Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

---VISSZÉR injekciózás

Míra-baba
Létrehozva: 2012. május 9. 15:42

 

Tudtok ajánlani megbízható orvost, aki nem horror áron végez ilyen beavatkozást?

Elsősorban Budapest környéke jöhet szóba!

Ha lehet saját tapasztalatok érdekelnének!

 

A  keresőben már nézelődtem ill a helyi érsebész is ajánlott egy  orvost-

300.000 Ft/ láb.....

 

 

 

 

  1. 2020. június 8. 19:4710.

    Én is gondolkodtam hasonló eljárásokon, de az árak elriasztottak! Találtam egy sokkal olcsóbb és kellemesebb megoldást. A szén-dioxidos kezelések között keresgélve jutottam el a Fumara Pezsgőkristályokhoz. Otthoni szén-dioxidos lábfürdő, esténként 10 perc áztatás és már egy hét alatt elkezdtek halványodni a visszereim. Két hónapja használom és most már szinte teljesen eltűntek.

  2. 2012. május 9. 22:049.

    Egyre jobban elborzaszt ez a téma.

    A véna billentyű nem része a műtétnek?

    Mondjuk anatómiailag nem vagyok teljesen otthon ebben.

    Műtét után feküdni kell pár órát?

    Mit éreztél a beavatkozás során?( a kiszolgáltatottságon kívül...

    előzmény:
    Klotild (8)
    2012-05-09  20:18
  3. 2012. május 9. 20:188.

    Szia!

     

    Nekem Bp-en a Szent István kórházban csinálták meg 2 éve.

    Tb-re ment, csak "zsebpénz " volt.

     

    Viszont igen nagyon szép a lában, nem látszanak a "kisujjnyi" vénák,  viszont a problémát, amiért megcsináltattam egyáltalán nem oldotta meg.

    A lábam ugyanúgy dagad, egy rendes szandi nyáron, télen csizmát nem tudok felvenni, mert a bokám 2x akkora az egyik lábamon mint a másikon! :-(

     

    Ma beszéltem háziorvossal- váltottam és ez új - aki azt mondta , hogy esztétikai műtét volt, amiért egy csomó pénzt le lehet húzni, mert a páciens boldog, gyorsan gyógyul és kb 1 óra alatt meg lehet csinálni.

     

    De mivel nem lett a véna billentyű is megcsinálva..így cseszhetem az egészet! 

     

    Ja : spinálban csinálták, hason fekve. másnap már terhelnem kellett, és 5 hét múlva dolgoztam fáslival a lábamon.. 

    előzmény:
    Míra-baba (6)
    2012-05-09  19:45
  4. 2012. május 9. 20:167.

    Hát én vidéken vagyok, Bp-től 90 km. A procedúra: háziorvos, beutaló, időpont. Az anyukám járt, neki már műteni kellene. De nekem is és a hugimnak is injekciós stádiumban vagyunk. Úgy tudom évente kell újra szúratni. Én meg úgy vagyok vele, hogy majd egyszer megműttetem, igaz akkor is kiújúlhat ha nem vigyáz az ember. De bizti nem szúratom magam évente. Mondjuk a műtét sem egy sétagalopp, pláne hogy nem mindenkinek lehet megcsinálni, attól függ milyen a többi ér, át tudja-e venni a kiszedett erek funkcióját. Ja, és nem altatásban csinálják, gerincbe érzéstelenítenek. Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett.

    előzmény:
    Míra-baba (6)
    2012-05-09  19:45
  5. 2012. május 9. 19:456.

    Merre laktok?Gondolom hónapokkal előbb be kell jelentkezni.

     

    Hakapeszi:Férjednek altatásban végezték?

     

    előzmény:
    kristyn (2)
    2012-05-09  16:41
  6. 2012. május 9. 19:415.

    Köszönöm az eddigi válaszokat!

     

    A Bp környéke igazából kényelmi szempont.

    Három kisgyermekem van és Bp mellett lakunk.

    De pl: Anyósom testvérének Pécsett végezték, eddig úgy tűnik, hatásos.

     

    Úgy hallottam, hogy a műtét sem végleges megoldás.

     

    előzmény:
    enci001 (4)
    2012-05-09  18:26
  7. 2012. május 9. 18:264.

    a seprűvéna nem TB támogatottan kezelhető. Így annyiba kerül, amennyit sokan megfizetnek. Olcsóbb is van. De drága. (a mikrohullám oldja meg a vénák azonnali elmúlását, de a gép nagyon nagyon drága-annak az árát is össze kell kaparnia annak, aki beszerezte, + a munkadíj)

    Autóra szemrebbenés nélkül kifizetnek emberek 2-300000-et- persze jobb kocsira. A teste nem ér meg annyit az embernek?

    Vidékeny olcsóbb lehetőség is van. Nem mindenki rosszabb a fővárosinál. Sőt. Nagyon nagyon sőt.

    előzmény:
    Míra-baba (1)
    2012-05-09  15:42
  8. Torolt_felhasznalo_350322
    Torolt_felhasznalo_350322
    2012. május 9. 16:553.

    Miért nem operáltatod meg inkább?

     

    A férjem évekig kinlódott igen ronda visszerekkel, és semmi nem használt. Az injekciózás nem végleges megoldás, csak a mütét az. Aztán megoperáltatta 6 hetet otthon volt vele, és azóta semmi baja, semmi nem látszik.  

    előzmény:
    Míra-baba (1)
    2012-05-09  15:42
  9. 2012. május 9. 16:412.

     

    Ennyi pénzért legalább végleges az eredmény??? Náunk az érsebész tb-re is csinálja, de azt évente újra kell injekciózni.

    előzmény:
    Míra-baba (1)
    2012-05-09  15:42

Címlap

top