Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2017. szeptember 15. 20:2477726.

    Szervusztok Barátok!


    Nekem azt mutatja a belépési linkem, hogy le vagyok tiltva. Ehhez képest, sokadszori próbálkozás után úgy látszik, hogy mégsem. De megvallom őszintén, a sokszori próbálkozás nem az én világom, ehhez vagy újra kellene születnem, vagy valami csoda kellene, hogy történjen velem.


    A lényeg a lényeg: jelenleg itt vagyok. Nagyon nem olvastam vissza, mert kb. 5-kor vitték el a kutyát az Adél untokámmal együtt, majd kimentem szilvát szedni, sikerült is vagy 20 kg-ot. Bejöttem, mert volt egy fontos telefonom (a nővérem ma volt kontroll vizsgálaton), miközben lefogyott a kártyámról a pénz. Gyorsan kiszaladtam ismét, leszedtem kb. ismét 20 kg szilvát, mire rámsötétedett. Feltöltöttem a telefonomat - pénzzel - felhívtam a nővéremet, eltelt az idő. Mire letettük, hívott a Zsuzsi barátnőm, akivel most azért hagytuk abba, mert neki meg a vezetékes akkuja merült le. 


    Itt az este - mondhatni a késő este - és én még most fogok vacsizni, fürdeni, és alig várom, hogy ágyba kerüljek, mert holnap hajnalban kelnem kell, mert a kisházban van főzni valóm, ami egy egész napos meló, nem is könnyű fizikailag - egyedül.  Éjjel nem aludtam jól, sőt mondhatom, az egész hetem olyan "félkómában" telt, sem étvágyam, sem életkedvem, kicsit sűrűn látogattam még a mai napon is a mellékhelyiséget.


    Na de semmi gond, egyszercsak minden megoldódik így, vagy úgy.


    Bocsi, hogy nem reagálok mások írására, de ehhez most tényleg nincs már semmi energiám. Hogy mégis adtam életjelet, az azért van, hogy lássátok, valamilyen úton-módon mégiscsak sikerült belépnem.


    Remélem a legközelebbi próbálkozáskor is sikerülni fog.

  2. 2017. szeptember 15. 20:1077725.

    ó  egyböl  beengedett 


    Legyen  szép  estétek 


    Valika  biztos  szép lesz a virágos kerted .


    Rózsát  tegnap  és ma  is láttam  a facén remélem jól  van .


    Képzeljétek  ma  csengetett  a postás  és  mit  hozott  a  fiamnak  a brifkoját  .Budaörsön egy levélszekrénybe


    dobták  be  és a posta küldte  meg  neki .Az összes igazolványa megvan kivéve a pénzt  ami  nem kevés volt  .


    Az igazolványainak potlása már megtörtént.  Na öröm  a családba .


    Olvastam  Julikáék milyen jó talin voltak a  képeket megszerettem volna  nézni de  azt privátba  küldték ,


    Ha  reggel nem esik megyünk a telekre .


    Vigyázzatok magatokra szeretettel  gondoltam Mindannyiotokra .



     

  3. 2017. szeptember 14. 15:4777724.

    Sziasztok!


    Jéééééééé! Én sem vagyok kitiltva!!!!!!!!!


    Nem vagyok egyedül, Buksi Úr is itt vendégeskedik nálam egészen vasárnapig. Süt a nap de fúj a szél és az néha kellemetlenül a Dunáról fúj. Viszont jól esett a séta és még megyünk is ma még vagy kétszer. Minden szag illat izgatja szimatol  mint egy nyomozó kutya. 


    Délelőtt főztem is na nem nagy dolgokat krumplis tésztát meg tojásos levest. ( Húsmentes nap van )


    Valika! Olyan okosan csinálod , hogy elfoglalod magad. Szép lesz a virágos kerted biztosan. jajj a gyöngyvirág! Egyik kedvenc virágom de nagyon el tud terjedni. Gyerek koromban mindig volt a kertünkben és tavasszal mindig vittünk be vázába a szobákba is. Olyan illata volt hogy ihaj.


     


    Mindenkinek további kellemes napot kívánok!

  4. 2017. szeptember 14. 09:4977723.

    Sziasztok.Na ma nem voltam kitiltvaKicsit bejöttem kertezem a virágos kertemet tervezem újra.Kiszedek átültetek stb.Jól megizzadtam a gyöngyvirág beszőtte alig bírom felásniKávészünet aztán folyt köv. Tegnap egész nap nem volt gáz persze elfelejtettem és dühöngtem hogy tönkre ment a bojler nem volt melegvíz. Kicsit szeles az idő felénk de az előbb kisütött a nap Mindenkinek szép napot sziasztok.

  5. 2017. szeptember 13. 10:5877722.

    Szép napot!


     


    tegnap nagyon kimérgelődtem magam! Olyan sokszor próbáltam belépni és mindig azt írta , hogy a főrumról le vagyok tiltva. De még olyan helyet se találtam , hogy levél a moderátornak mint régen volt. 


    Így aztán mikor sikerült végre belépnem akkor önző módon szélbe kiálltottam a mérgemet :)  Még jó hogy mostanra már elmúlt. ma megint a sokadik probálkozásom.Gitta is hívott telefonon, hogy nem tud belépni, pedig volna mit írni főleg megvagyoknak örült nagyon , hogy végre meg vagy!


    Minden kedves Topik társnak köszönöm a köszöntést! Aranyosak vagytok! Sok köszöntést kaptam emailban sms.-ben és a facebookon is de a telefon is egész nap csörgött!


    ma megyek a klubba névnapozni ahova viszek egy kis sós sütit, mások édeset hoznak.


    Én egy nagyon egyszerű de finom sósat készítettem, talán Julika meg is csinálod ha olvasod. 


    Bolti leveles tésztából van az alap recept ( Pennys 6 különálló téglalap van benne) Minden lapot 8 részre kis kockákra vágtam és a következő töltelékből tettem mindegyik lapocskára egy kis kanálkával:


    Kevés besamell mártás , bele egy evőkanálnyi spenót fokhagyma , feta sajt kevés darált sonka 1 tojás sárgája. összekeverve úgy hogy a feta ne törjön nagyon össze. Aztán a kis kockákat félbe hajtogattam és villával lenyomkodtam a széleket, hogy ne follyon ki a töltelék. Finom  a török burekre hasonlít az íze.


    Sajnos képet nem enged felrakni ez a dög!


    Apró pogácsákat is viszek be, sokan vagyunk így legalább kóstolónyi jusson mindenkinek!


    További szép napot mindenkinek!

  6. 2017. szeptember 13. 04:0677721.

    Persze, hogy nem sikerült... 

    előzmény:
    molly49 (77720)
    2017-09-13  04:05
  7. 2017. szeptember 13. 04:0577720.

    Jó reggelt mindenkinek!


    Egyetértek az előttem szólóval! Nagyon uncsi már ez a sok "újítás"! 


    De ha már újítanak, lehetne több kifejező szmájli, jobb lehetőség a fotók felrakására...


     


    Totyika, itt is köszöntelek, boldog névnapot kívánok! 


     


    Valamint minden Máriának szép névnapot kívánok! 


     


    Ma szüretelni megyünk anyósomékhoz 


    Péntekre szép programom van Esztergomba mennék régi kollégákkal találkozni,


    de csak akkor, ha nem esik az eső...


    Most megkísérelek fotót csatolni...


     


     


     

    előzmény:
    totyogoka (77718)
    2017-09-12  20:07
  8. 2017. szeptember 12. 20:2777719.

    Marcsi!


    Ki kell lépni, ott jobb oldalt, fönn... és vissza, akkor simán beenged. Ilyen cseles

    előzmény:
    totyogoka (77718)
    2017-09-12  20:07
  9. 2017. szeptember 12. 20:0777718.

     


    Édes Drága Moderátor!!!!!!!!!!!!!


     


    Mikor lesz már vége ennek az újításnak?????????????? 


    Egyre rosszabb belépni szinte lehetetlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Köszönjük a változtatást de nem kérjük!!!!!!!!!!!


    Kb 15. próbálkozásra is azt írta ki hogy a fórumból ki vagyok tiltva!!!!!!!!!!!!!!!!


     


    Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!

  10. 2017. szeptember 12. 10:2877717.

    Legyen szép napotok a bánatos  idő  ellenére.


    Mi  három topiktalin voltunk 


    Révfülöp ,Solt,Cserkeszöllő


    Mind három alkalommal jól éreztük  magunkat élmény volt megismerni  Benneteket .


  11. 2017. szeptember 12. 10:2277716.

    Ildikó   Marimamának  légy  kedves  átadni  jókivánságainkat 


    névnapja alkalmából


  12. 2017. szeptember 12. 10:2177715.

    Marcsi !


    Névnapodon szeretettel köszöntünk 


  13. 2017. szeptember 12. 10:1777714.

    Marcsika!


    Boldog névnapot kívánok!!!!

    előzmény:
    totyogoka (77713)
    2017-09-12  09:23
  14. 2017. szeptember 12. 09:2377713.

    Szép napot!


    Én is nehezen tudtam belépni és én ki is ki vagyok tiltva ezt írta ki , aztán kiléptem beléptem és sikerült ide érnem.


    Valika! Köszönöm a névnapi köszöntést! A mai napom ebből áll. Telefonok, üzenetek sms-ek.Jól esik hogy ennyien gondolnak rám.


    Csernák Marikának én is kívánok boldog névnapot jó egészséget!


    Ma nem töröm össze magam munka szempontjából, délután tornázni megyek ide a közelbe aztán nagyjából ennyi lesz az előre eltervezett program.


    Julika! Révfülöpön még nagyon sokan voltunk. Szinte mindenki új volt! talán egy páran találkoztunk már személyesen is itt Pesten a Duna  Park kávéházban de akkor még az 50 felettiek topikjával közösen voltunk. Ismertem már akkor Levát Valcsit , kaposvári Évikét , kiszuny Ildit, Csernák Marikát. Szép idők voltak azok.


    Mindenkinek további szép napot kívánok!

  15. 2017. szeptember 12. 08:1577712.

    Név jelentése:
    "Csepp a tengerben" vagy "Keserűség" vagy "Úrnő"

    Név eredete:
    Héber-görög-latin eredetű

    előzmény:
    precon (77711)
    2017-09-12  08:13
  16. 2017. szeptember 12. 08:1377711.

    Sziasztok.Nagyon nehéz belépni le voltam tiltva


    Marcsikának boldog Névnapot.És Marimamának is.


     


    Név elemzése:
    A Mária név olyan személyiség kialakulását támogatja, akinek fontos, hogy másoknak segíthessen, és vágyik arra, hogy másokat megértsen. Ugyanakkor túl könnyen és túlságosan is belefolyik mások problémáiba. Fontos számára a család és az otthon, és ebben a közösségben a harmónia és az egyensúly, melynek megteremtésére, valamint annak fenntartására tökéletesen alkalmas. Szereti a gyerekeket, és szinte soha nem utasítja vissza a segítséget, ha azt tapasztalja, hogy egy gyermeknek törődésre van szüksége.

    Becenevek:
    Marika, Marica, Mari, Mariska, Marcsi, Marcsika, Marcsa, Ria, Riácska, Marica, Manci, Manyi, Mici, Maja, Mara

  17. 2017. szeptember 11. 19:2577710.

    Marcsika!


    Nekem meg egy életre szólóan emélkezetes volt a Révfülöpi találkozó!!!!!El voltam ájulva a szervezéstől...nagyon élveztem a közös sétát, a műsort, a vetélködedőt--én akkor senkit sem ismertem ....nem is akartam menni...Marika kapacitált és nem bántam meg. Gittával való találkozás nekem csalódás volt. Ott ültünk kint a mikor megérkezett...azt hittem tárt karokkal szalad felénk de csak a barátnőjével pakolt ki, köszönt, bemutatkozott...az írásai alapján sokkal barátságosabbra számítottam. Ők  egy külön kaszt voltak, egyforma ruhában. olyan megközelethetetlenek voltak..zárt egységet alkottak. Ezzel nem is volt semmi bajom, hiszen nekem is volt, van, testi leki barátnőm...valami sérelem érte, arra emlékszem, mondta is,  a szobába jött be,  de én semmit sem értettem belőle...A soproni találkozás már nagyon kellemes volt vele. meghívott az otthonába, olyan jó volt beszélgetni a férjével...az olyan meghitt volt. Látjátk, ahányan vagyunk annyi féleként élünk meg dolgokat. De nagyon szeretni való minden tag, ezt bizonyathatom

    előzmény:
    totyogoka (77699)
    2017-09-11  07:57
  18. 2017. szeptember 11. 17:4077709.

    Sziasztok!


     


    Be akartam lépni a délután folyamán és többször is azt írta ki a Fórumból tiltva vagy!


    Na ez szép! Most mégis megkegyelmezett a Kedves NLC. Már napok óta variálnak megint!


     


    Valika! Olyan jó volt olvasni a hozzászólásaidat! Az a Lellei tali az utolsó előtti volt amikor még Évike is ott volt meg Zsóka is. Az utolsón már csak Te , Rózsa, Gyöngyös, Gitta Mi Apussal meg a Bandi voltunk. Apussal négyesben mentünk el az Évike sírjához. Valami miatt én is nagyon kötődtem Évikéhez és azóta már kétszer felkerestem a nyughelyét. Ő olyan kis kedves aranyos jó lekű ember volt aki soha senkit meg nem bántott volna.


    Persze fényképet most sem enged felrakni ez a vacakság!

    előzmény:
    precon (77708)
    2017-09-11  08:47
  19. 2017. szeptember 11. 08:4777708.

    Mindenkire gondolok egy nagy ölelés mindenkinek megyek és rendezem a soraimat muszáj összekapnom magam mert nagyon elhanyagoltam mindent.Sajnos semmi nem érdekelt és most ébredtem rá hogy nem mehet ez így tovább.A szeretteim kicsit felráztak,a rokonok is rám pirítottak hogy ideje talpra állni.Apussal minden nap beszélgetek éjjel nappal velem van és marad is.De a munkákat nekem kell elvégeznem haragudna hogy ennyire elhagytam magam.

  20. 2017. szeptember 11. 08:3977707.

    volt masszás is?kicsit kipihented magad?

    előzmény:
    manyuska7 (77697)
    2017-09-10  12:49
  21. 2017. szeptember 11. 08:3877706.

    Nagyon elhanyagolsz minket pedig én is sokat gondolok rád,már arra gondoltam lemegyek és beiratkozom a klubbotokba és akkori


    találkozunk.Igaz táncolni biztos nem fogok meg szavalni sem

    előzmény:
    megvagyok (77692)
    2017-09-09  11:28
  22. 2017. szeptember 11. 08:3577705.

    Julika érdekesek ezek a különféle szertartások,és sokszor nézem a TV-ben is menyire magával tudja ragadni az embereket.

    előzmény:
    Picivirág1 (77695)
    2017-09-10  08:27
  23. 2017. szeptember 11. 08:3477704.

    Velünk Évike meg Ildikó őket is akkor láttam először

    előzmény:
    totyogoka (77699)
    2017-09-11  07:57
  24. 2017. szeptember 11. 08:3277703.

    Gittám ott mindenki új volt én Kincsikéékkel a liftben találkoztam szemeztünk és találgattuk hogy ismerősek vagyunk-e a végén én kérdeztem rájuk hogy nem-e a talira jöttek?akkor láttuk először egymást

    előzmény:
    dundori (77698)
    2017-09-10  18:22
  25. 2017. szeptember 11. 08:2877702.

    Rózsa valahogy be kellene nézned neked is 

Címlap

top