Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

STRIA

nyamika
Létrehozva: 2005. július 22. 23:54
Sziasztok !

Aki tud kérem mondjon vélemény erről a készítményről a Házipatikán található és 860 Ft!!

Dr. Kelen Orange Anticellulit L-Carnitin

Köszi

puszi
  1. 2020. június 17. 01:09100.

    Szia!


     


    Én egy egészen más megoldással próbálkoztam. A Fumara Pezsgőkristályok eredetileg lábfürdő és a lábon lévő visszerekre való, meg keringésjavító, de írták, hogy ha a vizével beáztatunk egy törölközőt és feltekerjük a narancsbőrös bőrfelületre, akkor lehet vele halványítani a problémán. Nekem nem hogy halványított, hanem teljesen el is tűntette

  2. 2012. január 24. 08:4999.
    Sziasztok,
    tesóm 6. hónapos terhes, szépen gömbölyödik a pocakja :)
    Minden nap használja a striás krémet, (frezis termék) eddig nem is lettek csíkjai sehol.  Reméljük szülés után sem lesznek...
    előzmény:
    szetelka83 (98)
    2011-12-06  14:41
  3. 2011. december 6. 14:4198.
    Sziasztok,
    jött priviben infó, ami titeket is érdekelhet:
    a striás krémekről csináltak egy tök jó oldalt,
    striakezelese.hu asszem. Itt érdekességeket, tippeket írnak ebben a témában. Nyuggodtan kérdezzetek továbbra is magánban, nem akarom h bárkit is tiltsanak emiatt.
    előzmény:
    szetelka83 (97)
    2011-11-30  15:48
  4. 2011. november 30. 15:4897.

    Szió,
    nekem a frezi...striás krémek váltak be.
    Két fajtája van, én mindakettőt használtam. Sokáig kellett kezelnem a bőrömet, de szépen helyre hozta.
    Kérdés esetén priviben írjatok, mert nem szeretném h töröljenek!

     

     

    előzmény:
    SzaboSzilvi (96)
    2011-11-15  19:46
  5. 2011. november 15. 19:4696.

    Akit érdekel a FISSAN Stria kenőcs!!

    Én is sokakhoz hasonlóan régóta küszködöm a nem túl esztétikus vöröses-lilás bőrrepedéseimmel.   Nálam a hirtelen hízás következményei lettek, de sajnos terhes nőknél, vagy testépítő edzést végzőknél sem ismeretlen ez a jelenség.

     

    Sok  krémet, készítményt kipróbáltam már, olcsóbbtól a drágákig, jártam bőrgyógyásznál, aki szintén felírt egy krémet amit a patikában kevertek ki, vitaminokat szedtem, de mégsem sikerült eltüntetnem őket. Szolárium és egy kollagénes kezelés után valamennyit halványodtak ugyan, de sajnos még mindig nagyon csúnyák.

     

    Egy készítményt viszont egyöntetűen mindenki dicsér az összes témával kapcsolatos fórumtopikban, méghozzá a FISSAN Stria nevezetű krémet, amiről csak pozitív vélemények vannak. (Írd be a googleba a ’FISSAN Stria’ szót, és a magyar nyelvű találatoknál elolvashatod az összes véleményt). A beszámolók szerint szinte teljesen elhalványítja a bőrrepedéseket, regenerálja a bőrt, viszont az egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy Magyarországon senki sem forgalmazza, még a patikákban sem lehet kapni.

    Utánajártam, és úgy néz ki, hogy most korlátozott mennyiségben külföldi ismerős által betudok szerezni pár darab ilyen krémet németországi patikából, 4-5000 forint/db áron. Elméletileg egy ilyen tubusnak az egész kezelésre bőven elégnek kell lennie. Nem akarok átverni senkit, én is csak mások véleményekre tudok alapozni a készítménnyel kapcsolatban, én sem próbáltam még, de bízom benne, hogy ez végre hatni fog.

    Akit esetleg érdekelne a FISSAN Stria készítmény a fenti áron, azok a striakenocshu@gmail.com email címre írjanak, és amint megjön Németországból, a jelentkezés sorrendjében félrerakok nekik és visszaírok egyeztetés céljából.

    Utánvéttel tudok majd postázni. /Tényleg csak azok írjanak, akik komolyan gondolják!/.
    Remélem tudtam segíteni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2008. június 23. 18:1395.
    sziasztok!probálta már valaki azt a stria elleni krémet amit a topshop reklámoz?segit valamit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. Április 24. 12:3994.
    Sziasztok!

    Nagyon jókat olvastam a Stria Fissan krémről, de az lenne a kérdésem, hogy használta-e valaki a terhesség után több mint egy évvel? És segített a stria eltüntetésében?
    A leírás szerint inkább megelőző krém mint eltüntető, de hátha van erre vonatkozóan is tapasztalat.

    http://bolthely.hu/krprettyland/id/00033_Fis san_Stria_Massage_Salbe

    Sorry, hogy bemásoltam a teljes linket, de nem jelenik meg a szerkesztő fejléc.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_383338
    Torolt_felhasznalo_383338
    2007. szeptember 12. 19:0493.

    Szia Anita !

    Nagyon köszönöm a segítséget, majd kipróbálom.

    Somerset

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_617408 (92)
    2007-08-16  18:56
  9. Torolt_felhasznalo_617408
    Torolt_felhasznalo_617408
    2007. augusztus 16. 18:5692.

    Szia Somerset!

    Én össz-vissz 42 kiló vagyok, mindkét terhességemmel csak a hasamra híztam, de oda mindjárt 15 kilót, egyszóval nem csoda hogy a bőröm ekkora válltozást már nem bírt lekövetni. A hasam kb. egy tenyérnyi területen ment tropára, nemcsak tele lett striával, de a bőröm is nagyon megnyúlt. Nem tudom mit értessz az ősrégi striák alatt, de az enyémek semm voltak éppen frissek, mivel 5 éve már hogy megszületett az első babánk!! Mikor elösször voltam már akkor is mondták hogy nálam legalább 2-3 kezelés szükséges lesz, de ennek ellenére már az első kezelés is látványos volt 

    Nehéz lenne így %-ban megmondani, hogy milyen mértékben változott a kezelés hatására, de az biztos hogy elég szembetűnő! (Kb. 60%) két kezelés után.

    Egy kezelés kb. 20-30 perc: lejegelik, beinyekciózzák, ultrahangozzák....

    A cím: Budapest, Budakeszi u. 77 (Ökopark)

    Reméllem tudtam segíteni!!!

    Üdv.:Ancsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383338 (91)
    2007-08-16  14:59
  10. Torolt_felhasznalo_383338
    Torolt_felhasznalo_383338
    2007. augusztus 16. 14:5991.

    Szia Anita !

    El is tüntette 85-90 %-ban a striáidat ez a kezelés? Milyen változást látsz? Helyileg hol található ez a szalon v. rendelő? Nekem ősrégi striák vannak a combomon. A hasamon egy sincs pedig ikreim születtek, de ha van egy módszer, amivel el lehetne tüntetni a combomról, hát szívesen kipróbálnám.  Mennyi időt vesz igénybe a kezelés?

    Somerset

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_617408 (90)
    2007-08-04  17:23
  11. Torolt_felhasznalo_617408
    Torolt_felhasznalo_617408
    2007. augusztus 4. 17:2390.

    Sziasztok!

    Én többnyire inkább csak olvasni szoktam a forumokban elhangzottakat, de úgy érzem hogy most itt az ideje hogy én is beszámoljak a tapasztalataimról. ÉS HA MÁR TUDOK ,MEGPRÓBÁLJAK SEGÍTENI  
    A Tv 2-n a "2testőr" című műsorban láttam egy eljárást amely képes eltüntetni a stria 85-90%-át. Nem igazán hidtem benne, de úgy voltam, egy próbát megér. Hozzáteszem már nagyon sok mindent kipróbáltam (a létező összes krémet, vákumkezelést), de ezidáig szinte semmi sem volt hatásos. Nem mondom az évek folyamán javult egy kicsit, de látványos változást eddig semmi sem hozott.......Mivel a kezelés nem túl olcsó (35 000Ft) sokat töprengtem rajt hogy egyáltalán belevágjak-e. Most már tudom, hogy megérte! Sokkal szebb lett a hasam......Szóval ha érdekel valakit akkor a 06/ 30 352 2431-es számon tud érdeklődni Dr. Hegedős Magdolnánál. A kezelés során inekcióstűvel juttatnak be egy "koktélt" a bőr alá, a végén peidg ultrahanggal oszlatják szét a hatóanyagot. Nem túl kellemes, de elviselhető.

    Mivel nem olvastam végig a forumot, nem tudom hogy itt írtatok-e már erről a kezelésről vagy sem. Ha igen, akkor bocsi a viszhangért  

    Üdv.:Ancsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. július 23. 17:2789.
    Sziasztok!

    Április óta pang ez a topik, de hátha valaki olvassa...

    Érdekelne, mi van azzal a csodaszerrel, amit GIANT ajánlott. Kipróbáltátok? Milyen eredménnyel? És mennyibe kerül?

    Én Avon-os terméket vettem, azt használom már vagy 2 hete, franc se tudja..... Ezt használta már valaki? Egy barátnőm, aki védőnő, ajánlotta, azt mondta, átstrukturálja a bőrt. Egyébként ez is striára és cellulitiszre is való. Érdekes. Nem hangzik valami bíztatóan, tekintve, hogy 2 különböző dologról van szó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_397398
    Torolt_felhasznalo_397398
    2006. Április 11. 16:1488.
    Szia. Engem érdekelne a krém. Hamarosan babát szeretnénk és szeretném megóvni a bőröm, ha lehet. Előre is köszi az infót.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456357 (82)
    2006-01-29  13:31
  14. 2006. március 24. 14:0887.
    Szia! Hol tudok ilyen krémet venni? Nem szeretném online rendelni 1000Ft száll. ktg-ért, inkább személyesen megvenném!
    előzmény:
    nyamika (1)
    2005-07-22  23:54
  15. Torolt_felhasznalo_456357
    Torolt_felhasznalo_456357
    2006. március 14. 11:2886.

    Szia Kedves Csiga1! 

    A Stria topicon, amelyet január 29-én indítottam, bővebben olvashatsz a termékről. De, ha küldesz egy postacímet, nagyon szivesen postázom a kencefice összetételének, és használati utasításának leírását! 

    Üdv: GIANT

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225622 (83)
    2006-03-13  17:26
  16. 2006. március 13. 18:1485.
    a napozás nem teszi még inkább láthatóbbá a striákat? Én úgy tudom, hogy a csíkok nem barnulnak le... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_547576 (77)
    2005-07-24  19:11
  17. Torolt_felhasznalo_177795
    Torolt_felhasznalo_177795
    2006. március 13. 18:1384.

    Szia!

    Én kipróbáltam egy halom krémet nem segített. Áldoztam egy kis pénzt, nem nagy összeget és rendbe rakattam a hasam. (nem plasztika). Nézd meg a perfectline.com oldalt, a testkezeléseknél ott van az LPG. de ha gondolod, hívd fel őket telefonon 8én is ezt tettem) nagyon kézségesek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225622 (83)
    2006-03-13  17:26
  18. Torolt_felhasznalo_225622
    Torolt_felhasznalo_225622
    2006. március 13. 17:2683.

    Helló!

    Engem érdekelne milyen termékről is van szó. Írj róla bővebben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456357 (82)
    2006-01-29  13:31
  19. Torolt_felhasznalo_456357
    Torolt_felhasznalo_456357
    2006. január 29. 13:3182.

    Sziasztok 

    Ma új topicot hoztam létre az "éljünk egészségesen" fórumon, Stria- mi más is lehetne a név. Tapasztalataim alapján egyetértek veletek, a striákat teljesen elmulasztani nem lehet. Edző vagyok, és a vendégeim több éves tapasztalatai alapján merem ajánlani mindnyájatoknak. Többen próbálták már a különböző jobbnál jobb, és drágább krémeket.   Nem gondoltam volna, hogy egy magyar termék lesz az, ami beválik. Nem kapható gyógyszertárba, kimondottan kozmetikusok testkezelésre, fogyasztásra, striák, és cell. elleni kezelés alkalmával dolgoznak vele. Ha érdekel írj.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_459514 (80)
    2005-07-30  05:31
  20. 2005. július 30. 09:5981.
    Szia Beatrix!Az első kérdésedre a válasz: délelőtt szakadt az eső, ezért a vidékről jövők el sem indultak. A 30 személyből 9-en voltunk és ebben már a 2 fiam is beletartozott.
    Mire összeütöttük az "esővédőket" és indulhatott a főzőcske. . . kisütött a Nap:-)
    Aki itt volt az jól érezte magát. Hajnal 3-ig beszélgettünk. Az én bánatom, hogy csak 2 ember mozgott velem:-) (tollas, ping-pong)
    Tele van a fagyasztóm gulyással és pácolt hússal:-)
    Véleményem szerint egy különleges masszőr vagyok. Nem a tanultak alapján dolgozok, hanem az érzések vezetik a kezem és az egész "kezelési" folyamatot. Minden esetben mást csinálok.
    Amikor eljön hozzám egy olyan ember aki harmoniában "él" és csakis úgymond kényeztetésre vágyik, avval nem beszélgetek. . nem is nagyon tehetném, hiszen a 15. perc környékén már alfában van:-), vagy egyszerűen alszik:-)

    Sajnos, nagyon sokan vannak azok, akiknek a teste segítséget kér tőlem és beszél hozzám(mármint a test);azokkal váltok pár szót.
    Van olyan, aki több hónap után tér vissza hozzám, mert ennyi idő kell neki, hogy elfogadja a mondandómat. A tegnapi hölgy is egy ilyen eset, vagyis majdnem.
    Ő azért járt hozzám, hogy gyermeke születhessen. Két hónap után azt mondtam Neki, hogy azért amiért elkezdtük. . nem tudok segíteni, mert nagyon ellenálló. Megsértődött.
    Tegnap elnézést kért és szeretne jönni. Mondtam neki, hogy szívesen látom, mert eddig se én voltam aki nem úgy látta a dolgot.
    Én meg mertem mondani amit kell. . . lehet az egyedüli.
    előzmény:
    Wildkatze8 (79)
     
  21. Torolt_felhasznalo_459514
    Torolt_felhasznalo_459514
    2005. július 30. 05:3180.
    Ja ez így van!

    Veleszületett kötőszöveti gyengeség! Aki hajlamos rá az csíkos lesz, én a növésbe "repedtem" bele:DD

    Viszont a masszőrök álma az ilyen bőr, mert remekül lehet a különböző masszázstechnikákat alkalmazni, ellenben az erős kötőszövetű szerencsésekkel, rajtuk nehezebb "benyúlni az izomhoz".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556488 (75)
     
  22. 2005. július 30. 02:5979.
    Heló :) !
    A múltkor "beszélgettünk" a csíkos topicban (börcsík :) ). . .
    Na, milyen lett a múltkori buli ? (tudod, amiért "korán" le kellett feküdnöd :))
    De amit tk. kérdezni szerettem volna, hogy Te beszélszgetsz is az emberekkel, vagy "csak" (ne értsd félre a csakot !!!) megérinted?
    Ígazi örült nö vagyok, és most nem tudom hogyan tovább´. . . . ezért is érdekel most minden féle dolog amiben esélyt látok, hogy "helyre rázzon" :) vagy inkább :(
    Informálódom, aztán majd meglátom, hogy van-e értelme, vagy hagyjam a francba, oszt maradjak olyannak amilyen vagyok :DD

    Beatrix
    előzmény:
    Őszülő (71)
     
  23. Torolt_felhasznalo_342354
    Torolt_felhasznalo_342354
    2005. július 24. 23:1078.
    Grrr akkor most utálom a fogigátló tablettámat, mert nekem attól nőtt a mellem és lett striás. . (gggggggr)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556488 (75)
     
  24. Torolt_felhasznalo_547576
    Torolt_felhasznalo_547576
    2005. július 24. 19:1177.
    striára nincs kenőcs! sajna. . . . . ellenben: hasizom-erősítés, radírozás plusz napoztatás/szoli nagyon sokat tud segíteni (tapasztatból mondom). de teljesen eltűnni nem fog.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. július 24. 16:1676.
    Teljesen igazad van. Mivel a stria a bőr repedése, ezt nem lehet semmivel eltüntetni. A striák elleni krémek kb. annyit érnek, mint a töredezett hajat rendbehozó cuccok: aki elhiszi, hogy van olyan balzsam, ami "összeragasztja" a széthasadt hajszálakat, az magára vessen. . . ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556488 (75)
     

Címlap

top