Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2017. október 6. 18:2577826.

    Szép estét!


    Most végeztem a vasalással. Fáradtan huppantam le.


    Üvegeket is mostam, mert a 3. adag csalamádét tesszük el. Nagyon jó receptet kapott a Marci.


    Gyorsan fogy, mert mindenkinek viszi, dicsekedni. Még az orvosoknak is azt visz. Nagyon ingadozó a hangulata. Most éppen ordíttatja a rádiót a konyhában. Nem hallom a TV-híradót. De nem szólok....................... Csak már valamelyik szomszéd szólna. De mindenki fél tőle.


    Marcsi! Mindig elfelejtem figyelni a programokat. Keveset merek a gépnél lenni. Félek, hogy ismét szétbarmolja a háziúr.


     


    Valcsi! Örömmel olvasom, hogy kimozdulsz otthonról. Áztasd csak a testedet. Megérdemled a kényeztetést.


    További kellemes estét kívánok.

    előzmény:
    totyogoka (77825)
    2017-10-06  16:25
  2. 2017. október 6. 16:2577825.

    Szép napot!


     


    Hűvös van , pedig süt a nap. Igaz néha befelhősödik az ég de aztán csak addig erőlködik a napocska amíg fénye van de ereje már nem sok. Szemben a Gimiben trikóban gatyában fociznak a fiúk. Én meg az őszi dzsekimben voltam a közértben és majdnem fáztam. 


    Vasárnap megyek el , ezért holnap szombaton jön össze a kis családom. Kittyéknek lesz valami családi program a suliban így ők csak beköszönni jönnek délután.


    Sütök egy kis almás pitét  mert sok lehullott almát kaptam a szomszédból. Nem áll el így megsütve meg jó lesz majd útravalónak is. 


    Rózsa! Figyelj a programokra , mert ilyenkor ősszel sok van itt a XIII. kerületben. Tegnap pl átadták a Visegrádi rendelőben a vadonatúj CT készüléket . Kerületi lakosoknak akár egy héten belül is lesz időpont. Aztán ma avatták fel Göncz Árpi bácsi szob rát az Árpád hídnál. Sokan voltak sokan szerették .


    Valika! Kincsike! A dió aranyárban lesz az idén is. M eg kell becsülni és össze kell szedegetni mindet. Igaz jó kis derék egyengető torna.


    Gitta! Most már csak ne legyen nagy komoly hideg tél. Mert igaz hogy meg van a téli tüzelő, de ha nagyon hideg lesz sok fogy belőle. Én legalábbis nagyon nem szeretek fagyoskodni. Nagyon hozzászoktunk a távfűtéshez.


    Mollyka! Régen jártál erre. Sok tennivaló van még nálatok is a kiskertben?


    Julika! Régen írtál a cicákról? Mi ujság a két kis örökmozgóval?


    Manyuska! Ezek szerint nem sikerül még mindig belépned. sajnálom.


    Mindenkinek további szép napot kívánok!


     

  3. 2017. október 6. 08:0377824.

    Mikor indultok?

    előzmény:
    totyogoka (77813)
    2017-10-04  09:16
  4. 2017. október 6. 08:0177823.

    Marcsi én sem tudok úszni csak pár csapást de csak akkor ha leér a lábamSzerencsére a gyerekeimet anno beírattam úszó suliba meg az uncsikat is.Ők nagyon jól úsznak Apus is jól úszott csak én vagyok ilyen béna.

    előzmény:
    totyogoka (77819)
    2017-10-05  14:34
  5. 2017. október 6. 07:5877822.

    Rózsa minden napra jut egy kis tornama a levelek alatt is újra kezdema levelek és a dió is potyognem akarnak külön válni.

    előzmény:
    rozsaanyu (77820)
    2017-10-05  21:19
  6. 2017. október 6. 07:5677821.

    Sziasztok vidám ébredést.


    Kezd vacak idő lenni kicsit borús felénk az idő.Pedig ma megint leveleket kell gereblyéznem.Ma bevásárolok az unoka tesóméknak ez minden pénteki program,aztán intézem a saját dolgaimat.Holnap a gyerekekkel mi is megyünk fürdőbe igaz csak ide Ráckevére de az is jó lesz egy kicsit áztatni magunkat.Meg kimozdulni ebből a mókuskerékből.Mindenkinem gondtalan hétvégét kívánok.

  7. 2017. október 5. 21:1977820.

    Szép jó estét!


    Sikerült korábban jönnöm. A Marci orvosi papírjait rendszereztem 2009-től napjainkig. Nem volt könnyű feladat.


    Disznótoros, főtt krumpli és spenót volt a mai menü. Vasalni is kéne, de marad holnapra.


    Valcsi!


    Sikerült összeszedni a diót, vagy folyamatosan potyog?


    Marcsi!


    Megint nem figyeltem a programot. Nekem sem ártott volna meg a gyaloglás.


    Képfelrakás nekem sem megy.


    További szép estét, jó éjszakát kívánok, szeretettel.


     

  8. 2017. október 5. 14:3477819.

    Szép napot Mindenkinek!


     


    Tegnap Idősek napja volt a kerületben. Jó kis operett gála volt a műsor. igaz elfáradtam a nap végére , de jó volt a régi klubtagokkal kollégákkal találkozni. 


    Ma meg kutyaharapást a szőrével gyógyítottuk, mert ma van a gyaloglás világnapja így végig sétáltunk  Duna parton kb 3,5 kmt. Ez önmagában nem nagy táv de ha azt vesszük, hogy a mozgássérültekkel közösen csináltuk és tartani kellett az Ő tempójukat - hát nagyon elfáradtam. A végállomás az egyik kerületi nyugdíjas klub volt ahol bundás kenyérrel és forró gyümölcsteával vártak . Apust ilyenekre nem tudom rábeszélni ő nem is jött velünk. Pedig a gyaloglás rá is ráfért volna.


    Még az idő is kegyes volt hozzánk mert ha a nap nem is sütött száz ágra de nem esett az eső sem.


    Valika! Én úszni nem tudok , viszont a gyógyvízben való ücsörgést szeretem. Teréz anya barátnőmmel megyünk kettecskén majd meglátjuk milyen lesz. Apus meg egy napra el megy Brüsszelbe körül néz. Reggel megy este jön. 


    Gitta! Helyén a tüzelő, biztonságban a zsindely, a többi meg majd adja magát. Tavaszig csak lesz megbízható mester.


    Rózsa! A mi Buksinknak a porszívó meg a partfis a mumus. Mindig megugatja!


     


    Mindenkinek nagyon kellemes további napot kívánok!

  9. 2017. október 5. 07:3177818.

    Sziasztok vidám napot.


    Gittám jót nevettem itt magamban az embereden vannak az embernek elszólásai.Az jó hogy most már nyugodtabban nézel a tél elé ha lehet hinni az időjósoknak nagyon változékony tél elé nézünk.


    Marcsi de jó lesz nektek a fürdőzés kicsit irigykedem 


    Rózsa láttam én is a filmet és mikor szedtem a diót nekem is eszembe jutott pont mint neked magamban meg is mosolyogtam a dolgot.


    Erzsike lassan a fejedre nőnek az unokák szalad az idő most születtek.Boldog szülinapot kívánok én is és jó kis bulit a gyerekeknek.


    Molly sajnálom a cicákat felénk is volt olyan év mikor valaki a kutyákat cicákat megmérgezte sőt le is savazta a cicákat,  sosem jöttünk rá csak sejtettük hogy ki volt.Vannak ilyen emberek.De az is lehet hogy az erdőgazdaság csinált rágcsáló írtást és sajna ilyenkor a kóbor cicák is áldozatul esnek erre nem gondoltatók,?


    Lányok még mindig nem lehet képet felrakni pedig most ügyködtem én is szívesen felraktam volna a képeket

  10. 2017. október 5. 00:2977817.

    Gittám!


    Az én Gyuri papagájom is beszari. Még csak be sem hozhatom a szobába a tollseprűt, mert összetöri magát ijedtében. Vagy kiviszem, vagy letakarom, amikor takarítok.


    Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat!


    u.i.: Sokat gondolok elhunyt Topicbarátnőinkre!!! Vajh, mi lehet kiszunyIldi Unokájával?   Szerintem már anyuka  lehet.

    előzmény:
    dundori (77816)
    2017-10-04  21:13
  11. 2017. október 4. 21:1377816.

    Kedves Barátok, Mindenki!


    Ahogy Zsóka mondaná, csak egy pillangóra ugrottam be (ezt is milyen régen olvashattuk...?). A fa a helyére került már szombaton, a zsindely is a garázsban várja a tavaszt. Én meg várok még mindig egy korrekt tetőfedőt...


    Már idén nem sokat agyalok ezen, abban bízom, hogy a tél folyamán majd sikerül találni, de jelen állapotomban már az is megnyugtat, hogy az anyag itt van a házamban. Képzeljétek, ma rakta le az ember (Valika drága, nem az én "emberem"! Ettől jót nevettem magamban, mert mint írtam elég nagy alkoholista, fiam korombeli, de dolgozik, mint a gép). Aztán átgondoltam, nem nagyon nevetni való a férfi, intézetben nőtt fel, lehet, még a 8 osztálya sincs meg. Amikor még a szomszédom albérlője volt, sokkal fiatalabb (úgy 15 évvel ezelőtt), egy nagyon jóképű, bivaly erős fiatal srác volt. Mint mondtam, fiam korú. Mostanra az ereje még megmaradt, de a kinézetén látszik, hogy bizony annyit ihat, amennyire lehetősége van. Sajnálatos. 


    A valóság az, hogy ezt a mai melót nem szivesen bíztam volna sem a fiamra, sem a lakómra, mert lássuk be: 2 tonna anyagot kellett lehordani, amit a fiam egyszer már áthordott a kamionból, elhiszem, hogy szive szerint letakarta volna tavaszig. Én meg inkább kifizettem, hogy biztos helyen legyen, így vagyok nyugodt. A fiamnak meg sem említettem, a menyem jött a kiskutyáért, kérdezte, ki ez az ember? Mondtam neki, hogy egy fizetett munkás, aki azt csinálja, amit látsz. Nem volt komment.


    Ahhoz képest, hogy egy pillangóra jöttem, elég sokáig maradtam, ideje bevetni magam a fürdőbe, aztán a szép tiszta hálószobámba, mert ma azon "élvezkedtem", hogy minél tisztább és lakhatóbb legyen. Szegény kutyusunk, aki onnan eleve ki van tiltva, és ismeretlen takarító alkalmatossággal találkozott......, látni kellett volna, mert egyébként egy tündér, de beszari kiskutya.

    előzmény:
    totyogoka (77804)
    2017-10-02  19:16
  12. 2017. október 4. 17:4677815.

    Marcsi!


    Már miért haragudnék meg??? Addig jó, ameddig tudunk viccelődni. Köszönöm a helyreigazítást.


    Valcsi! A Hippolit a lakáj c. filmben van az, hogy a feleséggel szedegetteti az edzőnő a papírgalacsinokat. Fogyókúra gyanánt. Látod? A természet megadja, hogy mozogj. Szedegeted a diót.


    Mai feladatom a Marci orvosi papírjainak időrendi sorba rakása, 2010. évtől napjainkig. Mit ne mondjak. Már unom. Jöttem kikapcsolódni.


    Még lesz jó idő. Most nincs.


    Szalontüdőt vacsorázunk. Marci a Bosnyák téri piac kifőzdéjéből hozta. Hiszetek-e? Finom!


    Ma - eddig - nyugis nap van. Ez annak köszönhető, hogy Marcinak 'dolgozom".


    Mindenkinek kellemes estét kívánok!

    előzmény:
    totyogoka (77813)
    2017-10-04  09:16
  13. 2017. október 4. 09:2577814.

    Sziasztok szép napot!


     


    Tegnap itt is esett az eső de most már süt a nap és nincs is annyira hűvös. Írigykedem kicsit mert volt kolléganőmék akik szintén nagy Görög imádók most vannak kint és remek az idejük ott nem fáznak sőt fürdenek a tengerben, látom a web kamerán hogy milyen jó nekik. Azért még talán sikerül az idén egy kis ( nagy ) görög bulin részt venni , igaz nem a tengerparton hanem itt Pesten. Az egyik legjobb idegenvezető akivel eddig Görög honban találkoztunk visszavonul és egy hatalmas búcsú bulit tartanak neki. Már folyik a szervezkedés és remélem ott tudunk majd mi is lenni.


    Valika! Minden lassabban megy már hiába akarjuk úgy csinálni mint régen. Sokszor eszembe jut , hogy dolgoztunk gyereket neveltünk, háztartást vezettünk  ( külső segítség nélkül)mégis több időnk jutott mindenre. 


    Julika! Ügyesek voltatok , gratulálok a 2. helyezéshez és a finom pörkölthöz! 


    Mindenkinek kellemes napot kívánok!

  14. 2017. október 4. 09:1677813.

    Szia Rózsa!


     


    Egy vicc jutott az eszembe a beírásodról! ( Kérlek ne haragudj meg de tényleg olyan jót röhögtem, mert szinte egy időben jelent meg a facebookon  a vicc és az nlc-n a te beírásod)


    Vicc:– Igaz-e, hogy Moszkvában a Lenin téren Volvókat osztogatnak?– A hír igaz – közli a jereváni rádió –, azzal az apró korrekcióval, hogy nem Moszkvában, hanem Leningrádban, nem a Lenin téren, hanem a Moszkva téren, nem Volvókat, hanem Volgákat, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak.


    idézem a beírásodból:


    Kincsike!


    Sok-sok szeretettel köszöntöm Danikát, 2 éves születésnapja alkalmából


    Marcsi!


    Már készülsz, két napra? Kívánom, hogy érezzétek majd jól magatokat.


    A Te bírásodra válasz: A hír igaz csak :


    Nem Danikának hanem Gergőkének van a szülinapja ,


    Én meg  nem 2 napra hanem 5 napra utazom el.


     



     

    előzmény:
    rozsaanyu (77810)
    2017-10-04  00:53
  15. 2017. október 4. 07:1777812.

    Sziasztok már én is unom ezt a ráncfelvarrást.


    Tegnap égetős nap lett volna de nálunk csepergett az eső elmaradt.Diót szedegettem még van sok a rossz benne piszok sokat kell hajolgatniNagyon sok a kinti munka nehezen haladok 


    Mindenkinek eredményes nyugis napot kívánok.

  16. 2017. október 4. 00:5877811.

    u.i.: MIKOR FEJEZŐDIK BE A RÁNCFELVARRÁS??????? Szeretném már látni az Unokákat, Barátosnékat. Szeretném megmutatni az én 3 unokámat is.

    előzmény:
    rozsaanyu (77810)
    2017-10-04  00:53
  17. 2017. október 4. 00:5377810.

    Kincsike!


    Sok-sok szeretettel köszöntöm Danikát, 2 éves születésnapja alkalmából.


    Nálunk nagyon lájtosan, de megy a fűtés. 20 C van a szobában.


    Julika!


    Örömmel olvastalak. Sajnos én nem láttam azt a TV-híradót.


    Marcsi!


    Már készülsz, két napra? Kívánom, hogy érezzétek majd jól magatokat.


    Nem tudok addig elaludni, soha, ameddig mosatlan van a mosogatóban. Marci gondoskodik, hogy ilyenkorra is maradjon tennivalóm. Már túl vagyok rajta. Megyek aludni.


    Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat!


     

    előzmény:
    Picivirág1 (77809)
    2017-10-03  20:22
  18. 2017. október 3. 20:2277809.

    Szervusztok!


    Nagyon szoros a napirenden mert heti 3 alakalommal Békésre megyünk a fürdőbe. Utána meg olyan fáradt vagyok, hogy semmihez nincsen kedvem. De nagyon nagyon jó a tangentor, a vizi torna. vasárnap Mihály napi vígság volt a műv. házban, a kézimunka klub is benevezett a birkafőző versenybe, másodikok lettünk. valami isteni paprikást főzött az Ica, volt dajka nénim. kertezek is, elültettem a tavaszi virágokat, behoztam a hatalmas jukkát...ennyi..elég is volt. Holnap megint megyünk. 


    Már milyen nagy legény Erzsike unokája...most született..de így van jól, nőjenek, csak közben mi meg öregszünk

  19. 2017. október 3. 19:4177808.

    Marcsika  köszi kisunokám köszöntését.


    Nálunk is  esik az  eső és láss csodát délután  elkezdtek melegedni  a radiátorok ,itt sem melegek csak langyosak  de  ez  is  jól  esik .


    előzmény:
    totyogoka (77807)
    2017-10-03  19:19
  20. 2017. október 3. 19:1977807.

    Szép estét!


     


    El ment a mai napom is  gyorsan. ( És még megy a mosógép most is) . Dél óta esik az eső . Utálom az ilyen szottyos időt. egész nap fáj ég a gyomrom. sajnos megint vashiányos vagyok és ahhoz hogy felszívódjon a vas abba kellett hagynom a reflux gyógyszerem de így meg nem jó mert nagyon  piszkálja  a sav a gyomrom. 


    Ma már pakolgatok a bőröndbe is mert vasárnap reggel indulunk és igaz csak 5 nap lesz de ez is kell meg az is kell így hol be rakok egy darabot hol kiveszek a csomagból valamit. Majd az lesz a vége hogy az marad itthon ami fontos lenne. 


    Kincsike! Isten éltesse a kis unokádat! Boldog Születésnapot kívánok neki.Nálunk van fűtés és jól is esik. Igaz éppen csak hogy langyos a radiátor de még sincs olyan vad hideg. Főleg fürdés után esik jól hogy nincs cidri.


     


    Mindenkinek további kellemes napot kívánok!


     

  21. 2017. október 3. 12:0977806.

    legyen szép  napotok 


    Szombaton voltunk a telken de még mindig  nem végeztünk mert délután ismerösök jöttek és jot  beszélgettünk.Megint sötét volt mire haza  indultunk .Ahogy  az  idő  engedi  na  meg  a pénztárcánk megyünk .


    Ma  van   Gergőnek  a születésnapja  2  éves a kis drágánk majd  szombaton  ünnepelünk együtt  tartjuk  a  két  babócának .


    Ma  nem fóztem mert tegnapról  maradt  húsleves  sok sok  zöldséggel  aminek ma elkell  fogyni .


    Valika mi  is  nagyon egymáshoz  vagyunk  nőve .A munkahelyünk  is egy  helyen volt  csak más  más  beosztásbe .Már  10  éve hogy itthon vagyunk  nyugdijba  .Sajnos  2008  óta  ugymond  nyaralni  nem  voltunk  akkor  voltunk Tunéziába  de sajnos  azóta nem jött  össze  .


    Nálunk még nincs fűtés  bizony  egy  lájtos  azért  jól esne .


    Szeretettel  gondoltam mindannyiotokra .


    Julikát láttam  egy  pillanatra  a TV  hiradóba  vasárnap a lakhelyén valami összejövetelről adott hírt a TV  birkapaprikás  főzés  volt  társasággal .


     

    előzmény:
    totyogoka (77804)
    2017-10-02  19:16
  22. 2017. október 2. 21:2077805.

    Szép estét!


    Valcsi! Úgy tudok belépni, hogy ki sem lépek. Helyén van a topicnevem és a jelszó is, csak kattintani kell. Képeket engedi feltölteni, csak éppen nem jelenik meg, az üzenet elküldése után.


    Marcsi!


    Régen is volt mindenkinek problémája, mégis jobb volt a topic élet. Azt ígérhetem, hogy ameddig lehet, itt maradok.


    Ma Áginál voltam ügyeletes. Elmentem érte az iskolába. Majd a játszótéren töltöttünk egy kis időt. Nagyon szép idő volt.


    Főztem mákos tésztát, azt vittem az Áginak is. Jóízűen ette, de hagyott az "Anyájának" is. Marci küldött egy tábla epre csokit. Azt az Ági maradék nélkül elfogyasztotta. Jót játszottunk. A szokásos kutyás játékot. Rengeteg plüss állata van. Azokat kell megvásárolnom és ellátni, sétáltatni. Meg Ő is kiskutya. Sokat kell vinni sétálni. Jól elfáradtam. Nem régen értem haza.


    Mindenki hiányzik, aki nincs itt!!!! SorbetE. mikor járt erre?


    Elnyúlok. Jó éjszakát szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat!

    előzmény:
    totyogoka (77804)
    2017-10-02  19:16
  23. 2017. október 2. 19:1677804.

    Szép estét Mindenkinek!


     


    Nem vesztem el csak dolgom volt. Igaz az én dolgaim sokkal kisebbek mint itt sokotóknak a topikon, de én azokat nem intézhetem csak a sajátomat. Szinte egész nap úton voltam. Jól elfáradtam.


    Most egy kis pályázati anyagon dolgozom a régi kis falucskámról írok egy történetet és október 9.-e a leadási határidő. Lassan már össze állt a történet csak még hanganyaggal kell kiegészíteni. Nincs tétje a dolognak de jól esik az emlékezés és egy kicsit tornáztatom az agytekervényeimet is.


    Valika! Én sokat mentem régen Apus nélkül is üdülni kirándulni főleg az Idősekkel a klubbal. Sok barátság még onnan maradt meg .Sok helyre szeretnék még eljutni mert úgy érzem amit látok tapasztalok azt nem veszi el Tőlem senki. Szálláshelyek közül mindig az egyszerűbbet választom mert az csak pár éjszakára szól és a látnivaló az aminek meg kell maradni bennem .


    Rózsa! Ha figyelmesen visszaolvasol akkor látnod kellene , hogy amikor nem voltál akkor is előfordult hogy napokig sem volt beírás a topikon. Én már unom állandóan ismételni, hogy mindenki hiányzik aki nincs itt de ha nem jön beírni annak oka van.Majd jön holnap vagy azután. A topiknak pontosan az a lényege , hogy akkor jövünk amikor akarunk és főleg amikor tudunk. Én igyekszem a végsőkig kitartani és ha van időm és főleg hangulatom akkor jövök. De ez nem megy parancsszóra . Amikor régen a postás hozta még a leveleket akkor sem volt minden nap a postaládában levél hiába lestük a postást.


    Gitta! Bízom benne , hogy a tüzelőd már a helyére került és emiatt már nem kell nyugtalankodnod. állítólag jön most egy pár kellemetlen esős nap. Csak reménykedem , hogy a jövő hét elején amikor is Hévízen leszünk Teréz anya barátnőmmel jó időt fogunk ki.


    Kincsike! sikerült betakarítani a termést a telekről?


    Mollyka! a kicsi kocsitok be vált?


    Manyuska! Nem sikerül belépned?


    Mindenkinek szép álmokat , jó éjszakát kívánok!


     


     

  24. 2017. október 2. 07:1677803.

    Sziasztok szép nyugodt hetet.


    Gittám sajnos mindig van min bosszankodni semmi sem úgy jön össze ahogy az ember lánya szeretné.De látod mégis megjött a fa az embered is előbb utóbb odaér,én is várok egy mesterembert ides- tova fél éve remélem tavaszra ide ér ígérgetni ő is tud.Felénk is problémás embert találni aki jönne azt nem tudjuk megfizetni .


    Rózsa örülök hogy be tudsz jelentkezni és kicsit talán nyugisabb a helyzet nálatok.


    Marcsi jó hogy neked mindig van egy kis társaságod akivel ki tudsz mozdulni,most látom hogy mi mennyire csak együtt mentünk sose mentem nélküle sehová ő sem nincs is facér barátom,házaspárokkal meg már nem megyek sehová.


    Molly remélem a kertem végre olyan lesz amilyet mindig szerettem volna az elmúlt években nem volt időm sokat foglalkozni vele.Apussal elterveztük ha itthon leszünk akkor végre mindent rendbe teszünk.


    Sorbet Erzsike merre jársz????????????????????


    Kincsike a kert gondozása akkor is fárasztó ha helyben van ha meg utazni kell az még nagyobb srapa.


    Mazsola Marimama hogy van?


    Julika nagyon jó kis hobbit találtál és így jó kis közösségbe jársz,szépek a munkáid.


    Megvagy remélem megvagy te is látom a klubodban is zajlik az élet,nálatok is mindig történik valami.


    Manyuska gondolom most megint beindult az üzlet és sokat kell menned.A nyáron kicsit te is feltöltődtél.


    Képeket még mindig nem lehet feltenni nem is értem most mi a csudát akarnak változtatni ,nagyon nem sikerül nekik.

  25. 2017. október 2. 00:3477802.

    Ilyen riasztó vagyok? Amióta újból jövök, alig jöttök.


    Gitta! Nagyon sokat kívánsz magadtól!!!!!! Nem ártana kicsit visszafogni a terhelésed!!!!


    Ma itt volt a Bálint és a Kristóf. Nagyon sajnálom, hogy nem tudok képet feltenni.


    Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat!

    előzmény:
    dundori (77801)
    2017-10-01  19:35

Címlap

top