Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csúnya válás

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. május 30. 14:56
Jóképű, de nyúzott, üldözött tekintetű férfi várt a telefonon egyeztetett kávéházban. Beszélni kezdett, és tíz perc múlva sejtettem, milyen lehet a földi pokol. Fültanúja lettem annak, hogyan tehetik tönkre pillanatok alatt értelmes felnőtt emberek a gyermekük életét.

Nők Lapja Café: Férfivallomás egy csúnya válásról
  1. 2014. szeptember 16. 10:4443.
    Torolt_felhasznalo_495813 2013-05-30 16:02

    De talaltak. Szakertoi vallomasok sora van az anyuka kezeben. Az "apuka" banalizalja, mosdatja magat, azzal, hogy ugy allitja be a dolgokat, mintha a hatosagok/szakertok/orvosok -nem talaltak volna semmi figyelemremeltot, "nyomokat"
    - nem kompetensek
    Apukanak sok a baratja, aki "apukanak a szavara ad", ennyi. A szakertoi velemyeket meg lesoprik az asztalrol. Irnak helyette egy szivhez szolo cikket.
    Evvan. szomoru vilag, hogy a nok lapjaban is ez jelenik meg.
    Az sem veletlen, hogy ferfi tollabol!
  2. 2014. szeptember 16. 10:4342.
    Torolt_felhasznalo_495813 2013-05-30 16:02

    De talaltak. Szakertoi vallomasok sora van az anyuka kezeben. Az "apuka" banalizalja, mosdatja magat, azzal, hogy ugy allitja be a dolgokat, mintha a hatosagok/szakertok/orvosok -nem talaltak volna semmi figyelemremeltot, "nyomokat"
    - nem kompetensek
    Apukanak sok a baratja, aki "apukanak a szavara ad", ennyi. A szakertoi velemyeket meg lesoprik az asztalrol.
    Evvan. szomoru vilag, hogy a nok lapjaban is ez jelenik meg.
    Az sem veletlen, hogy ferfi tollabol!
  3. 2014. augusztus 19. 10:5341.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  4. 2014. június 7. 14:3640.
    http://www.privatkopo.hu/WebArticleShow.aspx?AGM=joghalo&AN=brfknyolchonapjanyomoz&MN=joghalo&LN=hungarian
  5. 2013. szeptember 27. 21:3539.
    Bojár Iván egyoldalú írása a tájékozatlan és elfogult haver részéről. Szó sem esik arról, hogy három szakétői vélemény mondja ki, hogy a gyermek által elmondottak életszerűek sajnos, éppen ezért nyomozás van folyamatban Bojár ellen szemérem elleni erőszak ügyében. Zsanett pedig Orsi, akinek Bojár eltörte a kezét. Szegény meghurcolt apukának ezt az oldalát nem ismeri a heveri kör. Így aztán kiállnak egy ilyen gusztustalan ember gusztustalan önfelmentő sztorija mellett.
  6. 2013. szeptember 23. 08:5138.

    Honnan tudod?

    Te vagy talan maga a gyerek?

    előzmény:
    Vixter (37)
    2013-09-23  08:43
  7. 2013. szeptember 23. 08:4337.
    A cikk írója szemérmesen elhallgatta, hogy a "Jóképű, de nyúzott, üldözött tekintetű férfi" ismert személyiség, nyilván neki is régi személyes ismerőse. Az, hogy a sztorinak kicsit sem nézett utána, meg sem kérdezte például, hogy a kislány verzióját vizsgálták-e már szakértők (igen), és megállapították-e, hogy nem betanított, hanem valóságos élményen alapul (igen), már hab a tortán. Kár.
  8. 2013. szeptember 21. 11:5436.

    Nagygubancz pontosan látja, én is így és ezt  látom.

    Mindig és mindenért a nő a hibás.

    Nekem is sántít ez az interjú, nem is kicsit.

    A férfi felnőtt volt, a nő még gyerek, de aztán "ő döntött úgy, hogy fogamzásgátlót szed".

    Nos, én még gyerek voltam meg a társam is az volt 20 évesen, de közösen döntöttünk arról, hogy nem nyomunk egyik félbe sem testidegen  hormonokat a férfi extra kényelme kedvéért,

    hanem óvszert használunk, mert a kettő negatív hatása a felek szervezetére nem  összemérhető.

    Imádom, amikor egy apjakorú férfi a közös fogamzásgátlás problémáját a nőre lőcsöli és még az ő szabadságának tünteti föl olyan sikkes szófordulattal, hogy az ő döntése volt. De az ám !

    Namost innetől fogva egy szót nem hiszek ennek a manusnak,

    túl azon, hogy a további mesében is kilóg a lóláb persze :

    amikor a nő üti a férfi fejét oly mértékben, hogy eltörik tőle a karja ( ami tipikus sérülése a bántalmazó fiatal nőknek, minttuggyuk) akkor nem ám a férfi derekát éri a fejbevágás mellé extra bónuszként adott  harapás, hanem max. az ott lévő, "szájraeső" arcot,  nyakat, vállat, fület.

    A nő kartörése és párhuzamosan a férfi derekán lévő  harapásnyom akkor következik be, amikor a férfi a nő karját kicsavarva kényszeríti a másikat meggörnyedni, és miközben törik a kar, megszületik a hálát adó harapás a férfi derekán.

    Ilyen egyszerű ez. Amit az ürge előad, az nagyon nem életszerű és nem is hihető, mégis sokan benyalják minden elgondolkodás nélkül.

     

    előzmény:
    nagygubancz (32)
    2013-06-03  22:27
  9. 2013. június 4. 10:2135.

    Ugyanolyan előítéletes vagy, mint ami ellen beszélsz.

     

    Szerintem ezen a téren igen is a férfiak sokkal kiszolgáltatottabbak, és egyre több hasonló eset van a környezetemben. Anyuka lelép a gyerekkel, láthatást nem biztosít, közben apukára kígyót békát kiabál.

     

    Látatlanban nem foglalnék állást az ügyben. De szerintem egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy anyuka a vélt vagy valós sérelmeit próbálja megtorolni.

     

     

    Ugyanakkor szerintem egy 5 éves kislánynak nem kell apukával fürdenie....max a strandon, medencében. 

    előzmény:
    nagygubancz (32)
    2013-06-03  22:27
  10. 2013. június 4. 09:4934.

    "Azt pedig egyszerűen nem hiszem el, hogy valamit azért tussolnak el, mert az elkövető politikus. "

     

     

     

    Ez a nap legjobb vice....

     

    Hol élsz te?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_495813 (33)
    2013-06-03  22:50
  11. Torolt_felhasznalo_495813
    Torolt_felhasznalo_495813
    2013. június 3. 22:5033.

    Hááát, itt annyira összemostad az egész témát, egy nagy katyvasz lett belőle, soronként külön témaként meg lehetne tárgyalni.

     

     

    Olvastam reggel a blogból bemásolt részeket, amiket utána töröltek, azért merészeltem úgy fogalmazni, ahogy.

    Nem érzem, hogy külön mércével mérnék a férfiakat, mint a nőket, sőt, inkább a nők javára billen a mérleg (legalábbis a környezetemben).

     

    Pont van egy ötéves lányom is, eléggé dús fantáziával megáldott, úgyhogy van tapasztalatom ezt a korosztályt illetően.

     

    Azt pedig egyszerűen nem hiszem el, hogy valamit azért tussolnak el, mert az elkövető politikus.

    előzmény:
    nagygubancz (32)
    2013-06-03  22:27
  12. 2013. június 3. 22:2732.

    Az lehet, hogy nem fogalmazok nagyon eufemisztikusan, de érintett nem vagyok. Viszont komolyan elgondolkoztam azon, hogy egy ilyen társadalomban, ahol a férfiakat folyamatosan kimosdatják a dolgokból, a nőkből pedig dögöket csinálnak a médiában, tényleg, mire tudnak menni a lányaim? Még nem tartanak ott, kisiskolások, de gondolj bele, mi volt a csípőbőli reakció a családon belüli erőszak megoldására: szüljenek a nők több gyereket, majd akkor tisztelve lesznek. Mintha bárkit is el lehetne verni jogosan, ha nem tesz meg "mindent", node kinek a normája szerint mindent (hány gyerek, tudod, és egyáltalán, építhet karriert, vagy akkor már kijár neki a verés, mert nem elég családbarát...)?... És baromi mérges tudok lenni, amikor nem, és nem bírják megérteni, a nők egy része sem, hogy kettős a mérce, és nem ugyanaz a nők és a férfiak esetében, és ez nagyon nincs jól. Vagy képzeld el azt a helyzetet, hogy a lányod elkapják az utcán. Megússza élve, de aztán hallod és olvasod mindenhonnan, hogy ő tehet róla, mert térd fölé ért csak a szoknyája (a szegény férfiak meg ilyen ösztönlények, tudod, őket felmenti ez, mert aki nincs csadorban, azt meg lehet erőszakolni, ő tehet róla, de tuti, hogy sok csaj még nyakig begombolva is úúúgy kelleti magát...), miért nem volt otthon tíz előtt, és nem szabadott volna egy sört meginnia amúgy sem. Mindig a nőket hibáztatják.

    Vagy hogy ha valakit ver a férje, az megkapja, hgoy miért nem választott jobban, mit hitt? Nem ám segíteni, és a feleségverőt elővenni... 

    Dől ez a durva aránytalanság minden fórumon, és nem szúr szemet? Tessék már jobban körlnézni!

    A témával kapcsolatban nincs több mondanivalóm.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_495813 (31)
    2013-06-03  21:42
  13. Torolt_felhasznalo_495813
    Torolt_felhasznalo_495813
    2013. június 3. 21:4231.
    Mert akkor érthető ez az indulati felfokozottságod.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_495813 (30)
    2013-06-03  21:40
  14. Torolt_felhasznalo_495813
    Torolt_felhasznalo_495813
    2013. június 3. 21:4030.
    Érintett vagy ebben a történetben?
    előzmény:
    nagygubancz (18)
    2013-06-03  11:26
  15. Torolt_felhasznalo_141175
    Torolt_felhasznalo_141175
    2013. június 3. 21:3329.
    Te a jó isten vagy, hogy megtudod mondani a jövőt?Befejeztem,mert kár koptatnom a számat.
    előzmény:
    nagygubancz (28)
    2013-06-03  20:34
  16. 2013. június 3. 20:3428.

    Már bocs, de még jó tényleg, ha maradt hol laknia, miután azért két nő szült neki néhány gyereket - akikért igenis anyagi felelősséggel is tartozik, és persze egyébbel is tartozna, dehát azt nehézkes számon kérni. Elhagyja a családját egy fiatalért, hát tényleg, de szánnivaló. Érdeklődnék, az első felesége és gyerekei hogy vannak? És ha már pénze nincs, otthagyják? Vajon más tényleg nem volt, ami miatt mellette lehetett volna maradni? Nem, úgy tűnik, amúgy nem volt jó férj, nem volt jó apa, nem volt jó partner. Tudod, akivel jó, azzal pénze nélkül is jó, és betegen is az.

    Egyébként tényleg vannak szemét nők. De mindig mindenért helyből a nőket hibáztatni, na az nagyon gáz. És iszonyú gáz, hogy a nők sem látják a másik oldalt, és jön a "csak a pénzéért" duma. Hát miért nem lehetett azt a férfit másért szeretni? Ez nem a nő hibája, a férfié. Akit csak a pénzéért szeretnek, az iszonyúan gáz. 

    De a legszarabb mégis az, hogy ha te (=bárki) nem látod ezt, a te gyerekeid ugyanezeket a játszmákat fogják nyomni.  A lányodnak jó esélye van a válási statisztikák szerint a mocsok k címre, amikor elhagyja az őt és gyerekeket elhanyagoló férjét, főleg, ha másik is van a képben, aki kicsit jobbnak látszik. A fiad viszont mindenki sajnálja majd, veled az élen, mit tett vele az a némber, aki elhagyta, holott akár azt is megtaníthatod neki ehelyett, hgoy lehet jó férj és apa.

    A dolgok bonyolultak, de egy fontos dolog van. A dolgok mai állása szerint a nő mindig szemét k, a férfi meg nem tehet semmiről. A cikkre adott reakciók is ezt a vonalat hozzák. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141175 (27)
    2013-06-03  19:44
  17. Torolt_felhasznalo_141175
    Torolt_felhasznalo_141175
    2013. június 3. 19:4427.

    Magyarországon!Nem , azt írtam, hogy minden válófélben lévő nő vérszomjas.Tudnék én is mesélni történeteket.

    Egy ismerős ürge a jóval fiatalabb nővel összejött, aki korrepetálta a gyerekeit.A férfi otthagyta a családját, elvette a nőt és gyerek is született.A vagyont a kedves feleség átmentette magának  meg a népes rokonságának.Mikor beteg lett a férfi, nagyon hamar lelépett a feleség gyerekkel együtt. Még, jó, hogy maradt neki hol laknai.Gyereket alig látja.A férfit sem kell félteni, azt, hitte a nála 30 évvel fiatalabb nő szerelmes belé, igen a pénzébe volt.

    Nem ezt mondom, hogy ez az általános, de nem mindig a férfiak csak a szemetek. 

    előzmény:
    nagygubancz (26)
    2013-06-03  19:28
  18. 2013. június 3. 19:2826.

    Nem hagyta. 

    Persze, ezek a válófélben levő nők mind vérszomjas dögök, akik nem bírják elviselni, hgoy megszabadulhatnak végre egy undorító menő fasztól sikeres politikustól, aki időnként jól elverte őket megvédte magát. Ugyan, kérlek, hol élsz te? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141175 (25)
    2013-06-03  19:18
  19. Torolt_felhasznalo_141175
    Torolt_felhasznalo_141175
    2013. június 3. 19:1825.

    Ha igaz ez az egész, akkor anyuka , miért hagyta, hogy a gyereket zaklassa az apja?Ma már divat lett, hogy mindenféle gusztustalan dolgot kitalálnak a volt párjukra és ez lehet nő és férfi is.Nem kitaláltam, nevelési tanácsadóban dolgozó ismerősöm és ügyvéd is ezt mondta.

    csak a szegény gyerekeket nem nézik, hogy milyen hatással van ez rájuk? 

    előzmény:
    nagygubancz (24)
    2013-06-03  18:59
  20. 2013. június 3. 18:5924.
    Nincs ezen semmi érdekes, egyszerűen minden le van írva. Vagyis csak volt, mert az apa törölte a blogján a bejegyzéseket, visszavonták az újságcikket, stb. Megy az árulkodó részletek eltüntetése, mert végül is egy politikusról van szó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141175 (23)
    2013-06-03  17:41
  21. Torolt_felhasznalo_141175
    Torolt_felhasznalo_141175
    2013. június 3. 17:4123.
    Érdekes, hogy itt milyen jól értesült emberek vannak, együtt éltek ezzel a családdal?
  22. 2013. június 3. 11:5922.

    Ez a kisp..cs nem társat választott magának, hanem egy dekoratív, dugni való kislányt:

     

     

    "Ennyivel előbbre is tartottam nála a munkában, elismertségben. Amikor találkoztunk, menő srác voltam, saját céggel, dőlt a pénz, minden jól pörgött. Ő akkor még szinte kislány volt, aki épp csak kijött az egyetemről. Nem indult tartós kapcsolatnak a miénk – majd fél év telt el, mire eldöntöttem, hogy maradunk egymással –, nyilván ő is így döntött."

     

    Aztán egy idő után a nő rájött, hogy őt magát, a kicsi lelkét le se izéli a pasas. Majd arra is rájött, hogy a lányát is féltenie kell tőle.

     

    A nők szégyene?

     

    És a pasas akkor mi?

     

     

    előzmény:
    a75 (17)
    2013-06-01  13:01
  23. 2013. június 3. 11:5421.

    Azt, holgy kihasználnta és elnyomta a nőt, maga a férfi is elismeri a cikkben.

    Részletek a gyermek bántalmazásáról:

    http://laphir.com/oteves-kislanyaval-fajtalankodott-egy -ismert-kozeleti-figura-nem-hajlandok-orizetbe-venni-18/

     

    Még egy cikk

     

    http://hvg.hu/itthon/20130530_Oteves_kislanyat_z aklathatta_egy_a_Magyar

     

    És még sajnáltatja magát...

     

     

    előzmény:
    szőlő (20)
    2013-06-03  11:44
  24. 2013. június 3. 11:4420.

    Te ismerted őket? vagy honnét vannak ilyen részletes infóid?

     

    előzmény:
    nagygubancz (18)
    2013-06-03  11:26

Címlap

top