Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2017. szeptember 7. 10:1777676.

    Precon, minden nap gondolok rád olyan nehéz időszak ez az életedben 


    Kívánok hozzá sok erőt!!!

    előzmény:
    precon (77667)
    2017-09-05  08:56
  2. 2017. szeptember 7. 10:1577675.

    Erzsike, jaj de nagy gond az iratok beszerzése...


    Nem irigylem a kisfiad.


    Én minden okmányunkat, lemásolom, ha ilyen gond lenne elő tudjam venni.


    Szerencsére eddig még megúsztam...


    Örülök, hogy rendeződött a kicsik helyzete ovival, bölcsivel?


    Jók lettek az eredményeid?


     

    előzmény:
    er54 (77671)
    2017-09-05  23:09
  3. 2017. szeptember 7. 10:1277674.

    Dundori, most már remélem sínen leszel a házzal kapcsolatban!


    Soha nincs hosszan tartó nyugalom az életünkben, mindig történik valami...


    Én ahogyan korosodok ezt egyre nehezebben viselem...

    előzmény:
    dundori (77670)
    2017-09-05  15:09
  4. 2017. szeptember 7. 10:0977673.

    Totyika, örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok és szerencsésen hazaérkeztetek!


    Milyen szép nagylány lett Kittike! 


    A pechsorozatnak is vége most már csupa jó dolog fog történni nálatok! 

    előzmény:
    totyogoka (77665)
    2017-09-04  15:45
  5. 2017. szeptember 7. 10:0677672.

    Szép napot kívánok mindenkinek!


     


    Tatabányán csendes eső kezdett esni, olyan őszies...


     


    Picivirág köszönöm ő egy különleges drága, okos cica volt Cirmike akit mindenki imádott, nem tudjuk mi történhetett, de fagyállóra gyanakodott a doktornő 


     


    A kertben még sok cica jár hozzánk enni, pedig három cicának van gazdája is...


    Mi rájöttünk, hogy szükségünk van a cicákra  annyi örömöt okoznak és


    ahogyan írod annyi aggodalmat is.


    Nagyon aranyos cicáid vannak 

    előzmény:
    Picivirág1 (77649)
    2017-08-31  13:35
  6. 2017. szeptember 5. 23:0977671.

    szép álmokat



    Minden nap  történik valami  ami nem igazán esik jol .Tegnap a fiam elhagyta  vásárlás  után a brifkóját .Szegénynek minden igazolványa  jogositványa forgalmi személyi vállalkozási  .....  minden bankkártya .Az  üzlet kameráját megnézték és látszik ahogy  beteszi a zsebébe fizetés  után ,itthon kiszállt a kocsiból és  nem találta .Jó esténk  volt  bejelentették a rendőrségen .Ma  egész  nap járták a pótlásokhoz a kormányhivatalt . Sajnálom szegényt pénz  is volt  benne ....


    Ma reggel voltam laborba hamar megjártuk holnap kész  a lelet azért is  izgulok.


    Gitta nehéz  a döntés mert elég  sok  a különbözet .


    Marcsi szép  helyen voltatok  ismét .


    Molly Valika Julika Rózsa Mazsola szeretettel  gondoltam Rátok  is 

  7. 2017. szeptember 5. 15:0977670.

    Tegnap estére nem érkezett meg a mester, de ma délelőtt eljött, elmondta, hogy 270 m2-t mért, a régi fajta zsindelyt, ami most is rajta van, azt pedig 1500,- Ft/m2 áron rakja fel. A dilemmám, hogy megtaláltam a régi számlák között az anyagkimutatást és a számlát is, miszerint 210 m2 anyagot vettünk. Nem mindegy sem az anyag, sem a munkadíj szempontjából az a bizonyos 60 m2-es különbség. Most jelenleg ott tartok, ahol a "part szakad". A mester várja, hogy szerezzem be az anyagot és adjak megbízást a munkára, nekem meg fogalmam nincs mihez kezdjek.


    A helyzet az, hogy akciós áron a régi fajtát még talán beszerezhetem, ami annyi, mint a felrakás ára, vagyis összesen 3000,- Ft/m2 összesen, plusz a speciális ragasztó, speciális szeg. Ekkor nem kell új csatorna, semmiféle új kiegészítő, max. kb. 15 méter fémszegély, ami biztonságosabbá tenné a tetőt. Ez már nem oszt, nem szoroz. A lényeg, hogy most kerítsek-e egy szakembert (meddig tart?), aki pontosan felméri, mennyi anyagra lenne szükségem.


    Nem mindegy, hogy 810 ezret, vagy 630 ezret kell-e fizetnem. Plusz természetesen mindkettőnél a kiegészítőket.


    Kérlek Kedves Topictársak, nézzétek el, hogy mostanság minden energiámat erre fordítom, nincs semmi jó hangulatom semmihez. Annak nagyon örülök, hogy Totyi szerencsésen hazaért, Kincsike unokája a kívánt oviba került, és mindennek örülök, ha itt jó híreket hallok. Valikám, nincs nap, hogy ne gondolnék Rád.


    Sajnos a nővérem hátából kioperált 3 kis csomó mindegyike rosszindulatú volt, ez is napi szinten izgat, szóval nincs béke a lelkemben és ez már pár hete folyamatosan így van. Van a családomban is olyan, aki gondoskodik arról, hogy tegyen még rá egy-két lapáttal.


    A téli tüzelő megrendelése is elmaradt idáig, vártam az árajánlatra, ennek függvénye, a rendelés.

    előzmény:
    precon (77667)
    2017-09-05  08:56
  8. 2017. szeptember 5. 12:4977669.

    sajnos a képek nem mentek el. Megint variálnak az NLC-ek valamit 

    előzmény:
    totyogoka (77668)
    2017-09-05  12:48
  9. 2017. szeptember 5. 12:4877668.

    Sziasztok Szép napot!


     


    Itt Angyalföldön kicsit borongós volt a délelőtt de annyira nem volt hideg . Szerintem most hűvösebb lett. Főztem vasaltam még volt ( van ) mosni való is így hamar el ment a délelőtt. Hamarosan megyek gyógytornára. Itt a közelben tartják, veszíteni valóm nincs így elhatároztam, hogy megyek. Talán csoportosan jobban megy mint egyedül.


    Valika! Sok sok erőt kívánok az elkövetkező napokra!


    Gitta! Remélem már meg van a kedvező árajánlat és hamarosan dolgoznak a mesterek. Nemsokára nekem is itt fog vendégeskedni Buksi kutyus pár napig.


    1. Amikor fel kelt a nap Stavrosban


    2.Reggeli fényben a kis település


    3. A mi kis sellőnk


    4.gyertya gyújtás mindenkiért


    Mindenkinek kellemes napot kívánok!

  10. 2017. szeptember 5. 08:5677667.

    Sziasztok.


    Gittám remélem a mester megérkezett?


    Marcsi nagyon szép helyeken jártok szép emlékeket gyűjtve.Mi is beterveztük Görögországot meg sok szép helyet sajna csak terv maradt.


     


    Kincsike szuper hogy a gyerkőcök dolgai rendeződnek.


    Julika te is utazol sokat még hogy nem bírod


    Mindenkinek szép napokat én nagyon nyugtalan vagyok ,nem találom a helyem.Bettinát nem engedték el a héten szabira valami nagy lovasnapok vannak és mindenkire szükség van.A kislány haza akart jönni a dédi  temetésére ,mondtam neki ne idegeskedjen gyújtson egy gyertyát.


    Anyukám testvérei Aggtelek alól jönnek hozzám és tőlem mennek el,ezért készülnöm kell kajával stb.

  11. 2017. szeptember 4. 19:2677666.

    Kedveseim! Főleg Julika, aki kíváncsi. Hát még én! Ma estére igérte a mester, eddig nem érkezett. Én jelenleg egy "más" állapotban várakozom, ami annyit tesz, hogy elképzelek bizonyos összegeket, kalkulálok a semmiért, és lehet, meg sem érkezik ez a bizonyos hetedik, vagy nyolcadik? mester.   Mit mondjak? Szivem szerint már a kádban lennék, ma elég korán keltem, helyesebben ébredtem. Már néhány napja hajnali 3-4 óra között felébredek, azt érzem, kialudtam magam. Majd 5 óra tájban elalszom, de akkor olyan mélyen, hogy 7.30-kor nehezemre esik felkelni, pedig jön a kiskutya. Ma ők is elrontották, mert 6.30-kor - nyilván csengettek, de én meg sem hallottam - az ablakomon kopogva jelezték, hogy keljek fel, mert itt vannak. A nap folyamán kiderült persze, hogy a fiam eltévesztett valamit, mert kb. egy órával vitte korábban az Adélt iskolába, mint kellett volna. Talán azt hitte, hogy a szokásos év eleji áhítattal (templomi, ami a belvárosban van) kezdenek. Adél egyházi iskolába jár, ezért nem szokatlan, hogy tanév elején, egyházi ünnepeken (ha virrad, ha nem) nekik áhítattal kell kezdeni a napot. Ilyenkor az iskolában gyülekeznek, majd gyalog elmennek a belvárosba (akkor is, ha "leszakad az ég", vagy jéggé fagynak a templomban) az evangélikus templomba. Oda, ahol jártunk is az itteni találkozónk idején, a város közepére. Az iskola a város elit részében, az erdős, ligetes, csendes helyén található. Szerencsétlen gyerek reggelit sem kapott otthon, jó, hogy az anyja, mielőtt elment az ovit nyitni, előtte elkészítette a tízórait, amit talán iskolás életében először teljesen el is fogyasztott. Most lett ötödikes. Már nem menzás, nem napközis. Igy nem ebédel az iskolában (sosem ette meg, még ovis korában sem), ezért az apja iskola után hozzám hozta, itt ebédelt. Még bele sem kezdett, mire jött az anyja értük (kutyáért is). Én azonnal kimentem a kertbe megtenni mindazt, amit már reggel kellett volna, de ettől a kis "szarházitól" nem lehet ám dolgozni, szemmel kell tartani, mert kint a kertben kezelhetetlen. Vagy károkat okoz, vagy felzabál mindent, valami örökké kilóg a kis pofájából, elvenni nem lehet, azt hiszi, hogy játszom vele. Egyáltalán nem fogad szót odakint, de a házban egy tündér, parancsra bármit teljesít.

  12. 2017. szeptember 4. 15:4577665.

    Szép napot Kedves Barátok!


     


    Kicsit már kezdünk magunkhoz térni a tegnapi kimerültség után. Hosszú volt az út de igazán kibírható pedig semmi luxus nem volt benne. Egyszerű apartman önellátással csak hát ugye Görögország az én nagy szerelmem. Úszni nem tudok de a tenger morajlása a nap felkelték az esti séták a jó sós levegő a görögök kedvessége nyugalma a kabócák hangoskodása a sok kagyló tengeri csiga ..........stb. na ezek kezdenek el hiányozni egy idő után és akkor nem számít hogy 24 óra az a buszozás.


    Kitty is jól érezte magát de hiányoztak a szülők és a barátok no meg volt egy pech sorozatunk is. Szerencsére csak apróbb de bosszantó dolgok) Pl elveszett a frissen kapott fülbevalóm fél párja, elromlott a Kitty tablettje, defektes lett a bérelt biciklink egyike , volt egy kis hasmars , ki állt a rugó a heverőnkből ,stb stb de ezek mind apró kis semmiségek voltak.2003.-ban már jártunk erre most jó volt ismét felkeresni a régi szálláshelyünket és látni a sok pozitív változást a településeken.


    Gittám! Hogy jól élem-e az életem? Az attól függ kinek mi a jó. Nekem ez jön be és nem vágyom 4*-os hotelre teljes ellátásra svédasztalos étkezésekre csak az előbb fent leírtakra. Itthon sem vesz körül semmi luxus csak ami szükséges egyszerű berendezett panel fsz.-je ahol nyugalom van ( legalábbis általában :) ) 


    Julika! Hogy hova megyünk legközelebb??? egy hónap múlva terézanya barátnőmmel Hévizre megyünk az Erzsébet utalványunkkal amit úgy pályáztunk és nyertünk. Apus ugyanabban az időben megy Brüsszelbe repülővel de csak egy napra inkább a repülés élménye izgatja én meg azt nem szeretem .Aztán van még egy 2 éjszakás Orosháza Gyopárosfürdői foglalásunk de az majd a november eleji temető látogatással lesz össze kötve. Aztán jövőre új uticélokat keresgélünk. Igen már most mert nem lehet elég időben elkezdeni , hogy rátaláljunk azokra a szép helyekre ahol még nem jártunk vagy olyan helyekre ahova vissza vágyunk.


    Kincsike! Nagyon örülök, hogy Danikának sikerült az ovit elintézni. Csak sokkal egyszerűbb így mindenkinek de leginkább a szülőknek akik hozzák -viszik a gyerekeket . 


    Mollyka! Olvastam , hogy mi történt a cicátokkal. Sajnálom. Nagy cica rajongókkal voltunk együtt, velük kint illetve a buszon ismerkedtünk meg. A cicák voltak főleg a fő témáink.


    Valika! Úgy meg ölelgetnélek , úgy öntenék beléd egy kis erőt egy kis vígasztalást egy kicsit átvenni a rád nehezedő terhekből. Nem tudom miért mértek rád ennyi megpróbáltatást az égiek. Nagyon erős vagy mert annak kell lenned de ha sírni kell sírj ! A bánatod nem lesz kissebb de talán a lelked ici picivel könnyebb ha kisírod magad. Itt semmit sem ér az együtt érzés a fájdalmat amit érzel Neked kell sajnos egyedül cipelned. Sokat gondolok Rád az elkövetkező napokban.


    Rózsa! nem tudom javult-e a helyzeted de sajnálatos hogy ennyi idősen ilyen nehéz helyzetbe kerültél. Segíteni nem tudunk maximum együtt érzünk.


    Manyuska! Jó pihenést Neked is.


    Mindenkinek további szép napokat kívánok!


    Képeket a facebookra tettem fel , ide nem tudok mert kicsinyíteni kellene amiket a fényképezőgéppel csináltunk!

  13. 2017. szeptember 3. 22:5277664.

    szép álmokat 



    Sok sok utánjárás végül   siker .Danika  már az elmult  pénteken  a körzetes közeli  ovodába mehetett.


    szeretettel olvastam  Valika  Gitta  Julika  Molly  Totyi  Mazsola  beirásaitokat -látom sajnos  Rozsa nem  jötta facen sem látom-


  14. 2017. szeptember 3. 19:1277663.

    Bocsánat!!!!Ezt nem ide szántam!!!!

    előzmény:
    Picivirág1 (77662)
    2017-09-03  19:10
  15. 2017. szeptember 3. 19:1077662.

    Ildi!


    Elfelejtettem, hogy hol nézzem meg. Egyszer megtaláltam...aztán elfelejtettem a szót   , hogy hol néztem. nem a lomtárban...de a telefon Timinél van, ezért itt kérdezem.

  16. 2017. szeptember 3. 17:3577661.

    Gitta!


    Én is megdícsérlek...kíváncsi vagyok az ár ajánlatra. Tégy belátosad szerint...úgy látom jól gondolozol.

    előzmény:
    dundori (77658)
    2017-09-03  16:04
  17. 2017. szeptember 3. 17:3477660.

    Marcsi!


    El sem tudom képzelni hogyan bírnék ki ennyi utazást...minden elismerésem a tiedA képek nagyon jól tükrözték, hogy jó helyen voltatok, az utolsó percig kihasználta Kitty a szünidőt. Pihenjetek! és mikor és hová mentek legközelebb? 

    előzmény:
    totyogoka (77659)
    2017-09-03  17:30
  18. 2017. szeptember 3. 17:3077659.

    Sziasztok!


     


    24 órás buszozás után (ebből 6 óra várakozás a Szerb- magyar határon) Szerencsésen megérkeztünk!

  19. 2017. szeptember 3. 16:0477658.

    Szervusztok Barátok!


    Nem nagy hír, de el kell mondanom: most végeztem a lecsóval. Már a dunnák, párnák között leledzenek. Tegnap elhatároztam, korán kelek, hogy korán végezzek. Ehhez képest 8.30-kor voltam hajlandó kikelni az ágyamból, miután reggel 6-kor azt láttam, szemerkél az eső, fúj a szél, eléggé lehűlt a szobám a nyitott ablak mellett (ezt azért szeretem ám), de korábban nem volt hajlandóságom felébredni. 


    Kicsit megdicsértem magam, hogy már tegnapelőtt leszedtem a hozzávalókat, beszereztem a vöröshagymát, mert a sajátommal nem nagyon dicsekedhetek, nem lenne elegendő a befőzéshez, hacsak a dughagymákat meg nem pucolnám hozzá. Ilyen nem szokott előfordulni, késő őszig nem szoktam vásárolni a főzéshez, befőzéshez, idén ez nem jött be. Na de sebaj.


    Holnap estére igérte a tetőfedő az árajánlatot, én pedig elhatároztam, hogy a legolcsóbb lehetőséget választom (a fedőanyag választékból, lehet megint azt választom, ami eddig is volt, ez a legolcsóbb beruházás). Ha az új is kibír 20 évet, akkor már nyert ügyem van, a többit meg majd intézik az utódok.


    Na ennyi elég is mára, szépen bejött a gyanúm, egész nap orrot fújok, törlök és tüsszögök. 


    Legyen szép a következő hét mindenkinek, Valikám, gondolatban melletted leszek.

  20. 2017. szeptember 3. 10:1577657.

    Szervusz Vali!


    Nagyon nehéz időszakon mész keresztül...hosszú az út, amit csak te egyedül tudsz végig járni. Erősebb vagy, mint gondolnád. De nagyon rossz erősnek lenni...az ember szeretne gyenge lenni, szabad utat engedni a fájdalmának, de nem teheti. Más úgy sem érti meg...csak aki már átélt ilyet...de az tudja, előbb után eljön a beletörődés, az elengedés, az elfogadása a megváltoztathatatlannak. 

    előzmény:
    precon (77656)
    2017-09-03  10:00
  21. 2017. szeptember 3. 10:0077656.

    Szerbusztok.


    Anyukám temetését intéztük az öcsém kislányával.Csütörtökön lesz mivel hamvasztást kért így elhúzódott.Mivel a testvérei nagyon messziről jönnek hozzám érkeznek és tőlem mennek.Ezért erre is készülnöm kell.Gyűjtöm az erőm ami nagyon nem megy.Kénytelen vagyok összekaparni magam.Mindenkinek békés egészséges napokat kívánok.

  22. 2017. szeptember 2. 19:2377655.

    El van mentve a tanácsod!!!


    ulika! Nem tudom, írtam-e, vagy csak akartam a paradicsommal kapcsolatban! Én hetente egyszer lepermetezem szódabikarbónás vízzel. Másfél literes flakonba kb. 3 teáskanállal teszek, feleresztem vízzel, összerázom és átöntöm egy kiürült valamilyen - kimosott - tisztítószeres levegőpumpás flakonba. Ezzel járom körbe a paradicsomtöveket, ráfújva mindenhol. Tavaly bevált, remélem, idén is így lesz. Ha nem fogy el, nem baj, olyankor hetente kétszer fújom le.


    Ezzel fogom jövőre én is kezdeni a karbantartátst!!!!

    előzmény:
    Picivirág1 (77654)
    2017-09-02  19:18
  23. 2017. szeptember 2. 19:1877654.

    Szervusz Gitta!


    A paradicsom megemberelte magát, segített a Kalicidol..kálcium hiány betegsége volt. gyönyörű!!!!Ezek szerint hamarabb kell ezzel a szerrel permetezni, locsolni. Semmi mellék hatása nincs. Én most egyedül vagyok, a lányom kint van a nyaralóban, lenyírta a füvet. Sokat fáj a térdem, a derekam. Októberben megyünk Békésre fürdőbe. 

    előzmény:
    dundori (77653)
    2017-09-02  19:03
  24. 2017. szeptember 2. 19:0377653.

    Julikám! Ne haragudj, Téged kihagytalak az előző felsorolásból, pedig ma sokat gondoltam Rád a paradicsom kapcsán. Egyszer írtad, hogy bajod van vele, én írtam rá megodást, ami nálam bevált már tavaly is. Ma, amikor leszedtem több kilót (a feléből lett ma 5 liter lé, holnap pedig lecsót főzök télire), eszembe jutott, vajon milyen már a Tiéd, mikor az enyém sosem volt ilyen szép, egészséges, kivéve a tavalyi évet. Az igaz, hogy nálam minden kicsit elkésve érik, mint felétek délen, délebbre. 


    Szóval nálam a mai nap is a befőzés jegyében telt, ez legalább ad némi örömöt, amikor látom, hogy teli a kamra.Mint írtam, holnap a lecsó befőzése jön sorra, az anyag már az előtérben ládában várja a sorsát.


    Én is elhatároztam a Bendegúz után, hogy soha többé nem lesz kutyám, de semmiféle háziállatom, sosem engedek a szivemhez közel ennyire egy kiskutyát, erre most itt a Nostro (jelentése: a miénk), aki közös a fiamékkal, természetesen a dolgozó napok idején az enyém, délután viszik, tehát nálam napközis a drága gyöngy. Annyira szeretem, mint amennyire mérges vagy ok rá kint a kertben, mert ott szinte kezelhetetlen, szófogadtalan. A lakásban meg egy tündér, kezesbárány. Igaz, még kölyök, csak 7 hónapos, és nekem sajnos egyere kevesebb a türelmem, főleg, hogy a nevelése, szoktatása nem nagyon egyezik azzal, amit én anno a sajátjaimnál megszoktam. Na de ennél nagyobb bajom ne legyen. Állítólag én túlféltem.

    előzmény:
    Picivirág1 (77649)
    2017-08-31  13:35
  25. 2017. szeptember 2. 18:5177652.

    Szervusztok Barátok!


    Hu! Nem is tudom, mivel kezdjem. Totyink nyaralásának látom vége, örömteli, hogy van valaki, aki jól éli az életét. Marimama nem javul, ez sajnálatos, de sajnos előbb-utóbb mindannyian mi is ide kerülünk. Rózsa nem olvas, nem ír, nincs jelen a topicon. Molly nyilván teszi a dolgát Valikánkkal együtt, S.Erzsike Kincsikéhez hasonlóan néha-néha jelentkezik. Remélem, mindenütt rendben mennek a dolgok, persze Valink dolga ennél sokkal bonyolultabb, nem várható el, hogy napi szinten itt legyen. Manyuska! Nyilván csinálod a szokásos üzleti dolgokat, sok sikert kívánok hozzá és jó egészséget. Ha valakit kihagytam, bocsi, nem vagyok már én magam sem a régi, ehhez névsort kellene néznem, de egyelőre azt sem tudom hol keressem (mert olyan rendet raktam, hogy ihaj).


    Minden panasz nélkül írom, én sem kapok jó híreket a családomon belülről, most a nővéremnél jelentkeztek aggasztó hírek. Bárcsak közelebb lennék hozzá, hogy tisztábban lássam a dolgokat az egészségével kapcsolatban. Sajnos ő is egyedül kell megbírkózzon a bajokkal, a fia héthetente teheti meg, hogy hazalátogasson az anyjához. Remélem csak, hogy minden jobbra fordul nála.


    Nem vagyok jó passzban magam sem, ennek ellenére csak remélem, hogy jól vagyok. Kicsit izgulok az utolsó vizsgálat miatt, mikor jön a telefon, hogy visszavárnak. Ezért ahányszor bárki hív, már "meg áll bennem az ütő", hogy ki az, mit akarnak tőlem.


    A tetőfedéssel kapcsolatban: ma felmérte egy ember, hétfőre igérte az árajánlatot. Megvallom, ez a téma sem teszi boldoggá az életemet. De semmi baj, a pénz nem számít (ha van - ha nincs az kicsit kellemetlen), ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak, mint pl. az egészség.


    Az előző fél órában jöttem be, a szomszéd kislány apukájával együtt még a kertjükben ügyködött. Nem bírtam megállni, hogy figyelmeztessem: szemerkél az eső, kicsit húvös van odakint, a dereka csupasz, nehogy megfázzon, mert nem tud menni hétfőn iskolába. Miközben én magam is egyszál vékony pólóban, rövidnadrágban tettem kint a dolgom. Azon kaptam magam, hogy hideg kezem-lábam, mint egy hülye öregasszony osztogatom a jótanácsokat, miközben én magam is kissé eláztam már, épp ideje véget vetni a kinti munkának. Remélem nem lesz baja a kislánynak sem, és magamnak sem. Az jutott eszembe, hogy egészen eddig jobb volt idebent, mert hűvösebb volt a házban, most meg jól esett a meleg a házban, mert kint már hidegebb van.


    Mindenkinek jó éjszakát kívánok.


     

Címlap

top