereke helyett se csinálja meg rendszeresen a házi feladatot, inkább vezesse rá a megoldásra. Igaz, hogy ehhez több türelemre és időre van szüksége.

    BAK 12.22. - 01.20.
    Megérzéseire oda kell figyelnie. Ha valami azt súgja, hogy legyen óvatos, fogadja meg. Legyen optimista. A Mars kínálkozó lehetőségeket jelez, ne hagyja ki. Romantikus szerelem várja.

    VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
    Mindenbe, amibe most belevág, nagy erőfeszítést igényel. Felesleges kockázatot ne vállaljon, most a járt utat válassza. Bolygója az egészségére és a vitalitására is pozitív hatással lesz.

    HALAK 02.20. - 03.20.
    A Jupiter extra energiával és dinamizmussal tölti fel. Bajság csak akkor érheti, ha túlhajtja magát vagy ha felesleges kockázatoknak teszi ki egészségét. Legyen óvatos, és semmit se erőltessen.
    előzmény:
    nagymama (6269)
    2006-10-10  05:53
  33. 2006. október 10. 05:536269.

    Isten éltesse a Gedeonokat! és minden fodrászt!

    Szécsi Pál : Gedeon bácsi

    Fodrász üzlet, pletyka, hangos női csacsogás, locsogás lotyogás
    Tartós hullám, tupír, hajfestésre várakozás
    Elvarázsolt meseország az egész
    Meseország királya egy őszes úr, kit mindenki becéz

    Gedeon bácsi, a nők bálványa
    Őt minden hölgyvendég úgy imádja
    Minden asszony keresi a kegyét
    Gedeon bácsi, a női fodrász
    Nagy művész ő, a fő hajszobrász
    Megszépíti a páciens fejét

    A mi Gedeonunkat kiemelték a nők, tv.riporter és  zenei müsorvezető lett a helyi tv-nél. Marika

    előzmény:
    totyogoka (6268)
    2006-10-10  05:47
  34. 2006. október 10. 05:476268.
    Jó reggelt!
    nagyon sötét van még! Ez az óra átállítás már nagyon kéne! Igaz akkor meg este lenne sötétebb.
    István! Ahogy néha érzem magam , nyugodtan nyugdíjazhatnának már engem is!
    Gitta sajnállak nagyon egerestül -fogastul! Oldódjon meg minden problémád!
    Megyek mert ma is sok meló vár rám többek között a kerület egy másik klubjába megyünk vendégségbe, irodalmi délutánra!
    marika ! Köszi a jó kis meleg italt! Jól esik korán reggel!
    Szép napot!
    előzmény:
    nagymama (6267)
    2006-10-10  05:12
  35. 2006. október 10. 05:126267.

    Jó röggelt!

    Jót nevettem MÉvi, Pista a szolitokon, igy hajnalban. Ettől indul jó a napom.

    Igy vagyok én is ezzel a szemétláda sz.géppel, hogy se vele se nélküle! Én is mérgelődöm, hogy nem tudok belépni, aztán egyszer csak megszán és  szélsebesen minden csinál.

    Gitta fogatok egy egeret Pistával és küldöm, ha nem kapsz. Az a tapasztalatom, ha egy egér elromlik vigye a cica.

    Ma szaladgálós napom lesz, meg a maryszalon, mert ugye össze kell kapnom magam az esti meglepire. Tegnap megdicsért a szomszédom a retró öltözetben /svajci sapka, bőrkabát és gumicsizma,/ mondta "pont közéjük illek az árokba" ugyanis megindult a levélhullás és azt söprögették. Nem mentem, van nekem tartásom, na és egy kicsit én is macskalelkü vagyok azt csinálok amit akarok.  Marika

    Szürcsölöm már a kávét és küldök Nektek is.     

    előzmény:
    KÖTETES (6266)
    2006-10-09  22:29
  36. 2006. október 9. 22:296266.
    Jó éjt lányok! Aludjatok békésen!!!

    István
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. 2006. október 9. 22:266265.
    "Tudod most nem bánnám ha ma az én nyugdíjas búcsúztatóm lett volna!!!!!
    De mikor lesz az még!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

    Totyi, Totyi, hová akarsz te még ilyen szemtelenül fiatalon nyugdíjba menni...?
    Azt nem a te korosztályodnak találták ki!!!
    előzmény:
    totyogoka (6255)
    2006-10-09  20:09
  38. 2006. október 9. 22:246264.
    "Pista ennyi kajától rémálmaid lesznek az éjszaka!"

    Szia Kati!
    Bizony, bizony három, vagy négyszeres adag volt a létszámunkhoz képest!
    Kitettek magukért a lányok;én meg vittem nekik egy üveg 5 éves finom törkölypálinkát és egy üveg feketeribizli-bort!!!
    előzmény:
    stadber (6260)
    2006-10-09  21:01
  39. 2006. október 9. 22:206263.
    'Be is bujok a pehelypaplan alá és hivom Pistát melegitsen..."

    Első olvasatra azt hittem, hogy engem invitálsz, de tüzetesebben megvizsgálva a szolidat rájöttem, hogy csak a keresztfiamról van szó...
    előzmény:
    nagymama (6259)
    2006-10-09  20:55
  40. 2006. október 9. 22:166262.

    Kivánok  Jó éjszakát szép álmokat  holnapra nyugodt napot

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2006. október 9. 21:026261.
    Szervusztok
    Nem szoktam dilibogyót /sem/ szedni, de itt ülök már ezelőtt a zajláda előtt egy jóideje, belépni nem enged, olyan vagyok mint a bolygó hollandi.

    3 dolog lehetséges:

    1. nálatok is nagyon vacak a feljutási lehetőség /nlc/

    2. csak az én gépem rossz, akkor pedig ki kell hívnom valaki hozzáértő szerelőt /megint nem kevés pénz/

    3. úgy szétverem az egész masinát, hogy csak úgy porzik, lemondom az internetet és lesz egy csomó időm.    

    A harmadik variáció nagyon csábító, egy bibije van, hogy akkor nem leszek Veletek, ill. nem lesztek Velem.

    Az előbb csak véletlenül sikerült a borítékot elővarázsolnom, nem is tudom hogyan?
    Képeket nem tudok megnyitni, feltenni meg már nem is próbálok.
    dÉvi köszönöm a javított adatot.
    Katikám kérdezted, hogy tetszik-e a Műv.Pal.?
    Monumentális, elég érdekes, nemes anyagok vannak beépítve... csüt.megyünk a koncertre, így a "belsejét" még nem láttam igazán. Tudod én a kisebb épületekben jobban otthon érzem magam, de ez tömegeknek épült. Általában nem szeretem a modern építészetet. Lakóházban is legfeljebb a 30-as években tervezettek tetszenek. Péntekre már többet tudok mondani.

    Gittát nem láttátok? Szegénynek nincs elég gondja, baja, akkor most még a foga is!/ha valaki, hát én megértem  / Na meg az egerentyűje. Az a kisebbik rossz.

    "Derekas" lányok hogy vagytok?

    Jó éjt kívánok Mindenkinek.
    Ha nem jönnék, tudjátok be annak, hogy tényleg szétvertem a masinát, beszórom sóval és behintem hamuval.

    Puszi Mindenkinek.

    előzmény:
    nagymama (6258)
    2006-10-09  20:44
  42. 2006. október 9. 21:016260.

    Megnéztem a panziót! Mehetünk!

    Pista ennyi kajától rémálmaid lesznek az éjszaka!

    Mindenkinek kivánok jóéjszakát,szép álmokat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2006. október 9. 20:556259.
    Jujj de fázom! Nem jött ma sem a gázos begyujtani a konvektorokat. Pedig parancs a fiuktól, hogy átvizsgálás és kitisztitás után szabad begyujtani. Még a mult héten igérte, hogy jön. Be is bujok a pehelypaplan alá és hivom Pistát melegitsen. Jó éjt. Marika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2006. október 9. 20:446258.

    No visszaértem. Szóval panzio.

    Köszi Pista a képeket és d. Évinek is. Jó éjszakát szép álmokat, rúzsás csókokat, ha nem tudnék visszajönni. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2006. október 9. 20:186257.

    Én is megyek, vizszintbe rakom a fájósomat.

    Jó éjt mindenkinek!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2006. október 9. 20:116256.
    Megyek alukálni mert elég mozgalmas napom volt!
    Éppen a Zsóka 2 vel beszéltük meg a randit amikor Apuka leborította a gardrobban a polc tartalmát a virág magokkal teli dobozkámat!!!!!
    Mindenkinek szép álmokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (6254)
    2006-10-09  20:09
  47. 2006. október 9. 20:096255.
    István!!!!!
    Azért remélem gondoltál ám Ránk is a nagy eszem-iszom dínom -dánomban!!!!!!!!!!
    Volt ott minden mi szem szájnak ingere!
    Tudod most nem bánnám ha ma az én nyugdíjas búcsúztatóm lett volna!!!!!
    De mikor lesz az még!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ha így haladunk nem is leszek nyugdíjas.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2006. október 9. 20:096254.
    Nem fájdítjuk szegény elnyomott feleségek szívét. Ámbár, ha nem lenne egy hét..... 
    előzmény:
    totyogoka (6253)
    2006-10-09  20:06
  49. 2006. október 9. 20:066253.
    De a csapos Pista az egészen más mint a Révfülöpi Zoli pincér!!!!!!!!!!!!!! Elvégra Pista!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (6249)
    2006-10-09  20:04
  50. 2006. október 9. 20:066252.
    Nem lehetne inkább az ÁFÁT?
    előzmény:
    totyogoka (6250)
    2006-10-09  20:05

Címlap

top