Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csisztu Zsuzsa válik?

Juliette**
Létrehozva: 2004. július 15. 21:49
Sziasztok!

Tudtok valamit a Csisztu Zsuzsa körüli botrányról? Ma a tévében volt valami rövid bevágás, talán az Aktívban, és ott az volt, hogy válnak a férjével, mert kölcsönösen félreléptek... Hát meglepödtem, mikor meghallottam.
Megbolondult mindenki? Fonyó Barbara és Kósa L. Adolf is szétmentek.
Ennyit az álompárokról.
Bááár... a Zsuzsa férjét azért nem nevezném álomférjnek, csak egy jól szituált ürgének...

  1. 2005. június 24. 01:083000.
    bemlapomon Delhusa GJon és barátnője
    előzmény:
    veralány (2999)
     
  2. 2005. június 24. 01:062999.
    tv2n van egy uj műsor
    a szóda
    a csaj a Mia alias Bienek Ildi
    a kis róbert richárd szeretője
    azért kapott a tévén egy műsort
    a csaj 22 éves modell és semmi gyakorlata végzettsége nincs
    ja mondjuk volt egy fél évig egy gagyi kis csatornánál
    na igy kell karriert csinálni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. június 21. 22:352998.
    Csisztu Zsuzsa exkluzív!
    Kezdés időpontja: Mokka
    Fókuszban a Mokka műsorvezetői - a TV2 képernyőseit bemutató új sorozatunk első részében - GALÉRIA!
    Utolsó módosítás: 2005. június 21. , kedd 14:41





    galéria
    továbbküldés
    nyomtatás


    MOKKA TV: KATT IDE!
    CSISZTU ZSUZSA - EXKLUZíV:


    CSISZTU ZSUZSA-GALÉRIA: KATT A KÉPRE!
    A legnagyobb kihívás a munkájában. . .

    A műsorvezetés Havas Henrik mellett önmagában egy "állandó challenge day" és a "veszélyes üzem" kategóriába tartozik, tehát minden más emellett sétagalopp. Ha éppen nem miatta, akkor olykor vendégei okán - lásd Fehér Anettka - érzi az ember úgy, hogy állandóan ott dekkol a tűzvonalban.

    Eddigi legemlékezetesebb beszélgetése. . .

    Magic Johnsonnal feltétlenül érdekesnek ígérkezett a Los Angeles-i interjúm, lévén, nem volt biztos, hogy felérem a mikrofonnal a száját. Aztán egy jó kis negyedórás exkluzív anyag kerekedett belőle. De a popsztár Tanita Tikarammal is kellemes órákat töltöttünk egy londoni park füvén csücsülve, miután nem volt kedve egy bevilágított stúdióban készülő interjúhoz. Amikor Tanita megfogta a kameraállványt, hogy segítsen cipekedni, azt hittem, hogy egy szürreális álom részese vagyok.


    A MOKKA STÁBJA: KATT A KÉPRE!
    Eddigi legviccesebb beszélgetése. . .

    Hát, ha az viccesnek számít, hogy az emberrel szemben ülő riportalany, például Fehér Anettka egy szívderítőnek semmiképp sem nevezhető monológ után faképnél hagyja a kérdezőit, akkor a múlt pénteki mindenképpen döntős nálam, de eldurranó lámpák és bedöglő mikrofonok miatt akadt egy-két süket és vak sztori is élő adásban, amelyek főleg utólag tűntek viccesnek.

    Tervek, vágyak. . .

    A TV2 Ring és a Mokka feladatait nagyon szeretem, és remélem még sokáig szerethetem, noha van egy-két egyéb műsorterv is a tarisznyámban. Privátice? Tömören, egy "szekérderéknyi" gyerekkel és a jövendőbeli apjukkal boldogan élhessünk, amíg meg nem halunk.

    Aktulális: nyár. . .

    A hivatalos rendeznivalók mellett egy kis utazgatás, argentintangó tanfolyam, meg, ami szembe jön. . .

    előzmény:
    kis-mammy (2997)
     
  4. 2005. június 17. 06:332997.
    Halottaiból támadt fel ez a topik:
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_404064 (3026)
     
  5. 2005. június 15. 08:242996.
    Bochkor egy lepukkant médiavitéz szerintem is. . .
    És nagyon öregszik, pontosabban fárad. A vonásain látszik a kiéltség.
    De hát melyik médiaarcon nem? Kevés a kivétel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_404064 (3025)
     
  6. 2005. június 13. 08:582995.
    Látod, ez önmagáért beszél. . .

    Na, megyek tanulni, páá
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_404064 (3023)
     
  7. 2005. június 13. 08:492994.
    Isten éltesse Darvas Ivánt!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_404064 (3018)
     
  8. 2005. június 13. 08:492993.
    3016-ra: ez nagyon jóóó :-) Csak épp sose lesz ilyen. Bomba nö, hetvenévesen is huszas alakjával és az elöbb leírt pocakos, dagadt öreg pasi vonulnak majd, miközben pasi egyfolytában leszólja így is a tuti nQt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_404064 (3016)
     
  9. 2005. június 13. 08:472992.
    De engem momentán már nem vonzanak az ilyen könnyü lepke nös sztorik. . .
    Tudod, telítve vagyok lassan Mónikával, Csisztuval, aztán a vad démonnal, a Bernadettel. . . Minden arról szól csak, ki kivel hol hentereg, bocs. . .
    Ennél értelmesebb témák érdekelnének, vagy én nem vagyok átlag nö átlag érdeklödési körrel :-DDD
    Szeretnék több, valóságszagú riportot olvasni, amin el lehet gondolkdoni, bár tudom, ez nem divat manapság.

    Persze, lehet írni Csiszturól amúgy itt, ez a topic azért indult, de a topicindító már elvesztette az érdeklödését az évszázad e hatalmas jelentQségü esete irán :-DD
    Max. csámcsogni lehet a hülyeségeiken, anno ez a topic is azért indult, hogy lám, hogy csinálnak hülyét magukból egyes közéleti személyiségek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_404064 (3013)
     
  10. 2005. június 13. 08:422991.
    Szemét dolog, amit csinálnak ezek a kikent-kifent nöcik, de hát istenem, öreg pasik mégis mit képzeltek, a bájaikért ment hozzájuk fiatal, szép nöci, vagy a bukszájáért? :-D
    Nekem büzlik ott valami, ahol férj öreg, csúnyácska - nekem Básthy ilyen -, mellé beteg is, és egy ilyen média által feltupírozott, csini nQ Qt választja.
    Álljon meg a menet. A pasinak illene tudni, hogy az egzisztencia, a pénz az, ami vonzza a pénztelen nöcit, nem Q.
    Ezért aztán nem meglepQ, hogy kiforgatja a nQ a vagyonából idQvel a pasit. Nyilván ez nem korrekt, de az a pasi, aki nem néz tükörbe, mielQtt egy nála huszassal fiatalabb, jóval pénztelenebb nQvel kezd, az valahol megérdemli. . . Csak a családja nem, akiket még érint ez, lásd korábbi gyerekek.
    Ha pasik nem farkuk után mennének, hanem az aguykat is használnák, és korban hozzájuk illQ, párkapcsolatra vágyó csinos negyvenes, ötvenes nQket választanának, nem lennének ilyen botrányok.
    De míg egy pasi gazdag, azt hiszi, joga van megvásárolni a fiatal, szép nöt. . . hát erre sok aztán ráfarag, mer a szépség a nönél nem jár mindig együtt nemes, szép lélekkel is. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_404064 (3009)
     
  11. 2005. június 13. 08:362990.
    helló, aki úgy él, mint Csisztu, és levegQt se tudna venni, ha nem róla beszélnének az emberek örökké, az megérdemli szerintem, hogy vájkáljanak a magánéletében. Tegyük hozzá: nekik nincs is magánéletük, csak színjáték, amit a néppel megetetnek.
    Érdekes, felületes, laza, kávé mellé való olvasnivaló.
    Az ember elfelejti 1 nap után, míg újra meg nem látja a föszereplöt, aki saját életéböl csinál szappanoperát.
    De én már tényleg unom ezt, hogy csak arról olvasni, ki kivel, hol mikor, mit csinált.
    De hogy mint müvész vagy riporter vagy müsorvezetö stb. mit csinál, azaz ami az ember valódi lényege, arról vajmi keveset olvasni az ilyen cicababáknál. . . Talán mert nem csinálnak semmit? :-DDDD
    Most már 1 éve folyik a Csisztu ügy a vízcsapból is.
    Már más témára vágyok, ez már uncsi, lejárt csont. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392281 (2989)
     
  12. Torolt_felhasznalo_392281
    Torolt_felhasznalo_392281
    2005. június 11. 11:152989.
    Mi lenne ha nem turkálnátok mások magánéletében???? nagy baj, gondolom. . . .
    Talán a gardrobot rendbe kéne teniii. . . . . szerintem ott is lehetne turkálni. . . . nem???-)
    És mindig kettőn áll a vásár! Básthy egy nagyon jóképü pasi! láttam a Váci u-i cipőboltjában. . . szerelmi házasság volt. -
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_404064 (3002)
     
  13. Torolt_felhasznalo_691359
    Torolt_felhasznalo_691359
    2005. június 11. 11:092988.
    szia agylány,
    Ugy látom itt vergödsz a párkapcsolat rejtelmei között. Csisztu a példa arra, h a pasik miért fordulnak el egyre inkább a párkapcsolattól.

    Tudod mit mondott a legbölcsebb bika a dombtetön?

    Fiúk maradjunk csendben, ha szerencsénk van nem vesznek észre minket.

    csao
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. június 11. 10:492987.
    Az az érzésem, Csiszturól mostanában már túl keveset beszéltek, és ezt nem bírta, így gyorsan kellett megint valami, amivel középpontba kerülhet. . .
    De ki a csudát érdekel Csisztu és az Q pasijai??????!! Meg hogy mennyire lejáratták Qt páran stb. stb.
    Nincsenek új, érdekes arcok?
    Én már nagyon unom a régi, elcsépelt figurákat.

    Valami tiszta, üde arc kéne már, nem ilyen pasiügyekbQl és testükbQl megélQ nQcik. . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. május 31. 01:112986.
    Playboy nyuszik smink nélkül - Pósa lerántja a leplet



    A Playboy főszerkesztője könyvében lerántja a leplet a hazai vetkőző sztárokról is.
    2005. 05. 30 09:01



    Gregor Bernadettet, Zalatnay Saroltát és Bálint Antóniát is levetkőztette Pósa Árpád, aki négy éven át volt a nyuszis újság főszerkesztője. Most könyvben foglalta össze négy év élményeit és tapasztalatait.

    A kötetből fény derül a munkával járó nehézségekre, például, hogyan lehet meggyőzni egy sztárt, vagy hogyan ajánlkoztak fel modellek, csak hogy bekerülhessenek a magazinba. Megtudhatjuk azt is, hogy a címlapon pózoló hírességek mennyit kaptak egy-egy fotózásért.

    "A nő két dolgot akarhat nagyon: hogy megjelenjen egy aktsorozata vagy ne jelenjen meg" - ez Pósa hitvallása.

    A szerkesztő több éves sportújságírói múlt után került a gyönyörű nők világába, és élvezte, ahogyan sodorják az események. Különböző kalandjairól is szót ejt könyvében, meg persze arról is, hogy kinek mennyire valódiak a bájai.

    Azonban mára megkopott ennek is a varázsa. Pósa elmondása szerint jó volt egy nagy család tagja lenni, de ebből a világból elege van. A lányokon mérhető is ez a hatalmas stressz. Ha bármelyik modellt smink nélkül látta, a látvány szörnyű volt, pláne ha valaki lelki világába is bepillantást nyert. Elmondta, hogy a modellek kilencven százaléka küzd valamilyen szenvedéllyel vagy lelki betegséggel.

    Úgy gondolja, most egy kicsit nyugalmasabb életet szeretne, így saját borospincéje körüli munkálatokkal foglalja el magát. (Színes Bulvár Lap híre alapján ma. hu)




    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. május 29. 01:222985.
    Pénzen vitáznak Básty és Csisztu ügyvédei
    Budapest - Csisztu Zsuzsa (35) papíron még most is Básty István (52) felesége, bár lassan már egy esztendeje annak, hogy utoljára beszéltek személyesen. Mindeddig hiába próbáltak közös ismerőseik egy találkozót összehozni, ezektől Zsuzsa elzárkózott. Básty már örülne, ha véget érne a válóperük, és végre nyugodtan élhetne. Csakhogy az ügyvédeik anyagi dolgokban nem tudtak megegyezni.


    Lassan egy éve már, hogy Csisztu Zsuzsa (35) szó nélkül faképnél hagyta a férjét, Básty Istvánt (52), és elköltözött törökbálinti házukból, mint a férj megtudta, újdonsült szerelméhez, egy háziorvoshoz Zuglóba. A férfi akkoriban még várta, hogy a felesége, akivel addig álompárként emlegették őket, viszszatér, vagy legalább megmagyarázza döntését. A televíziós műsorvezető azonban nem jelentkezett, férje hívásaira nem válaszolt, és közös ismerőseiknek sem sikerült őket egy asztalhoz leültetni. Zsuzsa elzárkózott a személyes találkozástól. Közben a Blikk megtudta, hogy a házaspár elegáns, százmilliót érő törökbálinti házát Básty a felesége nevére íratta, és ő megelégedett a haszonélvező jogával. Básty akkoriban kijelentette: nem hagyja el a házat, amelyben azóta is él. Sőt mint megtudtuk, Csisztu Zsuzsa a nem éppen kis terhet jelentő kiadásokba egy esztendeje nem száll be. Úgy nézett ki, hogy februárban a válóperrel lezáródik majd az ügy. De a tárgyalást elnapolta a bíró. Információink szerint a házaspár ügyvédei nem tudtak megegyezni anyagi kérdésekben.

    - Pedig van közöttünk házassági-vagyonjogi szerződés, amit a feleségem, illetve ügyvédje tudtom és engedélyem nélkül, különböző fórumokon nyilvánosságra hozott, jogtalanul - mondta Básty István. - Arról, hogy min folyik a vita, nem vagyok hajlandó beszélni. Nagy tisztelője vagyok a sajtónak, de nem hinném, hogy ez a médiára tartozna. Állítólag most ismét kitűzték a tárgyalást. De már nem foglalkozom az egésszel. Remélem, rövidesen megszületik a megegyezés - hiszen ez a válás feltétele -, mert most már arra vágyom, hogy minél előbb vége legyen, és békességben élhessek a családommal és a barátaimmal együtt. Az egészségem, amely addig sem volt panaszmentes, ugyanis nagyon megrendült. Azt is nagyon unom, hogy a magánéletem a nyilvánosság előtt zajlik. De ezt nem én akartam.

    Básty nem tagadta, még ma is szívesen leülne Csisztuval, hogy végre megbeszéljék közös dolgaikat, és hogy választ kapjon a kérdésre: miért kellett, hogy így legyen vége a kapcsolatuknak?

    Szerettük volna megkérdezni Csisztu Zsuzsát is, aki megkeresésünkre nem válaszolt.

    Sebes Erzsébet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2984)
     
  17. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. március 19. 22:212984.
    Winkler mondta Oroszlánban született K. attila , de Győrben él, de igy tulajdonképpen mind2 várost szülővárosának tekinti:)

    CS. ZS Árpa Attila papáján és Á. A ágyán keresztül jutott oda, ahol van, Árpa mondta
    Obersovszky szerint szar olyan nőnek lenni, akinek mindig a puncijára vadásznak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2983)
     
  18. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. március 18. 18:222983.
    az
    előzmény:
    kis-mammy (2981)
     
  19. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. március 18. 18:222982.
    Paris Hilton hisztizik a Playboy-címlap miatt

    velvet

    2005. március 17. , csütörtök 10:53
    Az Év Szexsztárjává választotta és márciusi számának címlapján szerepeltette a Playboy a szőke örökösnőt, aki dühbe gurult ettől. A magazin ugyanis nem készített ehhez új fotósorozatot róla jó sok pénzért, inkább felhasznált egy régebbit. Hiltont persze nem csak ezek a fotók zavarják, hanem a paparazzók is, akik minden lépését követik, és Nick Carter, aki telesírja a sajtót azzal, hogy miatta lett alkoholista.

    képek és tivábbi cikk

    http://velvet. hu/celeb/paris50317/

    A Playboy új áldozata Paris Hilton?

    Paris Hilton a Playboy magazinban, Fotó: Playboy
    Úgy tűnik, végre valóra válik a Playboy magazin olvasóinak álma, ugyanis Paris Hilton a következő, márciusi szám címlaplánya lesz. Némileg viszont csalódást fog okozni a szőke bombázó rajongóinak, hiszen testének ékességét nem volt hajlandó megmutatni hosszan tartó könyörgések árán sem.

    Miért is izgatja férfiak ezreit Miss. Hilton? Egy biztos, nem a szilikon mellei miatt favorizálják, de mégcsak azt sem lehet mondani, hogy kifogástalan alakja az, ami miatt sokan meg szeretnék kapni ezt a 23 éves lányt.

    Van valami egészen bizarr a szemeiben, és arcában, vagy talán az egész lényében, ami valljuk be, szexuális kisugárzásnak nevezhető. Nem akarom az egekig fényezni, mert korántsem arról van szó, hogy ő lenne a mintapéldánya az emberiségnek, jó szűkítsük a kört, a nőknek, de sok hírességgel ellentétben abszolút mentes a sztárallűröktől, ami manapság egyre ritkább.

    Paris Hilton
    Persze egyáltalán hogyan is lehetne a "sztárok" soraiba emelni, mivel szegényke csupán egy home videóval és egy eléggé félre sikeredett dallal tudott előrukkolni a csillagok világába. Nem ő magából, hanem inkább a média csinált belőle ismert embert. Ha már itt tartunk meg kell említeni, hogy Nicole Richie-vel készített valóságshow-ja, A The Simple Life viszont nem lett akkora mellényúlás, mert akkor valószínűleg az első részek után levették volna a Fox tévé műsoráról.

    Engedjenek meg még egy megjegyzést. Aki legtöbbször felháborodik egy másik ember ún. polgárpukkasztó viselkedésén, az vagy irigy annak "szabadságára", vagy pont nyilvánosság elől titkolt saját magára, ill. saját vágyaira ismer rá, ami a rosszabbik eset (ezek az általában jól öltözött, felső középosztály konzervatív képviselői). Természetesen tisztelet a kivételnek.

    Egy a lényeg, valaki szereti, valaki nem. Esetleg marad a harmadik lehetőség, a közömbösség, ami szerintem a legkevesebb arányban létezik, mivel mindenkiből kivált bizonyos érzéseket Paris Hilton.

    Forrás: Mellesleg. hu

    képek

    http://www. popsi. tv/article. php?articleid=3802
    előzmény:
    kis-mammy (2981)
     
  20. 2005. március 18. 13:052981.
    szerintetek Cseh Annammária szép? akkora füle van GZITA meg görbelábú
    jaj, véleményt mondtam, leszedik a fejem:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. március 11. 21:022980.
    Mentővel vitték pszichiátriára Détár Enikőt



    Csütörtök délután mentővel szállították a pszichiátriára Détár Enikőt - adta hírül az egyik internetes hírportál.

    2005. 03. 11 07:30



    A színésznő szűkszavúan csak annyit mondott a Színes Bulvár Lapnak, ne aggódjanak miatta feleslegesen, kimerült az utóbbi időben, elfáradt, és ennyi történt. A lap megkeresésére a férj, Rékasi Károly annyit mondott: kérdezzék meg azt, aki feltette ezt a magánjellegű információt az internetre.

    Enikő munkatársa, István Dániel nem tudta, mi történt. Csak annyit közöltek vele, bár a héten Enikő vezette volna a Találkozások című műsort, mégis a férfinak kell beugrania. Jobbulást kíván kolléganőjének a műsorvezető.

    Schiewert-Takács László, a Találkozások főszerkesztője elmondta, pár nap szabadságot vett ki Détár Enikő. Ami nem is meglepő, hiszen egyszerre két darabban is premierje volt: a Karinthy Színházban a Goodbye, Charlie, a Madáchban pedig a Te édes, de ó vagy, légy más! című előadás. Közben műsort vezet, szinkronizál, ráadásul még meg is fázott Détár Enikő, nem csoda, hogy elfáradt. Jobbulást kívánunk a színésznőnek! (Színes Bulvár Lap híre alapján ma. hu)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2979)
     
  22. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. március 11. 20:572979.
    képek

    http://velvet. hu/celeb/bs0309/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. március 11. 20:562978.
    Britney Spears levetkőzött egy magazinnak

    velvet

    2005. március 9. , szerda 11:52
    Az énekesnőről korábban hamis aktsorozat terjedt az interneten, de ezúttal valóban félmeztelenül pózolt egy amerikai magazin fotósának. Spears februárban fogyókúrázni kezdett, a nászútján készült bikinis fotók ugyanis ráébresztették arra, hogy túlsúlyos.

    h i r d e t é s






    Alig fél éves házasságának nehéz pillanatairól és az anyaságról mesélt az Allure amerikai magazinnak adott interjúban Britney Spears, aki le is vetkőzött a divatlapnak - olvasható többek között az IrelandOn-Line weboldalon.

    Csak nyaklánc
    Az utóbbi hónapokban az énekesnő gyakran hangoztatta, hogy visszavonul, többek között rajongóinak írt nyílt levelében fejtette ki hosszasan, hogy már nem akar a reflektorfényben lenni és örülne annak, ha a jövőben már nem szerepelne a magazinok címlapjain. A jelek szerint azonban Britney Spears meggondolta magát, meglehetősen rövid ideig tartó visszavonulása után ugyanis szexis visszatérésre készül. Csak a véletlennek tudjuk be, hogy az Allure-nek azután vetkőzött le, miután egy másik magazinban olyan illegális képek jelentek meg róla, amiken úgy fest, mint egy elhanyagolt, kövér és láncdohányos külvárosi háziasszony.



    Klikk a képre!

    A beszámolók szerint az énekesnő az amerikai magazin címlapján felül egy szál nyakláncban látható, amit férjétől, Kevin Federline-tól kapott. Az Allure-ben azonban természetesen nem csak képek jelentek meg róla, Spears interjút is adott a lapnak, amiben őszintén beszélt házasságáról.

    "Az első három hét után kicsit belekóstoltunk a való világba, nem volt egyszerű. De szerencsére jól tudtuk kezelni a problémákat és most már minden szépen alakul" - vallotta be az énekesnő. Az interjúban arról is beszélt, hogy már nagyon szeretne gyereket és elhatározta, hogy fiatalon fog szülni. Spears azt tervezi, hogy gyerekei születése után Cher és Celine Dion példáját követi, és a turnézás helyett ő is állandó műsorral fog fellépni a Las Vegas-i Caesar's Palace színpadán.

    Nem ő volt
    Az interneten korábban feltűnt egy fekete-fehér fotósorozat, melyen állítólag Britney Spears pózolt meztelenül. Akkor az a pletyka is szárnyra kapott, hogy az énekesnő 40 millió dollárt (körülbelül 8 milliárd forintot) kapott a Playboy magazintól a képekért. Köztudott volt, hogy Hugh Hefner, a Playboy tulajdonosa szerette volna, ha Spears bekerülne az újságba, ezért sokat azt hitték, hogy az énekesnő titkos, a Playboy számára készült sorozatára bukkantak az interneten. Később azonban kiderült, hogy a képek még csak nem is retusált hamisítványok, valójában egy Emmie nevű modellről készültek, aki a fotókon valóban nagyon hasonlít Britney Spearsre. A képek hamisítvány voltát akkor a pornómontázsok ellen kereszteshadjáratot folytató Fake Detective is megerősítette.

    előzmény:
    veralány (2977)
     
  24. 2005. március 11. 10:512977.
    szerintem feküdt a mega producerének is, nem igaz, hát mekkora szerncsétlen volt meg még az is a műsorvezetésben
    ilyen taljesítménnyel csak akkor kapja meg a munkát, ha. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top