Keresés a fórumban

Kanadai vandorlelkek (
104
 embernek tetszett)
Több Trend topik »
« »
Remelem, senkit nem tart vissza a baratsag fenntartasatol ez az uj forum-stilus. Minden csoda harom napig tart, majd ebbe is beleszokunk, csak talaljuk meg egymast!
  1. 2003-11-13 17:015314.
    Bozsem :)) akkor minden okes, doktorneni tudja a pirulakat :)) Tudod az itteni fogyi tablettak kozul nagyon sok, igen komoly sziv es egyeb betegseget okozott, szoval azert irtam amit irtam, szolal szeretetbol :)))
    Te az a szex fustolgo igencsak erdekes. . . . . . szetnezek a piacon :DDDDDDDD fustolom van, meg palcikak is hozzaja, de ezektol csak a gyomrom akar kifordulni, szoval nem szexis az biztos :DDDD
    Salikaaaaaaam :)) te kis draga dogozooooo, hat a fene essen beleje, te sem birod ki, hogy veletelnul is hibat kovess el ?
    Pedig azt hittem en vagyok az egyetlen tokeletes a vilagon hihihihi . . . . lasd , ha vannak is hibaim stb. . . . . . amik csak nagyon KICSI szamuak teeeeeeeee atok :)))
  2. 2003-11-13 16:575313.
    Donna, a vicceden nagyot nevettem, johet a tobbi! Hogy Snoopy szavaival eljek, "Sotet, viharos ejszaka volt" - a szel most is fuj kegyetlenul, nem csodalkoznek, ha repulo fak, ujsagoslada, vagy telefonfulke szaguldozna a levegoben. S valami esik, vajh mi lehet? Jo, hogy nem kell mennem sehova, habar a konyvtarba keszulok. Rengeteg magazin van felhalmozva polcokra es egyetlen magyart nem talaltam. Kinai bezzeg volt, meg nemet. A magyarnyelvu konyvekben is nagyon keves a valasztek, vegul kihoztam Rathonyi Robert: Operett c. ketkotetes muvet, nagyon erdekes volt, kulonosen, ha valaki jartas a muvesz-vilagban. Mindenkit szeretettel udvozlok, legyetek jok, mint mindig.

donnaBe (5312)
    előzmény:
  3. Torolt_felhasznalo_688827
    Torolt_felhasznalo_688827
    2003-11-13 16:275312.
    Nahat ezt nem tudom kihagyni, pedig igen diszno!!!!! Milyen a jo hazmester??? Este iszik, reggel havat hany:)))
  4. Torolt_felhasznalo_688827
    2003-11-13 16:235311.
    Szep jo reggelt mindenkinek! Bozsikem, en mar az osszes ilyenfele tablettat kiprobaltam, nekem nem hasznalt egyik sem. Tudod hinni kell benne. Csak a penzt szedik ki a zsebedbol veluk, valami gyogynoveny kotyvalek mind. Azt ami igazan hasznal azt csak orvos irhatja fel, azt pedig kikonyorogni szinte lehetetlen. Mind azt mondja, hogy egyek kevesebbet, es mozogjak tobbet, mar a konyokomon jon ki a sok blabla. Nyamvadek 5 kilo (na jo 6) van a derekamra csavarodva es keptelen vagyok megszabadulni tole. A fene enne meg!
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003-11-13 16:215310.
    Ah, szép napot mindenkinek, látom megent gyarapodtunk. Gratula hozzá, és csak gyertek közénk, nem bánjátok majd meg.
    Képzeljétek, tegnap az anyu nekem adott valami füstölésre alkalmas herkentyüt és 2 db illoolajat hozzá, mi volt az, na. . . . . ? Egy adventi, az ráér karácsonyra és a másik meg FHENG SHUI: Szex csakra. Na most alágyujtottam és beleöntttem arányosan, isteni illata van. Ha párom megérzi az illatát, hát talán nem uszom meg. . . . . . De hogy mért pont szex csakra, nem tudom, de kellmes az illat idebent, ég egyfolytában és illatoskodik. Majd fogok venni illatozó fütölöt is, mert imádom a mindenféle finom illatokat. Na most aztán cak fürödök és nem fujkálom magamra mindenféle pacsulit, csak ha elügetek valahová.
    Nekezd: Hogy hogy nem eszel finomságot nálam? Majd csak lássál csodát, 1-2 kg nem érdekes, aynnyit még elbir az emberlány, de többet, az mán teher. Csak gyere, majd meglásd isteni lesz együtt kotorászni a tányéron. Hahahaha
    Ma megent levegőztem, kertet matattam, az összes levelet összeszedtem, elégettem amit lehetett és jöhet a hav rá, nem fog kárt tenni csak bennem, mert nem szeressem a havhányást. Nem hóhányást, hanem havhányást. Ha már mésképp nem hányok, bocsánat, hogy OBSZCÉN VOLTAM. Nem akartam gusztustalankodni, persze az is egy fogyokurás módszer, a volt fönökasszonyom mint kierült utóbb, ezt csinálta, mert rajtakaptuk a vcében amikor még dolgoztam. És akkor azt mondta, hogy tüket dugdostak a fülibe, attól fogyott, aham, . . . . persze. . . . . én meg Bözse vagyok, nem hüle. Jaj olyan jól érzem magam, hogy megent sikerült tennem valamit. Kiöntözgettem a hordokból a vizet, hogy ne faggyon bele, mert már ma reggel legalább 3-4 cm-s jég volt rajta, na nehogy mán szétfaggyon. Ugye?
    Tanuljatok csak meg vakon gépelni, érdemes, én csak tudom. Nézed a képernyőt és közben a kezed jár, mint a motolla. Ez az érdekes. És megérzem, ha mellé ütök, azonnal. Benne van már az ujjamban minden betü helye, elütni nem lehet. Ha meg mégis hibázok, azért mg bocsánatot kérek tőletek. Mert az ékezetek nem mindig a helyükön vannak. Hopsz
    Akkor mindenkinek további szép napot és vigyázzatok magatokra, holnap veletek ugyanitt KÉZCSÓKOM
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    2003-11-13 16:095309.
    Cupppppp, a dr. néni mondta, hogy beszedhetem, hahaha ugyhogy ellenőrizve vagyok, ez öves dolog mán rlégről aggasztja, mert 1x már volt, most ez a dilije, hátha megent az van. A bogyotól nem lesz bajom, ehetek én mellette ahogyan eddig is, én mindig barna v. fekete kenyeret eszem, v. zsömit, naponta 1-t. Néha szoktam vétkezni, ha havonta 1x, 2x eszem zsiros kenyeret vöröshagymával, vagyis lilával. Salátát? Teeeeeeee, tudod a pitába szoktam pakolni a zöldséget is, darabolt tojást, párizsit, v. darabolt sütött csirkemellet, zsirosan nem eszem, mindenről lehuzkodom a bőrét, és rengeteg halat. Hát akkor mitől vagyok husika? Na mitől? Attól, hogy nem idegesitem magam és nyugodt vagyok, mint tejszinhab. Azt meg utálom a csokival együtt. Olyan ritkán eszem sütikét, mint a létező 1-2 db fehér holló. Ilyen a fajtám, sajna. Tuti ez a probléma.

Bogie (5280)
    előzmény:
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    2003-11-13 15:595308.
    Szia, szeretettel köszöntelek közöttünk, mint kivül álló, vagyis mint befogadott. Itt aztán gyakorolhatod a magyart, mert men ám a rizsa rendesen, és arany 1 csapat verődött össze. Érezd magad jól közöttünk

Lindquist (5293)
    előzmény:
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    2003-11-13 15:555307.
    Na jelentkezem, mert nekem van 5. nem több, hanem csak ennyi. Találd ki mik?

Bölcssali (5304)
    előzmény:
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    2003-11-13 15:555306.
    Méghogy születni kell a gépelésre? Nem igaz ez, mert én vakon tanultam gépelni és nagyon magas fokon müvelem, mert csak a képernyőt bámulom és már kész is vagyok, imádtam és imádom még mindig. Versenyszerüen is csináltam, majd voltam parlamenti gyorsiró is kb. 4 évig, de feladtam, mert idegileg nem lehetett birni. Gépelni óriásin tudtam, nem azért hogy dicsérjem magam, de a főnökeim mindig azt mondták, hogy majd a Bözsi leirja, szivesen is tettem. Ugyhogy csak tanuld meg szépen, hidd el érdemes.

Bölcssali (5305)
    előzmény:
  10. 2003-11-13 06:235305.
    Köszönöm, Csipogóm, igyekszem könnyen venni az akadályokat, de ezt majdnem olyan, mint kamiont vezetni- lehet, mert nekem még motorra sincs jogosítványom- hajnaltól késő estig megállás nélkül totális figyelem, mert egy másodperc kihagyás súlyos pénzembe kerülne, tán még a fejembe is. Na ezért vagyok kibukva kicsikét, de azért igyekszem derűvel és nagyon jól csinálni- magam érdeke is. Most reggel kicsit könnyebb a géphez ülnöm, nem fáj a szemem, de estére megint nagyon fáradt leszek.
    A gépesélsre visszatérve: a lányom szerint- akit azzal szoktam húzni, hogy a titkárművészetek Európai egyetemén végzett- nem szabad a billetnyűket nézni, nézd a képernyőn amit leírsz és javítsd amit elrontasz, akkor eleinte kicsit lassabb de szinte magadtól megtanulod. Namost: én 30 éve gépelek, 3 éve számítógépen, és még mindig nem megy. Majd tán 52 vagy 520 és múlva. Erre születni kell, mint a zenére! ))

csipogo (5303)
    előzmény:
  11. 2003-11-13 06:195304.
    Imádlak Bogie, de ezt nem lehet kihagyni!:)) Vannak hibáim, ha nem is számosak- mondod te, én meg visszakérdezek? Számlálhatatlanok?:))
    Jelentkezzen az a hazug teremtés, akinek nincs egyetlen egy hibája se! :))

Bogie (5298)
    előzmény:
  12. 2003-11-13 05:445303.
    Sziasztok. Meg is jottem mert lattam emlegettetetk. Jaj Halifax az egyetlen ahol meg nem jartam arra fele. Pedig nagyon szrettunk volna oda is eljutni, Meselj rolla majd Lind. Salikam ne dolgozz sokat. megerolteted magad unnepek elott. Majd gondolunk rad. es akkor konnyebb lessz. Bogikam mindig maradj ilyen amilyen vagy. Igy szeretlek. Jaj Bozsikem mar megint nem talakoztunk. Jo ket oraval kesobb fedeztem fel. hogy kerestel. ne add fel. Kerlek. Egyszer csak ossze tudunk talakozni. Remes ez a keybord. ossze vissza gepelek. mert nem latom a betuket mar. es neha melle utok. Csak felig gepelek vakon. Nem tanulta, . Csak magamtol alakult ki. Gyorsnak, gyorsan megy. De nezem a betuket . Ezert. igy aztan sokszor melle megy. Lehet, ha nem nemznem nem menne melle. Gyertek lanyok minel tobben. Jo tarsasag van itt. Itt mi nem veszekedunk. Es szeretjuk egymast Igaz? Gyerekek a ferjem ma jobban van. Ugy orulok. De holnap megy el. Jaj csak ne jonne vissza ez az egessz. Ma csinaltak nalla ujjabb vizsgalatoklat is. Hat csak a vegere jarunk mar. Tegnap viszont nem volt jol. Ma rengeteget hulyeskedtunk vele. hat csak jol lessz mar talan. Bogikam segit tanacsokkal. mert nekem fogalmam sincs, hogy milyen betegseg is ez. nekem meg nem volt. Meg az itteni baratain is oktatnak. igy mire kilabalunk belolle. Hat csak csak doktorim lessz ebbol is. Sziasztok. Most mar megyek. Vigyazzatok magatokra/es gyertek holnap is. Jaj Nekezd koszi szepen, amit irtal. Remelem azert nem lessz kes. Itt nagyon jol porlasztjak lezerrel. Es az a korhaz raadasul itt van tollunk 5-percre. Nem igen mutenek. Puszi!!!!!!!!!!

Bogie (5302)
    előzmény:
  13. 2003-11-13 03:575302.
    Holly sht :)) jobb ha befogom a szamat. . . es maradok a prixisben :))

emzeperix (5301)
    előzmény:
  14. Torolt_felhasznalo_884331
    Torolt_felhasznalo_884331
    2003-11-13 03:545301.
    Jol van na , , , nehogy elbizd magad mert kiesel a prixisbol:)))))

Bogie (5300)
    előzmény:
  15. 2003-11-13 03:505300.
    Na ne izelj man :)) de azert kosz :))

emzeperix (5299)
    előzmény:
  16. Torolt_felhasznalo_884331
    2003-11-13 03:425299.
    Szinte semmi(marmint a hibaid) bar mindenki olyan lenne mint te!!!!Hat asszem en nem birok:))))Egyszeruen nem megy. . . . . :)))

Bogie (5298)
    előzmény:
  17. 2003-11-13 03:385298.
    Ha valakit kihagytam, , , mea culpa. . . elvegre nekem is vannak hibaim. . . . . ha nem is szamosak :)))

emzeperix (5296)
    előzmény:
  18. 2003-11-13 03:355297.
    De egy atok vagy :)) Amugy meg teljesen igazad van. . . . szoval akkor:
    emzeprix es kysslina Montreal, 2 gyerkoc, kisiskolasok
    snebaj, azott. . . jujjjj most lehet nyakalni nem tudom hol, de Ontario az biztos :)))
    snebajnak egy nagyfiu, es egy kisfiu
    azottnak, meg egy kislany, Anna :))

emzeperix (5296)
    előzmény:
  19. Torolt_felhasznalo_884331
    2003-11-13 03:115296.
    Csak olvasunk. . .

emzeperix (5295)
    előzmény:
  20. Torolt_felhasznalo_884331
    2003-11-13 03:075295.
    Minket persze kihagytal, igaz nem is irunk ide. :))))

Bogie (5294)
    előzmény:
  21. 2003-11-13 02:455294.
    Jo hogy ranktalaltal :)) Halifaxbol meg eddig nem irt senki sem ide :(( Csak gyere gyakran. . . . ne felj nem felejtesz el magyarul kozottunk :))
    Na jol Kanada ket vegebol irkalunk egymasnak :)) node sebaj, van aki kozelebb lakik hozzad, mar amennyire kozel lehet itt barmi is:)) Mivel telnek napjaid ? Iskolasok meg a kisebb gyerkoceid ? Na varjal csak, szedjem ossze a dolgokat. . . . Csipogonak van 11 eves kisfia, Donnanak 7 eves a kislanya, es 4 a kisfia ha jol emlekszem. . . . . a tobbieknek nagyobbak a gyermekei, vagy felnottek :)) azert rengeteg kozos temank akad. . . mindegy mekkorak a gyerekek. . . . es nagyszeru baratokka valtunk itt mindannyian :)) Bozse es Bolcssali Magyarorszagrol irnak, Bibic pedig Nemetorszagbol. A tobbiek Kanadabol. . . csak , hogy megkonnyitsem a tajekozodast kicsit :))

Lindquist (5293)
    előzmény:
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    2003-11-13 02:225293.
    En Halifax mellett lakom. Itt elek a ferjemmel es a lanyommal, meg az elozo hazassagombol a kisebbik fiammal. Van egy nagyobbik fiam is. O nem velem el, hanem mar kirepult. Par napja talaltam ratok. Mar kezdtem elfelejteni magyarul.

Bogie (5290)
    előzmény:
  23. 2003-11-13 02:165291.
    OK Nekezd :)) Csinalom en a "bizniszt" te meg csak "alkoss" :))) kis aranykezu :))

nekezd (5286)
    előzmény:
  24. 2003-11-13 02:145290.
    En is itt vagyok :))
    Welcome :)) Legy udvozolve Lindquist :))
    En BC ben lakom. Ket nagylanyom van , ok Vancouverben elnek. Konyvelo a szakmam, meg adobevallast is csinalok. . . . es rengeteget logok itt az nlc ben :))
    Irj magadrol kicsit, ha van kedved :))

Lindquist (5288)
    előzmény:
  25. 2003-11-13 01:535289.
    Bar nem en vagyok itt a hazigazda, de en vagyok itt, ezert az mondom: LEgy udvozolve nalunk:)
    Hol elsz? En Barrie-ben.

Lindquist (5288)
    előzmény:
  26. Torolt_felhasznalo_770932
    2003-11-13 01:405288.
    En is itt elek. Mosttanaban talaltam ratok. :-D
  27. 2003-11-13 01:325287.
    Bozsikem! Nagyon kivancsi vagyok rad, de ha 5 kg-t hizom nalad, akkor inkabb nem megyek:))) Igy sem vagyok egy nadszal, hat ha meg plusz 5-os ram akaszkodik, jajj neee1:))))
  28. 2003-11-13 01:305286.
    :))) HAaat en csak alkotni szeretek, a "bizniszt" rad bizom, az nekem nem megy. Ha ram bizod, nem leszunk milliomosok. Az alkotasaimon nem keveset kerestek mar masok, de engem nem erdekel, csak alkothassak:))) Hule vagyok, de legalabb bolond!:))))

Bogie (5279)
    előzmény:
  29. 2003-11-13 01:265285.
    Nagyon drukkolunk!
    Egy ismerosomnek most vettek ki a vesekovet, masnap mar haza is engedtek es 4 nap mulva mar nagytakaritott. Kb. : 3 hete mutottek, de mar ujra tornazik, mert fogyozasban volt eppen. Ket muteten esett at 2 heten belul es igy nez ki:-)) Ez nagyon biztato. Az egesz tortenet 1 honapon beluli. Ma lattam ot, nagyon virgonc, mar elfelejtette az egeszet. -Most elokerestem a naptaramban az egeszet: okt. 12-en ejjel vittuk az ugyeletre, ahogy szamolom 14-en mutottek eloszor. Aztan egy het mulva ujra. Mar a mult heten is aerobicozott, akkor szamold ki, mennyi ido alatt epult fel! Remelem meg tudtalak kicsit nyugtatni! Ugye? Ne felj! Minden jot nektek!

csipogo (5272)
    előzmény:
  30. 2003-11-12 21:045284.
    Bözsikém, Bogiekám, Csipogó és ti többiek- bocsánat, de nincs erőm írni, nagyon sok a munkám és fááááááradt vagyok. de majd bepótolom! Addig is olvasok ám csak nem mindig tudok válaszolni.
  31. 2003-11-12 21:015283.
    Remélem, részletesen ecsetelted neki ezt a rövidülést, mert ha azt hiszi, hogy megfodrászolod azt még tán nem is bánná. . . :))

Bogie (5276)
    előzmény:
  32. 2003-11-12 19:275282.
    Carbohydrat-ot akartam irni. de hat alig latom mar a betuket.

csipogo (5281)
    előzmény:
  33. 2003-11-12 19:265281.
    Sziasztok. Bogikam en csak a sajat fogyasomat merem kezelni. Meg azt sem mindig. de teny a bogyokat en nem vallalnam. En itt sem mertem soha venni. Annyi mindent hall az ember. A dokiddal beszelt meg Bozsikem. nehogy baj legyen. Vagy csak emlitsed meg neki. Figyeld a Carbihudrat, vagy Glucid tartalmat. Meg a cukor tartalmat. En most azt csinalom. Es nem eszem ha lehet feher lisztbol keszult dolgokat. A tesztat is kerulom ha lehet meg a levesem is ures. Sok gyumolcs, zoldseg. Vele husi, Sok-sok salata, meg szendvics re is. Szoval 2 1/2-kg-mar le ment. de hat nagyon vigyazok. es a cukrom is rendes. 8-korul van. Az nagyon jo. Sok puszi mindenkinek. Koszi a drukkolast, a ferjem neveben is. Szerbusztok. szep napot nektek.

Bogie (5280)
    előzmény:
  34. 2003-11-12 17:075280.
    Te Bozse. . . . . tud a doktorod arrol a csuda pirularol amit szedegetel ? Nem az okoz valami problemat? Legjobb lenne ha csak hagynad a francba, egy sem jo, mert tobbet artanak, mint hasznalnak. Inkabb etkezz kicsit mashogy. . . kerdezzed meg Csipiket . . . o szakerto ebben. . . . es fogyott is az utobbi hetekben. . . . mikozben rendesen etkezik :)))
  35. 2003-11-12 17:005279.
    Nekezd :)) Hogy allsz a karacsonyi diszek keszitesevel ? Nem kezdjuk meg a businesst ? :)))Eppen ideje lenne mar atvaltani milliomosra. . . . . kicsit tobb koltopenz csorogne a zsebunkben :)))

nekezd (5271)
    előzmény:
  36. Torolt_felhasznalo_770932
    2003-11-12 16:595278.
    Ah, kezüket csokdosom a hölgyeknek, de nem ám csak ugy érintőleg, na nem. . . . hanem olyan jól ragods puszkával hahahaha, ezt varrjátok fel gomb helyett
    Nekezd: Csak gyere látogassál meg engem, és azután visszamehetel, látol te majd csodát, ne féljél, 5 kg-t fogol hizni tőlem.
    Csipogo: Nem oda Buda teeeeeeeeee, képzeld csak, ma reggel kitalálta a dr. néni, hogy a vizeletemben vért láttak a laborban, hát lássanak, magán ügy, erre elküldött hasi röntgenre, mert hátha vesekő, mikor nem is fáj, majd mehetek ultrahangra is, de minek, nem tudom. Elszarja az időmet csak vele. De azért belém rakta a frászt, mert ha kimutatja, meg is fogok pistulni tüle. Na de addig ráérek itt bohockodni, na nem?
    Képzeljétek, vettem valami csodafogyokurás kapszulát, na majd meglátjátok, milyen csodálatos versenysulyom lesz, ayztán benevezek a nagyiszépségversenyre, és alakitok az itteni érdi nyugdijasokkal egy mazsorett csoportot. Az lesz ám valami, nincs nékem semmi dolgom, cak majd ugra-bugra. Hadd mozogjon a csont és vihogjon rajtunk egész Érd. De addig? Addig meg matatok a kertben, ma is azt tettem, tegnap összeszedtem 4 zsák levelet, de még maradt 1-el legalább, az meg ráér, hiszen maradt még fent.
    Kislapát? Nekem is van 2, és egyik rozzantabb mint a másik. De azért a célnak megfelel.
    Azzal fogok csduszkálni a hóban, mint szánkó gyanánt. Itt van 1 jokora domb, ott lehet szánkázni. Most nem mindegy hogy miről esem le, erről legalább nem nagyot, mig amarról, meg még majd megütöm magam. Nem a kutyasétáltatástol fáradtam el, hanem a gereblézéstől, délelőtt 10-től délután 2-ig kaparásztam. Megmozgattam a csontokat. Most meg bekapkodom a kapszulát este és reggel 1-1-t, azután várom a hatást, hogy mingyá le is fogytam. Csipogo és Bibic nem fognak nyáron megismerni. na majd csak lássatok csodát. Én kis naiv, milyen optimista vagyok ugye? Nemhogy előbb elkezdtem volna, nem kellett volna szuszognom a lépcsőmászással Egyiptomban, de igy, agyon izzadtam magam s mégsem mentek le a kilok. Haha majd most. Azután karácsonyra ehetem a pulykát, bájglit, meg a mindenféle finomságot. Na de addig?. . . . Csak nézek, mint Rozi a moziban, még csokit sem. Most menek eszem almát, mert kivánom a vitamint. Mindenkinek pusszantás és vigyázzatok magatokra, és őrizzétek meg humorotokat holnapra is.
  37. 2003-11-12 16:585277.
    Csipikem :)) Kollektiven drukkolunk, teljes ero bedobassal, hogy Isti rendbejojjon :)) es Bibickenel is jora forduljon minden :))

csipogo (5272)
    előzmény:
  38. 2003-11-12 16:565276.
    Salikam :)) A Ferj nagyon sokszor sundorog a konyha korul, de azota argus szemekkel figyelem, mert neki minden atalakithato alktaressze, vagy szerszamma:)) A fakanaltol a mozsarig :)) Ja es megmondtam, ha megegy konyhai eszkozom megrovidul. . . . . . . hat akkor o is megrovidul :DDDDDDD

Bölcssali (5273)
    előzmény:
  39. 2003-11-12 14:095275.
    Szegeny Ferjnek javulast kivanok, remelem, hamarosan rendbe jon. Igaz, hogy a teremtes koronai rossz betegek? Most a napokban panaszkodott atyam baratnoje, hogy ha az oreg egyet tusszent, mar szalad a lazmeroert, fasliert, teakat kotyvaszt es nagyokat sohajtozik.

csipogo (5272)
    előzmény:
  40. 2003-11-12 13:025274.
    Drukkolni nagyon tudok, meg is teszem!

csipogo (5272)
    előzmény:
  41. 2003-11-12 13:015273.
    Ahogy mondod!:)) Általában egy férfiembernek más tárgyak jelentenk sokat, mint nekünk nőknek- a rotalapát valóban semmire se jó a szemükben, még szöget se lehet vele verni, autót se lehet vele bütykölni és nem nyitja a sörösüveget. Tanulság: Át kell alakítani célszerszámmá.

nekezd (5271)
    előzmény:
  42. 2003-11-12 06:585272.
    Sziasztok. Hat hazajott Istvanom. De nincs valami jol. Nem orjong. De faj neki. Igy nem valami tarsalgos volt egessz nap. Holnap megyunk a dokihoz. Remelem kitalal valamit. A baratnom ferjenek volt nem tregen. igy elmeselte min ment at. es biztatott ne feljunk nem fajdalmas. es hamar tul lehet rajta esni. Hat remelem nekunk is be jon. mert igy nagyon salynalom szgenyt. latom, hogy nincs semmihez sem kedve. Meg a Kompjuter sem erdekli. Pedig maskor, ha hazajott mar tudtam. Ove a gep addig amig itthon van. Jaj drukkoljatok meg egy kicsit. Remelem hamar meggyogyul. Szerbusztok. szep napot mindenkinek.

Bölcssali (5270)
    előzmény:
  43. 2003-11-11 22:145271.
    Egy ferfiember szamara a tortalapat egy teljesen felesleges, haszontalan femdarab.
    Ertheto hat, hogy hasznositotta:))))

Bogie (5265)
    előzmény:
  44. Torolt_felhasznalo_688827
    2003-11-11 18:285269.
    A munkahelyemen (amikor meg volt) az volt a divat, hogy osregi kacatok jartak korbe minden Karacsonykor. Volt, hogy aki megkapta ki sem csomagolta, csak jovo Karacsonykor tovabbadta. Aztan egyszer csak visszatert a feladohoz. Haaat ennek sem volt sok ertelme.

Bogie (5267)
    előzmény:
  45. Torolt_felhasznalo_688827
    2003-11-11 18:245268.
    Na most szolj egy rossz szot is arra az aranyemberre:))) Megtehette volna, hogy szep sutyiban eltunteti az egesz lapatkat, es aztan kereshetted volna o nem latta, hat "minek kellene nekem egy tortalapatka" felkialltassal:)))De o faradsagot nem kimelve lereszelgette a szeleit, dolgozott vele egy fel napot biztos:))))))

Bogie (5265)
    előzmény:
  46. 2003-11-11 16:075267.
    Ezzel a karacsonyozzasal meg teljesen igazad van. Tegnap jott a meghivo a ceg karacsonyi partijara! Termeszetesen ajandekot is kell venni, a meghivon rajta volt a neve akinek en veszek, max 20 dollar ertekben. Annyi a gond csak, hogy lila gozom nincsen mit vegyek, mert a leanyzot egyszer lattam, ot percig, ugyanis az egyik kihelyezett irodan dolgozik. Haaaaat jo kis kitolas ez is. . . de majd kiotlok valamit.

donnaBe (5263)
    előzmény:
  47. 2003-11-11 15:525266.
    Latszik hogy nem aludtam ki magam. . . ossze vissza irkalok. . . . egy betu itt kihagyva, masik megtekerve. . . . na mindegy, valogassatok ki :))

Bogie (5265)
    előzmény: