Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ezek a legtrendibb karórák

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. augusztus 27. 11:09
Nem mindegy, hogy az aznapi szettünkhöz milyen órát viselünk, már ha egyáltalán hordunk még órát. Megmutatjuk, mi a divat órafronton, és hogyan lehet őket összehangolni a ruhákkal.

Nők Lapja Café: Ezek a legtrendibb karórák!
  1. 2012. augusztus 27. 13:248.

    A rózsaszín Omegát választanám. Vagy a Patek Philippe-t. Ha lenne rá pénzem. Így a mobilom használom óraként. Az olcsó kategóriában csak az Esprit tetszett.

     

    Illetve van egy nagyon szép ezüst órám, pontos is, elegáns is, semmi baj vele. Az ékszereimhez illik. Valami ilyesmi.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-27  11:09
  2. 2012. augusztus 27. 11:487.

    Az az Omega Constellation olyan 15-25 millió, gyémántoktól függően.

    A tipikus Nők Lapja olvasó naponta vesz ilyet.

     

    Thomas Sabo meg egy százas. 

  3. 2012. augusztus 27. 11:366.

    Karácsonyra órát kértem ajándékba. Hát... nem volt egyszerű olyat találni, ami semleges kinézetű, nőies, de mégis mutatja az időt (a divatóráknál ez a funkció mintha sokadlagos lenne....), és nem kell 1 hónap múlva eldobni. Ja, és 30ezernél ne kerüljön többe. Hát nem volt egyszerű.

    Én EZT választottam. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-27  11:09
  4. 2012. augusztus 27. 11:335.
    Valaki talán leellenőrzi?
  5. 2012. augusztus 27. 11:324.
    És mégis kinek van erre pénze? Elmebeteg divat őrültek, akik ilyeneket kitalálnak.
  6. 2012. augusztus 27. 11:183.

    Aki felvesz egy omega órát, az nem fog másnap promodban "virítani" és fordítva...

    Oké, hogy fontos, hogy a ketyegő passzoljon az öltözékhez, ezért vagy van egy olyan, ami mindenhez mehet, vagy van 3-4, de igazán igényes darab. A cikkben kicsit keverték a bizsut és az órát... Legalább, ha már nlc annyi legyen, hogy NŐ írja a cikkeket.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-27  11:09
  7. 2012. augusztus 27. 11:092.
    ha megtehetném, vennék több órát minden ruhához, de mivel nem tehetem meg, így egy órát használok minden ruhatípushoz :)

Címlap

top