Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szerető vagy örömlány?

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2006. június 1. 08:37
Sziasztok!

Számtalan topikon látom,hogy pocskondiázzák,szapulják a szeretőket,holott bárkivel előfordulhat,hogy megcsalják,vagy szerető válik belőle.(nem kell fikázgatni,senki nem tudhatja mit hoz a jövője)

Gondolkozzatok el azon,hogy ha -tegyük fel-Veletek történne meg,hogy a párotok félrelép,melyik lenne a "jobb"?

1.szeretője van
pozítivum:kevés esély a nemi betegségekre
negatívum:érzelmek szövödhetnek

2.alkalmi kapcsolatok
pozitívum:kevesebb az esélye komoly érzelmek kialakulásának
negatívum:nagyobb esély a betegségekre

3.örömlány
pozitívum:érzelem -szinte-kizárt
negatívum:betegségek lehetnek(gumi ellenére is),esetleges társadalmi
megvetés(főleg nők részéről)

Lehetne még több pozitívumot,vagy negatívumot előszedni,nekem most csak ezek jutottak eszembe.

Komolyan kérdezem,adott esetben melyik lenne a "kevésbé rossz"?

Nem kell beszólogatni,nem az volt a célom a topikkal hogy feszültséget szítsak,de -szerintem-elgondolkodtató a dolog.
  1. 2006. június 1. 10:26151.
    Az más,hogyha 1X bekövetkezik mert elcsábult és más ha tartósan megy bele.
    előzmény:
    adrieri (148)
    2006-06-01  10:23
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. június 1. 10:24150.


    Nem mondtam hogy kefélgetek jobbra balra,azt sem hogy a férjem teszi.
    Előfordult már,de nem dőlt össze a világ.

    Hűség?Jó dolog,de szerinted mennyi ideig tart?Sírigtartó nem nagyon van.
    előzmény:
    sternglass (147)
    2006-06-01  10:22
  3. 2006. június 1. 10:23149.

    Ez az idézet gusztustalan.

    Minden finomlelkű, nimfomániás, férfiak boldogítását hivatásként vállaló hetéra-tündérkére jut legalább ötven lány, akit vagy fiatalkorúként kényszerítettek prostitúcióra, és benne ragadt a helyzetben, vagy a kilátástalan szegénység (tanulatlanság, stb.) miatt döntött úgy, hogy már csak ez az alternatíva maradt neki. "Alíz, Betti és Claudia" egy olyan rendszer áldozatai, ami semmivel se jobb a rabszolgaságnál, mert csak látszólag tűnik úgy, hogy maguknak választották ezt a sorsot. Mindezt azért, hogy egy csomó pasi úgy tudjon kefélni, hogy ne kelljen közben a nő igényeire egy kicsit se odafigyelni.

    Szerintem bármilyen cukormázas, nosztalgikus leírás a békebeli szép idők bordélyházairól elképesztően visszataszító. Annak a pasinak, aki ezt szépnek találja, azt kívánom, hogy legyen része olyan "beavatásban" egy 150 kilós kopasz cellabika által, amilyenben a prostik nagy részének volt anno, amikor beszálltak ebbe az iparba.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_186213 (139)
    2006-06-01  10:14
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. június 1. 10:23148.
    nagyon rosszul gondolod.
    miután tudom,hogy mindenki "esendő",férfi is,nő is, elfogadom azt hogy bekövetkezhet.

    Azért egy őszinte kapcsolat nem jobb,mint ha fű alatt hazugságban kellene csinálni dolgokat?

    Persze mindenhez hasonló beállítottságú emberek kellenek.
    előzmény:
    mohika (141)
    2006-06-01  10:14
  5. 2006. június 1. 10:22147.
    A hűséges párkapcsolatnak légy híve, az célravezetőbb minden élethelyzetben.
    előzmény:
    adrieri (145)
    2006-06-01  10:20
  6. 2006. június 1. 10:21146.

    Szeintem meg nem kell ilyeneken gondolkodni, mert a gondolatoknak elég nagy ereje van. Tudod, amolyan magadhoz vonzod a bajt alapon.

    Én nagyon hiszek az ezoterikában, és aszerint pedig ilyen gondolatoknak -alaptalanul- kár ennyi figyelmet, azaz energiát adni.. 

    Persze, ez is csak egy vélemény. 

    előzmény:
    adrieri (1)
    2006-06-01  08:37
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. június 1. 10:20145.
    nem feltétlenül lennék/vagyok a nyitott házasság híve.

    Inkább annak a híve vagyok,ha valakit szeretek,akkor elfogadom,és viszont.
    És annak,hogy ne kelljen szerepet játszani,hazudozni egyik félnek sem.
    előzmény:
    sternglass (140)
    2006-06-01  10:14
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. június 1. 10:18144.
    ha annyit ér a 15 év,akkor agyő.

    gondolod ,hogy pedálozgatnék bárki után?
    előzmény:
    Hollywood (137)
    2006-06-01  10:12
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. június 1. 10:17143.
    erre inkább nem válaszolok,mert nagyképűnek fogtok tartani.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751351 (136)
    2006-06-01  10:11
  10. 2006. június 1. 10:15142.

    Másképp gondolkodik az akinek családja van és másképp akinél nincs még gyerek .

    Amíg nem voltak gyerekeim addig természetesen és is dobtam azonnal aki csak egy kicsit is megcsalt. DE most valszeg más lenne a helyzet. Teljesen összevagunk anyagilag gabajodva és még 2 kicsi gyerek is van akir családban szeretne felnőni.

    A páromban ezeket mindig megpróbálom erősíteni,hogy őértük is fontos,hogy együtt legyünk . Persze ha nem működne a kapcsolatunk akkor lépnék én is, és nem várnám meg míg másnál keresi a boldogságot.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2006. június 1. 10:14141.

    Én ezt nehezen értem meg. Olyan, mintha a nő azt mondaná, hogy én nem érdemlek meg olyan pasit, aki szeret és nem csal meg, úgyis meg fog csalni, mert férfiből van, sőt, akkor már én rajzolok célkeresztet a mellkasomra, hogy ide lőjél, mert nem érdemlek jobbat. Közben szipogva nézem a szappanoperákat, ahol végül mindenki megtalálja az igazit és boldogan él vele. Perzse én nem tartom magam annyira, hogy elvárhassak egy ilyen kapcsolatot az élettől, nekem már az is elég, ha egy pasi hajlandó elvenni feleségül, úgyis megcsal, de én megbocsátom, hátha akkor nem hagy el.

     

    előzmény:
    adrieri (132)
    2006-06-01  10:04
  12. 2006. június 1. 10:14140.
    A hozzászólásaidból itélve te egy nyitott házasság híve lennél.

    Amikor egy nő tiszta szívéből szereti a férjét az pedig kurvázik, és mindegy hogy fizetőt vagy csak élvezetből enyelgőt, akkor azt nehezen tudja torelálni.

    Aki volt már olyan helyzetbe hogy ugy érezte hogy mindent megtett a másikért és szembesülnie kellett hogy a párja hütlen hát az érzi csak igazán hogy milyen mélységesen megalázták és mennyire sárbatiporták a tekintélyét.
    Szerintem amikor már a megcsalás megtörténik akkor annak a házasságnak érzelmileg vége. Lehet hogy gazdaságilag még működhet tovább. mert az esetek többsége ez, de nem hiszem hogy ez lenne a társadalmilag követendő példa.
    előzmény:
    adrieri (132)
    2006-06-01  10:04
  13. Torolt_felhasznalo_186213
    Torolt_felhasznalo_186213
    2006. június 1. 10:14139.
    Sok mindenben igazad van:-) Csak egyet higgy el, semmi köze a "szexuális fogalom"-hoz

    Csak egy példa (hozzászólás) az örömlányokhoz:
    (kívánom megjegyezni, hogy nem támogatom ezt a megoldást, nem vagyok futtató, nem én írtam, sőt, valóságtartalmát sem ellenőriztem!)

    "NévXX ….. utca
    Amióta régi nagy kedvenceimtől (Alíz, Betty, Klaudia, áldott legyen az emlékük) lassan két éve el kellett búcsúznom, próbálkoztam, próbálkoztam, de nem igazán sikerült olyat találni, akivel az űrt be lehetett volna tölteni. Most végre szerencsés voltam-lettem, a jó elnyeri méltó jutalmát, következik tehát:
    XX.
    A múlt hét délelőttjein összesen 10 órát töltöttünk együtt, abból 4 órát beszélgetéssel, 1 órát ebédeléssel, 5 órát az ágyban. Ami az előbbieket illeti, azokról röviden csak annyit, hogy ennyire kedves, természetes, őszinte és ép lelkű lánnyal ilyen környezetben én még nem találkoztam, de a tisztelt MT-olvasó közönséget bizonyára kevéssé érdeklő életrajz, pszichológiai elemzések, stb. helyett foglalkozzunk inkább a szexuális szolgáltatással.
    XX a legendás Margit utcai tanintézményben szextündér/örömlány szakon summa cum laudae eredménnyel végezte tanulmányait. Ennek következtében magatartása, szorgalma, hozzáállása példás, az ismert tantárgyakból (alak, arc, agy, hozzáállás, barátnő-érzés, stb.) mind jeles, a hozzáadott értékek (lakás, fürdőszoba, tisztaság, stb.) kifogástalanok. És ezzel máris menedzser-gyanúba kevertem magam, de mit csináljak, ha nem találtam említésre méltó negatívumot. Na jó, mellek grav. (nem feszes), de én ennek is csak az előnyeit élveztem.
    Hogy mi minden kellemes élmény ért az említett 5 óra alatt az ágyban, azt aligha lehetne egy beszámoló kereteibe sűríteni. Olyan tartalmas, élvezetes előjátékban még sosem vettem részt, mint nála. Szeretkezés olyan hosszú ideig nekem még nem tartott, mint ővele. Kedvességre kedvesség, mosolyra mosoly, simogatásra simogatás, csókra csók a válasz. És olyan szintű a barátnő-érzés, amitől eszembe se jut, hogy vendég/szolgáltató kapcsolat lenne közöttünk.
    Olvastam róla negatívumokat is, de hát ez így van rendjén, nekem nagyon bejött, másnak lehet hogy kevésbé. Nincs olyan lány, aki mindenkinek egyformán megfelelő. Unalmas is lenne, ha minden lány egyforma volna.
    Xx-t szerintem érdemes felhívni (megjegyzem, hogy nincs telefonos kisasszony, nincs menedzsment, csak vendégmentes időpontokban veszi fel a telefont, nekem délelőtt 10 óra körül sikerült, másoknak is ezt ajánlom)"
    előzmény:
    barnamackó (104)
    2006-06-01  09:41
  14. 2006. június 1. 10:13138.
    Az esetleges megbocsátáshoz először az illetőnek meg kell bánnia, amit tett.
    előzmény:
    adrieri (132)
    2006-06-01  10:04
  15. 2006. június 1. 10:12137.
    csak azért gondolom amúgy ,mert neked is ha szerelmes lesz a férj, akkor könnyebben elhiszed,hogy pl csak szerető ,mert 15 évet kéne "eldobni" ha nem úgy van ahogy mondja
    előzmény:
    Hollywood (134)
    2006-06-01  10:11
  16. Torolt_felhasznalo_751351
    Torolt_felhasznalo_751351
    2006. június 1. 10:11136.
    Akkor is ha jobb mint te? 
    előzmény:
    adrieri (78)
    2006-06-01  09:28
  17. 2006. június 1. 10:11135.

    Szia!

    Szerintem mindegyik egyaránt negatív, ugyanis mind a három esetben hazudik az illető, nincs tekintettel a párjára - magyarán áttveri -, ráadásul lelkileg és testileg veszélyezteti a másikat.

    előzmény:
    adrieri (1)
    2006-06-01  08:37
  18. 2006. június 1. 10:11134.
    hát nem tudom. Egyik haverommal pont ezt beszélgettük minap szertinte a családban a legnehezebb hazudozni, de sztem meg ponthogy fordítva van, mert idővel jobban megbíznak benned, elhiszik amit mondasz.
    előzmény:
    adrieri (119)
    2006-06-01  09:54
  19. Torolt_felhasznalo_915267
    Torolt_felhasznalo_915267
    2006. június 1. 10:05133.
    Kidobnám!
    előzmény:
    adrieri (1)
    2006-06-01  08:37
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. június 1. 10:04132.
    Szia Stern!

    Sok mindennel egyetértek,de szerintem rengeteg dolgot meg lehet bocsájtani.
    előzmény:
    sternglass (129)
    2006-06-01  10:01
  21. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. június 1. 10:02131.
    Elméleti kérdést tettem fel csak.

    Miért lenne szégyen a hűség?Követendő példa lenne,de sajna a mai világban már nagyon ritka a több évtizedig tartó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_386022 (127)
    2006-06-01  10:00
  22. 2006. június 1. 10:01130.

    sziasztok

    én egyértelműen az örömlányra szavazok. feltéve, ha hasznának gumit és nem a nyaralásra félretett pénzből virgonckodik a pasi 

    a szerető kölcsönös érzelmi kötődést feltételez. az alkalmi eset szintén feltételez valami kölcsönös szimpátiát, esetleg ismerik egymást régebbről (pl ha egy munkatársa a csaj), és abból még mindig lehet szerető. a prostival történt eset viszont csak egyésszégügyi dugás lehet szerintem még ez a legjobb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. június 1. 10:01129.
    Szia!
    Az eddigi hozzászólásokból itélve olyan az arány itt a szeretők oldalán ,mint Hollandiában a pedofiliát támogatók aránya.

    A szeretősdit nem kellene egy kalap alá venni, mert van szeretői viszony olyan is ami a légynek sem árt.
    Van egy független pasi van egy független nő, szeretői viszony van köztük, senki nem foglalkozik velük, max a nő környezetében azt látják van szeretője. Kész.

    Aztán van az a változat amikor egy független embernek van egy családos szeretője. Ebben a variációban is két változat van amikor a nő férjes és a másik amikor a férfi nős, és a harmadik amikor mindketten családosak.

    Elemezgetni lehetne melyik a bünösebb kapcsolat.

    De azt állítani hogy bocsánatos bűn lenne a szeretői viszony azzal már nem értek egyet.
    Minden párkapcsolat azzal a céllal jön létre hogy mindent egymásért.
    Akkor amikor már szexuálisan máshol keresi az ember a kielégülést nagy bajok vannak.
    Az aki pedig mindent megkap otthon ,és csak sportból lép félre, minimálisan sem menthető.
    A variációk közül számomra a legérthetetlenebb az amikor fiatal nő szép csinos okos, nős pasi szeretője.
    A nős pasi meg van hülyülve, mert azt hiszi hogy ő milyen szuper kan lehet aztán hanyagolja családját és kényezteti kis barátnőjét.
    Aztán idő után lebukik és akkor kezd gondolkodni mit is csinál.
    Legtöbbször mindig a családjukat választják, de van amikor a szeretőjüket és ez az ami társadalmilag elfogadhatatlan.
    előzmény:
    adrieri (1)
    2006-06-01  08:37
  24. 2006. június 1. 10:01128.

    Engem baromira nem érdekel az erkölcs, nem azért vagyok hűséges, mert megcsalni valakit rusnya dolog.

    Van egy Káma Szútra-szerű régi arab könyv, az Illatos kert, és abban olvastam egy nagyon jó hasonlatot erről. Azt írták, hogy a szexualitás olyan, mint egy kert. Lehet a szélén is mászkálni, de akkor csak a külső virágok illatát érzed, vagy lehet fokozatosan felderíteni az egész kertet, és akkor megérzed a szex teljes szépségét.

    Szerintem ha mindig új pasival kezdenék, akkor csak a kert szélén tipródnék, mindig csak elkezdődne a dolog, de mielőtt nekiállhatnánk mélyebben felfedezni egymást, már vége is lenne. Viszont az igazival végigjárkálni a teljes kertet, és kiteljesedni a szexben, ahhoz idő kell, viszont ha ezt megérezted, már nem akarsz a kert szélén idegenekkel bénázni.

    előzmény:
    Pimpőke (121)
    2006-06-01  09:54
  25. Torolt_felhasznalo_386022
    Torolt_felhasznalo_386022
    2006. június 1. 10:00127.

    Egyik se! Egyre megengedőbb a világ , már lassan azt kell szégyenlem, hogy a férjem hűséges és nem az alkalmi kapcsolatokon töri a fejét, hanem azon, hogy a családjának, hogy legyen jobb.

    Véleményem szerint a házasságon belül kell a mindenféle igényeinket kielégíteni!

    előzmény:
    adrieri (1)
    2006-06-01  08:37

Címlap

top