Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Patiszonból mit?

Torolt_felhasznalo_314470
Torolt_felhasznalo_314470
Létrehozva: 2005. június 30. 09:46
Sziasztok!

Patiszon receptekre lennék kiváncsi, mit lehet csinálni a kirántáson kivűl vele (ahhoz, most nincs kedvem)?

bobek
  1. 2005. szeptember 24. 12:1024.
    Szió! Irén receptjét már próbáltam ( 14-es hozzászólás). Nagggggyyyon finom!     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314470 (1)
    2005-06-30  09:46
  2. 2005. szeptember 24. 10:2223.

    Ha valaki erre téved, én régen egy nőklapjában találtam ezt a receptet , amit azóta is csinálok és nagoyn fini.

    Patiszon gombóc.

    Hozzávalók:/4 személyre/

    1 nagyobb patiszon, 20 dkg zslemlemorzsa

    3 tojás, 1 fej voroshagyma, 1 dl fehér bor, 2 db paradicsom, 10 dkg liszt, 1 kávés kanál, majoránna, 10 dkg gomba, 2 gerezd fokhagyma, sóű, őrölt bors: a sütéshez 20 dkg margarin.

    Elkészités:

    A patiszont sós vizben megfőzzük, utána péppé turmixoljuk.

    Hozzáadjuk a zsemlemorzsaharmadát, és egy tojással, az apróra vágott hagymával, gombával, a meghámozott, magtalanitott, kockára vágott paradicsommal, a borral, sóval, borssal, majoránnával összedolgozzuk, és kis gombócokat formálunk belőle. Bepanirozzuk és kisütjük. Nagyon fini . Én igy elkészitve lefagyasztok belőle és ha kell, csak kiolvasztom és sütöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. július 30. 09:3622.
    Szia, teljesen normalis palacsintatesztaban kell kisutni, vagy joval surubben???
    előzmény:
    kifli23 (16)
     
  4. 2005. július 27. 11:0521.
    Kell hármozni.

    Nagyon jó recepteket írtatok. Eddig nekem csak a rántott patiszon létezett. Bár nagymamám azt mondja, hogy akkor is tök:-)))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284168 (19)
     
  5. 2005. július 27. 11:0420.
    Szia,
    én nem szoktam besózni előre, mert akkor - rántásnál - nem tapad rá a lisztes-tojásos kulimász. A panírba teszek sót bőven és így rántom ki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284168 (19)
     
  6. Torolt_felhasznalo_284168
    Torolt_felhasznalo_284168
    2005. július 27. 10:4919.
    Sziasztok!!!

    Kellene egy kis segítség:)
    A patiszont is be kell sózni előre??? Kaptam egy közepes méretűt és most olvastam a recepteket, azt hiszem a lecsósat csinálom belőlle meg! Hámozni is kell vagy lehet héjastul??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_314470
    Torolt_felhasznalo_314470
    2005. június 30. 12:5618.
    elloptam ötleteket innen-onnan?o)
    mivel már felszeleteltem a rántáshoz és be is sóztam, ezért így beraktam a sütőbe , befűszereztem (görög sültekkel)(nem volt sok zöldség itthon) ezért ráöntöttem 1/2 mexikói zöldségmixet, majd arra tejszínt öntöttem, és megsütöttem, jó lett, csak utólag sózni kellett
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. június 30. 12:5317.
    Próbáljátok ki a tejszínes-sajtos csirkemell mintájára elkészítve is.
    Jénait kivajazni, pattiszont lisztbe, tojásba, reszelt füstölt sajtba panírozni. A tál alját beteríteni vele, meglocsolni felvert tojással és ízlés szerinti fűszerekkel elkevert tejszínnel (vagy tejföllel). Addig rétegezni míg van hozzávaló. A tetejét megszórni reszelt ementálival, be a sütőbe, először befedve, majd fedő nélkül addig, míg megpirul a teteje.
    Szerintem isteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. június 30. 11:0116.
    lecsó vagy palancsintatésztába mártani és forró olajba kisütni vagy csak simán kirántani:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. június 30. 10:5715.
    Egy másik érdekes lecsórecept, amiben van patiszon, csak a hozzávalók, az elkészítés menete, mint a többi lecsónál:

    Almás lecsó

    Hozzávalók (körülbelül, de az arányok ízlés szerint változtathatók):

    1 nagyobb fej hagyma
    3 paprika
    3 paradicsom
    1 kisebb cukkini
    1 kisebb patisszon
    1 közepes alma
    10-15 dkg szalonna és/vagy kolbász
    pirospaprika ízlés szerint
    1 csipet bors
    4-5 kis levél menta összemorzsolva
    1 kis csipet szerecsendió
    1 evőkanál ketchup

    Nagyon finom, olyan édes-savanykás. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. június 30. 10:5214.
    A tetejét (felső negyedét) levágod, belső magos részét kivájod belőle és töltött paprikához való töltelékkel(darált hús, rizs, fűszerek) megtöltöd. Kalap vissza, sütőben megsütöd. Cikkekre vágva tálalod. Isteni!
    Üdv: Irén
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314470 (1)
     
  12. 2005. június 30. 10:5113.
    Patiszonos lecsó
    Hozzávalók 4 személyre:
    1 db közepes patiszon
    4 db közepes paradicsom
    3 db TVpaprika
    1 nagy fej hagyma
    1 pár virsli
    2 evőkanál olívaolaj
    5-6 karika csípős zöldpaprika
    3-4 gerezd fokhagyma
    bors

    Előkészítés:
    A paradicsomot leforrázzuk, meghámozzuk, gerezdekre vágjuk. A csípős zöldpaprikát megmossuk, felkarikázzuk. A TVpaprikát megmossuk, kicsumázzuk, ereit és magjait eltávolítjuk, majd vékony szeletekre vagy ujjnyi vastag karikákra szeljük. A hagymát meghámozzuk, és apróra felkockázzuk. A patiszont ugyancsak apró kockákra. A fokhagymát megtörjük.
    Elkészítés:
    Az olajon megfonnyasztjuk a hagymát, majd a patiszont belekerverve megpuhítjuk. Ezután belekeverjük a paprikákat és fokhagymát. Puhulásuk után rádobjuk a paradicsomot, ízlés szerint sózzuk, esetleg ételízesítőt használunk. Félig lefedve, mérsékelt tűzön puhára főzzük, végül utánasózzuk. Főtt új burgonyával vagy párolt rizzsel tálaljuk.


    Patiszon pörkölt
    Hozzávalók:
    1 közepes patiszon
    1 kis fej vöröshagyma
    4 főtt tojás
    tejszín
    pirospaprika
    só, bors
    étolaj
    Elkészítés:
    A hagymát apróra vágom, kevés olajon megpirítom, majd hozzáadom a pirospaprikát (pörkölt alapot készítek). A patiszont megpucolom, kis kockákra (2x2 cm) vágom, a pörköltalapba rakom, és megsózva fedő alatt puhára párolom. Ha kész, borsozom, tejszínnel habarom, végül hozzáadom a főtt tojást (1 tojást 6-8 szeletre vágok).
    Nokedlival tálalom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314470 (1)
     
  13. Torolt_felhasznalo_314470
    Torolt_felhasznalo_314470
    2005. június 30. 10:4812.
    Óóó , köszönöm, köszönöm!!!!!
    Nagyon jó recepteket, ötleteket írtok:o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_818062
    Torolt_felhasznalo_818062
    2005. június 30. 10:4711.
    RAKOTT PATISSZON (6 adag)

    Hozzávalók:
    2 evőkanál olaj
    100 g hagyma, aprítva
    200 g mirelit mexikói zöldségkeverék, felengedve
    100 g szójagranulátum, 3 dl vízbe áztatva
    3 gerezd fokhagyma, összezúzva
    1 csokor zellerzöld, aprítva

    bors
    1 kis doboz sűrített paradicsom (70 g)
    3 evőkanál margarin (60 g)
    3 evőkanál Graham liszt (60 g)
    6 dl tej
    2 tojás
    100 g parmezán sajt, rezelve
    1 közepes méretű patisszon (800 g), meghámozva és kis kockákra vágva

    Elkészítés:
    Az olajon megdinszteljük a hagymát, majd a zöldségkeveréket. Hozzáadjuk a szóját, a fokhagymát, a zellerzöldet, a fűszereket és a sűrített paradicsomot. Néhány percig főzzük.
    A margarint megolvasztjuk (egy kávéskanálnyit félreteszünk a sütőtál kikenéséhez), hozzáadjuk a lisztet, majd apránként, állandó kevergetés közben a tejet. Csomómentesre keverjük, és sűrű mártássá főzzük. Gyengén sózzuk, borsozzuk. Ha kihűlt, hozzákeverjük a tojásokat és a sajt felét.
    Margarinnal kikenünk egy tűzálló tálat. Lerakunk egy sor patisszont, megkeverjük egy réteg szójás keverékkel, és leöntjük besamellel. Erre megint patisszon kerül, és így rétegezzük tovább a hozzávalókat, amíg el nem fogynak. A tetejére mártás kerüljön.
    Meghintjük a maradék sajttal. Előmelegített sütőben, közepes hőfokon aranybarnára sütjük.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314470 (1)
     
  15. 2005. június 30. 10:4610.
    Szia:)
    Szerintem bonita77 ötlete alapján bármilyen töltelékkel megcsinálhatod, én mindig kiinduló alapnak veszem a recepteket, és ez nagyon fincsinek néz ki, de lehet mindezt egy húsos masszává is összedolgozni és sajttal a tején a sütőben pirítani is:)
    Én (ha nem lenne ez a remek recept már előttem ) szintén a tölést javasoltam volna, csak a tölteléket mi úgy szoktuk, hogy összefőzött zöldségek(répa krumpli zeller és dinsztelt hagymát, ebbe lehet még pirított darált husit) rá a sajtot és egytálételnek is emgteszi:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. június 30. 10:449.
    A töltött padlizsán is nagyon finom. Lehet bele tenni darált húst meg sajtot, vagy valami zöldséges tölteléket.
    A mindmegette. hu weboldaon szerintem találhatsz jó recepteket.
    előzmény:
    FHB (2)
     
  17. Torolt_felhasznalo_818062
    Torolt_felhasznalo_818062
    2005. június 30. 10:418.
    Patisszon kosár vegyes zöldséggel töltve:

    Hozzávalók:
    1 db-hoz szükséges anyagok
    1 kg patisszon
    5 dkg brokkoli gyorsfagyasztott
    6 dkg morzsolt csemegekukorica
    6 dkg főtt zeller
    4 dkg marinált paprikakonzerv
    4 dkg főtt karfiol
    6 dkg zöldborsó gyorsfagyasztott
    4 dkg zöldbabkonzerv
    10 dkg citrom
    3 dkg porcukor
    10 dkg zöldaszpik

    Elkészítés:
    A szép formás, kb. egy kg- os patisszont hideg vízben megmossuk, és forrásban lévő sós vízben félpuhára főzzük, majd kiemelve a vízből jól lehűtjük. Közben a gyorsfagyasztott brokkolit, zöldborsót szintén gyenge sós vízben felforraljuk, és leszűrve hűlni hagyjuk. A főtt zellert apró hasábokra vágjuk, a főtt karfiolt apró rózsákra szedjük szét, majd az egészet keverőedénybe téve, citromlével, cukorral lazán összekeverjük. Ez után a lehűlt patisszon tetőrészét egy éles késsel jó mélyen kiemeljük, hogy a zöldségeknek helyük legyen, majd e nyílásban összevissza rakva halmozzuk fel az előkészített zöldségféléket, hozzáadva a zöldbabot, valamint a konzervkukoricát és a csíkokra vágott marinált paprikát. Olvasztott és lehűtött sűrű aszpikkal párszor jól megöntőzzük, hogy az anyagok egymáshoz kötődjenek. Tálalásig hűtőbe tesszük.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314470 (1)
     
  18. 2005. június 30. 10:417.
    pl. : pörkölt, ugyanúgy mintha húsból csinálnád. amikor kész, bele egy kis tejföl, tésztával vagy nokedlivel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314470 (1)
     
  19. 2005. június 30. 10:416.
    Jaj ne is mondd.
    Mikor szezonja van, akkor nálunk szinte minden délután az van.
    Imádom a patiszont és a cukkinit.
    előzmény:
    csirri (4)
     
  20. 2005. június 30. 10:405.
    Bocs, most látom csak, hogy rántani nem akarod. . . . :-))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314470 (1)
     
  21. 2005. június 30. 10:394.
    Rántva, rizzsel, tartármártással. . . . HMMMMMMMM!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314470 (1)
     
  22. 2005. június 30. 10:363.
    a patiszon voltaképp húspótló, tehát elvileg mindet, amit egy hússal. . . de erről inkább anyukámat kéne megkérdezni. . . ő imádja. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. FHB
    FHB
    2005. június 30. 10:242.
    Lecsóba is beleteheted, nagyon finom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314470 (1)
     

Címlap

top