Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tyúkszem leszedés lézerrel

suenee
Létrehozva: 2006. május 1. 16:55

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani h Bp-en hol lehet lézerrel tyúkszemet leszedetni? És kb. mennyiért??

A nagymamákat kellene elvinni, csak nem tudjuk hova! Hallottam, hogy a Gellért térnél van egy jó ilyen hely, csak nem tudom pontosan hol! Ha tudtok tanácsot adni, nagyon megköszönném  Előre is köszi a segítséget!!

Adjatok légyszíves tippet hova menjünk! Köszönöm: suenee

  1. 2008. október 15. 21:1713.

    Szia!

     

    én is csinálok pedikűrt, de nem tudok már új vendéget vállalni. a többi városban dolgozó pedikűrös munkáját pedig nem ismerem, így ajánlani sem tudok.

    sajnálom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945538 (12)
    2008-10-15  17:27
  2. Torolt_felhasznalo_945538
    Torolt_felhasznalo_945538
    2008. október 15. 17:2712.

    szia

     

    debrecenben tudsz valami pedikűröst aki leszed tyúkszemet? és ha igen mennyibe kerül?

    váalszodat előre is köszönöm 

    előzmény:
    happyday6 (10)
    2006-05-02  00:10
  3. 2006. május 2. 19:4711.

    Köszönöm a tippeket, sajnos oriási fájó tyúkszemről van szó. A nagymamim már 82 éves, de hála Istennek semmi baja ezen a fránya tyúkszemen kívül, és nem akarom h tovább keserítse ez az életét! Még gondolkozom mi legyen a megoldás, mert a fájdalmat sajna nem torelálja a nagyim! ezért gondoltunk a lézerre! A gellért térnél állitolag van egy jó hely, igazából azt keresem mert arról hallottam jókat! Ha valaki tudja, legyen olyan kedves és írja meg!!

    Szép estét mindenkinek 

    suenee

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. május 2. 00:1010.
    Sajnos én Debreceni vagyok, így Bp-i szakembereket nem ismerek. de nézd meg a Twixi körmei topicot, ott van pár manikűrös (Bp-ről is), hátha van köztük olyan, aki pedikűrt is csinál. De ebben a topicban is hozzászólt pár kolléga... esetleg őket is meg lehetne kérdezni...

    üdv: Syl
    előzmény:
    macika77 (9)
    2006-05-01  19:58
  5. 2006. május 1. 19:589.

    Köszönöm a választ!

    És tudnál ajánlani egy jó pedikűröst Budapesten? ))

    Komolyan érdekelne, mert lenne mit dolgoznia kis tappancsaimon.

    A bőrkeményedésen kívül még körömgombám  is van (volt). Január eleje óta gyógyszert szedtem és azóta is lakkozok, krémezek, hintőporozok, fertőtlenítek..... szóval van bajom elég.......

    Macika

    előzmény:
    happyday6 (8)
    2006-05-01  19:36
  6. 2006. május 1. 19:368.
    szia!

    amit a tapasz napokig kezel, azt egy jó pedikűrös kb. 2 perc alatt elintéz



    syl
    előzmény:
    macika77 (7)
    2006-05-01  19:32
  7. 2006. május 1. 19:327.

     

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogy a lábujjaim percein megjelent bőrkeményedést pedikűrös meg tudja "műteni"? Nemsokára itt a a szandálszezon és szeretnék megszabadulni tőlük. Amit DM-ben ill. patikában lehet kapni, bőrkeményedésre való tapasz használ valamit? Van a lábaimmal elég gond......

    Köszönöm a választ.

    Macika

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. május 1. 18:156.
    Szia Kollega! Én is pedikűrös vagyok, és nem rontanék baltával a hangyára! Lézerrel egy tyúkszemet?! Ha féletk a hagyományos pedikűrtől, keressetek gépi pedikűrt! Budapesten nem lesz nehéz!
    előzmény:
    happyday6 (5)
    2006-05-01  18:05
  9. 2006. május 1. 18:055.
    húha

    biztos, hogy tyúkszem?

    én pedikűrös vagyok. tudom, hogy hogyan keletkezik a tyúkszem. és ahhoz nem kell lézer. egy jó pedikűrös ki tudja szedni. a gond csak az, hogy függetlenül attól hogy lézerrel, vagy egyszerű pedis eljárással távolítják el, a tyúkszem visszanő(het), hiszen amíg a kiváltó ok meg nem szűnik, addig folyamatosan nő.

    nem lehetséges, hogy a nagyinak inkább szemölcs van a lábán????

    Syl
    előzmény:
    suenee (1)
    2006-05-01  16:55
  10. 2006. május 1. 18:034.
    Szia! Én még nem hallottam lézeres tyúkszem írtásról, de tudom ajánlani, hogy havi rendszereséggel pedikűröshöz való járás is meg oldja a problémát.
    A tyúkszem az egy hegyeskérgesedés, és külső erő hatására keletkezik, vagy lábdeformitástól.
    Az is lehet, hogy csak a cipő okozza és egy cipő váltás is megoldhatja a problémát.
    Üdv egy pedikűrös.
    előzmény:
    suenee (1)
    2006-05-01  16:55
  11. 2006. május 1. 17:453.

    köszi manogirl h írtál, de sajnos a nagymamáimnak kellene, és mindenképpen erre gondoltunk! Más hasonló korú hölgy ajánlotta ezt a módszert, mert neki is csak ez segített!!

    Ha valakinek van még tippje az írjon 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. május 1. 17:242.
    Szia!

    Szükséges a lézeres műtét mindenképpen? Csak azért kérdezem, mert nekem nagyon bevállt a lötyi is, amit a Scholl gyárt kifejezetten tyúkszemre. Mellette használtam még tapaszt is és olyan két hét alatt szedte le a csúnya és már fájó tyúkszemet és azóta se köszönt vissza.

    Lézerben sajnos nem tudok segíteni, biztos azért kapsz tippeket.
    előzmény:
    suenee (1)
    2006-05-01  16:55

Címlap

top