Kedves Fórumozók!

A következő napokban némi ráncfelvarráson esik át az NLCafé, célunk a mostaninál könnyebben kezelhető felhasználói felület. Megeshet, hogy egyes funkciók átmenetileg nem érhetőek el, türelmeteket kérjük! A fórumon böngészni, hozzászólni, topicot nyitni természetesen továbbra is tudtok. Jó böngészést!

Nyilas Misi látó

Torolt_felhasznalo_169311
Torolt_felhasznalo_169311
Létrehozva: 2006. február 2. 12:15
Szeretném megérdeklődni, készülnék elmenni Nyilas Misihez, ő állitolag nem jos,hanem látó, tehát lát dolgokat.
Van-e valakinek tapasztalata, volt-e valaki nála?

Köszi:Gerigiti
132 hozzászólás
  1. 2017. január 14. 16:46129.

Mielott barmit is irnek a Nyilas Misirol elkell hogy mondjam elgge sok emberrel talalkoztam mar az eveim soran , nem vagyok szamokban idos egyaltalan 28 eves vagyok viszont tapasztalatot eleg sokat szereztem . Rendszeresen jarok kulonbozo orszagokba es mindenfele ember tipussal talalkoztam . Egy eleg nagy tv tarsasagnal is reszem volt kulonbozo josnak mondott emberekkel talalkoznom . Teljesen oszinten szolva egy olyan ember volt aki megkozelitette valamennyire a Nyilas tudasat . Amit a Nyilas tud az nem ezoteria , nem kifejezetten spiritualizmus , nem tudnam bekategorizalni pontosan . Pusztan evtizedek gyakorlasanak az eredmenye es persze a tehetsege hogy kitartott onmagaert . Nem fogok belemenni olyan reszletekbe es pontossagokba amiket szemely szerint nekem mondott korul belul 10 ev alatt . Viszont azt kell hogy mondjam nalam tenyleg mindenki megbukott , kiveve o ! Egy olyan frekvenciara csatlakozik ra amire en meg nem lattam hogy mas ratudott volna . Nem hiszek nagyon a kozhely szerint bealitott spiritualis dolgok minden teruletebe . Azonban amit o kepvisel es gyakorol evtizedek ota azt meg egy ember sem tudta leutanozni :) Ha tenyleg igazi es valoban IGAZI " joslasra " vagysz amiben megtudod " bizonyitaskent "azokat a dolgokat amiket soha senkinek nem mondtal el a multadbol , amikor szembesulsz a jeleneddel szinten bizonyitaskent , es amikor megdobbensz azon hogy mi var rad a jovodben meg akkor is ha az eppen akkor elkepzelhetetlennek tunik , akkor azt mondom hogy menj el hozza ! Viszont egyre keszulj fel itt nincs semmi bla bla korites . Nala azt kapod ami van , az igazsagot . Tenyleg tudom ot ajanlani de mivel ezt mindeki tudja nem mindenki kesz az igazsag befogadasara :)Probald ki jobb mint hazugsagban elni :) !

2. 2017. január 9. 14:24128.

Kedves Banviktorio!                     Miért érdemes elmenni Ametiszt látóhoz , spirituális  tanitóhoz, gyógyitóhoz ,? Mert 

önbizalomra teszel szert, és megismered önmagad , ami alap mindenhez.

képes leszel megalkuvás helyett a konfliktusokat megoldani, megtudod minden problémádnak a karmikus okait párkapcsolati nehézségeidnek (elhidegülés, megcsalás) megtalálod az okát, ( akár előző életekre visszavezetve !) 

helyre fogod hozni a kapcsolatodat, megtudod, mit érez irántad a másik

tudni fogod milyen hivatás tenne boldoggá, milyen jellegű munka való nekedjobban fogod érezni magad a bőrödben,   válaszokat kapsz vállalkozási, befektetési és egyéb pénzügyi kérdéseidresikeresebb leszel ,     megtanulsz bánni a pároddal, megtudod, mit érez irántad ?   . Az Ametiszt féle nagy Spirituális tanácsadás, (amely min. 2 Órás és 10 e ft nyugtával .)Tarot jóslás , tenyérelemzés  sorselemzés , léleklátás. számmisztika  a többi jósláshoz , látóhoz képest ebben különbözik : ha  elmész egy jósnőhöz, vagy látóhoz ,kiveti a kártyát, vagy csak úgy megmondja hány gyereked lesz, mikor mész férjhez, vázolja az életed nagyvonalakban. De ezek az információk nem fognak segíteni abban, hogy képes legyél irányítani az életedet. Ha azt a jóslatot kapod, hogy el fogsz válni, akkor folyamatos rettegés lesz az életed, vagy jósnőről jósnőre jársz, látoról látóra ,hátha valaki megnyugtat. Vagy egy súlyos balesetet vizionálnak, amitől annyira kétségbe esel, hogy életbe lépteted a vonzás törvényét és tényleg megtörténik.
Ehelyett az  Ametiszt többfajta spirituális módszerrel ,minden kérdésedet megvizsgálj a megnézi hogyan alakul a közeli jövőd, és mit érdemes tenni, hogy számodra a végkifejlet a legjobb legyen. Hiszen a változtatás rajtad múlik. A kártya vagy az égiek csak azt mutatja, hogy ha a megkezdett úton haladsz tovább milyen eredményekre számíthatsz. De a szabad akarat törvénye miatt ezen tudsz változtatni
  .!!!! Ha a spirituális tanácsokat nem csak meghallgatod, hanem alkalmazod is az életedben. Ha felismered, hogy a saját életedért egyedül Te vagy a felelős. Ametiszt megmutatja hogy hogyan menj rajta.   Mit tegyél, hogy jobb legyen .  De tud segiteni oldásokkal, tisztitásokkal , .Lélek-szellemgyógyászattal is. Távban is , ha nem tudsz elmenni . Telefonon es skypon is elemez.  Face blog.ja  Alternatív Lélekgyógyászat .  Ametiszt Tel: 06306860420. Sok sikert Kívánok!  Szép napot! 

előzmény:
    banviktorio (129)
    2016-10-28  10:07
  3. 2016. szeptember 7. 11:29127.

Én voltam nála kíváncsiságból, nem tudott olyat mondani, amivel lenyűgözött volna, vagy h segített volna bármit is! Én nagyon földhözragadt vagyok, és általánosságban beszélt csak dolgokról, semmi újat nem tudott mondani, szerintem nagy átverés az egész. Amiket mondott, az meg az emberek többségére igaz, h nag változás van az életedben, fáj a fogad, engem mint férfi érdekelnek az autók és kocsit nézek ( ez nem is volt igaz, mert motormániás vagyok), és sok fals dolgot állított h az úgy van és így lesz....

14 ropit meg végképp nem ért meg 30 perc!

előzmény:
    k5z9 (126)
    2013-03-16  16:03
  4. Torolt_felhasznalo_752447
    Torolt_felhasznalo_752447
    2013. február 23. 15:03125.
    Én csak a tv-ben láttam, nekem eszembe nem jutna hozzáfordulni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_169311 (1)
    2006-02-02  12:15
  5. 2010. november 22. 17:24123.
    Semmiképpen nem nevezném "lejárt lemeznek", a jó bor is csak érik idővel.
    előzmény:
    k5z9 (122)
    2010-11-22  11:45
  6. 2010. november 22. 11:45122.

Sziasztok !

Lassan 2011 évbe érünk. Ilyenkor szerintem év elején többen megyünk látóhoz, jóshoz akitől szeretnék megtudni, HOGY MI VÁR RÁNK A KÖVETKEZŐ ÉVBEN ! Ti , hogy vagytok ezzel?

Nyilas Misinél ki járt mostanság ? Ki tervezi, hogy elmegy hozzá? Mi a véleményetek róla?

Vagy szegény már lejárt lemez? 

előzmény:
    miszmakkusz (120)
    2010-03-09  12:51
  7. 2010. március 9. 12:51120.

Sziasztok,én lemaradtam erről a műsorról és nagyon szeretném megnézni, vagy ha valaki tüzetesen eltudná mesélni mi volt benne azt megköszönném!!

Szerintetek Misi milyen, mint ember? nem mint szakembert kérdezem. Kíváncsi lennék arra hogy aki közelebbről ismeri milyennek látja?

8. 2010. március 8. 15:16119.
    Ezért mondtam, hogy nem vallaná be soha, szerintem is ez a védjegye. :-)))))))))
    előzmény:
    vitopmd (118)
    2010-03-08  15:11
  9. 2010. március 8. 15:11118.

Hai!

Már tapasztalta....csak az nem volt publikus.

Néhány éve az egyik asztrológusomnál járt, az meg rendesen letarolta.

Aztán néhány éve bírósággal fenyegetőzött az egyik búlvár lapban, ahol Én válaszoltam neki, többek között azt hogy engem vegyenek elsőre...

Azóta is csend van...

Fogadjátok már el végre, hogy a Vágó nem azért hisztizik az ezotéria ellen, mert mély meggyőződése van a másik oldalt illetően, hanem azért mert ezzel mindig reflektálhatja magát a médiában ha kell.....ez már egyfajta védjegyévé vált.

Ennyi...s nem több. Reklám.

Az már egy másik történet, hogy miért pont ezt a szegény lelki roggyant misit tették mellé. Hát ezért. Mert bocsi, de esélye nem volt. Mitől lett volna?

előzmény:
    Évanyó (117)
    2010-03-08  14:53
  10. 2010. március 8. 14:53117.
    Én is remélem, jó lenne ha egyszer már ő is megtapasztalná azt, amit most úgy tagad, bár talán akkor sem vallaná be.
    előzmény:
    Scarlettke (116)
    2010-03-08  09:56
  11. 2010. március 8. 09:56116.

Szerintem a Vágót soha senki nem fogja meggyőzni, mert annyira ellenáll. Ilyen közegben ezek a dolgok nem igazán működnek...

Amúgy remélem,egyszer tényleg meggyőzi valami, mondjuk egy szellem vagy ilyesmi :)

előzmény:
    Évanyó (115)
    2010-03-04  15:55
  12. 2010. március 4. 15:55115.
    Nem kellett volna elvállalnia ezt a műsort, gondolom teljesen leblokkolt, Vágónak nem tudott mondani semmit, nagyon gáz volt a műsor, kíváncsi vagyok mi lesz a folytatása és megkapja-e az egymilliót, vagy nyugodt körülmények között sem tudja meggyőzni a szkeptikusokat?
    előzmény:
    k5z9 (113)
    2010-03-04  12:57
  13. 2010. március 4. 13:53114.

Szerintem gáz volt őt ott erőltetni, mert a Vágónak lehet hogy bizonyiték hogy nem tudott helyben mindent, de Nyilas Misi nem igy működik...

Szóval nem kellett volna, úgy ahogy van.

előzmény:
    k5z9 (113)
    2010-03-04  12:57
  14. 2010. március 4. 12:57113.

Sziasztok !

Nyilas Misi volt vasárnap a tv2-n a Frizbi című műsorban. Vágó Istvánt próbálta meggyőzni kisebb- nagyobb sikerrel. Mi a véleményetek róla. Én már többször jártam nála és beváltak a jóslatai.

sziasztok

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (112)
    2010-02-08  10:10
  15. Torolt_felhasznalo_327046
    Torolt_felhasznalo_327046
    2010. február 8. 10:10112.

Nem is általánosítottam, csak azt írtam, hogy a látó ebben a konkrét esetben, a konkrét személlyel kapcsolatban nem látott.

Obamát és a román parlamentet csókoltatom!

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (111)
    2010-02-06  22:14
  16. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2010. február 6. 22:14111.
     Kis gonosz . Gazdasági helyzet nem mindenkinek ugyanaz - ezen te se gondolkoztál még el . Tehát álltalánositani nincs értelme.
    Egyébként jópát román parlamentbe dolgozónak nagyobb a fizetése mint az Obamáé  - Csak hogy tágitsam az ez irányu térlátásod .
    Román varázslók mondták ,hogy Kolozsvári erdökbe nagy energiák mozognak tv-ből is lehet tájékozodni
    Tibbetett lekörözük ilyen ütembe Egyél sok foghagymát - kivéded az energiatámadásokat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327046 (107)
    2010-02-05  15:12
  17. Torolt_felhasznalo_137767
    Torolt_felhasznalo_137767
    2010. február 6. 21:44110.

Sziasztok!

Én még új vagyok itt,de döbbenten olvasom amiket írtok. Én mindenképp szeretnék elmenni hozzá,bár kicsit félek tőle.

Életem egyik mély pontján vagyok és nem tudom hogyan kellen tovább mennem,mi fog történni. Ebben is tud segíteni?

Menniy idővel kell előtte bejelentkezni? Menniy ideig tart ? És mennyibe kerül?

Köszönöm:)

18. Torolt_felhasznalo_990521
    Torolt_felhasznalo_990521
    2010. február 6. 04:39109.
    A /latok nelkul/van egy megoldas a Tarsasag ahol dolgozol:tonkre menest-jelent be a banknal! Egy het mulva nyit egy ceget a O-zero adossag, es megy az elet tovabb.....Persze jo ugyved kell hozza!Ugyan ezt csinalja majd a vallasztasok utan,az uj GOVERMENT.....A ceg nevet kell viszont cserelni...Ez van nyugaton....Sziasztok  Brukk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_204429 (76)
    2009-08-11  15:12
1 2 3 4 5

Legnépszerűbb cikkek