Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2005. május 2. 18:3851.

    +Akkor most én is egy verset küldök nektek

    Túrmezei Erzsébet

    Ha nem teszek semmit sem

    Most nem sietek,
    most nem rohanok,
    most nem tervezek,
    most nem akarok,
    most nem teszek semmit sem,
    csak engedem, hogy szeressen az Isten.

    Most megnyugoszom,
    most elpihenek
    békén, szabadon,
    mint gyenge gyerek,
    és nem teszek semmit sem,
    csak engedem, hogy szeressen az Isten.

    S míg ölel a fény
    és ölel a csend,
    és árad belém,
    és újjáteremt,
    míg nem teszek semmit sem,
    csak engedem, hogy szeressen az Isten,

    új gyümölcs terem,
    másoknak terem,
    érik csendesen
    erő, győzelem. . .
    ha nem teszek semmit sem,
    csak engedem, hogy szeressen az Isten.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. május 2. 18:3550.
    Szép jó napot!
    Burika nagyon szép lett a ház, így csak elbicegtem idáig!
    Nagy-nagy örömmel látom és üdvözlöm a barátaimat!:)))))
    Minden kedves vendéget!:) Látom már nagyon jó a hangulat. Mivel a pünkösdi rózsa messziről hívogatott nagycsaládos, Dapazsóka, Rózsa jóvoltából, én is visszaköszönök :
    Két szál pünkösdrózsa
    Kihajlott az útra,
    El akart hervadni,
    Nincs ki leszakítsa.

    Nem ám az a rózsa,
    Ki a kertben nyílik,
    Hanem az a rózsa,
    Ki egymást szereti.

    No ez valamennyiőnkre illik most, igaz? SZIASZTOK!:))))
    Akkor most kifújom kicsit magam. . . . . :)
    előzmény:
    Buriburi (4)
     
  3. Torolt_felhasznalo_607791
    Torolt_felhasznalo_607791
    2005. május 2. 18:3049.
    Kopp-kohhp-khohopp! Csak kihicsihit lihegek, ! Alfődi embörnek kissé szokatlan ez a meredek emeeködő:))).
    Szép estét kívánok Mindenkinek!
    Kicsit tévelyegtem, de végülis csak idetaláltam- Közétek! Csak ámulok és bámulok idefönn! Micsoda gyönyörű kilátás! A Menedékház pedig egyenesen varázslatos! Ha bekukkantok, mit látok: tele ismerőssel és még ismeretlennel, és mindenki vidám. A ház közepén a végtelenbe tűnő hosszú asztal, székekkel. Az asztal-úgy mint a ház és környéke- ünneplőbe öltöztetve, tele minden finomsággal. Itt tényleg minden jóember elfér. Én is hoztam pár láda behűtött pezsgőt, alkoholosat, és anélkülit, meg annyi almás sütit, hogy mindenkinek jut, aki szereti:) A Menedékház ötletért őszinte elismerésem a Ház kreatív és gondos Úrnőjének!:))
    És hoztam egy dalt is, imígyen szól:

    Háromtőke szőlő közül kettő fekete
    Dicsértessék az úr Jézus drága szent neve
    BURIBURI iszik most, iszik most
    Annak örvendezzünk most.
    (tessék Burikám egy pohár pezsgő)
    Levele fenékig, levele fenékig
    Levele fenékig, levele fenékig
    (megittad? jól van, akkor folytathatjuk)
    Most ivott Ő kedvére
    Váljék egészsé-gé- re! NÓTA!
    (most el kell énekelned a kedvenc nótádat, halljuk!) :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. május 2. 18:2948.
    Hellóka!

    Két rohanás közben bekukkantottam, hogy megvagytok-e még? :)

    Ha látnátok a képem, csupa derű, mosoly, -- mit mosoly! Vigyorgok, mint egy bernáthegyi. :))) Úgy örülök Nektek. :))))))))

    Bár még nincs itt mindenki, . . . . azért hoztam Nektek egy kis fagyit, sok-sok gyöngyvirágot és ibolyát. Nálam még virítanak.

    Szatigor Barátom, hogy a nagy táncos mulatságig ne unatkozz, légy oly kedves, és készítsd elő a tűzrevalókat a bográcsgulyáshoz. Nézd meg elég lesz-e az ital, vágd fel "légyszi" a hagymát, a húst meg a szalonnát? Szoktál ilyesmit csinálni? Vagy csak inkább politizálsz? Most mint egyszem fiú, egy kicsit "nőiesítettelek" - nem haragszol ugye-?

    Rózsa Drágám! Imádom a fasírtocskákat. Mára eltekintek a fogyó kúrától.
    bbari! Szeretettel üdvözöllek Mindenki nevében. Köszönjük az epret! Gyere gyakran. :)))

    Nagycsalád! Menjetek csak a tengerre, ne félj megvárunk. Itt pihensz csak igazán! :))

    Mamácska! Gyönyörű verset hoztál. Köszönjük!

    Dapazsókám! - ne rohangálj annyit le-fel. Mág kifulladsz. :))

    Szoprán Marcsikánk már korábban elkűldött egy szép verset, majd estére előveszem. Most megint mennem kell.

    De jövök, sziasztok. . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. május 2. 17:4047.
    Szia!
    Én ott vagyok minden kilométerkőnél. Csak a milyen bugyit/harisnyát/sminket vegyek/tegyek fel ekkor meg akkor, az nem az én profilom, de az már 40 éve sem volt.
    előzmény:
    nagycsalad (45)
     
  6. 2005. május 2. 16:2246.
    Sajnos a kötelesség elszólit, majd a táncra azért még visszanézek. Most nem várt technikai okok miatt el kell mennem. Mindenkitől elnézést kérek. A baj nem komoly, de halaszthatatlan. Pusz-puszi.
    előzmény:
    nagycsalad (45)
     
  7. 2005. május 2. 16:1245.
    Szatigor - Hűtsed csak hűtsed, jönnek a meleg napok!
    Tamásom úgy szokta mondani, hogy már megint rosszul vasalt inget adtam rá! Mert ugye az alkoholmentestől is lehet akárhány kilótok!
    Ha nagyon muszály akkor táncol - de nem kell féltened az asszonyt, hogy elfárad!

    Foka - sikerült ismét összeakadnunk?
    A minap árvíz ügyben találkoztunk.
    előzmény:
    szatigor (43)
     
  8. 2005. május 2. 16:0544.
    Úgy kell mondani, hogy derékban vállas.
    Jó is lenne egy ilyen menedékház, nem virtuálisan. A hétköznapok nagyon elnyűvik az embert.
    előzmény:
    szatigor (43)
     
  9. 2005. május 2. 16:0343.
    Rendben nagycsalád! Öszintén irigylem a férjed és a férjed jó szokása miatt Téged, hogy csak alkoholmentest iszik hűtve, de én sörös vagyok, ami a 107 kilómon meg is látszik egy kicsit, de nem vagyok ám kövér, csak izmos, szoktam mondani a gunyolodó megjegyzésekre a terebélyesedésemet érintően. Szóval hűtöm a sőrt, alkohol mentesen és alkoholosan, majd kiválasztjuk ki-ki mit szeret. Táncolni szeret a férjed, mert akkor lekérheti a nejemet. Én nem vagyok féltékeny tipus.
    előzmény:
    nagycsalad (39)
     
  10. 2005. május 2. 15:5342.
    Oké a táncban benne vagyok, minden hölgyet megtáncoltatok, aki nem ad kosarat, illetve akinek nem féltékeny a férje, ha valaki lekéri a nejemet, mert addig foglalt vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194906 (35)
     
  11. 2005. május 2. 15:5241.
    elfelejtettem, hogy diófa alatt, kockásterítővel!
    előzmény:
    nagycsalad (39)
     
  12. 2005. május 2. 15:5240.
    Szia Mamacska, Szatigor, [irtam neked egy hosszut megint!!}Rozsa!!Itt meg nem nyilik sok virag, mert amit vinnek;. . a rododendron, es a magnoliak, . . . meg kesnek, bar mar ilyenkor gyonyoruek szoktak lenni. Most sokaig volt hideg, nem pattantak a szirmok ki. . de alakul es mire elnyilnak otthon a punkosdi rozsak, bazsarozsak, viszem en , hozom en a magnoliakat. Vittem mar haza[csempesztem, mert nem szabad]hajtasokat, de nem maradtak meg, hideg a telunk azt hiszem nekik. Pedig kar, mert gyonyoru, . . jo-jo tudom az orgonaktol nem szebb es nem illatosabb, de azert nagyon szepek. Sutni, sem sutottem, mert nincs liszt, az unnep miatt , kidobtuk es ma veszunk ujat, de aki szereti annak hoztam, spagattit nagyon finom olivaolajban futtatott fokhagymas zukkinivel. . tudom Gabor, nem hus, . . . de csak fokozatosan terunk vissza a rendes etrendhez. . . No, megyek dolgomra, meg majd jovok, ha tudok[itt is" kapaszkodo"van, harom szint, ajajj!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_690724 (36)
     
  13. 2005. május 2. 15:5139.
    Az én párom is rövidesen befut
    készítheted a hideg alkoholmentes!
    előzmény:
    szatigor (38)
     
  14. 2005. május 2. 15:4938.
    Látom szép itt minden, enni inni való akad bőven. Csak az a baj, hogy itt is egyedűl vagyok aktiv férfiszereplő hálaistenek, nem kell versengenem egy tánc elnyeréséért senkivel. Ja, hogy a nejem is itt van velem. Akkor, ha megszólal a zene mi táncra is perdülünk és reggeli meg sem állunk, szokásunkhoz híven. Előbb azonban teszünk még egy sétát a hegyoldalban. Még nincs itt a zenekar.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. május 2. 15:4837.
    Bokrétát kötöttem mezei virágból. . . . . . . . . . . . .
    Remélem ismeretik ezt a szép magyar népdalt?!
    Mikor van takarodó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_690724 (34)
     
  16. Torolt_felhasznalo_690724
    Torolt_felhasznalo_690724
    2005. május 2. 15:3736.
    Mindent visszaolvastam, most mennem kell, este jövök, de közben még lehet , hogy bekukk.
    Puszilok Mindenkit!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_194906
    Torolt_felhasznalo_194906
    2005. május 2. 15:3535.
    A ma esti záró táncra még benevezhetsz. Örülök, hogy idetaláltál. Látod én sem lettem az elsők között.

    Most megyek a kertembe, de esti bulira itt leszek.

    Eta
    előzmény:
    szatigor (30)
     
  18. Torolt_felhasznalo_690724
    Torolt_felhasznalo_690724
    2005. május 2. 15:3434.
    HALIHÓ én is itt vagyok!!!!!
    Nehezen de ideértem én is a Menedékházhoz!!!
    Burikám csodálatos a kilátás!!!
    Sziasztok régiek és sok szeretettel köszöntöm az erre tévedőket. Meglátjátok rovid időn belül hiányzunk ha nem jöttök.
    Ha van köztetek éjjeli bagoly majd még találkozunk, sajnos egyenlőre csak későn tudok jönni.
    Sütiket megkóstoltam, ittam kakaót, nem volt időm sütni főzni igy vegyétek ezt a hatalmas orgona csokrot, most szedtem frissibe. Remélem érzitek az illatát.

    Burikám:
    Hogyha feldobnám az égre szívemet,
    Melegítené a világot--nap helyett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_194906
    Torolt_felhasznalo_194906
    2005. május 2. 15:3233.
    Most csak az orgonáim nyilnak, meg a fehér nárciszok. Egy nagy tál eperrel én is hozzájárulok, igaz leginkább még csak virágzik.
    Esti viszontlátásra.
    előzmény:
    nagycsalad (32)
     
  20. 2005. május 2. 15:2432.
    nálunk őrült meleg van, mindez Mao közepe,
    árnyékban a teraszon 29 'C (az agyamban legalább 200)
    azt hiszem a tavasz, mint évszak ismét elkerüli a környékünket.
    az orgona is egy pillanat alatt el fog virágozni, na meg pünkösdre se marad pünkösdi rózsa. ha felétek hűvösebb van, diszítsetek sok szép pünkösdi rózsával, gyerekkorom szép emléke az Úrnapi rózsaszirom szórás.
    A Menedékházba is juttassatok, hogy finom illat lengje körül fejecskénket!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194906 (29)
     
  21. 2005. május 2. 15:2031.
    Sziasztok! Éppen erre jártam amikor megláttam a Menedékházat. Pont ez kell nekem! A természet lágy ölén, nyugalom, simogató napsütés, madárcsicsergés, lágy szellő. Eljönnék néha megpihenni, kikapcsolódni. Hoztam magammal egy tányér epret, még nem az igazi, de azért csak szemezgessen belőle aki erre jár.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. május 2. 15:1930.
    Szertettel köszöntök Mindenkit. Látom elkéstem, pedig nyitó táncos akartam lenni a Menedékház avató ünnepségen. Akkor most vissza olvasok az elejétől, hogy képben legyek. Puszi minden hölgynek, kézszorításom minden férfinak, ha van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_194906
    Torolt_felhasznalo_194906
    2005. május 2. 15:1329.
    Mesélnivalónk mindig van, ha a gépnél vagyunk, segíteni pedig virtuálisan mindig igyekszünk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_780729 (2)
     
  24. Torolt_felhasznalo_194906
    Torolt_felhasznalo_194906
    2005. május 2. 15:0528.
    Halihó!
    Én is itt vagyok. Ahányszor bekapcsoltam a gépet mindig kerestem a Menedékházat, most látom, hogy már mennyien vagyunk. Este jövök vissza vár a kertem, de az apró fasírt pogikat addig is fogyasszátok, találtam még helyet neki. Vércse természetem nem maradhat egy kis húsi nélkül.
    Az esti viszontlátásra és legyen olyan szép napsütéses délutánotok, mint itt nálunk.
    Eta
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. május 2. 15:0427.
    Az ördögfióka enyhe kifejezés, ha az én gyönyörűségeimről teszünk említést. Most éppen 7-et élünk egy kis házikóban - lehetünk gonoszkák de lehetünk törpikék is! A nyolcadik madárka már kirepült, sikerült is az apjából Viktória néven nagyapát csinálnia!!!
    Tehát ha minket is befogadtok a Menedékházba, akkor nekünk sok hely kell ám! És még van a Mama is, aki holnap lesz 77! Tehát aktuálisan 10-en vagyunk, nyáron négy sátorban a tengerparton megtaláltok minket! De csakis a parthoz 1 m-re! És van még egy toy-unk is (törpeuszi), aki Chiquita névre hallgat. A campingben - ott a tengerparton - nem lesz nehéz ránk találnotok!
    De a Menedékházba igazából csak életem párjával mennék, kell egy kis kikapcsolódás a nagy hullámok között.
    Vártok ránk?
    előzmény:
    dapazso (26)
     
  26. 2005. május 2. 14:5426.
    No, itt Bostonban sut a nap, es szep idot josolnak , lesz ido a beszelgetesre is, a kirandulas mellett, viszek magammal ket ordogfiokat is, mert maskeppen nem tudok , hiszen ram vannak bizva. . . Nagycsalad mekkora az a nagycsalad. . ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2005. május 2. 14:5225.
    menj csak és vigyél ernyőt!!!
    előzmény:
    Buriburi (23)
     
  28. 2005. május 2. 14:4724.
    Úgye a májusi eső aranyat ér, azt tudom, de hogy nekem itt igy kell mindent befele menteni, és kutya ugat, unoka fél. . . . egyszerre sok. . . . szegény állatok nem birják elviselni a dörgést , villámlást. . . . . Nem a gépre kellett volna kacsintgatni, hanem futni. . . . . rögtön. .
    előzmény:
    nagycsalad (21)
     
  29. 2005. május 2. 14:4523.
    Kedves Vendégeim!

    Most valóban el kell mennem ügyes-bajos dolgaimat intázni a Valódi Világomban, de estére visszajövök. Addig beszélgessetek és egyetek pogit, kuglófot, sietek vissza! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2005. május 2. 14:4422.
    Nagyon szepet alkottal.
    Vegre egy hely, amire vagytam.
    Csend nyugalom, pihenes, kedves joszandeku emberek, beke. . .
    Neha nagyon jo a csend, megnyugtat.
    Jovok es amint kipihentem magam nalatok, ujult erovel vaghatok neki az ujabb nagy feladatoknak.
    előzmény:
    Buriburi (19)
     
  31. 2005. május 2. 14:4321.
    Errefelé is van ám tavaszi hangulat!

    ' Langy, permeteg eső szemerkél,
    új búza pelyhe ütközik.
    Kéményre gólya s a levert tél
    jeges csúcsokra költözik.
    Zöld robbanásokkal kitört
    a kikeleti víg erőszak!'
    előzmény:
    riverina1 (17)
     
  32. 2005. május 2. 14:4320.
    Fenomenális. . . . . . .
    előzmény:
    Buriburi (19)
     
  33. 2005. május 2. 14:4019.
    Megigérem, ha megtartjátok a lagzit, berendezünk Nektek egy "Nászutas szobát"! Az uncsikat elvisszük kirándulni, Ti meg emlékezzetek! ::)) Jó lesz?
    előzmény:
    riverina1 (17)
     
  34. 2005. május 2. 14:3818.
    Gyere csak! Várunk! :)))
    előzmény:
    szeretet@ (16)
     
  35. 2005. május 2. 14:3517.
    Várjál, majd jövünk a menedékházba újrázni, akkor is még meggondolandó??-:)))
    előzmény:
    Buriburi (12)
     
  36. 2005. május 2. 14:3416.
    Sziasztok, szép, napsütéses délutánt kívánok Nektek!
    Nem nagyon szoktam fórumozni, de ennek a topicknak a hangulata nagyon megfogott. Szinte hallom a madárcsicsergést, látom a nemrég kizöldült erdőt, és a napfény-árnyék játékát. Jólesik kicsit megpihenni a kerti padokon, ismerkedni-beszélgetni.
    Nagyon szeretem a tavaszt. Ilyenkor mindig újrakezdés hangulatom van.
    Sziasztok, szép délutánt, remélem még találkozunk.
    előzmény:
    Buriburi (4)
     
  37. 2005. május 2. 14:3415.
    Szeretettel üdvözöllek - nagycsalád - ! Bizony elkel majd a tapasztalatod. Itt a régi ismerőseim között többeknek is van már unokája, nem is egy ! :))) Lehet átadni a tapasztalatokat.
    előzmény:
    nagycsalad (13)
     
  38. 2005. május 2. 14:3114.
    Szia! A kuglófot tedd csak a sublótra, majd megtalálják a többiek. Főzök hozzá kakaót! És te meg csak pihenj jó nagyot a házunkban. A manókádról majd gondoskodunk. szedünk ibolyát, és megitatjuk az őzikéket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_800809 (11)
     
  39. 2005. május 2. 14:2913.
    szervusztok,
    szeretnék csatlakozni egy haboskávéra, felajánlva nagycsaládos tapasztalataimat, hátha mégiscsak szüksége lehet valakinek rám is!
    Tudok tortátsütni, bográcsban bablevest főzni, ismerem az általános iskola mai tananyagát 1-8 osztályban és még tudok hagyományos textil pelenkát is kötni! Szeretem a hivatásomat, de gyereknevelésből kifolyóan pályaelhagyó lettem - 50 éve taposom az élet hullámait.
    Nekem is voltak és még vannak is álmaim, s jó lenne időnként elbújni egy kicsit. . .
    előzmény:
    Buriburi (1)
     
  40. 2005. május 2. 14:2812.
    Erre még süt a nap, csak feltámadt a szél. Viszont az ágyneművel csodát tesz a jó levegő! Egy-egy napoztatás után a frissen száradt/vasalt ágyneműs ágyikóból nem is akarok kibújni. :)

    A fátyolos "újra esküvőt" pedig érdemes megtartani, - :)) gondoljátok komolyan, igaza lehet a férjednek.
    előzmény:
    riverina1 (7)
     
  41. Torolt_felhasznalo_800809
    Torolt_felhasznalo_800809
    2005. május 2. 14:2611.
    Jajjj, honnan irsz. . . . talan mar Ausztriat is eleri a vihar meg ma????
    Megyek en is a menedekbe, ugyis egyedül vagyok ma a kismanommal. . . . alszom egyet, addig ö eljatszik valakivel. . . es kuglofot is viszek a kave melle. ;-)))
    előzmény:
    riverina1 (7)
     
  42. 2005. május 2. 14:2510.
    Nyitva bizony Gabikám! Örülök, hogy nem fordultál vissza!! :))

    Gyere csak, találsz majd ismerősöket is - remélem - és új barátokat is.
    előzmény:
    dapazso (8)
     
  43. 2005. május 2. 14:249.
    Átérzem a gondjaidat, :) -- ezért, hogy kényeztesselek, Neked és a hozzád hasonlóknak egy felvonót is szereltetek nemsokára a gyalogösvény mellé. Teszek a feneketek alá egy kispárnát is. Jó? :))
    előzmény:
    foka (6)
     
  44. 2005. május 2. 14:238.
    Sziasztok!!Mar azon gondolkodtam, hogy visszafordulok, amikor megpillantottam aHazat. . . Sokat dolgoztal rajta Buriburi, de megerte, mert kivulrol nagyon szep es baratsagos, vajon igazan nyitva van. . . Nyitva van!!!!!!!!Itt vagyok en is!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2005. május 2. 14:197.
    Kösz, majd lassan és árnyékban , ahogy irod. . . . . . ma már itt fátyolfelhős éggel és mert dühöngtem, hogy az (mármint a fátyol az esküvőn kell) azt mondta a párom, esetleg újrázhatunk?-:))))Dörög az ég, na jön a vihar, pedig kint a mosottruha és ágynemü. . . . Holnapra igérték, és már itt van. . . . . . . Nektek szebb időt és menedéket. . . . . a vihar elől . . . .
    előzmény:
    Buriburi (5)
     
  46. 2005. május 2. 14:186.
    Az baj, hogy a menedékházak mindig hegytetőn vannak. Én meg csak vízszintesen szeretek menni. A meredek már 30 éve is az útnak indulás előtt elrettentett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2005. május 2. 14:145.
    Az ösvények árnyékos részeire is tettem pihenőpadokat, - ebben a korban már nem lehet mindent elkapkodni. Lassan járj, tovább érsz!
    Gyere Te is, elférsz! :) Szolgáld ki magad, érezd magad otthon!!
    előzmény:
    riverina1 (3)
     
  48. 2005. május 2. 14:114.
    Szia! :)

    A középkortól :) azért lett ilyen suta, mert többet nem engedett beírni a címbe a gép.

    Középkorúaknak és mindenki másnak

    lett volna a teljes címe.

    Csak barátságos beszélgetésre hívom ide az embereket. Lehetnek fiatalok is, akik nem néznek ferde szemmel az idősebbekre. A virtuális Menedékházban egymással is lehet ismerkedni, csakúgy, mint az igaziban. Most várom az ide érkezőket, hátha estére "Telt Ház" lesz.

    Addig vegyetek pogácsát, igyatok üdítőt - van a hűtőban elég, és aludjatok egy jó nagyot ebéd után. :)

    Addig én kimegyek a városba, még elintézek pár dolgot, de estére visszajövök.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_780729 (2)
     
  49. 2005. május 2. 14:073.
    Kedves Gondnoknéni, nagyon örülök Neked, útközbe majd kiderül fel tudunk e kapaszkodni a"meredeken"??? Sok sikert. . . . . és örömöt. . . .
    előzmény:
    Buriburi (1)
     
  50. Torolt_felhasznalo_780729
    Torolt_felhasznalo_780729
    2005. május 2. 14:012.
    Helló!
    Nagyon tetszik a kezdeményezésed. :))
    Mondjuk először azt hittem, a középkor alatt a történelmi időszakot érted.
    Mi újság, van valami mesélnivalód vagy csak segíteni szeretnél? :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top