Aurafotózás

Diona-
Létrehozva: 2004. december 9. 16:56
Érdekelne, hogy Budapesten hol végeznek hiteles aurafotózást és mennyiért. Ha vkinek van tapasztalata is, szívesen elolvasnám.köszönöm:)
25 hozzászólás
  1. maria44
    2006. január 26. 18:1325.

Megírnád pontosan, hogy Pesten hol csinálnak aurafotózást és elemzést /címmel/és mennyiért, és persze hitelesen.Köszönöm.

előzmény:
    pitak (6)
    2004-12-09  18:56
  2. Siron
    2004. december 9. 22:2424.
    Kedves Raindrop,

kiegészítve Senpenlamo hozzászólását: a narancs rendkívül kreatív energia. Jelent szépérzéket, művészi adottságokat, jó kézügyességet, szervezőkészséget - de a kreativitás abban is megnyilvánulhat, ahogy öltözködsz, vagy épp megteríted az asztalt.
    A "horpadás" vagy energiahiányos terület a fejednél jelenthet túlterheltséget, fáradtságot is. Pl. : ha valaki hajlamos arra, hogy túlvállalja magát, akkor az a teher tényleg ráül a vállára. :) Szép is a magyar nyelv. . . :))
  3. Siron
    2004. december 9. 22:1523.
    Üdv Mindenkinek! :)

Nagyon örülök, hogy ilyen téma került elő! Aurafotozással foglalkozom, és örömmel olvasok minden hozzászólást.
    Ha tudok, szívesen válaszolok én is kérdésekre.

További szép estét Nektek!

4. senpenlamo
    2004. december 9. 20:5522.
    nem azt jelenti :)))
    a narancs sárga az életerő szine, ha a fejednél kisebb, akkor valószínű, hogy a koronacsakrád nem működik tökéletesen
  5. Torolt_felhasznalo_618319
    Torolt_felhasznalo_618319
    2004. december 9. 20:2821.
    Nekem narancssárga dominált főleg. Az milyen??Mármint mit jelent?
    A fejemnél meg elég satnya volt. . Ez azt jelenti, buta vagyok?:)De most komolyan.
  6. senpenlamo
    2004. december 9. 19:4120.
    sajnos nem mindig hozzáértő ül a gép mellett, hanem aki éppen ráér, és tudja használni
    előzmény:
    pitak (19)

7. pitak
    2004. december 9. 19:3419.
    Kérdései voltak az illetőnek, és a gép mellett aki volt össze-vissza beszélt, nem értett hozzá. Ez nem tudom hol volt, több helyen is van ez a gép.
    Én mondjuk a Tamás mellett aszisztálok itt, ő táplálkozási tanácsokat is ad, tényleg jó szakember, nagyon nagy tapasztalattal, teljesen belelát az emberkékbe:)ez a gép egy rendes polaroid képet csinál.
    előzmény:
    senpenlamo (16)

8. senpenlamo
    2004. december 9. 19:2918.
    akkor már jó úton haladsz :)
    fordulj az emberekhez szeretettel, és mindig magától megtalál, akinek szüksége van Rád
    előzmény:
    selyemke (17)

9. selyemke
    2004. december 9. 19:2517.
    akkor lehet, hogy valamit félreértettem, de határozottan kiemelte az illető, aki látta az aurámat, hogy nagyon nagy :)
    ha lelki sikon is '"gyógyithatok", akkor jelentem, már egy ideje "kiérdemeltem", mert a környezetemben én töltöm be a lelki bajok megoldója cimet :). és egyáltalán nem esik nehezemre, nem terhes.
    előzmény:
    senpenlamo (14)

10. senpenlamo
    2004. december 9. 19:2216.
    sőt. . . be akartam csapni a gépet, és oda hívtam a kislányomat, hogy fogja meg a kezem, kíváncsi voltam, mit mutat a gép, és KÉT aurát mutatott :) hiteles
    előzmény:
    pitak (13)

11. senpenlamo
    2004. december 9. 19:1915.
    miért? mit mondtak?
    tudod, hogy mindig vannak szkeptikusok, hitetlenek, és ha a saját szemükkel látják, akkor is azt mondják, hogy nem látják :)
    előzmény:
    pitak (13)

12. pitak
    2004. december 9. 19:1713.
    Örülök ennek a véleménynek is, pláne hogy Tőled hallom, ami igazán hiteles . . .
    Nemrég az ellenkezőjét mondta vki csak azért.
    előzmény:
    senpenlamo (9)

13. senpenlamo
    2004. december 9. 19:1612.
    az enyém zöls és kék pulzáló keveréke, fehér és arany burokban, gyógyító és tanító
    azt jelenti, hogy jó energiákat vezetsz át magadon, és ha megértél rá, gyógyítani fogysz
    a 30 cm szerintem nagyon pici, mert az aura több rétegből áll
    hogy mekkora a mérete, állandóan változik, a te fizikai és lelki-, szellemi állapotod határozza meg
    ha jó állapotban vagyok, akkor az enyém 26 méter, de állandóan változó, és én megtanultam növelni, csökkenteni, szükség szerint
    előzmény:
    selyemke (10)

14. pitak
    2004. december 9. 19:1411.
    Szia:)
    Sztem Te már voltál itt nálam Budaörsön, igaz nem a fotózás miatt. . . Mondjuk a klub már megszünt, de a fotózást azért tovább szervezem, sokan szeretik.
    Most volt a Tamás pár napja, legközelebb febr. elején jön, addig nem is nagyon dolgozik, külföldön lesz.
  15. selyemke
    2004. december 9. 19:1010.
    nekem zöld az aurám, állitólag az gyógyitó.
    kb. 30 cm-es, azt mondták az nagynak számit.
    tulajdonképpen azt nem tudom pontosan, hogy mit is jelent a gyógyitó aura. . .
    előzmény:
    senpenlamo (9)

16. senpenlamo
    2004. december 9. 19:059.
    szia :))))
    nem tudom, amivel nekem csinálták, ott minden jól látszott, mozgott, próbálgattam visszafogtam az energiát, lezártam az aurát, akkor kicsinek látszott, amikor megnöveltem, megnőtt. . .
    szerintem abszolut valós dolgot mutatott, tudom , hogy milyen az aurám, és éppen olyan jött ki az elemzésük, és a kép alapján is
    előzmény:
    pitak (7)

17. Torolt_felhasznalo_312945
    Torolt_felhasznalo_312945
    2004. december 9. 19:018.
    Szia!

Tudsz pontosabb cimet küldeni, engem nagyon érdekelne.

Köszi
    előzmény:
    pitak (6)

18. pitak
    2004. december 9. 19:007.
    Szia:))))

A West Endben a számítógépes van, ők nem látják, a gép adja az adatokat. . . de pl. a csakrák állapota azon is jól látszik. . . az a grafológusom gépe.
    előzmény:
    senpenlamo (5)

19. pitak
    2004. december 9. 18:566.
    Szia. Én Budaörsön szervezem, ide az Oszter Tamás jár.
    Itt ez 5200 ft. , Bp. -en 5500. A Sóterben és az Elixirben.

Betegségektől kezdve a táplálkozási szokásokig, érzelmi állapotig, szóval rengeteg minden meglátszik az aurában. . . én is meglepődtem. Egyébként nagyon szeretik itt az emberek, sokaknak segített.
    előzmény:
    Diona- (1)

20. senpenlamo
    2004. december 9. 18:545.
    a West end-ben a földszinten van, 3000Ft-ért csinálják, elemzést is adnak hozzá
    előzmény:
    Diona- (1)

21. Torolt_felhasznalo_698211
    Torolt_felhasznalo_698211
    2004. december 9. 17:424.
    Pl aki csinálja annak nagyon jó :-)) Egy csomó pénzt elkérhet! :-))))
    előzmény:
    isoagi (2)

22. Diona-
    2004. december 9. 17:203.
    megmutatja milyen az aurád, milyen ember vagy, lehet h pl. gyógyító vagy, csak eddig nem tudtál róla. .
    előzmény:
    isoagi (2)