Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2006. október 9. 11:396201.
    Csatlakozol? 
    előzmény:
    *zsóka49* (6200)
    2006-10-09  11:27
  2. 2006. október 9. 11:276200.

    No most én is L....... hová????????..............hát pakolni 

    Mindenkinek jó étvágyat az ebédhez, ha addig nem tudnék jönni.

    Gitta a tegnapi maradák kacsámhoz most jó volna a birsalma "desszert", nem baj majd hozzágondolom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. október 9. 11:256199.
    De jól néznek ki azok a dobozok. Mi du. megyünk a Metroba pár cuccot kell venni, nomeg az alma szüretre megint vödröket, mert a mama vödröstől ajándékozza el az almát, ami persze, hogy nem jön vissza
    előzmény:
    nagymama (6194)
    2006-10-09  09:55
  4. 2006. október 9. 11:216198.

    Sziasztok! Csak bekukk. Lement a viruskeresőm, nem talált semmit, de nagyon lassu minden.

    Most olvatuk a T.-online honlapján hogy karbantartás miatt elnézésünket kérik, most már tudom miért repkedik ki állandóan. Gondolom az NLC.-n dolgoznak mert itt sincsenek a helyzet magaslatán amikor máshol  véletlenül megy. De már qra unom az egészet. Az ingyenes 1 honapos akció megy, mindenki kprobáltahja, de aki már évek ota fizet ( nem keveset) az meg mérgelődjön. Javasolni tudnám hogy nekünk legalább egy hónapot elengedhetnének, ha már ilyen hülye hüségessek vagyunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. október 9. 10:376197.
    Úgy látszik, ma általános szekrényrakodási nap van. Csak az a baj, hogy alig birok mozogni, annyira fáj a derekam.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. október 9. 10:356196.
    Én nem az NLC-re nem tudtam feljönni, hanem egyáltalán az internetre. Délután és hétvégén zsúfolt a rendszer és ha kilépek, vagy kidob, a visszajövetel kétséges. Be is fogok telefonálni, hogy nem azért fizetjük a sok pénzt, hogy akkor netezzünk, amikor a szolgáltató engedi!
    előzmény:
    nagymama (6195)
    2006-10-09  09:59
  7. 2006. október 9. 09:596195.

    Évi ez a nlc  általános problémája. Én is 10 percenként jöttem a géphez, és beküldtem a szolikat, amiból alig jelent meg valami. Képet meg egyáltalán  nem tudok nappal feltenni. Még szerencse, hogy koránkelő vagyok. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (6191)
    2006-10-09  09:24
  8. 2006. október 9. 09:556194.

    Bekukk!

    Bevásároltam a Plus-ban és kaptam papir tárolódobozokat. Igy most szekrény rendcsináláshoz kezdek, utána takaritás. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2006. október 9. 09:486193.

    1874 Október 9. (132 éve történt) Postai világnap


    1874. október 9-én alapították az Általános Postaegyesületet, melyet később Egyetemes Postaegyesületnek neveztek. Az egyesület a nemzetközi postaszolgálat összehangolása, továbbfejlesztése érdekében jött létre.
    A 22 alapító ország között volt Magyarország is.
    Az egyesület 1948-tól az ENSZ szakosított intézménye, jelenleg több mint 160 ország a tagja.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. október 9. 09:296192.

    Vali!

    Hiába volt szép idő tegnap, a párom focizni ment és én már csak itthon főzök, kint nem. Lesz még szép idő a héten, majd bepótolom, mert még van mit pakolászni. De azért takarítani is joban szeretek itthon szép időben. Mennyivel jobban látszanak a pókhálók!  

    Októberben tényleg nyugtalan leszek, 17-én bizottság, utána várom az ítáletet.

    előzmény:
    precon (6179)
    2006-10-08  23:49
  11. 2006. október 9. 09:246191.

    Sziasztok! Szép napot mindenkinek!

    Ez a nyavalyás net tegnap kidobott, aztán többet be sem engedett.  Így azt a kis időt, amit itt ültem volna, arra használtam, hogy derékfájdító munkákat csináltam, így csatlakozom sostársaimhoz.

    A biztosító még nem küldte el a kötelező csekkjeit, ma azt intézem. Szombaton meg a Pannonnál voltam, mert azok se küldték, náluk valami rendszer-korszerűsítés van, azért nem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. október 9. 08:516190.
    Totyi! Nagyon sajnálom anyukádat. Remélem hamarossan megoldodik a helyzete, és át tud kerülni oda ahol a tesod dolgozik. Ahogy irod nem éppen jó külmények között van, és azért az nem megoldás, amit irsz, hogy vállat vonnak a gondozok.meg az eltünésekre is lehetne figyelni.Szoritok nektek,
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. október 9. 08:436189.
    Marika! Nagyon klasszak lettek a képek élőben meg még szebb lehetett
    előzmény:
    nagymama (6182)
    2006-10-09  05:35
  14. 2006. október 9. 08:406188.

    Sziasztok!

    Szép és nyugodt napot mindenkinek. Itt is nagyon hüvős az idő. Csak a Vali és Ildi hsz.-át olvastam el.

    Vali ez az idézet nagyon szép.

    Most egy kicsit még visszaolvasok és kezdődik a melo.-dia 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. október 9. 08:206187.
    Köszönöm!
    előzmény:
    precon (6186)
    2006-10-09  08:10
  16. 2006. október 9. 08:106186.

    Ha az éj sötétjében hallgatod a csendet, talán meghallod a hangot, mely a végtelenig terjed. Talán meghallod a hűvös őszi szélben a lehulló levelek utolsó sóhaját, és a magasban repülő Angyalok szárnyának selymes suhogását. Ha bánatos a lelked ők vigaszt visznek Neked, és ha nem is érzed, mindig fogják kezed. Puha érintésükkel letörlik homlokodról a gondszőtte ráncokat, és ők vigyázzák éjjelente szárnyaló álmodat. Ők a Kezdet és ők a Vég.  Az ég és a föld közötti láthatatlan egység. Ők a kiinduló pont és a határtalan végtelen. Káoszban a rend. Tudatlanságban az értelem. Létezésük nem rejtély és nem is titok. Láthatod őket, ha szíved megnyitod. Én is egy ilyen Angyalt hoztam Neked, hogy vigyázza lépteid és fogja a kezed. Hogy általa megérintsen az Örökkévalóság. Szívedben ragyogjon a mennyei boldogság. Lelkedbe kigyúljon a szeretet fénye és átjárja tested az isteni béke…

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (6185)
    2006-10-09  07:47
  17. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. október 9. 07:476185.

    Jó reggelt kívánok mindenkinek!  Jelenleg vacogok, mert a papa tárt ablakok mellett aludt, és a szobája egy hűtő-házhoz hasonlítTudom hogy a nyitott ablaknál lévő alvás egészséges, de ennyire nyitott ablak túlzás!

    Tegnap nagyon későn értünk haza a Vígszinházból. A Padlás-t néztük meg az iskolával. Nem bántam meg, hogy elmentem.
    A mai ébresztő nagyon nehezen sikerült a kislánynál. Ma "csendes őszi napot" tartanak az iskolában, vagyis ma nincs tanítás, csak különböző foglalkozások.

    Sajnos a problémáim még nem oldódtak meg, mégcsak nem is enyhültek, de a honvágyam felétek már nagyon erős volt.

    Vasalás lesz az induló programom, már nincsen sok, túl akarok esni rajta. Utána paprika-fűzés. 

    Most kaptam a hírt a hátsó udvarból /papa/, hogy 4 fok van! Brrrrr!

    Szép napot ígér a meteorolgia!     Én is ezt kívánom nektek!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. október 9. 07:456184.

     

    Sziasztok ma én is átmegyek sárkányba 

    Mindenkinek szép napot.

    Éva 51 remélem a derekad nem nagyon fáj?

    Marimama elvettem a sütikből ,tényleg csak így szabadna ennem 

     

    előzmény:
    precon (6179)
    2006-10-08  23:49
  19. 2006. október 9. 05:476183.

    Igen Marcsi, ez az igazi vásárhelyi himzés, ami sok háziasszonynak adott otthon  kereseti lehetőséget régen és a főiskolánk mellett a Károlyi házban volt a székhelyük. Mi is varrtuk, sőt Laudiszné Ani - nem tudom mi van vele Békésre került el a gimibe - oktatta is szakkör formájában a lányoknak az iskolában. Gyapjufonállal varrják lenvászonra. A képen látható hölgy a müvészeti vezetője volt a szövetkezetnek, persze már régen nyugdijas.

    Pista várjuk a képeket a mai bucsuztatóról.

    Megyek rendezem Pista reggeléjét, mert már itt ül előttem és időnként a kezemet tapogatja, bár lehet, hogy tanul gépelni. Annyit büvöli a szgépet nem is csodálnám, ha irna.  

    Ma itthon nagytakaritós napom lesz, majd bekukkantok, ha engedi az nlc. Marika

    előzmény:
    totyogoka (6181)
    2006-10-09  05:35
  20. 2006. október 9. 05:356182.

    Ildikém fel a fejjel! Vigyázz magadra, ne idegeskedj.

    Valika köszönöm a pozitiv horoszkopót, tegnap sok ismerőssel találkoztam és hivtak százfele, de mi a fenét keresnék én már 74 évesen a munka frontján 

    Julika guszta a buktád, nyam..nyam, lehet hogy ettől hizok már. 

    Ügyes volt a fafaragó juhász , a csipkeverő asszony és a tüzzománc képkészitő is a vásáron. Marika

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. október 9. 05:356181.
    Jó reggelt!!!!!!!
    Itt még olyan sötét van hogy nem tudom milyen idő lesz ma. lehetne még márciusig olyan szép napsütésesés aztán jöhetne a tavasz!
    Julika!
    Az állomással semmi gondom nem volt az meglepően szép és tiszta volt. Sok kis üzlet nyitva volt , ujságos,trafik büfé stb. De maguk a szerelvények illetve az utasok azok amik nem tetszettek.Akik romániából jönnek mire Csabáig érnek már fekszenek a fülkékben és bűzlik a zoknijuktól az egész szerelvény.Na mindegy azért túléltem ezt az utazást sőt ennél rosszabb ne legyen.
    Marika a 4.-képen az igazi Vásárhelyi hímzést látjuk ugye?! Sokan foglalkoztak régen a háziipari szövetkezetnek bedolgozással. terítőket , díszpárnákat hímeztek otthon nállunk is.
    Betegeknek mielőbbi jobbulást!
    Én megyek a dolgozóba , bár nem tudom a horoszkópom szerint agresszív leszek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lehet nem is lenne szabad ma dolgoznom!!!!
    Kellemes napot!
    előzmény:
    picivirág (6171)
    2006-10-08  20:07
  22. 2006. október 9. 05:206180.

    Szép jó röggelt kivánok!

    Tegnap én sem boldogoltam az nlc-vel. Priviket sem tudtam megnyitni.

    Évike - ha a fájdalom engedi - próbáld kitornászni a becsipődést. Gyógyulást kivánok Neked és a többi betegünknek is. Bár látom Zsóka már virgonckodott.

    MÉvi jót derültem a beirásodnak Csak meg ne bánja a gyomrod ezt a rendszertelen evést. Bár nekem is csatlakoznom kell lassan a fogyózókhoz, meg visszaállitani a tükröket a lakásban, mert látom a videon az utóbbi 2 hónap 7 kgr- plusztól reng a hájam. Pedig se többet nem eszem, munka is sok, csak az éjszakázás és idegesség maradt el. El is küldöm nektek a maradék sütimeg.  

    Felteszem a tegnapi kézmüves vásárról a képeket. Megcsodáltam az ősi dudásokat, tekerősöket, na meg a vásárhelyi hizmzést.Marika

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. október 8. 23:496179.
    Zárom és nyitom is a kóppal.Szép békés hetet kívánok mindenkinek.
    ----------------------------------------------------------
    2006.10.09. hétfő

    KOS 03.21. - 04.20.
    Számos új lehetősége adódik karrier terén, a Szaturnusz kedvezően befolyásolja munkáját. Vitába senkivel ne bonyolódjon, mert az csak rossz hangulatot okoz. Különösen a párjához legyen türelmes.

    BIKA 04.21. - 05.20.
    A Hold a Bika jegyét uralja. Egy zűrös ügy éppen úgy oldódik meg, ahogyan elképzelte, ezért most már megnyugodhat. Jó híreket kap, és egyik barátja kedvesen meghívja egy kis kikapcsolódásra.

    IKREK 05.21. - 06.21.
    Ma bátran kockáztathat. Sokkal könnyebben eléri célját, mint gondolta. A Szaturnusz segít a kommunikációban és a kapcsolatok építésében. Egészségére és az Önhöz közelállókéra fordítson nagyobb figyelmet.

    RÁK 06.22. - 07.22.
    Minden, amiért felelősséget vállalt, kezd jövedelmezni. Lehet, hogy úgy érzi, túl sok energiát pocsékolt a munkájára, de az eredmények megvigasztalják.

    OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
    Beleunt abba, hogy partnerét állandóan győzködnie kell. Ma könnyen lemaradhat egy kedvező ajánlatról, ha nem elég gyors vagy rámenős. A szerelemben viszont egy cseppet sem visszafogott, már ami az erotikát illeti.

    SZŰZ 08.24. - 09.23.
    Nézetei, gondolatai nem mindenkinek tetszenek, ezért ne erőltesse véleményét másokra. Munkájában a maximumot kell nyújtania, most nem szabad lazítania!

    MÉRLEG 09.24. - 10.23.
    Igazán jól kezdődik ez a nap, amit föltétlenül ki kell használnia. Törekedjen arra, hogy méltóképpen ünnepelje meg a születésnapját. Bízzon magában és a szerencséjében!

    SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
    Októberben sok minden átalakul Ön körül. Nyugtalanná, sőt talán kicsit agresszívvá is válik. Ha vitái támadnak, válassza az "okos enged" taktikát.

    NYILAS 11.23. - 12.21.
    Makacssága miatt néhányan kerülik a társaságát, de Ön ennek örül, hiszen ezekkel az emberekkel egyébként sem társalogna szívesen. Ne legyen türelmetlen!

    BAK 12.22. - 01.20.
    Az Ön bolygója, a Szaturnusz uralja az őszi hónapokat. Olyan célokért küzdjön, amelyek reálisak. Vonzza egy üzlet, mert nagy hasznot ígér. Igazán megérdemli, hogy sikeres legyen. Forgassa minél jobban meglévő pénzét.

    VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
    Véleményének adjon hangot, bízzon saját képességeiben. Ám döntéseit alaposan gondolja át. A Jupiter segíti a karrierépítésben. Szerelmi kilátásai rendkívül kedvezőek.

    HALAK 02.20. - 03.20.
    Szakmai céljai pozitívan alakulnak, elismerést kap munkájáért. Hallgassa meg mások véleményét is, szerezzen be minden új információt, hogy még hatékonyabb legyen. Boldog szerelmi élet várja.
    előzmény:
    KÖTETES (6178)
    2006-10-08  22:52
  24. 2006. október 8. 22:526178.
    "Sziiiiiiiiiasztok kislányok,a kisfiú már megint hol van????????"

    Szia Valcsi!
    A kisfiú köszöni: jól van, csak a családjával foglalkozik elsősorban!
    Holnap meg megint egy partyra hivatalos-egy volt kolléganője hívta meg őt, aki nyugdíjba megy s holnap lesz a búcsúztatója...
    Viszek a csapatnak egy üveg törkölypálinkát(5 éves) és egy üveg feketeribizli-bort, egy csokor virágot na meg persze a digit gépemet. Majd este teszek fel néhány felvételt a partyról!
    Jó éjt Neked és mindenkinek!
    István

    u.i.
    dÉvának meg köszönöm az excel javításokat!!!!
    előzmény:
    precon (6168)
    2006-10-08  19:47
  25. 2006. október 8. 22:406177.
    Szervusztok, szép estét.

    Azzal kezdem, hogy valami lett a gépemmel. Csak egész furán tudom megnyitni a képeket, a bejelentkezéssel meg..... kidob, újra kidob. Nem értem, ha ennyire túlterhelt, miért nem fejlesztik, de ne csak fejlesztgessék, hanem legyen végre valami eredmény is. Kész idegbaj. 

    Valikám nem voltunk hajózni, már az idejét sem tudom mikor volt alattam a Duna.
    Ma csavarogtunk, kimentünk a temetőbe, elültettem a virágokat, azután elmentünk a Művészetek Palotájába, vettünk jegyet egy zongoraestre jövő hétre. Már nagyon várom.
    Hazajöttünk, délután megreggeliztünk,  egy barátunk is befutott, együtt ettünk, ő estebédnek, mi reggelinek a tepsiskrumplit.
    Azt mondták, hogy amilyen gyorsan összevágtam, olyan finom lett....lehet hogy csak éhesek voltunk?

    Marika kíváncsi vagyok kedden milyen meglepi lesz?
    Vettél valamit a kertészetben?

    Évi51 szegényke! Úgy látszik egyre többen vagyunk "derék" kislányok. Gyógyulj meg minél előbb.

    Totyika tényleg az lenne a megoldás, ha a testvéredhez tudnátok elhelyezni Anyukádat.
    Az ember csak beteg ne legyen, vagy ha igen, legalább kórházba ne kelljen mennie.
    Katikám ugye milyen szép időről gondoskodtam mára Neked?
    Mi jót olvasol?
    Bocsi most toltam be egy szelet kindert, mert bár tegnap vettem, de 6-án lejárt a szavatossága... ugye érthető, hogy nem várhattam tovább?
    dÉvi már este belötyögtettük. 

    Leva ha tudok küldeni privit, küldöm a címet, sőt valamelyik nap el is megyek az üzletbe..jaj nekem, érzem hogy könnyebb lesz a pénztárcám.

    Gitta ne sírj az egered miatt. Ez a fajta gyorsan szaporodik... 
    Margitka, Zsókák, Julika, erErzsike... és a távollevőknek is szép estét, jó éjszakát kívánok.
    előzmény:
    precon (6170)
    2006-10-08  19:56
  26. 2006. október 8. 21:576176.

    Kivánok Mindenkinek Jó éjszakát szép álmokat.A tegnapi Szolnoki kiruccanásunkról hajnal fél 5 re értünk haza ,de nagyon jol éreztük magunkat  .Ma délbe  ébredtünk fel a rántotthusin kivül nemsok mindent csináltunk.Este  egy nagyot sétóltunk Pisti már  alszik ujra hisz Ő holnap  dolgozni megy én még holnap pihi , kedden deiab ambulancia aztán szerdán  meló.

       

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2006. október 8. 20:466175.
    Én is csak szép jóéjszakát kívánni cammogtam ide.
    Valika, a meglepi "megjött", de már induláskor, autóba beszállásnál becsipődött a derekam, jaj, nagyon fáj, hogy lesz ebből holnap dolgozó, nem tudom.
    Megyek ágyikóba, talán reggelre javul, bekentem "Marika-féle" kenőccsel.
    Talán holnap sikerül visszaolvasni, hogy mi történt ma, mig nem voltam.
    Pussssssz Mindenkinek: Éva
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291321 (6173)
    2006-10-08  20:33
  28. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2006. október 8. 20:366174.
    Meghülyült a netem azt irta, hogy nem küldi el aztán meg kétszer is elküldte.      
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291321 (6173)
    2006-10-08  20:33
  29. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2006. október 8. 20:336173.
    Mindenkinek jóéjszakát és szépálmokat kivánok ,megyek én is fürdeni és TV-ni egy kicsitt aztán alvás Pusz Zsóka2.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2006. október 8. 20:336172.
    Mindenkinek jóéjszakát és szépálmokat kivánok ,megyek én is fürdeni és TV-ni egy kicsitt aztán alvás Pusz Zsóka2.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. 2006. október 8. 20:076171.
    Szervusz Marcsi! Erről az állomásról beszéltél? Gondolom a másik oldalról láttad. Igen, a Romániából jövő vonatokkal gond van. Ó, ha tudtam volna, hogy ott vagy, megszínesítettem volna a várakozást. Vittem volna egy kis sütit. Jól van, na, elhiszem, hogy ügyes vagyok és amit akarok, azt meg is csinálom. Így jóóó??? Jóéjszakát
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2006. október 8. 19:566170.

    Totyikám mire elküldtem már te is itt voltál.

    Hát hasonlóak a tapasztalataim az othonokkal kapcsolatban mint neked.Nekünk is törülköző háloing stb-eltünt.

    Aztán amit vittem enni azt kivitték és nem adták oda neki ,hiába kérte.Én úgy oldottam ezt meg hogy olyanokat vittem ami nem kívánt hűtést és betettem a fiókjába,de még onnan is kilopkodták a gondozók,nem a betegtársa. Azt mondták neki minek neki olyan sok minden úgyis kap enni.

    Marcsikám próbálkozatok a tesódékhoz vinni anyukádat,más megoldás nemigazán van.Addig meg sajna csak mérgelődni tudtok.

    előzmény:
    totyogoka (6165)
    2006-10-08  19:36
  33. 2006. október 8. 19:496169.

    Szép jó estét. Harmadszor irom a szolit, mind elszállt.

    Marcsi olvasom nem jó utad volt, sajnálom, hogy anyukádról sem hoztál jókat.Megnéztük a révfülöpi videót Misikééknél. Mindenki dőlt a nevetéstől. Köszi Marcsi-Gábor!

    Én is anyunál voltam és megnéztem a kézmüipari vásárt. Fényképeket majd éjjel felteszek.

    Igen Katikám én is sokszor meghatódom, milyen jó gyerekeim vannak. Délután is mondták, kedden 6-ra legyek pucba-parádéba meglepi lesz, visznek Szegedre.

    Igen Julika sokszor leértékeli magát, már én is mondtam neki.

    Jó éjt, ha nem tudnák visszajönni, szép álmokat. Marika

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2006. október 8. 19:476168.

    Sziiiiiiiiiasztok kislányok,a kisfiú már megint hol van????????

    Hát kellemesen elfáradtam,most ültem le egy pilanatra.De mivel a kislány ma az enyém hát már mindjárt megyek is tovább-tovább.

    Megvagy hogy neked milyen jók a lábaid állandóan táncikálsz 

    Totyi hazajöttél már és mi van az anyukáddal?

    Gitta mire fáj a fogad???????, 

    Marimama sok szép virágot vegyél aztán szaporítsd. 

    Mandula ma még szép idő volt nem mentetek hajókázni?

    Ildikó mi ez a nagy csönd ,mi a baj?

    Zsóka49 nagyon sürögsz forogsz már megint nics időd ránk 

    Éva51 remélem a kicsi lányok nem féztak meg ebben a csalóka időben,és te is vígyázz magadra.

    Zsóka2 alig gyógyúlsz meg és már csavarogsz?

    D.Évike pedig szép idő volt a talakre menéshez. 

    Kati te nagyon fürge vagy mindenhez értesz 

    picivirág egy ovónéni mindent tud 

    Leva már megint pöttyömöz?

    Rózsa hazajöttél a telekről,

     

    Mindenkinek szép álmokat.

    előzmény:
    stadber (6164)
    2006-10-08  19:20
  35. 2006. október 8. 19:476167.

    Szép jó estét. Harmadszor irom a szolit, mind elszállt.

    Marcsi olvasom nem jó utad volt, sajnálom, hogy anyukádról sem hoztál jókat.Megnéztük a révfülöpi videót Misikééknél. Mindenki dőlt a nevetéstől. Köszi Marcsi-Gábor!

    Én is anyunál voltam és megnéztem a kézmüipari vásárt. Fényképeket majd éjjel felteszek.

    Igen Katikám én is sokszor meghatódom, milyen jó gyerekeim vannak. Délután is mondták, kedden 6-ra legyek pucba-parádéba meglepi lesz, visznek Szegedre.

    Igen Julika sokszor leértékeli magát, már én is mondtam neki.

    Jó éjt, ha nem tudnák visszajönni, szép álmokat

    előzmény:
    totyogoka (6165)
    2006-10-08  19:36
  36. 2006. október 8. 19:426166.

    Köszönöm Katikám, majd szólok, előbb meg kell kérdeznem az illetékest. Lehet, hogy mire telefonálok neki holnap, már kész tények elé állít azzal, hogy már meg is vette. Most nem vacakolok a képek felrakásával, mert nincs hozzá türelmem az egér miatt, de előbb utóbb sor kerül erre is.

    Most viszont tényleg elköszönök, hulla vagyok, jó éjszakát mindenkinek, szép álmokat.

    előzmény:
    stadber (6164)
    2006-10-08  19:20
  37. 2006. október 8. 19:366165.
    Szép jó estét Mindenkinek!!!!!
    Szerencsésen megérkeztem és ha Julika fülelt volna akkor halhatta volna hogy ott toporogtam a Békéscsabai vasutállomáson!!!!!
    Az is igaz hogy megfogadtam hogy többet nem megyek erre. lehet hogy csak megszoktam a Szegedi vonalat de az szimpatikusabb volt. Ez a gyors vonat romániából jött tömegnyomor volt , még szerencse hogy gyománál le tudtam ülni addig álltam.
    Hát ami Anyukámat illeti nincs valami jó paszban de a hely is hagy kivánnivalót maga után. Tudom könnyű így kritizálni de azért azt hiszem hogy az a gondozókat minősíti , hogy nem segítenek az öltözésben és zokni illetve harisnya nélkül egy szál otthonkában ( bugyi nélkül) üldögélt a hűvös szobában. nagyon közömbös volt , mintha kicserélték volna. Még arra sem vidult fel amikor szóba került hogy novemberben pár napra hazamegyünk körül nézni.A szoba társa egy nagyon harsány kiabálos szellemi fogyatékos néni aki nagyon hangosan és nagyon csúnyán káromkodik szinte állandó jelleggel. Az hogy egy hét alatt 4 háloing tünt el már csak hab a tortán.
    A bevitt gyümölcs sütemény édesség percek alatt eltűnik. A nővérek meg csak a vállukat rángatták.Mindenesetre bevittem egy cserép karácsonyi kaktuszt ami eddig otthon volt és most csupa bimbó, annak örült de félti is hogy nehogy letörje a szoba társa.
    Szerencsére jó idő volt így tegnap is ma is sokat voltunk lent a kertben sétálni ja és volt egy pár hizelgő cicus is akiket megsímogattunk.
    Na megyek és pancsizok majd aluka mert az utóbbi két napban nem nagyon sokat aludtam.
    Jó éjszakát szép álmokat!
    előzmény:
    stadber (6164)
    2006-10-08  19:20
  38. 2006. október 8. 19:206164.

    Sziasztok! Leszedtünk 2 láda almát,1 láda birset,többet nem tudtunk,mert haza kellett érni ebédre,már az uton hazafelé telefonált is a lányom,hogy merre járunk,de azért megvártak az ebéddel bennünket,fele a tegnapi volt,amit főztem-sörös marhaszegy-és a süti -és ő is csinált még ,mert 6-an ültük körbe az asztalt.

    Du próbáltam feljönni a topikra,de nem tudtam bekapcsolni a gépem,elkeseredésemben elmentem olvasni,de csak nem hagyott nyugodni,hogy mi lehet a baj,egyszer csak rájöttem,hogy nincs áram a konektorban,mert de.kikapcsoltam,hogy a teraszon lévő lámpát megjavitsam,de nem tudtam,igy kivettem belőle az égőt,majd hivok szerelőt a kapcsoló se jó.Nem jó egyedül lenni,minden dolgot meg kell oldani és nincs egy ffi a közelben,az összes javitásért amit én nem tudok megcsinálni szakembert kell hivni.Aztán,kimentem a lépcsőházba és le föl kapcsolgattam a biztositékokat és visszajött a kinektorokba az áram igy tudok beszámolni a kálváriámról.

    Nagyon szép idő volt,csak a szél fujt egy kicsit.

    Julika! Ki mondta,hogy te nem tudsz sütni,te minősited magad le állandóan és kisül,ha neki állsz,hogy milyen ügyes vagy.

    Gitta optikai egeret vegyél nagyon jó!Megnézem lehet,hogy nekem meg van a régi elküldjem?

    dÉvike köszönjük a javitásokat.

    Marimama nagyon,de nagyon aranyos gyerekeid vannak.

    Marcsi remélem sikerrel járt.

    Valikám te is sokat dolgozol nem csak a Gitta.

    Margitkám!Te is állandóan sürögsz-forogsz ezt már megszoktk tőled.

    Mindenkit puszilok,örülök,hogy végül mégiscsak tudtam jeletkezni.

    Holnap korán kelek,mert megyek a szalomba kezelésre,igy lefekszem időben és van egy nagyon kedves könyvem alv ásig olvasok még egy kicsit.Kivánok jó éjszakát és szép álmokat

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2006. október 8. 18:306163.
    Hogy én milyen szakbarbár vagyom??? Azt hittem először, hogy valami igazi egeret siratsz Nagyon sajnálom, hogy fáj a fogad. Kívánom, hogy mielőbb rendbe jöjjön. Az egered is és a fogad is. Úgy látom mindenki jól elvan. Használjátok is ki ezt a ragyogó időt. Itt olyan volt, mint nyáron. Azért a lakásban, ilyenkor este, jól jön a gyújtó láng. Legyen kellemes az este: Julika
    előzmény:
    dundori (6158)
    2006-10-08  16:54
  40. 2006. október 8. 18:246162.
    Évike! Hát ez ma sem jött össze! Sőt!!!! Nagy munkába vágtuk a fejszénket!
    előzmény:
    Eva51 (6148)
    2006-10-08  09:41
  41. 2006. október 8. 18:216161.
    Lemaradt: persze közben a határidös munkákat is meg kell csinálni mert jobb a békesség az APEH urasággal   
    előzmény:
    megvagyok (6160)
    2006-10-08  18:19
  42. 2006. október 8. 18:196160.
    Szia Szép estét Mindenkinek Nem tudom ma mi volt velem de egyáltalán nem volt kedvem felkelni csak néztem ki a fejemből  aztán  9-kor eröt vettem magamon felkeltem gyors össze pakolás és irány a lányomék ahol az uncsik is vannak ebédmeghivásom vot  Semmi különleges esemény csak ebéd ha már ott jártam hajatmostam és a lányom meg csinálta frizurám és most ollan szép vagyok hogy csak na A hét elég mozgalmas lesz hétfön Kalocsa a doki szerda Kiskunfélegyháza értekezlet a közbe esök nem tudom mert lehet hogy a doki elküld másikhoz is  csütörtök -péntek proba délután 3-5 ig utánna fodrász és szombaton Megyei rendezvény ünnepeljük az idösek világnapját ahol az én csapatom is fellép 1 versel és táncikánkal 2 ujjal bizony ám    
    előzmény:
    leva32 (6144)
    2006-10-08  08:25
  43. 2006. október 8. 18:106159.
    Persze Évikém én már megsem vagyok     
    előzmény:
    Eva51 (6148)
    2006-10-08  09:41
  44. 2006. október 8. 16:546158.
    Szervusztok! Visszaolvasni nem tudtam csak pár szolit. Sajnos meghalt az egerem! Ezért szives elnézést kérek, hogy ma még nem jelentkeztem be, de most egyúttal el is köszönök, hátha továbbra sem sikerül. Fiam itt volt, kicsit reparált valamit, de azt mondta, új egeret kell venni. Igaz, egyetlen üzenetem sem jött, szóval nem is keresett senki? Na nem baj. Most sajnos kisebb gondom is nagyobb annál, a fogam egyre jobban fáj! Most ez köti le minden figyelmemet. Hogy el tudom-e küldeni ezt a szolit, hát majd meglátjuk? Én minden esetre próbálkozom még majd visszajönni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2006. október 8. 14:256157.

    Nem ér még nekem nem sikerűlt odáig eljutnom hogy süssek is.Megebédeltünk de a süti hiánycikk Most megyek vissza rámolom át a spejzt Tegnap bedolgoztam a derekam így ma edzésbe tartom A lábam fáj de ez már ígyfog maradni.Ha készen leszek időben akkor lehet hogy sütök én is valami gyorsat,mert nem külditek híába nyitom az ablakot De jó volt mikor kiszolgáltak,és kincsiék fincsi sütiét ettük 

    Na vége a sziesztának megyek és rendezkedem .

    előzmény:
    nagymama (6156)
    2006-10-08  12:45
  46. 2006. október 8. 12:456156.
    Köszönöm Évikém mindent megkaptam. Most pedig rohanás, majd este jövök. Marika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (6149)
    2006-10-08  09:43
  47. 2006. október 8. 12:416155.

    Jóétvágyat az ebédhez!

    Kész a szilvalekváros barátfüle és papucs, meg a barackoslepény. 1-1 doboz Ancsinak elkészitve és külön viszek a szülőknek, mert kilopkodják a dobozából  Na délután anyukáméknak és Zoliéknak is jut. Küldök Nektek is.

    Julika csak Téged olvastalak, na én is megdolgoztam vele és majd belukad a hátam. Tervezett kulturprogramom sem sikerült.No de kárpótol a családom mosolya, ha izlik nekik.

    Most gyors öltözés és indulok Misikéékhez ebédre. Ott megnézzük a DVD-t is. Sokat gondoltam Marcsira, ugyan hogy boldogult az anyukájával. Marika

    előzmény:
    picivirág (6152)
    2006-10-08  12:01
  48. 2006. október 8. 12:346154.
    Találtam a tepsiben még 4 "selejtet". Kicsit sötét a kép, de a kedvem ragyogó, hát én is tudok ? sütni
    előzmény:
    picivirág (6152)
    2006-10-08  12:01
  49. 2006. október 8. 12:326153.

    Jó étvágyat az ebédhez!

    Kész a szilvalekváros barátfüle és papucs, meg a barackoslepény. 1-1 doboz Ancsinak elkészitve és külön viszek a szülőknek, mert kilopkodják a dobozából  Na délután anyukáméknak és Zoliéknak is jut.

    Julika csak Téged olvastalak, na én is megdolgoztam vele és majd belukad a hátam. Tervezett kulturprogramom sem sikerült.No de kárpótol a családom mosolya, ha izlik nekik.

    Most gyors öltözés és indulok Misikéékhez ebédre. Ott megnézzük a DVD-t is. Sokat gondoltam Marcsira, ugyan hogy boldogult az anyukájával. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2006. október 8. 12:016152.
    Sikerült lekváros batyut sütnöm. Jól megdolgoztam vele, de nagyon mutatós és finom lett. Óóóó, én balga elfelejtettem lefényképezni. De ugye elhiszitek?? Azonnal futottam a barátnőmékhez. A férje nagyon sokat dolgozott a fűnyírómon és ezzel szerettem volna meghálálni. Azért arra ügyeltem, hogy még dél előtt kész legyek vele, mert ha nem lett volna jó, a cukiban vettem volna sütit "fizettségül". A cuki csak délig van nyitva. Szóval siker, de a derekam nem jó, így megyek vízszintesbe
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top