Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

90napos április

Torolt_felhasznalo_471801
Torolt_felhasznalo_471801
Létrehozva: 2006. Április 1. 13:34

Sziasztok!

Itt a tavasz, és muszáj lenne fogyókúrába kezdeni. Egyszer már végigcsináltam ezt a kúrát, elég jó eredménnyel, de sajnos erre sem igaz, hogy "semmi nem jön vissza", viszont ez volt az egyetlen, ami igazán látványos fogyást eredményezett. Legalábbis számomra.

Április 3-án szeretném kezdeni. Velem tartana valaki? 

  1. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2010. január 1. 11:007708.

    Sziasztok!

     

    Sikerekben gazdag boldog újévet kívánok Mindenkinek!

     

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. december 30. 20:387707.

    Sziasztok!

     

    Kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet!

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. december 27. 09:227706.

    Sziasztok!

     

    Kívánok mindenkinek (így utólagis) Kellemes Ünnepeket, és egészségben, reményekben, sikerekben, boldogságban,  gazdag Új Esztendőt!

     

    Szilvi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7705)
    2009-12-24  08:40
  4. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. december 24. 08:407705.

    Sziasztok Lányok!

     

    Nagyon eltűnt mindenki. Már én is nagyon régen voltam. Bea örülök, hogy benéztél, és minden rendben van veletek!

     

    Nálam is zajlik az élet. Dolgozom, közben próbálok kilábalni a náthából, de most négy napig pihenek, sajnos a két ünnep között dolgozom...

     

    BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT ÉS SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK NEKTEK!

     

    Remélem jövőre újra indul a mi kis topicunk és gyakrabban látogatjuk!

     

    Szép napot és ünnepeket!

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. tdi
    tdi
    2009. november 14. 17:347704.

    Sziasztok!

     

     

    Bocsi,hogy már nagyon rég nem jöttem de szeptemberben el kezdtem dolgozni .

    Helyben egy kis zöldséges,korán kell menni már 6ra de 1 után már itthon vagyok,a fiúk miatt ez jó.

    Kevés időm van,fiúk judora járnak heti kétszer, Domi angolra heti 1szer,és kerámiázni is heti 1 alkalommal,így állandó rohanásban vagyok.

    Vissza olvasni most nem volt időm bocsi,remélem mind jól vagytok.

    Nálam egyébként minden a régi zajlik az élet,most épp ezen a rohadt oltáson görcsölünk,hogy mi lenne a jó,oltassunk vagy se,tisztára ki vagyok már tölle.

    Csajok veletek mi a helyzet,munkával,családdal,fogyival??

    Meg próbálok majd sűrűbben benézni,és ha lesz időm majd vissza olvasok.

     

    Puszi mindenkinek!

     

    Bea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. október 14. 06:527703.

    Szia Gabi!

     

    Köszönöm szépen!

    Örülök, hogy jól alakultak a munkahelyi dolgaid. 

    Én is jól vagyok, a munkahely is jó, a munkatársak, pedig nagyon aranyosak,  segítenek túllendülni egy-egy nehéz eseten. 

     

    Továbbra is tartom a kis adag, nincs vacsi életmódot. Nasi nálam is becsúszik néha, de legtöbbször túrórudi formájában. Ezt az egyet megengedem magamnak. Tudom nehéz elhagyni a nassolást, de ezt magaddal kell megbeszélni. Egy elhatározás kell. Vagy, ha ideges vagy és nasizni szeretnél, akkor vegyél elő egy almát vagy valami gyümölcsöt, de ha szereted a túrórudit, akkor szerintem megehetsz abból is egyet! Kitartás hozzá! Menni fog! Erős és kitartó csajok vagyunk mi!!

     

    Többiek? 

     

    Megyek dolgozni! Csak annyira, de annyira hideg lett, hogy semmi kedvem elindulni.  Ráadásul délelőtt kijárós vagyok, és most az eső sem szakad, így ki kell mennem családokhoz. De a téli kabátot már elővettem.. Sajnos itt a tél....

     

    Szép napot!

     

    Puszi

    előzmény:
    turbobebi (7702)
    2009-10-12  22:02
  7. 2009. október 12. 22:027702.

    Szia Reni!

     

    múlt héten próbáltam írni, de nem jelent meg, így utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!

    Végül a megbeszélés-sorozat Lengyelországban sokkal jobban sikerült mint vártam. Közben cégen belül kaptam egy másik állásajánlatot, de a főnököm részletekbe menően kifejtette, mekkora szüksége va rám. Jól esett. Maradok.

     

    Szerencsére nem kell bejárnom, javarészt home office.

     

    Nagyon klassz, h kitartó vagy, én is kitartok ezalkalommal. Már teljesen hozzászoktam, h mérsékeltem az adagokat és este 6 után nem eszek. A torna is rendszeressé vált. Viszont még mindig szoktam nassolni, főleg ha stresszes vagyok. Ezzel valamit kezdenem kell!!!

     

    Remélem minden rendben veled!

     

    Puszi

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7700)
    2009-10-07  06:41
  8. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. október 7. 06:427701.

    Gratulálok az évfordulóhoz! És még sok-sok együtt eltöltött évet kívánok!

     

    Kitartás a munkahelyhez!

     

    És ha tudsz néha gyere! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7700)
    2009-10-07  06:41
  9. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. október 7. 06:417700.

    Szia Gabi!

     

    Sajnálom, hogy a munkahelyeden ilyen a helyzet. Gondolom nem valami kellemes reggelente ebbe a légkörbe bemenni dolgozni. 

    Ezért örülök, hogy nálunk egy jó nagy csapatként dolgozunk. Tegnap is nagyon aranyosak voltak a szobatársak megköszöntöttek és kaptam csokikat is.. Nagyon jól eset a kedvességük.

     

    Diéta! Én egész jól állok, a mai mérés szerint 6kg. Most nagyon kitartó vagyok, így hogy végre megindult a fogyás. Unokatestvérem már megjegyezte, hogy fogytam.
    Sok gyümölcsöt, és salátákat eszem. Néha azért becsúszik egy nagyobb vacsora is, de ezt általában hanyagolom. Egy kiadós ebéd után már nem szoktam enni semmit. 

     

    Te hogy vagy? 

     

    Többiek? 

     

     

    Szép napot!

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    turbobebi (7699)
    2009-10-03  21:57
  10. 2009. október 3. 21:577699.

    Bocsi Reni, nem a legjobb napjaimat elem. Elegge megviselnek a cegnel a szervezeti valtozasok, nehezen turom a sok askalodast, politikai csatarozast, erdekharcokat, a csapatszellem teljes hianyat, stb.

     

    Az eletmodvaltast tovabbra is tartom, neha azert egy kis chips meg van, turorudi es activia joghurt.

    Minden nap tornazom min 30 percet, elgtobbszor a gyerekekkel.

    Kihasznaljuk a joidot, jatszoterezni is szoktunk meg naponta.

     

    Ma a szentendrei skanzenben voltunk, meses nap volt. Kicsit a melohelyet is el tudtam felejteni.

    Hetfon este Lengyelo-ba utazok, allitolag csapatot epitunk...

    Igyekszem benezni majd.

     

    Puszi

     

    Gabi

     

    PS nagyon gratulalok a 4 kilohoz, en csak karacsonykor merekezek majd. Ja es 22-en megyunk a baratainkhoz Nemeto-ba egy hetre, akkor lesz a megismerkedesunk 20. evforduloja. (13voltam,...) es hamarosan kozeledik az 5. hazassagi evfordulonk is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7698)
    2009-10-03  12:32
  11. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. október 3. 12:327698.

    Sziasztok!

     

    Gabi? Nagyon régen jártál erre? Hogy vagy? Diéta?

    Többiek? Bea?

     

    Én kitartóan csinálom a diétát, négy kg fogytam az elmúlt időszakban.

    Munkahelyen is most jobb volt a helyzet, egész jól vagyok.

    Nálatok mi a helyzet? 

     

    Most megyek is! Majd benézek még!

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7697)
    2009-09-22  17:32
  12. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. szeptember 22. 17:327697.

    Szia Gabi!

     

    Hogy vagy? Hogy telt a napod és a tegnapi? 

     

    Nekem ma nagyon nehéz  napom volt... :(

     

    Reggelim megint csak a kávém volt. Ebéd 20dkg majonézes kukoricasaláta (sajttal, sonkával). Vacsira ettem egy kicsi sajtot és sonkát. A héten ilyen majonézes dolgok jönnek, pont beszéltük barátnőmmel, hogy nem valami jó, főleg, hogy ezzel a kiszámolt kalóriának a felét leesszük, de az 1000kcal próbálom tartani.

     

    Szép estét!

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7696)
    2009-09-21  20:58
  13. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. szeptember 21. 20:587696.

    És azt elfelejtettem, hogy sokat bicikliztem ma, illetve lépcsőztem.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7695)
    2009-09-21  20:57
  14. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. szeptember 21. 20:577695.

    Szia Gabi!

     

    Hogy telt a hétvégéd? Milyen napod volt?

     

    Nekem nagyon gyorsan eltelt a hétvége. Mióta dolgozom nehezen osztom be az időm és alig tudok valamit csinálni.

     

    Köszi, neked is kitartás! Lesz ez még jobb is. 

    Miből állnak a feladataim? Elég összetett a munkám, 1997.évi XXXI. tv. tartalmazza. A legfőbb dolog, amit napi szinten csinálok, hogy családokat gondozok, tartom velük a kapcsolatot, segítek nekik felismerni a problémát, és segítek nekik kidolgozni megoldásokat...

    Gyámhatósági intézkedéseket javasolhatunk. Egyébként nagyon szeretem ezt a területet. A főiskola alatt is minden vágyam az volt, hogy gyermekjólét szolgálatnál dolgozzam, mint családgondozó, csak néha nagyon nehéz. főleg amikor tehetetlen vagy, mert a szülőt nem tudod kicserélni....

     

    És most a mai ebédem, mivel csak ebédeltem. Kb. 25dkg majonézes saláta, csirkemell csíkokkal.. 

     

    Ma lementünk munka után a kollegákkal beszélgetni és most értem haza, ilyenkor meg már nem akarok enni, így most elég böjtös napra sikerült.

     

    És Te mit ettél ma?

     

    Jó éjszakát!

     

    Holnap este jövök!

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    turbobebi (7694)
    2009-09-17  21:08
  15. 2009. szeptember 17. 21:087694.

    Szia Reni,

     

    neked is kitartást a melóhoz! Miből állnak a feladataid?

     

    Ma már sokkal jobban éreztem magam, remélem ez az állapot tartós lesz.

     

    Délelőtt egy almát ettem, ebédre wokos csirkemellet répával és zöldségekkel összesütve, délután after8 csokit, vacsira egy db hurkát és egy túrógombócot.

     

    Ma fáradt vagyok a tornához, holnap majd duplázok.

     

    Puszi

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7693)
    2009-09-17  19:08
  16. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. szeptember 17. 19:087693.

    Szia Gabi!

     

    Jaj, akkor nem volt túl jó ez az utazás. Betörtek egy szállodai szobába? Nem semmi. 

    Remélem hamar lezajlanak a változások. Sok kitartást és erőt kívánok neked. 

     

    Nekem ez a hét nagyon nehezen telt. Hétfőtől-szerdáig mindig három óra környékén történt valami. De holnap péntek és jön egy kicsi pihi, mert a jövőhét nem lesz valami kellemes. 

     

    Én is kezdek belerázódni az életmódváltásba. Rengeteg gyümölcsöt, zöldséget eszem. Most szőlő szezon van. Imádom. Ebédre mindig valami kiadósat eszem, ma rizs és fasírt volt az ebédem, tegnap szendvicset ettem, mert vérnyomást mértem a stadionba. hat után pedig, ha éhes vagyok, akkor barack vagy pár szem szőlőt eszem. 

     

    Tornázni még nem kezdtem el, de a bicaj a héten szinte mindennapos volt.  Jövőhét után megérkezik az első fizetésem, így elkezdjük a kardiót. 

     

    Hétvégére mit terveztettek? Lányok? 

     

    Többiek? Hol vagytok? 

     

    szép estét!

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    turbobebi (7691)
    2009-09-15  20:29
  17. 2009. szeptember 16. 18:007692.

    Szia Reni,

     

     

    hogy telt a napod?

    Nálam semmi különös, még próbálok az új helyzethez hozzászokni a munkában.

     

    Reggel szőlőt ettem, ebédre a tegnapi Carbonara tésztát uzsira2 túrórudit, és az előbb 4 szem barackot.

     

    Este még tornázok, és be kellfejeznem a takarítást a nappaliban.

     

    Puszi

     

    Gabi

    előzmény:
    turbobebi (7691)
    2009-09-15  20:29
  18. 2009. szeptember 15. 20:297691.

    Szia Reni,

     

    múlt héten kinn voltam Angliában és Skóciába, egy percem sem volt. Sajnos hétfőn este Brighouse-ban betörtek  a szállodai szobámba és ellopták  a laptopom táskástól. 4* Holliday Inn...

     

    Az életmódváltást szépen tartom, sok zöldség, gyümölcs, 6 után semmi és tornázni is szoktam. A laptopomban benne volt a RR DVD-m, de kaptam Apától másikat.

     

    Lelkileg eléggé magam alatt vagyok a szervezeti változások miatt és a sok ellenségeskedés miatt ami a cégnél folyik. Próbálom magam összeszedni.

     

    Ma délelőtt szőlőt ettem, ebédre carbonaratésztát, vacsira szőlőt és egy szelet sütit.

     

    Bicajoztam és mindjárt nekilátok (RR) hasizmozni.

     

    Puszi

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7690)
    2009-09-15  06:59
  19. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. szeptember 15. 06:597690.

    Szia!

     

    Jó reggelt!

     

    Hogy vagy? Hogy telt a hétvége?

     

    Én jól vagyok,általában sikerül betartani a dolgokat, de sajnos van mikor becsúszik valami nasi. Ezt nagyon el kellene hagyni. Igyekezni fogok?

     

    És neked hogy megy? Régen jártál erre. Sok a munkád?

     

     

    többiek? Hogy vagytok?

     

     

    Megyek, majd négy után ha végzem még benézek!

     

    Szép napot!

     

    puszi Reni

    előzmény:
    turbobebi (7687)
    2009-09-06  17:39
  20. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. szeptember 8. 19:517689.

    Szia Gabi!

     

    Hogy vagy? Hogy telt a napod?

    Sok munkád van?

     

    Én ma megint nagyon fáradt vagyok. Nehéz belerázódni.

     

     

    A mai menü, így nézett ki:

    Reggeli: most kimaradt, ebéd: petrezselymes burgonya, sajttal töltött pulykamell, jó ez az ételszállító, de ebben a menüben szinte mindig burgonya van és pulykamell, nincs változatosság.. vacsi:  egy sült húsi.

     

    Biciklizés ma nem volt, sem torna... amikor hazaérek nincs erőm. De ma beszéltük azzal a csajszival, akivel régebben eljártam kardióra, hogy menjünk újra. Jó mert munkatársam lett, így könnyű összebeszélni.

     

    Megyek fürödni, utána lassan le is fekszem aludni.

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    turbobebi (7687)
    2009-09-06  17:39
  21. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. szeptember 7. 19:047688.

    Szia Gabi!

     

    Akkor ma már elutaztál? Milyen utad volt? Hogy telt a napod?

    Én nagyon fáradt vagyok, ma délutánra összecsúsztak a dolgok.

     Nálunk is a hétvégén elmaradt minden. Pénteken nagy vihar volt itt a dél Alföldön, még áramunk sem volt szombat négyig.. Így a mosás, takarítás maradt vasárnapra.. 

    Rendeltünk a munkahelyen a teletáltól ebédet, de volt vagy fél kettő mikor kihozták. Én ebédre ma törtburgonyát és gombávval töltött húsit ettem, vacsira olyan öt óra körül ettem egy májat ettem. Tornázni nem tornáztam még, de helyette sokat biciklizem. A családokhoz biciklivel megyünk, vagy gyalog, így a mozgás megvan, de szeretnék még valamit mozogni.

     Pénteken volt vezetői, és olyankor szigor lesz a munkahelyen. Létszám stop van, de közölték, hogy azért nem fognak hiányolni néhány embert, ha arról van szó. 

     

    Megyek fürödni, holnap majd jövök! Többiek?

     

     

    puszi Reni

    előzmény:
    turbobebi (7687)
    2009-09-06  17:39
  22. 2009. szeptember 6. 17:397687.

    Szia Reni!

     

    tegnap a rossz idő miatt a vidámparkot lecseréltük jűtszóházra, de így is jó napunk volt.

    délelőtt ehy körtét ettem, ebédre étteremben voltunk, grillezett csirkemellet ettem salátaágyon és marcipános sütit. Vacsira sült husit ubisalival és egy mekis fagyit. Tornáztam is.

    Ma délelőtt egy barackot ettem, ebédre grillezett zöldséget és fagyit, vacsira görögsalit rozskenyeres pirítóssal. Este még tornázom majd.

     

    Reggel megyek Manchesterbe, onnan majd át Edinburghbe. Az életmódváltást próbálom állandósítani, a tornadvd-t viszem és a szállodában van uszoda és szauna.

     

    Puszi

     

    Gabi

     

    PS Reni, miért teremtettek le benneteket?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7686)
    2009-09-04  20:19
  23. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. szeptember 4. 20:197686.

    Jaj, de gyagya vagyok, látom írtad, hogy vidámparkba mentek.. Lehet megyek aludni.

    előzmény:
    turbobebi (7684)
    2009-09-04  16:56
  24. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. szeptember 4. 20:187685.

    Szia Gabi!

     

    Én itt vagyok, csak most értem haza. Nagyon fáradt vagyok. Ma jól megkaptuk a beosztásunkat a megbeszélésen...

     

    Reggelire gyümölcsöt ettem, ebéd kimaradt, olyan kettő óra körül tudtam enni, akkor zöldséges leves és tojást ettem. Most mikor hazaértem kicsit éhes voltam, így ettem egy almát. Elég sok vizet megittam, de még mindig ihatnék többet és ma jó sokat bicikliztem. 

    Hétvégére terveztetek valamit? mi szerettünk volna még strandolni, de hétvégére mondják a rosszidőt... Pedig ma is olyan meleg volt...

     

    Többiek? Merre vagytok? 

     

    Megyek pihenni! Holnap jövök!

     

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    turbobebi (7684)
    2009-09-04  16:56

Címlap

top