Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Agykontroll

iszt
Létrehozva: 2004. június 3. 10:45
Agykontrollosok!
Adjatok tanácsot!
Milyen technikát alkalmazzak ciszta eltüntetésére? Több technikával próbálkoztam de nem sikerült. Nem lett kissebb a ciszta. Mit csinálok rosszul? ( Ultrát is elvégeztem)
  1. 2009. november 16. 10:469.

    Sziasztok Agykontrollososk!

    Adjatok tanácsot, milyen technikát alkalmazzak az álláskereséshez?? Ha valaki segítene kontrollozni, én is kontrolloznék neki.

              Sziasztok!

                        Márti

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. november 16. 10:468.

    Sziasztok Agykontrollososk!

    Adjatok tanácsot, milyen technikát alkalmazzak az álláskereséshez?? Ha valaki segítene kontrollozni, én is kontrolloznék neki.

              Sziasztok!

                        Márti

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_685191
    Torolt_felhasznalo_685191
    2006. október 31. 15:217.

    3-4 fő gyakorlott AK.társat keresek esettanulmanyok gyakorlásához ,programozashoz.Házi AK.csoportot szeretnék alakitani.

    Heti 1 alkalommal 2-3 óra idotartamra.Helyszin.IV. kerület.

     Egyre jobban!.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. szeptember 9. 17:196.

    Nézzetek be a "Megtámadt a gyilkos kór" topikba.Keddi műtétje után lázasan kómában fekszik egy fiatal lány,aki inditotta félelmében azt a topikot.A mi buzditásunkra vetette alá magát a műtétnek,gerincdaganata volt.Édesanyja minden este tájékoztat az állapotáról.

    Agykontrollosok! használjuk a tanultakat Meniért ma este 10-kor

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_595157
    Torolt_felhasznalo_595157
    2004. december 29. 15:105.
    Szerintem az elmetükre technikát alkalmazd, nekem ez be szokott jönni. Ha teljesen nem hiszel a gyógyulásodba, akkor előbb képzeled el a cisztát kisebbnek, aztán mégkisebb, mégkisebbnek.
    Vagy jó módszer még a labor is. Itt pedig képzeletben "megmütöd" az illetőt.
    előzmény:
    iszt (1)
     
  6. 2004. szeptember 9. 19:084.
    Sziasztok!

    Látom ez a topik már régóta nem él, de hátha most beleolvastok. .

    Hetedik hónapos terhes vagyok, ultrahangon megállapították, hogy a születendő kisfiam veséje kicsit eltér a normálistól. még nem tiszta a kép, már a többedik uh után annyit tudunk hogy van egy jó vese bal oldalt ami kicsit nagyobb mint kéne, és egy rossza helyen fejlődött jobb vese. . . mit tehetnék??? kérlek benneteket is hogy segítsetek, mert én már nagyon rég agykontrolloztam, kéne mások ereje is!!!

    Köszönöm szépen, várom az ötleteket!
    előzmény:
    asztib (3)
     
  7. 2004. június 3. 11:303.
    Helló iszt!

    Nekem az arcüregemben volt ciszta, ami úgy derült ki, hogy állandó gyulladás miatt felszúrták. Ami miatt nem műtettem meg az az volt, mikor a dokinéni mondta, hogy pár év és újra kiújulhat. Hát ekkor tettem le róla.
    Nekem a következő programozás segített, de ekkor már olyan fájdalmaim voltak senkinek nem kívánom. Szóval kis törpékkel bontattam le a kalapácsuk segítségével napról napra és HITTEM benne, hogy el tudom mulasztani. Sikerült. Igaz orvosnál nem voltam az igazolás miatt, de évek óta semmi bajom. Szóval próbálkozz mindenkinek más féle programozás jön be. De egy a lényeg ne add fel. És ne mindjárt egy nap után várj eredményt. A kitartás és a hit a legfontosabb, de ezt szerintem egy agykontrollosnak nem kell mondanom. Sok sikert!
    előzmény:
    iszt (1)
     
  8. Torolt_felhasznalo_976679
    Torolt_felhasznalo_976679
    2004. június 3. 11:182.
    Szia!! Menj a www. esettanulmanyok. hu-ra, ott felrakhatod a saját esetedet, és sokan fognak progizni Érted :)) Szerintem megéri! Egyébként van már egy agykontrollos topic itt a nlcafen: Agykontrollt végzettek, ott találsz még több agykontrollost, akik segíthetnek. :)) Én is AK-s vagyok, ha gondolod progizok érted, ha priviben megírsz mindent magadról :))
    Egyre jobban! :)) Cupp
    előzmény:
    iszt (1)
     

Címlap

top