Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilcsi kozmetikumok hol?

kifli23
Létrehozva: 2005. május 10. 12:59
Sziasztok!

Ilcsi kozmekumokat szeretnék vásárolni vagy rendelni,nem tudjátok hol tudok ennek utánanézni, esetleg rendelni?
Köszönöm
  1. 2010. november 23. 15:287.

    Én ezen az oldalon rendeltem ilcsi kozmetikumokat már 3. alkalommal. Gyorsak, megbízhatóak.

    Ha gondolod nézz be hozzájuk. www.tetotoltalpig.5mp.eu

    Szép napot mindenkinek.

    előzmény:
    kifli23 (1)
    2005-05-10  12:59
  2. 2005. június 13. 18:556.
    melyik krém volt a "tettes"?
    előzmény:
    solevita (5)
     
  3. 2005. június 13. 16:095.
    Sajnos a kozmetikusom felkent az arcomra egy új ilcsi krémet, ami nagyon csípett, és felmelegítette az arcom. . Másnapra olyan lett az arcbőröm, h sírva fakadtam. . Allergiás tünetek. . felhólyagosodtam. . viszketek, förtelem. . Mit tegyek???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. május 10. 14:094.
    www. ilcsi. com. Ott találod a referenciakozmetikák telefonszámát és címét. De a Nagymező utcai címet nem ajánlom. Az ottani kozmetikus elkezdett velem vitatkozni, hogy ő nem azt ajánlaná, hanem amazt és amikor én ragaszkodtam ahhoz, hogy márpedig nekem az kell, akkor egyszerűen nem szolgált ki.
    előzmény:
    kifli23 (1)
     
  5. 2005. május 10. 13:353.
    Szia! Ilcsi. com-on találsz Ilcsi referencia kozmetikákat, ott meghállapítják, hogy mi való a bőrödre, mert uyge nem minden jó rá, és igény szerint meg a bőröd figylemebevételével megbeszélitek, hogy mivel folytatod otthon akezelést, miylen termékeket kérsz/rendelsz.

    Sok sikert!!
    mindenképpen kozmetikustól rendelj, csak ők vehetik meg, kártyával. . .

    szuszó
    előzmény:
    kifli23 (1)
     
  6. Torolt_felhasznalo_215994
    Torolt_felhasznalo_215994
    2005. május 10. 13:252.
    A VIII. kerületben a Népszínház utcából indul a 99-es busz, megy egy kanyart, kimegy a Körútra, onnan a Rákóczira, ott bekanyarodik a nem tudom milyen utcába, ott van az első megállója a végállomástól, ha ott leszállsz, azon az oldalon, ahol a megálló is van kicsit előrébb van egy bolt ott forgalmazzák.
    előzmény:
    kifli23 (1)
     

Címlap

top