Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Franciaágy

Gyöngy50
Létrehozva: 2004. augusztus 22. 12:47
Sziasztok! Tud-e valaki olyan üzletről Bp-en, ahol elfogadható áron kapható franciaágy. Több helyen néztem, de 100 ezer forintnál kezdődnek az árak.
Előre is köszi!
  1. 2004. augusztus 23. 17:0416.
    Köszönöm az ötletet, de vidéken lakom!:) Majd egy közeli nagyvárosban szétnézek!
    előzmény:
    tet.k.o (12)
     
  2. 2004. augusztus 23. 17:0115.
    Köszönöm a kimerítő válaszodat! Úgy vagyok vele, hogy egy ágycserénél valami nagyon jót szeretnék, hiszen a fél életünket ágyban töltjük, nem beszélve róla, hogy az évek is mennek, nem mindegy, javít vagy ront a helyzeten a fekhely. :) Igazad van, nagyon körbe kell járni a kérdést, mert nem kis összegről van szó. Mégegyszer köszönöm a válaszodat!:)
    előzmény:
    sternglass (13)
     
  3. 2004. augusztus 22. 20:1514.
    Köszi mindenkinek a javaslatát, sokat segítettetek! Biztos rossz helyen nézelődtem eddig, mert 100 ezren alul nem kaptam
    Még egyszer köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. augusztus 22. 17:2113.
    Az ágykeretet nagyon drágán vettem, mert faforgácslapból van és az soha nem olyan erős, mint mondjuk a tömör fa. Fenyőből harmada áron is tudtam volna venni. A matracok árát rosszul irtam mert 87 volt a kettő és nem 78. Ezeket azért vettem két darabból, mert sokan mondták hogy ha forgolódós vagy, akkor aki melletted alszik azt nem zavarja, mert el tud mozdulni az a rész ami alattad van. És még hézag sincs mert jól illeszkedik egymás mellett. Bonellrugósak ezek a matracok, magyar temék is nagyon jó minőségű, de vigyázni kell mert van olyan szerkezet ami csak kicsibe tér el egymástól és duplájába kerül. Amit én vettem az török, de azon is koketáltam hogy azt veszem aminek a huzata mosható. Egyszerüen alig tudja eldönteni az ember melyiket vegye. Hosszas előtanulmányokat igényel amihez nekem nincs idegrendszerem. Az árak sem egyformák ugyanaz máshol 2-3 ezerrel drágább. Még van egy uj matrac ami tömör szivacs de azt nem mertem megvenni pedig jónak nézett ki. A rácsok is különbözőek 6 ezertől a csillagos égig. Extra dolgokat lehet velülk müvelni és van ami fémkeretes nyühetetlen.
    Kérdésedre azt válaszolom hogy nagyon érezhető az alvás folyamán hogy jó a matrac, sehol sem nyom és mostmár érzem a különbséget. Szerintem érdemes beruházni. Csak szétnézni is érdemes mert pénzt takaríthatsz meg.
    előzmény:
    Clarissa04 (11)
     
  5. 2004. augusztus 22. 17:0512.
    Hello! A Reitter Ferenc utcában a 13. kerületben van egy RS nevű bútorbolt! Nagy választék, olcsóbb árak. Sztem érdemes megpróbálni! Biztosan van több boltjuk is, én ezenkivül egyet tudok Budakalászon. .
    előzmény:
    Clarissa04 (11)
     
  6. 2004. augusztus 22. 16:5611.
    Szia! Lassan gondolnom kell a franciaágy-cserére. Valami olyasmit képzeltem, mint a Tied. Valóban jó a gerincre? Mi a tapasztalatod ezen a téren?
    előzmény:
    sternglass (5)
     
  7. 2004. augusztus 22. 15:4910.
    irtam privit.
    de ide is leírom:

    IKEA keret 17000,
    ágyrács 6000
    matrac 17000 (matracboltból, VIII. kerületben valahol, a Blaha felé)
    előzmény:
    Gyöngy50 (1)
     
  8. 2004. augusztus 22. 15:159.
    Szia! Pontosan milyen ágyra gondoltál? Olyanra, amiről a lányok írtak (külön fa keret, rács, matrac stb), vagy olyanra, ami egyben van? Én az utóbbit vettem pár hónapja kb 50 E-ért, 160x200-as, rugós. Ilyet több helyen kapsz, és a Nagy Lajos király útján vettem, ha érdekel írj, és utánanézek a pontos címnek. Én egy olyan akcióban vettem az ágyat, hogy ha elviszed a mintadarabot (vagyis nem te választod meg a kárpitot), akkor kb. 1 tizessel olcsóbb. Katy
    előzmény:
    Gyöngy50 (1)
     
  9. 2004. augusztus 22. 14:508.
    akkor megyek hozzád aludni, mer ez igen jó ágy lehet:)))))
    előzmény:
    sternglass (5)
     
  10. 2004. augusztus 22. 13:177.
    Ágyak háza, a Lehel piactól 1 megálló a villamossal. Nagy választék vanm mindenből, keret, rács, matrac. . . Nagyon készséges, kedves kiszolgálás. Azonban az árak is jók. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724779 (6)
     
  11. Torolt_felhasznalo_724779
    Torolt_felhasznalo_724779
    2004. augusztus 22. 13:106.
    Hello
    Gondolkoztál már azon, h nem kész franciaágyat veszel hanem te válogatod össze a darabjait? Úgy mint ágykeret, betét stb. . . . Egyáltalán milyen jelegű, anyagból készűlt ágyat szeretnél?
    előzmény:
    Gyöngy50 (1)
     
  12. 2004. augusztus 22. 13:075.
    Én nemrég vettem: Keret: 60 ezer
    két rács: 25
    2 matrac 78
    takaró 15
    a matrac jatas bió gerincgyógyászok ajánlásával.
    előzmény:
    Gyöngy50 (1)
     
  13. Torolt_felhasznalo_252292
    Torolt_felhasznalo_252292
    2004. augusztus 22. 13:064.
    Szia! Matracból érdemes jobbat venni, ezzel foglalkozó cégtől, pl van egy csomó Matrackirály nevű üzlet, mi ott vettünk egy 160*200-ast 40 ezerért és óriási választék van. Keretet meg tudsz venni Ikeában vagy bárhol bútorüzletben, de a Tescoban is láttam már, talán 20 ezer körül.
    előzmény:
    Gyöngy50 (1)
     
  14. 2004. augusztus 22. 13:013.
    egyébként itt Fehérváron rengeteg helyen van jó árban:)
    előzmény:
    Gyöngy50 (1)
     
  15. 2004. augusztus 22. 13:012.
    Tesco, Auchan. Valamelyik mostani ujságukban láttam franciaágyat, nem tom mennyiért, de nem volt drága.
    előzmény:
    Gyöngy50 (1)
     

Címlap

top