Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellápoló krémek

Torolt_felhasznalo_292951
Torolt_felhasznalo_292951
Létrehozva: 2006. március 27. 10:22

Sziasztok!

27 éves vagyok, még nem szültem (jövőre szeretnék), és megelőzés céljából szeretnék mellápoló krémet használni.

Tudnátok tanácsot adni, hogy melyiket lenne érdemes kipróbálni? Elég borsos árúak ezek a termékek, ezért szeretném a "kísérletezgetést" ha lehet a minimálisra csökkenteni  

Várom mindenki tanácsát aki tud segíteni. Nagyon köszönöm előre is!

Szép napot mindenkinek  

  1. 2013. január 17. 17:3816.
    Ez apa lomposara is jo hatassal volt. Bekentuk vele  es kisimult , kifeszult tole.
    előzmény:
    GyErzsike (13)
    2006-03-27  15:01
  2. 2013. január 17. 17:0715.
    Nekem meg a mellem is nott tole.
  3. 2011. június 2. 21:0314.
    Fleur de Santé ANTI STRETCH MARK CREAM eltünteti a striákat garantáltam. Tapasztalatból mondom. Aki többet akar tudni, neten fent van. Sok sikert! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2006. március 27. 15:0113.

    Én Aldo Vandini mellfeszesítőjét használom. Én  fogyózom, és félek, hogy ráncos lesz a bőröm. Nem lett az, gondolom a krémezés is szerepet játsztt benne.

    Azt hiszem vannak direkt (DM-ben látam) ilyen mellkrémek terhesség alatt lehet használni, biztosan jók. De én is úgy vélem egy vitaminos testápoló is érhet annyit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_292951 (1)
    2006-03-27  10:22
  5. 2006. március 27. 14:3812.

    Nagy szeretettel tudom ajánlani az Oriflame Bőrerősítő kebel- és nyakápoló zselé nevű kiváló kencéjét. Saját magam is nagy megelégedéssel használom, és többektől is igen pozitív visszajelzésket kapok róla. Ha netán a kezedbe jut egy Oriflame katalógus, amely az 5-ös számot viseli, a mai nappal indul és három hétig érvényes, a 40. oldalán "katalógusban utoljára" aláírással fogod megtalálni. Ettől ne ijedj meg, lesz még, csak megújul. Ha érdekel, és kapcsolatban állsz Oriflame szépségtanácsadóval, tudsz tőle kérni termékmintát kipróbálás céljából. Ennek megvan az az előnye, hogy a mintát ingyen kell megkapnod, tehát anyagi ráfordítás nélkül szerezhetsz tapasztalatot az állagáról, az illatáról, és arról, hogy hogy válik be neked (tehát hogy nem vagy-e érzékeny valamely alkotóelemére), és ráérsz a kipróbálás után eldönteni, hogy megveszed-e, vagy sem. Ha megvettél egy egészet, és a rendszeres használat közben derül ki, hogy valamiért mégsem felel meg neked, 3 héten belül még mindig visszaadhatod a szépségtanácsadódnak reklamációban. Ezzel kapcsolatban viszont jó, ha megbeszéled vele akkor azt is, hogy kérsz-e helyette esetleg valami mást cseretermékként, vagy a pénzedet szeretnéd visszakapni. Mindkét dolog megoldható, csak beszéljétek meg. Minden egyéb dolgot ő fog elintézni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_292951 (1)
    2006-03-27  10:22
  6. Torolt_felhasznalo_711361
    Torolt_felhasznalo_711361
    2006. március 27. 13:0111.

    http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?forumid=58773

    Ezen a topicon tudnak tanácsot adni. És ezek tapasztalatokon alapulnak. Szerintem egyébként az Aromax mellápoló olaját lenne érdemes használni, ha feszesíteni akarsz. Az viszont, hogy lesznek-e csíkjaid, tényleg nagyban függ a bőröd rugalmasságán.
    Sok sikert. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. március 27. 12:0810.

    Szia! Másfél éve szültem. Szerintem nem kell megijedni a mell változásától: igaz, hogy picit változik, más lesz a szoptatás után, de ez természetes, tiszta fizika. Ezt krémmel nem fogod tudni megelőzni, hiszen a hirtelen térfogatnövekedést egy krém sem fogja ellensúlyozni. Amit tehetsz, az 3 fontos dolog: a bőr folyamatos ápolása (bármi krémmel, olajjal, amit terhesség alatt amúgy is ildomos használni hason-combon-fenéke és a karokon: nagyon jó a sötétkék Nívea éjszakára, a sima babaolaj, a búzacsíra vagy mandulaolaj), rendszeres mellizom-erősítés (súlyzózás, meg vannak jó tornagyakorlatok erre) és nagyon klassz, erős, melleket támasztó, nem merevítős szélespántú melltartó. Sportoláshoz is! szerintem he ezt a hármat betartod a terhesség alatt, illetve erősíted az izmokat már előtte is, nem lesz különösebb baj a melleiddel. Ne félj ettől. Nem magától a szoptatástól lesznek lógó melleid, hanem attól, ha elhanyagolod őket és hanem izmosak.

    Bár ha kicsik a melleid, akkor szerencsésebb vagy, hisz a súly sem lesz akkora.

    Sok sikert!

    Z.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_292951
    Torolt_felhasznalo_292951
    2006. március 27. 11:429.

    Bocsi, úgy tűnik nem voltam elég egyértelmű  

    A feszesítés érdekelne főleg és az úgynevezett "állapotmegóvás". Azt hallottam, hogy jó ha az ember megelőzni is próbál.

    Köszi az eddigi hozzászólásaitokat is  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2006. március 27. 11:358.
    Most hogy mondod, úgy látom, nem írta, hogy a feszesítőkről vagy a csíkok ellenikről netán mindkettőről szeretne hallani.
    előzmény:
    zsófic (5)
    2006-03-27  10:48
  10. 2006. március 27. 11:097.
    Nem biztos hogy a krémtől nem lettek csíkjaid a terhesség alatt. Tinikoromban nekem is csíkos lett a combom, ám a terhességeim alatt nem kentem magam semmivel, mégse lett  több csíkom sehol.
    előzmény:
    zsófic (5)
    2006-03-27  10:48
  11. Torolt_felhasznalo_153560
    Torolt_felhasznalo_153560
    2006. március 27. 10:576.
    Szia! Ha érdekel nekem van egy bontatlan tubus Erdic mellfeszesítő, mellápoló krémem. Priviben esetleg ha valakit érdekel megbeszélhetjük az árat! Pusszi mindenkinek!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_292951 (1)
    2006-03-27  10:22
  12. 2006. március 27. 10:485.

    Kicsit elkalandozott az indított topik.Caracal a feszesítő krémekről és nem a csíkok elleni krémekről szeretne infót kapni.

    Sajnos én is csak a csíkok megelőzését szolgáló krémekről tudok neked beszámolni. Tavaly decemberben szültem, sajnos elég sokat híztam (15 kg után nem figyeltem) Nekem a Vichy Action Integrale Vergetures krém jött be , igaz már a 4 hónaptól kentem minden nap. Örömmel mondhatom hogy egy csíkom sem lett. Én hiszek ebben a krémben mert tini koromban amikor elkezdtem gömbölyödni a combomon lettek csíkok, tehát nekem is van hajlamom de a krém segített.

    A mell feszesítéssel kapcsolatban a súlyzózást javaslom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_292951 (1)
    2006-03-27  10:22
  13. 2006. március 27. 10:404.
    A cég, amelynek tagja vagyok, forgalmaz kimondottan olyan krémet, ami ezekre a repedésekre való, és van bőrfeszesítő krém is (én ezt használom egy hete már). Sajnos én is úgy tudom, hogy teljesen nem lehet eltűntetni, de halványítani igen. Az ára 6000 Ft körül van. Ha valakit érdekel, írjon privit!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_292951 (1)
    2006-03-27  10:22
  14. Torolt_felhasznalo_962527
    Torolt_felhasznalo_962527
    2006. március 27. 10:353.
    Egyetértek Vivánával. Én pl rengeteget híztam a terhességem alatt, és nem kentem magam semmivel,  mégsem lett egy darab csíkom se.  Jók a génjeim...
    előzmény:
    vivána (2)
    2006-03-27  10:29
  15. 2006. március 27. 10:292.

    Szia!

    Én az avon krémeit tudom ajánlani.

    Én 4hete szültem. Szólok előre,ez alkati kérdés.Ha csíkos leszel,akkor is csíkos leszel,ha egymillió forintos krémet kensz magadra,Ha meg nem vagy olyan alkat,akkor sem leszel csíkos ha csak sima testápolót használsz.Én sajnos olyan alkat vagyok,és nekem mindenhol csini egy centi vastag lila repedéseim vannak pedig alig híztam a terhesség alatt,még a védőnő is megdícsért.Van a mellemen,a hasamon,külső belső comb,vádli,fenék.Gusztustalan.De ezeket max halványítani lehet már csak.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_292951 (1)
    2006-03-27  10:22

Címlap

top