Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

ELVESZETT BEAGLE ŐRBOTTYÁN

eviana
Létrehozva: 2011. szeptember 7. 14:29
ELVESZETT BEAGLE KÖLYÖKKUTYA! Sziasztok! Elveszett egy beagle 10 hetes kislány kutyakölyök Őrbottyánban. Tricolor, ismertetőjegye: 3-színű, a tappancsai fehérek, felül fekete, lábai barnák, elől fehér.

2011.09.06-án Őrbottyánban kiszökött. Pár házzal arrébb látták, egy férfi megtalálta, és elvitte Őrbottyán határába, és kirakta ott vagy odaadta valakinek. Állítólag látták a délelőtt folyamán az autók között kóborolni. Nagyon várjuk vissza! Aki tud valamit vagy látta a kutyust jelentkezzen!!!!!Köszönöm!
  1. 2011. szeptember 8. 19:2614.

    Szia!

     

    Nagyon örülök hogy meglett Ezután biztos nagy lesz a "szerelem"

    Remélem nem csavarog majd el, nekünk is egyfolytában figyelni kell még ha itthon vagyunk akkor is hogy meg van e a kis sz@ros, pedig ő már nem kölyök kutya. Sok örömet hozzá, és legyetek résen

     

     

    előzmény:
    eviana (12)
    2011-09-08  08:37
  2. 2011. szeptember 8. 08:4513.
    Ők nem tenyésztők voltak, csak volt 2 beagle kutyájuk és lett 3-4 kutyus, de őket már nem törzskönyvezték és végül is ismerős útján került hozzánk, most megtettük az óvintézkedéseket, de majd kell egy új kerítés, mert ez a hagyományos vaskerítés nem valami szuper. A szomszédről lejjebb írtam, nem tudom mit higgyek mi az igaz, de egyik variáció sem nyugtatott meg. Főleg, hogy aki megtalálta, azt mondta az autók között bóklászott a kutya, akár el  is üthették volna.
    előzmény:
    livilla (8)
    2011-09-07  15:06
  3. 2011. szeptember 8. 08:3712.
    Jaj, nagyon köszönöm, de a csodával határos módon, meglett. Egy fiatalember felvette az autók között bóklászó kutyust és elvitte az anyukájához Vácegresre. Nagyon kedvesek voltak, hogy befogadták egy éjszakára. Egyébként a Csomád felőli részen volt. A szomszéd azt mondta, hogy ő odaadta valakinek, egy lovasnak. Mondjuk elhiszem...és tőle is megszökött... vagy nem hiszem el. Szerencsére meglett, így már nem foglalkozom vele, nem közvetlen szomszéd és nem is járok arra, de ha én találtam volna tuti, megkérdezek egy-két szomszédot nem tudják-e kié. Persze volt egy olyan ötletem, hogy bontókalapáccsal szétverem az új kerítését, persze csak képzeletben tettem meg. Na, most benn van a lakásban, így tuti nem jöhet ki. A nagy ijedelem miatt ott aludt az ágyam mellett, édesen horkolt. Sajnos még időnk sem volt összeszokni, de remélem most már rendben lesz.
    előzmény:
    Babci001 (11)
    2011-09-07  21:57
  4. 2011. szeptember 7. 21:5711.

    Szia!

     

    Remélem azóta megkerült ez a kis drága

    Őrbottyán melyik szélén rakta ki, azt lehet tudni? Mi a Veres felöli részen lakunk, ha látnánk a környéken azonnal szólok!!

    Nekünk westienk van, régebben ő is világot járt, volt amikor a főúton az autók között sétálgatott.. 

    előzmény:
    eviana (1)
    2011-09-07  14:29
  5. 2011. szeptember 7. 20:4510.

    SZIA. A HIRDETESBEN TUNTESD FEL, HOGY ADSZ X OSZEGU JUTALMAT.  az egyik baratnemnak igy lett meg erden par eve a kutyija. 

     egyebkent en a helyedben a szomszedot oszeveretnem. micsoda egy mocsok allatt. 

     drukk megy a kutyiert. 

    előzmény:
    eviana (1)
    2011-09-07  14:29
  6. 2011. szeptember 7. 15:429.

    Jajj szegény :( Ilyen fiatalon még fel se találja magát, hogy erdőn-mezőn hogy találjon enni és innivalót :( 

    Reméljük mielőbb megkerül, szerencsére kicsit csillapodott a hőség.

     

    Nagyon aranyos, azok a tappancsok...  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. szeptember 7. 15:068.

    Az eladó köteles lett volna bechipezve átadni nektek, ez a törvény.

     

    A szomszéd meg - hihetetlen, milyen aljas emb erekkel van tele ez a világ. De én már semmin nem lepődök meg.

    előzmény:
    eviana (6)
    2011-09-07  14:44
  8. 2011. szeptember 7. 14:597.

    Fel lehet jelenteni a kedves szomszédot, akkor talán elmegy a kedve az ilyesmitől. Ez ugyanis állatkínzásnak minösűl és büntetendő!! Mekkora asgyhiányú emberek vannak, jesszum.

    Kivánom meglegyen a kutyus!!

    előzmény:
    eviana (6)
    2011-09-07  14:44
  9. 2011. szeptember 7. 14:446.
    Köszönöm, igen már rajta vagyok azon a honlapon. Nagyon sok helyre felraktam. Sajnos még chip nem volt benne, mára jelentkeztünk volna be az állatorvoshoz. Nemrég óta van nálunk, ma vagy holnap lett volna a végleges helye, de sajnos a 1,5 m-es kerítésen (amit neki csináltunk ideiglenesen) 1 hét alatt rájött hogy kell kijönnie. Az a legbosszantóbb, hogy a szomszédunk volt, aki elvitte a kutyát. Ha otthagyják az utcán megvan, mert a szomszéd hölgy hamar észrevette, hogy nincs ott, ő többször ránézett napközben, amíg nem voltunk otthon. Legszívesebben feljelenteném, mert nem gondolta, hogy valakinek hiányzik a kutyus???Azért vitte el, hogy a gyerekei ne szeressék meg, meg ne jöjjön oda vissza. Arra nem gondolt, hogy esetleg az utcában valakié? Ha ő nincs, akkor megvan a kutya, mert a fél falu őt kereste.
    előzmény:
    livilla (2)
    2011-09-07  14:34
  10. 2011. szeptember 7. 14:445.

    Remélem megkerül hamar!

    A mi beaglenk után is nem egyszer szaladgáltunk, ők ilyen elcsatangolósak... bár Stanley szerencsére leszokott erről. 

    (Ezért is lenne fontos, hogy minden kutyát chipezzenek...)

    előzmény:
    eviana (1)
    2011-09-07  14:29
  11. 2011. szeptember 7. 14:414.

    Ragassz ki hirdetéseket, hívd fel az állatmenhelyeket, és kérdezgesd az embereket fényképpel a kezedben.

    Járjátok körbe a környéket, ahol laktok és ahol látták a kutyust, hátha ott bóklászik valahol.

    Remélem meglesz.

     

    Amúgy ki az a barom aki egy kóborló gyerekkutyát kirak a határba???

    előzmény:
    eviana (1)
    2011-09-07  14:29
  12. 2011. szeptember 7. 14:413.

    Jelezzed a fajtamentők felé is!

    http://fajtamentes.beagle-club.hu/

     

    előzmény:
    eviana (1)
    2011-09-07  14:29
  13. 2011. szeptember 7. 14:342.

    Figyeld ezt az oldalt:

     

    http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=109 90

     

    Chip volt a kutyusban? Mi a chipszám? 

    előzmény:
    eviana (1)
    2011-09-07  14:29

Címlap

top