Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miaza radikális feminista?

Torolt_felhasznalo_507422
Torolt_felhasznalo_507422
Létrehozva: 2012. január 26. 23:41

Sziasztok!

 

Egy tévésorozat kapcsán egy angol nyelvű fórumra tévedtem, ahol azt hittem, azok a nők gyűlnek össze, akik nem kedvelik a sorozatot és szeretik cikizni. Olvasgattam, olvasgattam őket, aztán regisztráltam én is, mert nagyon jópofán cinkelték az egészet és azt hittem, vicces és humoros fórum, ahol kellemesen lehet tereferélni.

 

Hát nem tudom hogyan, de ez a sorozat bevonzott egy egész vagonnyi "radikális feministát". Most én még az életemben nem beszéltem ilyenekkel, de erről a szóról eleve a megveszekedett férfigyűlölő jut az eszembe, akinek az élete folyamán valahol olyan törés keletkezett, hogy azt csak vak gyűlölködéssel tudja kompenzálni.

 

Ennél is többről van szó.

 

Ezek a nők náci-liberálisok. Nem hisznek a férfiak és nők közötti különbségben. Megemlítettem én kis naiv, hogy basszus álljunk már le, férfiak és nők között eleve biológiai különbségek vannak, izomzat, hormonok, csontszerkezet - erre mit kaptam? Szánalmas nőgyűlölő vagyok! Vittem nekik egy ötödikes bioszkönyvből linket, látják-e mennyivel magasabb, izmosabb, erősebb a férfi? Addigra már legalább 10 ilyen elmebeteg nő szállt rám, és a capslockot kipöckölve ordibáltak velem, hogy miért vagyok ilyen szemét szexista nőgyűlölő kirekesztő egyéb divatszavak.

 

Hát feladtam és leléptem. Olvasni még mindig olvasom őket. Ilyenek hangzanak el:

Feljelentettem a kisfiam tánctanárát mert egy állami balettiskolában nem adtak rá tütüt.

 

Egy másik szintén odatévedt naiv hülyét elküldtek, mert azt mondta, hogy a transznemű férfi az transznemű férfi és nem olyan, mint egy nőnek született nő. Nahát azt is látni kellett volna.

 

Elkezdik, hogy mindkét szülőnek egyforma, semleges szerepet kell betöltenie a nevelésben. Nem lehet az apuka ilyen, az anyuka meg olyan, legjobb ha egyformán közömbösek maradnak, hogy a gyerek ne érezze a nemek közötti különbséget.

 

Mindenfajta megkülönböztetés, pld. olyan megjegyzések, hogy legalább egy nőnek illik tudni takarítani, vagy illik ezt vagy azt jobban csinálni mint egy férfinak, heves PMS rohamokat hoz elő belőlük.

 

Nekem vannak meleg, leszbi, travi barátaim. Az egész kérdést letojom, ha jó fej kedvelem, ha seggfej nem kedvelem! A lakás tiszta. Tudok főzni bár eljárunk enni itthonról. Tudok vezetni, de ha nem akarom, nem kell. Afrikai nőket támogatok, hogy megfizessék a munkájukat és tanulni tudjanak. És én vagyok a nőgyűlölő? ahogy a székely bácsi mondta vala: a #@&!om nem kéne?!!

 

Nem tudom mik azok a radikális feministák vagy mi szeretett volna lenni ez az irányzat, de elmondom, hogyan jön le nekem. Abszolút férfigyűlölő, nemsemlegességet pártoló, mániákus, paranoiás, nagyhangú, ártalmas, agresszív, gyűlölettől fröcsögő, visszataszító elmebeteg antinő bagázs! Kíváncsi voltam, ki visel el ilyeneket otthon: mindnek van férje. Hát kb amire gondoltam: teljesen passzív, kiszolgáltatott antiférfiak, és nem viccelek, nem egynek nincsenek meg bizonyos férfi nemzőszervei.

 

Én nem tudom mit akarnak elérni ezek a radikális feministák, milyen hasznot akarnak hozni, de nem csinálnak semmit csak veszettül ugatnak, ordibálnak, és gyűlölik őket mind a férfiak, mind a nők, ezt ők is bevallották. Nem tudom mi történik az ilyennel - mostohaapu? vagy már az sem?! - de betegek és pszichiáterhez kéne vinni őket.

 

Ez a fajta tevékenység ártalmas a nőkre! Ilyen gyűlöletet ne sugározzon senki egy bizonyos nem felé! Szégyellem magam a nevükben! Őszintén remélem, hogy még nem olyan pipogya a férfinép, hogyha szembetalálja magát egy ilyen zaklatott szipirtyóval, aki osztja neki az észt arról, hogy a férfiak alacsonyabbrendűek és szemetek, akkor ne kínálja meg azzal emberesen, ami jár neki.

 

Teljesen rosszul vagyok! Ehhez képest az ss tisztek elsőáldozók voltak.

 

Ha nem lennék, a mosdóba mentem....

  1. 2013. szeptember 27. 21:4829.

    Zavaros lelkű nők, akik férfiak akarnak lenni és bajuszkötőjük is van.

     

    Amúgy meg egy nő nem akarjon férfi lenni.

     

    Nő és férfi sosem lesz egyforma. (Gondolkozás, fizikai erő)

     

    Különböznek.

     

    A házimunka szerintem a nők reszortja és a nehéz fizikai munka+családfenntartás a férfié.

     

    Női munkák - iroda, szellemi munka, trafikos, pénztáros....ahol nem kell 30 kilókat emelgetni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (1)
    2012-01-26  23:41
  2. 2012. január 27. 14:1628.

    "Mielőtt ugrasz, gondolj arra, hogy a nők szintén kb 98 százaléka nem tud vízcsapot szerelni és szekrénysort sem áttolni a szoba másik falára. Szóval 1:1."

     

    Ez igaz, de vízcsapot szerelni meg szekrényt tologatni többévente egyszer kell, mosogatni meg majd' minden nap. 

    Ha egy városi, lakásban lakó családban a nő végzi a "női munkákat", a férfi pedig a "férfimunkákat", akkor az esetek többségében az a helyzet áll elő, hogy a nő munka után főz, mosogat, takarít, a férfi meg lazít a tévé előtt. Ti. a házimunka nemszeretem-mivoltát nem csak a fizikai nehézsége adja (sőt, a legtöbb "női munka" nem nehéz fizikailag), hanem az idő, amit elvesz.

    előzmény:
    eda-1952 (20)
    2012-01-27  11:28
  3. 2012. január 27. 11:5227.

    JAJJ BOCSÁNAT, EZT A MACSKÁS TOPIKBA AKARTAM ÍRNI!!!

    Bár végül is itt is utalok nemi kérdésekre.  

    előzmény:
    Qattt (25)
    2012-01-27  11:45
  4. 2012. január 27. 11:5126.

    Nekem ugyan (ex-)fiúcicám van, de szerintem túl korán kezdtél aggódni. :) 

    Ha majd holnap még mindig nem eszik és nem iszik SEMMIT, akkor kezdj el aggódni. :) Még dél sincs!!! ma még bármi lehet.

    Egyébként én szinte soha ne látom inni a cicámat. Persze néha biztos iszik, de nagyon kevés folyadékra van szüksége, ami a tasakosban nagyrészt benne is van. 

    Szerintem minden, amit leírtál, tökéletesen normális a műtét utáni napon. 

    Én fennhagynám a gallért, ha az orvos rátette, biztos okal tette rá. Kibír pár napot mosdás nélkül, semmi baja nem lesz. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (1)
    2012-01-26  23:41
  5. 2012. január 27. 11:4525.

    Nem ugrok, de nem arról van szó, hogy a nők 98%-a meg nem tud vízcsapot szerelni. Persze, hogy nem tud. Hanem arról, hogy mi "illik" egy nőnek vagy egy férfinek. Nincs ilyen, hogy illik. Mindenkinek szíve joga nemétől függetlenül ahhoz érteni, amihez ért, amit akar csinálni stb. Olyat se mondok, hogy egy férfinak "illik tudni csapot szerelni". Magánügy, hogy ki tud csapot szerelni és ki nem.

    A baj ott kezdődik, mikor MÁSOK akarják megmondani vagy minősíteni, hogy ki hogyan takarít meg szerel csapot.

    előzmény:
    eda-1952 (20)
    2012-01-27  11:28
  6. Torolt_felhasznalo_567762
    Torolt_felhasznalo_567762
    2012. január 27. 11:4224.
    Annyi idióta irányzat van már a világban, ez miért nem férne meg? Feltehetően lesz egy kis táboruk, de hogy nem válik tűzön-vízen át követendővé, az tuti.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (1)
    2012-01-26  23:41
  7. 2012. január 27. 11:4123.

    De azért az emlékük ott kísért a "zöld pártban".

     

     

    Asszem, a mandineren olvastam egy jó posztot, KV egyik feminista kirohanása után azt írták róla, hogy ő lesz az első női spermadonor.

     

    előzmény:
    etilany (21)
    2012-01-27  11:34
  8. Torolt_felhasznalo_567762
    Torolt_felhasznalo_567762
    2012. január 27. 11:3822.
    Ilyemire gondolsz?
    előzmény:
    Lillaréka (12)
    2012-01-27  10:00
  9. 2012. január 27. 11:3421.
    Hát, na hallod egyik már "meghótt" liberális pártunknak voltak hasonló ideáik. Hogy az oviban ne különböztessék meg a kislányokat  akisfiúktól stb. Hát óvónénik úgy gondolták, legyen fiú Mária is :)))).
    előzmény:
    antironia (18)
    2012-01-27  11:01
  10. 2012. január 27. 11:2820.

    "A nőnek illik tudni takarítani típusú megjegyzésektől én is "PMS-rohamot" kapok."

    Ne kapjál...))) Tényleg illik tudni egy nőnek takarítani. Meg a férfinak is. Port pl nem töröl rendesen 98 százalékuk és azt sem veszik észre, hogy ideje függönyt mosni. Viszont vannak nagyon precizek köztük, akik remekül beosztva fel tudják rakni. Mielőtt ugrasz, gondolj arra, hogy a nők szintén kb 98 százaléka nem tud vízcsapot szerelni és szekrénysort sem áttolni a szoba másik falára. Szóval 1:1.

    előzmény:
    Qattt (13)
    2012-01-27  10:30
  11. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2012. január 27. 11:2819.

    Ugyan, lehet, hogy csak az ókori görög dráma hívei (ott minden szerepet férfi játszott)!

     

    De az is lehet, hogy pont ez férfiimádó megnyilvánulás a részükről, hiszen így a kis kedvenceik sokat szerepelhettek, a kislányok meg húzzák meg magukat a hátsó sorban!

     

    Amúgy tényleg gáz... még azt is el tudom képzelni, hogy  a gazdagabb szülő gyerekét kellett inkább szerepeltetni...

    előzmény:
    antironia (18)
    2012-01-27  11:01
  12. 2012. január 27. 11:0118.

    Sajnos nem kell ilyet kitalálni...

     

    Egy ismerősöm mesélte, hogy az óvodában a karácsonyi Betlehemes játékban Máriát és Szt. Józsefet is kisfiúkkal játszatták az óvónők.

     

     

    Holott a csoportban kb. fele-fele lány és fiú van.

     

    Szerinted ez normális???

     

    Mindez Mo-on, egy vidéki városban.

     

    előzmény:
    perezosa (5)
    2012-01-27  07:08
  13. Torolt_felhasznalo_379840
    Torolt_felhasznalo_379840
    2012. január 27. 10:5117.
    Linkeld már be azt a fórumot légyszíves!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (1)
    2012-01-26  23:41
  14. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2012. január 27. 10:4516.
    Ja, most látom csak, hogy nő vagy! Bocsi. De azért megvédünk, ha gondolod...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (11)
    2012-01-27  09:46
  15. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2012. január 27. 10:3915.

    De ne legyél már ennyire kiakadva! Örülj neki, hogy be vannak zárva arra a fórumra, és nem itt rontják a levegőt...

     

    Bár néha én is radikális feminista vagyok - csak olyankor én antiférfit se lássak magam körül, sőt, néha annyira, hogy nőket se! Hát nem jobb egyedül sétálgatni az erdőben, boldogan, hogy végre senki nem zavarja el a madarakat körülötted?

     

     

     

    Na, ne félj annyira a femináciktól (ezt a szót egy másik topicban tanultam)! Majd az NLC ápol s eltakar előlük! Megvédünk, picinyem!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (1)
    2012-01-26  23:41
  16. Torolt_felhasznalo_379840
    Torolt_felhasznalo_379840
    2012. január 27. 10:3814.

    Persze, hogy gyűlőlködnek és üvöltöznek és lázadoznak. Nem tudnak kiteljesedni nőiességükben, mert ezen a területen valamilyen hendikeppel bírnak. Illetve kirohanásukat tekintve nem bírnak.

    Engem az ilyenek, nyolckeres házmesterre emlékeztetnek.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (11)
    2012-01-27  09:46
  17. 2012. január 27. 10:3013.

    A nőnek illik tudni takarítani típusú megjegyzésektől én is "PMS-rohamot" kapok.

    Amúgy érdekes lenne beleolvasnimagába a fórumba. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (1)
    2012-01-26  23:41
  18. 2012. január 27. 10:0012.

    Egy nő és egy férfi egyenjogú! 

    Ugyanazok a jogaik, kell legyenek az élet minden területén.

    De ettől még nem egyformák!

    A te kedvenceid, szimplán idióta fapinák, akik jódolgukban nem tudják mit csináljanak.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (11)
    2012-01-27  09:46
  19. Torolt_felhasznalo_507422
    Torolt_felhasznalo_507422
    2012. január 27. 09:4611.

    Nem rágódok, csak eléggé kiakadtam, ugyanis az egész hozzáállás természetellenes, életellenes. Aki olyan eszméket vall, hogy egy levágott farkú férfi az egyenrangú nő, az beteg! Amint megjön neki, nőnek fogom tekinteni. Viszont az, hogy valaki még a puszta feltételezésre is, hogy szerinte vannak hagyományos női szerepek, attitűdök, stb. elkezd ordítani, annak valami baja van amit vagy otthonról hozott, vagy genetikailag selejtes.

     

    Örülök, hogy legalább valaki derült egyet, igazából elpárolgott a mérgem nekem is. Viszont tudom, hogy léteznek ilyenek is. Ez nem a női egyenjogúságról szól (egyébként akar a tököm egyenjogú lenni, nagyon jó dolgom van az életben így 'szegíny' alárendeltként, a fenekem fényesre van nyalva és mindig az van amit én akarok:). Ez masszív gyűlölet, amit kivetítenek az egész világra aki nem tagja egy igen kicsi, ámbár elmebeteg és radikális csoportnak. Ugyanolyan, mint a homofóbia, a rasszizmus, csak több embert érint, mert a világ nagy része szerencsére hülyének még nem hülye.   

    előzmény:
    Heö2 (9)
    2012-01-27  08:25
  20. Torolt_felhasznalo_507422
    Torolt_felhasznalo_507422
    2012. január 27. 09:3810.

    Hűha... úgy látom, valaki a reggeli adag Xanax-pálinka Lipótkoktél előtt csücsült a géphez. Óriási hiba! Remélem azóta megtaláltad mind a dilibogyóidat, mind a felesedet, és olyan állapotban vagy, hogy nem vagy veszélyes a társadalomra.

     A helyesírásodat egy alsós tanítónő rendbeteszi, ha visszasétálsz az iskolapadba a nyolcévesek mellé és szorgalmasan gyakorolsz, ugyanis gyalázatos és igencsak tükrözi mind a szellemi szinted, mind az iskolázottságodat. Emellé pedig súlyos neurotikus zavarok is társulnak.

    El se merem mondani, hogy üsd be wikipédián a keresőbe a radikális feminista szót, vagy akár guglin, és tudod, kiadja eredménynek azt az elmebetegséget amiről meséltem. Fórumok is vannak az ilyen idegbeteg libák számára, ahol kiélhetik frusztrációjukat neuter férjük és alkoholista mostohaapjuk miatt.

     Vagy magadra ismertél, Tündérvirágszál, ezért vagy ilyen kis puffogi? :) Nagyon aranyos. Ilyen szellemi képességekkel nem igazán kellene radikális eszméket képviselni.

    Na puszillak, és tessék elmenni dokikához. Még kárt teszel magadban : )

    előzmény:
    perezosa (5)
    2012-01-27  07:08
  21. 2012. január 27. 08:259.

    Vegülis mindegy mi az,ami kiakasztott: a feministak,a politikasok (barmely oldal),a szoptatas ellenesek-partiak,az otthonszülök-ellenzök,a külföldre tavozok-hazapartiak,gazdagok-szegenyek,dolgozok-munkanelkül iek,diplomasok-diploma nelküliek,gyerekesek-gyerektelenek,stb,stb,stb.....mindenho l verremenö vitak alakulnak ki ott,ahol az emberek arctalanul,magukat elrejtve acsarkodhatnak.Az eletben talan meg sem mukkana egy ilyen habzo szaju,mig az anonimitas vedö leplebe burkolozva meg a tegnapi odaegett rantast is rajtad fogja megbosszulni,amint megteheti.

    Szoval vond le a tapasztalataidat es röhögj rajtuk egy jot.Mast nem tehetsz.Ne engedd,hogy az eletedbe ennyire belemasszon a virtualis vilag!En is ragodtam nehany dolgon,aztan eljutottam arra a szintre,hogy le@rom.Ki szol be nekem???Egy nickneves idegen...es ha mas a velemenye,akkor mi van?Mi törtenhet?Semmi.

    Kilepek az oldalrol es nyasgem.

    Magadat teszed tönkre,ha ezen ragodsz.

    A tema nem rossz,csak az indito masrol szol. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (1)
    2012-01-26  23:41
  22. Torolt_felhasznalo_379840
    Torolt_felhasznalo_379840
    2012. január 27. 08:228.

    Bírtam a stílusod.

     

    Ezek olyan genderista véglények, akik nőként zérók. Mind külső megjelenésben, mint belső értékekekben. 

    Reméljük kihalnak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (1)
    2012-01-26  23:41
  23. 2012. január 27. 08:127.

    Alapból igazad van, bár a mit illik, mit nem illik egy nőnek témára én is ugrom. Meg sok más egyébre( ) is.

    Szóval elég erős feminista jegyeket hordozok , de ez azért tényleg túlzás.

    Ha ez egy kicsit is vígasztal a fanatikus emberek ritkán szoktak ész érvekkel vitatkozni, viszont előszeretettel vagdalkoznak. Mert azt azért mégsem mondhatja, hogy alapos agymosáson esett át.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (1)
    2012-01-26  23:41
  24. 2012. január 27. 08:116.

    Lehet csúnyákat gondolni, de a "mit illik egy nőnek/férfinak jobban csinálni, mint egy férfinak/nőnek" témától nekem is égnek álll a hajam.

    Ettől függetlenül nem vagyok férfigyűlölő, sőt! :)

    Igen, vannak férfigyűlölő nők és nőgyűlölő férfiak is. Az utóbbiak talán még többen is. Csalódás viheti rá az embert erre az irányra, na meg az, hogy otthon mit lát és hall.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (1)
    2012-01-26  23:41

Címlap

top