Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2017. szeptember 11. 08:2777701.

    Hű a képeket nem engedi az NLC

  2. 2017. szeptember 11. 08:2677700.

    Sziasztok vidám hetet.


    Marcsi az első tali mindenkinek idegen volt,hisz akkor találkoztunk igazán mindenkivel.Nagy izgalom járt vele és nagyon jól megszervezted.Nekem az első este kimaradt mert iszonyú fejfájásom volt és felmentünk aludni.Pedig nagyon készültem mindenkinek egy kis meglepivel. Ülésrendet meg nem is lehetett volna csinálni hisz nem ismertük egymást A vetélkedő nagyon jó volt apus sokáig emlegette.Nekem még mindig megvan a poharam a kocsiban amit kaptunk tőled Mindegyik tali nekünk nagyon jó volt mindegyik másért.Soltot apus nagyon sajnálta hogy nem tudott jönni de hivatalos elfoglaltsága volt így az unokám élvezte.Az utolsó tali nekem nagyon szép emlék marad mivel éreztem hogy Évikével utoljára találkozom,vele maradtam addig míg a családja megjött,és velük is beszélgettünk,nagyon szorosan ölelgettük egymást .Vele valahogy különleges kötelékem volt .Mindenki benne van a szívemben hiányoznak a személyes találkozók de tudomásul veszem hogy másnak nincs rá igénye.Biztos hogy minden talin volt ami nem úgy sikerült mint ahogy a szervező szerette volna én csak a szépre emlékszem.

  3. 2017. szeptember 11. 07:5777699.

    Szép napot!


    Bár  kicsit borongósan indul, de szóltak előre , hogy most egy kis lehülés jön.nem túl sok mindent terveztem mára, abból se biztos hogy lesznek megvalósult dolgok.


    Gitta! megdöbbenve olvasom, hogy mennyire mély nyomot hagyott benned a Révfülöpi találkozó! Ott én sok mindent tehettem volna hiszen    én választottam a helyszínt ( mert ott volt akkoriban kapcsolatom, hogy olcsón mindenki külön szobában legyen, az étkezési lehetőség legyen megoldva legyen egy kis meglepi műsor zenés táncos est is) Nehéz úgy egy olyan találkozót össze hozni , hogy előtte még nem volt olyan és nem tudjuk mennyi féle ember milyen szokásokkal magatartási formákkal lesz összehozva.Én igyekeztem de beismerem nem volt minden  tökéletes. Ami éveken át bejött a nyugdíjasoknak az elvérzett a topik talin.Sok helyen voltam idősekkel és úgy érzem mindig jól sikerültek ezek a kirándulások. Mivel akkoriban senki sem mutatott még hajlandóságot sem az első tali megszervezésére így én bátorkodtam megtenni az első lépéseket.Az hogy jöttek hozzátartozók is? Én örültem mert így ismertük meg Marika fiát Zolit , Bandit Lacit , Kincsi Pistit, Gyöngyöst, Babit, Marcit stb. Készültem kitűzőkkel játékos vetélkedőkkel de ülésrenddel nem . Ez soha nem volt meghatározva egyetlen üdüléskor a nyugdíjasoknál sem. 


    Sajnálom, hogy ezt a történést akkor én nem is vettem észre , de nem hiszem , hogy valamit is tudtam volna tenni akkor és ott. Őszintén? Én már nem  is emlékszem ki ült az asztalunknál? Talán Leva meg a Zsóka2? Vagy Megvagyok? 


    A többi tali már gördülékenyebben ment. Solton megvagyok profizmusa meghatározta a találkozó hangulatát végig.


    Sopronban a szálláshely adottsága és a napközbeni látnivalók szintén nagyon kellemes élmények voltak. 


    Cserkeszőlőn, nekem is adódtak bosszúságaim , de nyeltem egyet oszt jó napot. Nem hagyott annyi nyomot bennem , hogy ezt szóvá tegyem.


    A Balatonlellei találkozók már nagyon erőltetettek voltak .


    Azt mindenki maga dönti el , hogy meddig akar egy csoporthoz tartozni , mikor érzi azt hogy már nem érzi jól magát ott és vagy elköszön és nem jön többet vagy köszönés nélkül hátat fordít a régi csapatnak, vagy olyan is van aki naponta visszajön elolvassa , hogy mi történik de már nem ír a csoportba.


    Elgondolkoztató amit Megvagyok írt! Az élet túl rövid a haragtartásra  mindenki gondolkozzon el egy kis időre , hogy mi is az ami értelmet ad az életének és szó szerint mi az amin érdemes bosszankodni és mi az ami szóra sem érdemes. 


    Én amíg tudok és lehet addig jövök naponta és próbálom összefoglalni a napjaimat mi történik velem , mi az örömöm és mi a bánatom, mert itt azért mindig meghallgatásra találtam. 


    Mindenkinek kellemes napot kívánok!

  4. 2017. szeptember 10. 18:2277698.

    Drága Margitom!


    Póontosan tudom, miről beszélsz. Egyetértek. Kicsit megkönnyezve olvaslak, hiányzol a társaságból. Persze lehet, hogy csak öregedő koromra való tekintettel lettem ennyire érzelgős, de mindig kedveltelek, kedvellek. 


    Most elárulok egy olyan dolgot, amiről sosem akartam beszélni: az itteni - nálam lévő - találkozónk után, amikor elköszöntünk egymástól tartottam magam, de a végén, a Leva és köztem zajlott búcsúzkodásnál elsírtam magam.  Oly kedves, közvetlen ember, nekem nagyon szimpatikus volt a találkozásunk során, kicsit rosszul érintett ez a búcsúzkodás. Valahogy az a kép ugrott be, hogy talán sosem látjuk viszont egymást. Ez azért érdekes, mert nem is ismerjűk egymást azóta sem. Nem tudok erre semmi magyarázatot, de a józan ész azt diktálta, hogy valami csodának kell történni, hogy ne legyen igazam. Lám, azóta sem fordult elő sűrűn a topicon. Remélem minden rendben van vele.  S folytathatnám azzal, hogy a számomra első, révfülöpi találkozás több szempontból okozott csalódást, sokkal többet vártam, de ott én voltam az új. Egyébként meg jól éreztem magam, Gyöngyös barátnőm is, de az első együtt étkezés kapcsán olyan sokk ért mindkettőnket, amire nem számítottunk. Gondoltam én, hogy a topictagok ülhetnének - ismerkedés miatt - egy asztalhoz, de valaki akkorát szólt be nekem, hogy "nehogy már leüljünk az asztalához", hogy hirtelen azt sem tudtam, hová keveredtem. Viszont este már jót mulattunk, a műsor feledhetetlen azóta is.


    Amit meg Veled kapcsolatban érzek: minden nap hiányzol innen a topicról! Nekem legalábbis. Ahányszor itt jártál a klubtagokkal, ahányszor itt jársz majd még, tudod, csak szólnod kell és sokkal jobb bulikat is csaphatunk, mint amiket eddig nem igen tettünk. Tudom a felelősség kötelez, nem miattam jössz errefelé. Sajnos a szomszéd eladta a házát, a legközelebbi jöveteledkor meg kell kerülni majd a pályát, de remélem, ez nem okoz gondot. Persze előfordulhat az is, hogy talán lesz olyan az új szomszéd, mint a régi volt. Magyarul nem kell bezárni a köztünk lévő - az ominózus EU-s - kaput. Ez azért született, mert a horvátok velünk együtt pályáztak az EU-s tagságra. Minket befogadtak, a horvátokat nem. Ennek jegyében készült köztünk ez a kiskapu, ami sok jó szolgálatot tett. Jó barátságot, jószomszédi kapcsolatot eredményezett, sokat segítettek, sokat segítek én is, de ennek lassan vége lesz.

    előzmény:
    megvagyok (77692)
    2017-09-09  11:28
  5. 2017. szeptember 10. 12:4977697.

    szervusztok


    Haza jottem a furdorol kezdodhet a munka.


    Totyi


    Orvendek hogy jol sikerult a nyaralas es az unokad is jol erezte magat veletek


    Rozsa


    Nem hiszem,hogy a lanyodnal nincs internet vagy okostelefon,hogy be tudj lepni 2 mondat erejeik.Hianyzol,gyere!,!


    Dundori


    Hogy haladtok a javitassal kaptatok szakembert es a biztosito fizet?


    Legyen szep vasarnapunk keves munkaval.

  6. 2017. szeptember 10. 10:2877696.

    Szép napot mindenkinek!


     


    Itt süt is szépen meg még talán melegít is. nem túl sokat érzékelek belőle mert ma még nem nagyon voltam a lakáson kívül. De vége a nyárnak beindul a "népkonyha" ! Várom a családom. tyúkhúslevest főzök sok zöldséggel, hogy jusson is maradjon is meg párolt rizs lesz kukorica salátával rántott csirkemell és a desszert ma szilvás gombóc. nagyjából már készen is vagyok csak a rántott csirkét sütöm majd ki az utolsó pillanatban. Már két hétvége el telt úgy hogy nem voltunk együtt így most lesz mit mesélni mindenkinek. Kíváncsi vagyok Kitty iskolai élményeire is. Már alábbhagyott a "szeretek suliba járás" Ez a felsőtagozat már nem annyira izgalmas mint az alsó. Persze pedagógus függő is mert vannak tantárgyak amiket kifejezetten szeret.


    Ágotáék tegnap a TV2,.nél jártak stúdió felvételen majd valamelyik nap kerülnek adásba a Tényekbe. a jövő héten lesznek 10 éves házasok - készülnek nagyon az évfordulóra.


    Valikám! Ne csodálkozz ha összekeverted a napokat. Mióta nem  dolgozom én is sokszor azt se tudom mi után mi következik . A fontos dátumokat írom a naptárba és mint a "fontos" emberek onnan nézem, hogy el ne felejtsek időpontokat. Mindent fel írok ha boltba megyek is mert sokszor pont azt nem veszek amiért elindultam. 


    Julika! Jó kis programod volt. Én is szeretek mindenen részt venni ami elérhető közelségben és főleg ingyen van. Aztán olyan  is van, hogy mástól kapom a meghívót vagy a jegyeket de szeretek nézelődni csak úgy is.


    Megvagyok. Írj egy kicsit mi minden történt Veled amióta nem jártál itt? Zsófika már hanyadikos? Meg van még a cicusod?


    Jó lenne ha Leva is vissza vissza térne és néha írogatna is magáról meg a vele történtekről. No meg Berger Kati is jól eltünt.


    Kincsike! Írjál, hogy mi történt az iratokkal ? sikerült -e pótolni?


    Rózsa!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Gitta! Ha van időd te is jelentkezz!


    Mindenkinek csóközön!!!!!!!!!!!!!!


    ( Megjöttek Ágotámék!)


     

  7. 2017. szeptember 10. 08:2777695.

    Szervusztok!


    Tegnap itt voltam


    https://www.beol.hu/kozelet/helyi-kozelet/csaba-kiralyfit -unneplik-szombaton-bekescsaban-1013623/


    Nagyon érdekes volt, de számora idegen ez a "pogány" szertartás. De nagyon sok embernek okoz örömet, olyan átétélessel ütötték a dobokat, még én is a hatása alá kerültem. A domb tetetéj van egy jurta, ott volt kiállítása a megyeri kézműveseknek, köztük az én munkáim is. 

  8. 2017. szeptember 9. 19:0177694.

    Sziasztok szép estét.


    Tegnap jól össze voltam kavarodva.Péntekenként szoktam menni az unoka tesómnak bevásárolni,minden héten.Szegény tegnap felhívott hogy mi van velem?nem értettem mondom neki hogy majd pénteken megyek írja össze hogy mit szeretne,szegény mondja hogy ma van péntek én meg dehogy van csütörtök van,addig győzködtem míg ő is elhitte.Később esett le a tantusz hogy dehogy van csütörtök hiszen anyukámat temettük csütörtökön Gyorsan felhívtam mondom neki hogy nagyon elfáradtam és majd szombaton megyek és elintézek neki mindent,mondtam hogy neki van igaza tényleg péntek van.17 embert kiszolgálni nem volt piskóta és előtte való nap is talpaltam,aztán a temetés is megviselt.


    Szóval ma időben megjelentem nála és mindent elintéztemHétvégén mindig nagy bevásárlást csinálok neki hét közben csak ha valami sürgősen kell .Rendesen meg vagyok zakkanvaA mai napom semmit sem ért nem is tudom mivel ment el ?Még jó hogy kaját nem kellet csinálnom majd holnap csinálok gulyáslevest a kisfiamnak.


    Megvagy jó hogy időnként megvagy

  9. 2017. szeptember 9. 13:4277693.

    Sziasztok! Szép napot!


     


    Jééééééééééé meg vagy Megvagyok! De jó hogy benéztél. 


    Látod annyi minden történik mostanában itt és sajnos több a rossz mint a jó. 


    Valika! Csak gyere és mondd ami a szívedet nyomja. Egyáltalán nem untatsz és nem fárasztasz senkit! Az már nagyobb baj, hogy sajnos segíteni a a meghallgatásokon kívül nem tudunk. De szerintem sokszor már az is jó ha valakinek el tudjuk mondani le tudjuk írni a fájdalmunkat. 


    Gitta! Én tényleg azt hittem már lett megoldás az árajánlat tisztázására. Sajnálom, hogy így elhúzódik az ügy.


    Sokat gondolok Marikára is! Vajon mi lehet vele? Mazsola Ildi néha írj egy pár sort!


     


    Mindenkinek további kellemes napot     kívánok!

  10. 2017. szeptember 9. 11:2877692.

    Szerbusztok! Igazán fogalmam sincsen mikor jártam erre.Most visszaolvasok s elszomorodtam  nem kicsit nagyon. Nem is tudok mit írni tudnék de azt nem. Nem akarom osztani "az észt" senkinek. De üljetek le egy pillanatra és gondolkozzatok min érdemes "bánkódni s min már nem" Sajnos a szeretteink elvesztése nagyon lélekbe vágó dolog, de mi itt maradtunk s élni kell tovább.


    Drága Gittám a gyerekek meg olyanok amilyenek, ezen már csak drasztikusan tudnánk változtatni. De lehet az is nekünk lenne a rosszabb.A saját dolgaimmal nem terhellek benneteket. Örülök ,hogy vagytok nekem,mert tudom ,hogy vagytok s nekem ez a lényeg.......


     

  11. 2017. szeptember 8. 18:5777691.

    Sziasztok!


     


    Túl vagyunk egy napon megint!


    Valika! Túl sok jutott most Neked a rosszból :( 


    Gitta! Ne keresd az okát mi miért történik! Viszont nagyon rossz lehet egyedül dönteni fontos kérdésekben. 


    Julika! Ügyes az új topik társ!


    Rózsa! Ma találkoztam a Marcival. ( Nem kellett volna hiányolnom) Kényszer köszönésen kívül nem beszéltünk.


    Kincsike! remélem sikerül a fiadnak az iratokat pótolni


    Mollyka! Sok örömet az új kocsitokhoz.


    Ma voltam Harangozó Teri emléktábla avatásán. Megható volt.


    További szép estét Mindenkinek!

  12. 2017. szeptember 8. 18:1877690.

    Köszönöm Marcsi 

    előzmény:
    totyogoka (77683)
    2017-09-08  09:20
  13. 2017. szeptember 8. 18:1777689.

    Gittám tudom hogy senki nem enyhítheti a bánatom és össze kell magam szedni,és igen szerencsém van a gyerekeim unokáim mellettem vannak,és szégyenlem hogy hogy minden erőfeszítésük ellenére nem vagyok képes összeszedni magam.Köszönöm hogy velem vagytok jó nektek elpanaszolni a kétségeimet nem akarlak titeket sem terhelni .Tudom hogy velem vagytok de olyan tehetetlen vagyok nem ismerek saját magamra.Igyekszem és nem fogok nyavalyogni ,főleg hogy tudom többen átestetek ezen az állapoton.De ne haragudjatok rám nekem most egymás után a két szerettem elvesztése nagyon lesújtott.Külön külön is tragédia de ilyen közel egymáshoz nagyon nehéz feldolgozni.


    Gittám nincs veled baj ne ostorozd magad.Talán csak más problémájuk van amit nem mernek megosztani veled nem akarnak terhelni,és mindig erős voltál úgy vannak vele nincs szükséged segítségre. Állj a sarkadra merd megmondani hogy most szükséged van támaszra.

    előzmény:
    dundori (77687)
    2017-09-08  17:10
  14. 2017. szeptember 8. 17:2777688.

    Totyikám! Egyáltalán  nincs semmi a helyén, a "mester" felmért, én nem fogadom el. Azóta se kép, se semmi, csak keresnék valakit, aki engem igazol a régi mennyiségkimutás és a vásárolt anyag számlája alapján. Ebben semmi segítségem nincs. Sőt! Most jött egy telefon, hogy holnap jön hozzám az Adél és a kutya is. Ez kb. fél perces közlés volt, mire visszahívtam a gyermekem, hogy tudja-e, hogy holnap szombat lesz? Mondta, hogy tudja, de mivel a gyerek taknyos, így sem a gyerek, sem az anyja nem mennek szüretelni (a menyem családjához), de ha nem lesz láza, akkor reggel hozzák a gyereket és a kutyát is. Hogy nekem van-e dolgom, akarok-e itthon lenni, egyáltalán nincs-e más programom...., mondjuk fodrász, vagy egy rendes egész napi kinti munkám..., na erről beszéltem az előző írásomban kb.


    Remélem, hogy Rózsával nincs semmi baj.... Ezt  már lehet a mégis létező "rossz májam" mondatja velem?

    előzmény:
    totyogoka (77683)
    2017-09-08  09:20
  15. 2017. szeptember 8. 17:1077687.

    Drága Valilkám! Ahhoz képest,hogy Te most sokszorosan éled át a fádjalmakat, ahhoz képest, hogy minden nap minden órájában gondolok Rád - ami nem nagy vigasz, nem érzem, hogy sokat segít ez az virtuális "fogom a kezed" milliő. De semmi gond nincs ezzel, ettől függetlenül érezned kell, hogy vannak emberek melletted. Ott a kis családod, a szépséges unokáid, akik sikeresek a választott munkájukban és még sorolhatnám...., van egy kis közösség, aki melletted áll.


    Aztán vannak ám olyanok is, akik ebből semmit sem éreznek, mint pl. én. Nekem van egy olyan gyerekem, aki vagy nem áll velem szóba egy-két hónapig, vagy ha mégis, akkor gondoskodik arról, hogy ne érezzem magam jól egyetlen napra sem. Olyan dolgokat képes a szememre vetni, hogy csak ámulok és bámulok, és nem hiszem el, hogy ez tényleg velem történik?


    A másik gondom pedig, ami a lehető legfájdalmasabb, magamra maradtam a gondjaim megoldásában, a miérteket még keresem, és egyre fájdalmasabbnak érezem, kérdezem magamtól, mit vétettem, tényleg velem van a baj? Amíg erre nem kapok választ, csak emésztem magam, gondolkodom azon, hogy ki maradt a családomból, aki tényleg tudja, tényleg ismer engem. Lassan rá kell jöjjek, hogy szinte senki, egyetlen testvérem, akivel sok-sok év után konszolidálódott a kapcsolatunk, akinek most sok-sok egészségügyi baja van. S akkor valóban felmerül bennem a kérdés, miért is maradtam magamban minden gondommal-bajommal? Nyilván bennem van a hiba, amit nem tudok, nem akarom elhinni, de lehet, lassan szembesülni kell ezzel. Szóval semmi jót nem tudok írni, azt érzem, hogy egyetlen dologra vagyok alkalmas. Ha kellek, készenéltben állok, ha nem kellek, mindenki éli az életét nélkülem. Ebben az állapotban leledzem kb. egy hónapja én is, vagyok is, meg nem is.

    előzmény:
    precon (77685)
    2017-09-08  16:51
  16. 2017. szeptember 8. 16:5877686.

    Csak a messziről jött rokonokat fogadtam a többiek haza mentek. Nem bírtam volna energiával meg anyagiakkal sem ha mindenki ide jött volna hozzánk.Szerencsére mindenki tudomásul vette hogy csak a több száz kilométerről jövőket fogadtam.

    előzmény:
    precon (77685)
    2017-09-08  16:51
  17. 2017. szeptember 8. 16:5177685.

    Sziasztok.


    Túléltem a tegnapi napot.Nagyon elfáradtam 15-rokont kellett ellátnom meg magunkat.Előtte való nap készítettem el mindent sajna egyedül mert a lányom dolgozott.Tegnap reggel jött az uncsi és panírozta a húst ,mindent elkészítettem és a sütőt előmelegítettem és mindent bepakoltam.A temetés után is még minden meleg volt.Egy órakor volt a temetés cseppeget az eső de megkegyelmezett az idő elállt.Anyukám testvérei is igen rossz állapotban vannak.Két fiú és egy lány testvére van négyen voltak testvérek.Kicsit fásult vagyok olyan vagyok mint aki van is meg nincs is.Nem igazán érdekel semmi.Most még az anyukámhoz sem tudok odaszaladni hogy kicsit kipanaszkodjam magam.

  18. 2017. szeptember 8. 10:3077684.

    Szervusztok!


    Látom, képben vagytok, tudtok a találkozóról. Először a Velenci tó mellé mentünk volna, de "technikai" problémák merültek fül. Így Macska, új társunk gyorsan átszervezte, és remélem ez is olyan emlékezetes lesz, mint a többi. A Millgamma kúra eredményesnek látszik, már nem fáj annyira a derekam, mí már porszívóztam is...tegnap lecsót tettem el...

  19. 2017. szeptember 8. 09:2077683.

    Szép napot kívánok!


     


    A tegnapi napom nagyon elszaladt! Nem úgy szegény Valikának , akire egész nap sokat gondoltam.


    Apus kapott még a szülinapjára 2 db belépőt a Titanic kiállításra így a délelőtt azzal ment el, hogy ott voltunk. Érdekes látványos kiállítás volt.ha már ott voltunk bementünk a "híres" Gozsdu udvarba is , mert most a fiatalok népszerű szórakozóhelye ez. Apus kíváncsi volt hogy mi a bánat lehet ott , hogy éjjel akkora ott a tumultus. Bevallom őszintén a kocsma ivó kortyintó hörpintő pab és bárok tömkelegén kívül semmi érdekeset nem láttunk. Aztán haza jöttünk, főztem 2 napra így ma nem kell, mert most meg mindjárt megyek a Harangozó Terike énekesnő volt lakhelyén egy emléktábla avatásra.


    Mollyka! Gratulálok az új családtaghoz. Használjátok egészséggel sok sok balesetmentes kilóméterrel. 


    Kincsike! Nagyon sajnálom ami a fiaddal történt. Az igazolványok pótlása nem kevés idő energia és pénz is ugye. Mindig azt mondom, hogy ha valaki talál egy ilyet legalább egy postaládába dobja be és akkor vissza kerül a tulajdonosához, persze csak ha nem eleve a kuka mélyére dobta a megtaláló. Örülök, hogy danika is közelebbi oviban van.


    Gitta! Remélem meg van a megegyezés és a megfelelő árajánlat alapján már el is kezdték a munkálatokat a mesterek. Jó lenne még száraz időben végeznének.


    Julika! Gondolom már nagyon várjátok a talit! Jó ötlet, jó helyen jó időben lesz!


    Manyuska! Még pihengetsz? vagy már ismét otthon végzed a teendőidet?


    Rózsa! Csak az autót látom se Téged se a férjed nem , de még az ablak sincs nyitva. Igaz nem azt nézem egész nap. Lehet hogy nem is vagytok itthon? 


    Valika! Nagyon nagyon sokat gondoltam Rád. Bízom benne , hogy volt elég erőd végig csinálni. Sajnos nagyon kegyetlen mostanában veled a sors.


    Mindenkinek nagyon kellemes egészség teljes napot kívánok!

  20. 2017. szeptember 7. 12:4677682.

     


    Valika!


    Ma gondolatban egész nap Veled vagyok!


     


    Elrepültél,
    valahol a felhők szélén ülsz.
    Lenézel,
    de nem láthatod,
    háborgó szívem,
    mit zenél.

    Itt hagytál, pedig
    azt mondtad,
    maradsz még.
    Mosolyogva búcsúztál,
    pedig tudtad, időd lejárt.
    Nagyon fáj.

    Hívlak, nem veszed fel
    a telefont.
    Csak mosolyogsz rajtam
    a felhő széléről.
    Anya, itt hagytál,
    s az én lelkem nagyon fáj.

  21. 2017. szeptember 7. 12:3977681.

    lemaradt


    Molly  gratulálok  az  uj szerzeményetekhez majd  ha  lehet  felrakni  képet


    oszd  meg  velünk  


  22. 2017. szeptember 7. 12:3777680.

    Legyen szép  napotok 


    Ma  balcsira akartunk menni de az eső miatt nem indultunk el .Majd  holnap .


    Molly  igen  van mindenről másolat nálunk is  az  a szokás hogy minden  fontos dolgot másolunk .


    Szerencse  mert most jol jött .


    Nagyon bánatos az idő itt nálunk is ,összefügg biztos  azzal  is hogy  nincs kedvem semmihez .


    A leleteim most  kicsivel jobbak  mint  az elöző félévbe hiába  sokat  szaladgáltam és  a cukornak nagyon 


    kell  a mozgás. Hétfőn  megyek  a szent imrébe a lelettel.


    Rózsa vajon mi  van  Veled már  a facén  sem látlak?


    Gitta hogy  döntöttél a tetővel  kapcsolatba .


    A balcsin a házacskánk  nekünk is  beázik de kivülröl nem látszik  hogy  hol ,valamit  kellene  kezdeni  vele  a tél


    beállta  elött .Sajnos oda  szakember  kemény pénzekért jönne el ,ami  nekünk nyugdij mellett nincs .


    Igy itt  is magunkra vagyunk  utalva .


    Remélem mindannyian gond  nélkül  jol  vagytok.


    Julika  olvastam tali  lázba  égtek


    Molly  napok  óta nem  enged  képet felrakni  az NLC .


     

    előzmény:
    molly49 (77675)
    2017-09-07  10:15
  23. 2017. szeptember 7. 10:2377679.

    fúj NLC

  24. 2017. szeptember 7. 10:2377678.

    Lemaradtak a képek 


    Remélem nem az NLC újított megint...

    előzmény:
    molly49 (77677)
    2017-09-07  10:21
  25. 2017. szeptember 7. 10:2177677.

    Egy kis örömhír is van nálunk, lecseréltük a 12 éves Fordunkat, pedig igazán szerettem...


    A múlt hét végén Budán sikerült vennünk egy két és fél éves Skoda Rapidot.


    Nagyon szép autó, még barátkozom vele...


    1. Fordunk


    2-3 Skodánk

Címlap

top