Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Háti babahordozót keresek

norcos1
Létrehozva: 2005. június 6. 18:07
Sziasztok!

Háti babahordozót keresek. Már átnéztem a babás apróhirdető fórumokat, weblapokat stb., de nem sok sikerrel.
Lehet strapabíró váz nélküli is, de a legjobb könnyűvázas összecsukható lenne.
Ha esetleg van valamelyikőtöknek eladó (kb. 6-7 ezret tudok rászánni), jelezze nekem.
(Nálunk ugyanis némelyik buszra nem lehet babakocsival felszállni!!! Nesze neked esélyegyenlőség!)

Köszi
  1. 2005. június 6. 20:436.
    Nem "eltántorítás" miatt írtam, csak ötletnek. Sokan nem is gondolják, milyen kényelmes azzal vinni a babát, én próbáltam, azért mertem felvetni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342128 (5)
     
  2. Torolt_felhasznalo_342128
    Torolt_felhasznalo_342128
    2005. június 6. 20:105.
    Ne hagyd magad eltántorítani, a könnyűvázas nagyon jó! Én rengeteget használtam a nagyobbikkal, amikor BKVznom kellett. . . A gyerekem is szerette. . Nekem sajnos csak kölcsönben volt!
    előzmény:
    norcos1 (1)
     
  3. 2005. június 6. 19:574.
    igaz nem tudjuk mennyi idős a gyermeked, de mivel én is nagyon szeretem a kendőt igy ajánlok egy linket ahol hátra kötés is van.

    www. kantoliinakanava. fi/sidontaohjeet?currDir=.

    Igaz finn és angol a szöveg, de jók a képek és érthetőek.
    Ja gondolom olcsóbb a kendőt megcsinálni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441102 (3)
     
  4. 2005. június 6. 19:423.
    Babahordozó kendőt nem próbáltál? Szerintem sokkal praktikusabb, mint a háti hordozó.
    előzmény:
    norcos1 (1)
     
  5. Torolt_felhasznalo_352952
    Torolt_felhasznalo_352952
    2005. június 6. 18:542.
    Bocsi, csak egy off: eszembe jutott, hogy Apukam szobajaban van egy gyonggyel himzett laoszi hatihordozo, de nem ilyenre gondolsz. . . . . . . le is hoztam, felprobaltam, hat hogy hogy viszik ott a babakat nem tudom elkepzelni, de mindegy. Disznek jo lesz :) koszi hogy eszembe juttattad :)
    Remelem talalsz hordozot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top