Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Patentex oval

Moserif
Létrehozva: 2004. július 14. 13:27
Mit tudtok erről a "szerről"?
  1. 2017. Április 14. 10:3537.

    Útilap ut   k ö t n é k  12   db-ra.

  2. Rq
    Rq
    2005. augusztus 2. 19:0836.
    Sziasztok,
    én is az orális szex - patentex együttesre lennék kiváncsi!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_139000
    Torolt_felhasznalo_139000
    2005. augusztus 2. 15:0135.
    bocsi, valami baj volt a gépemmel, és többször sikerült bevinnem a szöveget. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_139000
    Torolt_felhasznalo_139000
    2005. augusztus 2. 15:0034.
    Sziasztok! Nekem a következő kérdésem lenne. Én egy olyan típusú lány vagyok, aki orgazmus közben egy kisebb mennyiségű folyadékot "ereszt ki" magából. Ezt ilyan női ejakulációnak hívják.
    Használhatom-e én is ezt a hüvelykúpot? Eme tulajdonságom nem mossa ki belőlem a habot? Remélem tud valaki segíteni!
    Nem merek úgy nekifogni, hogy nem győződöm meg efelől. . .
    köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_139000
    Torolt_felhasznalo_139000
    2005. augusztus 2. 15:0033.
    Sziasztok! Nekem a következő kérdésem lenne. Én egy olyan típusú lány vagyok, aki orgazmus közben egy kisebb mennyiségű folyadékot "ereszt ki" magából. Ezt ilyan női ejakulációnak hívják.
    Használhatom-e én is ezt a hüvelykúpot? Eme tulajdonságom nem mossa ki belőlem a habot? Remélem tud valaki segíteni!
    Nem merek úgy nekifogni, hogy nem győződöm meg efelől. . .
    köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_139000
    Torolt_felhasznalo_139000
    2005. augusztus 2. 14:4332.
    Sziasztok!
    Nekem egy speciális kérdésem lenne. Én egy olyan típusú lány vagyok, aki orgazmuskos egy kisebb mennyiségű folyadékot "ereszt ki" magából, ezt ilyen női ejakulációnak hívják.
    Tehát a kérdés az, hogy én használhatom-e ezt a készítményt?
    A hab elég stabil-e ahhoz, hogy ne jöjjön ki belőlem?
    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_697169
    Torolt_felhasznalo_697169
    2005. július 14. 14:4231.
    sziasztok

    Lehet, hogy fura a kérdés, de az orális szexet nem zavarja az a rengeteg hab? Vagy csak az utolsó pillanatban teszitek fel, és karba tett kézzel vártok még 10 percet? :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. május 13. 11:5930.
    nem akarlak elkeseriteni de ez kb. 10%-os vedettseget nyujt. . . szoval ha szeretenl gyereket akkor hasznald, ha nem akkor semmikeppen ne!
    előzmény:
    videotip (29)
     
  9. 2005. május 13. 10:2329.
    Az eltelt több mint fél évben (mióta volt az utolsó hozzászólás) van valakinek valami újabb tapasztalata? Én most találtam rá erre a szerre, s igen kiváncsivá tett.
    Én műtét miatt nem szedhetek hormonális gyogyót, az óvszert meg nem bírom. Rosszul vagyok a szagától. Ha ez a szer tényleg beválna. . .
    Nekem furi, hogy 2 órán át hatásos (a leírás szerint) de tudtommal a spermák ennél tovább élnek. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_243388
    Torolt_felhasznalo_243388
    2004. december 5. 07:2428.
    Ár: 6 db-os: 1171 Ft, 12 db-os: 1845 Ft.
    A test melegének hatására a spermiumölő anyagot tartalmazó hüvelykúp megolvad, majd - függetlenül a hüvelyváladék mennyiségétől-, finom habbá válik. A hab a fogamzásgátló anyagot a hüvelyben optimálisan eloszlatja.
    Használata:
    1. A védő fóliát húzza szét a szélénél fogva, így most kényelmesen ki tudja
    venni a hüvelykúpot.
    2. Helyezze fel a hüvelybe ujjnyi mélyen. Ez olyan egyszerű, mintha egy
    tampont helyezne fel. Az aktus megismétlése előtt - az eltelt időtől
    függetlenül - mindig egy új hüvelykúpot kell behelyezni, majd várjon újra
    10 percet.
    3. 10 perc elteltével a fogamzásgátló anyag optimalisan eloszlik a
    hüvelyben. Ha a felhelyezéstől számított 1 órán belül nem történik
    magömlés, javasolt egy új hüvelykúp felhelyezése, noha a készítmény 2 órán
    keresztül megmarad.
    4. Így védi Önt a Patentex oval megbízhatóan:
    - a fogamzásgátló anyagának segítségével, és
    - e fogamzásgátló anyagnak az optimális szétosztásával a hüvelyi területen.

    Megbízhatóan véd, amennyiben pontosan betartja a használati útmutató minden pontját.
    A Pearl index - a termék fogamzásgátló hatását leírva - a kutatások során 0, 3 - 1, 6 között volt.
    (A Pharmatex termékek hatásfoka ha az alkalmazás szabályait szigorúan betartják, a Pearl-index 0, 74 (átlagérték). )
    Tehát matematikailag a Patentex valamivel hatásosabb (bár nem éri el a szájon át szedhető fogamzásgátlók hatékonyságát). A habképzés miatt nem tudod elszúrni a felhelyezéssel a hatásfokot.
    előzmény:
    trotter (27)
     
  11. 2004. december 4. 23:2227.
    Sziasztok!
    Nekem az orvos most ajánlotta a Patentex-et. Régebben a Pharmatextet akartam kipróbálni, de végül annyi kétes hírt olvastam róla, hogy nem tettem. Vajon a Patentex-nek jobb a hatásfoka? és esetleg valaki tud nekem egy kb-i árat mondnai hozzá?
    mennyire lehet 'elszúrni' a hatásfokát a felhelyezésnél?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_256090
    Torolt_felhasznalo_256090
    2004. november 30. 20:5126.
    Szia!

    Én is most próbálam ki először, és ez az első tabletta nélküli hónapom, elvileg két nap múlva kéne megjönnie de nem izgulok. (sőt jobb is lenne ha késne a vizsgák miatt). bár én iszonyat pánikolós vagyok főleg ilyen téren de most nem izgulok, és ha késik Te se izgulj. Ugyanis szinte tuti h nem lesz pontos, ahogy abbahagyod a bogyót. ritka az olyan nő akinek megjön utána 28 napra. lehet h neked nem is annyia természetes ciklusod! Egy bizti, legyen nálad vmi szénhidrát bomba, kockacukor vagy mit tudom én mi, mert az első állítólag szörnyű. (nekem egy barátnőm sem úszta meg ájulás nélkül) Egyébként egy gyógyszerész továbbképzésen hangzott el, hogy 99%-os védelmet nyújt. és a bacik ellen is véd, kis fertőtlenítő is egyben. bár én a biztonság kedvéért középidőben (bár mivel még ez lesz az első igazi mensi egy másfél évi bogyó után) gumivel kiegészítettem. Szerintem rossz, h nem tudom h mikor telik le a 10 perc. fogalamm sincs! sötétbe nem látom az órát. és most azt nézegessem? bááár én még nem barátkoztam meg vele mert iszonyatosan sok habot termel! legalábbis nekem annak tűnik, így dupla lepedőket kell terítenem az ágyra. de majd csak megbarátkozok vele, mindig azzal bíztatom magam, hogy így védem a szervezetemet, nem ártok vele a sok hormonnal. Ja, és állítóag akit csípett a Pharmatext azt nem csípi a Patentex. (bár szerintemez is csíp de csak egy icurka picurkát észre se lehet venni ha nem figyel rá tudatosan az ember lánya) ja, a kibontása? rettenetes! legalábbis én béna vagyok
    előzmény:
    gaby67 (22)
     
  13. Torolt_felhasznalo_936117
    Torolt_felhasznalo_936117
    2004. november 24. 14:4425.
    Máskor, mikor abbahagytam, akkor közti vérzésem volt. Most nem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_959925
    Torolt_felhasznalo_959925
    2004. november 24. 11:5624.
    A gyógyszer abbahagyása után nem azonnal áll vissza a szervezet a normális mederbe, ha nem vagy terhes, akkor is könnyen előfordulhat, hogy hónapokig nem jön meg a menses!!!
    előzmény:
    gaby67 (22)
     
  15. Torolt_felhasznalo_326639
    Torolt_felhasznalo_326639
    2004. november 24. 10:0623.
    Sajna, az előző kérdésre nem tudok válaszolni. . .
    Viszont én is kérdeznék: Nem okozott valakinél barnás folyást a kúp használata? Bár én a Pharmatexet használom, és most eléggé meg vagyok ijedve. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_936117
    Torolt_felhasznalo_936117
    2004. november 24. 10:0122.
    Van vki közületek aki teherbe esett a Patentex oval mellett?
    Én most kezdtem el használni, 1 hónapja hagytam abba a gyógyszert, most kéne megjönni, de tiszta stresszben vagyok!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. november 18. 10:2521.
    Sziasztok.
    Valaki meg tudná mondanio, h recept nélkül melyiket lehet kapni?Azt tudom, h a patentex ovalt.
    És ha ez csípne, akkor nem használhatom?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. november 17. 16:1320.
    Semmi nem nyújt 100%-os biztonságot. A tabletta sem, mert nem biztos, hogy felszívódik (elfelejted bevenni, kihányod, hasmenés, antibiotikum, vagy más gyógyszer csökkenti a hatását, stb. ) Az óvszer sem: elfelejted, későn használod és már bejutott, aminek nem kéne, vagy elszakad, kilyukad a nem megfelelő használat, (esetleg gyártási hiba?) miatt. Ugyanígy nem 100%-os a Pharmatex vagy a Patentex sem: elfelejted, nem tartod be a kellő várakozási időt, bakteriális gyulladásod van, ami csökkenti a hatását. . . De ezek mind le vannak írva a mellékelt tájékoztatóban.
    Szóval szerintem az a néhány% hiba erőteljesen felhasználó függő minden fogamzásgátló módszernél. . . Döntse el mindenki, mire mennyire tud odafigyelni. A nőgyógyász meg tuti azt fogja a legeslegjobbnak tartani, amihez csak rajta keresztül lehet hozzájutni (és azok közül is különösen annak az egy bizonyos gyógyszergyárnak a termékeit, amelyiktől különböző jutattásokat kap)
    előzmény:
    Gogocska (14)
     
  19. 2004. november 17. 15:5919.
    Pharmatex hüvelytabletta. Nem folyik és nekem nagyon bevált. ( Én a kúpot utáltam, mert folyott stb. . . )És nem ismerek senkit aki emellett esett volna teherbe:-)
    előzmény:
    ilduci84 (17)
     
  20. 2004. november 17. 15:5818.
    Pont annyira, mintha hormontablettát + óvszert használnál
    előzmény:
    ilduci84 (17)
     
  21. 2004. november 17. 15:4717.
    Sziasztok.
    Szerintetek mennyire megízható a patentex oval, ha óvszerrel együtt használnám?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_507406
    Torolt_felhasznalo_507406
    2004. július 15. 08:0716.
    Az orvosnak nem érdeke, hogy te ilyent használj. Én mielőtt elkezdtem használni, elég alaposan utánazétem (szakmai ártalom), és azt találtam, hogy pontos hazsnálar esetén a megbízhatósága vetekszik a fog. gátló tablettáéval. Ha már itt tartunk az orvosok szerint az óvszer is eléggé megbízhatatlan.
    Én annyi bajt láttam fogigátló miatt, hogy sosem szedném.
    előzmény:
    Gogocska (14)
     
  23. Torolt_felhasznalo_507406
    Torolt_felhasznalo_507406
    2004. július 15. 08:0515.
    Bontottam ki. :-))
    Jobban mondva nem én, hanem a férjem. Kicsit tényleg nehéz, de mi ezen is csak jókat röhögtünk. Most ugye nem aktuális a dolog, d ekésőbb lehet, hoyg a másikat is kipróbáljuk:-))
    Nekünk a pharmatex is jól működött, úgy 2 évig használtuk, aztán már jött a baba projekt (nem a pharmatex mellett estem teherbe, hanem tervezetten. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265924 (9)
     
  24. 2004. július 14. 15:3014.
    Nem akarok belebeszélni lányok, de már más topikban is elmondtam, hogy beszéltem orvossal is, gyógyszerésszel is ezekről a készítményekről, és mindkettő azt állította, hogy nem 100%-os biztonságot nyújtanak.
    75% körül mondta mindkettő.
    Azt mondják, hogy ez inkább csak késlelteti a terhességet.
    Én nem merem használni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2004. július 14. 15:2113.
    Nekem nem csípett, de én eleve a Patentexnél kezdtem. Kicsi melegség érzés van, de ez még jó is. Kibontásával nem volt eddig semmi baj, szépen szétnyílik egyik oldalról. Meleg helyen tényleg nem jó tárolni, de rá is van írva, hogy 25 fokig lehet tárolni. Nekünk eddig a szekrényben volt és nem volt vele semmi baj. Felhelyezni a férjem "dolga", de ő sem panaszkodik, sőt örül, hogy nem kell az óvszerrel bajlódnia. Én is csak a kolleganőmtől hallottam először róla. Neki ugyan a nőgyógyász ajánlotta, de szerintem is ezért nem ajánlják, mert akkor nem mész hozzájuk alkalmanként 5 ezerért feliratni. Egyébként erre az van írva, hogy ugyanannyira biztos, mint a gyógyszer feltéve, ha betartod az utasításokat.
    előzmény:
    KissneBea (12)
     
  26. 2004. július 14. 14:5212.
    Sziasztok!Csak egy kérdésem lenne:Nektek nem csíp?Amikor én próbáltam a pharmatexet iszonyúan csípett, még a kedvem is elmúlt mindentől.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. Torolt_felhasznalo_547259
    Torolt_felhasznalo_547259
    2004. július 14. 14:4811.
    A kibontása tényleg kicsit macerás a Pharmatexnek. De azért megoldható. Nekem olló nélkül is sikerül.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265924 (9)
     
  28. Torolt_felhasznalo_547259
    Torolt_felhasznalo_547259
    2004. július 14. 14:4710.
    Sziasztok!
    Nekem a házi orvosom ajánlotta 2 évvel ezelőtt a Pharmatexet. Azta ezt használom. Azt mondta, hogy akiknek ő ajánlotta és az előírásnak megfelelően használta nem esett teherbe. A kúpnál a várakozás 10 perc, a krémnél pedig nem kell várni. Van hüvelytabbletta formában is de arra nem emlékszem.
    Még azt is mondta, hogy azért nem szívesen ajánljáék a nőgyógyászok, mert, nem kell receptre felírni. És mint tudjuk nagyon sok orvos pénzt kér, vagy kap a recept felírásáért. Tisztelet a kivételnek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. Torolt_felhasznalo_265924
    Torolt_felhasznalo_265924
    2004. július 14. 14:439.
    Bontottál már ki pharmatexet kellő pillanatban? Fürge kis állat. Az idill kellős közepén pájszer nem is, de minimum olló legyen kéznél! Ja, és melegben ne ne is próbálkozz vele, ha csak nem hűtőből veszed elő. A patentex oval úgy működik, ahogy írva vagyon és ahogy annak kell. Elve ua. , mint a pharmatex-nek, csak jóval tökéletesebb kivitelben. Jobban habzik, jól „fed és zár”, ezáltal megbízhatóbb a hatásfoka. Természetesen van hibaszázaléka - mint egyébként minden másnak is, mert a tökéletes megoldás még ezen a területen nem találódott fel. Mindenki maga dönt, ha a bogyó bevált, meg kell maradni annál, de vannak esetek, amikor más alternatívákban kell gondolkodni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507406 (3)
     
  30. 2004. július 14. 14:158.
    NNa, én is ettől félek! :(
    előzmény:
    triny (7)
     
  31. 2004. július 14. 14:157.
    Sziasztok!
    Én is hallottam ezekről a készítményekről, és hát komolyan fontolóra vettem, hogy leváltsam a tablettát, de épp ma voltam nőgyógyásznál, és mondta, hogy többen voltak, akik így védekeztek, és jöttek, hogy terhesek. Engem ez gondolkodóba ejtett, lehet, hogy mégiscsak marad a bogyó.
    előzmény:
    Moserif (6)
     
  32. 2004. július 14. 14:076.
    Nem macerás? Mennyi idővel előtte kell felhelyezni? Csak azért kérdezek ennyit, mert ha ez tényleg annyire megbízható mint a tabletta, akkor miért nem reklámozzák jobban? VAgy csak én maradtam le a "kampányról"
    előzmény:
    Krisz1967 (5)
     
  33. 2004. július 14. 14:055.
    Sziasztok! Én is most kezdtem használni, mert a Patika magazinban olvastam a hírdetést. Lehet kapni 6 és 12 db-os kiszerelésben. Én a 6 db-ost vettem kipróbálásra, ez 1300 körül volt. Szerintem is jó. Érdemes kipróbálni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265924 (2)
     
  34. 2004. július 14. 14:034.
    Tehát teljes mértékben helyettesíti a tablettát?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265924 (2)
     
  35. Torolt_felhasznalo_507406
    Torolt_felhasznalo_507406
    2004. július 14. 13:563.
    Miért jobb szerinted a pharmatexnél?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265924 (2)
     
  36. Torolt_felhasznalo_265924
    Torolt_felhasznalo_265924
    2004. július 14. 13:482.
    Szia!
    Praktikus, könnyen és jól használható fogamzásgátló kúpként ismerem. (Szerintem jóval jobb a pharmatex-nél, a működési elve ugyanaz. ) Gépeld be keresőbe, többet is megtudhatsz róla. Itthon én még nem tudtam venni, de a kereső szerint kapható.
    előzmény:
    Moserif (1)
     

Címlap

top