Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hormonzavar lehet?

Angelika1990
Létrehozva: 2017. július 10. 12:57

Sziasztok,



Most csatlakoztam az oldalhoz, látom, hogy nagyon sok jó tanácsot, segítséget adtok másoknak.
Igyekszem röviden leírni, ami most nálam zajlik.

Idén januárban, 6 év után hagytam abba a fogamzásgátló szedését, mivel lassacskán jöhetne a baba.
Úgy terveztük, hogy idén olyan szeptember, októbertől fekszünk rá jobban a témára. Januárban el is mentem vizsgálatra, ott a dokim ellátott mindenféle jó tanáccsal, mit szedjek, mire figyeljek, stb. (vérvétel, nem történt csak UH) Azt mondta minden rendben van. Február, márciusban és áprilisban rendesen meg jött a menzeszem 28 napra, 1 nap késés nem volt. Aztán május, júniusban a várt menzesz előtt 3 napig halvány rózsaszín folyásom volt, de az is inkább csak reggelente, majd a 4. reggelen rendesen megjött és tartott a szokásos 5 napig.
3 hónapja hőmérőzök, aszerint a 15-16. napon van peteérésem és úgy sikerült a dolog, hogy ebben a hónapban pont pé előtt 2 nappal illetve a pé napján voltunk együtt. 7 nap után, tegnap este elkezdtem barnázni, ma reggelre pedig élénk pirosan véreztem, a menzesz előtt 1 héttel. Ami fura, hogy ez tartott pár óráig, jelen pillanatban semmi nincs. Fájdalmat annyit érzek, hogy egy kicsit fájdogál a hasam, mint mikor megjön. Elég izgulós, stresszelős napjaim voltak mostanság, lehetséges, hogy ez befolyásolta ennyire, hogy ennyire előre "megjöjjön"?
Kértem időpontot a dokimtól, de csak 1 hét múlva tud fogadni. Szerintetek gond lehet? Lehet, hogy hormonzavar? Lehet így baba? Kicsit be vagyok tojva 
Köszönöm előre is!

Címlap

top