Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Reka torna egyutt

Nellykém
Létrehozva: 2006. május 5. 13:43
Sziasztok,

En mar harom napja tornazom a - Rubint Réka: Add önmagad - A tökéletes alakodért- dvd-re. Egyenlore csak a bemelegittot es a 30 perc hasgyakorlatot kinozom, de mar egyre joban megy .
Tarsakot keresek, ha van valaki aki szinten most kezdi a tornat vagy mar van gyakorlati tapasztalata az csatlakozzon, hogy itt tamogassuk egymast
  1. 2009. szeptember 17. 18:44981.
    A 40 perceset még nem csináltam sajnos még nem volt időm rá.Nekem fájt a térdem még régebben mikor kezdtem a tornát aztán pihentettem elmult és mostanábban már egyáltalán nem érzem.Kattogni nem szokott nem tudom neked mitöl lehet ha odafigyelsz.Te milyen testalkatu vagy fogyni akarsz vagy izmosodni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. szeptember 17. 18:18980.

    Szia! Én csinálom, általában a 20 perceseket egyhuzamban meg tudom csinálni, ha időm engedi akkor kettő 20 perceset lenyomok, a 40-essel még nem próbálkoztam

    Én nem rég kezdtem, kb. májustól tornázok rá, van amikor minden nap a héten, van, amikor csak 1-2 nap, ahogy az időmből futja, de annyit már észrevettem, hogy a bőröm sokkal feszesebb

    Most tervezek majd szalagot beszerezni, lábsúlyt annyira nem akarok, mert a térdem szokott rosszalkodni

    Nekem a comb rész tűnik a leggyilkosabbnak, de lehet ezt csak a térdem miatt érzem így.

    Neked nem szokott "kattogni" a térded? Mindig figyelek rá, hogy ne menjen a bokám elé, attól nem lehet, nem tudom mitől van. Vagy mindenkinek ilyen lehet...

    Imádom a tornákat, hajrá mindenkinek aki kitartó és csinálja!

    előzmény:
    luna77 (979)
    2009-09-17  13:17
  3. 2009. szeptember 17. 13:17979.
    Sziasztok!Tornázik valaki az uj 2009-es dvdre?Ha igen mik a tapasztalatok hogy birjátok?Én már évek óta tornázom Rékával de eddig ez a legkeményebb főleg a popsi rész.Én használok lábsulyt,szalagot és tényleg nagyon brutális de gondolom annál hatásosabb!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. augusztus 6. 22:20978.
    Hello! Ha esetleg vkinek nem lenne szüksége a DVD-ben található kuponokra (zöld szalag és solidea harisnya), légyszíves írjon privit, és megbeszéljük mit szeretne érte cserébe. A testvéremmel együtt vettük a DVD-t, és ő már elhasználta a kuponokat. Köszi előre is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. augusztus 4. 20:48977.

    Nem tudjátok véletlenül hol lehet beszerezni a nike csuklópántos súlyzót amit az új dvd-n használ? Két nike boltban is néztem, de egyikben sem volt. Ha valaki tudja, mondja meg legyen szíves és az árát is!

    Köszönöm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_458767
    Torolt_felhasznalo_458767
    2009. július 28. 10:44976.

    Én is mindig cserélgetem a fitness dvd-imet, szinte fanatikus gyűjtő vagyok. Rékától is megvan minden csak az új hiányzik még, de lassan azt is megveszem, már alig várom

    Szerintem Réka progijai a legjobbak, azokat aztán mindig érzem és szépen formásítanak!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_329465 (970)
    2009-07-18  11:00
  7. 2009. július 28. 07:34975.

    Sziasztok!

     

    Reggel gyors túlestem az igényes nő edzésprogramján bár meg kell valljam, nem volt túl nagy kedvem, tegnap jött meg ugyanis...de örülök hogy lenyomtam! nekem csak 2,5 kg-os súlyzóm van otthon, ha nagyon elfárad a kezem, át szoktam térni torna közben a 0,75 l -es ásványvizesflakonra, de képzeljétek: ma végig bírtam vele csinálni! jaj, nagyon büszke vagyok magamra! szerintem sokat formásodtam, ha jól számolom, ez a 6. hét h csinálom! sajnos a diéta nem megy úgy ahogy elterveztem, mindig becsúszik egy kis ezmegaz....na mind1, nyaralás alatt úgyis "enni kell" az ember egy évbe egyszer jut el, hát majd pont ott fogyózok! de utána! úgyis ősszel nekem jobban olvadnak a kilócskák! (na jó, azért most se engedem el magam, nem arról van szó!) most 63-64 kg között vagyok, 56-58 lenne a cél a 174 cm-hez!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. július 26. 19:29974.
    Megvan a 4. Réka dvd, a 20 perceseket már meg is csináltam, de egyelőre még nem vitt rá a lélek a 40 percesre, de ami késik nem múlik. Szerencsére ez a dvd is olyanra sikerült, hogy nem hagy minket Réka lazsálni.  Kitaláltam magamnak, hogy úgy fogom csinálni, hogy naponta 1*20 perc fenék vagy comb, a másik 20 perc pedig mindig a has lesz. A 40 perceset meg meghagyom egyik napra, de akkor csak azt fogom csinálni. Úgyis hetente variálom, hogy melyik dvd-t csinálom, megunni úgysem fogom, már annyi van  Ha meg mégis így lenne, úgyis jön a következő dvd  Kitartást mindenkinek!
    előzmény:
    pockcic (972)
    2009-07-26  10:25
  9. 2009. július 26. 12:13973.
    Hello! Ha esetleg vkinek nem lenne szüksége a DVD-ben található kuponokra, írjon privit, és megbeszéljük mit szeretne érte cserébe. Köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 26. 10:25972.

    Sziasztok!

     

    Hogy álltok a tornával? én heti 4szer csinálom, most már megemeltem az adagot 60 percre vettem atescoban steppadot, hát aza 20 perc állati kemény! tegnap majdnem megcsináltam a napi 20 perc önmagadért egészet, de a farom felmondta a szolgálatot a steppados téma után...úgyhogy csináltam a farból 10 percet, de azért mindkét lábra egyformán próbáltam 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. július 18. 11:09971.

    Én is csak bólogatni tudok arra, hogy Réka dvd-i kemények. A hasamon nekem is látszik az izmosodás. De nagyon fontos mellette a táplálkozás. Csütörtökön találkoztam Rékával, ezt ő is megmondta. A helytelen táplálkozás nem váltható ki mozgással. Egyébként elmondott egy titkot is... nemrégiben betette az új dvdjét otthon és mondta hogy így forgatás után 2 hónappal nem tudta végigcsinálni a hasat meg a comb is durva volt, olyan keményre sikerült :) : ) :) Szóval emberek, ennyire hatásos és kemény a dvd :) Még Rékán is ki tud fogni. És mondott még valamit, ami nagyon megfogott. Nagyon tudja sajnálni azt az embert, akinek nincs 20 perce önmagára, hogy belül harmónia legyen. Bennem sose az van, hogy legyek túl rajta. Munka után alig várom hogy edzhessek, mert nagyon jól esik a meló után mozogni. Felüdülés. És utálom amikor nem edzhetek, mert kell a regenerálódás, pihentetés az izmoknak, szervezetnek. :) :) :) :)  (Én heti 5x edzek)

     

    Puszi nektek! Jó edzést mára akinek lesz! :)

    És szép napot! :)   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_329465
    Torolt_felhasznalo_329465
    2009. július 18. 11:00970.

    Húú, egy nem túl kellemes munka tényleg visszaveti az embert.

    Végülis mindegy, hogy mikor tornázol, ha reggel, akkor akkor...lényeg, hogy csináld, nem igaz?

     

    Cserélgeted a dvd-ket?

    Én nagyon hamar megunok egyet, ezért van vagy 15,amit folyamatosan váltogatok.

     

    előzmény:
    pockcic (969)
    2009-07-17  20:57
  13. 2009. július 17. 20:57969.

    Igen, észrevettem én is, hogy torna után nemigen vagyok éhes. van h délután csinálom, akkor már utána nem nagyon eszek semmit. csak nemigen szeretem a munkám,és teljesen kifacsarva érek haza, nem mintha sok lenne a meló, de az unalomba és egyhangúságba nagyon bele lehet fásulni... (már dolgozok az ügyön )

     

    Valahol azt olvastam, hogy a reggeli órák a legjobbak zsírégetésre, az estiek pedig izomépítésre,szálkásításra. mondjuk jelen esetben azért is támogatom a reggelt, mert ilyenkor még nincs az a fullasztó hőség.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_329465 (968)
    2009-07-17  15:30
  14. Torolt_felhasznalo_329465
    Torolt_felhasznalo_329465
    2009. július 17. 15:30968.

    Sziasztok!

     

    momo1, igyál egy kis Ca-Mg-ot edzés után, hosszan nyújtsál, esetleg masszíroztasd át magadat és akkor szinte el is kerülhető az izomláz. Egyébként meg valóban egyre többet fogsz bírni!

     

    nixe!

    Réka első dvd-je arra jó, hogy kicsit fogyj,és popszit formálj, de szálkásodáshoz (karon,vállon)szerintem kell a súlyzós edzés, és az első dvd-n nem kap elég hangsúlyt a hasizom. Ettől nem lesz kockás hasad!

    Bemelegítésnek/kezdésnek persze jó, és az intenzív mozgás is bontja a zsírt, de ha szálkásodásra vágysz, akkor válaszd vagy a legújabb dvd-t (Rubint Réka 2009) vagy az ezt megelőző 2 valamelyikét (Napi 20 perc önmagadért,Add önmagad 3.)

     

    Nem tudom, hogy pesti vagy-e, de ha nem esik ki nagyon az Újpesti Pékség (Árpád út 56.)ott ma és holnap 1690.-ért veheted meg a legújabb dvd-t!

     

    pockcic..tuti, hogy nem káprázik a szemed, nekem elég rendesen kockásodik a hasam, Réka dvd-inek hatására! Csak a kitartás a lényeg, hasra sokat kell gyúrni, hogy valóban látszódjon, de nem lehetetlen. Én hétköznap délután/koraeste szeretek...vasárnap meg 8ra járunk edzőterembe.

    Én azért ajánlom az esti tornát (6körül)mert utána nem kívánom az ételt, nem ragad magával a nassolási vágy, bőven elég egy kis saláta! Nem tudom, hogy ezt más is észrevette-e már magán?

    előzmény:
    momo1 (964)
    2009-07-17  09:14
  15. 2009. július 17. 13:48967.

    Szia!

     

    Engem nagyon feldob a reggeli torna csak elkezdeni nehéz kicsit. kb két hét után már nem lesz izomlázad. a mozgás egyébként csodákat tesz, a rendszeres testmozgás hamar meglátszik.

    előzmény:
    nixe_e (966)
    2009-07-17  13:39
  16. 2009. július 17. 13:39966.

    Sziasztok!

     

    Tanácsot, információt szeretnék kérni Tőletek!

    Nem rég vettem meg Réka 1. DVD-jét az Add önmagad sorozatból.. Nos kérdés:

    Használ? Bár mondjuk efelől nincs kétségem, inkább az érdekelne hogy heti hányszor tanácsos csinálni? Meg mondjuk heti 3-4 alkalomtól mennyi idő alatt várható eredmény? Én elsősorban nem fogyni szeretnék(csak mondjuk 5-8 kg-ot), hanem szálkásodni, meg hogy az a fránya narancsbőr eltűnjön...  Valamint mikor tanácsos tornázni? Inkább reggel, gondolom... Ha a nap végére amúgy is elfáradok.. És ha reggel tornázok, akkor pár nap alatt gondolom hozzászokik a szervezetem, és akkor lehet jobban is fogom bírni a napot?

     

    Köszi előre is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. július 17. 13:07965.

    Szia!

     

    Már 5 hete csinálom, az első két hétben 3szor, a többiben 4szer tornáztam ma reggel volt meg a heti 4. reggelente meló előtt szoktam megcsinálni, mert tudom, ha hazaérek, már úgyse lesz kedvem. a szent cél érdekében ma is 4:40kor keltem, de olyan jó, hogy már túl vagyok rajta! ma a napi 20 perc önmagadért-ból a kart és a hasat, nagyon jó zenék vannak közben! képzeld, "mintha" fejlődne a hasizmom! két függőleges csík jelent a hasamon :) (bár ha sokat eszek nem láccik )

     

    Jaj, és simán rámjön a térdgatyám, amivel mindig szenvedni szoktam nyáron

    előzmény:
    momo1 (964)
    2009-07-17  09:14
  18. 2009. július 17. 09:14964.

    Sziasztok!

     

    A héten én is elkezdtem az edzést. Kedden, és tegnap is tornáztam, több, mint 2 hónap után. Iszonyat izomlázzal küzdöttem tegnapig, de mára jobb. Nagyon jó érezni, hogy mégis vannak izmaim.A hétvégén lenyomok még egy 40 perceset...Kegyetlen ez a Réka!

     

    Ti hogy álltok?

    előzmény:
    pockcic (962)
    2009-07-09  08:06
  19. Torolt_felhasznalo_329465
    Torolt_felhasznalo_329465
    2009. július 16. 23:21963.

    Sziasztok!

     

    Az újpesti Update pékségben(Árpád út 56.) pénteken és szombaton 1990Ft helyett 1690Ft-ba kerül Réka legújabb dvd-je, ha valaki 1000Ft felett vásárol(ami lássuk be, nem nehéz feladat)!!!

    Én ma erről a 2009-es dvd-ről csináltam meg a hasizom részt, ami nagyon keményre sikerült, de azért bírható. Sok benne az újdonság, olyan gyakorlatok, amiket mástól/ máshol még nem láttam!!!

    A teljes átmozgató 40percet tegnap csináltam...nekem az is kemény.

    Szerintem összességében Réka mindig nehezebb edzésprogramot állít össze, mint B.Alexandra (Tőle is megvan 5 dvd).

    Azt elmondhatom, hogy 2 hónapja feküdtem rá a sok hasazásra és már szépen látszódik!! Úgyhogy hajrá mindenkinek, mert lesz eredmény!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. július 9. 08:06962.

    Sziasztok!

     

    Ma kora reggel megcsináltam a 4. dvdről a kart és a hasat. Hű, a kar nagyon kemény! igaz, nem szoktam arra edzeni kifejezetten, ha a 2. dvd-t nem számoljuk. de majd belejövök! a has egyre jobban megy, most már lassan megpróbálkozom a 30 perces hassal! Visszaolvastam az egész topicot, hát az első tornázók nagyon sokat bírtak a végére! egyszer talán le bírom húzni a másfél órát, ill, a 80 percet most reggel végülis időhiány miatt csináltam csak két részt, de holnap otthon leszek, lehet meg kéne próbálni! bár azért az első 2 dvd-nél a 40 perc után is kivagyoK!most olyan jól érzem magam, teljesen friss vagyok és üde

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. július 6. 16:49961.

    Jézus! Mik vannak! Vigyázz ám magadra!

    De ügyi vagy hogy tornáztál! Asszem én holnapra halasztom, tegnap meg tegnapelőtt is tornáztam így múlt héten megvolt a 4 db.

    előzmény:
    andi.feher (960)
    2009-07-06  11:11
  22. 2009. július 6. 11:11960.

    Sziasztok!

     

    Tegnap lenyomtam egyhuzamban a 40 perc igényes nők edzést és ost kissé izomláz van a lábamban...remélem ma nem kell túl sokat rohangálnom irodán belül. Ma úgy sem indult túl jól a napom, egy troli ment előttem és leszkadt a felsővezeték tartója és egy része a motorháztetőre esett...céges kocsi...egy órát vártam a BKV helyi ellenőrjére akit ilyenkor kell hívnia a BKV-oknak. Szóval nincs túl jó napom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. július 6. 06:26959.
    Na igen, a zenét nagyon nem bírtam benne, meg megmondom őszintén B.A. olyan férfiasnak néz ki.... ez nagyon zavar, nem szeretnék rá hasonlítani, különösen a nyerj időtben elég csúnyácska szegény....
    előzmény:
    Moncsi0106 (958)
    2009-07-05  21:17
  24. 2009. július 5. 21:17958.

    Nekem pl nincs is steppadom és nem is kell. Anélkül is remekül megcsinálható minden és úgy is bele lehet halni :) A térdem meg anélkül sem az igazi, nemhogy még a steppaddal roncsoljam. Az új dvd nagyon jó, hangulatos és kemény. Hát tény hogy sok "kacat" kell hozzá, dehát valamit újítani kellett. Mivel a dvdk 80%-a mindig ugyanaz csak más sorrendben így valamit változtatni kellett mert másképp elunja mindenki, hogy kb mind az 5 dvdn ugyanazok a gyakorlatok vannak.


    Én pl. Béres A. dvditől kivagyok... a vital tvn láttam egyszer kétszer, de szerintem pokoli unalmas és monoton. A Réka meg egy energiabomba, vidám, jókedvű, felpörget. És a zene se lötyi és alig hallható mint a Béres A.-nál.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top