Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magyarok.Eszak Amerikaban

Deepdiver
Létrehozva: 2004. augusztus 10. 03:36
Ez a megfelelo hely a vilagjarok helye. Mi maser mennenk Amerikaba mi magyarok, mint vilagot latni?
  1. 2016. november 24. 23:3937.

    Örűlök annak hogy ilyen egyszerűen meg tudunk egyezni, akkor egyikünk sem százaz.


    Mert ha az lennél, akkor látnád hogy ki írta azt a hozzászólást, cs.adrika, 2009 február 12.--én, és ebből a topickból, mégpedig a sok nickesnek másoltam be.


    Akkor most olvasd el azt is, mégpedig a 69-es hozzászólást. Látszik hogy nem érted az összefüggéseket.


     


    Happy Thanksgiving to you too, from a few hundred miles. It's too late for me for coffe.

    előzmény:
    Sissi52 (36)
    2016-11-24  21:53
  2. 2016. november 24. 21:5336.

    Maskor talan kevesebbet igyal. Eloszor nem tudtam mire velni, mit hablattyolsz ossze, de amikor a polgarhaborus topikra utalgattal, akkor mar rajottem, hogy te sem vagy szazas. Ugyanis fogalmam  sincs, kihez idezted  ezta hegyibeszedet, de enhozzam biztosan nem. Ugyanis en meg sem jelentem abban a topikban. Ha nem szabad hozzad szolni, mert szettorsz, akar az uvegcserep, csak jelezd, erdekelsz te a fekete fenet. Amiert szoltam, hogy a 'like' magyarul 'tetszik', na ne ma'. Happy Thanksgiving!!!

    előzmény:
    Sheriff-2 (34)
    2016-11-21  13:03
  3. 2016. november 24. 16:5835.

    Héy Deepdiver,


    Párszor megálltam a tóparton az egyetem közelében, és magamban morfondíroztam, hogy vajon itt szoktál búvárkodni?

  4. 2016. november 21. 13:0334.

    Biztos vagyok benne hogy lesz ez még jobb is meg rosszabb is.


    Azt is látom hogy Mozdonj, akartam mondani mozdony18, hmm. Mozdony. Nem az, hanem ChihuHu18...


    Na szóval a magyarok szokták mondani hogy hallgatás beleegyezést jelent, ezért mégegyszer utoljára hagyom hogy más mondja meg a véleményét erről a sok nickes akárkiről..


    Források....


     


     Torolt_felhasznalo_770932
    Offline
    2009. február 12. 19:5270.
    Képzeld mozdony újra regisztrálta magát .Nagyon "gerinces" ember,aki ilyen mi?Beszól,aztán törli és délután visszajön.Tényleg Gabikához való!

    előzmény:
        cs.adrika (69)
        2009-02-12  12:13


    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    cs.adrika
    Offline
    2009. február 12. 20:2471.

    Komolyan? Ugyanazzal a névvel? Szánalmasan gerinctelen!

     

    Velem azt csinálta, hogy mindig máshol reagált a hsz-emre, mint ahová írtam, meg nem kattintott rá, hogy válaszol, így nem is tudom biztosan, hogy mindenhol olvastam és tudtam reagálni a gyalázkodásaira.

     

    Mondjuk nekem ez az egész tök fura, mert ez a név baromi ismerős régebbről és tegnap is csak néhány napos volt a nickje, szóval ezt nem először csinálta. De így teszi makulátlanná magát talán, így nem olvashatsz utána, hogy milyen ember is valójában, nincsenek hsz-ek.


    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    (A soknickesnek válaszul......)


    cs.adrika
    Offline
    2009. február 12. 12:1369.

    Na, azért álljon meg a menet!

     

    Nem hiszem, hogy a koromhoz oly sok közöd van, egyébként nem vagyok már 20 éves, ha nagyon tudni szeretnéd, de valószínűsítem, hogy többet láttál a nagyvilágból, leszűröm a szövegedből, hogy egyből kioktatsz, miután látod, hogy fiatalabb vagyok. 

     

    Könnyen magyarázol itt a néhány napos nickeddel, amiből semmire nem lehet utalni rád, de látom gyorsan törölted is magad, gondolom Te is jössz majd egy új névvel, valószínűsítem, nem 3 napja vagy itt, ha ennyire tudod, mi minden folyik itt.

     

    Én, ellenben veled, vállalom az arcom és azt, aki vagyok, az összes hozzászólásom nyomon követő. Ezért nem vagy számomra hiteles és ezért nem is érdekel, mit magyarázol.

     

    A tegnapi Polgárháború c. topik hozzászólásaimat pedig legyél szíves ott lereagálni, valahogy mindig hátulról támadsz, azt látom én. Amit ebből a topikból rólam leszűrtél, az nagyon nem igaz, de nem fogok neked magyarázkodni, mert számomra meg te nem vagy vitapartner. A véleményed egyébként érdekes lett volna ott, de az, hogy itt támadsz le...

    előzmény:
    Sissi52 (33)
    2016-11-20  18:41
  5. 2016. november 20. 18:4133.

    Igazan jo lenne igazi magyar emberekkel talalkozni, beszelgetni, akik Eszak-Amerikaban elnek.  Eddig akikkel talalkoztam, befurodtem veluk. De hat ez sajna enelce.


    Erdekes, aki nem itt el, az jobban tudja, mi megy itt, mint mi. Az egyszeu atlag amerikai ember kedves, segitokesz, szolid, szimpla eletet el. Extrem dolgok persze, vannak, mint barhol mashol, azokkal van tele a hiradas, nem igaz? Ha itt valami tortenik, 5 perc mulva tudja az egesz vilag.


    Igen, Seriff, penteken meg nyar volt, rovidujjuban jarkaltam kint. Tegnap meg jott a tel. Sajna. Ide. De lesz ez meg jobb is.

  6. 2016. november 20. 17:5232.

    "A társadalmi siker, a karrier és a gazdagság érdekében szívtelenséget, kíméletlenséget, becstelenséget és állandó gyanakvást kell-e tanácsolni egy ifjúnak?
    Az élet tapasztalatai legtöbbször a bizalom és a jóhiszeműség ellen szólnak.
    A jó ember mindig újra és újra becsapható.
    Ezért lesz az ügyeskedők és az "életismerők" szemében szégyenletesen balek és hülye.
    Viszont egy kiábrándult, közönyös, cinikus fiatalember mégiscsak undorító látvány.
    Ráér ilyenné lenni öregkorára.
    Mert ha már fiatalon farkaslelkű, akkor mivé válik életének sorakozó évei alatt?
    "


    Forras

  7. 2016. november 17. 18:3231.

    Szia,


    Próbálom kitalálni a megfelelő szót erre a soknickes tudathasadásos skizofréniában szenvedő bohócra, a kórképe nagyon csúnya lehet.....de van sok jobb dolgom, mert csodálatos idő van.


    Nagy baj az agybaj, a tudatlanság nagyon veszélyes dolog, Lipót mezőt már bezárták, nincs elég jó/hatásos gyógyszer sem a kezelésükre.


    Nem is tudok válaszolni, mert válaszoltam már, a 21-es számú hozzászólásomban, ahol nagyon túl értékeltem, mert aminek neveztem, azok 2 lábon járnak.


    Itt nálam úgy néz ki, hogy a hozzászólását valami Picim .-nek intézte, talán valahol/valami repedésbe szorúlt-féreg lehet, azt a nyelvet pedig (még) nem tanultam meg.


    Szép napot mindenkinek, itt mifelénk holnap az utolsó nyárnak nevezhető időjárás, miután jön az "északi zimankó"

    előzmény:
    Amarynda (29)
    2016-11-17  09:44
  8. 2016. november 17. 09:4730.

    es foleg ne mondj semmit ami rad vonatkozik mert ezzel fog vagdalkozni mindenhol. hazudik mint a vizfolyas.

  9. 2016. november 17. 09:4429.

    ne torodj vele nem erdemli meg. fizetett troll es egy csomo nickje van. en mar regen nem szolok hozza akkor se ha barmit ir nekem. csak igy lehet kivedeni a provokatorokat.

    előzmény:
    Sheriff-2 (21)
    2016-11-16  18:02
  10. 2016. november 17. 08:1328.

    Picim .
    Ezek a propagandak engem nem erdekelnek . 
    Ez nem politika .
    Egy noi forumon , emigrans magyarok nem politizalnak .
    Sajat szennyesuket/tortenetuket  teregetik : olyanok , mint ahogy ertelmezik azt , amit latnak abbol , ami ma tortenik .
    Te löfegyverrel hadakozol egy diktator mellett , en pedig azt latom, hogy ez a valasztokat hazugsagokkal hipnotizalo pojaca rengeteg ember eletet fogja tonkretenni , nem csak Amerikaban, hanem Kanadaban, Europaban , mindenutt a vilagon.  Ennyi.
    Engem a forumtarsban rejlo ember erdekel .
    Megbuktal elottem,  - nyajas kis nyugdijasnak hitt kertészemberke - , megbuktal mint ember , mert a politika az nem gyilkossag , az nem buncselekmeny , az nem buncselekmenyre felbujtas---> amit csinalsz- , az nem gyuloletszitas.
    Mi a politika ?  Mi a celja ? Tudod-e ?
    Egy mindenkiert ,  de nem mindenki egyert ...  De miert ? Azt tudod?
    Ennyi.






     

    előzmény:
    Sheriff-2 (26)
    2016-11-17  07:33
  11. 2016. november 17. 08:0327.

    Talán még nem említettem, tehát röviden egy dióhéjban.......


    Azok akik fegyvert hordunk, engedéllyel tesszük. Kiképzésen kell átmenni, még a nyugdíjas/volt katonáknak/rendőröknek/titkos szolgálat, nyomozóknak IS.


    Vizsga után kérelmet benyújtani, (ami nem kis összegbe kerűl), (egyes helyeken több száz dollár), kivizsgálnak hogy büntetlen előéletű vagy-e, és még azt is, hogy van-e bárkinek kifogása ellene, pl. volt feleség, szomszéd stb...stb....(gyagyásék nem kaphatnak engedélyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


    Az önvédelem joga NAGYON szigorú feltételekhez van kötve, amit törvények szabályoznak.


    Ha azt gondoltad hogy ez a vadnyugat, akkor te nagyon el vagy tévedve.


    Most pedig megyek aludni.......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (22)
    2016-11-17  06:47
  12. 2016. november 17. 07:3326.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (22)
    2016-11-17  06:47
  13. 2016. november 17. 07:2425.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (22)
    2016-11-17  06:47
  14. 2016. november 17. 07:1924.

    Na , ez jo.
    Nem tudom mit szolna ehhez a szüleje , oregszüleje...
    Ha igaz, amit hallani : forognak a sirban a leszarmazott altal meggyalazott Ösök...

    Csirkefogozik egy emigrans magyar , mert nemtetszekelik, hogy lőfegyverrel fenyegeti azokat, akik nem az altala valasztott partnak szavaznak..


    ***idezet***  Forras
    Január 20-ika után óóóóriási változások jönnek. Sok 10-millióan hordunk fegyvert mindennap/állandóan...aztán megelégeljük a szemeteket.....

    idézet:
    Mozdonj (22)
    2016-11-17 06:47:04

    20.-ka után valóban nagy változások jönnek, Amerikának új elnöke lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (22)
    2016-11-17  06:47
  15. 2016. november 17. 07:1623.

    Engem abszolút nem érdekel az hogy ki kire szavaz, mert azt nem is tud/om/hatom, mivel a szavazás titkos.


    A tüntetéseknél letartóztatottak kb. 60 %-a nem is szavazott.


    Az én környezetemben az nincs megengedve, hogy a bűnözők uralkodni tudjanak.


    Einstein egyszer azt mondta, hogy "a világ egy veszélyes hely, nem azok miatt, akik gonoszságokat követnek el, hanem azok miatt, akik ezt tétlenűl nézik."


    Hát akkor határozd el, hogy hova tartozol......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (22)
    2016-11-17  06:47
  16. 2016. november 17. 06:4722.

    Na , ez jo.
    Nem tudom mit szolna ehhez a szüleje , oregszüleje...
    Ha igaz, amit hallani : forognak a sirban a leszarmazott altal meggyalazott Ösök...

    Csirkefogozik egy emigrans magyar , mert nemtetszekelik, hogy lőfegyverrel fenyegeti azokat, akik nem az altala valasztott partnak szavaznak..


    ***idezet***  Forras
    Január 20-ika után óóóóriási változások jönnek. Sok 10-millióan hordunk fegyvert mindennap/állandóan...aztán megelégeljük a szemeteket.....

    előzmény:
    Sheriff-2 (21)
    2016-11-16  18:02
  17. 2016. november 16. 18:0221.

    Nahát Mozdony, hogy te milyen nagy csirkefogó vagy. Ide is bemásoltad. (??????)


    Mostmár agitátornak kell hogy nevezzelek, és a másik topickodban válaszoltam. Üdvözlöm a többi nicked is....


                      Trumppappa - Nők Lapja Café

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (20)
    2016-11-16  09:37
  18. 2016. november 16. 09:3720.

    Jo kerdes.
    Dolgozni ?
    Igen. Ma.
    Sokan munkaert mennek oda.
    Kiszipozza az elszegenyedett orszagokbol a képzett agyat amerika : ök nem képeznek, kész képzettet vesznek s parittyaval fizetik .
    Tiszta nyereseg, ha azt nezzuk, mennyibe kerul egy gondolkozo s kreativ ember kepzese egy egy orszagnak....
    Regen pedig a miatt mentek , mert ott kolbaszbol volt a kerites.
    Ezt politikai menekultsegnek neveztek el.
    Mert mashol 12 fele pipereszappan volt, Mo-n pedig csak mosdoszappan es mososzappan... Nelkuloztek , meg ezt igazsagtalannak is tartottak
    S ma megsavanyodottan,  vén fejjel , alzheimer hataran , extremjobboldali gyuloletszoveggel , snapszukat kortyolva verik a viaszkosvasznat  a Neten, magyar noi forumon. Ha latnad, mive valt a Pelikan ....
    Most varjuk a jan.20-at, hogy elovehessuk es hasznalhassuk a regmegvett  pisztolyt.
    A mai magyar amerikai emigrans emberolesrol almodik : egyetlen  partot es egy embert kovetve  varja a megoldast : hogy az evtizedek ota Amerika altal kotyvasztott  vilagvalsag beszunjon.... Nem jon ra , hogy a kevert hazuglevest O is kanalazni fogja...

  19. 2016. november 16. 07:2419.

    "....Me'g ujabb forumra, ez alatt a cim alatt NINCS SZUKSEG!!!......"


    Ha nem erdekel, nem hasznalod , juca .

    Hany babas topik van?
    Hany josnokereso topik van ?
    Hanyan kerdezik ujra es ujra a borbetegseget , a barnazast , a klimaxot , a tortareceptet ?
    Mi lenne , ha a forum leszukulne "1 topik temankent"- ra ?
      / amikben egy hus-fele orzoangyal uralja a teruletet s malasztot osztva , de csak a megerdemloknek , dirigal? /


    Egy dolog fontos : legyen a cim kulonbozo , hogy ne lehessen osszeteveszteni . Erre inditaskor nincs is lehetoseg : ellenorizve van automatikusan, hogy ket ugyanolyan  nevu  topik , vagy nicknev ne tudjon letrejonni.

    előzmény:
    Tilden (2)
    2004-08-10  04:21
  20. 2016. november 16. 07:1118.
    . . . . be vagy rugva kedves??
    :-))

    nezd meg a spellingedet. . . .

    Me'g ujabb forumra, ez alatt a cim alatt NINCS SZUKSEG!!!
    idézet:
    Tilden (2)
    2004-08-10 04:21:39

    a Jucamuca  nagy formaban....

    előzmény:
    Tilden (2)
    2004-08-10  04:21
  21. 2016. november 16. 07:0717.

    Szeretnem megkerni a jotteket es menteket, hogy ne rongaljak a topikomat ugy, mint 4 evvel ezelott.

    Ha mas megjegyzes nincs akkor inkabb arra figyeljenek, hogy jobban ne jarassak le sajat magukat annal, mint ahogy a world newsba kertem mar jo elore. (fel nem tudom fogni, hogy miert vigyazok meg arra is, hogy mas ne jarassa le magat miattam)

     

    Koszonom szepen. 

     

    idézet:
    hus (16)
    2008-03-08 17:07:48

    Ez valami mania ? - korbepisilni a topikokat ? ez az enyem , ez az enyem , ez az enyem, nem kell NEKEM ketto , mert  van az "enyem"...


    Le kellene vedetni az eszakamarikai emmigrans voltadat es talan meg penzt is fiadzana


     

    előzmény:
    hus (16)
    2008-03-08  17:07
  22. hus
    hus
    2008. március 8. 17:0716.

    Szeretnem megkerni a jotteket es menteket, hogy ne rongaljak a topikomat ugy, mint 4 evvel ezelott.

    Ha mas megjegyzes nincs akkor inkabb arra figyeljenek, hogy jobban ne jarassak le sajat magukat annal, mint ahogy a world newsba kertem mar jo elore. (fel nem tudom fogni, hogy miert vigyazok meg arra is, hogy mas ne jarassa le magat miattam)

     

    Koszonom szepen. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. március 8. 00:5915.
    ding-a-ling----------------------ding-a-ling---------ding-a- ling---------------
    előzmény:
    hus (14)
    2008-03-07  21:47
  24. hus
    hus
    2008. március 7. 21:4714.
    Ha valami miatt meg sem ertened, akkor   " Magyarok Eszak-Amerikaban  c. topik #18-as hozzaszolasa utal arra, hogy ez a topik a reszemre lett nyitva.
    előzmény:
    FigysElek (12)
    2008-03-07  19:03

Címlap

top