Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gáspár Győző után köptek az utcán

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. június 24. 08:07
Jelenleg két ügyben is eljárás indult Győzike ellen: adócsalás és pénzmosás miatt. A showman a Blikknek arról panaszkodott: felélesztené régi együttesét, de őt már leköpik az utcán.

Nők Lapja Café: Gáspár Győző után köptek az utcán
  1. 2012. október 1. 10:099.
    Bözse!Nem láttad???Egyszer próbálták a munkára rávenni....hát szégyen ez a pasi!Sokan szidták,hát bele-bele nézek az ismétlésekbe!Hát mit mondjak...?Kár a befektetett pénzért,időért!Elkészíteni,és nézni egyaránt!
  2. 2012. október 1. 09:558.
    Az élet már csak ilyen!
  3. 2012. június 24. 13:117.
    Csak leköpték? Én még pofán is vágtam volna, rohadvány. Inkább fogná meg a tesókáival a kapa,ásó,gereble nyelet, osztán dolgoznak,nem arra várna,hogy helyette megtermelik,ők meg kirabolják még a kertet is, herék, vagy még ennél is rosszabbak. Egy ilyen bunkó nekem ne énekeljen, hálistennek egyetlen győzikemüsort sem néztem meg. Nem is vagyok rá sem kiváncsi.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-06-24  08:07
  4. 2012. június 24. 13:086.
    Vajon miért is nem vagyok meglepve   ?    
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-06-24  08:07
  5. 2012. június 24. 10:495.
    Azért ne feledkezzünk meg róla, hogy az ilyen ember azért lett "valaki", mert tolták előre, tolták a képünkbe, ha tetszett, ha nem. Annyira sztárolták, hogy elég buta  lévén, ő is elhitte, hogy tehetséges. Egyébként nem hiszek az ún. nézettségi mutatóknak.
    előzmény:
    dinoka (4)
    2012-06-24  09:38
  6. 2012. június 24. 09:384.
    az ilyen embereknek való ez az ország munka és tehetség nélkül érvényesülni.
    más emberre a műanyag lakat rárohadna a börtönbe ő adócsaló pénzmosó győzike meg él mint marci hevesen.két-három évet érdemelne .............
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  7. 2012. június 24. 08:393.
    Mit akar még a szerencsétlen!Leköpték,panaszkodik!Hát öröljön neki hogy csak leköpték én leis szartam volna.Azt nyilatkozza,hogy kezd betörni az Angol piacra(zenei),hát akkor mire vár mért nem megy oda és maradjon ott is örökre ,hülyítse egy kicsit az angolokat is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  8. 2012. június 24. 08:072.
    Nem ért semmihez ez a barom!!!!Visszatérését fontolgatja???Sem táncolni,sem énekelni nem tud akkor miben tér vissza.Arcmimikában kábít majd??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     

Címlap

top