Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nős férfitől mi fér bele?

megibell
Létrehozva: 2014. szeptember 19. 21:47

Úgy értem egy felnőtt (35 feletti) nős férfi vonzalmáról milyen egyértelmű jel/testbeszéd árulkodik? Mi az amire már nem lehet ráhúznia  a csak kedves és barátságos akar lenni sémát? Hol a határ a flörtben? Főleg egy nála 10-15 évvel fiatalabb nő felé.

  1. Torolt_felhasznalo_984024
    Torolt_felhasznalo_984024
    2014. szeptember 22. 09:2358.

    Ugyanaz, ami egy nem nős férfitól... vagy mint egy nőtől. Ha ugyanezt egy kolléganő csinálná, már elkönyvelted volna leszbikusnak, most viszont itt agyalsz vajon csak barátságos-e a kedves munkatárs... amennyiben a férfi kollegáit is simogatja akkor igen, egyébként nem. 


    Hogy nála hol a határ, az csak akkor derül ki, ha az szigorúbb, mint a tiéd. A te határaiddal legyél tisztában.

    előzmény:
    megibell (1)
    2014-09-19  21:47
  2. 2014. szeptember 21. 06:1857.

    Hogy mi fer bele?


    Hat az attol is fugg hogy neked mekkora van. Bar nem hiszem hogy ez hazassagi allapot kerdese.  De ha mar a liftben ket emelet kozott a bugyidban turkal akkor biztos lehetsz benne hogy meg akar dugni.  Amugy mindenkinek annyi fer bele amennyire tartja magat.


     


    hany eves vagy 15? mert akkor ertheto a kerdesed.

    előzmény:
    megibell (1)
    2014-09-19  21:47
  3. 2014. szeptember 21. 03:1356.

    A kérdésedre válaszolva: ha a kollégád csak egyszerűen barátságos lenne, fel sem merülne benned, hogy a határokat firtasd.

    előzmény:
    megibell (1)
    2014-09-19  21:47
  4. 2014. szeptember 21. 02:4855.

    Valószínűleg nemrég kerülhettél ki az iskolapadból, ha még ennyire nem szoktál hozzá a munkahely világához, ahol különböző korú emberek dolgoznak együtt. A férfikollégák szeme persze, hogy megakad az épp "ügyeletes" fiatal, csinos lányon. Élvezd, hogy tetszel, de max. felszínes kis flörtnek fogd fel a dolgot, semmiképpen ne vedd komolyan, ne képzelj bele többet, mint amennyit ér a dolog. Nyilván nem te vagy az első, akinek a kolléga lapogatja a hátát. Meg az utolsó sem.


     


     


     


     

    előzmény:
    megibell (1)
    2014-09-19  21:47
  5. 2014. szeptember 20. 23:3154.

    Jezus Mariam, te miket mondasz!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_418344 (52)
    2014-09-20  22:46
  6. Torolt_felhasznalo_418344
    Torolt_felhasznalo_418344
    2014. szeptember 20. 23:0653.

    Semmi!


    Légy önérzetes, fiatal vagy, gondolom, csinos, többet érdemelsz egy fél embernél.


    (csak félig kapnád meg a kis időre)

    idézet:
    Zsánna (25)
    2014-09-20 10:17:33

    Egyetértek veled. Nem olvastam a kommenteket végig mielott irtam.


    Ha tetszenek az idosebb 35 koruli pasik keres egy facert.


    Nyugi annak is befogod inditani a fantaziajat. Folytathatod vele késobb ha ugy megy  a kapcsolatotok komolyabban is.


    Egy nos pasi nem er semmit. Annak csak egy kaland vagy.


    Tobbet erdemelsz egy kalandnal.


    Amugy is, egy 35 koruli nős pasi milye jellegu baratsagot tart fenn egy 20 éves fuggetlen csajjal??????

    előzmény:
    Zsánna (25)
    2014-09-20  10:17
  7. Torolt_felhasznalo_418344
    Torolt_felhasznalo_418344
    2014. szeptember 20. 22:4652.

    Nem akarok nős pasit elcsábítani, meg ekkora korkülönbséggel amúgy se hiszem, hogy működhetne közöttünk komolyabb kapcsolat. Beszélgetés közben nincsenek félreérthető vagy kétértelmű megjegyzései, de a testbeszédéből az jön le, hogy többet is szeretne csak még visszafogja magát. Ezért várom, hogy valaki mondjon valami használhatót is, de eddig nem sok mindenre jutottam....

    idézet:
    megibell (14)
    2014-09-19 23:31:10

    Nem tudom hogy nézel ki, de amit írok általánosságban igaz.


    Egy 10-15 évvel idősebb férfi számára egy fiatal, csinos nő mindig felébreszti a szexuális vonzalmat.


    Ahogy értem te 20 valamennyi vagy a pasi meg 35 feletti. Miből lehet ésszrevenni?


    -testbeszéd tanulmányozása


    -zavarba van


    -a tekintetet a melleden, combodon, a fenekeden "marad" időnként


    - megdicsér


    - keresi a testkontkatust: időnként hozzád ér amikor csak alkalom akad erre


    - ha vele mész autóval csinál 1-2 gratis kört csak hogy több ideig veled lehessen


    Mit is vettél ésszre a testbeszéden pontosan?


    Adok egy tippet:


    Ha találkozol vele és egy asztalnál ültük, tedd keresztbe a lábad fordulj felé és az asztal alatt  a lábfejedet picit mozgasd mintha az asztalt tarto fának szeretnéd ütögetni. Ismerik a nők ezt a lábfej mozgást. De most az asztaltartó fa helyett a pasinak a lábához "ütögesd" a lábad...



     

    előzmény:
    megibell (14)
    2014-09-19  23:31
  8. 2014. szeptember 20. 21:5751.

    trivial: Ez a vers annyira, de annyira találó. Úgy látszik, egyes dilemmák kortalanok:)

  9. 2014. szeptember 20. 21:5450.

    megibell: Nem szerencsés a te korodban 35 fölötti, nős pasikat barátnak tartani. Ugyanis egy vibrálás mindig meglesz - a felesége valszeg korabeli, és már ismerik egymást, mint a rossz pénzt, te meg friss vagy és fiatal - borítékolható a fizikai vonzalom, és mivel mi nők érzelmi alapon gondolkodunk, átszakadhat egy határ - még a legártatlanabbnak tűnő barátkozásnál is. És ha még nem is történik semmi, pont elég lesz ahhoz, hogy mindkettőtöket megzavarjon.


    Őt fizikailag érintheted meg, és néha a pasiknál az altest átveszi az irányítást,neked meg, nagyon hozzászoksz az ő (nyilvánvalóan érettebb) gondolkodásához, és még nehezebb lesz a saját korosztályoddal kommunikálni. Mert mindenkit majd hozzá hasonlítasz. Ha meg belegabalyodtok valami testiségbe (ami már most ott van a levegőben - te még fiatal és tapasztalatlan vagy hozzá, más meg már első blikkre leveszi), akkor még nagyobb a gubanc.


    Nem hiszem el, hogy a saját korosztályodban egyetlen srác se legyen, akivel beszélgetni is lehet (oké, nincs akkora élettapasztalatuk, mint egy 35 évesnek, de azért én elég sok komoly, normális srácot is ismerek) - inkább szélesítsd a baráti körödet, és azokat a tapasztalatokat, amin már ő túlvan, inkább valaki mással éld meg.


    És nem, nem vagy ribanc szerintem, csak még fiatal és naív. Ez egy veszélyes helyzet, szerintem építsd le. Nem kell ráütni a kezére, csak diplomatikusan, finoman kizárni az intim zónádból. Tarts egy kis távolságot, ha tényleg intelligens, venni fogja a lapot.


    De ha úgy döntesz, ő lesz mostantól atyai jóbarátod, meg lelki társad stb., akkor ha mégis elfajulnak később a dolgok, nyiss nyugodtan topikot újra, hasznos tanácsokat fogysz kapni újra;)

    előzmény:
    megibell (35)
    2014-09-20  12:55
  10. 2014. szeptember 20. 21:0649.

    Ugyan mar, ne szivd ennyire mellre magadat. Igenis benne vagy egy nos pasival valo jatszmaban, amibol rosszul csak te johetsz ki. Ha annyira komoly no lennel,amennyire itt szepen mondom, mutatni probalod magadat, akkor nem engedned, hogy barmely pasi, foleg nos, masok elott lapogasson teged, meg meg negyszemkozt sem, mar ne is haragudj. Akkor megis mi a fenet akarsz ezzel, kit akarsz altatni vagy atvagni? Magadat?


    Miert? Nem az szokott lenni a vege? Aki a tuzzel jatszik? Tenyleg nincs ettol jobb dolgod?


    Ha ugy veszed, legyen neked beszolas, de egyaltalan nem az. Mindenki ugyanazt irja a jozan eszre meg jozan itelokepessegre bizva, na, meg a tisztessegre. A te szempontodbol meg ez egyenesen onrombolas. Persze, miert ne lehetne beszelgetni viccelodni, akar foglalt valaki, akar nem. Na, de tapogatni, fogdosni az egy mas kategoria, messze tullepi a joizlees hatarat. Plane masok elott, amikor nyilvan tudjak, hogy az egyik fel hazasember. Gyerek is van raadasul? Meg ha rongy is a hazassaga, valjon el elobb, azutan tapogasson. Na engem ugyan nem lapogatna. Megis mit kepzel, hol van? Nem tudom, te mit varsz, miben remenykedsz. Ha lesimitod magadrol egy szemtelen nos pasi mancsat, felsz, hogy tobbe nem all szoba veled? Akkor ismered, tudod, hogy neki ennyi kell csupan, egy ures nocsabasz. Ettol felsz, hogy ezt veszited el? Neked ennyi eleg?

    előzmény:
    megibell (46)
    2014-09-20  18:23
  11. 2014. szeptember 20. 20:3048.

    Ha nem szeretnéd elveszíteni a barátságát, és nem akarsz tőle semmi többet, akkor miért nem tudsz önmagadnak egy határt húzni? Konkrétan olyan határt, amit ő sem léphet át, mert nem adsz le kétértelmű jeleket. Ha Nő vagy, és profi módon tudsz flörtölni, akkor mi a gond? Akkor ismerned kell, és tudnod kell alkalmazni ezeket a jeleket.


    Az hogy egy pasi nős-e vagy sem, tök mindegy flört szempontjából. De ha férfivel van dolgod, akkor ő is tudni fogja hogy meddig mehet el. Ja igen, hiába nős, belebarmolni csak szar házasságba lehet. Azért meg nem kár.


    Ha viszont tényleg nem akarsz többet, ismerkedj össze az asszonnyal. Úgy nem lesz gond a beszélgetésekből. ha pedig féltékeny a szentem, akkor ott abban a házasságban valami gáz van. A megcsalások ártatlan beszélgetésnek indulnak, de nem minden ártatlan beszélgetés egyenes következménye megcsalás.

    előzmény:
    megibell (35)
    2014-09-20  12:55
  12. 2014. szeptember 20. 18:3747.

    Szabad, de eszetlen. Unatkozól olvassál, ne mős ffi skalpjára vadásszál.


    Egyáltalán végig gondoltad a topik indítását? Provokálod a hűtlenséget?


     

    előzmény:
    megibell (8)
    2014-09-19  22:50
  13. 2014. szeptember 20. 18:2346.

    Akkor nézd vissza a 19. hozzászólásod, büszke lehetsz rá. Utoljára 14 évesen beszéltünk így... 43. hsz-ed teljesen korrekt és köszönöm a véleményed, de nem értem miért kell előtte ilyen stílusban irkálni, ha normálisan is lehet. Elfogadom, ha valakinek negatív véleménye erről, de ezt elő lehet adni normális stílusban is.


     


    Azt meg nem fogom minden második írásomban bizonygatni, hogy engem ő, mint pasi nem érdekel, mert egyesek eleve előítéletekkel kezelik az ilyen eseteket és csak azért írnak, hogy beszóljanak valamit. Természetesen tisztelet annak a 2-3 embernek, aki normálisan is tudott válaszolni az általam feltett kérdésre.

    előzmény:
    Sissi52 (45)
    2014-09-20  18:03
  14. 2014. szeptember 20. 18:0345.

    Nem hiszem, en mar nagyi lehetnek, de meg mindig kapos vagyok. De hulye nem.  

    előzmény:
    megibell (42)
    2014-09-20  17:03
  15. 2014. szeptember 20. 18:0044.

    vegigolvasva a topikot, bennem csak egy kerdes merult fel:


     


    Te most panaszkodsz vagy dicsekszel?

    előzmény:
    megibell (1)
    2014-09-19  21:47
  16. 2014. szeptember 20. 17:4643.

    Komolyra forditva a szot, ha van egy csopp tartasod meg onbecsulesed, barmikor veget vehetsz ennek a tapogatozasnak, sarokba ketten felrehuzodasnak tarsasagi osszejovetelen, vagy masok, sokak elott. Ha legkozelebb rad teszi a kezet, siman,szepen simitsd le magadrol, Ha megfog es behuz egy sarokba, ne menj vele sugdosodni. Ilyen szimpla. Baratok batran beszelgethetnek nyiltan, masok jelenleteben es masokkal is. Ferjet feleseget is el lehet olykor szolitani, meg ok sem tapadnak egymasba. Hogy aztan megmarad a "baratsagod" vele, vagy sem, legalabb latod, milyen senki az illeto. Min izgulsz, mit veszitesz. Semmit. Mert o neked semmi. Ez nem baratsag. Nehogy azt hidd, hogy az emberek hulyek. Le fogod magadat jaratni, ha ugyan ez meg meg nem tortent. Igen, melloznod kell a pasit, kerulnod kell ot, ha feltetlen munkakapcsolatod van vele, maradj meg szigoruan a munka mellett. Attol nagyon neha meg megkerdezhetitek egymastol, mi van veled, ha meg erdekes lesz. Sajat erdeked ez, nem az enyem. Aztan majd az elmedbol is tavolodik es talalsz magadhoz valot. Mellesleg kerdezz meg inkognitoban ferfi ismeroseidet, mi a velemenyuk az olyan norol, aki nyilvanosan hagyja simogatni, tapogatni meg felrehuzni magat? Miert, neked mi a velemnyed, ha mas teszi ezt es nem te? Egyaltalan nem tulkapas, amit itt kapsz, esetleg a banto stilus lehet banto. De van,aki a szep szobol nem ert. Nem vagy te olyan kis naiv, mar 25 vagy. Nekem mar gyermekem volt. Ne tagadd, megcsapott teged is a szel ezzel a pasival kapcsolatban. Tudjak ezt a kollegaid is. Megeri, hogy lejarasd magad? Nos pasitol menekulj, mert itt cask te leszel a vesztes. Egy nos pasinak semi sem draga. Eppen azt mondja egy nonek, amit az hallani akar, semmi felelossege. Ha az asszonysag vermes, kell az neked, hogy akar a munkahelyeden vagy elotte megtepjen teged? Mindegy, hogy lefekudtel mar vele vagy meg nem, ha egyszer megindul a szobeszed.


    Mit lehet meghuzni? Hat mar fogdos, tapogat, felrehuz te meg hagyod. O kezdemenyez, te meg benne vagy. Mindegy, hany eves vagy. Kaphato portekanak tunsz.


    Ha meg most sem erted, csinalsz, amit akarsz. Te szivod meg nem en. Ez a pasi neked nem er egy hajitofat sem. Sot. Tonkretehet teged.

    előzmény:
    megibell (1)
    2014-09-19  21:47
  17. 2014. szeptember 20. 17:0342.

    Te már csak tudod, mit akarok. Elvégre mindenki magából indul ki. Komoly kulturális hozzászólásod egyetlen dologról árulkodik, hogy rád már a kutya sem kíváncsi, így mindenki k... akire ránéz egy pasi. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_525191 (38)
    2014-09-20  16:41
  18. 2014. szeptember 20. 17:0041.

    Én rájöttem, az első hozzászólásommal utaltam is talán rá.


    Meg amúgy is a tapasztalt-idősebb-nős mindig kelendőbb volt mint a többi. Főleg a fiatal lányok körében :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_525191 (40)
    2014-09-20  16:54
  19. Torolt_felhasznalo_525191
    Torolt_felhasznalo_525191
    2014. szeptember 20. 16:5440.

    Az előítélet más fán terem. De sokszor annak is van alapja.


     


    Ez a tények összefoglalója volt. Olvasd vissza az egészet, hamar rájössz hogy erről van szó.

    előzmény:
    team (39)
    2014-09-20  16:46
  20. 2014. szeptember 20. 16:4639.


    Azért ne legyünk előítéletesek. Vagyis, hogy ennyíre érdekli a pali viselkedése,inkább legyünk :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_525191 (38)
    2014-09-20  16:41
  21. Torolt_felhasznalo_525191
    Torolt_felhasznalo_525191
    2014. szeptember 20. 16:4138.

    Dehogy nem akarsz tovább menni. Fejben legyőzte a gatyáját (ami nagy szó  egy férfinél), de a te bugyid  nagyon lekívánkozik.Helytelen a kérdés feltevésed, sokkal inkább a te alfeled viszketéséről van itt szó.

    előzmény:
    megibell (35)
    2014-09-20  12:55
  22. 2014. szeptember 20. 13:1637.

    Köszönöm a normális választ. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (36)
    2014-09-20  13:08
  23. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2014. szeptember 20. 13:0836.

    Azt hiszem, hogy ez intelligencia kérdése is. Hogy tetszel neki, egyértelmű. Hogy emellett meg tud-e, akar-e maradni barátnak, az csak tőle függ. Ha nem, akkor nyilván ennyi volt ennek a kapcsolatnak. Ha igen, ha emberként is érsz neki annyit, hogy a tetszést csak egy esztétikai plusznak tekintse, ha veled van, akkor megmaradhat a dolog a barátság szintjén. Nekem is van olyan férfiismerősöm nem is egy, aki még ki is mondja, hogy tetszem neki, de van annyira intelligens, hogy nem megy túl azon a határon, amit én megengedek neki, ha egyáltalán azt akarja, hogy szóba álljak vele. Ha mindketten tudjuk, érezzük, hogy a mi kapcsolatunkba mennyi viccelődés, mennyi "flört" fér bele, és igazából miről is szól a dolog (pl. munkakapcsolat stb.), és senki nem ért félre semmit, akkor oké a dolog. Van olyan kolléga-barátom is, akit tartok annyira intelligensnek, hogy még ha totál hülyeségeket beszélve viccelődünk is, tudjuk azt, hogy az csak vicc. És van sajnos olyan is, akinél még tréfából sem engedhetek meg magamnak bármi kétes megjegyzést, mert egyből komolyan venné. De ő pl. agyilag is jóval alatta van az előbbinek. Egyszerűen nem látja át, hogy van a baráti, vicces hülyéskedés, amibe még az is belefér, hogy kimondja, ez a ruhád éppen igencsak felkeltette a fantáziáját, és hát hűha, te pedig ezen nevetsz egyet és mész tovább, meg van olyan is, aki még a nevetésedet is közeledésnek könyveli el, és le se tudod onnantól lőni. Gondolom, barátodnak te se egy bunkót választottál, ha pedig intelligens, akkor bízz ebben, és tisztázd vele nyugodtan a dolgokat, ne idegenektől várd a megoldást. Látszik ez egy fickón, hogy sunyin valóban többre is vágyik, és megtenné,  ha lenne rá módja, vagy csak jó napot akar neked szerezni azzal, hogy őszintén bókol és ennyi.

    előzmény:
    megibell (35)
    2014-09-20  12:55
  24. 2014. szeptember 20. 12:5535.

    Nem akarok vele továbbmenni, engem ő barátként érdekel. Remekül lehet vele beszélgetni különböző témákról, még az én korosztályomból ismert fiúkról nem igazán lehet a bulin kívül másról társalogni. Azért érdekel, hogy ezeket most tényleg flörtnek szánja, mert ha leállítom és nem ez akkor az elég égő. Illetve meddig lehet ezen a szinten maradni? Egyáltalán ez a szint már több, mint ami egy nős pasi megengedhet? Nem akarom őt barátként elveszíteni, meg továbbmenni se.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (30)
    2014-09-20  11:59

Címlap

top